Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12/13 lat Olsztyn 2015 – Kormoran i Medyk na topie

W Auasferze zakończyły się  Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12/13 lat w pływaniu. To zawody korespondencyjne, odbywają się w całym kraju. Porównanie wyników daje końcowy efekt. W olsztyńskiej imprezie  zwycięstwa odnosili głównie reprezentanci: Kormorana i Medyka Giżycko. Najwartościowsze punktowo wyniki uzyskały: Monika Kułakowska i Martyna Buko (Medyk). Wsórd chłopców wyróżnili się Michał Szajdek (Kormoran) i Maksymilian Kopiczko (Medyk)

Klasyfikacja medalowa

12 lat

1. MTP Kormoran Olsztyn 6 14 14 34

2. MKS Medyk Giżycko 5 – – 5

3. Uks Mos Ełk 3 1 2 6

4. Squatina Ostrołęka 2 2 – 4

5. UKP Jedynka Elbląg 2 1 2 5

13 lat

1. MKS Medyk Giżycko 10 6 2 18

2. MTP Kormoran Olsztyn 6 10 11 27

3. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 2 1 5

4. UKP Jedynka Elbląg – – 3 3

5. MKS „Roś” Pisz – – 1 1

Klasyfikacja

Chłopcy

12 lat

1. SZAJDEK Michał 03 00213 513 2

2. NIEDZIAŁEK Michał 03 00213 467 2

3. WIECHEĆ Tomasz 03 00913 461 2

CYCKOWSKI Aleksander 03 00413 461 2

5. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 00413 437 2

6. POPŁAWSKI Ksawery 03 00913 431 2

7. KAPALA Szymon 03 00213 429 2

8. BAGIŃSKI Bartosz 03 00913 426 2

9. MALINOWSKI Michał 03 00413 400 2

10. POLOMSKI Daniel 03 00213 386 2

13 lat

1. KOPICZKO Maksymilian 02 00713 803 2

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 00713 785 2

3. WORONKO Krzysztof 02 00713 775 2

4. KOMAR Rafał 02 00213 735 2

5. LEWANDOWSKI Jakub 02 00413 686 2

6. NOWAK Radosław 02 00213 640 2

7. MACIEJEWSKI Dominik 02 01313 609 2

8. MIERZEJEK Igor 02 00213 593 2

9. BRUZDEWICZ Hubert 02 00213 590 2

10. KURDZIEKO Nikodem 02 00213 563 2

dziewczęta

12 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 00713 966 2

2. MURAWSKA Maria 03 07514 866 2

3. KULIK Wiktoria 03 00213 721 2

4. KLOS Paulina 03 00213 657 2

5. ABRAMCZYK Ewa 03 00213 645 2

6. TRYPUCKA Klaudia 03 00213 634 2

7. ŁABAJ Zuzanna 03 00213 610 2

8. KIELAK Julia 03 00213 599 2

8. ZURAWSKA Maja 03 00213 599 2

10. ZMIERCZAK Natalia 03 00213 582 2

13 lat

1. BUKO Martyna 02 00713 1010 2

2. MUZYKA Izabela 02 00213 897 2

3. JASZCZUK Ewa 02 00213 886 2

4. GŁADKOJĆ Marta 02 00213 828 2

5. SIERAK Kinga 02 01313 810 2

6. POLASIK Natalia 02 00713 799 2

7. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 00513 789 2

8. RACZEWSKA Emilia 02 00213 755 2

9. CIŻ Zuzanna 02 00713 748 2

10. ZAJĄC Aleksandra 02 00413 726 2

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. SADOWSKA, Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.83 238

2. CHRZAN, Daria 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.00 214

3. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.10 187

4. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.43 186

5. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.58 185

6. SOBIESKA, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.51 164

7. WIKIEL, Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.78 145

13 lat

1. BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:12.73 433

2. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.86 397

3. GŁADKOJĆ, Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.96 352

4. MIECZKOWSKA, Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 1:19.43 332

5. RACZEWSKA, Emilia 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.84 315

6. DĘBOWSKA, Aniela 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.69 306

7. CIŻ, Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1:21.80 304

8. CHROSTOWSKA, Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.70 247

9. KOWALEWSKA, Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.65 223

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:19.36 485

3. KULIK, Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.12 331

4. KLOS, Paulina 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.34 328

5. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.67 314

6. ZURAWSKA, Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.84 303

7. SZORDYKOWSKA, M. 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.40 279

8. PURGAL, Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.04 273

9. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.35 254 47.

