Drużynowe Mistrzostwa Województw – Imponująca prawda

W Bydgoszczy odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województw zawodników do lat 12. Startowali pływacy regionu kujawsko-pomorskiego z  Włocławka, Grudziądza, Brodnicy, Torunia, Inowrocławia i Bydgoszczy. Bardzo dużą grupą przybyli nad Brdę reprezentanci Kormorana Olsztyn. Przeglądając wyniki można przekonać się ilu mamy zawodników, ilu młodych sportowców w olsztyńskim klubie.

Stawka była mocna, mimo to Kormoran należał do czołowych zespołów tych zawodów. Niektóre konkurencje olsztynianie zdominowali, a zwycięstwa odnieśli: Paulina Dymarska, Karol Zbutowicz, Daniel Mielnik, Alan Chodami, Mateusz Strachota, Damian Ryński.

Podobne imprezy odbyły się w kilku innych miejscowościach w kraju. Zawody te mają charakter korespondencyjny.

 

Wyniki zawodników Kormorana Olsztyn

 

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

12 lat

6 TRENDOWSKA, Oliwia 98 MTP KORMORAN OLsztyn 41.44 203

11 lat

8. CHLUDZIŃSKA, Agata 99 MTP KORMORAN OLsztyn 42.90 183

10. LODKOWSKA, Nikola 99 MTP KORMORAN OLsztyn 46.40 145

12. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 47.79 132

13. WOJSZNIS, Gabriela 99 MTP KORMORAN OLsztyn 50.70 111

Chłopcy

12 lat

1. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 31.68 325

5. SINITCHINE, Radoslaw 98 MTP KORMORAN OLsztyn 37.12 202

6. SAMOJŁOWICZ, Mikolaj 98 MTP KORMORAN OLsztyn 37.31 199

11 lat

10. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN OLsztyn 43.69 124

11. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN OLsztyn 48.50 90

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

6. JASTRZEBOWSKA, K. 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:40.79 330

8. BORTKIEWICZ, Ada 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:47.92 290

10. DYMERSKA, Wiktoria 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:49.95 279

12. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:59.46 237

13. SOBCZUK, Nina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:07.20 209

14. PIETKA, Paulina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:15.95 182

11 lat

1. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 2:50.16 278

5. WIESIOLEK, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:00.17 234

7. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:03.60 221

8. WITKOWSKA, Milena 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:31.00 146

Chłopcy

11 lat

1 RYNSKI, Damian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:30.12 105

2 DURAJ, Rafal 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:44.02 87

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

12 lat

2. PIEKARSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:30.18 336

9. GORALSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:39.29 251

11. STACHERA, Paulina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:46.24 205

12. CAKALA, Olga 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:54.40 164

11 lat

4. MIKICIUK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:37.37 267

12. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:41.75 233

15. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:46.26 205

17. ZUKOWSKA, Katarzyna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:47.86 196

18. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:50.18 184

20. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:51.72 176

22. WOJSZNIS, Gabriela 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:56.03 157

23. OLEKSIAK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:56.51 155

Chłopcy

12 lat

1. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:18.38 357

2. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.03 335

4. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:22.18 309

7. KOMAR, Robert 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:31.61 223

11 lat

7. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:36.20 193

13. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:47.68 137

14. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:50.10 128

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

12 lat

4. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.80 319

9. GOZDZIEJEWSKA, Urszula 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:25.81 266

11. TRENDOWSKA, Oliwia 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.62 234

12. POPIS, Gabriela 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.57 175

13. SOBCZUK, Nina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:44.23 148

Do 11 lat

7. ZBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:35.27 194

8. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:35.40 194

9. CHLUDZIŃSKA, Agata 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:35.58 192

11. LODKOWSKA, Nikola 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.57 175

13. RZEMINSKA, Dominika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:46.65 138

14. WITKOWSKA, Milena 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:49.33 128

Chłopcy

12 lat

2. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:14.51 283

4. KROL, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:18.42 243

6. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:21.00 220

8. ZAWISLAK, Filip 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:25.39 188

10. SINITCHINE, Radoslaw 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.02 184

11 lat

3. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:30.83 156

11. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:36.90 128

12. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:42.97 107

13. GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:43.02 107

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

12 lat

5. JASTRZEBOWSKA, Karolina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:21.53 355

6. PIEKARSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:21.95 349

8. BORTKIEWICZ, Ada 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:25.50 307

10. GOZDZIEJEWSKA, Urszula 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.07 272

13. GORALSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:35.33 222

14. POPIS, Gabriela 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:36.62 213

15. CAKALA, Olga 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:43.54 173

11 lat

5. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:30.24 261

8. WIESIOLEK, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:32.77 241

9. MIKICIUK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.66 234

14. ZUKOWSKA, Katarzyna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:40.93 187

15. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:43.54 173

18. RZEMINSKA, Dominika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:52.73 134

Chłopcy

12 lat

1. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:12.63 341

2. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:13.40 330

5. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:14.59 315

6. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:16.26 294

9. KROL, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.61 249

11. RUCINSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:23.60 223

15. KOMAR, Robert 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:25.86 206

11 lat

7. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:25.51 209

8. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.64 201

11. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.17 161

4 razy 50 metrów stylem dowolnym (sztafeta mieszana)

12 lat

2. MTP KORMORAN OLsztyn III MTP KORMORAN OLsztyn 2:04.53 300 ( MIELNIK, Daniel 98 29.57 SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 29.66, PIEKARSKA, Marta 98 32.39,  BORTKIEWICZ, Ada 98 32.91)

