Grand Prix Polski osią sezonu – W Kozienicach pokazał się AZS UWM

Pływacy zainaugurowali krajowy sezon imprezą Grand Prix Polski w Ciechanowie, której wyniki prezentujemy poniżej z małym poślizgiem. W ten weekend skromna ekipa najbardziej doświadczonych zawodników startowała w kolejnym mityngu Grand Prix w Kozienicach. To reprezentanci AZS UWM Olsztyn – nowej sekcji wyczynowej, która skupia przede wszystkim czołowych do niedawna wychowanków Kormorana. Czas płynie szybko. Tak nieoczekiwanie Krzysztof Pielowski i spółka stali się studentami. W Kozienicach olsztynianie wypadli dobrze, plasowali się w czołówce swoich konkurencji.

 

I Blok

W sobotnim przedpołudniowym bloku konkurencji Grand Prix w Kozienicach zwycięstwo na 800 metrów stylem dowolnym odniósł Krzysztof Pielowski (AZS UWM Olsztyn). Drugi na 50 metrów żabką był Piotr Puciło (AZS UWM). Pozostali zawodnicy kortowskiego klubu też plasowali się w czołówce.

Kobiety

400 metrów stylem zmiennym

1. RADLIŃSKA Marcelina 93 UKS Orka Zamość 4:46.61 755

2. URBAŃSKA Karolina 92 KS AZS-AWFiS Gdańsk 4:49.84 730

3. ŻOŁNOWSKA Katarzyna 90 MZOS Płock 4:50.85 722

……………………………………………………………………

9. CZERNIAK Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 5:05.29 625

 

800 metrów stylem dowolnym

1. KILIJAŃSKA Donata SSz 95 KSZO Ostrowiec 8:43.97 790

2. ŻUKOWSKA Paula SZG 93 Zryw Opole 8:58.19 729

3. BAJORSKA Dorota SO 94 UKP Unia Oświęcim 9:01.14 717

………………………………………………………………….

7. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 9:18.18 654

 

50 metrów stylem klasycznym

1 SZCZEPANIAK Karolina 92 AZS AWF Warszawa 32.43 700

2 ŚCIESZKO Ewa 90 AZS-UŁPŁ Łódź 33.13 656

3 OSTROWSKA Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz 33.14 656

……………………………………………………………………

4 CZERNIAK Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 33.80 618

 

Mężczyźni

 

800 metrów stylem dowolnym

 1 PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 8:02.52 776

2 STAŃCZYK Przemysław 85 MKP Szczecin 8:03.39 771

3 KACZMARSKI Marcin SSz 94 KSZO Ostrowiec 8:04.29 767

……………………………………………………………………

6 HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 8:15.83 71550 metrów stylem klasycznym

1 SZULICH Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 28.63 685

2 PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 29.00 660

3 KULESZA Łukasz 95 UKS Orka Zamość 29.58 621 

 

50 metrów stylem dowolnym

1 GĄSIOR Łukasz 86 UKS Delfin Legionowo 23.22 668

2 KAWĘCKI Radosław SZG 91 Korner Zielona Góra 23.69 629

3 SMOLIŃSKI Jan 90 AZS AWF Katowice 24.01 604

……………………………………………………………

11 KRAWCZYK Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 24.63 559

 

II blok

Tym razem na podium zameldowała sie Monika Chodyna. Wysokie miejsca Moniki czrniak i Piotra Puciło.

 

Kobiety

 

200 metrów stylem motylkowym

1. RADLIŃSKA Marcelina 93 UKS Orka Zamość 2:12.60 755

2. KORZENIOWSKA M. 93 UKP Unia Oświęcim 2:17.03 684

3. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:23.56 595 32.

 

200 metrów stylem klasycznym

1. OSTROWSKA Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz 2:29.00 736

2. SIEŃCZYK Jowita 97 MKS „ŻAK” Biała Podlaska 2:37.39 625

3. DUDEK Marlena SO 94 UKP Unia Oświęcim 2:37.80 620

………………………………………………………………………….

