Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Gorzów 2012 – Rafał Ciborowski show

W Gorzowie Wielkopolskim odbyła się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików (13-lat ). Podobna imprezę rozgrywano w Ostrowcu Świętokrzyskim, bowiem uczestników po I etapie podzielono na dwie strefy. Warmię i Mazury reprezentowali młodzi pływacy: Kormorana Olsztyn, MOS-u Ełk, Medyka Giżycko i Jedynki Elbląg. Gwiazdą imprezy okazał się bez wątpienia Rafał Ciborowski z Giżycka, wygrywając aż trzy konkurencje. W ogóle nasi reprezentanci byli widoczni w wielu wyścigach plasowali się na czołowych pozycjach.

Wyniki

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

1. GUS Julia 99 Osowa Góra Bydgoszcz 1:08.24 524

2. KARASZKIEWICZ Daria 99 MTS Kwidzyn 1:10.01 486

3. ŁUKASIK Wiktoria 99 Medyk Giżycko 1:10.46 476

…………………………………………………

12. LEOŃCZUK Sara 99 MOS Ełk 1:15.76 383

Chłopcy

1. SZPUCHA Konrad 99 Osowa Góra Bydgoszcz 1:07.46 371

2. KEMPA Mikołaj 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:08.06 361

3. PAPROCKI Robert 99 Delfin Gdynia 1:08.66 352

………………………………………………………….

27. KRÓLAK Hubert 99 Kormoran Olsztyn 1:17.13 248

46. CHABOWSKI Aleksy 99 Kormoran Olsztyn 1:23.55 195

51. GÓRCZYNSKI Mateusz 99 Kormoran Olsztyn 1:26.88 173

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

1. DRABIK Martyna 99 Skalar Słupsk 1:17.06 538 36.06 41.00

2. CYMAN Julia 99 Trops Kartuzy 1:19.11 497 37.28 41.83

3. JUJECZKA Martyna 99 Warta Poznań 1:21.11 461

………………………………………………………………

19. OSEŁKOWSKA Julia 99 Kormoran Olsztyn 1:26.51 380

22. KREJCZY Agata 99 Medyk Giżycko 1:26.95 374

29. GOSZCZYCKA Karolina 99 Kormoran Olsztyn 1:29.31 346

30. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 Jedynka Elbląg 1:29.36 345

63. BATOR Julia 99 Kormoran Olsztyn 1:37.44 266

Chłopcy

1. PIETRZAK Wiktor 99 MKP Szczecin 1:17.53 369

2. GAWRON Oskar 99 Koral Wrocław 1:17.74 366

3. KARPISZ Jędrzej 99 Słowianka Gorzów 1:18.07 361

………………………………………………….

7. NIEROŃSKI Sebastian 99 Jedynka Elbląg 1:20.34 331

11. OMAK Fryderyk 99 Medyk Giżycko 1:21.05 322

22. GÓRCZYNSKI Mateusz 99 Kormoran Olsztyn 1:25.08 279

32. BOBORYK Jacek 99 Kormoran Olsztyn 1:27.38 257

40. KRÓLAK Hubert 99 Kormoran Olsztyn 1:29.28 241

61. JANKOWSKI Radosław 99 Kormoran Olsztyn 1:38.32 180

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

1. CYMAN Julia 99 Trops Kartuzy 2:25.40 564

2. GUS Julia 99 Osowa Góra Bydgoszcz 2:27.41 541

3. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 2:29.43 520

……………………………………………

18. LEWCZUK Martyna 99 MOS Ełk 2:45.04 386

24. JOST Daria 99 Kormoran Olsztyn 2:47.73 367

44. GOSZCZYCKA Karolina 99 Kormoran Olsztyn 2:59.68 299

52. WIESIOŁEK Karolina 99 Kormoran Olsztyn 3:05.57 271

55. BATOR Julia 99 Kormoran Olsztyn 3:10.40 251

Chłopcy

1. CIBOROWSKI Rafał 99 Medyk Giżycko 2:18.33 451

2. LASKOWSKI Michał 99 Delfin Gdynia 2:24.90 392

3. GAJDZIŃSKI Konrad 99 MKP Myślibórz 2:24.98 392

……………………………………………………………….

