II Grand Prix Kormorana 2013/2014 (Galeria) – Szukanie swoich atutów

Grand Prix TP Kormoran to sprawdzona formuła rywalizacji wenątrzklubowej w olsztyńskiej sekcji. Ma na celu weryfikację po kolejnym okresie treningów, a zadaniem strategicznym jest cały czas szukanie atutów u najmłodszych, ich najmocniejszych stron. Nim podjęte zostaną decyzje co do specjalizacji na razie adepci pływają wszystkimi stylami i punktacja jest prowadzona na zasadzie wieloboju.

Po dwóch imprezach liderami klasyfikacji generalnych są: Wiktoria Kulik, Monika Szymańska, Wiktoria Szeluga, Filip Płoński, Rafał Komar i Kacper Jurczak.

Wyniki II Grand Prix Kormorana

Chłopcy 10 lat i młodsi (50 grzbiet 50 klasyk 50 kraul)

1. PŁOŃSKI, Filip 2:24.46 (45.92) (54.28) (44.26)

2. SAWICKI, Oskar 2:30.26 ( 51.39) (51.79) (47.08)

3. GALLAS, Gerard 2:33.22 (51.67)( 59.20) (42.35)

4. NIEDZIAŁEK, Michał 2:34.69 (52.24) (59.31) (43.14)

5. POTERAŁA, Mikołaj 2:41.29 (50.22) (1:03.10) (47.97

6. KAPAŁA, Szymon 2:41.87 48.64 1:03.99 49.24)

7. POŁOMSKI, Daniel 2:42.81 (51.65) (1:06.86) (44.30)

8. ZAHORSKI, Tobiasz 2:48.31 (52.61) (1:04.80) (50.90)

9. DZIENISZEWSKI, Rafał 2:51.15 (54.26) (1:02.71) (54.18)

10. LIGĘZOWSKI, Konrad 2:55.48 (54.02) (1:11.57) (49.89)

11. MOJSIEWICZ, Dominik 2:59.22 (58.81) (1:03.58) (56.83)

12. ADAMOWICZ, Konrad 3:02.09 (57.26) (1:02.03) (1:02.80)

13. STANEK, Maksymilian 3:02.60 (56.62) (1:17.98) (48.00)

14. BRUZDA, Konrad 3:03.27 (56.56) (1:12.87) (53.84)

15. BŁASZKOWSKI, Michał 3:13.28 (56.86) (1:24.60) (51.82)

16. MALESZEWSKI, Kamil 3:13.97 (1:01.51) (1:11.2) (1:01.23)

17. WIŚNIEWSKI, Paweł 3:29.86 (1:06.27) (1:12.73) (1:10.86)

Klasyfikacja po 2 imprezach

1 Płoński Filip 509

2 Niedziałek Michał 431

3 Połomski Daniel 412

4 Gallas Gerard 407

5 Sawicki Oskar 401

6 Kapała Szymon

Chłopcy 11 lat (50 motyl 50 grzbiet 50 klasyk 50 kraul)

1. KOMAR, Rafał 2:32.42 (35.98) (36.82) (45.20) (34.42)

2. KURDZIEKO, Nikodem 2:45.74 (44.23) (41.21) (44.81) (35.49)

3. PORBACKI, Krystian 2:49.25 (47.14) (40.87) (45.60) (35.64)

4. NOWAK, Radosław 2:52.10 (45.26) (40.29) (54.29) (32.26)

5. KRÓLIK, Damian 2:53.60 (41.55) (40.98) (53.53) (37.54)

6. BRUZDEWICZ, Hubert 2:54.48 (46.39) (41.45) (49.82) (36.82)

7. ŚNIECIKOWSKI, Emilian 2:56.19 (42.04) (44.82) (51.20) (38.13)

8. SZAJDEK, Michał 3:00.61 (47.46) (45.72) (48.89) (38.54)

9. HELBRECHT, Jakub 3:02.31 (51.12) (45.10) (47.64) (38.45)

10. BURAKOWSKI, Robert 3:02.42 (46.92) (43.60) (54.98) (36.92)

11. SKRZYPEK, Przemysław 3:05.70 (45.48) (48.80) (48.8) (42.53)

12. PIEKARSKI, Szymon 3:06.14 (48.20) (45.39) (51.85) (40.70)

13. SKÓRSKI, Szymon 3:07.63 (50.67) (47.17) (50.07) (39.72)

14. TOMCZUK, Kamil 3:11.41 (48.26) (46.20) (55.50) (41.45)

15. DUSZAK, Juliusz 3:14.36 (45.54) (47.46) (1:02.56) (38.80)

16. DĘBSKI, Jan 3:29.19 (55.91) (48.04) (1:01.54) (43.70)

17. BOĆWIŃSKI, Oliwier 3:30.54 (57.69) ( 50.88) ( 58.54) ( 43.43)

18. BRZEZIŃSKI, Szymon 3:42.00 (57.10) ( 55.89) (1:03.50) (45.51)

19. MIKULSKI, Tomasz 4:48.95 (1:15.48) (1:08.67) (1:17.23) (1:07.57)

Klasyfikacja po 2 imprezach

1 Komar Rafał 1622

2 Kurdziejko Nikodem 1258

3 Nowak Radosław 1210

4 Porbacki Krystian 1202

4 Królik Damian 1127

6 Bruzdewicz Hubert 1116

Chłopcy 12 lat (50 motyl 50 grzbiet 50 klasyk 50 kraul)

