II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna – Naprawdę warto było…

Na basenie przy ul. Głowackiego odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu 2010”. Organizator - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie kilka tygodni temu umożliwił mieszkańcom korzystanie z pływalni w soboty i chyba wielu z tego skorzystało, przygotowując się do jedynej swego rodzaju imprezy. Wystartowało  blisko stu uczestników od kilkuletnich dzieci, do osób po sześćdziesiątce.

Zawody odbyły się w 10 kategoriach wiekowych. Dystans 50 metrów był optymalny, tak żeby się trochę zmęczyć, a jednocześnie pościgać z rywalami. W stawce nie zabrakło uczestników niedawno zakończonych Mistrzostw Polski weteranów (Anna Goździejewska, Janusz Chodyna), był oczywiście Bolesław Krawczyk – multisportowiec, który potrafi znaleźć się w każdej konkurencji. Najważniejsze, że była do wspaniała zabawa.

Na zakończenie imprezy za miejsca od pierwszego do trzeciego w poszczególnych kategoriach zawodników nagrodzono medalami,  oraz dyplomami za miejsca I – IV, a wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostały nagrody rzeczowe ufundowane przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Dodatkowo każdy zawodnik od Mikołaja otrzymał paczkę ze słodyczami.

 Wyniki poszczególnych grup wiekowych przedstawiają się następująco:

 Rocznik 2004-2010  (dystans 25 m)

1                Bacławska                                  Wiktoria                 2004               0,35,39

2                Wróblewska                              Martyna                 2005               0,35,54

3                Chrapkowska                             Anna                      2004               0,35,57

4                Kopertowska                             Ida                           2004               0,44,33

5                Tońska                                       Maja                       2005               1,00,10

6                Wasiela                                      Edyta                      2006               1,53,48

 

Rocznik 2001-2003 (dystans 50 m)

Dziewczęta

1                Płachta                                        Zuanna                   2001               00,52,8

2                Więckowska                              Emilka                     2001               00,56,2

3                Wtulich                                      Anna                      2002               01,06,1

4                Szeluga                                       Wiktoria                 2001               01,07,4

5                Wasiela                                      Karolina                 2001               01,15,3

6                Aleksiejczyk                              Zuzanna                 2002               01,24,6

Chłopcy

1                Chmielewki                                 Jakub                      2001               00,51,0

2                Nowak                                        Radosław               2002               00,54,7

3                Mierzejek                                    Igor                         2002               00,59,5

4                Sawicki                                       Konstanty             2002               00,59,6

5                Śmiarowski                                 Tomasz                   2001               01,02,5

6                Wróblewski                               Szczepan                2003               01,03,4

7                Woźniak                                     Szymon                  2003               01,19,6

8                Piekarski                                     Szymon                  2002               01,40,1

Rocznik 1998-2000 (dystans 50 metrów)

 Dziewczęta

 

 

 

 

 

1                Piekarska                                    Marta                      1998               00,32,3

2                Goździejewska                           Urszula                   1998               00,33,9

3                Chludzińska                               Agata                     1999               00,35,1

4                Sznitko                                        Magda                    1998               00,37,5

5                Bator                                           Julia                        1999               00,38,8

6                Stachera                                     Paulina                   1998               00,39,3

7                Gozdan                                       Magdalena            1998               00,40,2

8                Osełkowska                               Julia                        1999               00,40,3

9                Murawska                                  Marta                      1998               00,42,9

10              Chodyna                                    Kinga                      2000               00,43,2

11              Kostrubiec                                 Alicja                      2000               00,43,9

12              Nowak                                        Roksana                 2000               00,44,7

13              Stefaniak                                    Alicja                      2000               00,51,6

14              Golon                                          Patrycja                  1998               00,51,7

15              Ogonowska                               Klaudia                   2000               00,52,9

 

 

 

 

 

Chłopcy

1                Chodań                                       Alan                        1998               00,28,9

2                Mielnik                                       Daniel                     1998               00,29,2

3                Król                                             Bartosz                   1998               00,31,5

4                Bugaj                                          Dominik                  1999               00,35,8

5                Sobczuk                                      Michał                    1998               00,39,0

6                Ryński                                        Damian                   1999               00,40,1

7                Podlewski                                   Maciej                    1999               00,41,4

8                Stachera                                     Jakub                      1999               00,44,5

9.               Korejwo                                      Maciej                    2000               00,46,9

10.             Śladewski                                   Marcel                    2002               00,51,5