5. CZERNIAK Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 2:39.04 605

 

200 metrów stylem dowolnym

1. WILK Katarzyna SK 92 MKS Jordan Kraków 2:01.08 774

2. KILIJAŃSKA Donata SSz 95 KSZO Ostrowiec 2:02.34 750

3. PAWLACZEK Natalia SK 93 Zryw Opole 2:02.84 741

……………………………………………………………………………

16. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:09.27 636

 

Mężczyźni

 

200 metrów stylem klasycznym

1. SZULICH Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 2:13.98 730

2. ŻUKOWSKI Bartłomiej 93 Śląsk Wrocław 2:21.12 625

3. KOŁODZIEJSKI M. 92 Korner Zielona Góra 2:21.42 621

………………………………………………………………………………

4. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 2:21.70 617

 

200 metrów stylem dowolnym

1. GĄSIOR Łukasz 86 UKS Delfin Legionowo 1:49.37 750

2. POPRAWA Michał SO 94 AZS AWF Katowice 1:50.74 722

3. BOR Radosław SZG 93 Korner Zielona Góra 1:51.50 707

……………………………………………………………………..

12. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:55.00 645 27.36 29.14 29.52 28.98

13. HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 1:55.06 644 27.53 29.36 29.56 28.61

19. KRAWCZYK Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 1:57.98 597 27.01 30.02 30.77 30.18

 

III blok

W ostatnim bloku Krzysztof Pielowski był drugi na 400 metrów dowolny, podobnie Piotr Puciło na 100 metrów stylem klasycznym.

 

Kobiety

 

100 metrów stylem klasycznym

1. OSTROWSKA Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz 1:10.51 703

2. SZCZEPANIAK Karolina 92 AZS AWF Warszawa 1:12.40 649

3. ŚCIESZKO Ewa 90 AZS-UŁPŁ Łódź 1:12.51 646

………………………………………………………………………..

4. CZERNIAK Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 1:13.83 612

 

400 metrów stylem dowolnym

1 KILIJAŃSKA Donata SSz 95 KSZO Ostrowiec 4:13.90 792

2 SZCZEPANIAK Karolina 92 AZS AWF Warszawa 4:17.25 761

3 ŻUKOWSKA Paula SZG 93 Zryw Opole 4:18.77 748

………………………………………………………………..

7 CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 4:28.66 668

 

Mężczyźni

 

100 metrów stylem dowolnym

1. GĄSIOR Łukasz 86 UKS Delfin Legionowo 50.37 710

2. POPRAWA Michał SO 94 AZS AWF Katowice 51.39 668

3. MELLER Olaf 92 KS AZS-AWFiS Gdańsk 52.71 619

…………………………………………………………………………………

6. KRAWCZYK Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 53.38 596

15. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 55.03 544

21HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 55.34 535

 

100 metrów stylem klasycznym

1. SZULICH Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 1:01.86 726

2. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:04.02 655

3. KOŁODZIEJSKI Mateusz SZG 92 Korner Zielona Góra 1:04.43 642

 

400 metrów stylem dowolnym

1 ZACZYŃSKI Karol 91 AZS AWF Katowice 3:55.12 741

2 PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 3:55.81 734

3 STAŃCZYK Przemysław 85 MKP Szczecin 3:55.90 733

…………………………………………………………………

7 HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 4:00.64 691

 

 

Wyniki Grand Prix Polski – Ciechanów (25/26 lutego 2011)

W Ciechanowie wystartowała duża grupa reprezentantów klubów Warmii i Mazur. Bliska stosunkowo odległość skłoniła trenerów do zabrania młodszych zawodników (limit w Grand Prix co najmniej 14 lat), którzy musza oswajać się z atmosferą wielkich imprez. Ich dalekie pozycje są więc w pełni zrozumiałe, Ci co mieli znaleźć się w czołówce nie zawiedli. Krzysztof Pielowski wygrał 400 metrów st. dowolnym, był na podium po wyścigu na 800 metrów. Piotr Puciło zajął drugie, trzecie i czwarte miejsce na dystansach stylu klasycznego.

