Drużynowy Wielobój Dzieci 10 i 11-letnich Łomża 2013 – Kormoran kontra Podlasie

W Łomży odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 i 11- letnich. Uczestniczyli w nim głównie reprezentanci klubów Podlasia, ale z okazji skorzystali też olsztynianie z Kormorana oraz jedynaczka z Pisza – Wiktoria Mieczkowska, która zresztą należała do czołowych postaci tej imprezy. Michał Szajdek z Kormorana był z kolei najszybszy na 50 metrów żabką. Zawodnicy 11-letni startowali w 2 konkurencjach indywidualnych i sztafecie w każdym bloku zawodów, zawodnicy 10-letni występowali we wszystkich konkurencjach

 

Wyniki I dnia

Dziewczęta 11lat

50 metrów stylem motylkowym

3. JASZCZUK, Ewa 02 Kormoran Olsztyn 43.05 181

4. DĘBOWSKA, Aniela 02 Kormoran Olsztyn 43.98 170

6. CHABOWSKA, Michalina 02 Kormoran Olsztyn 45.26 156

11. GŁADKOJĆ, Marta 02 Kormoran Olsztyn 46.41 144

12. OPALACH, Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 47.07 138

13. CHROSTOWSKA, Maria 02 Kormoran Olsztyn 47.15 138

100 metrów stylem grzbietowym

1. MIECZKOWSKA, Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 1:24.15 282

4. MUZYKA, Izabela 02 Kormoran Olsztyn 1:34.98 196

5. DĘBOWSKA, Aniela 02 Kormoran Olsztyn 1:34.99 196

14. MILEWSKA, Olga 02 Kormoran Olsztyn 1:41.03 163

21. ŻYWÓLKO, Natalia 02 Kormoran Olsztyn 1:42.46 156

22. FUKIN, Julia 02 Kormoran Olsztyn 1:42.61 155

23. KOWALEWSKA, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:42.72 155

24. SZYMAŃSKA, Monika 02 Kormoran Olsztyn 1:43.64 151

26. CHABOWSKA, Michalina 02 Kormoran Olsztyn 1:46.16 140

27. ZAWIŚLAK, Gabriela 02 Kormoran Olsztyn 1:46.85 138

29. OPALACH, Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 1:49.12 129

31. WTULICH, Anna 02 Kormoran Olsztyn 1:51.32 122

35. PAWEŁAS, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:53.86 114

36. HINC, Zofia 02 Kormoran Olsztyn 1:57.82 103

38. GÓRALSKA, Maria 02 Kormoran Olsztyn 2:12.38 72

200 metrów stylem dowolnym

3. MIECZKOWSKA, Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 2:42.58 319

9. MUZYKA, Izabela 02 Kormoran Olsztyn 3:08.64 204

16. SZYMAŃSKA, Monika 02 Kormoran Olsztyn 3:21.58 167

17. JASZCZUK, Ewa 02 Kormoran Olsztyn 3:25.39 158

19. JĘDRASZEK, Anna 02 Kormoran Olsztyn 3:29.03 150

GŁADKOJĆ, Marta 02 Kormoran Olsztyn 3:29.03 150

21. ŻYWÓLKO, Natalia 02 Kormoran Olsztyn 3:30.01 148

22. CHROSTOWSKA, Maria 02 Kormoran Olsztyn 3:38.34 131

23. FUKIN, Julia 02 Kormoran Olsztyn 3:41.02 127

24. MILEWSKA, Olga 02 Kormoran Olsztyn 3:41.19 126

25. ZAWIŚLAK, Gabriela 02 Kormoran Olsztyn 3:42.93 124

26. WTULICH, Anna 02 Kormoran Olsztyn 3:48.56 115

27. KOWALEWSKA, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 4:01.76 97

