Drużynowe Mistrzostwa Młodzików (I runda) – Kormoran Olszytn wysoko

 Podsumowano pierwsza rundę Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w pływaniu. Zawody rozgrywano w wielu miejscowościach, rywalizacja miała charakter korespondencyjny. Na półmetku mistrzostw bardzo wysoko na trzecim miejscu wśród 12-latków są pływacy Kormorana Olsztyn, którzy wystawili dużą reprezentację, bo i szkolenie w tym klubie ma szeroki zasięg. Jeśli chodzi o osiągnięcia indywidualne, warto wymienić zawodników, którzy w stawce kilkuset konkurentów znaleźli się w czołowej dziesiątce.

 

A są to reprezentanci Kormorana: wśród 12-latków: Jakub Mościcki, a 13-latków: Julia Święcka, Bartłomiej Koziejko, Adam Kuchciński, Maria Żemajtis, Jędrzej Wąsowski.

Punktacja Drużynowa 13-lat runda I ( chłopcy, dziewczęta, suma)

1. MKP Szczecin 6814 6978 13792

2. Znicz Koszalin 6239 7273 13512

3. MTP KORMORAN OLsztyn 6835 6602 13437

4. KORNER Zielona Góra 6970 6462 13432

5. UKS G – 8 bielany 6648 6444 13092

6. WKS Śląsk Wrocław 6774 5998 12772

7. KS WARTA Poznań 6389 6306 12695

8. UKS SMS Galicja Kraków 6545 5802 12347

9. MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 6602 5732 12334

10. Dwójka Morena Gdańsk 5358 6913 12271

………………………………………………………..

77. UKP Jedynka Elbląg 2550 2571 5121

106. Uks Pirat Elbląg 2929 474 3403

Punktacja Drużynowa 12 -lat runda I

1. MKP Szczecin 5426 5637 11063

2. KS WARTA Poznań 5362 5095 10457

3. UKS SMS Galicja Kraków 4918 5354 10272

4. MKS SP 63 Bydgoszcz 5225 4869 10094

5. Znicz Koszalin 5834 4096 9930

6. UKS „GIM 92 Ursynów” Warszawa 4814 5055 9869

7. KSZO Ostrowiec Św 4764 4791 9555

8. Żabianka Gdańsk 3399 6131 9530

9. MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 4330 5171 9501

10. Motyl Stalowa Wola 4005 5222 9227

…………………………………………………….

23. MTP KORMORAN Olsztyn 4332 4344 8676

63. UKP Jedynka Elbląg 2154 3322 5476

148. MKS „Ros”  Pisz – 1784 1784

152. Uks Pirat Elbląg 784 807 1591

174. Uks Mos Ełk 718 – 718

Wyniki indywidualne

Kategoria 12 lat

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

11. SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.21 323

16. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:20.94 314

108. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:32.73 209

115. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.52 203

161. CIELOSZCZYK, Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:37.38 180

182. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:40.05 166

Chłopcy

64. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:23.51 195

70. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:24.44 189

180. HRUŚWICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:39.71 114

181 LINDE, Miłosz 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:40.64 111

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

54. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:33.21 304

80. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:34.44 292

142 HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.35 259

148. GARDOCKA, Julia 01 MKS „Ros” Pisz 1:38.68 256

247. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:43.38 223

253. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:43.78 220

295. TYPAŃSKA, Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:45.66 208

335. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:47.80 196

342. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:48.11 195

361. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:49.76 186

365. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:50.36 183

373. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:51.74 176

399. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:56.62 155

409. SYDONOWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:57.77 150

419. GÓRALSKA, Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 2:03.77 130

Chłopcy

163. WIERZCHOWSKI, Michał 01 Uks Mos Ełk 1:40.54 169

192. CHADAJ, Lukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:42.82 158

227. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:44.60 150

303. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:53.34 118

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

94. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:00.34 294

183. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:13.07 240

234. TYPAŃSKA, Julia 01 Uks Pirat Elbląg 3:22.65 207

266. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:29.19 188

273. ŁUCKO, Jagoda 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:32.47 180

275. HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:34.21 175

282. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:36.75 169

284. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:37.43 168

285. CIELOSZCZYK, Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 3:37.66 167

286. HOFMEISTER, Joanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:38.07 166

287. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:38.08 166

Chłopcy

22. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 2:43.80 271

51. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 2:52.59 232

85. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLsztyn 2:59.01 208

184. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:12.42 167

268. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:47.15 101

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

34. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 5:29.80 361

88. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 5:45.36 314

122. SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLsztyn 5:52.47 296

201. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 6:13.74 248

213. GARDOCKA, Julia 01 MKS „Ros” Pisz 6:17.65 240

249. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN OLsztyn 6:32.53 214

258. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 6:40.58 201

264. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN OLsztyn 6:44.57 195

275. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 6:57.57 178

280. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 7:03.62 170

284. HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 7:13.40 159

287. ŁUCKO, Jagoda 01 MTP KORMORAN OLsztyn 7:19.97 152

291. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN OLsztyn 7:45.49 128

Chłopcy

30. MECH, Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 5:15.54 306

41. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 5:19.41 295

65. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 5:27.25 274

99. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN OLsztyn 5:38.64 248

134. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 5:47.80 228

156. BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN OLsztyn 5:54.30 216

160. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN OLsztyn 5:55.23 214 

167. WIERZCHOWSKI, Michał 01 Uks Mos Ełk 5:56.83 212

268. ŻURAWSKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 6:26.14 167

278. HRUŚWICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 6:31.18 160

4 razy 50 metrów stylem dowolnym (mieszane)