50 metrów stylem dowolnym

1. KAWĘCKI, Radosław SZG 91 Korner Zielona Góra 23.36 656

2. MAJCHRZAK, Kacper 92 KS Warta Poznań 23.50 644

3. GRABOWICZ, Łukasz 90 MUKS 15 AQUA Bydgoszcz 23.67 630

………………………………………………………………………

12. PUCIŁO, Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 24.52 567

27. KRAWCZYK, Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 25.36 512

42. PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 25.70 492

52. KOSZPER, Maciej 94 KS Orzeł Elbląg 26.07 472

53 PASIECZNY, Maciej 90 KS Orzeł Elbląg 26.25 462

57. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 26.26 461

59. NOWICKI, Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 26.35 457

74. KLICZEWSKI, Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 26.96 426

79. PASIECZNY, Przemysław 95 KS Orzeł Elbląg 27.13 418

93. GŁUCHOWSKI, Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 28.39 365

 

100 metrów stylem dowolnym

1. KAWĘCKI, Radosław SZG 91 Korner Zielona Góra 50.99 684

2. RZADKOWSKI, Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 51.13 679

3. GRABOWICZ, Łukasz 90 MUKS 15 AQUA Bydgoszcz 51.28 673

………………………………………………………………………………………………

19. PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 55.06 543

24. KOSZPER, Maciej 94 KS Orzeł Elbląg 56.02 516

37. PASIECZNY, Maciej 90 KS Orzeł Elbląg 57.00 490

54. NOWICKI, Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 58.17 461

57. PASIECZNY, Przemysław 95 KS Orzeł Elbląg 58.49 453

61. KLICZEWSKI, Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 59.04 441

79. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:03.01 362

83. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:05.54 322

 

200 metrów stylem dowolnym

1. KORZENIOWSKI, Paweł 85 AZS AWF Warszawa 1:48.70 763

2. WERNER, Paweł 93 MKS Juvenia Wrocław 1:48.97 758

3. ZIEJA, Dawid 89 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:51.70 704

…………………………………………………………………………………………….

11. PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:53.85 664

31. KRAWCZYK, Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 1:59.22 579

32. RŻYSKI, Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.43 576

39. PASIECZNY, Przemysław 95 KS Orzeł Elbląg 2:00.83 556

41. KOSZPER, Maciej 94 KS Orzeł Elbląg 2:01.20 551

56. PASIECZNY, Maciej 90 KS Orzeł Elbląg 2:05.59 495

74. NOWICKI, Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 2:11.51 431

76. KLICZEWSKI, P. 94 UKP Jedynka Elbląg 2:12.01 426

81. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:16.50 385

 

400 metrów stylem dowolnym

1. PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 3:54.79 744

2. STAŃCZYK, Przemysław 85 MKP Szczecin SS 3:54.82 743

3. WERNER, Paweł 93 MKS Juvenia Wrocław 3:54.93 742

…………………………………………………………………………….

16. RŻYSKI, Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 4:06.61 642

30 PASIECZNY, Przemysław 95 KS Orzeł Elbląg 4:17.26 565

39. KOSZPER, Maciej 94 KS Orzeł Elbląg 4:23.00 529

51. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:46.74 408

 

800 metrów stylem dowolnym

1. KORZENIOWSKI, Paweł 85 AZS AWF Warszawa 7:57.17 802

2. STAŃCZYK, Przemysław 85 MKP Szczecin SS 8:01.32 781

3. PIELOWSKI, Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 8:01.57 780

…………………………………………………………………………..

12. RŻYSKI, Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 8:33.18 645

17. PASIECZNY, Przemysław 95 KS Orzeł Elbląg 8:53.17 575

32. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 9:54.35 415

 

50 metrów stylem grzbietowym

1. KAWĘCKI, Radosław SZG 91 Korner Zielona Góra 25.08 732

2. PLUTECKI, Adam 85 Korner Zielona Góra 25.84 669

3. WYSOCZYŃSKI, Mateusz SK 93 MKS Jordan Kraków 26.05 653

……………………………………………………………………………..

34. KRAWCZYK, Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 29.88 433

38. NOWICKI, Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 30.70 399

50. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 33.38 310

 

100 metrów stylem grzbietowym

1. KAWĘCKI, Radosław SZG 91 Korner Zielona Góra 53.41 769

2. WYSOCZYŃSKI, Mateusz SK 93 MKS Jordan Kraków 56.05 665

3. POLEWKA, Tomek 94 UKS Ruch Grudziądz 56.42 652

……………………………………………………………………………………..

