Grand Prix Polski Ciechanów 2012 – Szybka „żabka” Piotra Puciło

Pierwsze w nowym roku zawody z cyklu Grand Prix Polski w pływaniu wyznaczono w Ciechanowie, stąd dość liczny udział w imprezie reprezentantów klubów z Warmii i Mazur. W pierwszym bloku doskonale popłynął na 50 m  stylem klasycznym Piotr Puciło (AZS UWM Olsztyn), uzyskując najlepszy czas – 28.62. Olsztynianin powtórzyłl sukces w drugim dniu na 100 m. To bardzo dobra zapiowiedź sezonu letniego Drugie miejsca zajęłi na 800 metrów stylem dowolnym: Monika  Czerniak i Krzysztof Pielowski (oboje AZS UWM). Krzysztof przegrał o jedną setną sekundy.Zawodnik AZS byl też drugi na 400 metrow, a Manuela Wikieł trzecia na tym dystansie. Pokazała się też Oriana Kowalińska (AZS UWM) druga na 200 m motylkiem.

 

Najlepsi zawodnicy Grand Prix Ciechanów 2012

kobiety
1. Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) 1638 pkt
2. Karolina Szczepaniak (AZS AWF Warszawa) 1594
3. Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław)) 1573

mężczyźni
1. Radosław Kawęcki (Korner Zielona Góra) 1604
2. Krzysztof Pielowski (AZS UWM Olsztyn) 1557
3. Marcin Kaczmarski (KSZO Ostrowiec Św.) 1552

I blok

Doskonały sprint żabką Piotra Puciło i pechowy wyścig na 800 metrów Krzysztofa Pielowskiego, bo tak ytrzeba określic porażkę różnica jednej setnej sekundy. Na medalowych pozycjach też Monika Czerniak i Manuela Wikieł na na 800 m dowolnym.

400 metrów stylem zmiennym

Kobiety

1 SZCZEPANIAK, Karolina 92 AZS AWF Warszawa 4:41.51 797

2 TCHÓRZ, Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 4:47.48 748

3 SIEŃCZYK, Jowita 97 MKS „ŻAK” Biała Podlaska 5:00.18 657

………………………………………………

11 BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 5:16.92 558

Mężczyźni

1 SOBCZYK, Maciej 95 MKS „Trojka” – Łódź 4:35.96 621

2 OPALSKI, Marcin 93 UKS „GIM 92 Ursynów” 4:38.58 604

3 MACHNIK, Mikołaj SR 93 AZS AWF Katowice 4:39.37 599

………………………………………….

10. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:54.17 513

11. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:55.14 508

13. STARUCH, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 5:01.25 477

19. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Uks Mos Ełk 5:22.66 388

800 metrów stylem dowolnym

Kobiety

1 BERNAT, Aleksandra 90 Ks Warta Poznań 8:47.51 774

2.CZERNIAK, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 8:50.81 760

3 WIKIEŁ, Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 8:52.56 753

……………………………………………..

6 KOWALIŃSKA, Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 9:14.77 666

11. KOTOWICZ, Anna 98 Uks Mos Ełk 9:37.53 590

Mężczyźni

1 KACZMARSKI, Marcin 94 KSZO Ostrowiec Św. 7:57.53 800

2 PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 7:57.54 800

3 ZACZYŃSKI, Karol 91 AZS AWF Katowice 8:02.52 776

………………………………………………..

6 HURA, Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 8:04.78 765

12 BOROWICZ SKONECZNY, Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 8:22.12 688

21. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 8:52.70 576

25. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 9:25.71 481

27. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 9:35.79 456

29. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Uks Mos Ełk 9:43.90 437

30. MACIEJEWSKI, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 9:49.18 426

50 metrów stylem motylkowym

Kobiety

1. PTASIŃSKA, Katarzyna 90 AZS AWF Warszawa 28.76 609

2. JAGODA, Julia 95 KS 1 Ożarów Mazowiecki 28.96 596

3. SZCZEPANIAK, Karolina 92 AZS AWF Warszawa 28.98 595

…………………………………..

17. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 30.68 501

34. KOPICZKO, Sandra 97 MKS MEDYK Giżycko 32.86 408

50. RYZINSKA, Daria 98 MKS „Ros” Pisz 36.33 302

Mężczyźni

1. KORZENIOWSKI, Paweł 85 AZS AWF Warszawa 24.84 675

2. BABUCHOWSKI, Marcin 84 MKS „Trojka” – Łódź 24.87 673

3. TRENDA, Paweł 92 AZS AWF Katowice 25.03 660

…………………………………………………………………….

41. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.21 415

46. SZCZUKOWSKI, Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 29.63 398

53. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.37 369

54. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.45 366

59. BARAN, Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 31.64 327

64. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 35.24 236

50 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

1. URBAŃCZYK, Aleksandra 87 MKS „Trojka” – Łódź 27.51 815

2. TCHÓRZ, Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 28.32 747

3. SZYNAL, Ludwika 94 Skarpa Lublin 30.50 598

……………………………………………….

16. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 32.14 511

21. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 32.85 478

30. WIERZCHOWSKA, Kinga 97 Uks Mos Ełk 33.83 438

36. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 35.01 395

Mężczyźni

1. KAWĘCKI, Radosław 91 KORNER Zielona Góra 24.88 750

2. POLEWKA, Tomek 94 Uks Ruch Grudziądz 25.46 700

3. JANKIEWICZ, Krzysztof 91 UKS NAWA Skierniewice 25.70 680

……………………………………………..

16. SZMIT, Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 28.75 486

24. NORBERT, Nowicki 96 MKS „Ros” Pisz 30.06 425

36. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 32.64 332

38. KRÓL, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 34.15 290

50 metrów stylem klasycznym

Kobiety

1. SZCZEPANIAK, Karolina 92 AZS AWF Warszawa 31.99 729

2. ŚCIESZKO, Ewa 90 Azs-Ułpł Łódź 33.08 659

3. KOTYNIA, Katarzyna 95 S.K.S.”Start” Łódź 33.85 615

…………………………………………………….

21. KULLA, Katarzyna 95 UKP Jedynka Elbląg 36.86 476

34. RYZINSKA, Daria 98 MKS „Ros” Pisz 41.56 332

Mężczyźni

1 PUCIŁO, Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 28.62 686

2 SZULICH, DAWID 90 Uks Delfin Legionowo 28.70 680

3 GORCZYCA, Przemysław 90 KS AZS-AWFiS Gdańsk 28.78 675

……………………………………………….

39. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 33.91 412

46. STARUCH, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 35.65 355

50. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 36.14 341

58. KRÓL, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 41.08 232

50 metrów stylem dowolnym

Kobiety

1. URBAŃCZYK, Aleksandra 87 MKS „Trojka” – Łódź 25.76 735

2. JAGODA, Julia 95 KS 1 Ożarów Mazowiecki 26.80 652

3. PTASIŃSKA, Katarzyna 90 AZS AWF Warszawa 26.84 650

……………………………………..

13. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 28.71 531

17. KOTOWICZ, Anna 98 Uks Mos Ełk 28.86 522

31. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 29.61 484

38. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 30.21 455

55. RYZINSKA, Daria 98 MKS „Ros” Pisz 33.27 341

56. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 33.88 323

Mężczyźni

1. PASULA, Jakub 92 AZS AWF Warszawa 23.22 668

2. MAJCHRZAK, KACPER 92 Ks Warta Poznań 23.45 648

3. RZADKOWSKI, Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 23.46 647

………………………………………………….