10. ŁUPKOWSKA, Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 1:40.37 239

11. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.94 235

12. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.11 234

13. ROGOWSKA, Adrianna, Erika 03 Nosir Nowy Dwór Mazowiecki 1:42.47 225

14. JAGIELLO, Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.91 222

15. SKALSKA, Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.29 185

16. PETNIUNAS, Nikola 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.74 178

13 lat

1. GŁADKOJĆ, Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.70 413

2. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.99 381

3. CHROSTOWSKA, Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.00 343

4. CIŻ, Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1:29.48 338

5. WTULICH, Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.55 326

6. RUDNICKA, Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:32.03 311

7. MILEWSKA, Olga 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.18 281

8. ZALEWSKA, Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:38.54 253

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.28 285

3. ZURAWSKA, Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.44 280

4. CHRZAN, Daria 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.08 272

5. ŁUPKOWSKA, K. 03 MKS Medyk Giżycko 3:09.07 255

6. KIELAK, Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.58 253

7. OSOWIECKA, K. 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.60 245

8. URBANOWICZ, D. 03 UKP Jedynka Elbląg 3:12.34 243

9. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.51 221

10. PETNIUNAS, Nikola 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.90 207

11. SOBIESKA, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:28.17 191

12. CUPRYCH, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 3:28.91 189

13. SKALSKA, Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:34.41 175

14. SZORDYKOWSKA, M. 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.78 172

15. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:38.36 166

16. PNIEWSKA, Katarzyna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:40.18 162

17. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.42 150

18. JAGIELLO, Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.57 150

13 lat

1. MUZYKA, Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.94 414

2. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:42.74 401

3. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 2:45.95 378

4. DĘBOWSKA, Aniela 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.87 346

5. RUDNICKA, Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 2:53.60 330

6. SZYMAŃSKA, Monika 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:54.32 326

7. ŁUKASZEWICZ, W. 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.33 310

8. MILEWSKA, Olga 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.93 282

9. KOWALEWSKA, M. 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.20 247

10. PAWEŁAS, Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.31 239

11. ZALEWSKA, Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 3:16.61 227

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 4:59.22 481

2. KULIK, Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:31.98 352

3. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.78 311

4. KIELAK, Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:47.04 308

5. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:48.85 303

6. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:56.08 285

7. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:06.78 261

8. KLOS, Paulina 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:18.69 237

9. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:19.89 235

10. SADOWSKA, Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:20.86 233

11. PURGAL, Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:22.50 230

12. WIKIEL, Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:31.53 214

13. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:50.01 187

14. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:52.49 183

15. PNIEWSKA, Katarzyna 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:19.78 151

16. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:31.34 140

13 lat

1. BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 4:54.64 504

2. MUZYKA, Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:03.74 460

3. JASZCZUK, Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:04.71 455

4. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 5:18.70 398

5. RACZEWSKA, Emilia 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:27.55 367

6. SZYMAŃSKA, Monika 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:34.06 345

7. MIECZKOWSKA, Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 5:35.36 341

8. ŁUKASZEWICZ, Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.73 312

9. PAWEŁAS, Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 6:03.94 267

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

2. KULIK Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.21 367

3. TRYPUCKA Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.71 331

4. ŁABAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.28 299

5. KLOS Paulina 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.01 279

6. ZURAWSKA Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.32 276

7. SADOWSKA Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.51 274

8. KUSAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.37 265

9. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 1:21.37 246

10. BIAŁOGRZYWIEC Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.89 241

11. OSOWIECKA Konstancja 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.20 238

12. PURGAL Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.59 227

13. WIKIEL Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.11 215

14. ŁUCZYŃSKA Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.30 213

15. CUPRYCH Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:25.42 212

17. SOBIESKA Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.14 181

18. PNIEWSKA Katarzyna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.27 174

19. GOSIEWSKA Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.45 167

20. JAGIELLO Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.08 164

13 lat

1. MUZYKA Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.21 437

2. SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.63 429

3. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 1:09.14 401

4. RACZEWSKA Emilia 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.93 388

5. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:10.45 379

CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1:10.45 379

7. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.38 364

8. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:12.19 352

9. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:12.47 348

10. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.83 329

11. WTULICH Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.67 306

