III Grand Prix MTP Kormoran Olsztyn 2015 – Z rekordami w nowy rok

W Olsztynie odbyły się 17 stycznia III Zawody z cyklu Grand Prix MTP Kormoran. Najmłodszy narybek sekcji zbiera skrzętnie punkty, najlepsi walczą o zwycięstwa w klasyfikacjach generalnych trzech kategorii wiekowych. Przy takiej motywacji padają rekordy życiowe, a trenerzy pilnie przyglądają się postępom podopiecznych. W którym stylu zawodnicy czują się najlepiej.

Wyniki

Dziewczęta 11 lat i młodsze (25 m. mot., 50 m. grzb, 50 m. klas. 50 m. dow.)

1. BIEŁŁO, Oliwia 04 2:43.38 (20.76) (44.47) (56.1) (41.98)

2. SUDER, Julia 04 2:57.96 (24.29) (52.04) (59.31) (42.32)

3. SUJKOWSKA, Roksana 05 2:58.05 (23.65) (47.51) (1:01.61) (45.28)

4. KRASZEWSKA, Martyna 05 3:01.90 (22.56) (51.54) (56.11) (51.69)

5. ANSZCZAK, Ewa 04 3:04.71 (27.42) (55.37) (52.32) (49.60)

6. BUONAGURA, Miriam 05 3:07.60 (27.64) (53.85) (56.63) (49.48)

7. MURASZKO, Martyna 04 3:08.54 (21.33) (54.99) (1:04.53) (47.69)

8. STANKIEWICZ, Aneta 05 3:08.80 (24.39) (48.37) (1:08.50) (47.54)

9. SOBOTKO, Weronika 04 3:08.84 (26.01) (52.72) (1:03.07) (47.04)

10. SOBIESKA, Agata 04 3:08.91 (23.92) (54.73) (1:02.84) (47.42)

11. HINC, Julia 05 3:12.08 (24.26) (50.84) (1:05.12) (51.86)

12. SOBIERAJSKA, Julia 04 3:13.63 (27.26) (54.40) (58.31) (53.66)

13. OSMÓLSKA, Julia 04 3:13.69 (26.87) (55.96) (1:03.00) (47.86)

14. CZARNECKA, Olga 05 3:20.22 (31.15) (56.79) (57.10) (55.18)

15. GRAJEK, Sandra 04 3:20.37 (26.50) (1:00.23) (58.29) (55.35)

16. WIERZCHOWSKA, Maja 04 3:21.33 (26.40) (1:01.00) (1:05.36) (48.57)

17. SOKOŁOWSKA, Małgorzata 04 3:21.65 (26.72) (55.64) (1:03.52) (55.77)

18. KRUPIŃSKA, Maja 04 3:26.26 (27.69) (1:01.70) (57.23) (59.64)

19. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 3:28.43 (25.14) (52.92) (1:16.01) (54.36)

20. KRUPIŃSKA, Lila 04 3:29.24 (23.5) (55.44) (1:12.5) (57.67)

21. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 3:30.45 (29.97) (55.25) (1:02.51) (1:02.72)

22. POWĄZKA, Maja 04 3:33.22 (24.81) (56.80) (1:23.08) (48.53)

23. ZALECH, Zuzanna 04 3:39.64 (25.60) (55.85) (1:14.64) (1:03.55)

24. CZERNIAWSKA, Aleksandra 04 3:46.23 ( 32.60) (58.18) (1:18.09) (57.36)

25. GOSIEWSKA, Laura 04 3:53.77 4 (30.0) (1:09.70) (1:14.64) (59.39)

Klasyfikacja po III Grand Prix

1 BIEŁŁO, Oliwia 1387

2 SUJKOWSKA, Roksana 1051

3 KRASZEWSKA, Martyna 1020

4 SUDER, Julia 910

5 STANKIEWICZ, Aneta 900

6 BUONAGURA, Miriam 879

7 OSMÓLSKA, Julia 878

8 MURASZKO, Martyna 843

9 ANSZCZAK, Ewa 840

10 HINC, Julia 799

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Dziewczęta 12 lat i młodsze (100 m. dowolnym, 100 m. zmiennym)

