Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat Ciechanów 2014 – Na razie tylko gwiazdki…

W Ciechanowie zakończył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci (10-11 lat). Rywalizacja krajowa ma charakter korespondencyjny, uczestnicy zbierają punkty na wynik klubowy. Do Ciechanowa wybrali się młodzi adepci: Medyka Giżycko, Kormorana Olsztyn, Płetwala Szczytno, Jedynki Elbląg. Bohaterka imprezy była Monika Kułakowska (Medyk), która zdobyła cztery złote medale. Po jednym zdobyli: Iwo Choroszewski (Płetwal) i Iga Grygiencza (Medyk).

Klasyfikacja medalowa

1. UKS Żoliborz 6 4 2 12

2. MKS Medyk Giżycko 5 1 1 7

3. UKS MANTA Warszawa WŁOCHY – 3 4 – 7

4. Mks Ochota Warszawa 3 3 5 11

5. G-8 Bielany 2 3 6 11

6. UKS JAGIELLONKA Warszawa 2 – – 2

7. Klub Pływacki Ciechanów 1 1 – 2

8. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 – – 1

9. uks victoria józefów – 3 3 6

10. Uks Pingwiny – 2 2 4

11. Uks Delfin Legionowo – 2 1 3

12. UKP Jedynka Elbląg – – 1 1

12 MTP KORMORAN Olsztyn – – 1 1

Multimedaliści

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 4 – – 4

2. POTIOPA, Karolina 04 MKS Ochota Warszawa 2 1 – 3

2 ŻOŁĄDŹ, Stanisław 03 UKS Żoliborz 2 1 – 3

4. CEGLIŃSKI, Maciej 03 UKS MANTA Warszawa WŁOCHY 1 3 – 4

5. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1 1 1 3

6. GRĄDZIK, Błażej 04 Klub Pływacki Ciechanów 1 1 – 2

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 35.49 324

12. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 42.41 189

17. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 44.11 168

20. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 45.76 151

24. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 48.77 124

25. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 50.29 113

28. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 51.41 106

31. WIKIEŁ, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 56.07 82

32. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 56.10 82

33. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 56.47 80

35. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.21 49

36. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.02 32

50 metrów stylem dowolnym

3. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 35.22 287

4. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 35.92 271

6. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 36.44 259

10. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 37.64 235

11. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38.10 227

22. CZARNUCH, Apolonia 04 UKP Jedynka Elbląg 40.24 192

28. KALINOWSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 41.76 172

29. BABIŃSKA, Aleksandra 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.78 172

38. PRZYBYLSKA, Nikola 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.17 145

42. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 45.02 137

45. MICHAŁOWSKA, Adriana 04 UKP Jedynka Elbląg 45.79 130

47. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46.29 126

61. KOPIŚ, Kornelia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.94 89

64. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.38 82

66. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.68 72

100 metrów stylem grzbietowym

30. URBANOWICZ, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:36.84 185

33. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.16 178

34. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.91 174

35. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.78 169

36. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.37 157

37. KŁOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.99 149

41. SANFORD, Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:44.55 147

42. WIKIEŁ, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.75 146

43. CUPRYCH, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:44.89 145

45. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.45 135

46. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.47 135

49. SADOWSKA, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.26 125

51. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.92 117

52. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.22 104

53. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.15 102

54. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.18 99

55. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.77 60

50 metrów stylem klasycznym

5. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46.60 236

7. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 47.37 224

9. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 48.00 216

14. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 49.83 193

15. BABIŃSKA, Aleksandra 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.96 191

20. KALINOWSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 53.08 159

25. PRZYBYLSKA, Nikola 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.89 152

26. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 53.96 152

36. CZARNUCH, Apolonia 04 UKP Jedynka Elbląg 56.63 131

41. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 57.51 125

44. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 58.02 122

46. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.45 119

48. KOPIŚ, Kornelia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.60 118

61. MICHAŁOWSKA, Adriana 04 UKP Jedynka Elbląg 1:04.22 90

200 metrów stylem dowolnym

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:30.55 402

17. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.94 248

27. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.32 209

33. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.75 186

36. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.53 178

38. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.81 174

42. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:24.12 161

43. CUPRYCH, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 3:25.06 159

44. SANFORD, Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:26.16 156

47. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.25 149

49. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:32.74 142

50. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.39 139

51. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:36.20 135

53. SOBIESKA, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:45.24 120

55. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:55.19 105

56. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:00.34 98

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

10 MTP KORMORAN 3 Olsztyn (ZMIERCZAK, Natalia 03 52.35 BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 50.38 ABRAMCZYK, Ewa 03 49.27 ŁABAJ, Zuzanna 03 38.93) 3:10.93 155