11.             Radzymiński                              Kamil                      1999               00,53,6

12.             Jurczak                                        Kacper                    2000               00,53,8

13.             Fafiński                                       Michał                    2000               01,10,8

14.             Fafiński                                       Dominik                  1999               01,41,9

Rocznik 1995-1997 (dystans 50 metrów)

 

Chłopcy

 

 

 

 

 

1                Lendzian                                     Maciej                    1996               00,31,7

2                Sznitko                                        Michał                    1995               00,31,8

3                Buczyński                                  Maciej                    1995               00,33,9

4                Dziemian                                     Kamil                      1997               00,34,3

5                Gozdan                                       Tomasz                   1996               00,36,5

6                Słowikowski                               Konrad                   1997               00,37,1

7                Wegen                                        Rafał                       1997               00,40,0

8                Rosiński                                     Michał                    1997               00,45,9

9                Murawski                                   Jakub                      1996               00,49,4

10              Łaszek                                        Łukasz                    1997               00,49,5

11              Rosochacki                                Piotr                        1997               01,01,9

Dziewczęta

 

 

 

 

 

1                Rosińka                                      Weronika               1997               01,00,5

 

Rocznik 1990-1994 (dystans 50 metrów)

Chłopcy

 

 

 

 

 

E – M        Nazwisko (1990-94)                   Imię                         Rocznik         Czas

1                Najmowicz                                  Sebastian               1991               00,25,9

2                Elias                                            Hubert                    1990               00,26,2

3                Najmowicz                                  Paweł                      1993               00,27,6

4                Basiak                                         Daniel                     1992               00,32,2

Dziewczęta

1                Łaszek                                        Magdalena            1994               00,44,2

Rocznik 1980-1989 (dystans 50 metrów)

Mężczyźni

 

 

 

 

 

1                Bacławski                                   Radosław               1980               00,33,1

Kobiety

 

 

 

 

 

1                Gruźdź                                         Monika                   1983               00,34,4

Rocznik 1970-1979 (dystans 50 metrów)

Mężczyźni

 

 

 

 

 

1                Chodyna                                    Janusz                    1970               00,30,4

2                Żukowski                                   Grzegorz                 1975               00,36,4

3                Orzoł                                           Tomasz                   1974               00,36,5

4                Lendzian                                     Jacek                       1973               00,37,7

Kobiety

 

 

 

 

 

1                Żadziłko                                    Katarzyna                1979               00,42,7

2                Kostrubiec                                 Beata                      1974               00,46,1

3                Nowicka – Woźniak                  Aleksandra               1974               00,46,2

4                Adamczewska                           Natalia                    1979               00,53,6

5                Radzymińska                             Ewa                         1974               01,12,3

Rocznik 1960-1969 (dystans 50 metrów)

Mężczyźni

 

 

 

 

 

1                Gozdan                                       Dariusz                   1968               00,31,9

2                Ginc                                             Mirosław                1961               00,34,2

3                Płachta                                        Marek                     1969               00,37,2

4                Murawski                                   Andrzej                  1968               00,37,9

5                Wegen                                        Mariusz                  1968               00,42,0

6                Zembrzuski                                Waldemar              1962               00,43,1

7                Mielnik                                       Piotr                        1962               00,47,9

8                Grzyb                                          Jan                          1962               00,51,1

Kobiety

 

 

 

 

1                Goździejewska                           Anna                      1967               00,33,4

2                Buczyńska                                 Elżbieta                   1960               00,39,7

3                Stasiulewicz-Aleksiejczyk       Beata                      1969               00,46,6

4                Wegen                                        Danuta                   1969               00,46,9

5                Śladewska                                  Iwona                     1960               01,10,6

 

Rocznik 1950-1959 (dystans 50 metrów)

 

1                Krawczyk                                   Bolesław                1952               00,37,3

2                Basiak                                         Leszek                    1957               00,46,8

3                Sobiesiak                                    Marek                     1953               00,54,0

 

Rocznik 1949 i starsi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1                Bacławski                                   Piotr                        1949               00,42,2

2                Buczyński                                  Marek                     1947               00,50,8

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x