28. PAWEŁAS, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 4:03.39 95

29. HINC, Zofia 02 Kormoran Olsztyn 4:34.39 66

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

2. Kormoran Olsztyn 1 (DĘBOWSKA, Aniela 02 JASZCZUK, Ewa 02 GŁADKOJĆ, Marta 02 SZYMAŃSKA, Monika 02)

2:51.06 212

6. Kormoran Olsztyn 2 (MUZYKA, Izabela 02 CHABOWSKA, Michalina 02CHROSTOWSKA, Maria 02 ŻYWÓLKO, Natalia 02) 3:04.56 169

Dziewczęta 10 lat

50 metrów stylem dowolnym

15. SIENKIEWICZ, Oliwia 03 Kormoran Olsztyn 47.86 114

50 metrów stylem klasycznym

10. SIENKIEWICZ, Oliwia 03 Kormoran Olsztyn 1:00.54 107

Chłopcy 11 lat

50 metrów stylem motylkowym

5. KOMAR, Rafał 02 Kormoran Olsztyn 40.99 150

8. KURDZIEKO, Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 46.10 105

9. ŚNIECIKOWSKI, Emilian 02 Kormoran Olsztyn 47.40 97

10. PORBACKI, Krystian 02 Kormoran Olsztyn 48.49 90

100 m stylem grzbietowym

6. KRÓLIK, Damian 02 Kormoran Olsztyn 1:34.27 139

7. NOWAK, Radosław 02 Kormoran Olsztyn 1:35.28 135

8. KURDZIEKO, Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 1:36.15 131

10. PORBACKI, Krystian 02 Kormoran Olsztyn 1:39.35 119

11. BURAKOWSKI, Robert 02 Kormoran Olsztyn 1:40.43 115

14. MIERZEJEK, Igor 02 Kormoran Olsztyn 1:43.98 104

16. PIEKARSKI, Szymon 02 Kormoran Olsztyn 1:45.27 100

17. BRUZDEWICZ, Hubert 02 Kormoran Olsztyn 1:45.49 99

18. DUSZAK, Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 1:45.96 98

22. DĘBSKI, Jan 02 Kormoran Olsztyn 1:49.02 90

23. HELBRECHT, Jakub 02 Kormoran Olsztyn 1:50.72 86

27. TOMCZUK, Kamil 02 Kormoran Olsztyn 1:58.34 70

28. SMOLIŃSKI, Michał 02 Kormoran Olsztyn 2:00.81 66

200 metrów stylem dowolnym

7. NOWAK, Radosław 02 Kormoran Olsztyn 3:00.94 165

13. KOMAR, Rafał 02 Kormoran Olsztyn 3:16.69 128

14. BURAKOWSKI, Robert 02 Kormoran Olsztyn 3:20.92 120

17. BRUZDEWICZ, Hubert 02 Kormoran Olsztyn 3:25.83 112

18. TOMCZUK, Kamil 02 Kormoran Olsztyn 3:27.44 109

20. KRÓLIK, Damian 02 Kormoran Olsztyn 3:38.83 93

21. MIERZEJEK, Igor 02 Kormoran Olsztyn 3:41.24 90

22. DUSZAK, Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 3:43.76 87

23. HELBRECHT, Jakub 02 Kormoran Olsztyn 3:46.64 84

25. SMOLIŃSKI, Michał 02 Kormoran Olsztyn 3:48.39 82

26. ŚNIECIKOWSKI, Emilian 02 Kormoran Olsztyn 3:49.49 81

27. SKÓRSKI, Szymon 02 Kormoran Olsztyn 3:54.72 75

28. DĘBSKI, Jan 02 Kormoran Olsztyn 4:05.13 66

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

2. Kormoran Olsztyn 1 (KRÓLIK, Damian 02 KOMAR, Rafał 02 PORBACKI, Krystian 02 NOWAK, Radosław 02) 2:50.58 136

4. Kormoran Olsztyn 2 (BRUZDEWICZ, Hubert 02 ŚNIECIKOWSKI, Emilian 02KURDZIEKO, Nikodem 02 MIERZEJEK, Igor 02) 3:08.39 101

