Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 i 11 lat Ciechanów 2015 – Iga z Giżycka, Karolina ze Szczytna telenty jakich mało

W Ciechanowie odbył się w weekend (23/24 maja) Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 i 11 lat. Startowali w nim reprezentanci trzech sekcji warmińsko-mazurskich: KS Płetwal Szczytno, MKS Medyk Giżycko i UKP Jedynka Elbląg. W gąszczu punktów szukamy wyróżniających się zawodników, a tych w naszych ekipach nie brakowało. Szczególnie zaimponowały Iga Grygiencza (Medyk) - na zdjęciu i Karolina Piechowicz (Płetwal).

Obie okazały się najlepsze w swoich kategoriach wiekowych: ich dorobek medalowy (3 złote i 1 srebrny) też jest imponujący. Oprócz nich świetnie pływali: Maria Gutowska i Dominika Tylkie, Anna Doroszkiewicz i Julia Borczak (Elbląg), Iwo Choroszewski i Tobiasz Czerniawski (Szczytno)

Klasyfikacja medalowa

1. Buks Warszawa 11 6 12 29

2. Iuks Muszelka 5 3 – 8

3. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 4 – 7

4. MKS Medyk Giżycko 3 1 – 4

5. Uks Żoliborz 1 4 2 7

6. UKS Manta Warszawa Włochy 1 2 3 6

7. UKS Victoria Józefów – 2 4 6

8. UKS Butterfly Łomża – 2 – 2

9. UKP Jedynka Elbląg – – 1 1

Multimedaliści

1. CHMIELEWSKI, Krzysztof 04 POL Iuks Muszelka 4 – – 4

1. MAKSYMILIAN, Barnaś 05 POL Buks Warszawa 4 – – 4

3. GRYGIENCZA, Iga 04 POL MKS Medyk Giżycko 3 1 – 4

3. PIECHOWICZ, Karolina 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 1 – 4

5. KACZOROWSKA, Alicja 04 POL Buks Warszawa 2 2 – 4

6. CHMIELEWSKI, Michał 04 POL Iuks Muszelka 1 3 – 4

………………………………………………………………………….

10. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno – 2 – 2

Najlepsi zawodnicy

11 lat

10. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 01313 838

11 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 00713 1554

7. GUTOWSKA, Maria 04 00413 1150

10. TYLKIE, Dominika 04 00413 1058

10 lat

2. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 01313 616

10 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 01313 1217

4. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 00413 925

8. BORCZAK, Julia 05 00413 799

Punktacja klubowa – 10 lat

1. Buks Warszawa 4895

2. UKP Jedynka Elbląg 3817

3. UKS Victoria Józefów 3613

4. Uks Żoliborz 3382

5. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3002

6. UKS Delfin Garwolin DEGAR 1928

Punktacja klubowa 11 lat

1. Buks Warszawa 10543

2. Uks Żoliborz 8911

3. UKS Victoria Józefów 7430

4. UKP Jedynka Elbląg 6219

5. UKS Manta Warszawa Włochy 4819

6. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3434

………………………………….