1. TRYPUCKA, Klaudia 03 2:40.64 (1:14.10) (1:26.54)

2. KULIK, Wiktoria 03 2:41.32 (1:18.59) (1:22.73)

3. ŁABAJ, Zuzanna 03 2:43.22 (1:16.00) (1:27.22)

4. GMITER, Barbara 03 2:44.70 (1:19.88) (1:24.82)

5. CHRZAN, Daria 03 2:50.42 (1:20.22) (1:30.20)

6. KIELAK, Julia 03 0 2:50.51 (1:19.80) (1:30.71)

7. ZMIERCZAK, Natalia 03 2:53.95 (1:22.00) (1:31.95)

8. OSOWIECKA, Konstancja 03 2:56.04 (1:24.92) (1:31.12)

9. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 0 2:57.32 (1:23.3) (1:33.96)

10. SADOWSKA, Wiktoria 03 2:58.16 (1:23.24) (1:34.92)

11. KŁOS, Paulina 03 00213 2:58.36 (1:24.10) (1:34.26)

12. PURGAL, Adrianna 03 2:58.38 (1:24.56 (1:33.82)

13. KUSAJ, Zuzanna 03 3:00.54 (1:25.78) (1:34.76)

14. WIKIEŁ, Michalina 03 3:04.04 (1:25.51) (1:38.53)

15. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 3:04.06 (1:26.76) (1:37.30)

16. ABRAMCZYK, Ewa 03 3:05.95 (1:30.86) (1:35.09)

17. SKRZYPEK, Zofia 03 3:07.59 (1:26.93) (1:40.66)

18. SOBIESKA, Natalia 03 3:10.84 (1:31.19) (1:39.65)

19. PETNIUNAS, Nikola 03 3:12.21 (1:30.53) (1:41.68)

20. SKŁODOWSKA, Karolina 03 3:15.97 (1:35.12) (1:40.85)

21. GOSIEWSKA, Michalina 03 3:21.50 (1:33.9) (1:47.60)

22. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 3:30.70 (1:41.98) (1:48.72)

23. SKALSKA, Oliwia 03 03:34.80 (1:41.95) (1:52.85)

24. REMISZEWSKA, Pola 03 0 3:37.98 (1:38.36) (1:59.62)

Klasyfikacja po III Grand Prix

1 KULIK, Wiktoria 2695

2 TRYPUCKA, Klaudia 2586

3 GMITER, Barbara 2541

4 ŁABAJ, Zuzanna 2266

5 CHRZAN, Daria 2202

6 KIELAK, Julia 2184

7 SADOWSKA, Wiktoria 2079

8 ZMIERCZAK, Natalia 2057

9 KŁOS, Paulina 2026

10 ABRAMCZYK, Ewa 1816

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Dziewczęta 13 lat i młodsze (100 m. dowolnym, 100 m. zmiennym)

1. MUZYKA, Izabela 02 2:28.06 (1:07.20) (1:20.86)

2. GŁADKOJĆ, Marta 022:28.47 (1:11.26) (1:17.21)

3. JASZCZUK, Ewa 02 2:28.66 (1:10.75) (1:17.91)

4. RACZEWSKA, Emilia 02 3 2:34.79 (1:13.02) (1:21.77)

5. DĘBOWSKA, Aniela 02 2:35.63 (1:13.63) (1:22.00)

6. CHROSTOWSKA, Maria 02 3 2:38.01 (1:15.48) (1:22.53)

7. SZYMAŃSKA, Monika 02 2:38.54 (1:13.11) (1:25.43)

8. ŁUKASZEWICZ, Wiktoria 02 2:41.27 (1:14.69) (1:26.58)

9. ŻYWÓLKO, Natalia 02 2:42.99 (1:14.06) (1:28.93)

