Ze Strzelnem poszło gładko, ale… – Panowie, więcej koncentracji!

Zgodnie z oczekiwaniami piłkarze ręczni II-ligowego AZS UWM Olsztyn zapisali na swoje konto kolejne dwa punkty. Alfa Strzelno to jeden ze słabszych zespołów w stawce, stąd w szeregach akademików za mało było chyba koncentracji. Wprawdzie zwycięstwo 33:27(14:13) nie budziło dyskusji, ale co do skuteczności, a właściwie jej braku można mieć wiele zastrzeżeń.

AZS UWM Olsztyn: Piotr Uściński, Mateusz Gawryś oraz: Piotr Wiśniewski-1, Piotr Pastrągowski-5, Patryk Terlecki-5, Adrian Wojciechowski-4, Adam Ziarnicki-2, Kamil Rykowski-1, Tomasz Łazicki-0, Łukasz Kowalczyk-1, Szymon Wierzbicki-0, Bartosz Bonk-0, Radosław Dzieniszewski-12, Michał Osiński-2.

Proponuję, by zawodnicy AZS UWM jeszcze raz przeanalizowali swoje zagrania ofensywne w pierwszej części meczu. Brak skuteczności był przerażający i zamiast wysokiego prowadzenia (taka była różnica w zaawansowaniu techniczno-taktycznym) akademicy schodzili na przerwę z zaledwie jednobramkową zaliczką.

Po przerwie byli już bardziej skoncentrowani. Szybko odskoczyli na bezpieczny dystans i w efekcie wygrali dość pewnie, ale mimo wszystko styl pozostawiał wiele do życzenia. Aspiracje do czołówki muszą być poparte odpowiednim poziomem, tym bardziej, że zawodnicy „wskoczyli” już na wyższy pułap.

W ostatniej minucie czerwoną kartkę otrzymał Piotr Pstrągowski, który na pewno nie zagra w następnym spotkaniu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x