26. SZMIT, Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 25.27 518

46 SZCZUKOWSKI, Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 26.01 475

52. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 26.23 463

54. NORBERT, Nowicki 96 MKS „Ros” Pisz 26.36 456

67. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 27.04 423

85. MACIEJEWSKI, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 28.59 357

89. BARAN, Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 28.79 350

92. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.06 340

93. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.51 325

99. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.88 284

II blok

Rozgrywano wyścigi na 200 metrów we wszystkich stylach. Na medalowej pozycji uplasował się tylko Mateusz Pacholczyk (Kormoran) w stylu klasycznym. Typowy sprinter Piotr Puciło był ósmy. Blisko podium znalazły się kraulistki AZS UWM: Manuela Wiikieł i Monika Czerniak. Na 200 dowolnym mężczyzn nasi zawodnicy nie przedstawiają takiej siły. Najlepszy z nich Krzysztof Pielowski zajął 10 lokatę.

200 metrów stylem motylkowym

Kobiety

1. TCHÓRZ, Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 2:13.04 748

2. KOWALIŃSKA, Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 2:16.49 692

3. SZCZEPANIK, Joanna 96 K.S.Wodnik Śrem 2:20.80 631

………………………………………………………………….

6. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:25.98 566

16. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:35.90 464

Mężczyźni

1. KORZENIOWSKI, Paweł 85 AZS AWF Warszawa 1:58.82 774

2. ZACZYŃSKI, Karol 91 AZS AWF Katowice 2:01.08 731

3. BORKOWSKI, Łukasz 95 MKS „Trojka” – Łódź 2:05.77 652

………………………………………………

14. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.05 443

15. STARUCH, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.50 430

19. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.96 349

200 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

1. TCHÓRZ, Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 2:10.17 786

2. SZYNAL, Ludwika 94 Skarpa Lublin 2:14.15 718

3. JAGODA, Julia 95 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:17.44 668

…………………………………

9. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.86 571

24. WIERZCHOWSKA, Kinga 97 Uks Mos Ełk 2:34.85 467

31. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.79 409

Mężczyźni

1. KAWĘCKI, Radosław 91 KORNER Zielona Góra 1:54.13 803

2. JANKIEWICZ, Krzysztof 91 UKS NAWA Skierniewice 2:01.30 669

3. POLEWKA, Tomek 94 Uks Ruch Grudziądz 2:02.30 653

……………………………………………………….

30. NORBERT, Nowicki 96 MKS „Ros” Pisz 2:26.16 382

32. KRÓL, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.99 327

200 metrów stylem klasycznym

Kobiety

1. SIEŃCZYK, Jowita 97 MKS „ŻAK” Biała Podlaska 2:34.06 666

2. ŚCIESZKO, Ewa 90 Azs-Ułpł Łódź 2:38.75 609

3. GREGLAK, Marta 97 MKS ZRYW Opole 2:40.30 591

……………………………………..

15. KULLA, Katarzyna 95 UKP Jedynka Elbląg 2:48.97 505

Mężczyźni

1. KUCZKO, Sławomir 85 AZS AWF Warszawa 2:13.12 744

2. SZULICH, DAWID 90 Uks Delfin Legionowo 2:14.41 723

3. PACHOLCZYK, Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.72 718

………………………………………….

