Gdyńskie Delfinarium 2021 – Kormoran, Swimland i Jedynka przeszły ostry test

Fot. MYP Kormoran Olsztyn facebook
W sobotę (16 października) odbyły się zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium”. W imprezie startowali zawodnicy wielu czołowych sekcji krajowych. Bardzo dobrze w silnym towarzystwie spisali się reprezentanci klubów z okręgu warmińsko-mazurskiego. W klasyfikacji medalowej MTP Kormoran zajął szóste miejsce, Swimland Olsztyn – ósme, a UKP Jedynka Elbląg – dziewiąte. Wszystkie trzy sekcje zdobyły po cztery złote krążki. W imprezie startowali też zawodnicy Orki Iława.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Julia Szkraba na 50 m mot. kat. 11 lat, Natalia Zmierczak dwukrotnie: na 100 m dow. kat. 16/18 lat i na 200 m dow. i Szymon Budzisz na 50 m dow. kat 11 lat – wszyscy MTP Kormoran Olsztyn, Julia Zbutowicz na 200 m zm. kat. 13 lat, Michalina Musiał na 100 m grzb.kat. 13 lat, Monika Dziuba na 100 m mot. Kat. 14 lat i sztafeta mieszana 4 razy 50 m zm. kat. 13/14 lat – wszyscy Swimland Olsztyn oraz Lena Kozak na 50 m klas. kat. 12 lat, Maksymilian Jabłoński na 100 m zm. kat. 10 lat, Dominik Jabłoński na 50 m mot. kat. 12 lat i Franciszek Misiewicz na 50 m mot. Kat. 10 lat. – wszyscy UKP Jedynka Elbląg.

Statystyka medalowa

1. Delfin Gdynia 16 11 14 41

2. Tri-Team Rumia 10 5 4 19

3. Skalar Słupsk 8 5 5 18

4. Cartusia Kartuzy 7 7 3 17

5. Żabianka Gdańsk 6 9 6 21

6. Kormoran Olsztyn 4 6 12 22

7. Siódemka Sopot 4 6 6 16

8. Swimland Olsztyn 4 6 5 15

9. Jedynka Elbląg 4 3 2 9

10. Ósemka Toruń 3 5 2 10

Wyniki indywidualne

50 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. Kozak Lena 09 Jedynka Elbląg 38.71 401