19. KRAWCZYK, Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 1:02.18 487

32. NOWICKI, Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 1:07.40 382

 

200 metrów stylem grzbietowym

1. KAWĘCKI, R. 91 Korner Zielona Góra 1:53.56 815

2. WYSOCZYŃSKI, M. 93 MKS Jordan Kraków 2:00.11 689

3. POLEWKA, Tomek 94 UKS Ruch Grudziądz 2:01.43 667

…………………………………………………………………………………..

21. KRAWCZYK, Jarosław 91 AZS UWM Olsztyn 2:12.06 518

36. NOWICKI, Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 2:25.67 386

 

50 metrów stylem klasycznym

1. PLUTECKI, Adam 85 Korner Zielona Góra 28.54 692

2. SZULICH, Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 28.61 687

3. PUCIŁO, Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 28.76 676

……………………………………………………………..

44. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 37.90 295

 

100 metrów stylem klasycznym

1. SZULICH, Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 1:01.21 749

2. PUCIŁO, Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:03.89 659

3. GORCZYCA, Przemysław 90 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:05.23 619

 

200 metrów stylem klasycznym

1. SZULICH, Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 2:15.02 713

2. MATCZAK, Mateusz 89 AZS AWF Warszawa 2:17.29 679

3. KORZENIOWSKI, Paweł 85 AZS AWF Warszawa 2:20.61 632

……………………………………………………………………………………….

4. PUCIŁO, Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 2:22.81 603

29. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 2:59.57 303

 

50 metrów stylem motylkowym

1. PLUTECKI, Adam 85 Korner Zielona Góra 24.50 704

2. BABUCHOWSKI, Marcin 84 MKS „Trójka” – Łódź 24.68 689

3. GRABOWICZ, Łukasz 90 MUKS 15 AQUA Bydgoszcz 25.20 647

…………………………………………………………………………….

38. RŻYSKI, Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 27.62 491

60. GŁUCHOWSKI, Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 29.21 415

65. KLICZEWSKI, Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 30.34 370

71. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 31.55 329

 

100 metrów stylem motylkowym

1. BABUCHOWSKI, Marcin 84 MKS „Trójka” – Łódź 54.48 704

2. WIŚNIEWSKI, Bartosz 87 AZS AWF Katowice 54.81 692

3. KRUPECKI, Oskar 92 MKP Szczecin SS 55.89 652

………………………………………………………………………………….

16. RŻYSKI, Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 59.66 536

40. GŁUCHOWSKI, Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:04.78 419

 

200 metrów stylem motylkowym

1. KIERZKOWSKI, Mateusz 87 KS AZS-AWFiS Gdańsk 2:01.49 724

2. ZACZYŃSKI, Karol 91 AZS AWF Katowice 2:02.68 703

3. PASZEK, Marcin 89 AZS AWF Warszawa 2:03.02 697

………………………………………………………………………………..

9. RŻYSKI, Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.40 643

21. PŁACHTA, Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.88 517

 

100 metrów stylem zmiennym

1. JASIŃSKI, Jakub 87 Korner Zielona Góra 57.56 685

2. SZULICH, Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 58.52 652

3. SUZIN, Marcin SK 93 MKS Jordan Kraków 59.21 630

…………………………………………………………………………………..

42. GŁUCHOWSKI, Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:10.22 377

44. KLICZEWSKI, Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 1:11.63 355

48. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:15.40 305

 

200 metrów stylem zmiennym

1. JASIŃSKI, Jakub 87 Korner Zielona Góra 2:04.27 723

2. ŚWITKOWSKI, Jan 94 UKS Skarpa Lublin 2:04.44 720

3. SUZIN, Marcin SK 93 MKS Jordan Kraków 2:06.95 678

……………………………………………………………………………………….

32. GŁUCHOWSKI, Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 2:32.94 388

35. ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:36.90 359

36. BARAN, Adam 97 MKS Medyk Giżycko 2:43.38 318

 

Kobiety

 

50 metrów stylem dowolnym

1. URBAŃCZYK, Aleksandra 87 MKS „Trójka” – Łódź 25.66 743

2. WILK, Katarzyna SK 92 MKS Jordan Kraków 25.74 736

3. JAGODA, Julia 95 KS „1” Ożarów Mazowiecki 26.54 672

…………………………………………………………..

19. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 28.26 556

40. OLSZOWA, Aleksandra 95 KS Orzeł Elbląg 29.47 491

52. BUCHALSKA, Patrycja 96 KS Orzeł Elbląg 30.05 463

57. ZIENTARA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 30.79 430

 

100 metrów stylem dowolnym

1. WILK, Katarzyna SK 92 MKS Jordan Kraków 56.83 723

2. JAGODA, Julia 95 KS „1” Ożarów Mazowiecki 57.69 691

3. TCHÓRZ, Alicja 92 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 57.79 687

…………………………………………………………………………………….

21. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:01.78 562

32. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:03.73 512

33. OLSZOWA, Aleksandra 95 KS Orzeł Elbląg 1:04.00 506

38. BUCHALSKA, Patrycja 96 KS Orzeł Elbląg 1:04.86 486

47. ZIENTARA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:07.63 429

49. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:09.28 399

 

200 metrów stylem dowolnym

1. SOKOŁOWSKA, Diana 96 Juvenia Białystok 2:01.31 769

2. WILK, Katarzyna SK 92 MKS Jordan Kraków 2:02.34 750

3. GAWEŁCZYK, Dominika 91 AZS AWF Katowice 2:03.60 727

…………………………………………………………………………………..

32. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:13.68 575

37. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 2:15.34 554

42. BUCHALSKA, Patrycja 96 KS Orzeł Elbląg 2:17.03 533

 

400 metrów stylem dowolnym

1. OLCZAK, Mirela 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 4:16.46 768

2. ŻUKOWSKA, Paula SZG 93 Zryw Opole 4:17.45 759

3. GAWEŁCZYK, Dominika 91 AZS AWF Katowice 4:21.89 721

…………………………………………………………………………..

14. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 4:31.68 646

33. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 4:47.59 545

39. BUCHALSKA, Patrycja 96 KS Orzeł Elbląg 4:51.26 524

 

800 metrów stylem dowolnym

1. ŻUKOWSKA, Paula SZG 93 Zryw Opole 8:47.05 776

2. OLCZAK, Mirela 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 8:48.48 770

3. ZACHOSZCZ, Joanna 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 8:48.85 769

…………………………………………………………………………….

13. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 9:18.96 651

23. KLIMKOWSKA, Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 9:52.25 547

 

50 metrów stylem grzbietowym

1. URBAŃCZYK, Aleksandra 87 MKS „Trójka” – Łódź 28.00 773

2. NAZIĘBŁO, Klaudia 93 MKS Juvenia Wrocław 28.35 744

3. PORZELSKA, Anna 95 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 30.28 611

………………………………………………………………………….

22. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 33.15 465

28. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 36.60 346

 

200 metrów stylem grzbietowym

1. NAZIĘBŁO, Klaudia 93 MKS Juvenia Wrocław 2:11.59 761

2. SZYNAL, Ludwika 94 UKS Skarpa Lublin 2:15.85 692

3. URBAŃSKA, Karolina 92 KS AZS-AWFiS Gdańsk 2:17.20 672

………………………………………………………………………………

10. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.51 575

 

50 metrów stylem klasycznym

1. ZACHOSZCZ, Paulina 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 32.54 693

2. SZCZEPANIAK, Karolina 92 AZS AWF Warszawa 32.61 688

3. ŚCIESZKO, Ewa 90 AZS-UŁPŁ Łódź 33.03 662

……………………………………………………………………….

6. CZERNIAK, Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 34.14 600

21. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 35.98 512

26. KULLA, Katarzyna 95 KS Orzeł Elbląg 36.65 485

28. STELLA, Antonina 96 KS Orzeł Elbląg 36.86 476

36. TERECH, Patrycja 96 KS Orzeł Elbląg 37.93 437

42. ŚWIĘCICKA, Aleksandra 95 KS Orzeł Elbląg 42.70 306

 

100 metrów stylem klasycznym

1. OSTROWSKA, Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz 1:10.85 693

2. ZACHOSZCZ, Paulina 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 1:10.89 691

3. ŚCIESZKO, Ewa 90 AZS-UŁPŁ Łódź 1:13.43 622

…………………………………………………………………………………………..

