IV Mikołajkowe Zawody o Puchar Dyrektora SP 2 – „Dwójka” z „Dziesiątką”

Tradycyjnie na początku grudnia odbywają się w Olsztynie Zawody Mikołajkowe w pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2. Dzieci z „Dwójki” rywalizują ze swymi rówieśnikami z SP 10. To szkoły skąd wywodzą się przyszli zawodnicy Kormorana, jednej z najlepszych i najbardziej znanych sekcji pływackich w kraju. Czwarta już tego typu impreza przyniosła jak zwykle dużo emocji, uczestników głośno dopingowali koledzy szkolni i rodzice. Najlepsze wyniki osiągnęli: Zuzanna Płachta z SP 2 i Jakub Mościcki z SP 10.

 

Wyniki

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

1.Żmijewska Katarzyna 01 Szkoła Podstawowa nr2 51.97 137

2.Konopka Julia01Szkoła Podstawowa nr2 52.67 132

3.Harnisz Aleksandra 01 Szkoła Podstawowa nr2 53.08 129

4.Sarnowska Olga 01 Szkoła Podstawowa nr10 54.04 122

5.Troia Delfina 01 Szkoła Podstawowa nr10 56.42 107

6.Hofmeister Zuzanna 01 Szkoła Podstawowa nr10 57.07 104

7.Krupińska Laura01Szkoła Podstawowa nr10 58.23 98

8.Łucko Jagoda 01Szkoła Podstawowa nr2 58.26 98

9.Krasińska Emma 01 Szkoła Podstawowa nr2 58.30 97

10.Hofmeister Joanna 01 Szkoła Podstawowa nr10 59.16 93

11.Wiktor Marika 01 Szkoła Podstawowa nr2 59.90 90

12.Krecz Dominika 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:00.48 87

13.Adamczyk Sandra 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:00.92 85

14.Jankowska Malwina 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:01.98 81

15.Gerlich Olga 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:03.51 75

Chłopcy

1.Krotoszyński Filip 01 Szkoła Podstawowa nr2 47.09 124

2.Lipiński Szymon 01 Szkoła Podstawowa nr10 47.26 122

3.Kaproń Sebastian 01 Szkoła Podstawowa nr2 48.48 113

4.Bałdyga Marceli 01 Szkoła Podstawowa nr2 49.09 109

5.Jabłonka Bartosz 01 Szkoła Podstawowa nr2 53.80 83

6.Myśler Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr10 55.54 75

7.Włodyka Piotr 01 Szkoła Podstawowa nr2 56.44 72

8.Zalecki Artur 01 Szkoła Podstawowa nr10 57.42 68

9.Jêdrzejewski Nikodem 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:00.33 59

10.Linde Miłosz 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:02.10 54

11.Stefanowicz Szymon 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:04.2 149

12.Pietrzak Adam 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:08.2 41

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

1.Szeluga Wiktoria 01 Szkoła Podstawowa nr2 55.51 159

2.Karczewska Patrycja 01 Szkoła Podstawowa nr2 58.70 134

3.Jankowska Malwina 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:03.43 107

4.Mikulska Lidia 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:04.57 101

5.Łucko Jagoda 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:08.54 84

6.Krasińska Emma 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:12.60 71

7.Hofmeister Joanna 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:24.39 45

Chłopcy

1.Jednaszewski Mikołaj 01 Szkoła Podstawowa nr2 52.07 133

2.Krotoszyński Filip 01 Szkoła Podstawowa nr2 52.76 128

3.Jurczak Kacper 01 Szkoła Podstawowa nr2 57.20 100

4.Żurawski Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr2 58.48 94

5.Jêdrzejewski Nikodem 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:09.54 56

6.Hruświcki Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:10.20 54

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

1.Płachta Zuzanna 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:46.95 174

2.Szeluga Wiktoria 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:51.57 154

3.Czerniewicz Julia 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:55.54 138

4.Kalbarczyk Emilia 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:59.70 124

5.Truskolawska Olga 01 Szkoła Podstawowa nr10 2:03.82 112

6.Żmijewska Katarzyna 01 Szkoła Podstawowa nr2 2:08.84 100

7.Mikulska Lidia 01 Szkoła Podstawowa nr10 2:17.36 82

Chłopcy

1 Mościcki Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:40.39 141

2. Jednaszewski Mikołaj 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:44.95 123

3. Lipiński Szymon 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:59.20 84

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1.Płachta Zuzanna 01 Szkoła Podstawowa nr2 41.07 195

2.Czerniewicz Julia 01 Szkoła Podstawowa nr2 47.80 124

3.Kalbarczyk Emilia 01 Szkoła Podstawowa nr2 48.76 116

4.Krecz Dominika 01 Szkoła Podstawowa nr2 49.92 109

5.Truskolawska Olga 01 Szkoła Podstawowa nr10 50.74 103

6.Adamczyk Sandra 01 Szkoła Podstawowa nr10 51.30 100

7.Harnisz Aleksandra 01 Szkoła Podstawowa nr2 53.42 89

8.Sarnowska Olga 01 Szkoła Podstawowa nr10 55.24 80

9.Karczewska Patrycja 01 Szkoła Podstawowa nr2 55.64 78

10.Konopka Julia 01 Szkoła Podstawowa nr2 56.34 75

11.Troia Delfina 01 Szkoła Podstawowa nr10 56.70 74

12.Wiktor Marika 01 Szkoła Podstawowa nr2 58.02 69

13.Krupińska Laura 01 Szkoła Podstawowa nr10 58.98 66

14.Gerlich Olga 01 Szkoła Podstawowa nr2 1:01.10 59

15.Hofmeister Zuzanna 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:03.48 53

Chłopcy

1.Mościcki Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr10 38.95 159

2.Myśler Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr10 44.95 103

3.Bałdyga Marceli 01 Szkoła Podstawowa nr2 45.60 99

4.Kaproń Sebastian 01 Szkoła Podstawowa nr2 46.13 96

5.Jurczak Kacper 01 Szkoła Podstawowa nr2 47.07 90

6.Żurawski Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr2 48.42 83

7.Hruświcki Jakub 01 Szkoła Podstawowa nr10 48.73 81

8.Jabłonka Bartosz 01 Szkoła Podstawowa nr2 49.86 76

9.Zalecki Artur 01 Szkoła Podstawowa nr10 55.80 54

10.Włodyka Piotr 01 Szkoła Podstawowa nr2 56.36 52

11.Linde Miłosz 01 Szkoła Podstawowa nr10 56.92 51

12.Stefanowicz Szymon 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:02.72 38

13.Pietrzak Adam 01 Szkoła Podstawowa nr10 1:19.13 19

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1.Szkoła Podstawowa nr2 )Płachta Zuzanna Czerniewicz Julia Szeluga Wiktoria Kalbarczyk Emilia) 3:01.80 156

2. Szkoła Podstawowa nr10 (Truskolawska Olga Sarnowska Olga Adamczyk Sandra Sułkowska Natalia) 3:27.42 105

Chłopcy

1.Szkoła Podstawowa nr10 (Mościcki Jakub Hruświcki JakubLipiński Szymon Budner Marceli) 3:06.80 100

2. Szkoła Podstawowa nr2  ( Jurczak Kacper Jednaszewski Mikołaj Krotoszyński Filip Żurawski Jakub) 3:13.39 90

 

Najlepsze wyniki według punktów.

Dziewczęta:

Zuzanna Płachta   SP 2   369 pkt.

Chłopcy:

Jakub Mościcki  SP 10   300 pkt.

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x