Grand Prix MTP Kormoran Olsztyn 2013 – Mamy pierwszych liderów

W sobotę (19 października ) odbyła się pierwsza edycja Grand Prix MTP Kormoran Olsztyn 2013 W imprezie uczestniczyło 120 zawodników ze Szkół Podstawowych nr 2 i nr 10 w Olsztynie. To sprawdzona formuła rywalizacji najmłodszych adeptów pływania w MTP Kormoran. Uczniowie klas IV rywalizują w dwóch stylach, starsi w czterech. Suma czasów (przeliczona na punkty) decyduje o końcowym wyniku.

 

Mamy pierwszych liderów. Wśród dziewcząt prowadzą: Wiktoria Kulik, Marta Gładkojć i Wiktoria Szeluga, a wśród chłopców: Filip Płoński, Rafał Komar i Kacper Jurczak.

Wyniki

Dziewczęta 10 lat i młodsi

1. KULIK, Wiktoria 03 1:34.59 2 (49.66) (44.93) 276

2. ŁABAJ, Zuzanna 03 1:36.80 2 (50.41) (46.39) 257

3. TRYPUCKA, Klaudia 03 1:38.59 2 (51.64) (46.95) 244

4. GMITER, Barbara 04 1:42.58 2 (48.81) (53.77) 225

5. ZMIERCZAK, Natalia 03 1:42.73 2 (52.16) (50.57) 216

6. KŁOS, Paulina 03 1:44.22 2 (51.02) (53.20) 210

7. KIELAK, Julia 03 1:44.97 2 (53.17) (51.80) 202

8. OSOWIECKA, Konstancja03 1:47.42 2 (54.80) (52.62) 189

9. CHRZAN, Daria 03 1:49.43 2 (51.36) (58.07) 189

10. PIENIAK, Weronika 03 1:49.83 2 (56.57) (53.26) 176

11. WIKIEŁ, Michalina 03 1:51.89 2 (53.07) (58.82) 174

12. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 1:52.05 2 (57.13) (54.92) 166

13. GLAPIAK, Maja 03 1:53.38 2 (56.26) (57.12) 162

14. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 1:53.65 2 (57.20) ( 56.45) 161

15. PETNIUNAS, Nikola 031:54.02 2 (55.49) (58.53) 159

16. SKŁODOWSKA, Karolina04 1:56.08 2 (56.80) (59.28) 159

17. ABRAMCZYK, Ewa 03 1:57.30 2 (53.24) (1:04.06) 152

18. PURGAL, Adrianna 03 1:57.79 2 (57.12) (1:00.67) 147

19. PNIEWSKA, Katarzyna 03 1:59.77 2 57.37 (1:02.40) 140

20. SADOWSKA, Wiktoria 03 2:00.47 2 (1:01.16) (59.31) 137

21. MĄDRYCH, Oliwia 03 2:00.92 2 (1:02.50) (58.42) 134

22. SKRZYPEK, Zofia 04 2:01.15 2 (57.64) (1:03.51) 132

23. GOSIEWSKA, Michalina 03 2:05.76 2 1:02.80 1:02.96 120

24. SOBIESKA, Natalia 03 2:08.50 2 (1:06.86) (1:01.64) 118

25. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 2:08.58 2 (1:00.82) (1:07.76) 115

