Grand Prix MTP Kormoran – maj 2014 – Ich pierwsze sukcesy – tak trzymajcie!

W sobotę (10 maja) odbyła się finałowa runda Grand Prix MTP Kormoran. W rywalizacji wystartowało 92 zawodników z klas IV - VI ze Szkół Podstawowych nr 2 i nr 10 w Olsztynie. Młodzież z klasy IV wystąpiła na dystansach: 25 m st. motylkowym, 50 m st. grzbietowym, 50 m st. klasycznym i 50 m st. dowolnym. Uczniowie z klas V i VI startowali na 200 m st. dowolnym. Poznaliśmy zwycięzców majowej edycji i triumfatorów całego cyklu.

W klasyfikacji generalnej Grand Prix MTP Kormoran zwyciężyli:

Klasa IV: Wiktoria Kulik i Filip Płoński ( oboje SP 10)

Klasa V: Izabela Muzyka i Rafał Komar ( oboje SP 2)

Klasa VI: Wiktoria Szeluga ( SP 2) i Jakub Mościcki ( SP 10).

Wyniki majowej edycji

Dziewczęta 11 lat

1.GMITER, Barbara 04 2:26.72 (17.90) (42.54) (47.80) (38.48)     

2.KULIK, Wiktoria 03 2:29.14 (18.36) (45.94) (47.77) (37.07)      

3.TRYPUCKA, Klaudia 03 2:33.12 (21.24) (44.93) (50.27) (36.68)           

4.ŻURAWSKA, Maja 03 2:33.96 (20.14) (44.42) (48.62) (40.78)  

5.KIELAK, Julia 03 2:37.13 (19.51) (44.02) (54.49) (39.11)           

6.CHRZAN, Daria 03 2:37.22 (20.38) (43.11) (54.34) (39.39)       

7.ŁABAJ, Zuzanna 03 2:41.46 (20.43) (46.42) (51.37) (43.24)       

8.ZMIERCZAK, Natalia 03 2:41.74 (21.33) (46.48) (53.39) (40.54)

9.KŁOS, Paulina 03 2:43.35 (25.10) (46.71) (47.90) (43.64)          

10.OSOWIECKA, Konstancja 03 2:44.92 (22.06) (46.90) (51.64) (44.32)

11.ABRAMCZYK, Ewa 03 2:45.03 (21.37) (47.79) (49.94) (45.93)          

12.SKRZYPEK, Zofia 04 2:45.08 (24.04) (47.92) (51.92) ( 41.20) 

13.PETNIUNAS, Nikola 03 2:47.21 (22.50) (46.15) (53.84) (44.72)

14.PURGAL, Adrianna 03 2:50.37 (21.29) (50.07) (53.84) (45.17) 

15.WIKIEŁ, Michalina 03 2:51.26 (23.45) (47.39) (55.89) (44.53) 

16.GLAPIAK, Maja 03 2:54.45 (22.34) (51.33) (56.09) (44.69)     

17.BIAŁOGRZYWIEC Julia 03 2:54.47 (21.08) (50.36) (57.75) (45.28)    

18.KUSAJ, Zuzanna 03 2:57.23 (27.04) (50.67) (55.10) (44.42)     

19.SKŁODOWSKA, Karolina 04 2:59.01 (22.57) (46.54) (1:01.02) (48.88)         

20.ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 2:59.91 (25.13) (53.77) (54.23) (46.78)   

21.PNIEWSKA, Katarzyna 03 3:00.84 (21.16) (51.17) (1:03.62) (44.89)   

22.MĄDRYCH, Oliwia 03 3:10.98 (29.03) (53.67) (1:01.76) (46.52)         

23.JAGIEŁŁO, Adrianna 03 3:11.82 (25.97) (57.30) (55.37) (53.18            )

24.SKALSKA, Oliwia 03 3:25.38 (30.29) (1:01.38) (58.07) (55.64)

Klasyfikacja generalna

1 KULIK, Wiktoria

2 GMITER, Barbara

3 TRYPUCKA, Klaudia

4 CHRZAN, Daria

5 ŁABAJ, Zuzanna

6 ZMIERCZAK, Natalia

7 KIELAK, Julia

8 ABRAMCZYK, Ewa

9 OSOWIECKA, Konstancja

10 ŻURAWSKA, Maja

Chłopcy 11 lat

1.PŁOŃSKI, Filip 03 2:31.43 (18.68) (44.23) (49.42) (39.10)        

2.NIEDZIAŁEK, Michał 03 2:33.88 (20.12) (44.74) (51.60) (37.42)          

3.GALLAS, Gerard 03 2:35.99 (18.80) (47.49) (52.08) (37.62       )

4.KAPAŁA, Szymon 03 2:39.02 (19.17) (46.07) (55.33) (38.45)    

5.SAWICKI, Oskar 03 2:40.93 (24.59) (48.73) (47.84) (39.77)

6.LIGĘZOWSKI, Konrad 03 2:46.04 (20.92) (48.58) (56.30) (40.24)        

7.DZIENISZEWSKI, Rafał 03 2:50.65 (19.88) (48.12) (1:00.67) (41.98)   

8. ZAHORSKI, Tobiasz 03 2:51.71 (23.33) (49.32) (54.70) (44.36)           

9. BŁASZKOWSKI, Michał 03 2:51.73 (20.80) (47.89) (1:00.14) (42.90) 

10.POŁOMSKI, Daniel 03 2:58.00 (20.83) (51.39) (1:00.76) (45.02)         

11.STANEK, Maksymilian 03 3:10.41 (26.44) (51.98) (1:07.01) (44.98)    