100 metrów stylem dowolnym

14. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.22 266

20. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.78 233

29. URBANOWICZ, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:27.77 196

32. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.52 191

39. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.17 169

41. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.22 169

44. SANFORD, Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:32.80 166

46. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.75 156

47. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.60 151

48. KŁOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.78 151

49. CUPRYCH, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:36.29 148

51. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.31 144

52. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.59 142

54. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.16 128

56. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.53 119

57. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.82 105

59. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:48.31 104

60. SOBIESKA, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.18 99

61. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.47 75

62. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.02 66

50 metrów stylem grzbietowym

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 39.01 285

3. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 40.29 259

6. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 41.76 233

7. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 42.29 224

15. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 44.48 192

19. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 45.96 174

26. CZARNUCH, Apolonia 04 UKP Jedynka Elbląg 47.12 162

33. KALINOWSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 48.67 147

38. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 49.68 138

41. MICHAŁOWSKA, Adriana 04 UKP Jedynka Elbląg 50.07 135

45. PRZYBYLSKA, Nikola 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.19 126

46. BABIŃSKA, Aleksandra 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.75 122

57. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.95 108

62. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.94 87

100 metrów stylem klasycznym

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:23.73 419

8. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.98 239

13. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.61 221

24. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.02 201

25. KŁOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.98 195

26. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.23 194

30. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.06 179

34. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.04 175

36. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.77 171

37. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.96 171

39. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.85 146

40. CUPRYCH, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:59.27 145

41. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:59.41 144

44. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.03 142

45. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.41 137

49. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.64 130

100 metrów stylem zmiennym

2. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1:27.66 285

7. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:33.31 236

8. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1:33.97 231

10. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.45 221

12. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:35.99 217

25. BABIŃSKA, Aleksandra 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:45.89 162

28. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.00 157

29. CZARNUCH, Apolonia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:47.38 155

33. KALINOWSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 1:47.70 154

39. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 1:50.73 141

50. MICHAŁOWSKA, Adriana 04 UKP Jedynka Elbląg 1:56.88 120

52. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:00.28 110

57. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:14.21 79

58. KOPIŚ, Kornelia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:18.92 71

200 metrów stylem zmiennym

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:44.73 432

23. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.51 195

24. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:37.32 188

25. URBANOWICZ, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 3:39.55 182

26. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:45.85 167

27. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:51.43 156

28. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:03.42 134

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

8 MTP KORMORAN Olsztyn (TRYPUCKA, Klaudia 03 36.23 KIELAK, Julia 03 40.36 KULIK, Wiktoria 03 37.85 CHRZAN, Daria 03 37.96) 2:32.40 229