12. PAWEŁAS Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.84 270

13. KOWALEWSKA Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.92 270

14. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:22.49 236

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:53.64 465

2. ABRAMCZYK Ewa 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:14.46 331

3. KLOS Paulina 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:14.88 329

4. SZORDYKOWSKA M. 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.79 283

5. KUSAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.33 244

6. ŁUCZYŃSKA Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.93 242

8. SKALSKA Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:47.83 206

13 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:54.53 458

2. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.35 415

3. SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:10.06 354

4. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.68 335

5. WTULICH Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.90 287

6. MILEWSKA Olga 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:29.43 265

7. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 3:37.33 237

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 1:24.30 281

2. TRYPUCKA Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.37 280

3. KIELAK Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.58 278

4. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.64 277

5. CHRZAN Daria 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.12 263

6. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:26.26 262 4

7. OSOWIECKA Konstancja 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.17 215

8. ABRAMCZYK Ewa 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.64 205

9. PETNIUNAS Nikola 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.60 198

10. SOBIESKA Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.86 191 46.2

11. SKALSKA Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.42 166 48.90

12. PNIEWSKA Katarzyna 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.35 140

13. SZORDYKOWSKA Malgorzata 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.99 126

14. GOSIEWSKA Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.54 124

13 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.43 408

2. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.50 348

3. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:18.89 343

4. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:18.94 342

5. MUZYKA Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.95 342

6. MILEWSKA Olga 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.82 266

7. PAWEŁAS Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.02 238

8. KOWALEWSKA Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.91 224

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:37.47 478

3. KULIK Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:54.06 354

4. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.52 297

5. ZURAWSKA Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.70 296

6. KIELAK Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.74 291

7. ŁABAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.22 271

8. CHRZAN Daria 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.83 260

9. BIAŁOGRZYWIEC Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.35 239

10. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 3:19.16 236

11. CUPRYCH Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 3:21.85 227

12. WIKIEL Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.93 217

13. SADOWSKA Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:30.94 199

14. PETNIUNAS Nikola 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:32.64 194

13 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:34.58 506

2. JASZCZUK Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.98 431

3. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.84 402

4. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 2:48.85 388

5. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 2:51.69 369

6. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.19 359

7. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 2:55.98 343

8. RACZEWSKA Emilia 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.14 314

9. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.12 309

10. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.32 308

11. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.26 289

12. MACIŃSKA Maja 02 Nosir Nowy Dwór Mazowiecki 3:25.30 216

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. GALLAS, Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.78 186

2. KAPALA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.65 175

3. SZAJDEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.88 173

4. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1:36.06 128

5. PŁOŃSKI, Filip 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.34 127

6. PIWOWARSKI, Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:39.28 116

7. POLOMSKI, Daniel 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.47 112

8. STANEK, Maksymilian 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.97 76

13 lat

1. KOMAR, Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.86 348

2. SOBOLEWSKI, Dawid 02 MKS Medyk Giżycko 1:12.40 300

3. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:14.43 276

4. KURDZIEKO, Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.29 246

5. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:19.54 226

6. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:21.27 212

7. DUSZAK, Juliusz 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.51 164

8. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:33.48 139

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. BAGIŃSKI, Bartosz 03 Uks Mos Ełk 1:34.53 203

2. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.06 171

3. GALLAS, Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.89 162

4. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.13 161

5. MOJSIEWICZ, Dominik 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.35 155

6. PRZYBOROWSKI, Michał 03 Uks Mos Ełk 1:46.00 144

7. WISNIEWSKI, Paweł 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.09 128

8. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.65 123

13 lat

1. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.66 315

2. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:26.10 269

3. KURDZIEKO, Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.46 266

4. PORBACKI, Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.87 245

5. GALIŃSKI, Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.71 190

6. MIERZEJEK, Igor 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.84 167

7. PIEKARSKI, Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.10 166

8. GRZĘBSKI, Józef 02 UKP Jedynka Elbląg 1:42.01 162

9. SKÓRSKI, Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.88 153

10. STRASZKIEWICZ, Adrian 02 UKP Jedynka Elbląg 1:59.20 101

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. CYCKOWSKI, A. 03 UKP Jedynka Elbląg 2:51.65 236