2. Dzik Zoja 09 Swimland Olsztyn 39.24 385

3. Trzeszczkowska Dominika 09 Swimland Olsztyn 42.09 312

7. Walkowiak Aleksandra 09 Kormoran Olsztyn 44.23 269

8. Dudek Aniela 09 Jedynka Elbląg 44.68 261

11. Sułek Kaja 09 Jedynka Elbląg 45.65 244

16. Chrzanowska Amelia 09 Kormoran Olsztyn 49.00 198

17. Zielińska Dominika 09 Jedynka Elbląg 50.01 186

11 lat

4. Śliwa Oliwia 10 Jedynka Elbląg 44.70 260

11. Lech Michalina 10 Kormoran Olsztyn 50.61 179

12. Kiraga Julia 10 Jedynka Elbląg 51.33 172

17. Pstrągowska Lilianna 10 Kormoran Olsztyn 52.83 157

20. Różalska Maja 10 Jedynka Elbląg 55.67 135

21. Wojtaś Antonina 10 Jedynka Elbląg 57.28 123

10 lat

9. Kluge Amelia 11 Jedynka Elbląg 54.47 144

10. Karolewska Weronika 11 Kormoran Olsztyn 55.26 138

13. Barczak Karolina 11 Kormoran Olsztyn 58.74 114

100 metrów stylem zmiennym

12 lat

3. Stachewicz Magdalena 09 Kormoran Olsztyn 1:21.80 329

5. Stachewicz Aleksandra 09 Kormoran Olsztyn 1:23.88 305

13. Frąckiewicz Magdalena 09 Kormoran Olsztyn 1:41.62 171

11 lat

3. Grabowska Amelia 10 Jedynka Elbląg 1:29.81 249

4. Zielińska Julia 10 Jedynka Elbląg 1:31.64 234

6. Lech Michalina 10 Kormoran Olsztyn 1:36.95 198

7. Dziapka Lena 10 Kormoran Olsztyn 1:39.66 182

10 lat

5. Karolewska Julia 11 Kormoran Olsztyn 1:41.94 170

50 metrów stylem grzbietowym

12 lat

5. Ostaszewska Nadia 09 Swimland Olsztyn 38.56 292

8. Zduniak Ewa 09 Kormoran Olsztyn 39.11 280

9. Walkowiak Aleksandra 09 Kormoran Olsztyn 39.62 269

14. Leśniewska Julia 09 Jedynka Elbląg 41.10 241

15. Margulewicz Laura 09 Jedynka Elbląg 41.55 233

16. Sońta Iga 09 Kormoran Olsztyn 44.29 193

18. Niedzwiedzka Nikola 09 Kormoran Olsztyn 48.08 150

19. Anszczak Monika 09 Kormoran Olsztyn 48.18 150

20. Frąckiewicz Magdalena 09 Kormoran Olsztyn 48.62 145

11 lat

13. Kozoń Wiktoria 10 Jedynka Elbląg 43.73 200

19. Dziapka Lena 10 Kormoran Olsztyn 48.44 147

10 lat

17. Sobania Aniela 11 Kormoran Olsztyn 53.47 109

19. Borawska Pola 11 Kormoran Olsztyn 54.75 102

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

4. Stachewicz Aleksandra 09 Kormoran Olsztyn 35.93 312

6. Lech Matylda 09 Kormoran Olsztyn 38.69 250

9. Zduniak Ewa 09 Kormoran Olsztyn 41.06 209

11. Glapiak Natalia 09 Kormoran Olsztyn 43.22 179

14. Sońta Nina 09 Kormoran Olsztyn 47.52 135

11 lat

1. Szkraba Julia 10 Kormoran Olsztyn 35.83 315

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

Finał

3. Karolewska Julia 11 Kormoran Olsztyn 36.78 242

……………………………………….

10. Kluge Amelia 11 Jedynka Elbląg 40.35 183 R

14. Karolewska Weronika 11 Kormoran Olsztyn 41.85 164

25. Sobania Aniela 11 Kormoran Olsztyn 47.69 111

26. Barczak Karolina 11 Kormoran Olsztyn 48.24 107

28. Wołek Weronika 11 Jedynka Elbląg 48.92 102

35. Borawska Pola 11 Kormoran Olsztyn 51.21 89

45. Bućwiło Dominika 11 Kormoran Olsztyn 1:11.14 33

11 lat

Finał

7. Szkraba Julia 10 Kormoran Olsztyn 33.76 313

………………………………….

12. Grabowska Amelia 10 Jedynka Elbląg 34.53 292

14. Zielińska Julia 10 Jedynka Elbląg 35.96 259

15. Kozoń Wiktoria 10 Jedynka Elbląg 36.67 244

23. Ziemińska Aleksandra 10 Jedynka Elbląg 37.90 221

30. Pstrągowska Lilianna 10 Kormoran Olsztyn 41.80 165

33. Różalska Maja 10 Jedynka Elbląg 43.30 148

34. Śliwa Oliwia 10 Jedynka Elbląg 43.75 143

39. Wojtaś Antonina 10 Jedynka Elbląg 46.20 122

12 lat

Finał

2. Dzik Zoja 09 Swimland Olsztyn 29.61 464

4. Kozak Lena 09 Jedynka Elbląg 30.36 430

………………………….