26. SKALSKA, Oliwia 03 2:11.62 2 (1:04.02) (1:07.60) 109

27. KUSAJ, Zuzanna 03 2:11.68 2 (57.20) (1:14.48) 104

28. SZORDYKOWSKA, M. 03 2:28.89 2 (1:07.34) (1:21.55) 78

Dziewczęta 11 lat

1. GŁADKOJĆ, Marta 02 2:43.55 4 (42.04) (37.28) (41.00) (43.23) 975

2. DĘBOWSKA, Aniela 02 2:45.92 4 (40.12) (36.84) (40.51) (48.45) 951

3. SZYMAŃSKA, Monika 02 2:46.34 4 (43.18) (34.07) (40.89) (48.20) 940

4. MUZYKA, Izabela 02 2:48.60 4 (41.39) (34.38) (42.04) (50.79) 925

5. JASZCZUK, Ewa 02 2:54.81 4 (43.23) (39.68) (41.10) (50.80) 801

6. CHROSTOWSKA, Maria 02 2:57.92 4 (44.48) (40.51) (43.45) (49.48) 754

7. OPALACH, Wiktoria 02 2:58.85 4 (44.67) (40.30) (46.19) (47.69) 749

8. WTULICH, Anna 02 2:59.10 4 (46.35) (39.01) (43.50) (50.24) 745

9. CHABOWSKA, Michalina 02 3:07.47 4 (46.35) (42.00) (43.65) (55.47) 652

10. MILEWSKA, Olga 02 3:07.48 4 (45.32) (41.30) (47.57) (53.29) 651

11. ŁUKASZEWICZ, Wiktoria 02 3:13.49 4 (45.87) (40.6) (54.10)(52.85) 613

12. PAWEŁAS, Martyna 02 3:17.80 4 (49.59) (42.56) (49.33) (56.32) 555 

13. KOWALEWSKA, Martyna 02 3:19.73 4 (47.95) (43.80) (47.38) (1:00.60) 551

14. JĘDRASZEK, Anna 02 3:21.52 4 (47.54) (43.06) (58.45) (52.47) 545

15. ZAWIŚLAK, Gabriela 02 3:25.65 4 (48.07) (44.45) (54.33) (58.80) 502

16. GÓRALSKA, Maria 02 3:26.66 4 (53.00) (45.19) (52.52) (55.95) 486

17. SIENKIEWICZ, Oliwia 02 3:29.79 4 (51.16) (46.39) (57.04) (55.20) 471

18. HINC, Zofia 02 3:35.36 4 (52.23) ( 51.80) ( 56.06) (55.27) 432

19. SKRYCKA, Wiktoria 02 4:10.72 4 (1:02.18) ( 51.95) (1:11.92) (1:04.67) 285

Dziewczęta 12 lat

1. SZELUGA, Wiktoria 01 2:34.09 4 40.64 32.70 35.36 45.39 1193

2. WIKTOR, Marika 01 2:39.04 4 40.31 34.78 36.29 47.66 1080

3. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 2:39.11 4 40.64 35.48 37.91 45.08 1058

4. HARNISZ, Aleksandra 01 2:45.23 4 39.96 34.97 42.62 47.68 966

5. SARNOWSKA, Olga 01 2:45.70 4 41.52 35.80 41.38 47.00 944

6. TROIA, Delfina 01 2:47.86 4 42.58 37.19 42.37 45.72 909

7. KRUPIŃSKA, Laura 01 2:48.95 4 41.75 36.28 39.02 51.90 902

8. KRECZ, Dominika 01 2:49.72 4 42.75 35.33 42.17 49.47 891

9. MIKULSKA, Lidia 01 00213 2:51.19 4 43.68 37.67 42.69 47.15 851

10. KONOPKA, Julia 01 2:55.47 4 43.54 39.25 45.31 47.37 793

11. ADAMCZYK, Sandra 01 2:59.21 4 43.82 36.73 52.24 46.42 791

12. ŁOKUCJEWSKA, Weronik0a1 3:03.05 4 49.43 39.55 43.03 51.04 703

13. JANKOWSKA, Malwina 01 3:03.99 4 46.22 39.28 47.69 50.80 693

14. KARCZEWSKA, Patrycja 01 3:05.59 4 45.89 43.66 46.62 49.42 666

15. SYDONOWICZ, Julia 01 3:12.83 4 47.92 42.11 50.02 52.78 599

Chłopcy 10 lat

1. PŁOŃSKI, Filip 03 1:33.33 2 47.47 45.86 194

2. POŁOMSKI, Daniel 03 1:35.97 2 52.14 43.83 180

3. NIEDZIAŁEK, Michał 03 1:37.70 2 52.10 45.60 169

4. KAPAŁA, Szymon 03 1:37.88 2 49.82 48.06 168

5. POTERAŁA, Mikołaj 04 1:42.77 2 50.00 52.77 148

6. GALLAS, Gerard 03 1:44.70 2 56.04 48.66 137

7. ZAHORSKI, Tobiasz 03 1:46.54 2 53.08 53.46 131

8. STANEK, Maksymilian 03 1:46.67 2 55.78 50.89 129

9. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 1:48.98 2 55.71 53.27 121

10. SAWICKI, Oskar 03 1:49.15 2 56.76 52.39 118

11. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 1:50.13 2 55.77 54.36 118