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

9. SZAJDEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 42.20 137

11. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 44.79 115

17. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 48.30 91

19. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 51.52 75

21. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 57.47 54

22. STANEK, Maksymilian 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.95 36

50 metrów stylem dowolnym

11. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 38.18 150

12. POTERAŁA, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38.30 148

13. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.31 148

27. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 41.90 113

28. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.00 112

29. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.63 107

36. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 43.65 100

40. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.16 97

45. ŻYRA, Wojciech 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.92 86

100 metrów stylem grzbietowym

10. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 1:30.64 157

16. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 1:33.84 141

19. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.61 134

22. KAPAŁA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.25 119

23. JANKOWSKI, Filip 03 UKP Jedynka Elbląg 1:39.93 117

25. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 1:41.57 111

29. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.80 96

30. SAWICKI, Oskar 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.98 95

31. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.52 91

32. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.00 90

33. POŁOMSKI, Daniel 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.65 84

34. PIWOWARSKI, Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.36 80

35. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.10 78

37. BRUZDA, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.91 73

38. MALESZEWSKI, Kamil 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.55 49

50 metrów stylem klasycznym

1. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.89 166

8. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.97 121

13. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.99 114

21. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 53.09 107

27. POTERAŁA, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 55.11 96

35. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 57.27 85

40. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.74 79

45. ŻYRA, Wojciech 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.90 74

49. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 1:07.99 51

200 metrów stylem dowolnym

15. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.29 176

19. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 3:00.10 167

21. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 3:05.35 154

25. KAPAŁA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.79 148

29. SAWICKI, Oskar 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.72 121

30. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:22.58 118

31. JANKOWSKI, Filip 03 UKP Jedynka Elbląg 3:24.12 115

33. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:25.50 113

35. POŁOMSKI, Daniel 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:28.64 108

36. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 3:28.79 107

37. STANEK, Maksymilian 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:47.80 83

38. BRUZDA, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:58.86 72

39. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:16.16 58

40. WIŚNIEWSKI, Paweł 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:25.33 52

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

4. MTP KORMORAN 1 Olsztyn (PŁOŃSKI, Filip 03 44.90 GALLAS, Gerard 03 50.14 SZAJDEK, Michał 03 47.13 2:58.62 135

5. UKP Jedynka 1 Elbląg (MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 44.05 CYCKOWSKI, Aleksander 03 45.73 JANKOWSKI, Filip 03 55.02 MALINOWSKI, Michał 03 41.00) 3:05.80 120

6. MTP KORMORAN 2 Olsztyn (BŁASZKOWSKI, Michał 03 52.71 KAPAŁA, Szymon 03 46.00 SAWICKI, Oskar 03 48.31 LIGĘZOWSKI, Konrad 03 41.72) 3:08.74 115

100 metrów stylem dowolnym

21. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 1:22.27 162

22. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.48 161

27. KAPAŁA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.82 138

30. PŁOŃSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.98 133

32. JANKOWSKI, Filip 03 UKP Jedynka Elbląg 1:30.37 122

34. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.61 122

36. SAWICKI, Oskar 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.76 117

37. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.27 111

38. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.56 110

40. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 1:36.23 101

42. PIWOWARSKI, Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:38.32 95

44. BRUZDA, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.98 78

45. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.28 65

46. WIŚNIEWSKI, Paweł 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.61 46

47. MALESZEWSKI, Kamil 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.30 43

50 metrów stylem grzbietowym

12. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.94 127

15. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 45.39 123

18. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 45.72 120

33. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 49.11 97

38. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.31 90

40. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.60 89

45. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.57 79

46. ŻYRA, Wojciech 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.74 74

100 metrów stylem klasycznym

3. SZAJDEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.10 182

11. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.89 129

13. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.39 114

16. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 1:56.89 107

17. JANKOWSKI, Filip 03 UKP Jedynka Elbląg 1:57.29 106

18. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.94 102

19. WIŚNIEWSKI, Paweł 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.78 100

20. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.75 88

22. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 2:30.59 50

100 metrów stylem zmiennym

11. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:38.68 135

18. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:42.40 121

27. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:48.89 100

31. POTERAŁA, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.20 97

33. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 1:50.39 96

35. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.81 88

39. ŻYRA, Wojciech 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:56.97 81

42. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:58.31 78

200 metrów stylem zmiennym

8. SZAJDEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.24 177

10. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 3:19.74 165

17. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 3:29.04 144

18. PŁOŃSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.55 139

19. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.76 138

20. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:39.32 124

22. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:41.30 121

23. PIWOWARSKI, Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:55.38 101

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

6. UKP Jedynka Elbląg (MALINOWSKI, Michał 03 40.04 CYCKOWSKI, Aleksander 03 37.14 JANKOWSKI, Filip 03 39.52 MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 36.16) 2:32.86 147

8. MTP KORMORAN 1 Olsztyn (NIEDZIAŁEK, Michał 03 38.10 KAPAŁA, Szymon 03 GALLAS, Gerard 03 SZAJDEK, Michał 03 36.45) 2:36.06 138

9. MTP KORMORAN 2 Olsztyn (PŁOŃSKI, Filip 03 40.44 POŁOMSKI, Daniel 03 41.80 SAWICKI, Oskar 03 39.13 LIGĘZOWSKI, Konrad 03 42.46) 2:43.83 119

10. MTP KORMORAN 3 Olsztyn (BRUZDA, Konrad 03 47.18 ZAHORSKI, Tobiasz 03 41.67 BŁASZKOWSKI, Michał 03 41.45 DZIENISZEWSKI Rafał 03 39.35) 2:49.65 107

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko Jedynka Elblag Kormoran Olsztyn Medyk Giżycko Olsztyn Płetwal Szczytno pływanie Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x