Drużynowe Mistrzostwa Młodzkow (12 lat) – Aquasfera tętni życiem

Olsztyńska Aquasfera była areną II rundy międzywojewódzkich drużynowych mistrzostw Polski młodzików (12 lat). Rywalizacja w tej kategorii wiekowej ma charakter korespondencyjny, odbywa się w trzech rzutach, po podsumowaniu wyników ze wszystkich stref następuje klasyfikacja klubów. O skali masowości pływania w naszym kraju świadczy fakt, że w tej kategorii startuje ponad 200 klubów. W tej sytuacji miejsce w czołowej „20” (plasuje się w niej regularnie Kormoran Olsztyn) jest na pewno sukcesem. Impreza w Olsztynie była przede wszystkim przeglądem potencjału warmińsko-mazurskich klubów, udział sekcji z Mazowsza (Mława i Wyszków) był raczej symboliczny. Przy okazji startowali też zawodnicy nieco starsi.

 

Wyniki

100 metrów stylem motylkowym

Dzewczęta

12 lat

1. GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:20.06 325

2. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.63 295

4. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.91 245

6. PYSZKO, Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:28.90 237

7. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.50 217

8. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.22 212

9. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:33.49 204

10. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.22 181

11. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.12 156

13 lat

1. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:11.48 456 33.16 38.32

3. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:22.13 301 37.79 44.34

5. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:24.67 274

6. CHLUDZIŃSKA, Agata 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.54 185

14 – 16 lat

1. KOTOWICZ, Anna 98 Uks Mos Ełk 1:09.36 499

2. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:12.86 431

3. WIERZCHOWSKA, Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:16.09 378

4. BORTKIEWICZ, Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.22 376

Chłopcy

12 lat

1. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.26 278

2. RUTKOWSKI, Michał 00 Uks Mos Ełk 1:15.26 267

4. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.00 231

5. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.57 209

6. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:24.89 186

7. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.36 183

10. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:44.63 99

13 lat

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:15.52 264

2. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.78 208

3. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:26.79 174

14 – 16 lat

1. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.27 495

2. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.44 491

3. TRACZEWSKI, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.79 438

4. KASZTELAN, Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:04.67 421

5. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.14 393

6. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.13 360

7. SINITCHINE, Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.31 342

10. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:13.97 281

12. BARAN, Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:20.46 218

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

11 lat

2. SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.04 209

3. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.82 184

6. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 44.17 168

8. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 45.17 157

9. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 45.61 152

10. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.05 148

11. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.74 133

13. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 50.52 112

14. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 52.73 98

15. KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.91 82

16. TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.59 75

17. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.72 56

Chłopcy

11 lat

1. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 36.99 204

4. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 41.89 140

6. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.60 134

7. BOHDANOWICZ, Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 42.67 133

9. WŁODYKA, Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.38 68

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

12 lat

1. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:26.18 385

2. BIERNACKA, Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:30.83 328

3. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.05 326

4. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.52 274

5. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.81 271

6. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.97 254

7. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.13 253

8. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.45 243

9. KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.18 231

10. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.34 210

11. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.76 208

12. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.90 196

14. SEROWIK, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.65 181

15. OSTROWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.67 172

17. OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.62 163

18. SZAJDEK, Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.74 163

19. PIĘTA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.42 152

13 lat

1. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:28.36 357

2. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.56 354

3. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.63 354

14 – 16 lat

1. SZYMAŃSKA, Urszula 98 KP Płetwal Mława 1:23.78 419

2. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:27.36 369

3. PIĘTKA, Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.83 289

Chłopcy

12 lat

1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.56 256

2. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.68 230

3. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.24 219

7. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.45 169

9. BUKO, Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:40.89 167

10. GŁOSEK, Mikołaj 00 UKS „Polonez” Wyszkow 1:41.51 164

11. MICHAŁOWSKI, Ramigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:41.58 164

13. GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.96 136

14. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.59 127

15. CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.57 120

16. GUZOWSKI, Kacper 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.20 99

13 lat

1. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:20.77 326

2. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:21.65 315

4. GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.23 277

14 – 16 lat

2. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.50 512

3. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.41 452

4. TRACZEWSKI, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.66 430

5. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.64 367

6. LAGUNA, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.53 341

7. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:22.59 305

9. KOMAR, Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.87 291

10. BARAN, Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:28.54 247

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

11 lat