7. KOSTOWSKI Michał 99 Kormoran Olsztyn 2:30.81 348

23. CHABOWSKI Aleksy 99 Kormoran Olsztyn 2:43.81 271

47. JANKOWSKI Radosław 99 Kormoran Olsztyn 2:59.80 205

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 4:41.46 581

2. BIELIŃSKA Karolina 99 Słowianka Gorzów 4:41.66 580

3. TRAFAS Kornelia 99 Warta Poznań 4:46.08 553

……………………………………………………………

4. LEOŃCZUK Sara 99 MOS Ełk 4:48.32 540

6. ŁUKASIK Wiktoria 99 Medyk Giżycko 4:51.63 522

18. LEWCZUK Martyna 99 MOS Ełk 5:06.58 449

35. KREJCZY Agata 99 Medyk Giżycko 5:22.91 385

36. OSEŁKOWSKA Julia 99 Kormoran Olsztyn 5:23.99 381

37. BABRAJ Małgorzata 99 Jedynka Elbląg 5:24.96 377

49. JOST Daria 99 Kormoran Olsztyn 5:34.15 347

Chłopcy

1. KEMPA Mikołaj 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 4:41.34 432

2. BOSIAK Olaf 99 Słowianka Gorzów 4:43.33 423

3. CIBOROWSKI Rafał 99 Medyk Giżycko 4:43.63 422

…………………………………………………………………..

16. KOSTOWSKI Michał 99 Kormoran Olsztyn 4:56.18 370

47. BOBORYK Jacek 99 Kormoran Olsztyn 5:13.88 311

63. OMAK Fryderyk 99 Medyk Giżycko 5:25.59 279

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 1:01.38 573

2. FRYCKOWSKA Natalia 99 Tytan – 65 Bydgoszcz 1:02.68 538

3. KUKOWKA Eliza 99 Vega Dobrodzień 1:02.73 537

……………………………………………………

5. ŁUKASIK Wiktoria 99 Medyk Giżycko 1:03.49 518

8. LEOŃCZUK Sara 99 MOS Ełk 1:04.54 493

22. LEWCZUK Martyna 99 MOS Ełk 1:08.19 418

23. KREJCZY Agata 99 Medyk Giżycko 1:08.71 409

38. BABRAJ Małgorzata 99 Jedynka Elbląg 1:10.18 383

42. WIESIOŁEK Karolina 99 Kormoran Olsztyn 1:10.61 377

57. JOST Daria 99 Kormoran Olsztyn 1:12.88 342

Chłopcy

1. CIBOROWSKI Rafał 99 Medyk Giżycko 57.95 466

2. GAJDZIŃSKI Konrad 99 MKP Myślibórz 59.84 423

3. DUTKIEWICZ Dominik 99 Posnania Poznań 1:00.08 418

……………………………………………………………..

41. CHABOWSKI Aleksy 99 Kormoran Olsztyn 1:07.20 299

54. KRÓLAK Hubert 99 Kormoran Olsztyn 1:09.02 276

80. GÓRCZYNSKI Mateusz 99 Kormoran Olsztyn 1:14.15 222

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

1. KOLBOWICZ Barbara 99 MKP Szczecin 2:48.98 505

2. DRABIK Martyna 99 Skalar Słupsk 2:49.31 502

3. BIELIŃSKA Karolina 99 Słowianka Gorzów 2:52.74 472

………………………………………………

15. OSEŁKOWSKA Julia 99 Kormoran Olsztyn 3:05.16 383

22. GOSZCZYCKA Karolina 99 Kormoran Olsztyn 3:11.89 344

Chłopcy

1 ADAMCZYK Michał 99 MKP Myślibórz 3:04.41 280

2 LESNER Filip 99 MKP Szczecin 3:05.86 273 40.80

3 BOBORYK Jacek 99 Kormoran Olsztyn 3:05.99 273

………………………………………………….