3. MTP KORMORAN OLsztyn IV MTP KORMORAN OLsztyn 2:04.95 297 ( CHODAN, Alan 98 29.46 ZBUTOWICZ, Karol 98 28.86 DYMERSKA, Wiktoria 98 34.48 JASTRZEBOWSKA, Karolina 98 32.15)

11 lat

5. MTP KORMORAN OLsztyn I MTP KORMORAN OLsztyn 2:19.21 214 (TRACZEWSKI, Jakub 99 33.32 KOSTOWSKI, Michał 99 33.85, DYMERSKA, Paulina 99 34.61 GOSZCZYCKA, Karolina 99 37.43)

8. MTP KORMORAN OLsztyn II MTP KORMORAN OLsztyn 2:29.45 173( CHABOWSKI, Aleksy 99 39.30 GIER, Olivier 99 36.70, JOST, Daria 99 37.24 WIESIOLEK, Karolina 99 36.21)

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

12 lat

3. JASTRZEBOWSKA, Karolina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:27.93 245

11 lat

6. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:47.62 133

Chłopcy

12 lat

2. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 1:17.59 243

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

5. PIEKARSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 32.28 373

11. GOZDZIEJEWSKA, Urszula 98 MTP KORMORAN OLsztyn 34.94 294

14. DYMERSKA, Wiktoria 98 MTP KORMORAN OLsztyn 35.32 285

15. TRENDOWSKA, Oliwia 98 MTP KORMORAN OLsztyn 35.34 284

16. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN OLsztyn 36.00 269

17. GORALSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 36.28 263

18. POPIS, Gabriela 98 MTP KORMORAN OLsztyn 37.28 242

20. SOBCZUK, Nina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 39.08 210

21. PIETKA, Paulina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 39.30 207

22. CAKALA, Olga 98 MTP KORMORAN OLsztyn 40.02 196

23. STACHERA, Paulina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 40.78 185

11 lat

3. WIESIOLEK, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 35.34 284

9. MIKICIUK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 36.55 257

12. CHLUDZIŃSKA, Agata 99 MTP KORMORAN OLsztyn 37.39 240

13. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 37.60 236

14. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 37.62 236

18. LODKOWSKA, Nikola 99 MTP KORMORAN OLsztyn 38.78 215

20. WOJSZNIS, Gabriela 99 MTP KORMORAN OLsztyn 39.75 200

22. ZBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 40.03 195

25. WITKOWSKA, Milena 99 MTP KORMORAN OLsztyn 41.25 179

26. ZUKOWSKA, Katarzyna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 41.56 175

30. RZEMINSKA, Dominika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 43.14 156

31. OLEKSIAK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 43.70 150

33. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 45.50 133

Chłopcy

12 lat

1. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN OLsztyn 29.08 340

3. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN OLsztyn 29.49 326

5. SINITCHINE, Radoslaw 98 MTP KORMORAN OLsztyn 32.17 251

12. KOMAR, Robert 98 MTP KORMORAN OLsztyn 33.90 214

11 lat

15. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN OLsztyn 36.78 168

23. DURAJ, Rafal 99 MTP KORMORAN OLsztyn 41.06 120

27. RYNSKI, Damian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 42.66 107

29. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 43.28 103

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

12 lat

2. PIEKARSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:13.24 337

9. GORALSKA, Marta 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:32.02 255

11. STACHERA, Paulina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:48.10 205

11 lat

3. MIKICIUK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:33.62 249

7. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:39.82 229

10. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:48.56 204

12. ZUKOWSKA, Katarzyna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:53.36 191

13. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 4:01.55 172

Chłopcy

12 lat

1. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:50.78 352

3. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:59.34 304

4. KROL, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:02.07 291

5. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:02.81 287

7. KOMAR, Robert 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:13.34 243

11 lat

4. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:20.66 217

7. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:25.82 201

13. KROLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:51.37 141

14. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:59.60 127

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

12 lat

4. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:52.40 338

7. GOZDZIEJEWSKA, U. 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:01.51 290

9. TRENDOWSKA, Oliwia 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:19.42 218

11 lat

7. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:18.92 220

8. ZBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:24.83 201

11. RZEMINSKA, Dominika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:54.49 134

Chłopcy

12 lat

1. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:37.84 303

6. KROL, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 2:52.26 233

7. RUCINSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN OLsztyn 3:02.56 196

11 lat

4. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:30.65 127

5. RYNSKI, Damian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:45.09 104

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

4. JASTRZEBOWSKA, Karolina 98 MTP KORMORAN OLsztyn 5:41.42 325

6. DYMERSKA, Wiktoria 98 MTP KORMORAN OLsztyn 6:00.67 276

7. STELMACHER, Katarzyna 98 UKS Ruch Grudziądz 6:02.52 272

11 lat

5. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:08.09 259

8. WIESIOLEK, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:20.11 236

11. WITKOWSKA, Milena 99 MTP KORMORAN OLsztyn 7:27.87 144

Chłopcy

12 lat

1. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN OLsztyn 4:54.02 378

3. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN OLsztyn 4:58.78 361

4. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN OLsztyn 5:02.49 348

5. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN OLsztyn 5:03.44 344

6. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN OLsztyn 5:05.16 338

11. RUCINSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN OLsztyn 5:37.66 250

12. SINITCHINE, Radoslaw 98 MTP KORMORAN OLsztyn 5:38.54 248

13. ZAWISLAK, Filip 98 MTP KORMORAN OLsztyn 5:40.43 244

11 lat

3. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:34.81 256

7. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:58.30 209

11. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:32.56 159

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x