Drużynowy Wielobój Dzieci w Suwałkach – To nasza przyszłość!

Jak już informowaliśmy w Suwałkach odbył się Drużynowy Wielobój Dzieci 10 i 11-letnichw pływaniu. To jedna z wielu równolegle rozgrywanych imprez we wszystkich makroregionach. W tej imprezie wystartowały dzieci z czterech naszych sekcji. Kormorana Olsztyn, Medyka Białystok, MOS Ełk i Pioruna Gołdap. Szczególnie cieszy nas udział młodych zawodników z Gołdapi, którzy wchodzą powoli na krajową arenę. Życzymy sukcesów!

 

Dzieci startowały we wszystkich stylach na dystansach: 50 i 100 metrów. Wyniki były bardzo zróżnicowane, a rywale z Podlasia (Juvenia Białystok, Barracuda Białystok, Wodnik Bielsk Podlaski, Olimpijczyk Suwałki) okazali się mocni. Możliwość rywalizacji w tych rocznikach ma ogromne znaczenie motywacyjne. Sam trening to nie wszystko. Zawody sa jakby dopełnieniem wszystkiego. Poza tym warto obserwować adeptów i tych najzdolniejszych w przyszłości otoczyć szczególna opieka szkoleniową.

 Wyniki

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta (11 lat)

2.Julia Święcka 00 MTP Kormoran Olsztyn 40.77 213

3.Karolina Pyszko 00 MKS Medyk Giżycko 41.16 207

4.Dorota Karaźniewicz 00MTP Kormoran Olsztyn 41.5 202

5.Marta Ejsymont 00 MKS Medyk Giżycko 43.34 178

12.Kinga Chodyna00MTP Kormoran Olsztyn 47.83 132

14.Oliwia Antoniak 00 MTP Kormoran Olsztyn 48.61 126

16.Jagoda Staruch 00 MTP Kormoran Olsztyn 48.88 124

18.Julia Kuć 00 MTP Kormoran Olsztyn49.74117

19.Klara Bekie r00 MTP Kormoran Olsztyn51.53105

20.Alicja Kostrubiec 00 MTP Kormoran Olsztyn 52.70 99

21.Kinga Jankowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 53.02 97

23.Weronika Miros 00 MTP Kormoran Olsztyn 55.02 87

27.Paulina Bylińska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.0 760

Chłopcy (11 lat)

1.Piotr Dobrzyński 00 MTP Kormoran Olsztyn 41.68 143

6 Mateusz Wrzos 00 MTP Kormoran Olsztyn 46.37 103

8.Krzysztof Ller 00 MTP Kormoran Olsztyn 47.20 98

9.Beniamin Śmiarowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 47.21 98

10.Karol Partyka 00 UKS MOS Ełk 47.32 97

14.Jędrzej Wąsowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 48.34 91

16.Daniel Grzybowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 50.41 80

18.Szymon Czaboryk 00 MTP Kormoran Olsztyn 52.7 270

19.Dawid Świrydowicz 00 UKS MOS Ełk 1:00.65 46

 

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta (10 lat)

5.Julia Zduniewicz 01 MUKS Piorun Gołdap 40.67 186

11.Klaudia Suchocka 01 MUKS Piorun Gołdap 44.84 139

21.Anna Chachuła 01 MTP Kormoran Olsztyn 52.21 88

Chłopcy (10 lat)

4.Marek Pyszko 01 MKS Medyk Giżycko 38.21 149

9.Michał Wierzchowski 01 UKS MOS Ełk 42.29 110

11.Bernard Buczyński 01 MUKS Piorun Gołdap 42.74 107

14.Ernest Spychalski 01UKS MOS Ełk 46.0 785

15.Michał Sienkiewicz 01 MUKS Piorun Gołdap 46.08 85

 

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta (11 lat)

2.Maria Żemajtis 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.76 232

3.Zoja Sinitchine 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.85 232

4.Lilia Gasparian 00 MKS Medyk Giżycko 1:30.09 230

5.Daria Dziakiewicz 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.69 218

6.Joanna Biernacka 00 MKS Medyk Giżycko 1:34.32 200

8.Monika Szatkowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.37 194

9.Marta Eysymont 00 MKS Medyk Giżycko 1:36.00 190

Julia Święcka00MTP Kormoran Olsztyn 1:37.48181

15.Oliwia Kaziniec00MTP Kormoran Olsztyn 1:39.23172

16.Roksana Nowak00MTP Kormoran Olsztyn 1:42.24157

17.Małgorzata Roszczenko00MKP Wodnik Bielsk Podlaski 1:42.77155

18.Julia Kuć 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.00 154

19.Zuzanna Ksyta 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.26148

20.Barbara Mejcz 00 MUKS Piorun Gołdap 1:45.09 145

25.Aleksandra Kamińska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.37 125