2. MAKSYMOWICZ, K. 03 UKP Jedynka Elbląg 2:55.69 220

3. WIECHEĆ, Tomasz 03 Uks Mos Ełk 2:56.98 215 40.59 44.

4. PŁOŃSKI, Filip 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.14 194

5. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 3:13.26 165

6. LIGEZOWSKI, Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.34 146

7. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.48 137

8. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.38 133

9. BRUZDA, Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:34.08 121

10. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.77 103

13 lat

1. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:25.09 391

2. KOMAR, Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.36 324

3. KRÓLIK, Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.25 255

4. NOWAK, Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.73 244

5. HELBRECHT, Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.04 238

6. BRUZDEWICZ, Hubert 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.95 234

7. TOMCZUK, Kamil 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.47 206

8. SKÓRSKI, Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:29.17 130

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. SZAJDEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:21.48 287

2. WIECHEĆ, Tomasz 03 Uks Mos Ełk 5:38.46 246

3. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:41.72 239

4. KAPALA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.08 232

5. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 5:52.72 217

6. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 5:55.84 212

7. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 6:00.64 203

8. LIGEZOWSKI, Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:01.17 202

9. POLOMSKI, Daniel 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:04.74 197

11. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 6:05.63 195

12. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:16.50 179

13. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:24.46 168

14. PRZYBOROWSKI, Michał 03 Uks Mos Ełk 6:28.52 163

15. MOJSIEWICZ, Dominik 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:28.62 162

16. BRUZDA, Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:59.04 129

17. WISNIEWSKI, Paweł 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:23.59 109

13 lat

1. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 4:45.55 410

2. SOBOLEWSKI, Dawid 02 MKS Medyk Giżycko 4:51.33 386

3. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 4:53.61 377

4. MIERZEJEK, Igor 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:08.17 326

5. NOWAK, Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:12.03 314

6. BRUZDEWICZ, Hubert 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:14.06 308

7. PORBACKI, Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:27.39 272

8. PIEKARSKI, Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:28.74 269

9. HELBRECHT, Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:36.24 251

10. KRÓLIK, Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:36.39 251

11. DUSZAK, Juliusz 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:36.53 250

12. TOMCZUK, Kamil 02 MTP Kormoran Olsztyn 5:40.77 241

13. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 5:47.92 227

14. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 5:48.00 226

15. GALIŃSKI, Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 6:03.66 198

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

1. MTP Kormoran Olsztyn 51 MTP (TRYPUCKA, Klaudia 03 32.77 SZAJDEK, Michał 03 +0,26 33.92, KIELAK, Julia 03 +0,44 34.32 KULIK, Wiktoria 03 +0,05 33.42) 2:14.43 238

2. MTP Kormoran Olsztyn 52 (ŁABAJ, Zuzanna 03 +0,75 34.18 PŁOŃSKI, Filip 03 +0,34 35.70 ZURAWSKA, Maja 03 +0,41 34.00 KLOS, Paulina 03 +0,17 34.51) 2:18.39 218

3. MTP Kormoran Olsztyn 53 NIEDZIAŁEK, Michał 03 +0,81 34.50 ZMIERCZAK, Natalia 03 +1,74 34.63 CHRZAN, Daria 03 +0,62 34.25 GALLAS, Gerard 03 +0,62 35.59) 2:18.97 215

4. UKP Jedynka Elbląg 1 (+0,89 35.85 MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 +0,60 36.30 MALINOWSKI, Michał 03 +0,59 34.87 CYCKOWSKI, Aleksander 03 +0,80 34.85) 2:18.97 215

5. Uks Mos Ełk 1 (WIECHEĆ, Tomasz 03 35.89 POPŁAWSKI, Ksawery 03 BAGIŃSKI, Bartosz 03 PRZYBOROWSKI, Michał 03 36.11) 2:21.90 202

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

13 lat

1. Medyk Giżycko 1 (WORONKO, Krzysztof 02 +0,82 32.35 SOBOLEWSKI, Dawid 02 32.14, BUKO, Martyna 02 37.58 KOPICZKO, Maksymilian 02 28.52) 2:10.59 368

2. MTP Kormoran Olsztyn 1 (KOMAR, Rafał 02 +0,79 33.74 JASZCZUK, Ewa 02 33.63 GŁADKOJĆ, Marta 02 +0,38 37.06 NOWAK, Radosław 02 +0,51 30.56) 2:14.99 333