14 KRÓLAK Hubert 99 Kormoran Olsztyn 3:13.89 241

25 JANKOWSKI Radosław 99 Kormoran Olsztyn 3:33.14 181

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

1. CYMAN Julia 99 Trops Kartuzy 1:07.41 549

2. GUS Julia 99 Osowa Góra Bydgoszcz 1:08.57 522

3. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 1:08.78 517

………………………………………………

23. LEWCZUK Martyna 99 MOS Ełk 1:19.31 337

34. JOST Daria 99 Kormoran Olsztyn 1:21.26 313

53. GOSZCZYCKA Karolina 99 Kormoran Olsztyn 1:26.82 257

53 BATOR Julia 99 Kormoran Olsztyn 1:26.82 257

Chłopcy

1. CIBOROWSKI Rafał 99 Medyk Giżycko 1:03.54 456

2. GAJDZIŃSKI Konrad 99 MKP Myślibórz 1:06.30 402

3. SZPUCHA Konrad 99 Osowa Góra Bydgoszcz 1:07.77 376

……………………………………….

8. KOSTOWSKI Michał 99 Kormoran Olsztyn 1:11.48 320

34. BOBORYK Jacek 99 Kormoran Olsztyn 1:20.00 228

42. GÓRCZYNSKI Mateusz 99 Kormoran Olsztyn 1:22.68 207

52. JANKOWSKI Radosław 99 Kormoran Olsztyn 1:26.40 181

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

1. CYMAN Julia 99 Trops Kartuzy 2:30.92 562

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 Medyk Giżycko 2:32.02 550

3. TRAFAS Kornelia 99 Warta Poznań 2:33.82 531

………………………………………….

10. LEOŃCZUK Sara 99 MOS Ełk 2:40.20 470

26. KREJCZY Agata 99 Medyk Giżycko 2:48.88 401

45. OSEŁKOWSKA Julia 99 Kormoran Olsztyn 2:55.95 355

46. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 Jedynka Elbląg 2:56.52 351

53. WIESIOŁEK Karolina 99 Kormoran Olsztyn 2:59.91 332

67. BATOR Julia 99 Kormoran Olsztyn 3:10.92 277

Chłopcy

1. PIETRZAK Wiktor 99 MKP Szczecin 2:27.60 414

2. KEMPA Mikołaj 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:27.83 412

3. GRYZ Dawid 99 MKP Szczecin 2:32.60 375

……………………………..

10. KOSTOWSKI Michał 99 Kormoran Olsztyn 2:37.37 342

30. OMAK Fryderyk 99 Medyk Giżycko 2:47.77 282

48. CHABOWSKI Aleksy 99 Kormoran Olsztyn 2:55.57 246

4 razy 50 metrów stylem zmiennym (mieszane)

1. Delfin Gdynia 1 Delfin Gdynia 2:07.30 375

2. Warta Poznań 1 Warta Poznań 2:07.92 369

3. Koral Wrocław 1 Koral Wrocław 2:08.36 365

……………………………………………..

5. Medyk 1 Giżycko ( CIBOROWSKI Rafał 99 +0,62 30.14 ŁUKASIK Wiktoria 99 +0,46 32.24 OMAK Fryderyk 99 +0,53 36.37 KREJCZY Agata 99 +0,62 31.36) 2:10.11 351

34. Kormoran 2 Olsztyn ( JOST Daria 99 +0,56 37.93 OSEŁKOWSKA Julia 99 +0,39 36.11 BOBORYK Jacek 99 +0,52 40.89 WIESIOŁEK Karolina 99 +0,54 31.39) 2:26.32 246

4 razy 50 metrów stylem dowolnym (mieszane)

1 Siódemka 1 Sopot 1:57.96 321

2 Słowianka 2 Gorzów 1:59.72 307

3 Kormoran 1 Olsztyn ( KRÓLAK Hubert 99 +0,72 30.93 CHABOWSKI Aleksy 99 +0,39 30.47 KOSTOWSKI Michał 99 +0,59 30.78 GÓRCZYNSKI Mateusz 99 +0,57 31.49) 2:03.67 278

……………………………………………………….

25 Kormoran 2 Olsztyn ( JOST Daria 99 +0,79 33.06 BOBORYK Jacek 99 +0,37 33.71 OSEŁKOWSKA Julia 99 +0,18 33.19 WIESIOŁEK Karolina 99 +0,54 32.15) 2:12.11 228

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x