10. Trzeszczkowska Dominika 09 Swimland Olsztyn 33.78 312 R

11. Dudek Aniela 09 Jedynka Elbląg 33.83 311

14. Milewska Dorota 09 Kormoran Olsztyn 34.21 301

17. Lech Matylda 09 Kormoran Olsztyn 34.36 297

20. Ostaszewska Nadia 09 Swimland Olsztyn 35.05 279

22. Zielińska Dominika 09 Jedynka Elbląg 35.16 277

26. Cichowska Rozalia 09 Jedynka Elbląg 35.97 259

27. Margulewicz Laura 09 Jedynka Elbląg 36.22 253

29. Leśniewska Julia 09 Jedynka Elbląg 36.56 246

30. Chrzanowska Amelia 09 Kormoran Olsztyn 36.64 245

31. Sułek Kaja 09 Jedynka Elbląg 36.93 239

33. Sońta Iga 09 Kormoran Olsztyn 37.47 229

35. Sońta Nina 09 Kormoran Olsztyn 37.93 220

37. Glapiak Natalia 09 Kormoran Olsztyn 39.16 200

38. Anszczak Monika 09 Kormoran Olsztyn 40.70 178

39. Sankowska Zuzanna 09 Jedynka Elbląg 41.23 172

43. Niedzwiedzka Nikola 09 Kormoran Olsztyn 44.55 136

200 metrów stylem zmiennym

16/18 lat

1. Zmierczak Natalia 03 Kormoran Olsztyn 2:26.79 572

5. Siejak Patrycja 05 Kormoran Olsztyn 2:45.38 400

15 lat

2. Bałdyga Kamila 06 Kormoran Olsztyn 2:34.41 491

3. Sobek Iga 06 Kormoran Olsztyn 2:35.69 479 3

4. Chojnacka Kinga 06 Kormoran Olsztyn 2:39.76 443

14 lat

3. Dziuba Monika 07 Swimland Olsztyn 2:34.71 488

4. Przybyszewska Joanna 07 Kormoran Olsztyn 2:46.91 389

13 lat

1. Zbutowicz Julia 08 Swimland Olsztyn 2:36.67 470

100 metrów stylem grzbietowym

16/18 lat

3. Masłowska Wiktoria 05 Swimland Olsztyn 1:13.26 420

4. Grzegorczyk Maja 05 Kormoran Olsztyn 1:15.82 379

5. Tunkiewicz Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 1:18.56 341

14 lat

6. Brodacka Maja 07 Kormoran Olsztyn 1:16.03 376

7. Adamczyk Wiktoria 07 Kormoran Olsztyn 1:17.40 356

8. Urbańska Zuzanna 07 Kormoran Olsztyn 1:17.75 351

13 lat

1. Musiał Michalina 08 Swimland Olsztyn 1:10.56 470

6. Uliszewska Michalina 08 Swimland Olsztyn 1:19.87 324

100 metrów stylem motylkowym

15 lat

4. Lis Magdalena 06 Swimland Olsztyn 1:11.27 449

6. Nojman Maja 06 Orka Iława 1:25.84 257

14 lat

1. Dziuba Monika 07 Swimland Olsztyn 1:09.60 483

3. Kraszewska Dominika 07 Kormoran Olsztyn 1:12.94 419

7. Chrzanowska Zuzanna 07 Kormoran Olsztyn 1:18.96 330

13 lat

3. Madeksza Maja 08 Kormoran Olsztyn 1:19.85 319

200 metrów stylem dowolnym

16/18 lat

5. Krupińska Lila 04 Kormoran Olsztyn 2:25.39 438

6. Wiśniewska Sandra 03 Orka Iława 2:35.14 360

15 lat

5. Bałdyga Kamila 06 Kormoran Olsztyn 2:16.93 524

14 lat

6. Żuchowska Antonina 07 Swimland Olsztyn 2:25.19 439

10. Stawecka Maria 07 Swimland Olsztyn 2:36.34 352

11. Rojek Hanna 07 Kormoran Olsztyn 2:36.70 349

12. Pazik Dominika 07 Swimland Olsztyn 2:36.95 348

13. Adamczyk Wiktoria 07 Kormoran Olsztyn 2:40.94 323

14. Wasilewska Amelia 07 Swimland Olsztyn 2:44.11 304

13 lat

3. Zalech Agata 08 Kormoran Olsztyn 2:28.92 407

5. Musiał Michalina 08 Swimland Olsztyn 2:30.49 395

7. Sobótka Amelia 08 Kormoran Olsztyn 2:50.96 269

100 metrów stylem dowolnym

Finał

3. Zmierczak Natalia 03 Kormoran Olsztyn 59.60 599

4. Lis Magdalena 06 Swimland Olsztyn 59.78 593

8. Piechowicz Karolina 05 Swimland Olsztyn 1:03.86 487

Eliminacje

16/18 lat