10. JĘDRASZEK, Anna 02 2:43.60 (1:18.48) (1:25.12)

11. MILEWSKA, Olga 02 2:44.79 (1:16.51) (1:28.28)

12. PAWEŁAS, Martyna 02 2:46.07 (1:16.56) (1:29.51)

13. WTULICH, Anna 02 2:47.71 (1:16.73) (1:30.98)

14. OPALACH, Wiktoria 02 2:48.89 (1:19.12) (1:29.77)

15. KOWALEWSKA, Martyna 02 2:51.14 (1:18.21) (1:32.93)

Klasyfikacja po III Grand Prix

1 JASZCZUK, Ewa 3500

2 GŁADKOJĆ, Marta 3378

3 DĘBOWSKA, Aniela 3174

4 RACZEWSKA, Emilia 2947

5 SZYMAŃSKA, Monika 2773

6 OPALACH, Wiktoria 2586

7 WTULICH, Anna 2519

8 ŻYWÓLKO, Natalia 2480

9 MILEWSKA, Olga 2347

10 PAWEŁAS, Martyna 2212

{AdmirorGallery}mtp76{/AdmirorGallery}

Chłopcy 11 lat i młodsi (25 m. mot., 50 m. grzb, 50 m. klas. 50 m. dow.)

1. KISIEL, Bartosz 04 2:29.63 (18.52) (42.09) (51.74) (37.28)

2. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 2:31.73 (21.23) (43.24) (48.62) (38.64)

3. TARASEWICZ, Marcel 04 2:32.41 (20.36) (44.43) (50.59) (37.03)

4. PATER, Aleksander 04 2:41.77 (22.73) (45.71) (54.14) (39.19)

5. ANDRZEJAK, Bartosz 04 2:46.14 (22.70) (50.28) (51.92) (41.24)

6. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 2:46.72 (23.9) (46.22) (55.29) (41.28)

7. GRABOWSKI, Mikołaj 04 2:47.01 (25.63) (46.89) (53.51) (40.98)

8. GÓRCZYŃSKI, Bartosz 04 2:50.19 (23.32) (49.34) (53.53) (44.00)

9. TUZIMEK, Arkadiusz 04 2:58.36 (23.34) (51.29) (56.44) (47.29)

10. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 2:58.48 (24.37) (47.60) (1:00.38) (46.13)

11. TURCZYŃSKI, Marek 04 3:04.39 (23.52) 54.03 58.85 47.99

12. SKRZESZEWSKI, Olaf 04 3:06.90 (22.21) 1:01.82 57.48 45.39

13. SOBCZAK, Mateusz 04 3:15.68 (26.71) (55.41) (59.39) (54.17)

14. MINDA, Michał 05 3:16.24 (28.02) (1:00.17) (54.88) (53.17)

15. JURCZAK, Bartosz 04 3:23.40 (28.72) (54.77) (1:11.84) (48.07)

16. JUSZCZYK, Aleksander 05 3:27.45 (26.35) (58.07) (1:13.76) (49.27)

17. SYDONOWICZ, Bartłomiej 04 3:29.40 (31.95) (58.42) (1:05.2) (53.77)

18. KOZŁOWSKI, Konrad 04 3:29.91 (39.14) (48.26) (1:14.11) (48.40)

19. KLIMAS, Maciej 04 3:33.13 (28.59) (57.22) (1:13.96) (53.36)

20. ONICHIMOWSKI, Olaf 04 3:51.82 (30.45) (55.30) (1:24.29) (1:01.78)

21. TOMASIAK, Szymon 04 3:52.26 (29.24) (1:05.94) (1:12.50) (1:04.58)

Klasyfikacja po III Grand Prix

1 KISIEL, Bartosz 1238

2 KRACZKOWSKI, Tomasz 1109

3 TARASEWICZ, Marcel 1044

4 PATER, Aleksander 970

5 ANDRZEJAK, Bartosz 952

6 GRABOWSKI, Mikołaj 853

7 DOMALEWSKI, Bartłomiej 804

8 GÓRCZYŃSKI, Bartosz 701

9 SZYŁAŃSKI, Mikołaj 695

10 TUZIMEK, Arkadiusz 684

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Chłopcy 12 lat (100 m. dowolnym, 100 m. zmiennym)