3. MTP Kormoran Olsztyn 2 (KRÓLIK, Damian 02 +0,69 36.79 DĘBOWSKA, Aniela 02 +0,54 35.38

KURDZIEKO, Nikodem 02 +0,51 39.58 MUZYKA, Izabela 02 +0,41 31.81) 2:23.56 277

4. Medyk Giżycko 2 (POLASIK, Natalia 02 +0,84 36.89 CIŻ, Zuzanna 02 +0,46 34.87 RUDNICKA, Wiktoria 02 +0,39 42.26 CEDROWSKI, Jakub 02 +0,58 32.44) 2:26.46 261

5. MTP Kormoran Olsztyn 4 (HELBRECHT, Jakub 02 +0,83 37.99 SZYMAŃSKA, Monika 02 +0,31 40.37) GALIŃSKI, Jakub 02 +0,60 42.97 DUSZAK, Juliusz 02 +0,43 32.85) 2:34.18 224

6. UKP Jedynka Elbląg 1 (ZAJĄC, Aleksandra 02 +0,75 36.46 LEWANDOWSKI, Jakub 02 +0,70 35.09 GRZĘBSKI, Józef 02 +0,75 44.45 STRASZKIEWICZ, Adrian 02 +0,56 47.09) 2:43.09 189

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1:12.63 236

2. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.56 228

3. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 1:15.37 211

4. WIECHEĆ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 1:15.51 210

5. MALINOWSKI Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 1:17.22 197

6. POLOMSKI Daniel 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.22 189

7. ZAHORSKI Tobiasz 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.16 182

8. LIGEZOWSKI Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.56 180

9. DZIENISZEWSKI Rafał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.93 177

10. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 1:20.30 175 37

11. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 1:20.82 171

12. BŁASZKOWSKI Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.16 169

13. BAGIŃSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 1:22.97 158

14. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.26 157

15. STANEK Maksymilian 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.05 147

16. MOJSIEWICZ Dominik 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.67 139

17. BRUZDA Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.98 120

18. ADAMOWICZ Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.00 116

19. WISNIEWSKI Paweł 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.38 111

13 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MKS Medyk Giżycko 1:01.01 399

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:01.35 393

3. NOWAK Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.29 326

4. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:06.41 309

5. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.47 282

6. MIERZEJEK Igor 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.76 267

7. PIEKARSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.36 260

8. HELBRECHT Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.66 257

9. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:11.13 252

10. DUSZAK Juliusz 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.19 251

11. KRÓLIK Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.44 238

12. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:14.44 220

13. GALIŃSKI Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.03 214

14. GRZĘBSKI Józef 02 UKP Jedynka Elbląg 1:22.07 164

15. STRASZKIEWICZ Adrian 02 UKP Jedynka Elbląg 1:47.43 73

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. BAGIŃSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 3:18.75 223

2. SZAJDEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.81 216

3. GALLAS Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.85 172

4. MOJSIEWICZ Dominik 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:39.43 166

5. WISNIEWSKI Paweł 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:43.07 158

6. ADAMOWICZ Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:46.01 152

13 lat

1. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:01.33 294

2. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.54 266

3. PORBACKI Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.53 224

4. MIERZEJEK Igor 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:32.31 183

5. GALIŃSKI Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.26 176

6. SKÓRSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:40.23 164

7. GRZĘBSKI Józef 02 UKP Jedynka Elbląg 3:46.08 152

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 1:20.35 225

2. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.79 192

3. PŁOŃSKI Filip 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.08 177

4. MALINOWSKI Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 1:28.71 167

5. KAPALA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.75 162

6. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 1:33.85 141

7. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1:34.96 136

8. DZIENISZEWSKI Rafał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.53 126

9. POLOMSKI Daniel 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.89 117

10. BRUZDA Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.37 112

11. STANEK Maksymilian 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.17 106

13 lat

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:08.72 361

2. KOMAR Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.64 305

3. KRÓLIK Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.67 240

4. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.06 228

5. TOMCZUK Kamil 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.57 208

6. NOWAK Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.63 200

7. DUSZAK Juliusz 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.90 198

8. SKÓRSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.01 124

9. STRASZKIEWICZ Adrian 02 UKP Jedynka Elbląg 2:00.68 66

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. SZAJDEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.87 226