12. CZERNIAK, Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 1:15.64 569

22. KULLA, Katarzyna 95 KS Orzeł Elbląg 1:20.12 479

24. STELLA, Antonina 96 KS Orzeł Elbląg 1:21.68 452

26. TERECH, Patrycja 96 KS Orzeł Elbląg 1:22.80 434

 

200 metrów stylem klasycznym

1. OSTROWSKA, Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz 2:28.48 744

2. ZACHOSZCZ, Paulina 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wl2k:p29.10 735

3. SZPUCHA, KATARZYNA 96 TP Olimpijczyk Aleksandrów2:35.06 653

………………………………………………………………………………………..

17. KLIMKOWSKA, Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.43 538

22. KULLA, Katarzyna 95 KS Orzeł Elbląg 2:47.61 517

24. STELLA, Antonina 96 KS Orzeł Elbląg 2:51.98 479

 

50 metrów stylem motylkowym

1. RADLIŃSKA, Marcelina 93 UKS Orka Zamość 28.34 636

2. JAGODA, Julia 95 KS „1” Ożarów Mazowiecki 28.46 628

3. WRÓBLEWSKA, DOMINIKA 95 Slask Wroclaw 29.36 572

…………………………………………………………………………..

15. OLSZOWA, Aleksandra 95 KS Orzeł Elbląg 30.45 513

27. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 31.12 480

31. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 31.58 460

42. ZIENTARA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 33.05 401

45. TERECH, Kinga 96 KS Orzeł Elbląg 34.05 367

46. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 34.65 348

48. ŚWIĘCICKA, Aleksandra 95 KS Orzeł Elbląg 35.40 326

 

100 metrów stylem motylkowym

1. OLCZAK, Mirela 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 1:02.33 688

2. SZMAGALSKA, Agata 95 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 1:04.50 621

3. WYŻGOLIK, Vanessa 91 AZS AWF Katowice 1:04.57 619

………………………………………………………………………………………..

8. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1:07.12 551

20. OLSZOWA, Aleksandra 95 KS Orzeł Elbląg 1:10.71 471

27. TERECH, Kinga 96 KS Orzeł Elbląg 1:13.45 421

 

200 metrów stylem motylkowym

1. OLCZAK, Mirela 93 MKP”Słowianka” Gorzów Wl2k:p11.99 766

2. RADLIŃSKA, Marcelina 93 UKS Orka Zamość 2:12.09 764

3. SZMAGALSKA, Agata 95 MKP”Słowianka” Gorzów Wl2k:p18.82 658

………………………………………………………………………………………………

9. CHODYNA, Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:24.16 588

17. RŻYSKA, Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.49 538

23. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:33.26 489

26. TERECH, Kinga 96 KS Orzeł Elbląg 2:38.34 443

 

100 metrów stylem zmiennym

1. URBAŃCZYK, Aleksandra 87 MKS „Trójka” – Łódź 1:01.95 809

2. RADLIŃSKA, Marcelina 93 UKS Orka Zamość 1:04.14 729

3. TCHÓRZ, Alicja 92 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 1:04.94 702

…………………………………………………………………………………………

15. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:09.38 576

36. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:19.82 378

37. ŚWIĘCICKA, Aleksandra 95 KS Orzeł Elbląg 1:19.93 376

 

200 metrów stylem zmiennym

1. RADLIŃSKA, Marcelina 93 UKS Orka Zamość 2:14.37 797

2. URBAŃSKA, Karolina 92 KS AZS-AWFiS Gdańsk 2:16.65 758

3. TCHÓRZ, Alicja 92 MKP”Słowianka” Gorzów Wl2k:p17.08 750

……………………………………………………………………………………

11. CZERNIAK, Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 2:25.32 630

15. BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:29.13 583

21. SZMIT, Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.56 523

29. TERECH, Kinga 96 KS Orzeł Elbląg 2:43.48 442

32. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:52.76 375

 

400 metrów stylem zmiennym

1. URBAŃSKA, Karolina 92 KS AZS-AWFiS Gdańsk 4:46.15 759

2. TCHÓRZ, Alicja 92 MKP”Słowianka” Gorzów Wlkp 4:46.91 753

3. SZPUCHA, KATARZYNA 96 TP Olimpijczyk Aleksandrów 4:53.58 702

………………………………………………………………………………….

21. RŻYSKA, Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 5:25.81 514

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x