Chłopcy 10 lat

50 metrów stylem dowolnym

8. SZAJDEK, Michał 03 Kormoran Olsztyn 43.37 102

50 metrów stylem klasycznym

1. SZAJDEK, Michał 03 Kormoran Olsztyn 50.53 124

Wyniki II dnia

11 lat

Dziewczęta

100 metrów stylem klasycznym

2. GŁADKOJĆ, Marta 02 Kormoran Olsztyn 1:42.88 226

3. SZCZELINA, Anna Helena 02 MOS MKS Juvenia Białystok 1:43.11 224

12. WTULICH, Anna 02 Kormoran Olsztyn 1:49.87 185

14. OPALACH, Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 1:50.58 182

15. CHROSTOWSKA, Maria 02 Kormoran Olsztyn 1:51.56 177

16. DĘBOWSKA, Aniela 02 Kormoran Olsztyn 1:52.43 173

20. FUKIN, Julia 02 Kormoran Olsztyn 1:58.26 149

21. MILEWSKA, Olga 02 Kormoran Olsztyn 1:58.85 146

22. HINC, Zofia 02 Kormoran Olsztyn 2:00.38 141

26. ZAWIŚLAK, Gabriela 02 Kormoran Olsztyn 2:02.79 133

28. JĘDRASZEK, Anna 02 Kormoran Olsztyn 2:05.10 125

29. PAWEŁAS, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 2:12.95 104

30. KOWALEWSKA, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 2:24.95 80

100 metrów stylem dowolnym

1. MIECZKOWSKA, Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 1:12.09 354

12. SZYMAŃSKA, Monika 02 Kormoran Olsztyn 1:24.87 217

14. MUZYKA, Izabela 02 Kormoran Olsztyn 1:27.04 201

19. JASZCZUK, Ewa 02 Kormoran Olsztyn 1:29.61 184

25. ŻYWÓLKO, Natalia 02 Kormoran Olsztyn 1:31.72 172

29. WTULICH, Anna 02 Kormoran Olsztyn 1:36.71 146

30. FUKIN, Julia 02 Kormoran Olsztyn 1:36.87 146

34. ZAWIŚLAK, Gabriela 02 Kormoran Olsztyn 1:40.54 130

35. MILEWSKA, Olga 02 Kormoran Olsztyn 1:41.37 127

36. CHABOWSKA, Michalina 02 Kormoran Olsztyn 1:43.70 119

37. PAWEŁAS, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:43.93 118

40. KOWALEWSKA, Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:49.13 102

41. JĘDRASZEK, Anna 02 Kormoran Olsztyn 1:49.65 100

42. JELIŃSKA, Julia 02 Kormoran Olsztyn 1:55.17 86

43. GÓRALSKA, Maria 02 Kormoran Olsztyn 1:59.24 78

44. HINC, Zofia 02 Kormoran Olsztyn 2:06.19 66

200 metrów stylem zmiennym

2. MIECZKOWSKA, Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 3:05.26 304

6. JASZCZUK, Ewa 02 Kormoran Olsztyn 3:27.52 216

8. DĘBOWSKA, Aniela 02 Kormoran Olsztyn 3:34.28 196

12. MUZYKA, Izabela 02 Kormoran Olsztyn 3:39.09 183

14. SZYMAŃSKA, Monika 02 Kormoran Olsztyn 3:41.89 177

15. GŁADKOJĆ, Marta 02 Kormoran Olsztyn 3:41.92 176

16. CHABOWSKA, Michalina 02 Kormoran Olsztyn 3:43.19 173

19. OPALACH, Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 3:52.27 154

20. ŻYWÓLKO, Natalia 02 Kormoran Olsztyn 3:55.89 147

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

4. Kormoran Olsztyn 1 (GŁADKOJĆ, Marta 02 SZYMAŃSKA, Monika 02 MUZYKA, Izabela 02 JASZCZUK, Ewa 02)

2:34.70 232

6. Kormoran Olsztyn 2 (ŻYWÓLKO, Natalia 02 CHROSTOWSKA, Maria 02 CHABOWSKA, Michalina 02 DĘBOWSKA, Aniela 02) 2:50.95 172