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 45.34 256

2. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.39 224

5. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 47.79 218

6. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.83 171

7. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 52.71 163

8. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 53.44 156

10. GERLICH, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.90 152

11. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.62 146

12. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.70 145

13. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.58 125

14. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.59 125

15. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 58.92 116

16. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.27 109

17. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.26 103

18. TYPA, Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.99 87

Chłopcy

11 lat

4. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.84 156

5. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 48.53 140

6. LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.57 132

7. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.12 120

8. BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.24 112

9. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 52.53 111

10. KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.39 100

11. LINDE, Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.77 92

12. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 59.77 75

13. ZALECKI, Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.96 49

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

12 lat

1. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:42.66 403

2. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.52 389

3. BIERNACKA, Michalina 00 Uks Mos Ełk 2:51.61 343

4. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:57.05 312

5. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.79 308

6. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:58.77 303

8. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 3:06.21 268

9. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.13 233

10. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:16.08 230

11. KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:16.70 228

13. BYLIŃSKA, Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.14 184

14. SEROWIK, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:33.54 178

15. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:38.15 167

16. OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:40.78 161

17. SZAJDEK, Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:42.04 158

18. BUTKIEWICZ, Aleksandra00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:47.02 148

19. OSTROWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:56.72 130

13 lat

1. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:31.30 501

3. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.93 360

4. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.37 286

6. ŻBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.26 252

14 – 16 lat

1. KOTOWICZ, Anna 98 Uks Mos Ełk 2:32.64 488

3. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:36.04 456

4. WIERZCHOWSKA, Kinga 97 Uks Mos Ełk 2:36.68 451

Chłopcy

12 lat

1. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.99 266

3. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.94 215

4. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.69 205

6. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.06 179

7. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 3:23.42 141

8. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:30.23 128

13 lat

1. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.93 354

3. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:43.74 272

4. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.12 207

5. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.11 204

6. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.95 198

8. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:23.01 142

14 – 16 lat

1. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.16 433

2. SZMIT, Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.61 356

3. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.95 315

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

11 lat

1. BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:29.17 237

2. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.09 202

4. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:36.80 185

5. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.01 184

6. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.68 170

7. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:41.74 159

8. SARNOWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.39 132

9. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.81 111

10. TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.79 103

11. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.45 98

12. GERLICH, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.97 97

13. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.39 87

14. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.36 83

15. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.23 81

Chłopcy 11 lat

2. WOJGIENICA, Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:26.40 181

4. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.77 156

5. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:31.33 153

7. LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.87 125

8. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:38.72 121

9. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:42.60 108

10. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.90 107

11. KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.65 105

12. WŁODYKA, Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.00 75

13. STEFANOWICZ, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.88 68

14. STRZELEC, Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.57 60

15. ZALECKI, Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.98 60

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

1. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:14.87 415

2. GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 5:19.63 397

3. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:34.20 347

4. PYSZKO, Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 5:51.08 299

5. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 5:51.90 297

6. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 6:21.68 233

7. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 6:46.02 193

8. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 7:17.20 155

Chłopcy

12 lat

1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:58.09 363

2. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:05.86 336

3. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:11.18 319

4. RUTKOWSKI, Michał 00 Uks Mos Ełk 5:24.82 281

6. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:37.80 249

7. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:59.79 206

9. BUKO, Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 6:13.27 185

10. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 7:08.97 122

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. MTP KORMORAN 1 Olsztyn (KUCHCIŃSKI, Adam 00 +0,63 32.37 ŻEMAJTIS, Maria 00 +0,47 30.80 WRZOS, Mateusz 00 +0,51 31.39 KOZIEJKO, Bartłomiej 00 +0,28 30.93) 2:05.49 266

2. MTP KORMORAN 2 Olsztyn (CHODYNA, Kinga 00 +0,81 33.27 ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 +0,47 31.30 ŚWIĘCKA, Julia 00 32.85 SINITCHINE, Zoja 00 +0,18 32.96) 2:10.38 237

