Grand Prix Kormorana – Generacja kolejnych talentów

Zawody Grand Prix Kormorana to wewnętrzna rywalizacja w olsztyńskiej sekcji. Z jednej strony jest to sprawdzian postępów każdego zawodnika, z drugiej namiastka prawdziwej sportowej imprezy, która pasjonują się nie tylko uczestnicy, ale również, a może przede wszystkim rodzice.

 

Młodzi pływacy startują we wszystkich stylach, na tym etapie dopiero ujawniają się predyspozycje, a Grand Prix pozwala je poznać i ukształtować. Uczestnikami byli: dziewczęta i chłopcy z dwóch olsztyńskich szkół podstawowych: 2 i 10.

Wyniki:

Dziewczęta klasa IV (25 motylkiem, 50 grzbietem, 50 żabką, 50 dowolnym – suma)

1 Sinitchine Zoja (SP2) 00:18,03 1 00:41,09 1 00:48,32 1 00:36,89 1 02:24,33

2 Żemajtis Maria (SP10) 00:19,13 5 00:42,55 3 00:49,19 3 00:37,13 2 02:28,00

3 Dziakiewicz Daria (SP2) 00:18,83 4 00:42,32 2 00:49,57 4 00:38,80 4 02:29,52

4 Święcka Julia (SP10) 00:18,74 3 00:43,32 5 00:51,64 8 00:37,98 3 02:31,68

5 Szatkowska Monika (SP10) 00:22,39 10 00:45,74 7 00:48,54 2 00:39,92 6 02:36,59

6 Karaźniewicz Dorota (SP2) 00:21,19 7 00:43,21 4 00:51,10 6 00:41,49 7 02:36,99

7 Kostrubiec Alicja (SP2) 00:21,04 6 00:45,42 6 00:50,04 5 00:42,29 9 02:38,79  

8 Chodyna Kinga (SP10) 00:18,70 2 00:49,92 11 00:51,98 9 00:39,70 5 02:40,30  

9 Antoniak Oliwia (SP2) 00:22,02 8 00:47,48 9 00:55,64 14 00:43,02 11 02:48,16  

10 Kuć Julia (SP10) 00:22,02 9 00:47,02 8 00:58,29 18 00:42,26 8 02:49,59

 

Chłopcy klasa IV(25 motylkiem, 50 grzbietem, 50 żabką, 50 dowolnym – suma)

1 Wąsowski Jędrzej (SP2) 00:20,86 4 00:44,06 1 00:50,28 2 00:39,48 1 02:34,68  

2 Koziejko Bartłomiej (SP10) 00:22,54 7 00:44,07 2 00:51,00 3 00:41,29 4 02:38,90  

3 Oller Krzysztof (SP10) 00:20,28 2 00:44,92 3 00:52,89 6 00:42,94 6 02:41,03  

4 Śmiarowski Beniamin (SP2) 00:21,16 5 00:45,23 4 00:54,00 8 00:41,04 3 02:41,43  

5 Stadnyk Michał (SP2) 00:22,82 8 00:46,45 6 00:49,57 1 00:43,48 8 02:42,32  

6 Dobrzyński Piotr (SP2) 00:20,36 3 00:46,01 5 00:56,89 12 00:43,32 7 02:46,58  

7 Wrzos Mateusz (SP10) 00:19,70 1 00:53,14 13 00:53,67 7 00:40,57 2 02:47,08  

8 Grygorczuk Mateusz (SP2) 00:22,92 9 00:47,42 8 00:52,57 5 00:47,43 11 02:50,34  

9 Adamczak Ziemowit (SP2) 00:22,15 6 00:47,42 7 00:54,98 9 00:46,03 10 02:50,58

10 Lipiński Kacer (SP2) 00:24,42 11 00:49,07 9 00:56,70 10 00:42,42 5 02:52,61

 

Dziewczęta klasa V (50 motylkiem, 50 grzbietem, 50 żabką, 50 dowolnym – suma)