1. JURCZAK, Kacper 2:21.36 (34.36) (35.49) (40.83) (30.68)

2. LIPIŃSKII, Szymon 2:24.85 (34.57) (36.20) (43.82) (30.26)

3. MOŚCICKI, Jakub 2:25.32 (34.54) (34.86) (45.38) (30.54)

4. BAŁDYGA, Marceli 2:26.12 (34.10) (38.80) (42.54) (30.68)

5. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 2:31.59 (35.13) (39.03) (43.89) (33.54)

6. NOWAK, Aleksander 2:41.34 (38.67) (42.60) (43.77) (36.30)

7. BUDNER, Marceli 2:43.51 (39.10) (43.14) (46.50) (34.77)

8. LINDE, Miłosz 2:48.39 (36.89) (42.15) (54.67) (34.68)

9. HRUŚWICKI, Jakub 2:50.79 (41.04) (42.20) (51.45) (36.10)

10. ŻURAWSKI, Jakub 2:52.56 (45.20) (43.59) (47.82) (35.95)

11. ZALECKI, Artur 3:05.96 (42.90) (45.23) (54.67) (43.16)

12. STRZELEC, Patryk 3:15.25 ( 50.91) (45.95) (57.70) (40.69)

13. JĘDRZEJEWSKI, Nikodem 3:25.07 (53.39) (55.83) (52.11) (43.74)

Klasyfikacja po 2 imprezach

1 Jurczak Kacepr 2073

2 Mościcki Jakub 1984

3 Lipiński Szymon 1941

4 Bałdyga Marceli 1842

5 Jednaszewski Mikołaj 1713

6 Nowak Aleksander 1417

Dziewczęta, 10 lat i młodsze (50 grzbiet 50 żaba 50 kraul)

1. GMITER, Barbara 2:27.49 (48.07) (51.50) (47.92)

2. ŁABAJ, Zuzanna 2:29.35 (48.82) (53.98) (46.55)

3. KULIK, Wiktoria 2:30.32 (49.84) (54.28) (46.20)

4. ZMIERCZAK, Natalia 2:36.74 (52.04) (58.70) (46.00)

5. TRYPUCKA, Klaudia 2:39.87 (51.16) (1:02.9) ( 45.73)

6. ABRAMCZYK, Ewa 2:40.13 (50.60) (53.62) (55.91)

7. KŁOS, Paulina 2:40.74 (50.92) ( 58.72) (51.10)

8. OSOWIECKA, Konstancja 2:41.59 (52.46 (5758) ( 51.55)

9. CHRZAN, Daria 2:42.56 (51.20) (1:01.00) (50.36)

10. PURGAL, Adrianna 2:48.85 (55.98) (55.45) (57.42)

11. GLAPIAK, Maja 2:49.50 (55.60) (1:06.33) (47.57)

12. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 2:51.79 (57.03) (1:02.71) (52.05)

13. SKRZYPEK, Zofia 2:52.40 (57.85) (58.83) (55.72)

14. SKŁODOWSKA, Karolina 2:53.24 (54.69) (1:02.67) (55.88)

15. PIENIAK, Weronika 2:53.30 (54.54) (1:07.79) (50.97)

16. ŻURAWSKA, Maja 2:53.31 (57.67) (1:06.10) (49.54)

17. KIELAK, Julia 2:56.60 (55.5) (1:01.67) (59.36)

18. PETNIUNAS, Nikola 2:58.66 (58.20) (1:04.82) ( 55.64)

19. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 2:58.75 (55.73) (1:08.14) ( 54.88)