8. PUCIŁO, Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 2:19.32 649

26. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.99 490

30. STARUCH, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.89 446

39. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.62 335

200 metrów stylem dowolnym

Kobiety

1. SZCZEPANIAK, Karolina 92 AZS AWF Warszawa 2:00.03 794

2. BERNAT, Aleksandra 90 Ks Warta Poznań 2:02.04 755

3. PTASIŃSKA, Katarzyna 90 AZS AWF Warszawa 2:04.70 708

…………………………………………………………………

4. WIKIEŁ, Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:04.98 703

5. CZERNIAK, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:05.35 697

12. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:10.95 611

24. KOTOWICZ, Anna 98 Uks Mos Ełk 2:14.45 565

29. RODZIEWICZ, Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn

51 WIERZCHOWSKA, Kinga 97 Uks Mos Ełk 2:27.58 427

54. RYZINSKA, Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:28.67 418

55. KOPICZKO, Sandra 97 MKS MEDYK Giżycko 2:29.04 415

62. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.13 328

Mężczyźni

1. RZADKOWSKI, Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 1:50.07 735

2. KAWĘCKI, Radosław 91 KORNER Zielona Góra 1:51.32 711

3. MAJCHRZAK, KACPER 92 Ks Warta Poznań 1:51.43 709

…………………………………………

10. PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:53.12 677

13. HURA, Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 1:53.39 673

22. BOROWICZ SKONECZNY,9 S2. AZS UWM Olsztyn 1:56.37 622

30. SZMIT, Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.37 576

42. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.89 541

54. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.02 490

56. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.48 484

60. SZPOJANKOWSKI, Kacper98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.02 478

70. SZCZUKOWSKI, Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.94 457

71. NORBERT, Nowicki 96 MKS „Ros” Pisz 2:09.22 454

77. MACIEJEWSKI, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.29 433

79. KOZIOLEK, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.85 409

81. MIELNIK, Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.53 394

83. STRACHOTA, Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.29 387

85. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Uks Mos Ełk 2:17.19 380

88. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:18.52 369

92. BARAN, Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 2:28.77 298

94. KRÓL, Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.89 291

200 metrów stylem zmiennym

Kobiety

1. TCHÓRZ, Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 2:14.94 787

2. SZCZEPANIAK, Karolina 92 AZS AWF Warszawa 2:18.46 728

3. SIEŃCZYK, Jowita 97 MKS „ŻAK” Biała Podlaska 2:21.66 680

……………………………………………….

12. KOTOWICZ, Anna 98 Uks Mos Ełk 2:31.56 555

13. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:31.66 554

20. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.58 523

28. RODZIEWICZ, Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.16 479

Mężczyźni

1. KORZENIOWSKI, Paweł 85 AZS AWF Warszawa 2:02.72 721

2. ZACZYŃSKI, Karol 91 AZS AWF Katowice 2:03.89 701

3. WIETESKA, Mateusz 91 Azs-Ułpł Łódź 2:07.50 643

……………………………………………..

10. SZMIT, Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.11 565

20. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:19.47 491

35. SZPOJANKOWSKI, Kacper98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:30.19 393

38. SZCZUKOWSKI, Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.50 361

40. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.72 272 37.59

III blok

W trzecim bloku znów błysnął Piotr Puciło (AZS UWM), który okazał się najszybszy na 100 m żabką. Krzysztof Pielowski (AZS UWM) na 400 m był drugi, a trzecia na tym samym dystansie wśród pań Manuela Wikieł (AZS UWM)

100 metrów stylem dowolnym

Kobiety

1. PTASIŃSKA, Katarzyna 90 AZS AWF Warszawa 57.26 706

2. JAGODA, Julia 95 KS 1 Ożarów Mazowiecki 57.96 681

3. PETRYKA, Nikola 97 Uks Skalar Warszawa 59.70 623

……………………………………………………….

5. CZERNIAK, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 59.73 622

20. KOTOWICZ, Anna 98 Uks Mos Ełk 1:02.33 548

24. RODZIEWICZ, Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.81 535

32. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:03.84 510

42. KOPICZKO, Sandra 97 MKS MEDYK Giżycko 1:07.46 432 32.59 34.87

48. RYZINSKA, Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:10.03 386

Mężczyźni

1. RZADKOWSKI, Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 50.44 707

2. MAJCHRZAK, KACPER 92 Ks Warta Poznań 51.03 683

3. PASULA, Jakub 92 AZS AWF Warszawa 51.71 656

…………………………………………………..

26. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 56.04 515 27.01 29.03

36. NORBERT, Nowicki 96 MKS „Ros” Pisz 57.32 481

45. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 58.65 449

58. MACIEJEWSKI, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.59 388

63. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:02.61 369 30.23 32.38

65. BARAN, Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 1:03.56 353 29.89 33.67

69. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.10 328

100 metrów stylem klasycznym

Mężczyźni

1. PUCIŁO, Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:02.05 719

2. SZULICH, DAWID 90 Uks Delfin Legionowo 1:02.06 719

3. GORCZYCA, Przemysław 90 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:02.72 697

…………………………………………………………………

5. PACHOLCZYK, Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.94 657

26. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.74 465

100 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

1. TCHÓRZ, Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 1:01.07 739 29.64 31.43

2. SZYNAL, Ludwika 94 Skarpa Lublin 1:03.21 667 31.16 32.05

3. NASKRĘT, AGATA 98 Azs-Wsg Astoria Bydgoszcz 1:03.99 642

…………………………………….

12. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.36 504

27. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.83 371

Mężczyźni

1. KAWĘCKI, Radosław 91 KORNER Zielona Góra 52.68 801

2. POLEWKA, Tomek 94 Uks Ruch Grudziądz 56.09 664

3. TRENDA, Paweł 92 AZS AWF Katowice 56.36 654

……………………………………………………………….

11. SZMIT, Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.81 521

25. NORBERT, Nowicki 96 MKS „Ros” Pisz 1:08.95 357

100 metrów stylem motylkowym

Kobiety

1. PTASIŃSKA, Katarzyna 90 AZS AWF Warszawa 1:03.76 643

2. KŁOPOCKA, Paulina 95 MKS Juvenia Wrocław 1:04.60 618

3. SZCZEPANIK, Joanna 96 K.S.Wodnik Śrem 1:05.00 607

……………………………………………………

8. KOWALIŃSKA, Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 1:06.24 573

12. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1:07.86 533

Mężczyźni

1. BABUCHOWSKI, Marcin 84 MKS „Trojka” – Łódź 54.21 715

2. KORZENIOWSKI, Paweł 85 AZS AWF Warszawa 54.23 714

3. ANDRZEJCZAK, Mateusz 94 MKS Juvenia Wrocław 54.81 692

………………………………………..

21. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.78 439

27. STARUCH, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.32 373

100 metrów stylem zmiennym

Kobiety

1. URBAŃCZYK, Aleksandra 87 MKS „Trojka” – Łódź 1:01.59 823 2

2. TCHÓRZ, Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 1:03.62 747

3. PODMAJSTRZY, JOANNA 93 Sks 137 Delfin Łódz 1:06.75 647

…………………………………………….

8. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:09.86 564

14. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.54 525

29. RODZIEWICZ, Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.59 463

41. ADAMOWICZ, Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.74 327

Mężczyźni

1. WIETESKA, Mateusz 91 Azs-Ułpł Łódź 59.05 635 27.58 31.47

2. MAJCHRZAK, KACPER 92 Ks Warta Poznań 59.24 629 27.41 31.83

3. MACHNIK, Mikołaj SR 93 AZS AWF Katowice 59.56 619

………………………………….

13. SZMIT, Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.35 566

35. NORBERT, Nowicki 96 MKS „Ros” Pisz 1:08.81 401 30.57 38.24

39. BARAN, Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 1:12.48 343

400 metrów stylem dowolnym

Kobiety

1. SZCZEPANIAK, Karolina 92 AZS AWF Warszawa 4:13.37 797

2. BERNAT, Aleksandra 90 Ks Warta Poznań 4:15.73 775

3. WIKIEŁ, Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 4:18.96 746

…………………………………………………….

4. CZERNIAK, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 4:22.60 715

12. KOWALIŃSKA, Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 4:36.15 615

Mężczyźni

1. ZACZYŃSKI, Karol 91 AZS AWF Katowice 3:52.62 765

2. PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 3:53.38 757

3. ZABOROWSKI, Filip 94 MKP Szczecin 3:53.70 754

……………………………………………

6. HURA, Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 3:56.09 731

12. BOROWICZ SKONECZNY, Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 4:00.05 696

15. PACHOLCZYK, Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 4:02.64 674

22. CHODAN, Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:08.60 626

29. ZBUTOWICZ, Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:21.59 538

36. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 4:28.05 500

38. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 4:31.41 481

41. STARUCH, Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:36.20 457

42. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Uks Mos Ełk 4:36.33 456

43. DOBRZYŃSKI, Daniel 96 UKS G – 8 Bielany 4:37.58 450

45. MACIEJEWSKI, Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:38.42 446

52. RUCIŃSKI, Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:50.16 394

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x