50. MTP KORMORAN OLsztyn MTP KORMORAN OLsztyn 2:11.80 230

93. UKP Jedynka Elbląg 1 UKP Jedynka Elbląg 2:16.09 209

115. MTP KORMORAN OLsztyn 312 MTP KORMORAN OLsztyn 2:18.76 197

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

49. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:12.53 347

79 SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:13.77 330

91. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:14.17 325

219. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:19.15 267

183. GARDOCKA, Julia 01 MKS „Ros” Pisz 1:18.18 277

263. CIELOSZCZYK, Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:20.52 254

269. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.65 253

300. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:21.78 242

400. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.43 205

419. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:28.57 191

422. KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:28.61 190

428. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.18 187

451. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:31.11 175

460. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:32.16 169

479. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:34.68 156

489. ŁUCKO, Jagoda 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:35.69 151

490. HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:35.72 151

494. SYDONOWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:37.61 142

498. HOFMEISTER, Joanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:39.67 134

500. GÓRALSKA, Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:40.85 129

502. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:45.09 114

Chłopcy

24. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:07.90 289

37. MECH, Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 1:08.73 279

115. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:13.16 231

151. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:14.61 218

190. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:16.06 206

227. WIERZCHOWSKI, Michał 01 Uks Mos Ełk 1:17.40 195

353. LINDE, Miłosz 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:23.05 158

357. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:23.27 157

419. CHADAJ, Lukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:26.93 138

422. ŻURAWSKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:27.03 137

432. HRUŚWICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:28.43 131

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

20. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:12.55 341

106. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:31.00 259

129. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:35.02 245

170. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:41.15 225

205. TYPAŃSKA, Julia 01 Uks Pirat Elbląg 3:49.84 200

206. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 3:49.97 200

207. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:50.09 200

213 KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:53.81 190

216. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:53.90 190

227. SYDONOWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 4:09.80 156

230. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN OLsztyn 4:11.70 152

Chłopcy

22. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:10.89 252

114. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:29.06 192

124. BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:31.27 186

133. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 3:33.68 180

168. ŻURAWSKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:44.61 155

183. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:55.94 133

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

139. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:28.27 244

169. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.93 231

262. TYPAŃSKA, Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:35.61 192

290. KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:37.94 179

292 TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.07 178

299. CIELOSZCZYK, Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:39.18 172

301. ŁUCKO, Jagoda 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:39.40 171

316. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:41.48 161

324. HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:42.75 155

334. HOFMEISTER, Joanna 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:44.59 147

346. GÓRALSKA, Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLsztyn 2:02.66 91

Chłopcy

6. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:15.28 274

56. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:21.47 216

84. MECH, Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 1:23.76 199

217. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.89 141

239. HRUŚWICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:36.35 131

302. LINDE, Miłosz 01 MTP KORMORAN OLsztyn 1:49.78 88

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

57 SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLsztyn 2:59.75 333

59. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:59.80 332

83. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:02.46 318

212. GARDOCKA, Julia 01 MKS „Ros” Pisz 3:20.94 238

215. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:22.04 234

223. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:22.83 231

235. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:27.52 216

Chłopcy

94. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:01.30 223

124. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:07.51 202

139. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:09.20 196

163. BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:14.28 181

208. WIERZCHOWSKI, Michał 01 Uks Mos Ełk 3:30.63 142

221. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 MTP KORMORAN OLsztyn 3:43.95 118

4 razy 50 metrów stylem zmiennym (mieszane)