1. Zmierczak Natalia 03 Kormoran Olsztyn 58.93 620 Q

2. Piechowicz Karolina 05 Swimland Olsztyn 1:00.35 577 Q

5. Masłowska Wiktoria 05 Swimland Olsztyn 1:02.88 510

8. Grzegorczyk Maja 05 Kormoran Olsztyn 1:07.42 414

9. Krupińska Lila 04 Kormoran Olsztyn 1:08.56 393

12. Tunkiewicz Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 1:11.08 353

15 lat

2. Lis Magdalena 06 Swimland Olsztyn 59.73 595 Q

7. Kowalska Wiktoria 06 Swimland Olsztyn 1:03.86 487

15. Nojman Maja 06 Orka Iława 1:11.45 347

14 lat

5. Kraszewska Dominika 07 Kormoran Olsztyn 1:05.09 460

9. Stawecka Maria 07 Swimland Olsztyn 1:07.45 413

13. Urbańska Zuzanna 07 Kormoran Olsztyn 1:08.59 393

15. Wasilewska Amelia 07 Swimland Olsztyn 1:10.37 364

18. Chrzanowska Zuzanna 07 Kormoran Olsztyn 1:11.93 340

19. Brodacka Maja 07 Kormoran Olsztyn 1:12.16 337

21. Pazik Dominika 07 Swimland Olsztyn 1:12.85 328

22. Rojek Hanna 07 Kormoran Olsztyn 1:13.39 320

13 lat

5. Zalech Agata 08 Kormoran Olsztyn 1:08.39 396

7. Madeksza Maja 08 Kormoran Olsztyn 1:10.15 367

10. Rak-Łukawska Maja 08 Swimland Olsztyn 1:11.24 350

11. Uliszewska Michalina 08 Swimland Olsztyn 1:12.10 338

Chłopcy

50 metrów stylem klasycznym

12 lat

2. Misiewicz Kajetan 09 Jedynka Elbląg 37.71 300

5. Kowalski Hubert 09 Jedynka Elbląg 42.59 208

6. Ruchlewicz Stanisław 09 Kormoran Olsztyn 43.47 195

7. Kamiński Dominik 09 Kormoran Olsztyn 43.60 194

9. Zdrojewski Michał 09 Kormoran Olsztyn 44.60 181

10 lat

5. Jureko Mikołaj 12 Jedynka Elbląg 51.70 116

100 metrów stylem zmiennym

12 lat

7. Czodrowski Jan 09 Kormoran Olsztyn 1:22.15 215

12. Zdrojewski Michał 09 Kormoran Olsztyn 1:30.35 162

13. Popiołek Mieszko 09 Kormoran Olsztyn 1:42.75 110

14. Niedziałek Maciej 09 Kormoran Olsztyn 1:52.06 85

11 lat

8. Kocenka Aleksander 10 Kormoran Olsztyn 1:31.44 156

9. Kozikowski Teodozjusz 10 Kormoran Olsztyn 1:32.28 152

14. Milewski Mateusz 10 Kormoran Olsztyn 1:51.36 86

10 lat

1. Jabłoński Maksymilian 11 Jedynka Elbląg 1:42.11 112

2. Jureko Mikołaj 12 Jedynka Elbląg 1:47.74 95

50 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. Jabłoński Dominik 09 Jedynka Elbląg 35.32 248

4. Kurczewski Piotr 09 Jedynka Elbląg 36.38 227

7. Czodrowski Jan 09 Kormoran Olsztyn 38.10 198

9. Trzeciak Bartosz 09 Kormoran Olsztyn 38.87 186

12. Ruchlewicz Stanisław 09 Kormoran Olsztyn 40.52 164

14. Walczak Igor 09 Jedynka Elbląg 43.97 129

16. Wiktor Jan 09 Kormoran Olsztyn 48.43 96

17. Brodacki Szymon 09 Kormoran Olsztyn 48.49 96

11 lat

4. Budzisz Szymon 10 Kormoran Olsztyn 39.12 183

5. Żukowski Borys 10 Swimland Olsztyn 40.63 163

10. Stecz Bartłomiej 10 Kormoran Olsztyn 42.38 144

13. Topa Daniel 10 Kormoran Olsztyn 46.10 111

16. Zaborowski Borys 10 Jedynka Elbląg 47.47 102

17. Kaliszewski Michał 10 Kormoran Olsztyn 48.00 99

19. Milewski Mateusz 10 Kormoran Olsztyn 53.00 73

10 lat

13. Tunkiewicz Piotr 12 Kormoran Olsztyn 51.38 80

18. Mikłosz Mateusz 11 Kormoran Olsztyn 58.50 54

22. Rafalski Marcel 11 Kormoran Olsztyn 1:06.31 37

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. Jabłoński Dominik 09 Jedynka Elbląg 33.55 272