4. MKS Medyk 2 Giżycko (GASPARJAN, Lilia 00 +0,80 30.01 WORONKO, Wiktoria 00 +0,38 33.52 BIERNACKA, Joanna 00 +0,62 33.71 PYSZKO, Karolina 00 +0,52 34.37) 2:11.61 231

5. MTP KORMORAN 3 Olsztyn ( WĄSOWSKI, Jędrzej 00 +0,89 33.64 STADNYK, Michał 00 +0,36 35.25 OLLER, Krzysztof 00 +0,59 32.32 KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 +0,38 33.16) 2:14.37 217

7. UKP Jedynka 1 Elbląg (DOMŻALSKA, Wiktoria 00 +0,83 33.13 ROKICKA, Julia 00 +0,85 37.42 MICHAŁOWSKI, Ramigiusz 00 38.61 MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 +0,41 33.19) 2:22.35 182

8. MTP KORMORAN 4 Olsztyn (DOBRZYŃSKI, Piotr 00 +0,79 34.44 KOSTRUBIEC, Alicja 00 +0,46 38.45 KAZINIEC, Oliwia 00 +0,38 35.38 ANTONIAK, Oliwia 00 +0,66 39.02) 2:27.29 164

9. MTP KORMORAN 6 Olsztyn (BEKIER, Klara 00 37.10 KAMIŃSKA, Aleksandra 00 +0,70 37.49 BUTKIEWICZ, Aleksandra 00 +0,48 42.35 STARUCH, Jagoda 00 +0,46 35.78) 2:32.72 147

10. MTP KORMORAN 7 Olsztyn (CZABORYK, Szymon 00 41.29 CYBULKO, Radosław 00 42.94 GRYGORCZUK, Mateusz 00 38.76 BYLIŃSKA, Paulina 00 +0,19 35.76) 2:38.75 131

11. MTP KORMORAN 5 Olsztyn ( OSTROWSKA, Karolina 00 +0,89 41.80 SZAJDEK, Maja 00 +0,27 40.53 PODLEWSKA, Natalia 00 41.32 ŚLADEWSKI, Marcel 00 +0,19 41.81) 2:45.46 116

12. MTP KORMORAN 8 Olsztyn (GUZOWSKI, Kacper 00 +0,87 38.32 KUCZYŃSKA, Weronika 00  45.78 OLSZEWSKA, Karolina 00 +0,39 40.53 JANKOWSKA, Kinga 00 41.00) 2:45.63 115