17. MTP KORMORAN OLsztyn 212 MTP KORMORAN OLsztyn 2:23.86 259

71. UKP Jedynka Elbląg 2 UKP Jedynka Elbląg 2:31.96 220

145. MTP KORMORAN OLsztyn 312 MTP KORMORAN OLsztyn 2:42.09 181

Kategoria 13 lat

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

6. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:13.59 418

46. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:19.77 328

52 ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.42 320

137. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:27.54 248

161. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:30.46 225

180. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.00 207

194. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:35.06 194

Chłopcy

8. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:08.66 352

38 OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:13.65 285

51. RUTKOWSKI, Michał 00 Uks Mos Ełk 1:14.78 272

141. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:22.88 200

172. DĄBROWSKI, Jan 00 Uks Pirat Elbląg 1:28.51 164

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

41. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.08 386

75. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.10 348

116. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:32.25 313

120. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:32.47 311

138. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.60 300

144. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.98 296

138. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.60 300

144. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.98 296

222. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:40.67 241

257. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:45.51 209

Chłopcy

7. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:16.84 379

31. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:21.61 316

76. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.02 270

129 DĄBROWSKI, Jan 00 Uks Pirat Elbląg 1:30.28 233

198. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:37.53 185

200. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:38.09 182

200 CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.09 182

238. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:45.26 147

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

11. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:34.28 470

18. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:36.40 452

54 SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:44.32 389

71. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:47.79 366

85. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:50.07 351

107. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:52.66 335

170. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 3:00.91 292

217. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:10.79 249

266. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:34.51 175

Chłopcy

14 OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:30.28 352

45. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:38.02 302

56. RUTKOWSKI, Michał 00 Uks Mos Ełk 2:39.64 293

110. ŻUKOWSKI, Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 2:50.10 242

199. GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:11.24 170

208. CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:15.93 158

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

4. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN OLsztyn 4:52.04 520

21. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN OLsztyn 5:06.19 451

68. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 5:18.96 399

83. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN OLsztyn 5:23.69 382

161. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN OLsztyn 5:43.63 319

194. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 5:56.34 286

208. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN OLsztyn 6:03.85 269

233. TAZUSZEL, Barbara 00 Uks Pirat Elbląg 6:23.59 229

Chłopcy

3. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN OLsztyn 4:35.08 462

9. WĄSOWSKI, Jędrzej 00 MTP KORMORAN OLsztyn 4:42.10 429

28. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN OLsztyn 4:55.20 374

54. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN OLsztyn 5:04.55 341

90. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN OLsztyn 5:12.17 316

104. MECH, Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 5:16.38 304

137. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 5:24.39 282

153. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 5:28.22 272

204. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 5:42.71 239

4 razy 50 metrów stylem zmiennym (mieszane)

9. MTP KORMORAN OLsztyn 61 MTP KORMORAN OLsztyn 2:10.22 350

28. MTP KORMORAN OLsztyn 62 MTP KORMORAN OLsztyn 2:15.46 311

94. MTP KORMORAN OLsztyn 63 MTP KORMORAN OLsztyn 2:24.78 254

115. Uks Pirat Elbląg 1 Uks Pirat Elbląg 2:28.14 237

116. UKP Jedynka Elbląg 2 UKP Jedynka Elbląg 2:28.16 237

126. MTP KORMORAN OLsztyn 64 MTP KORMORAN OLsztyn 2:28.90 234

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

6. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:03.43 520

33. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:06.89 443

40. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:07.45 432

128. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:10.96 371

133 KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:11.18 368

167. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:12.40 349

225 BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:14.60 319

267 KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:16.34 298

285. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:16.85 292

287. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:16.93 291

Chłopcy

18. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:01.10 397

43. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:03.81 349

61 RUTKOWSKI, Michał 00 Uks Mos Ełk 1:05.18 327

75. WĄSOWSKI, Jędrzej 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:05.61 321

81. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:05.99 315

90. MECH, Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 1:06.39 310

150. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:08.98 276

205 OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 1:11.09 252

322. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:17.42 195

352. CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.02 177

376. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:23.49 155

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

94. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:19.08 308

95. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:19.10 308

96. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:19.12 308

Chłopcy

10. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:48.29 368

27. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:55.60 324

63. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:04.45 280

92. DĄBROWSKI, Jan 00 Uks Pirat Elbląg 3:11.03 252

151. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:30.90 187

153. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:31.82 184

158. GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:34.57 177

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

10. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:12.05 450

23. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:14.28 411

51. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:16.97 369

75. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:19.05 341

87. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.05 328

130. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:22.68 298

183. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:25.81 266

202. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:27.46 251

235. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:30.91 224

284. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:46.91 137

Chłopcy

42. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:13.25 298

60. MECH, Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 1:15.32 274

79. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:17.09 255

105. WĄSOWSKI, Jędrzej 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:19.59 232

109. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.06 228

112. ŻUKOWSKI, Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:20.24 226

136. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 1:22.22 210

208. GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:31.24 154

233. CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.02 124

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

13. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:40.60 467

19. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:41.48 459

33. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:45.41 427

52. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:48.45 404

68. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:51.04 386

178. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:06.89 296

193. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:09.67 283

197. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN OLsztyn 3:10.18 281

Chłopcy

17. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:33.10 371

45. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:39.32 329

117. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 2:51.16 266

157. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN OLsztyn 2:54.90 249

160. ŻUKOWSKI, Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 2:55.79 245

4 razy 50 metrów stylem dowolnym (mieszane)

12. MTP KORMORAN OLsztyn 61 MTP KORMORAN OLsztyn 1:57.48 324

42. MTP KORMORAN OLsztyn 62 MTP KORMORAN OLsztyn 2:03.08 282

70. MTP KORMORAN OLsztyn 63 MTP KORMORAN OLsztyn 2:06.27 261

106. UKP Jedynka Elbląg 1 UKP Jedynka Elbląg 2:10.02 239

128. Uks Pirat Elbląg 1 Uks Pirat Elbląg 2:13.79 220

155. MTP KORMORAN OLsztyn 64 MTP KORMORAN OLsztyn 2:17.94 200

168. MTP KORMORAN OLsztyn 66 MTP KORMORAN OLsztyn 2:23.08 179 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x