9. MKS Medyk Giżycko 2092

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 33.15 397

22. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.41 106

24. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.12 73

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

8. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1:38.41 254

18. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 1:52.29 171

20. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.86 164

22. STEFAŃSKA, Karolina 04 UKP Jedynka Elbląg 1:56.11 154

23. ZAKRZEWSKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:56.70 152

24. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:59.10 143

25. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:59.14 143

26. BOLESKA, Blanka 04 UKP Jedynka Elbląg 2:02.75 131

28. BOLESKA, Jagna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:07.21 117

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

2. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.58 303

5. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 37.10 245

8. BORCZAK, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 38.10 226

17. BANASIAK, Maja 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.19 136

21. RUDOLF, Aleksandra 05 UKP Jedynka Elbląg 49.92 100

22. FRYDRYCH, Martyna 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.02 94

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

3. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:23.29 291

5. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1:23.91 285

7. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:26.61 259

17. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:38.96 173

19. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 1:40.29 167

20. BOLESKA, Jagna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:41.33 161

25. ZAKRZEWSKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:45.20 144

26. STEFAŃSKA, Karolina 04 UKP Jedynka Elbląg 1:45.76 142

28. BOLESKA, Blanka 04 UKP Jedynka Elbląg 1:50.30 125

29. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:51.52 121

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.31 315

4. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 48.12 214

7. CZYŻYK-SKOCZYK, Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 51.07 179

8. BORCZAK, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 51.67 173

15. BANASIAK, Maja 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.18 127

18. RUDOLF, Aleksandra 05 UKP Jedynka Elbląg 1:02.09 99

21. FRYDRYCH, Martyna 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.51 93

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

2. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 2:34.80 370

5. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 2:45.75 301

11. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 2:53.45 263

17. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 3:00.18 234

26. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 3:19.65 172

28. STEFAŃSKA, Karolina 04 UKP Jedynka Elbląg 3:33.37 141

29. BOLESKA, Jagna 04 UKP Jedynka Elbląg 3:40.20 128

30. BOLESKA, Blanka 04 UKP Jedynka Elbląg 3:40.63 127

31. ZAKRZEWSKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 3:43.97 122

33. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:48.18 115

34. SMOLEŃSKA, Wiktoria 04 UKP Jedynka Elbląg 3:48.79 114

35. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 3:53.52 107

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.38 300

4. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 41.53 236

8. BORCZAK, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 43.31 208

10. CZYŻYK-SKOCZYK, Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 44.93 187

18. BANASIAK, Maja 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.60 116

20. FRYDRYCH, Martyna 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.42 94

22. RUDOLF, Aleksandra 05 UKP Jedynka Elbląg 56.69 93

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1:09.91 388

7. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:16.30 298

10. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:18.62 273

12. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1:20.26 256

26. KWIATKOWSKA, Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 1:32.63 166

29. STEFAŃSKA, Karolina 04 UKP Jedynka Elbląg 1:33.46 162

30. BOLESKA, Jagna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:34.34 158

31. BOLESKA, Blanka 04 UKP Jedynka Elbląg 1:40.98 128

32. SMOLEŃSKA, Wiktoria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:41.32 127

33. ZAKRZEWSKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:42.39 123

34. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:44.80 115

36. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:46.43 110

37. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:49.21 101

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.82 299

5. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:33.65 230

9. CZYŻYK-SKOCZYK, Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:39.44 192

10. BORCZAK, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 1:39.48 192

19. BANASIAK, Maja 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:59.88 110

20. RUDOLF, Aleksandra 05 UKP Jedynka Elbląg 2:04.32 98

21. FRYDRYCH, Martyna 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:04.68 97

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 2:47.27 399

8. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 3:08.94 277

11. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 3:12.86 260

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

11 lat

4. UKP Jedynka Elbląg (WAŚNIEWSKA, Martyna 04 39.40 TYLKIE, Dominika 04 42.09 KWIATKOWSKA, Agata 04 52.07 GUTOWSKA, Maria 04 35.17) 2:48.73 247

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

11 lat

4. UKP Jedynka Elbląg (TYLKIE, Dominika 04 GUTOWSKA, Maria 04 35.78 KWIATKOWSKA, Agata 04 WAŚNIEWSKA, Martyna 04 36.36) 2:31.40 263

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

12. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.87 114

20. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.02 82

22. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.48 71

24. ŚLUSARSKI, Wojciech 04 UKP Jedynka Elbląg 1:00.55 46

DYSKW. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.34

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:31.28 226

6. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:41.50 164

7. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.54 164

11. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:44.54 150

13. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:47.77 137

19. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.41 117

21. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:55.69 111

26. HORBATOWICZ, Mateusz 04 UKP Jedynka Elbląg 2:03.86 90

27. ŚLUSARSKI, Wojciech 04 UKP Jedynka Elbląg 2:08.81 80

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

2. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.18 176

7. PAJEWSKI, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 37.86 154

17. STOSIK, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 41.60 116

21. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 43.99 98

26. NAUMCZYK, Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.90 81

28. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 49.53 68

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

5. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:25.61 186

6. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:26.68 179

12. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 1:35.68 133

15. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:38.66 122

17. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:39.88 117

19. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:40.99 113

20. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.59 111

29. ŚLUSARSKI, Wojciech 04 UKP Jedynka Elbląg 1:55.48 76

30. HORBATOWICZ, Mateusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:55.53 76

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

2. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.55 149

17. STOSIK, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 55.38 94

24. PAJEWSKI, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 57.87 83

27. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 1:01.32 69

28. NAUMCZYK, Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.14 63

29. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 1:05.77 56

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

9. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:43.81 223

14. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 2:57.17 176

20. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 3:06.35 151

23. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:09.92 143

29. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 3:21.69 119

36. HORBATOWICZ, Mateusz 04 UKP Jedynka Elbląg 3:56.91 73

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

8. PAJEWSKI, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 43.13 144

14. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 45.74 120

15. STOSIK, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 45.75 120

28. NAUMCZYK, Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.44 80

30. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 1:01.56 49

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

9. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.55 210

14. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 1:20.49 174

16. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:23.09 158

22. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.10 147

31. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.57 122

35. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:33.78 110

36. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:34.18 108

40. HORBATOWICZ, Mateusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:45.21 77

41. ŚLUSARSKI, Wojciech 04 UKP Jedynka Elbląg 1:45.63 77

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

9. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.56 140

14. PAJEWSKI, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 1:40.75 127

15. STOSIK, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 1:40.85 127

25. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 1:56.48 82

27. NAUMCZYK, Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:58.68 78

29. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 2:06.84 63

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

16. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 3:28.43 145

19. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:48.38 110

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

11 lat

4. Klub Sportowy Płetwal Szczytno (HURNICKI, Jan 04 47.64 CHMIELIŃSKI, Olaf 04 45.35 CHOROSZEWSKI, Iwo 04 42.99 WICIAK, Radosław 04 37.73) 2:53.71 156

6. UKP Jedynka Elbląg (PASIECZNY, Bartłomiej 04 46.31 OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 HORBATOWICZ, Mateusz 04 NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 37.72) 3:08.92 121

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

11 lat

4. Klub Sportowy Płetwal Szczytno (CHOROSZEWSKI, Iwo 04 34.74 HURNICKI, Jan 04 37.81 WICIAK, Radosław 04 37.83 KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 40.21) 2:30.59 169

7. UKP Jedynka Elbląg (PASIECZNY, Bartłomiej 04 41.82 HORBATOWICZ, Mateusz 04 44.24 OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 39.09 NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 37.51) 2:42.66 134

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko pływanie sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x