26.Kinga Jankowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.98 123

29.Klara Bekier 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.34 115

30.Karolina Serowik 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.90 114

31.Weronika Kuczyńska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.00 113

32.Natalia Podlewska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.02 113

33.Karolina Olszewska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.34 112

38.Wiktoria Skorupka 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.20 57

Chłopcy (11 lat)

3.Karol Partyka 00 UKS MOS Ełk 1:31.27 154

6.Michał Rutkowski 00 UKS MOS Ełk 1:34.86 137

7.Piotr Dobrzyński 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.24 135

8.Brtłomiej Kopiejko 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.92 128

11.Ziemowit Adamczak 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.53 122

14.Adam Kuchciński 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.24 116

15.Mateusz Tramp 00 MUKS Piorun Gołdap 1:40.36 115

17.Mateusz Grygorczuk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.20 109

24.Szymon Czaboryk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.28 85

 

50 metrów stylem klasycznym

(Dziewczęta 10 lat)

2.Julia Zduniewicz 01 MUKS Piorun Gołda p51.74 172

3.Klaudia Suchocka 01 MUKS Piorun Gołdap 52.23 167

7.Anna Chachuła 01 MTP Kormoran Olsztyn 57.34 126

(Chłopcy 10 lat)

5.Marek Pyszko 01MKS Medyk Giżycko 52.41 111

6.Bernard Buczyński 01 MUKS Piorun Gołdap 52.60 110

7.Michał Wierzchowski 01 UKS MOS Ełk 52.79109

8.Bartosz Tomaszewski 01 MKS Medyk Giżycko 54.22 100

16.Michał Sienkiewicz 01 MUKS Piorun Gołdap 1:01.00 70

200 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta (11 lat)

1.Lilia Gasparian 00 MKS Medyk Giżycko 2:51.61 271

2.Karolina Pyszko 00 MKS Medyk Giżycko 2:51.92 270

4.Joanna Biernacka 00 MKS Medyk Giżycko 2:57.38 246

6.Maria Żemajtis 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.65 233

10.Zoja Sinitchine 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.53 189

16.Monika Szatkowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.45 170

17.Oliwia Antoniak 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.80 169

18.Barbara Mejcz 00 MUKS Piorun Gołdap 3:21.13 168

20.Kinga Chodna 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.05 164

21.Alicja Kostrubiec 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.48 153

24.Jagoda Staruch 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:29.44 149

25.Weronika Mirgos00 MTP Kormoran Olsztyn 3:32.74 142

27.Roksana Nowak 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.65 140

30.Zuzanna Ksyta 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.63 135

32.Oliwia Koziniec 00 MTP Kormoran Olsztyn3:39.92 129

36.Paulina Bylińska 00 MTP Kormoran Olsztyn4:04.8293

37.Karolina Ostrowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:11.04 86

Chłopcy (11 lat)

3.Jędrzej Wąsowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 2 :54.44 184

5.Brtłomiej Kopiejko 00 MTP Kormoran Olsztyn  2:59.73 169

6.Tymoteusz Zamarajew 00 MKP Wodnik Bielsk Podlaski 3:00.75 166

7.Michał Rutkowsk i00 UKS MOS Ełk 3:01.77 163

12.Mateusz Tramp 00 MUKS Piorun Gołdap 3:08.42 146

15.Adam Kuchciński 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.90 138

16.Beniamin Śmiarowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.97 138

18.Michał Stadnyk 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.40 135

20.Mateusz Wrzos 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.37 129

21.Paweł Filipkowski 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 3:22.08 118

22.Krzysztof Ller 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.02 113

25.Ziemowit Adamczak 00 MTP Kormoran Olsztyn3:29.67106

26.Dawid Świrydowicz 00 UKS MOS Ełk 3:30.91104

30.Daniel Grzybowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:41.8 289

32.Radosław Cybulko 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:44.38 86

33.Mateusz Grygorczuk 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.39 85

34.Marcel Śladowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:02.44 68

 

100 metrów klasycznym

Dziewczęta (11 lat)

1.Joanna Biernacka 00 MKS Medyk Giżycko 1:32.76 308

3. Barbara Mejcz 00 MUKS Piorun Gołdap 1:39.88 247

4. Marta Eysymont 00 MKS Medyk Giżycko 1:43.25 223

6. Jagoda Staruch 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.74 208

7. Monika Szatkowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.80 208

9. Zoja Sinitchine 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.21 205

10.Alicja Kostrubiec 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.57 203