8. Kormoran Olsztyn 3 (OPALACH, Wiktoria 02 WTULICH, Anna 02 ZAWIŚLAK, Gabriela 02 FUKIN, Julia 02) 2:56.18 157

Chłopcy

100 metrów stylem klasycznym

3. KOMAR, Rafał 02 Kormoran Olsztyn 1:43.64 154

4. KURDZIEKO, Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 1:47.45 138

5. MIERZEJEK, Igor 02 Kormoran Olsztyn 1:49.99 129

8. PORBACKI, Krystian 02 Kormoran Olsztyn 1:52.48 120

9. MODZELEWSKI, Aleksander 02 ŁMUKS Tęcza 1:53.48 117

10. PIEKARSKI, Szymon 02 Kormoran Olsztyn 1:57.70 105

11. SKÓRSKI, Szymon 02 Kormoran Olsztyn 2:00.09 99

18. DĘBSKI, Jan 02 Kormoran Olsztyn 2:19.15 63

100 metrów stylem dowolnym

6. NOWAK, Radosław 02 Kormoran Olsztyn 1:21.19 169

14. BRUZDEWICZ, Hubert 02 Kormoran Olsztyn 1:30.59 122

15. BURAKOWSKI, Robert 02 Kormoran Olsztyn 1:30.60 122

19. HELBRECHT, Jakub 02 Kormoran Olsztyn 1:34.42 107

20. KRÓLIK, Damian 02 Kormoran Olsztyn 1:34.51 107

21. TOMCZUK, Kamil 02 Kormoran Olsztyn 1:35.86 103

25. MIERZEJEK, Igor 02 Kormoran Olsztyn 1:39.09 93

26. DUSZAK, Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 1:39.13 93

29. SMOLIŃSKI, Michał 02 Kormoran Olsztyn 1:42.61 84

30. ŚNIECIKOWSKI, Emilian 02 Kormoran Olsztyn 1:43.72 81

31. PIEKARSKI, Szymon 02 Kormoran Olsztyn 1:44.53 79

34. DĘBSKI, Jan 02 Kormoran Olsztyn 1:50.01 68

35. SKÓRSKI, Szymon 02 Kormoran Olsztyn 1:52.83 63

200 metrów stylem zmiennym

9. KOMAR, Rafał 02 Kormoran Olsztyn 3:28.99 146

10. BURAKOWSKI, Robert 02 Kormoran Olsztyn 3:34.88 134

11. KURDZIEKO, Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 3:35.82 132

13. KRÓLIK, Damian 02 Kormoran Olsztyn 3:40.88 123

14. BRUZDEWICZ, Hubert 02 Kormoran Olsztyn 3:58.65 98

15. ŚNIECIKOWSKI, Emilian 02 Kormoran Olsztyn 4:01.31 94

16. HELBRECHT, Jakub 02 Kormoran Olsztyn 4:06.29 89

17. PORBACKI, Krystian 02 Kormoran Olsztyn 4:07.76 87

19. DUSZAK, Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 4:23.08 73

20. SMOLIŃSKI, Michał 02 Kormoran Olsztyn 4:29.57 68

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

2. Kormoran Olsztyn 1 (KOMAR, Rafał 02 BURAKOWSKI, Robert 02 KURDZIEKO, Nikodem 02 NOWAK, Radosław 02)

2:28.61 175

4. Kormoran Olsztyn 2 (MIERZEJEK, Igor 02 BRUZDEWICZ, Hubert 02 PORBACKI, Krystian 02 KRÓLIK, Damian 02)

2:36.44 150

10 lat

Dziewczęta

50 metrów stylem grzbietowym

15. SIENKIEWICZ, Oliwia 03 Kormoran Olsztyn 54.76 103

100 metrów stylem zmiennym

9. SIENKIEWICZ, Oliwia 03 Kormoran Olsztyn 1:57.10 119

Chłopcy

50 metrów stylem grzbietowym

5. SZAJDEK, Michał 03 Kormoran Olsztyn 47.57 107

100 metrów stylem zmiennym

4. SZAJDEK, Michał 03 Kormoran Olsztyn 1:46.98 106

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x