5. Kortas Krzysztof 09 Kormoran Olsztyn 35.84 223

6. Lipiński Krystian 09 Kormoran Olsztyn 36.48 21

10 lat

1. Misiewicz Franciszek 12 Jedynka Elbląg 48.00 93

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

9. Jabłoński Maksymilian 11 Jedynka Elbląg 40.49 123 R

18. Misiewicz Franciszek 12 Jedynka Elbląg 44.12 95

19. Tunkiewicz Piotr 12 Kormoran Olsztyn 44.32 94

31. Rafalski Marcel 11 Kormoran Olsztyn 59.34 39

33. Mikłosz Mateusz 11 Kormoran Olsztyn 1:02.68 33

11 lat

Finał

1. Budzisz Szymon 10 Kormoran Olsztyn 31.52 261

8. Żukowski Borys 10 Swimland Olsztyn 33.40 219

……………………….

9. Topa Daniel 10 Kormoran Olsztyn 36.83 164

26. Stecz Bartłomiej 10 Kormoran Olsztyn 38.00 149

29. Kocenka Aleksander 10 Kormoran Olsztyn 38.61 142

31. Zaborowski Borys 10 Jedynka Elbląg 38.89 139

36. Kaliszewski Michał 10 Kormoran Olsztyn 42.95 103

43. Stopczyński Justin 10 Kormoran Olsztyn 52.52 56

12 lat

Finał

4. Kamiński Dominik 09 Kormoran Olsztyn 31.96 250

6. Misiewicz Kajetan 09 Jedynka Elbląg 32.19 245

8. Kurczewski Piotr 09 Jedynka Elbląg 33.65 215

………………………………..