13. Oliwia Koziniec 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.30 194

14. Natalia Podlewska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.46 187

15. Weronika Miros 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.51 173

16.Oliwia Antoniak 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.22 169

20.Kinga Chodna 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.59 155

21. Karolina Serowik 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.83 150

23. Aleksandra Kamińska 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:00.66 140

24. Karolina Ostrowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.55 137

27. Kinga Jankowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.64 133

28. Zuzanna Ksyta 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.68 133

30. Weronika Kuczyńska 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.78 126

31. Karolina Olszewska 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.49 118

33. Klara Bekier 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.26 97

34. Wiktoria Skorupka 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.02 71

Chłopcy (11 lat)

2.Michał Stadnyk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.36 165

4.Bartłomiej Kopiejko 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.78 153

6.Krzysztof Ller 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.90 133

7.Marcel Śladowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.97 132

9.Michał Rutkowsk 00 UKS MOS Ełk 1:51.02 125

11.Jędrzej Wąsowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.76 116

13.Karol Partyka 00 UKS MOS Ełk 1:56.18 109

15.Mateusz Tramp 00 MUKS Piorun Gołdap 1:57.06 107

16.Ziemowit Adamczak 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.67 105

17.Mateusz Grygorczuk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.31 103

18.Dawid Świrydowicz 00 UKS MOS Ełk 1:58.54103

19.Szymon Czaboryk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.43 100

22.Radosław Cybulko 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.20 89

 

50 metrów grzbietowym

Dziewczęta (10 lat)

8.Julia Zduniewicz 01 MUKS Piorun Gołdap 49.79 137

9.Wiktoria Pianko 01 MUKS Olimpijczyk Suwałki 50.00 135

10.Klaudia Suchocka 01 MUKS Piorun Gołdap 50.16 134

Chłopcy (10 lat)

5.Marek Pyszko 01 MKS Medyk Giżycko 44.88 127

10.Michał Sienkiewicz 01 MUKS Piorun Gołdap 49.84 93

11.Bernard Buczyński 01 MUKS Piorun Gołdap 50.36 90

12.Michał Wierzchowski 01 UKS MOS Ełk 50.41 90

13.Ernest Spychalski 01 UKS MOS Ełk 53.04 77

 

100 metrów dowolnym

Dziewczęta (11 lat)

1.Lilia Gasparian 00 MKS Medyk Giżycko 1:17.47 285

3.Karolina Pyszko 00 MKS Medyk Giżycko 1:18.79 271

4.Maria Żemajtis 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.10 268

10.Dorota Karaźniewicz 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.03 188

14.Daria Dziakiewicz 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.66 178

15.Julia Święcka 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.60 172

16.Marta Eysymont 00 MKS Medyk Giżycko 1:31.65 172

18.Oliwia Antoniak 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.08 170

19.Kinga Chodna 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.13 169

20.Barbara Mejcz 00 MUKS Piorun Gołdap 1:32.82 165

21.Julia Kuć 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.67 161

29.Roksana Nowak 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.62 134

30.Oliwia Koziniec 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.70 129

33.Zuzanna Ksyta 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.38 123

36.Weronika Kuczyńska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.87 105

38.Kinga Jankowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.24 99

40.Aleksandra Kamińska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.45 98

41.Klara Bekier 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.88 97

42.Paulina Bylińska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.18 96

43.Karolina Ostrowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.79 95

44.Natalia Podlewska 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.42 86

45.Karolina Serowik 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.63 83

46.Karolina Olszewska 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.82 71

47.Wiktoria Skorupka 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.59 43

Chłopcy (11 lat)

4.Jędrzej Wąsowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.74 172

5.Michał Rutkowski 00 UKS MOS Ełk 1:22.49 161

9.Beniamin Śmiarowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.39 145

11.Mateusz Wrzos 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.25 141

12.Karol Partyka 00 UKS MOS Ełk 1:26.38 140

16.Adam Kuchciński 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.09 124

17.Mateusz Tramp 00 MUKS Piorun Gołdap 1:30.82 121

18.Piotr Dobrzyński 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.20 119

20.Michał Stadnyk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.82 117

21.Ziemowit Adamczak 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.88 102

24.Dawid Świrydowicz 00 UKS MOS Ełk 1:38.33 95

26.Daniel Grzybowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.51 92

31.Radosław Cybulko 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.15 75

32.Mateusz Grygorczuk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.69 74

33.Szymon Czaboryk 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.71 70

34.Marcel Śladowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.77 57

36.Adam Uranowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.43 44

 