1. KAPAŁA, Szymon 03 2:48.43 (1:17.52) (1:30.91)

2. NIEDZIAŁEK, Michał 03 2:48.48 (1:17.5) (1:30.89)

3. PŁOŃSKI, Filip 03 2:50.92 (1:20.88) (1:30.04)

4. GALLAS, Gerard 03 2:52.40 (1:20.82) (1:31.58)

5. POŁOMSKI, Daniel 03 2:56.09 (1:20.01) (1:36.08)

6. SAWICKI, Oskar 03 2:56.97 (1:19.76) (1:37.21)

7. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 2:57.67 (1:21.56) (1:36.11)

8. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 2:59.11 (1:21.76) (1:37.35)

9. BŁASZKOWSKI, Michał 03 3:05.67 (1:24.53) (1:41.14)

10. ZAHORSKI, Tobiasz 03 3:07.14 (1:27.28) (1:39.86)

11. STANEK, Maksymilian 03 3:16.68 (1:29.23) (1:47.45)

12. BRUZDA, Konrad 03 3:17.72 (1:33.62) (1:44.10)

13. MOJSIEWICZ, Dominik 03 3:18.30 (1:33.61) (1:44.69)

14. ADAMOWICZ, Konrad 03 3:20.72 (1:35.60) (1:45.12)

15. WIŚNIEWSKI, Paweł 03 3:30.31 (1:39.43) (1:50.88)

Klasyfikacja po III Grand Prix

1 PŁOŃSKI, Filip 1646

2 GALLAS, Gerard 1505

3 NIEDZIAŁEK, Michał 1505

4 KAPAŁA, Szymon 1469

5 SAWICKI, Oskar 1413

6 POŁOMSKI, Daniel 1208

7 DZIENISZEWSKI, Rafał 1178

8 ZAHORSKI, Tobiasz 1175

9 BŁASZKOWSKI, Michał 1174

10 LIGĘZOWSKI, Konrad 1174

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Chłopcy 13 lat (100 m. dowolnym, 100 m. zmiennym)

1. KOMAR, Rafał 02 2:18.20 (1:05.83) 1:12.37

2. KURDZIEKO, Nikodem 02 2:28.20 (1:08.76) (1:19.44)

3. NOWAK, Radosław 02 2:31.51 (1:06.68) (1:24.83)

4. PORBACKI, Krystian 02 2:32.58 (1:10.51) (1:22.07)

5. BRUZDEWICZ, Hubert 02 2:36.65 (1:11.44) (1:25.21)

6. HELBRECHT, Jakub 02 2:38.31 (1:13.90) (1:24.41)

7. TOMCZUK, Kamil 02 2:38.39 (1:11.91) (1:26.48)

8. PIEKARSKI, Szymon 02 2:42.01 (1:13.4) 1:28.54

9. ŚNIECIKOWSKI, Emilian 2:42.19 (1:15.51) (1:26.68)

10. DUSZAK, Juliusz 02 2:43.28 (1:14.89) (1:28.39)

11. SZAJDEK, Michał 02 2:47.06 (1:16.96) (1:30.10)

12. BOĆWIŃSKI, Oliwier 02 2:52.74 (1:19.41) (1:33.33)

13. SKÓRSKI, Szymon 02 00213 3:01.54 2 1:23.23 1:38.31

14. DĘBSKI, Jan 02 00213 3:10.42 2 1:29.34 1:41.08

Klasyfikacja po III Grand Prix

1 KOMAR, Rafał 2915

2 KURDZIEKO, Nikodem 2338

3 NOWAK, Radosław 2195

4 BRUZDEWICZ, Hubert 2007

5 HELBRECHT, Jakub 1897

6 ŚNIECIKOWSKI, Emilian 1817

7 KRÓLIK, Damian 1683

8 SZAJDEK, Michał 1652

9 GALIŃSKI, Jakub 1410

10 MIERZEJEK, Igor 1374

Kormoran Olsztyn Olsztyn pływanie

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x