12.MOJSIEWICZ, Dominik 03 3:10.85 (27.19) (56.14) (56.54)       (50.98)

13.WIŚNIEWSKI, Paweł 03 3:14.14 (25.95) (56.12) (57.56) (54.51)        

14.BRUZDA, Konrad 03 3:14.60 (26.16) (53.46) (1:04.26) (50.72)

Klasyfikacja generalna

1 PŁOŃSKI, Filip

2 NIEDZIAŁEK, Michał

3 GALLAS, Gerard

4 KAPAŁA, Szymon

5 SAWICKI, Oskar

6 ZAHORSKI, Tobiasz

7 DZIENISZEWSKI, Rafał

8 LIGĘZOWSKI, Konrad

9 POTERAŁA, Mikołaj

10 STANEK, Maksymilian

{AdmirorGallery}gaszyk12{/AdmirorGallery}

Fot. MTP Kormoran

Dziewczęta 12 lat

1.MUZYKA, Izabela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.54 365 

2.SZYMAŃSKA, Monika 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.23 353     

3.JASZCZUK, Ewa 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.23 333   

4.DĘBOWSKA, Aniela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.20 278         

5.GŁADKOJĆ, Marta 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.31 255           

6.WTULICH, Anna 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.52 249   

7.RACZEWSKA, Emilia 02    MTP KORMORAN Olsztyn   2:56.95 247   

8.CHROSTOWSKA, Maria 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.90 244  

9.JĘDRASZEK, Anna 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:58.13 243

10.MILEWSKA, Olga 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.25 230           

11.KOWALEWSKA, Martyna 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.36 196         

12.PAWEŁAS, Martyna 02    MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.94 182     

13.ZAWIŚLAK, Gabriela 02 MTP KORMORAN Olsztyn    3:16.92 179   

14.GÓRALSKA, Maria 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.62 175         

15.HINC, Zofia 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.82 138          

16.JELIŃSKA, Julia 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:43.42 123

Klasyfikacja generalna

1 MUZYKA, Izabela

2 SZYMAŃSKA, Monika

3 DĘBOWSKA, Aniela

4 JASZCZUK, Ewa

5 GŁADKOJĆ, Marta

6 CHROSTOWSKA, Maria

7 OPALACH, Wiktoria

8 WTULICH, Anna

9 MILEWSKA, Olga

10 ŻYWÓLKO, Natalia

Dziewczęta 13 lat

1.SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.99 415          

2.PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.48 387           

3.WIKTOR, Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.94 362  

4.TRUSKOLAWSKA, Olga  01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:43.29 315

5.TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.25 310       

6.HARNISZ, Aleksandra 01   MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.88 252     

7.ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:58.95 239        

8 SYDONOWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.00 188

Klasyfikacja generalna

1 SZELUGA, Wiktoria

2 WIKTOR, Marika

3 TRUSKOLAWSKA, Olga

4 KRUPIŃSKA, Laura

5 TROIA, Delfina

6 PŁACHTA, Zuzanna

7 HARNISZ, Aleksandra

8 KRECZ, Dominika

9 ADAMCZYK, Sandra

10 MIKULSKA, Lidia

Chłopcy 12 lat

1.KOMAR, Rafał 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.29 300       

2.NOWAK, Radosław 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.55 299          

3.BRUZDEWICZ, Hubert 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.76 249     

4.KURDZIEKO, Nikodem 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.20 213   

5.BURAKOWSKI, Robert 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.23 213    

6 DUSZAK, Juliusz 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.21 206   

7.PIEKARSKI, Szymon 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.87 203        

8.TOMCZUK, Kamil 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.48 201 

9.KRÓLIK, Damian 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.70 197   

10.HELBRECHT, Jakub 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:51.22 195        

11.MIERZEJEK, Igor 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.82 183

12.ŚNIECIKOWSKI, Emilian 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.64 178           

13.GALIŃSKI, Jakub 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.55 169

14.SZAJDEK, Michał 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.93 168

15.PORBACKI, Krystian 02  MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.67 166     

16.BOĆWIŃSKI, Oliwier 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.20 162     

17.SKÓRSKI, Szymon 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.16 134          

18.DĘBSKI, Jan 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.87 121        

19.SKRZYPEK, Przemysław 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:25.88 112

Klasyfikacja generalna

1 KOMAR, Rafał

2 NOWAK, Radosław

3 KURDZIEKO, Nikodem

4 BRUZDEWICZ, Hubert

5 BURAKOWSKI, Robert

6 PORBACKI, Krystian

7 KRÓLIK, Damian

8 HELBRECHT, Jakub

9 ŚNIECIKOWSKI, Emilian

10 SZAJDEK, Michał

Chłopcy 13 lat

1.BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.67 376           

2.MOŚCICKI, Jakub01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.76 351 

3.LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.32 333 

4.JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.26 295

5.JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:30.45 288

6.BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.57 276  

7.ŻURAWSKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.64 265

8.NOWAK, Aleksander 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.42 251        

9.STEPANIK, Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.36 237   

10.ZALECKI, Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.87 200   

11.HRUŚWICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.07 179

Klasyfikacja generalna

1 MOŚCICKI, Jakub

2 LIPIŃSKII, Szymon

3 JURCZAK, Kacper

4 BAŁDYGA, Marceli

5 JEDNASZEWSKI, Mikołaj

6 NOWAK, Aleksander

7 ŻURAWSKI, Jakub

8 HRUŚWICKI, Jakub

9 MINDA, Mateusz

10 BUDNER, Marceli

           

           

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kormoran Olsztyn Olsztyn pływanie

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x