Grand Prix Polski Drzonków 2013 – Kraulistki AZS UWM w dobrej formie

W Drzonkowie (18 i 19 maja) zakończyłysię się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski w pływaniu. W daleka podróż wybrała się ekipa Warmii i Mazur. Do tradycyjnie startujących pływaków AZS UWM i Kormorana dołączyli zawodnicy MOS-u Ełk i MKS Roś Pisz i Medyka Gizycko W tej impresie zdecydowanie najlepiej zaprezentowały się kortowianki: Joanna Zachoszcz, Monika Czerniak i Manuela Wikieł, które dominowały na  na 800 m i 200 i 400 m stylem dowolnym.

 

I blok

Kobiety

400 metrów stylem zmiennym

1. TCHÓRZ Alicja 92 JUVENIA Wrocław 4:54.62 764

2. KOZŁOWSKA Anna 96 PIĘTNASTKA Bydgoszcz 5:13.89 632

3. SMAGA Anna 98 ŚLĄSK Wrocław 5:17.14 613

………………………………………………………….

4. KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 5:18.02 608

5. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 5:19.57 599

800 metrów stylem dowolnym

1 ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 8:51.97 801

2 CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 9:00.70 763

3 WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 9:10.56 722

50 metrów stylem motylkowym

1. NAZIĘBŁO Klaudia 93 JUVENIA Wrocław 28.72 665

2. SZTANDERA Dominika 97 JUVENIA Wrocław 28.79 660

3. CIESIELSKA Sylwia Sp 95 WARTA Poznań 29.06 642

……………………………………………

12. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 30.65 547

28. FILIPKOWSKA Dominika 99 ROŚ Pisz 32.92 441

50 metrów stylem klasycznym

1 ZACHOSZCZ Paulina 93 MKP Szczecin 33.37 712

2 CICHOWSKA Kinga 94 SŁOWIANKA Gorzów Wlkp. 34.48 645

3 LIS Zuzanna 95 WODNIK Rawicz 34.88 623

………………………………………………….

11 BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 36.78 531

12 KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 36.88 527

Mężczyźni

800 metrów stylem dowolnym

1 KACZMARSKI Marcin SSz 94 KSZO Ostrowiec 8:08.13 794

2 FURTEK Paweł 95 MKP Szczecin 8:08.93 790

3 PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 8:11.52 778

……………………………………………………….

9 BOROWICZ SKONECZNY Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 8:43.12 645

10 ZBUTOWICZ Karol 98 KORMORAN Olsztyn 8:43.38 644

13 RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 8:49.15 623

50 metrów stylem motylkowym

1. POPRAWA Michał SO 94 AZS AWF Katowice 24.65 753

2. KRUPECKI Oskar 92 MKP Szczecin 24.69 749

3. KOWALIK Piotr 91 AZS UAM Poznań 25.41 687

…………………………………………………….

25. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 27.51 542

50 metrów stylem dowolnym

1. MAJCHRZAK Kacper 92 WARTA Poznań 23.37 716

2. RZADKOWSKI Daniel 94 OLIMPIJCZYK Suwałki 23.48 706

3. WYPYCH Filip 92 AZS UŁ PŁ Łódź 23.51 703

………………………………………

69. ZIELIŃSKI Cezary 97 MEDYK Giżycko 27.35 446

II blok

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

1. TCHÓRZ Alicja 92 JUVENIA Wrocław 2:14.59 741

2. NAZIĘBŁO Klaudia 93 JUVENIA Wrocław 2:14.82 737

3. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 2:18.34 682

………………………………………………………………….

16. FILIPKOWSKA Dominika 99 ROŚ Pisz 2:47.47 384

200 metrów stylem grzbietowym

1. TCHÓRZ Alicja 92 JUVENIA Wrocław 2:13.83 811

2. NAZIĘBŁO Klaudia 93 JUVENIA Wrocław 2:15.78 776

3. KOZŁOWSKA Anna 96 PIĘTNASTKA Bydgoszcz 2:20.01 708

…………………………………..

16. LEOŃCZUK Sara 99 MOS Ełk 2:32.02 553

31. RYZIŃSKA Daria 98 ROŚ Pisz 2:50.95 389

200 metrów stylem klasycznym

1. ZACHOSZCZ Paulina 93 MKP Szczecin 2:35.79 727

2. CICHOWSKA Kinga 94 SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:36.12 722

3. CIEŚLAK Katarzyna 94 POSNANIA Poznań 2:43.69 627

………………………………………………………….

12. KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 2:56.42 501

200 metrów stylem dowolnym

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:05.51 729

2. KASPEREK Katarzyna SSZ96 MKP Szczecin 2:07.26 699

3. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:10.13 654

…………………………………………

4. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 2:10.29 652

44. FILIPKOWSKA Dominika 99 ROŚ Pisz 2:26.31 460

52. RYZIŃSKA Daria 98 ROŚ Pisz 2:34.09 394

56. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 2:44.24 325

200 metrów stylemzmiennym

1 CIESIELSKA Sylwia Sp 95 WARTA Poznań 2:25.73 648

2 KŁOPOCKA Paulina 95 JUVENIA Wrocław 2:29.62 599

3 MAŁECKA Agnieszka 93 MKP Szczecin 2:31.03 582 

…………………….

13 BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 2:47.79 424

Mężczyźni

200 metrów stylem motylkowym

1. POPRAWA Michał SO 94 AZS AWF Katowice 2:00.12 800

2. KRUPECKI Oskar 92 MKP Szczecin 2:04.88 711

3. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 2:05.08 708

………………………………………………………………..

12. ZBUTOWICZ Karol 98 KORMORAN Olsztyn 2:15.68 555

28. KOSTOWSKI Michał 99 KORMORAN Olsztyn 2:29.48 415

200 metrów stylem grzbietowym

1. KAWĘCKI Radosław 91 KORNER Zielona Góra 2:00.19 807

2. WYSOCZYŃSKI Mateusz S9K3 JORDAN Kraków 2:04.72 722

3. KRZYŻANIAK Bartosz SZG94 KORNER Zielona Góra 2:08.19 665

…………………………………….

33. KOSTOWSKI Michał 99 KORMORAN Olsztyn 2:36.32 367

200 metrów stylem klasycznym

1. MACHNIK Mikołaj 93 AZS AWF Katowice 2:16.91 804

2. SZULICH Dawid 90 DELFIN Legionowo 2:17.25 798

3. HULBÓJ Marcin 96 MKP Szczecin 2:21.41 729

………………………………………………………

13. ZBUTOWICZ Karol 98 KORMORAN Olsztyn 2:31.39 594

200 metrów stylem dowolnym

 

1. ŚWITKOWSKI Jan 94 SKARPA Lublin 1:52.70 741

2. ZIELIŃSKI Dawid 92 MKP Szczecin 1:52.98 735

3. KACZMARSKI Marcin SSz 94 KSZO Ostrowiec 1:54.16 713

……………………………………………….

13. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:57.63 651

18. BOROWICZ SKONECZNY 9S2. AZS UWM Olsztyn 2:00.31 609

33. KASZTELAN Mateusz 98 MOS Ełk 2:04.21 553

37. SINITCHINE Radoslaw 98 KORMORAN Olsztyn 2:05.38 538

59. ZIELIŃSKI Cezary 97 MEDYK Giżycko 2:09.13 492

III blok

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

1. URBAŃCZYK Aleksandra 87 AZS UŁ PŁ Łódź 57.34 748

2. ŻELAZNA Paulina SWR 94 ŚLĄSK Wrocław 58.39 709

3. KITA Katarzyna 95 SHARK Rudna 59.69 663

………………………………………..

52. RYZIŃSKA Daria 98 ROŚ Pisz 1:09.93 412

59. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 1:16.89

100 metrów stylem klasycznym

1 ZACHOSZCZ Paulina 93 MKP Szczecin 1:12.68 697

2 CICHOWSKA Kinga 94 SŁOWIANKA Gorzów Wlkp. 1:13.47 675

3 LIS Zuzanna 95 WODNIK Rawicz 1:14.76 640

………………………………………

14 BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 1:28.21 390

100 metrów stylem motylkowym

1 DOWGIERT Anna 90 ŚLĄSK Wrocław 1:02.04 737

2 SKRZYDŁO Sara 93 ŚLĄSK Wrocław 1:04.49 656

3 SZKARŁAT Julia 98 ŚLĄSK Wrocław 1:05.20 635

…………………………………………

5 KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 1:06.41 601

15 BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 1:17.34 380

400 metrów metrów stylem dowolnym

1 ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 4:20.93 769

2 CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 4:24.49 739

3 KASPEREK Katarzyna SSZ 96 MKP Szczecin 4:29.02 702

………………………………………………….

WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 4:29.13 701 

Mężczyźni

100 metrów stylem motylkowym

1 POPRAWA Michał SO 94 AZS AWF Katowice 54.48 764

2 KRUPECKI Oskar 92 MKP Szczecin 54.68 756

3 CHABA Mateusz 96 ŚLĄSK Wrocław 56.56 683

………………………………………….

8 RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 58.56 615

400 metrów metrów stylem dowolnym

1 KACZMARSKI Marcin SSz 94 KSZO Ostrowiec 3:58.63 784

2 FURTEK Paweł 95 MKP Szczecin 4:00.33 767

3 PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 4:01.04 761

……………………………..

16 BOROWICZ SKONECZNY Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 4:20.00 606

Fot.sport.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x