1 Wiesiołek Karolina (SP10) 00:39,54 1 00:41,51 2 00:48,28 3 00:34,82 1 02:44,15

2 Jost Daria (SP10) 00:39,84 2 00:41,50 1 00:55,87 12 00:34,82 1 02:52,03

3 Chludzińska Agata (SP2) 00:42,64 4 00:42,89 6 00:51,42 10 00:36,67 4 02:53,62

4 Nowowiejska Julia (SP2) 00:46,36 7 00:43,00 7 00:49,91 8 00:37,19 7 02:56,46

5 Wojsznis Gabriela (SP2) 00:45,82 6 00:45,45 11 00:49,13 6 00:37,42 8 02:57,82

6 Bator Julia (SP2) 00:48,45 8 00:42,81 5 00:49,07 5 00:37,92 9 02:58,25

7 Nowowiejska Adrianna (SP2) 00:49,92 9 00:42,70 4 00:49,73 7 00:35,95 3 02:58,30

8 Oleksiak Julia (SP2) 00:50,42 10 00:45,16 10 00:50,54 9 00:39,17 10 03:05,29

9 Buonagura Alesia (SP2) 00:55,30 12 00:45,14 9 00:48,73 4 00:41,05 11 03:10,22

10 Żukowska Katarzyna (SP10) 00:43,89 5 00:52,76 13 00:52,20 11 00:42,67 13 03:11,52

 

Chłopcy klasa V (50 motylkiem, 50 grzbietem, 50 żabką, 50 dowolnym – suma)

1 Kostowski Michał (SP2) 00:36,92 1 00:36,10 1 00:41,76 1 00:33,39 2 02:28,17

2 Traczewski Jakub (SP2) 00:37,26 2 00:37,10 2 00:44,28 2 00:32,42 1 02:31,06

3 Boboryk Jacek (SP2) 00:42,89 4 00:40,95 5 00:45,39 3 00:36,89 7 02:46,12

4 Bugaj Dominik (SP2) 00:45,48 7 00:40,48 4 00:45,89 4 00:34,36 5 02:46,21

5 Chabowski Aleksy (SP2) 00:40,76 3 00:47,70 13 00:51,70 9 00:34,09 3 02:54,25

6 Gier Oliver (SP2) 00:44,83 6 00:41,80 7 00:55,95 11 00:34,32 4 02:56,90

7 Kowalewski Julian (SP2) 00:46,61 8 00:41,20 6 00:50,60 8 00:38,60 8 02:57,01

8 Stachera Jakub (SP10) 00:47,42 10 00:47,48 12 00:46,64 5 00:41,64 12 03:03,18

9 Jankowski Radosław (SP2) 00:55,10 13 00:43,02 8 00:50,23 7 00:40,02 9 03:08,37

10 Ryński Damian (SP10) 00:48,13 12 00:45,73 10 00:53,26 10 00:41,39 11 03:08,51

 

Dziewczęta klasa VI (200 metrów zmiennym)

1 Piekarska Marta (SP2) 02:49,60

2 Jastrzębowska Karolina (SP10)  02:50,22

3 Bortkiewicz Ada (SP2 ) 02:55,02

4 Goździejewska Ula (SP2)  03:04,39

5 Stachera Paulina (SP10)  03:19,20

6 Piętka Paulina (SP10)  03:21,60

 

Chłopcy klasa VI (200 metrów stylem zmiennym)

1 Chodań Alan (SP2)  02:26,57

2 Zbutowicz Karol (SP10)  02:27,86

3 Mielnik Daniel (SP2)  02:35,29

4 Strachota Mateusz (SP2)  02:36,16

5 Szpojankowski Kacper (SP2) 02:37,45

6 Koziołek Bartosz (SP2)  02:40,76

7 Sinitchine Radek (SP10)  02:47,29

8 Samojłowicz Mikołaj (SP10)  02:47,33

9 Król Bartek (SP2)  02:48,76

10 Komar Robert (SP2) 02:53,47

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x