2. KAPALA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:08.40 197

3. MAKSYMOWICZ K. 03 UKP Jedynka Elbląg 3:08.61 196

4. WIECHEĆ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 3:14.08 180

5. GALLAS Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.77 175

6. ZAHORSKI Tobiasz 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.06 174

7. PŁOŃSKI Filip 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.54 173

8. BŁASZKOWSKI Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.71 165

9. LIGEZOWSKI Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.58 139

13 lat

1. KOMAR Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.34 387

2. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:30.79 384

3. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:41.10 315

4. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.19 297

5. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 2:50.71 264

6. PORBACKI Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.47 256

7. HELBRECHT Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:54.52 247

8. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 2:57.91 233

9. PIEKARSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.13 233

10. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 3:17.76 170

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. MTP Kormoran Olsztyn 51 (TRYPUCKA Klaudia 03 39.17 SZAJDEK Michał 03 38.15 KLOS Paulina 03 41.93 KULIK Wiktoria 03 33.24) 2:32.49 231

2. MTP Kormoran Olsztyn 52 (ZURAWSKA Maja 03 39.71 CHRZAN Daria 03 38.20 ABRAMCZYK Ewa 03 43.35 PŁOŃSKI Filip 03 34.29) 2:35.55 218

3. Uks Mos Ełk 1 ( WIECHEĆ Tomasz 03 39.67 POPŁAWSKI Ksawery 03 37.87 BAGIŃSKI Bartosz 03 44.16 PRZYBOROWSKI Michał 03 34.27) 2:35.97 216

4. MTP Kormoran Olsztyn 53 ( ZMIERCZAK Natalia 03 40.39 SADOWSKA Wiktoria 03 39.01 GALLAS Gerard 03 46.34 NIEDZIAŁEK Michał 03 33.92) 2:39.66 201

5. MTP Kormoran Olsztyn 54 (KAPALA Szymon 03 41.77 ŁABAJ Zuzanna 03 40.64 PURGAL Adrianna 03 43.90 KIELAK Julia 03 34.25) 2:40.56 198

6. UKP Jedynka Elbląg 1 (CYCKOWSKI Aleksander 03 37.25 MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 45.07 URBANOWICZ Dominika 03 47.85 MALINOWSKI Michał 03 34.79) 2:44.96 182

4 razy 40 metrów stylem dowolnym

1. Medyk Giżycko 1 (SOBOLEWSKI Dawid 02 28.41 WORONKO Krzysztof 02 29.86 BUKO Martyna 02 28.83 KOPICZKO Maksymilian 02 29.30) 1:56.40 367

2. MTP Kormoran Olsztyn 3 (KOMAR Rafał 02 30.26 MUZYKA Izabela 02 31.75 KURDZIEKO Nikodem 02 30.62 NOWAK Radosław 02 31.09) 2:03.72 305

3. MTP Kormoran Olsztyn 2 (PORBACKI Krystian 02 30.54 MIERZEJEK Igor 02 31.82 RACZEWSKA Emilia 02 33.15 JASZCZUK Ewa 02 32.26) 2:07.77 277

4. MTP Kormoran Olsztyn 5 (GŁADKOJĆ Marta 02 31.72 BRUZDEWICZ Hubert 02 31.78 DUSZAK Juliusz 02 32.93 DĘBOWSKA Aniela 02 32.62) 2:09.05 269

5. Medyk Giżycko 2 (CEDROWSKI Jakub 02 32.16 POLASIK Natalia 02 32.52CIŻ Zuzanna 02 32.80 RUDNICKA Wiktoria 02 31.59) 2:09.07 269

6. MTP Kormoran Olsztyn 4 (HELBRECHT Jakub 02 31.80 ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 33.17 PIEKARSKI Szymon 02 34.55 KRÓLIK Damian 02 32.68) 2:12.20 250

7. UKP Jedynka Elbląg 1 (GRZĘBSKI Józef 02 34.76 ZAJĄC Aleksandra 02 34.07 STRASZKIEWICZ Adrian 02 41.47 LEWANDOWSKI Jakub 02 31.58) 2:21.88 202

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk giżycko Olsztyn pływanie Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x