10. Kowalski Hubert 09 Jedynka Elbląg 33.82 211 R

11. Trzeciak Bartosz 09 Kormoran Olsztyn 33.87 210

15. Lipiński Krystian 09 Kormoran Olsztyn 34.90 192

18. Walczak Igor 09 Jedynka Elbląg 37.93 150

21. Niedziałek Maciej 09 Kormoran Olsztyn 39.91 128

22. Brodacki Szymon 09 Kormoran Olsztyn 40.85 120

24. Popiołek Mieszko 09 Kormoran Olsztyn 42.29 108

25. Wiktor Jan 09 Kormoran Olsztyn 44.34 93

200 metrów stylem zmiennym

16/18 lat

3. Osełkowski Mateusz 05 Kormoran Olsztyn 2:23.29 447

4. Sobczak Mateusz 04 Kormoran Olsztyn 2:30.85 383

15 lat

2. Rżyski Michał 06 Kormoran Olsztyn 2:13.19 557

14 lat

3. Łojewski Adam 07 Kormoran Olsztyn 2:22.76 452

7. Olszyński Maksymilian 07 Kormoran Olsztyn 2:30.37 387

100 metrów stylem grzbietowym

15 lat

6. Chodań Maciej 06 Kormoran Olsztyn 1:11.72 306

7. Kruszyński Michał 06 Swimland Olsztyn 1:11.87 304

8. Pokrętowski Karol 06 Kormoran Olsztyn 1:13.21 287

14 lat

3. Matusiak Vel Matuszewski Tobiasz 07 Swimland Olsztyn 1:07.51 366

13 lat

4. Gołąb Kryspin 08 Swimland Olsztyn 1:10.14 327

5. Zera Jan 08 Kormoran Olsztyn 1:11.17 313

6. Gebauer Wolfgang 08 Kormoran Olsztyn 1:12.78 292

12. Sliwinski Jacob 08 Kormoran Olsztyn 1:25.81 178

15. Pawełas Dominik 08 Kormoran Olsztyn 1:30.86 150

100 metrów stylem motylkowym

16/18 lat

3. Trykacz Kacper 05 Kormoran Olsztyn 59.75 511

7. Wiski Adrian 05 Kormoran Olsztyn 1:06.73 367

14 lat

2. Łojewski Adam 07 Kormoran Olsztyn 1:04.24 411

5. Dzik Kamil 07 Swimland Olsztyn 1:07.68 351

13 lat

5. Sadowski Tomasz 08 Kormoran Olsztyn 1:13.79 271

200 metrów stylem dowolnym

16/18 lat

12. Tyrka Igor 05 Kormoran Olsztyn 2:08.29 464

15 lat

5. Kulik Maksymilian 06 Kormoran Olsztyn 2:06.56 484

8. Chodań Maciej 06 Kormoran Olsztyn 2:09.56 451

14 lat

20. Paliński Michał 07 Orka Iława 2:38.30 247

13 lat

7. Gołąb Kryspin 08 Swimland Olsztyn 2:20.25 355

9. Zera Jan 08 Kormoran Olsztyn 2:21.01 349

10. Gebauer Wolfgang 08 Kormoran Olsztyn 2:26.88 309

100 metrów stylem dowolnym

Finał

6. Trykacz Kacper 05 Kormoran Olsztyn 55.38 534

8. Tyrka Igor 05 Kormoran Olsztyn 57.34 481

Eliminacje

16/18 lat

6. Trykacz Kacper 05 Kormoran Olsztyn 55.39 534 Q

7. Tyrka Igor 05 Kormoran Olsztyn 56.96 491 Q

12. Osełkowski Mateusz 05 Kormoran Olsztyn 58.86 445

14. Wiski Adrian 05 Kormoran Olsztyn 59.18 437

15. Sobczak Mateusz 04 Kormoran Olsztyn 59.68 426

16. Adamiak Wiktor 05 Swimland Olsztyn 1:00.00 420

15 lat

9. Kruszyński Michał 06 Swimland Olsztyn 1:01.08 398

12. Pokrętowski Karol 06 Kormoran Olsztyn 1:04.18 343

14 lat

2. Matusiak Vel Matuszewski Tobiasz07 Swimland Olsztyn 58.31 457

5. Dzik Kamil 07 Swimland Olsztyn 1:00.05 419

23. Kluziak Krystian 07 Kormoran Olsztyn 1:11.70 246

13 lat

4. Suchocki Jan 08 Kormoran Olsztyn 59.98 420

14. Sadowski Tomasz 08 Kormoran Olsztyn 1:09.93 265

24. Pawełas Dominik 08 Kormoran Olsztyn 1:25.47 145

Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem zmiennym mix

11 lat

5. Kormoran Olsztyn 11 (Kocenka Aleksander, Lech Michalina, Szkraba Julia, Budzisz Szymon) 2:40.67 214

13. Kormoran Olsztyn 112 (Milewski Mateusz, Kozikowski Teodozjusz, Pstrągowska Lilianna, Dziapka Lena) 3:14.07 121

12 lat

3. Jedynka Elbląg 12 (Dudek Aniela, Jabłoński Dominik, Misiewicz Kajetan, Kozak Lena) 2:25.20 291

4. Kormoran Olsztyn 122 (Stachewicz Magdalena, Czodrowski Jan, Kortas Krzysztof, Milewska Dorota) 2:32.32 252

6. Kormoran Olsztyn 12 (Ruchlewicz Stanisław, Lech Matylda, Walkowiak Aleksandra, Kamiński Dominik) 2:34.67 240

13/14 lat

1. Swimland Olsztyn 14 (Matusiak Vel Matuszewski Tobiasz, Dziuba Monika, Zbutowicz Julia Dzik Kamil) 2:03.88 468

5. Kormoran Olsztyn 14(Brodacka Maja, Łojewski Adam, Suchocki Jan, Kraszewska Dominika) 2:09.28 412

9. Kormoran Olsztyn 142 (Zera Jan, Chrzanowska Zuzanna, Olszyński Maksymilian Zalech Agata) 2:13.30 376

15/18 lat

3. Kormoran Olsztyn 18 (Grzegorczyk Maja, Trykacz Kacper, Rżyski Michał Zmierczak Natalia) 1:59.23 525

4. Kormoran Olsztyn 182 (Tunkiewicz Zuzanna, Wiski Adrian, Sobek Iga , Osełkowski Mateusz) 2:07.58 428

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg iława Olsztyn pływanie sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x