Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie Gdańsk 2014 – Złote rybki z talentem

W Gdańsku odbyły się zawody pływackie „Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie”. Startowali adepci nawet 7-letni, a także już pływacy z dorobkiem mimo swoich 10 czy 11 lat. Reprezentanci UKP Jedynka Elbląg wywalczyli trzy zwycięstwa, wszystkie stały się udziałem dziewcząt: Marii Gutowskiej, Martyny Waśniewskiej oraz sztafety 4 razy 50 metrów st. dowolnym Wygrała również Monika Kułakowska z Medyka Giżycko.

Wyniki

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

chłopcy

7 lat

2. Skrobotun Hubert 07 Jedynka Elbląg 1:05.72 29

9 lat

5. Pajewski Maciej 05 Jedynka Elbląg 41.44 117

16. Stosik Jan 05 Jedynka Elbląg 45.22 90

11 lat

4. Maksymowicz Krzysztof 03 Jedynka Elbląg 37.19 162

12. Jankowski Filip 03 Jedynka Elbląg 40.00 130

14. Malinowski Michał 03 Jedynka Elbląg 41.72 115

12 lat

16. Konczak Bartosz 02 Jedynka Elbląg 35.41 188

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

5. Niewiadomski Oliwier 04 Jedynka Elbląg 1:27.08 137

9. Ostałowski Dariusz 04 Jedynka Elbląg 1:29.39 127

16. Pasieczny Bartłomiej 04 Jedynka Elbląg 1:44.39 79

11 lat

9. Cyckowski Aleksander 03 Jedynka Elbląg 1:22.68 160

14. Maksymowicz Krzysztof 03 Jedynka Elbląg 1:24.38 151

20. Malinowski Michał 03 Jedynka Elbląg 1:35.41 104

12 lat

6. Konczak Bartosz 02 Jedynka Elbląg 1:18.10 190

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

5. Ostałowski Dariusz 04 Jedynka Elbląg 1:34.21 140

6. Niewiadomski Oliwier 04 Jedynka Elbląg 1:38.69 121

10. Pasieczny Bartłomiej 04 Jedynka Elbląg 1:47.42 94

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

11. Jankowski Filip 03 Jedynka Elbląg 1:46.28 108

Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

10 lat

3. Jedynka Elbląg (Pajewski Maciej 05 42.23 Ostałowski Dariusz 04 40.60 Pasieczny Bartłomiej 04 44.87 Niewiadomski Oliwier 04 38.06) 2:45.76 115

11 lat

5. Jedynka Elbląg (Jankowski Filip 03 39.59 Cyckowski Aleksander 03 35.60 Malinowski Michał 03 39.95 Maksymowicz Krzysztof 03 35.73) 2:30.87 153

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

7 lat

2. Wojtaś Otylia 07 Jedynka Elbląg 1:10.36 36

8 lat

2. Niewiadomska Klaudia 06 Jedynka Elbląg 44.36 143

6. Wróblewska Alicja 06 Jedynka Elbląg 52.62 86

12. Habyk Kornelia 06 Jedynka Elbląg 1:03.07 50

9 lat

5. Doroszkiewicz Anna 05 Jedynka Elbląg 40.96 182

11. Borczak Julia 05 Jedynka Elbląg 43.87 148

17. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 Jedynka Elbląg 47.70 115

29. Rudolf Aleksandra 05 Jedynka Elbląg 53.95 80

10 lat

2. Gutowska Maria 04 Jedynka Elbląg 36.58 256

15. Michałowska Adrianna 04 Jedynka Elbląg 45.77 131

17. Boleska Jagna 04 Jedynka Elbląg 46.40 125

19. Boleska Blanka 04 Jedynka Elbląg 47.49 117

11 lat

10. Cuprych Dominika 03 Jedynka Elbląg 44.69 140

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

1. Gutowska Maria 04 Jedynka Elbląg 1:18.30 276

2. Waśniewska Martyna 04 Jedynka Elbląg 1:21.16 248

9. Michałowska Adrianna 04 Jedynka Elbląg 1:42.78 122

11. Boleska Blanka 04 Jedynka Elbląg 1:46.08 111

11 lat

17. Cuprych Dominika 03 Jedynka Elbląg 1:35.74 151

50 metrów stylem grzbietowym

7 lat

2. Wojtaś Otylia 07 Jedynka Elbląg 1:05.54 60

8 lat

3 Niewiadomska Klaudia 06 Jedynka Elbląg 51.07 127

5 Wróblewska Alicja 06 Jedynka Elbląg 53.14 113

11 Habyk Kornelia 06 Jedynka Elbląg 1:02.22 70

9 lat

3 Doroszkiewicz Anna 05 Jedynka Elbląg 44.12 197

10 Borczak Julia 05 Jedynka Elbląg 49.56 139

11 Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 Jedynka Elbląg 50.65 130

28 Rudolf Aleksandra 05 Jedynka Elbląg 1:02.19 70

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

1. Waśniewska Martyna 04 Jedynka Elbląg 1:29.34 236

6. Boleska Jagna 04 Jedynka Elbląg 1:48.51 131

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

7. Kalinowska Alicja 04 Jedynka Elbląg 51.79 171

11 lat

1. Kułakowska Monika 03 Medyk Giżycko 39.09 399

10. Godlewska Wiktoria 03 Jedynka Elbląg 52.92 161

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

3. Tylkie Dominika 04 Jedynka Elbląg 45.41 154

11 lat

3. Kułakowska Monika 03 Medyk Giżycko 35.92 312

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

5. Godlewska Wiktoria 03 Jedynka Elbląg 1:45.18 165

sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

10 lat

1. Jedynka Elbląg (Kalinowska Alicja 04 42.05 Waśniewska Martyna 04 36.19 Tylkie Dominika 04 39.22 Gutowska Maria 04 36.47) 2:33.93 222

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko Jedynka Elblag Medyk Giżycko pływanie

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x