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12lat

1. GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:05.37 475

2. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.69 409

3. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.86 357

4. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.97 356

5. BIERNACKA, Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:12.88 342

7. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:16.05 301

8. PYSZKO, Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:18.39 275

9. KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.71 272

10. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.06 268

11. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:20.03 258

12. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.32 256

13. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.39 255

14. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.97 232

15. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.20 214

17. SZAJDEK, Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.85 189

19. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.88 182

20. BYLIŃSKA, Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.29 180

21. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.63 178

23. BUTKIEWICZ, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.73 156

24. OSTROWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.99 154

25. SEROWIK, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.39 148

26. PIĘTA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.82 112

27. OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.16 99

13 lat

2. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:09.48 395

4. WIESIOŁEK, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.83 389

5. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.57 362

6. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.19 338

7. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.07 326

8. ŻBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.22 257

9. CHLUDZIŃSKA, Agata 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.68 252

14 – 16 lat

1. BORTKIEWICZ, Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.77 488

4. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:06.51 451

5. WIERZCHOWSKA, Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:07.35 434

8. PIĘTKA, Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.11 278

9. PISAREWICZ, Anita 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.07 268

Chłopcy

12 lat

2. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.99 315

3. RUTKOWSKI, Michał 00 Uks Mos Ełk 1:08.21 285

4. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.73 279

5. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.15 262

6. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.68 257

7. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:10.92 254

8. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.70 246

13. BUKO, Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:21.41 168

14. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.75 154

15. MICHAŁOWSKI, Ramigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:25.48 145

18. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:28.89 129

19. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.16 128

20. CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.57 107

22. GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.29 92

23. GUZOWSKI, Kacper 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.49 86

13 lat

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 58.61 450

3. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.96 331

4. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.86 303

5. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:10.01 264

7. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.93 243

8. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.86 207

10. BARTOŚ, Marceli 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.31 175

11. KRUK, Adam 99 UKP Jedynka Elbląg 1:23.33 156

14 – 16 lat

1. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 55.22 539

2. TRACZEWSKI, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 55.55 529

3. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 56.84 494

4. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 57.37 480

5. KASZTELAN, Mateusz 98 Uks Mos Ełk 57.58 475

6. MACIEJEWSKI, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.19 416

7. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.31 413

9. SINITCHINE, Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.26 394

10. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.31 393

11. ZAWISLAK, Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.16 360

12. LAGUNA, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.27 358

13. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:03.55 353

14. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:03.66 351

15. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.85 348

16. SZMIT, Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.35 340

19. KOMAR, Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.49 323

20. BARAN, Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:06.56 307

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

6. BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 36.88 250

KRAWCZYK, Jowita 01 UKS „Polonez” Wyszkow 36.88 250

8. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 37.10 246

9. SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.44 239

10. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 37.55 237

11. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 38.47 220

12. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 38.98 212

14. SARNOWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.63 174

15. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.62 162

16. TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.57 141

17. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.87 139

18. TYPA, Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.57 116

19. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.33 92

20. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.93 84

21. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.04 79

22. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.09 75

Chłopcy

11 lat

2. BOHDANOWICZ, Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 33.23 227

4. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 34.40 205

6. LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 36.93 166

8. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 37.74 155

9. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.92 153

10. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 38.95 141

11. MYŚLER, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 39.15 139

12. KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.67 124

13. BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.95 98

14. WŁODYKA, Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 45.91 86

15. STRZELEC, Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.47 69

16. ZALECKI, Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.51 68

17. STEFANOWICZ, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.67 48

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

12 lat

1. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 3:06.05 378

2. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:23.09 290

3. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:27.42 273

4. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:27.59 272

5. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:27.68 272

6. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:44.28 216

7. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:52.06 195

8. OSTROWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:56.37 184

9. SEROWIK, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:02.05 171

13 lat

1. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:55.40 451

2. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.96 372

4. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 3:07.27 371

5. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.09 349

14 – 16 lat

1. PIĘTKA, Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:23.67 288  

Chłopcy

12 lat

1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.06 264

3. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:16.65 231

4. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.81 177

5. MICHAŁOWSKI, Ramigiusz00 UKP Jedynka Elbląg 3:35.43 175

13 lat

1. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:51.20 350

2. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:59.09 305

3. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:23.63 208

14 – 16 lat

1. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:26.93 553

2. LAGUNA, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.13 344

4. KOMAR, Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.57 293

100 metrow stylem klasycznym

Dziewczęta

11 lat

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:39.21 252

3. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:42.31 230

4. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.44 198

5. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.95 185

6. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:51.59 177

7. TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.56 172

8. GERLICH, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.46 164

9. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.05 146

10. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.73 133

11. SARNOWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.82 133

12. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.67 130

13. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.40 122

14. KRASIŃSKA, Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.69 105

Chłopcy

11 lat

1. WYSZYŃSKI, Aleksander 01 UKS „Polonez” Wyszkow 1:34.78 201

2. DEPTA, Kajetan 01 UKS „Polonez” Wyszkow 1:36.26 192

3. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.82 162

4. WIŚNIEWSKI, Jakub 01 UKS „Polonez” Wyszkow 1:43.51 155

5. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:44.51 150

6. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.60 150

7. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:45.97 144

8. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.97 125

9. BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.66 120

10. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.24 87

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

11 lat

2. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:16.80 371

3. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.64 359

4. BIERNACKA, Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:19.94 329

5. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.67 309

6. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.24 292

7. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.07 283

8. SZCZESNA, Patrycja 00 UKS „Polonez” Wyszkow 1:26.48 260

9. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:29.37 236

10. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.70 204

11. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.00 196

12. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.41 193

14. BYLIŃSKA, Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.44 176

16. MĄKA, Alicja 00 UKS „Polonez” Wyszkow 1:44.28 148 52.46 51.82

17. SZAJDEK, Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.27 140

18. OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.65 138

19. BUTKIEWICZ, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.69 138

13 lat

2. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.68 333

3. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.26 271

4. ŻBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.61 250

14 – 16 lat

1. WIERZCHOWSKA, Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:11.71 456 34.87 36.84

2. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.27 446

Chłopcy

12 lat

2. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.50 233

3. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.58 215

5. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.77 114

6. GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.95 104

8. CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.44 87

9. GUZOWSKI, Kacper 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.78 46

13 lat

2. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.14 299

4. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.77 206

5. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.56 200

6. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.15 183

8. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.91 137

9. BARTOŚ, Marceli 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.72 105

14 – 16 lat

2. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.67 433

4. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.09 371

5. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.74 331

6. SZMIT, Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.74 317

8. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:13.62 293

9. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.08 288

10. ZAWISLAK, Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.96 267

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

11 lat

1. BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 41.65 234

2. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 44.23 196

4. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 44.57 191

5. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.33 170

6. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 47.39 159

7. KRUPIŃSKA, Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.08 143

9. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.66 109

10. WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.02 101

11. KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.17 101

12. TYPA, Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 58.61 84

13. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 58.95 82

14. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 59.84 79

Chłopcy

11 lat

2. WOJGIENICA, Michał 02 MKS Medyk Giżycko 39.48 187

3. BOHDANOWICZ, Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 39.92 181

5. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 43.00 145

6. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 45.08 126

7. KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.27 109

8. WŁODYKA, Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.90 87

9. STEFANOWICZ, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.58 71

10. LINDE, Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.11 69

11. STRZELEC, Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.25 61

12. PIETRZAK, Adam 01 MTP KORMORAN Olsztyn 58.97 56

13. ZALECKI, Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 59.44 55

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

12 lat

1. GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:48.78 402

2. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:51.28 384

3. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.81 374

4. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 2:58.79 338

5. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.03 331

6. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.40 324

7. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:05.48 303

8. PYSZKO, Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 3:12.43 271

9. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.54 262

11. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.04 211

13 lat

1. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:32.14 549

3. WIESIOŁEK, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.69 375

4. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 2:55.77 356

14 – 16 lat

1. BORTKIEWICZ, Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.00 438

2. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:46.46 419

Chłopcy

12 lat

1. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.84 277

2. RUTKOWSKI, Michał 00 Uks Mos Ełk 2:49.59 273

3. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.70 254

4. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.03 253

5. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.12 252

6. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.00 232

7. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:00.24 227

8. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.23 220

9. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.56 219

10. BUKO, Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 3:09.82 195

12. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 3:31.80 140

13 lat

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:30.03 394

2. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:41.82 314

14 – 16 lat

2. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.10 517

3. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:18.65 500

4. KASZTELAN, Mateusz 98 Uks Mos Ełk 2:20.92 476

5. TRACZEWSKI, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.59 441

6. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.79 359

7. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 2:41.42 317

8. BARAN, Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 2:47.35 284

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

11 lat

3. SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.04 224

4. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:35.19 223

6. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.72 212

7. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.76 193

9. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:43.62 173

10. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:44.41 169

11. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.03 161

12. GERLICH, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.69 141

13. KRASIŃSKA, Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.49 112

14. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.95 111

15. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.68 106

Chłopcy

11 lat

4. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.72 169

5. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.91 163

6. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.95 162

7. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:35.11 152

8. WOJGIENICA, Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:36.13 147

9. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:36.23 146

10. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.90 135

11. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:39.44 133

12. MYŚLER, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.30 129

13. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:42.50 121

14. LINDE, Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.44 87

15. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.52 80

16. PIETRZAK, Adam 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.74 55

4 razy 50 metrów stylem zmienny

12 lat

1. MTP KORMORAN 1 Olsztyn (ŻEMAJTIS, Maria 00 +0,77 35.67 KUCHCIŃSKI, Adam 00 +0,54 32.99 KOZIEJKO, Bartłomiej 00 +0,41 42.00 WRZOS, Mateusz 00 +0,62 30.96) 2:21.62 272