20. KUSAJ, Zuzanna 3:00.65 (55.16) (1:07.67) ( 57.82)

21. SADOWSKA, Wiktoria 3:03.98 (1:07.78) (1:03.86) (52.34)

22. PNIEWSKA, Katarzyna 3:05.52 (56.36) (1:13.34) (55.82)

23. GOSIEWSKA, Michalina 3:06.75 ( 57.16) (1:10.51) (59.08)

24. SOBIESKA, Natalia 3:08.59 (59.74) (1:13.87) (54.98)

25. SKALSKA, Oliwia 3:13.73 (1:04.20) (1:07.99) (1:01.54)

26. SZORDYKOWSKA, M. 3:20.95 (1:03.2) (59.49) (1:18.20)

27. MĄDRYCH, Oliwia 3:22.45 (1:01.03) (1:22.78) (58.64)

28. JAGIEŁŁO, Adrianna 3:27.39 (1:04.58) (1:09.95) (1:12.86)

29. REMISZEWSKA, Pola 3:29.90 (1:01.73) (1:13.13) (1:15.04)

Klasyfikacja po 2 imprezach

1 Kulik Wiktoria 689

2 Łabaj Zuzanna 677

3 Gmiter Barbara 665

4 Trypucka Klaudia 596

5Zmierczak Natalia 583

6 Kłos Paulina 549

Dziewczęta 11 lat (50 motyl 50 grzbiet 50 żaba 50 kraul)

1. SZYMAŃSKA, Monika 2:41.96 (39.31) (41.03) (48.08) (33.54)

2. DĘBOWSKA, Aniela 2:43.54 (39.23) (39.29) (47.60) (37.42)

3. GŁADKOJĆ, Marta 2:44.24 (41.86) (41.76) (43.16) (37.46)

4. JASZCZUK, Ewa 2:45.13 (36.63) (40.95) (49.60) (37.95)

5. MUZYKA, Izabela 2:49.72 (43.02) (40.17) (52.73) (33.80)

6. CHROSTOWSKA, Maria 2:50.66 (39.66) (42.54) (48.9) (39.48)

7. OPALACH, Wiktoria 2:51.54 (41.61) (42.42) (48.44) (39.07)

8. ŻYWÓLKO, Natalia 2:59.05 (44.56) (44.81) (52.20) (37.48)

9. MILEWSKA, Olga 3:01.09 (44.62) (44.48) (50.57) (41.42)

10. CHABOWSKA, Michalina 3:03.61 (41.53) (46.46) (53.92) (41.70)

11. ŁUKASZEWICZ, Wiktoria 3:06.51 (50.22) (43.98)( 52.04) (40.27)

12. WTULICH, Anna 3:07.21 (48.74) (47.47) (52.14) (38.86)

13. FUKIN, Julia 3:09.87 (50.34) (45.60) (52.20) (41.73)

14. KOWALEWSKA, Martyna 3:10.80 (44.20) (46.80) (57.20) (42.60)

15. PAWEŁAS, Martyna 3:15.33 (48.07) (47.77) (56.76) (42.73)

16. ZAWIŚLAK, Gabriela 3:16.77 (50.70) (47.26) (54.74) (44.07)

17. SIENKIEWICZ, Oliwia 3:30.43 (58.86) (53.86) (54.21) (43.50)

18. HINC, Zofia 3:39.89 (55.16) ( 55.84) ( 56.19) ( 52.70)

Klasyfikacja po 2 imprezach

Szymańska Monika 1981

2 Gładkojć Marta 1941

3 Dębowska Aniela 1919

4 Muzyka Izabela 1855

5 Jaszczuk Ewa 1766

6 Chrostowska Maria 1613

Dziewczęta 12 lat (50 motyl 50 grzbiet 50 żaba 50 kraul)

1. SZELUGA, Wiktoria 2:29.21 (34.45) (39.33) (43.79) (31.64)

2. PŁACHTA, Zuzanna 2:32.05 ( 37.70) (39.68) (42.81) ( 31.86)

3. TRUSKOLAWSKA, Olga 2:33.73 (35.75) (38.97) (44.7) (34.23)

4. WIKTOR, Marika 2:36.09 (36.28) (39.73) (45.69) (34.39)

5. TROIA, Delfina 2:42.00 (39.30) (41.89) (45.02) (35.79)

6. HARNISZ, Aleksandra 2:44.56 (41.32) (39.48) (47.81) (35.95)

7. KRUPIŃSKA, Laura 2:45.08 (37.83) (40.32) (51.04) (35.89)

8. MIKULSKA, Lidia 2:51.54 (43.67) (42.82) (47.16) (37.89)

9. KRECZ, Dominika 2:53.51 (41.39) (43.64) (52.40) (36.08)

10. KONOPKA, Julia 2:54.73 (45.04) (43.22) (46.48) (39.99)

11. ADAMCZYK, Sandra 2:59.34 (50.70) (43.83) (48.01) (36.80)

12. KARCZEWSKA, Patrycja 3:02.30 (45.04) (46.14) (49.48) (41.64)

13. ŁOKUCJEWSKA, Weronikka3:08.27 (45.38) (52.36) (51.51) (39.02)

Klasyfikacja po 2 imprezach

1 Szeluga Wiktoria 2506

2 Truskolawska Olga 2240

3 Wiktor Marika 2212

4 Harnisz Aleksandra 1934

5 Troia Delfina 1905

6 Krupińska Laura 1884

{AdmirorGallery}prix105{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn pływanie TP Kormoran Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x