Grand Prix Polski Łódź 2011 – Aleksandra Putra największym atutem

 W Łodzi odbywał się trzeci w tym sezonie mityng pływacki Grand Prix Polski z udziałem najlepszych zawodników kraju. Startowali tez reprezentanci klubów Warmii i Mazur, nie tylko z Olsztyna. Ale to pływacy AZS UWM na razie mogą rywalizować z czołówką. W pierwszym bloku konkurencji zwycięstwa nie odnieśli. Trzecia na 50 metrów stylem grzbietowym była Alaksandra Putra . W sobotnie popołudnie ta właśnie zawodniczka wygrała  wyścig na 200 metrów grzbietem, a drugie miejsca zajęli: Oriana Kowalińska i Mateusz Pacholczyk.W trzecim dniu Aleksandra Putra była druga na 400 metrów st. dowolnym.

 

I blok

kobiety

800 metrów stylem dowolnym

1. Kilijańska Donata SSz 95 KS KSZO Ostrowiec Św 836 8:34.23

2. Bernat Aleksandra 90 Warta Poznań 806 8:40.44

3. Zachoszcz Joanna 93 MKP,,Słowianka” Gorzów Wlkp. 777 8:46.86

……………………………………………….

5. Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 732 8:57.57

12. Kowalińska Oriana 93 MTP KORMORAN Olsztyn 666 9:14.63

50 metrów stylem grzbietowym

1 Urbańczyk Aleksnadra 87 Mks Trójka Łódź 828 27.36

2 Zawiszewska Maja SWR 93 Wks Sląsk 746 28.33

3 Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn 670 29.37

50 metrów stylem klasycznym

1 ŚCIESZKO Ewa 90 Azs-Ułpł Łódź 718 32.15

2 Zachoszcz Paulina 93 MKP,,Słowianka” Gorzów Wlkp. 694 32.52

3 Paluszek Weronika SWR 93 Wks Sląsk 683 32.69

………………………………………………………………..

4 Czerniak Monika 92 AZS UWM Olsztyn 632 33.55

Mężczyźni

400 metrow stylem zmiennym

1. Matczak Mateusz 89 AZS AWF Warszawa 739 4:20.48

2. Kliza Mateusz SK 94 Avia Świdnik 717 4:23.08

3. Suzin Marcin SK 93 MKS Jordan Kraków 707 4:24.27

……………………………………………………

22. Płachta Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 530 4:50.99

800 metrów stylem dowolnym

Korzeniowski Paweł 85 AZS AWF Warszawa 825 7:52.70

1 Stańczyk Przemysław 85 MKP Szczecin 823 7:53.12

2 Kaczmarski Marcin SSz 94 KS KSZO Ostrowiec Św 797 7:58.18

3 Zaborowski Filip SSZ 94 MKP Szczecin 796 7:58.42

………………………………………………………………….

5 Pielowski Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 795 7:58.49

8 Borowicz Skoneczny Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 759 8:06.06

9 Hura Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 750 8:07.87

50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn

1 Kawęcki Radosław 91 KORNER Zielona Góra 705 25.40

2 Jończyk Jakub 92 Wks Sląsk 701 25.45

3 Jankiewicz Krzysztof 91 UKS NAWA Skierniewice 687 25.62

…………………………

12 Falaciński Maciej 96 Uks Mos Ełk 575 27.19

50 metrów stylem klasycznym

1Rowiński Filip 90 UKS”G-8 Bielany” Warszawa 710 28.30

2 Gorczyca Przemysław 90 KS AZS-AWFiS Gdańsk 694 28.51

3 SZULICH DAWID 90 Uks Delfin Legionowo 686 28.62

……………………………………………………………..

4 Puciło Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 634 29.38

II blok

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

1 Olczak Mirela 93 MKP,,Słowianka” Gorzów Wlkp 2.:13.57 739

2 Kowalińska Oriana 93 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.08 699

………………………………………………………………….

11 Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:26.90 555

200 metrów stylem grzbietowym

1 Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn 2:10.14 787

2 Zawiszewska Maja SWR 93 Wks Sląsk 2:11.86 757

3 Szynal Ludwika 94 UKS Skarpa Lublin 2:14.45 714

200 metrów stylem klasycznym

1Paluszek Weronika SWR 93 Wks Sląsk 2:27.32 762

2Zachoszcz Paulina 93 MKP,,Słowianka” Gorzów Wlkp 2.:29.07 735

3Szydło Paulina 92 Wks Sląsk 2:29.25 732

…………………………………………………

4 Czerniak Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:34.62 659
 

200 metrów stylem dowolnym

1 Szczepaniak Karolina 92 AZS AWF Warszawa 1:58.44 826

2 Sokołowska Diana 96 MKS Juvenia Białystok 2:00.62 782

3 Wilk Katarzyna 92 AZS AWF Katowice 2:01.06 774

……………………………………………………….