2. MKS Medyk 2 Giżycko (WORONKO, Wiktoria 00 +0,61 38.72 PYSZKO, Karolina 00 38.60 BIERNACKA, Joanna 00 +0,33 39.46 GASPARJAN, Lilia 00 +0,36 29.51) 2:26.29 247

3. MTP KORMORAN 2 Olsztyn ( OLLER, Krzysztof 00 +0,66 37.66 CHODYNA, Kinga 00 +0,71 37.28 ŚWIĘCKA, Julia 00 +0,57 41.36 ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 +0,71 30.93) 2:27.23 242

5. MTP KORMORAN 3 Olsztyn ( SINITCHINE, Zoja 00 38.34 DOBRZYŃSKI, Piotr 00 +0,34 37.00 STADNYK, Michał 00 +0,41 43.91 WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 +0,56 33.33) 2:32.58 217

6. UKP Jedynka 1 Elbląg ( DOMŻALSKA, Wiktoria 00 +0,80 37.57 MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 +0,52 37.27 MICHAŁOWSKI, Ramigiusz 00 +0,55 47.00 ROKICKA, Julia 00 +0,83 36.55) 2:38.39 194

8. MTP KORMORAN 4 Olsztyn (KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 +0,65 38.23 STARUCH, Jagoda 00 40.26 PODLEWSKA, Natalia 00 +0,82 45.76 KAMIŃSKA, Aleksandra 00 +0,68 36.98) 2:41.23 184

9. MTP KORMORAN 5 Olsztyn (KAZINIEC, Oliwia 00 +0,54 40.88 ANTONIAK, Oliwia 00 +0,57 43.23 KOSTRUBIEC, Alicja 00 +0,33 45.12 BEKIER, Klara 00 38.05) 2:47.28 165

13-16 lat

3. MTP KORMORAN 6 Olsztyn ( KOSTOWSKI, Michał 99 +0,54 33.59 GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 +0,62 33.80 BUGAJ, Dominik 99 39.00 GIER, Olivier 99 +0,50 29.78) 2:16.17 306

6. MTP KORMORAN 7 Olsztyn 7(BATOR, Julia 99 +0,71 38.60 OSEŁKOWSKA, Julia 99 +0,26 37.97 BOBORYK, Jacek 99 +0,67 42.93 GOSZCZYCKA, Karolina 99 +0,16 34.02) 2:33.52 213

8. UKP Jedynka 1 Elbląg ( NIEROŃSKI, Sebastian 99 +0,68 35.93 LENART, Szymon 00 +0,77 45.36 MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 +0,61 41.00 KRUK, Adam 99 +0,58 37.16) 2:39.45 190

9. MKS Medyk 3 Giżycko 2:48.84 160

10. MTP KORMORAN 1 Olsztyn ( PŁACHTA, Zuzanna 01 +0,68 42.40 SZELUGA, Wiktoria 01 +0,86 45.18 JURCZAK, Kacper 01 49.52 MOŚCICKI, Jakub 01 +0,22 34.67) 2:51.77 152

11. UKP Jedynka 2 Elbląg (TYLKIE, Karolina 01 +0,78 42.99 KALINOWSKA, Maja 01 49.13 CHEREK, Natalia 01 49.50 BOHDANOWICZ, Michał 01 33.09) 2:54.71 145

12. MTP KORMORAN 3 Olsztyn ( HARNISZ, Aleksandra 01 +0,72 45.84 BAŁDYGA, Marceli 01 44.54 MIKULSKA, Lidia 01 54.59 MYŚLER, Jakub 01 +0,38 38.55) 3:03.52 125

13. MTP KORMORAN 4 Olsztyn ( KROTOSZYŃSKI, Filip 01 +0,71 45.47 KRUPIŃSKA, Laura 01 +0,55 51.70 BUDNER, Marceli 01 +0,54 51.69 KAPROŃ, Sebastian 01 37.76) 3:06.62 119

14. MTP KORMORAN 5 Olsztyn (TRUSKOLAWSKA, Olga 01 +0,76 49.52 WŁODYKA, Piotr 01 55.82 JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 57.31 SARNOWSKA, Olga 01 +0,18 41.44) 3:24.09 91

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x