Grand Prix Puchar Polski Suwałki 2012 – M. Czerniak i K. Pielowski od razu w czołówce

Rozpoczęła się kolejna edycja zawodów Grand Prix Puchar Polski w pływaniu, Trwający przez cały sezon cykl obejmuje kilkanaście imprez i nie bez racji nazywany jest osią krajowej rywalizacji. Uczestnicy startują w trzech blokach konkurencji i zdobywają punkty, za konkretne wyniki. Ostatnio dużą rolę w Pucharze Polski odgrywał Krzysztof Pielowski z AZS UWM Olsztyn. Pierwsza impreza odbywała się w Suwałkach. W klasyfikacjach generalnych Monika Czerniak (AZS UWM) była druga a Krzysztof Pielowski - trzeci. Cieszy duży udział zawodników innych sekcji Warmii i Mazur.

 

Klasyfikacja generalna

Kobiety

1 URBAŃCZYK Aleksandra 87 MKS „Trojka” – Łódź 1642

2 CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1528

3 SOKOŁOWSKA Diana 96 MKS Juvenia Białystok 1509

4 BERNAT ALEKSANDRA 90 Ks Warta Poznań 1508

5 ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 1494

6 WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 1472

Mężczyźni

1 KAWĘCKI Radosław 91 KORNER Zielona 1655

2 ŚWITKOWSKI Jan 94 Skarpa Lublin 1536

3 PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1523

4 KAWĘCKI Radosław 91 KORNER Zielona Góra 1513

5 WYSOCZYŃSKI Mateusz SZG 93 MKS JORDAN Kraków 1498

6 BOROWICZ SKONECZNY Sylwester    92 AZS UWM Olsztyn 1466

I blok

W pierwszym bliku konkurencji pływacy z Olsztyna odnieśli aż trzy zwycięstwa. Najszybciej pokonali basen: Oriana Kowalińska (AZS UWM) na 50 m st. motylkowym, Monika Czerniak (AZS UWM) na 800 metrów st. dowolnym i Mateusz Pacholczyk (Kormoran) na 400 metrów st. zmiennym. Jak więc widać olsztynianin jest nie tylko doskonałym żabkarzem. Tradycyjnie wysoko uplasowali się długodystansowcy: Krzysztof Pielowski i Sylwester Borowicz-Skoneczny (obaj AZS UWM) na 800 metrów st. dowolnym.

Kobiety

400 metrów zmiennym

1. OLCZAK Mirela 93 AZS AWF Warszawa 4:52.74

2. SIKORA Paulina 93 AZS AWF Warszawa 4:52.87

3. URBAŃSKA Karolina 92 AZS AWF Warszawa 4:55.10

……………………………

6. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 5:15.39

7. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 5:21.40

800 metrów stylem dowolnym

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 8:47.47

2. BERNAT ALEKSANDRA 90 Ks Warta Poznań 8:50.54

3. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 8:50.65

…………………………………………….

4. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 8:57.04

10. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 10:48.55

50 metrów stylem motylkowym

1. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 30.36

2. BARWICKA Aleksandra 98 MUKS Olimpijczyk Suwałki 31.52

3. SZCZYTKO Natalia 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 31.56

…………………………………………….

6. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 32.83

10. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 34.29

50 metrów stylem grzbietowym

1. URBAŃCZYK Aleksandra 87 MKS „Trojka” – Łódź 27.35

2. SZYNAL Ludwika 94 Skarpa Lublin 31.02

3. WALENDZEWICZ Monika Aleksandra 97 MUKS Olimpijczyk Suwałki 31.44

………………………………………

7. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 34.70

50 metrów stylem klasycznym

1. ŚCIESZKO Ewa 90 Azs-Ułpł Łódź 33.31

2. NOWAK Paulina SK 96 Wodnik Radom 34.21

3. WIKIEŁ Angelika SR 98 UŚKS Ostrołęka 34.29

………………………………………………..

8. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 37.00

10. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 37.40

11. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 41.85

50 metrów stylem dowolnym

1. URBAŃCZYK Aleksandra 87 MKS „Trojka” – Łódź 25.52

2. SOKOŁOWSKA Diana SK 96 MKS Juvenia Białystok 26.48

3. PTASIŃSKA Katarzyna 90 AZS AWF Warszawa 26.79

………………………………………..

8. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 28.90

14. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 29.31

15. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 29.51

17. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 30.82

19. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 31.98

20. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 32.06

Mężczyźni

400 metrów zmiennym

1. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 4:35.50

2. OPALSKI Marcin 93 UKS GIM 92 Ursynów 4:35.93

3. JURA Maciej 96 UKS Jagiellonka Warszawa 4:44.89

……………………

5. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Elk 5:11.31

800 metrów stylem dowolnym

1. ŚWITKOWSKI Jan 94 Skarpa Lublin 8:00.77

2. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 8:01.61

3. BOROWICZ SKONECZNY Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 8:05.12

…………………………………..

7. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 8:22.05

11. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 9:00.21

14. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 9:17.88

15. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 9:20.69

17. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 9:26.19

50 metrów stylem motylkowym

1. MAJCHRZAK KACPER 92 Ks Warta Poznań 24.43

2. ANDRZEJCZAK Mateusz 94 AZS AWF Warszawa 25.33

3. RZADKOWSKI Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 25.49

……………………………………………….

8. FALACIŃSKI Maciej SK 96 Uks Mos Elk 26.48

18. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.03

19. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 29.40

20. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 32.67

50 metrów stylem grzbietowym

1. KAWĘCKI Radosław 91 KORNER Zielona Góra 24.76

2. POLEWKA Tomek 94 UKS Ruch Grudziadz 25.41

3. WYSOCZYŃSKI Mateusz SZG 93 MKS JORDAN Kraków 25.83

………………………………………..

6. FALACIŃSKI Maciej SK 96 Uks Mos Elk 27.23

10. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 28.37

12. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 29.91

13. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.67

14. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 31.38

15. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 31.63

50 metrów stylem klasycznym

1. SZULICH DAWID 90 UKS Delfin Legionowo 28.38

2. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 28.51

3. ROWIŃSKI Filip 90 AZS AWF Warszawa 28.80

…………………………………………..

4. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 29.83

8. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 37.93

50 metrów stylem dowolnym

1. MAJCHRZAK KACPER 92 Ks Warta Poznań 22.96

2. WYPYCH Filip 91 MKS „Trojka” – Łódź 23.03

3. RZADKOWSKI Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 23.14

………………………………………………………………

11. FALACIŃSKI Maciej SK 96 Uks Mos Elk 24.62

16. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 25.11

17. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 25.15

21. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 25.87

25. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 27.11

26. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 27.19

27. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 27.37

28. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 28.20

29. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 28.31

30. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz

31. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Elk 28.68

II blok

W drugim bloku konkurencje wyscig na 200 metrow motylkiem wygral Marcin Rzycki (Kormoran). Drugi na 200 metrów stylem zmiennym był mateusz Pacholczyk (Kormoran) a trzecie miejsca zajęły: Monika Czerniak (AZS UWM) na 200 metrów dowolnym i oriana Kowalińska (AZS UWM) na 200 metrów motylkiem.

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

1. OLCZAK Mirela 93 AZS AWF Warszawa 2:13.82 735

2. SIKORA Paulina 93 AZS AWF Warszawa 2:14.79 719

3. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 2:16.55 692

………………………………………………………………..

6. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:31.76 504

200 metrów stylem grzbietowym

1. SZYNAL Ludwika 94 Skarpa Lublin 2:13.56 725

2. MAGNER Agata SK 97 MKS JORDAN Kraków 2:17.21 669

3. KIERSZTYN Magdalena SR95 MKS-SMS Victoria Racibórz 2:19.69 634

……………………………………………………….

9. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 2:32.70 485 36.10 39.02 39.80 37.78

11. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 2:40.56 417 36.85 40.58 41.87 41.26

200 metrów stylem dowolnym

1. SOKOŁOWSKA Diana SK 96 MKS Juvenia Białystok 2:00.66 782

2. BERNAT ALEKSANDRA 90 Ks Warta Poznań 2:03.42 730

3. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:04.77 707

………………………………………………………………

5. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:06.02 686

8. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:09.37 634

9. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 2:09.74 629

14. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.82 573

16. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 2:15.83 548

19. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:23.72 462

22. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 2:28.10 422

24. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:32.38 388

200 metrów stylem zmiennym

1. URBAŃSKA Karolina 92 AZS AWF Warszawa 2:20.29 700

2. OLCZAK Mirela 93 AZS AWF Warszawa 2:21.84 677

3. SZPUCHA Katarzyna SK 96 Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:23:34 656

…………………………………………………………………….

6. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 2:27.80 599

7. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:29.23 582

12. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.34 452

15. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 2:46.97 415

 Mężczyźni

200 metrów stylem motylkowym

1. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 2:02.97 698

2. ANDRZEJCZAK Mateusz 94 AZS AWF Warszawa 2:06.90 635

3. URBANIAK JAN 95 Ks Warta Poznań 2:08.80 607

………………………………………………………….

5. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Elk 2:28.15 399

200 metrow stylem grzbietowym

1. KAWĘCKI Radosław 91 KORNER Zielona Góra 1:52.84 831

2. WYSOCZYŃSKI Mateusz S9Z3G MKS JORDAN Kraków 1:59.48 700

3. POLEWKA Tomek 94 UKS Ruch Grudziadz 2:01.18 671

……………………………………………..

6. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.11 518

10. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 2:15.26 482

14. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.17 407

15. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 2:24.58 395

18. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.85 369

200 metrów stylem klasycznym

1. SZULICH DAWID 90 UKS Delfin Legionowo 2:15.50 706

2. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.68 688

3. CERTA Maciej 91 AZS AWF Warszawa 2:18.62 659

200 metrów stylem dowolnym

1. KAWĘCKI Radosław 91 KORNER Zielona Góra 1:49.24 752

2. MAJCHRZAK KACPER 92 Ks Warta Poznań 1:49.43 748

3. WYSOCZYŃSKI Mateusz S9Z3G MKS JORDAN Kraków 1:51.07 716

……………………………………………………………

6. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:54.34 656

12. BOROWICZ SKONECZNY 9S2. AZS UWM Olsztyn 1:56.06 627

19. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.43 521

20. SZPOJANKOWSKI Kacper98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.85 516

23. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.66 494

25. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 2:07.83 469

26. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.60 461

27. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Elk 2:13.26 414

29. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 2:16.54 385

32. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 2:20.96 350

200 metrów stylem zmiennym

1. ŚWITKOWSKI Jan 94 Skarpa Lublin 2:01.76 738

2. CERTA Maciej 91 AZS AWF Warszawa 2:07.33 646

3. ROWIŃSKI Filip 90 AZS AWF Warszawa 2:07.58 642

………………………………………………………………

6. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.00 566

7. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.22 564

12. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 2:22.71 458

13. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 2:25.81 430

15. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Elk 2:28.28 409

17. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.34 355

III blok

W ostatnim bloku zwycięstwo odniosła na 400 metrów stylem dowolnym Monika Czerniak (AZS UWM). Na tym samy dystansie jej kolega klubowy Krzysztof Pielowski był trzeci. Piotr Puciło (AZS UWM) zajął drugie miejsce na 100 m stylem klasycznym.

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

1. SOKOŁOWSKA Diana SK 96 MKS Juvenia Białystok 56.72 727

2. PTASIŃSKA Katarzyna 90 AZS AWF Warszawa 58.11 676

3. SZCZYTKO Alicja 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 59.68 624

…………………………………………………..

6. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:01.33 575

8. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 1:02.27 549

11. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.83 535

19. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 1:09.19 400

21. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:09.99 387

100 metrow stylem grzbietowym

1 SZYNAL Ludwika 94 Skarpa Lublin 1:03.48 658

2 MAGNER Agata SK 97 MKS JORDAN Kraków 1:05.92 588

3 NAWARYŃSKA Katarzyna SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:06.89 562

……………………………………..

8 WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 1:13.61 422

100 metrów stylem motylkowym

1. OLCZAK Mirela 93 AZS AWF Warszawa 1:02.95 668

2. SIKORA Paulina 93 AZS AWF Warszawa 1:04.61 618

3. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 1:06.93 556

………………………………….

6. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:12.39 439

100 metrow stylem zmiennym

1. URBAŃCZYK Aleksandra 87 MKS „Trojka” – Łódź 1:01.84 813

2. URBAŃSKA Karolina 92 AZS AWF Warszawa 1:06.36 658

3. KIERSZTYN Magdalena SR 95 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:08.61 596

………………………………..

7. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:09.42 575

14. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:15.40 449

16. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.79 442

17. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Elk 1:18.90 391

400 metrow stylem dowolnym

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 4:18.12 753

2. BERNAT ALEKSANDRA 90 Ks Warta Poznań 4:18.87 747

3. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 4:19.91 738

………………………………………………………..

12. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Elk 4:41.21 582

Mężczyźni

100 metrów stylem dwolnym

1. MAJCHRZAK KACPER 92 Ks Warta Poznań 50.38 709

2. WYPYCH Filip 91 MKS „Trojka” – Łódź 51.22 675

3. RZADKOWSKI Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 51.44 666

……………………………………………………………..

12. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 56.00 516 26.63 29.37

17. FALACIŃSKI Maciej SK 96 Uks Mos Elk 56.50 503 26.75 29.75

18. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 57.50 477 27.12 30.38

19. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 58.00 465 28.03 29.97

20. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 58.45 454 27.96 30.49

21. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 58.49 453 28.70 29.79

24. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 59.72 426 28.64 31.08

26. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.91 401 29.28 31.63

27. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.40 392 29.24 32.16

28. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:03.47 354 30.50 32.97

29. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:04.87 332 31.35 33.52

32. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:06.53 308 31.58 34.95

100 metrów stylem klasycznym

1. SZULICH DAWID 90 UKS Delfin Legionowo 1:01.17 751

2. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:02.04 720

3. ROWIŃSKI Filip 90 AZS AWF Warszawa 1:03.22 680

………………………….

4. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.93 628

100 metrów stylem grzbietowym

1. KAWĘCKI Radosław 91 KORNER Zielona Góra 52.20 824

2. WYSOCZYŃSKI Mateusz SZG 93 MKS JORDAN Kraków 54.78 713

3. POLEWKA Tomek 94 UKS Ruch Grudziadz 54.84 710

……………………………………………..

4. FALACIŃSKI Maciej SK 96 Uks Mos Elk 58.47 586

8. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.11 513

11. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 1:03.50 457

12. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 1:06.28 402 32.64 33.64

14. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.99 389

15. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.89 343

100 metrów stylem motylkowym

1. MAJCHRZAK KACPER 92 Ks Warta Poznań 55.54 665

2. ANDRZEJCZAK Mateusz 94 AZS AWF Warszawa 56.21 641

3. WYSOCZYŃSKI Mateusz SZG 93 MKS JORDAN Kraków 56.98 615

………………………………………

4. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 57.96 585

6. FALACIŃSKI Maciej SK 96 Uks Mos Elk 58.74 562

12. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Elk 1:07.75 366

18. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:15.36 266

100 metrów stylem zmiennym

1. WYPYCH Filip 91 MKS „Trojka” – Łódź 58.39 656

2. CERTA Maciej 91 AZS AWF Warszawa 59.38 624

3. SZULICH DAWID 90 UKS Delfin Legionowo 1:00.05 603

………………………………………..

6. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.08 546

11. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Elk 1:06.36 447

12. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Elk 1:06.76 439

14. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Elk 1:09.75 385

15. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:14.00 322

18. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:17.86 277

400 metrow stylem dowolnym

1. ŚWITKOWSKI Jan 94 Skarpa Lublin 3:53.94 752

2. WYSOCZYŃSKI Mateusz SZG 93 MKS JORDAN Kraków 3:54.88 743

3. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 3:54.90 743

………………………………………………………

5. BOROWICZ SKONECZNY Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 3:59.19 703

8. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 4:02.04 679

12. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 4:10.91 609

19. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 4:25.89 512

20. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:29.73 490

21. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:31.35 482

22. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:31.43 481

24. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:35.48 460

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x