4 Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn 2:02.14 754 28.88 31.08 31.53 30.65

200 metrów stylem zmiennym

1 Kozłowska Anna 96 MUKS Pętnastka Bydgoszcz 2:18.17 733

2 Radlińska Marcelina 93 Orka 2:19.03 719

2 PODMAJSTRZY JOANNA 93 Sks 137 Delfin Łódź 2:19.13 718

…………………………………………

6 Czerniak Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:21.08 688 31.32 36.80 40.17 32.79 

Mężczyźni

200 metrów stylem motylkowym

1 Korzeniowski Paweł 85 AZS AWF Warszawa 1:56.07 830

2 Kierzkowski Mateusz 87 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:58.28 784

3 Zaczyński Karol 91 AZS AWF Katowice 2:00.50 742

………………………………………………………..

9 Gilski Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.19 662

200 metrów stylem klasycznym

1Kuczko Sławomir 85 AZS AWF Warszawa 2:12.23 759

2Pacholczyk Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.39 757

3Certa Maciej 91 AZS AWF Warszawa 2:16.83 685

III blok

Kobiety

100 metrów stylem klasycznym

1. Paluszek Weronika SWR 93 Wks Sląsk 1:09.25 742

2. ŚCIESZKO Ewa 90 Azs-Ułpł Łódź 1:10.17 713 33.18 36.99

3. Zachoszcz Paulina 93 MKP,,Słowianka” Gorzów Wlkp. 1:11.77 666

…………………………………………………….

4. Czerniak Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1:12.29 652

100 metrów stylem grzbietowym

1 Zawiszewska Maja SWR 93 Wks Sląsk 1:01.44 726

2 Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn 1:01.88 711

3 Szynal Ludwika 94 UKS Skarpa Lublin 1:03.38 661

100 metrów stylem motylkowym

1. Dowgiert Anna 90 Wks Sląsk 1:01.33 723

2. Olczak Mirela 93 MKP,,Słowianka” Gorzów Wlkp. 1:03.25 659

3. Stefaniak Małgorzata 92 K.S.Warta Poznań 1:03.88 639

…………………………………………

5. Kowalińska Oriana 93 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.62 618

20. Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1:08.36 522

100 metrów stylem zmiennym

1. Urbańczyk Aleksandra 87 Mks Trójka Łódź 1:01.13 842

2. Jagoda Julia 95 Klub Sportowy „1” Ożarów Mazowiec1ki:05.03 699

3. Kozłowska Anna 96 MUKS Pętnastka Bydgoszcz 1:05.58 682

…………………………………..

31. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:13.15 491

400 metrów stylem dowolnym

1. Szczepaniak Karolina 92 AZS AWF Warszawa 835 4:09.40

2. Kilijańska Donata SSz 95 KS KSZO Ostrowiec Św 826 4:10.37

3. Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn 802 4:12.82

…………………………………….

7. Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 728 4:21.11

18. Kowalińska Oriana 93 MTP KORMORAN Olsztyn 647 4:31.52

Mężczyźni

100 metrów stylem klastcznym

1. Rowiński Filip 90 UKS”G-8 Bielany” Warszawa 1:01.21 749

2. SZULICH DAWID 90 Uks Delfin Legionowo 1:02.30 711

3. Gorczyca Przemysław 90 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:02.45 706

…………………………………………….

5. Pacholczyk Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.95 689

9. Puciło Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:03.80 662 29.74 34.06

100 metrów stylem grzbietowym

1. Kawęcki Radosław 91 KORNER Zielona Góra 53.01 786

2. Jończyk Jakub 92 Wks Sląsk 55.27 694

3. Jankiewicz Krzysztof 91 UKS NAWA Skierniewice 55.36 690

………………………………….

11. Falaciński Maciej 96 Uks Mos Ełk 57.64 612

100 metrów stylem motylkowym

1 Krupecki Oskar SSz 92 MKP Szczecin 53.95 725

2 Babuchowski Marcin 84 Mks Trójka Łódź 55.21 677

3 Majchrzak Kacper 92 Warta Poznań 55.28 674

……………………………………………………………

9 Gilski Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 56.40 635

400 metrów stylem dowolnym

1 Korzeniowski Paweł 85 AZS AWF Warszawa 806 3:48.61

2 Szuba Michał SWR 93 Wks Sląsk 789 3:50.19

3 Stańczyk Przemysław 85 MKP Szczecin 788 3:50.29

5 Pielowski Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 774 3:51.73

9 Borowicz Skoneczny Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 736 3:55.56

16 Gilski Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 705 3:58.99

18 Hura Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 704 3:59.12

63 Płachta Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 499 4:28.14

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x