100 metrów zmiennym

Dziewczęta (10 lat)

5.Julia Zduniewicz 01 MUKS Piorun Gołdap 1:49.65 146

10.Klaudia Suchocka 01 MUKS Piorun Gołdap 1:57.12 119

18.Anna Chachuła 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.28 91

Chłopcy (10 lat)

2.Marek Pyszko 01 MKS Medyk Giżycko 1:35.62 149

7.Michał Wierzchowski 01 UKS MOS Ełk 1:46.96 106

12.Ernest Spychalski 01 UKS MOS Ełk 2:00.08 75

 

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta (11 lat)

1.Joanna Biernacka 00 MKS Medyk Giżycko 3:09.02 286

2.Karolina Pyszko 00 MKS Medyk Giżycko 3:12.42 271

3.Zoja Sinitchine 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.67 239

5.Lilia Gasparian 00 MKS Medyk Giżycko 3:22.57 232

6.Maria Żemajtis 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.89 221

8.Julia Święcka 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:29.58 210

12.Daria Dziakiewicz 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.31 193

13.Monika Szatkowska 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.33 193

14.Dorota Karaźniewicz 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.53 190

20.Jagoda Staruch 0 0MTP Kormoran Olsztyn 3:43.81 172

21.Julia Sobocińska 00 MKS Juvenia Białystok 3:44.13 171

22.Alicja Kostrubiec 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:48.21 162

23.Julia Kuć 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.03 156

24.Weronika Miros 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:54.75 149

Chłopcy (11 lat)

5.Brtłomiej Kopiejko 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.63 157

10.Beniamin Śmiarowski 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.45 142

11.Krzysztof Ller 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.19 137

13.Mateusz Wrzos 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:37.90 134

14.Adam Kuchciński 00 MTP Kormoran Olsztyn 3:38.69 132

 

4 razy 50 metrów zmiennym

Dziewczęta (11 lat)

1 MKS Medyk Giżycko 1 (Marta Eysymont Joanna Biernacka Karolina Pyszko Lilia Gasparian)  2:43.08 245

3.MTP Kormoran Olsztyn 1 (Daria Dziakiewicz Monika Szatkowska Julia Święcka Maria Żemajtis) 2:46.37 231

4.MTP Kormoran Olsztyn 2 (Dorota Karaźniewicz Alicja Kostrubiec Kinga Chodyn Zoja Sinitchine2:54.21 201    

8.MTP Kormoran Olsztyn 3 (0liwia Koziniec Weronika Miros Oliwia Antoniak Julia Kuć) 3.07.88 160

Chłopcy (11 lat)

3.MTP Kormoran Olsztyn 1 (Brtłomiej Kopiejko Michał Stadnyk Mateusz Wrzos Jędrzej Wąsowski ) 2:54.21 127.

4 MTP  Kormoran Olsztyn 2 (Piotr Dobrzyński Mateusz Grygorczuk Krzysztof Oller Beniamin Śmiarowski)  3:01.31 113

 

4 razy 50 metrów dowolnym

(Dziewczęta 11 lat)

2.MKS Medyk Giżycko 1  MKS Medyk Giżycko (Joanna Biernacka Lilia Gasparian Karolina Pyszko Marta Eysymont) 2:26.15 278

3.MTP Kormoran Olsztyn 1 (Zoja Sinitchine Julia Święcka Daria Dziakiewicz Maria Żemajtis 2:29.62) 259

5.MTP Kormoran Olsztyn 2 (Monika Szatkowska Dorota Karaźniewicz Alicja Kostrubiec Kinga Chodna)  2:41.00 208

6.MTP Kormoran Olsztyn 3 (Julia Kuć Oliwia Koziniec Jagoda Staruch Oliwia Antoniak)  2:44.97 193

9.MTP Kormoran Olsztyn 4 (Roksana Nowak Aleksandra Kamińska Zuzanna Ksyta Klara Bekier)  3:06.96 133

Chłopcy (11 lat)

2.MTP Kormoran Olsztyn 1 (Jędrzej Wąsowski Mateusz Wrzos Beniamin Śmiarowski Bartłomiej Kopiejko) 2:28.19 178

6.MTP Kormoran Olsztyn 2 (Adam Kuchciński Krzysztof Oller Piotr Dobrzyński Michał Stadnyk2:43.59 132

8.MTP Kormoran Olsztyn 3 (Ziemowit Adamczak Mateusz Grygorczuk Szymon Czaboryk Daniel Grzybowski) 2:57.82 103

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x