12. ADAMOWICZ, Konrad 03 1:55.40 2 54.94 1:00.46 106

13. RUDZEWICZ, Szymon 03 1:59.93 2 1:01.78 58.15 91

14. MALESZEWSKI, Kamil 03 2:03.28 2 59.95 1:03.33 85

15. BRUZDA, Konrad 03 2:04.06 2 1:00.02 1:04.04 84

16. BŁASZKOWSKI, Michał 03 2:05.75 2 1:01.18 1:04.57 81

17. MOJSIEWICZ, Dominik 03 2:08.37 2 1:02.04 1:06.33 76

Chłopcy, 11 lat

1. KOMAR, Rafał 02 2:34.95 4 35.73 38.14 45.41 35.67 790

2. KURDZIEKO, Nikodem 02 13 2:49.16 4 45.07 41.74 45.96 36.39 609

3. PORBACKI, Krystian 02 2:53.16 4 48.39 41.36 47.13 36.28 582

4. KRÓLIK, Damian 02 2:55.83 4 42.51 40.39 54.36 38.57 574

5. BRUZDEWICZ, Hubert 02 2:56.01 4 47.24 43.37 49.80 35.60 554

6. ŚNIECIKOWSKI, Emilian 02 2:57.00 4 42.96 45.22 50.56 38.26 554

7. NOWAK, Radosław 02 2:58.62 4 47.91 40.64 56.40 33.67 528

8. BURAKOWSKI, Robert 02 3:01.03 4 46.85 44.10 52.98 37.10 505

9. HELBRECHT, Jakub 02 3:03.51 4 49.89 45.39 50.08 38.15 484

10. GALIŃSKI, Jakub 02 3:06.75 4 48.64 46.21 53.20 38.70 457

11. MIERZEJEK, Igor 02 3:09.05 4 51.70 48.12 52.58 36.65 456

12. SZAJDEK, Michał 02 3:09.07 4 51.08 45.98 52.10 39.91 439

13. SKRZYPEK, Przemysław 02 3:10.78 4 47.51 48.71 53.64 40.92 438

14. DUSZAK, Juliusz 02 3:11.30 4 45.58 46.52 1:00.32 38.88 422

15. PIEKARSKI, Szymon 02 3:15.49 4 50.08 49.48 53.58 42.35 391

16. TOMCZUK, Kamil 02 3:21.17 4 49.51 46.28 1:02.67 42.71 373

17. SKÓRSKI, Szymon 02 3:27.99 4 55.26 54.62 54.75 43.36 331

18. DĘBSKI, Jan 02 3:39.77 4 1:00.64 48.92 1:03.25 46.96 287

19. BOĆWIŃSKI, Oliwier 02 3:52.84 4 1:08.62 53.37 1:00.76 50.09 245

20. BRZEZIŃSKI, Szymon 02 4:01.41 4 1:05.68 54.11 1:16.49 45.13 234

21. MIKULSKI, Tomasz 02 4:56.00 4 1:18.16 1:13.52 1:20.02 1:04.30 112

Chłopcy 12 lat

1. JURCZAK, Kacper 01 2:21.23 4 35.32 36.00 38.95 30.96 1035

2. MOŚCICKI, Jakub 01 2:25.40 4 34.02 35.32 45.93 30.13 996

3. LIPIŃSKII, Szymon 01 2:26.16 4 34.47 36.91 44.04 30.74 956

4. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 012:30.13 4 35.17 37.62 44.18 33.16 886

5. BAŁDYGA, Marceli 01 2:30.36 4 34.87 40.72 43.77 31.00 870

6. NOWAK, Aleksander 01 2:39.32 4 37.89 41.90 44.67 34.86 724

7. MYŚLER, Jakub 01 2:47.06 4 39.11 43.12 50.78 34.05 650

8. MINDA, Mateusz 01 2:47.41 4 44.42 40.59 47.60 34.80 637

9. HRUŚWICKI, Jakub 01 2:48.41 4 39.26 42.64 50.56 35.95 624

10. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 2:50.38 4 46.45 43.44 46.48 34.01 616

11. ZALECKI, Artur 01 3:01.67 4 41.57 45.34 55.34 39.42 498

12. ŻURAWSKI, Jakub 01 3:03.28 4 49.40 46.48 50.25 37.15 489

13. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 01 3:17.15 4 49.72 50.80 52.89 43.74 379

14. STRZELEC, Patryk 01 00213 3:29.06 4 56.20 47.48 1:02.58 42.80 336

15. STEFANOWICZ, Szymon 01 00213 3:32.35 4 59.66 45.54 1:04.81 42.34 328

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

MTP Kormoran Olsztyn Olsztyn pływanie

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x