Grand Prix Puchar Polski Łódź 2012 – Piotr Puciło królem „klasyków”

W Łodzi zakończył sie mityng Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu, To już kolejna edycja, w której czołowi zawodnicy zbierają punktu do klasyfikacji generalnej. Startowali reprzentanci klubów warmii i Mazur ( AZS UWM Olsztyn, Roś Pisz i MOS Ełk). W ekipie zabrakło tym razem Krzysztofa Pielowskiego (AZS UWM, który zazwyczaj plasował się w czołówce na długich dystansach. Zastapił go godnie Sylwester Borowicz Skoneczny (AZS UWM), który wygrał na 800 m i byl tzreci na 400 m stylem dowonym. Królem 'klasyków" został Piotr Puciło (AZS UWM) zwyciężając na 50 m i 100 m stylem klasycznym. inni pływacy też meldowali sie w ścisłej czołówce.

 

I blok

Kobiety

400 metrów stylem zmiennym

1. Szczepaniak Karolina 92 AZS AWF Katowice 789 4:42.44

2. Olczak Mirela 93 AZS AWF Warszawa 678 4:57.10

3. SZPUCHA KATARZYNA 96 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 666 4:58.90

……………………………….

10. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 602 5:09.11

800 metrów stylem dowolnym

1. BERNAT ALEKSANDRA 90 K.S.Warta Poznań 797 8:42.47

2. Zachoszcz Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 786 8:44.92

3. Żukowska Paula 93 MKS Juvenia Wrocław 758 8:51.33

……………………………………………………

4. Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 757 8:51.51

14. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 600 9:34.47

50 metrów stylem motylkowym

1. Urbańczyk Aleksanda 87 Mks Trójka Łodz 769 26.60

2. Janiczek Joanna SO 96 UKP Unia Oświęcim 617 28.63

3. Jagoda Julia 95 KS 1 Ożarów Mazowiecki 599 28.92

…………………………………………….

25. Kowalińska Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 498 30.75

29. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 465 31.46

50 metrów stylem klasycznym

1. Szczepaniak Karolina 92 AZS AWF Katowice 697 32.48

2. ŚCIESZKO Ewa 90 AZS UŁPŁ Łódź 680 32.75

3. Sztandera Dominika 97 MKS 9 Dzierżoniów 635 33.50

……………………………………..

20. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 495 36.40

50 metrów stylem dowolnym

1. Urbańczyk Aleksanda 87 Mks Trójka Łodz 773 25.33

2. Janiczek Joanna SO 96 UKP Unia Oświęcim 639 26.98

3. Jagoda Julia 95 KS 1 Ożarów Mazowiecki 637 27.01

…………………………..

24 Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn 533 28.67

Mężczyźni

1. Borowicz Skoneczny Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 777 8:02.22

2. Wysoczyński Mateusz SZG 93 MKS Jordan Kraków 774 8:02.88

3. Lassek Bartłomiej 94 Mks Trójka Łodz 761 8:05.51

……………………………………………

12. Rżyski Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 662 8:28.62

50 metrów stylem motylkowym

1. Bening Emil 93 MKS Juvenia Wrocław 655 25.09

2. Jankiewicz Krzysztof 91 UKS Nawa Skierniewice 639 25.30

3. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 630 25.42

………………………………………………….

8. Falaciński Maciej SK 96 MOS Ełk 600 25.84

50 metrów stylem grzbietowym

1. Kawęcki Radosław 91 KORNER Zielona Góra 753 24.85

2. Polewka Tomek 94 UKS Ruch SP 21 Grudziądz 743 24.96

3. Jankiewicz Krzysztof 91 UKS Nawa Skierniewice 703 25.42

…………………………………

8. Falaciński Maciej SK 96 MOS Ełk 637 26.27

39. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 447 29.56

50 metrów stylem klasycznym

1. Puciło Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 751 27.77

2. SZULICH DAWID 90 Uks Delfin Legionowo 721 28.15

3. Gorczyca Przemyslaw 90 KS AZS-AWFiS Gdańsk 705 28.37

II blok

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

1. Żukowska Paula 93 MKS Juvenia Wrocław 2:13.32 743

2. Olczak Mirela 93 AZS AWF Warszawa 2:14.89 717

3. Kowalińska Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 2:16.28 696

………………………………………………………..

20. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:41.58

200 metrów stylem dowolnym

1. Sokołowska Diana SK 96 MKS Juvenia Białystok 2:00.67 781

2. Żukowska Paula 93 MKS Juvenia Wrocław 2:02.23 752

3. Kowalska Agata 93 AZS AWF Warszawa 2:02.45 748

………………………………………………………..

5. Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:05.91 688

8. Zachoszcz Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 2:06.72 675

24. Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:11.89 598

200 metrów stylem zmiennym

1. Szczepaniak Karolina 92 AZS AWF Katowice 2:15.73 773

2. SZPUCHA KATARZYNA 96 TP Olimpijczyk Aleksandrów 2:22:36 670

3. Kowalska Agata 93 AZS AWF Warszawa 2:22.75 665

………………………………………………………………

9. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:27.43 603

12. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 2:28.23 593

Mężczyźni

200 metrów stylem motylkowym

1. Twarowski Jerzy SK 95 MKS Jordan Kraków 1:59.65 758

2. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 2:00.97 733

3. Opalski Marcin 93 UKS „GIM 92 Ursynów” 2:01.76 719

…………………………………………………………………

6. Rżyski Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 2:04.14 678

200 metrów stylem grzbietowym

1. Kawęcki Radosław 91 KORNER Zielona Góra 1:52.77 833

2. Jankiewicz Krzysztof 91 UKS Nawa Skierniewice 1:59.91 692

3. Polewka Tomek 94 UKS Ruch SP 21 Grudziądz 2:00.65 680

………………………………………………….

4. Falaciński Maciej SK 96 MOS Ełk 2:01.39 667

25. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 2:10.89 532

200 metrów stylem dowolnym

1. MAJCHRZAK KACPER 92 K.S.Warta Poznań 1:49.41 749

2. Rzadkowski Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 1:51.01 717

3. Kawęcki Radosław 91 KORNER Zielona Góra 1:51.18 713

………………………………………..

17. Borowicz Skoneczny Sylwester AZS UWM Olsztyn 1:55.49 636

III blok

kobiety

100 metrów stylem dowolnym

1. Sokołowska Diana SK 96 MKS Juvenia Białystok 57.50 698

2. Jagoda Julia 95 KS 1 Ożarów Mazowiecki 58.32 669

3. Żukowska Paula 93 MKS Juvenia Wrocław 59.00 646

…………………………………….

17. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:01.15 580

19. Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1:01.57 568

100 metrów stylem motylkowym

1. Janiczek Joanna SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:02.70 676

2. Stefaniak Małgorzata 92 K.S.Warta Poznań 1:04.72 615

3. Kwiatek Miriam 98 Muks Gilus Gilowice 1:05.50 593

…………………………………………………….

4. Kowalińska Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 1:05.57 591

100 metrów stylem zmiennym

1. Urbańczyk Aleksanda 87 Mks Trójka Łodz 1:01.48 828

2. PODMAJSTRZY JOANNA 93 Sks 137 Delfin Łódz 1:07.05 638

3. ŚCIESZKO Ewa 90 AZS UŁPŁ Łódź 1:07.75 619

…………………………………………………………….

7. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:08.76 592

400 metrów stylem dowolnym

1. Szczepaniak Karolina 92 AZS AWF Katowice 788 4:14.32

2. Żukowska Paula 93 MKS Juvenia Wrocław 779 4:15.28

3. Sokołowska Diana SK 96 MKS Juvenia Białystok 766 4:16.71

………………………………………………………..

5. Zachoszcz Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 749 4:18.65

6. Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 727 4:21.23

20. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 580 4:41.67

Mężczyźni

100 metrów stylem klasycznym

1. Puciło Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:01.00 757

2. SZULICH DAWID 90 Uks Delfin Legionowo 1:01.72 731

3. Kołodziejski Mateusz 92 KORNER Zielona Góra 1:02.28 711

100 metrów stylem grzbietowym

1. Kawęcki Radosław 91 KORNER Zielona Góra 52.81 795

2. Jankiewicz Krzysztof 91 UKS Nawa Skierniewice 54.10 740

3. Polewka Tomek 94 UKS Ruch SP 21 Grudziądz 54.61 719

……………………………………………………….

4. Falaciński Maciej SK 96 MOS Ełk 55.88 671

25. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:02.03 491

100 metrów stylem motylkowym

1. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 55.10 681

1 Twarowski Jerzy SK 95 MKS Jordan Kraków 55.10 681

3. Jankiewicz Krzysztof 91 UKS Nawa Skierniewice 55.29 674

…………………………………………………………

6. Falaciński Maciej SK 96 MOS Ełk 57.16 610

12. Rżyski Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 58.01 583

400 metrów stylem dowolnym

1. Lassek Bartłomiej 94 Mks Trójka Łodz 745 3:54.61

2. Wysoczyński Mateusz SZG 93 MKS Jordan Kraków 745 3:54.62

3. Borowicz Skoneczny Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 730 3:56.22

……………………………

9. Rżyski Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 671 4:02.94

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x