IX Wiosenne Zawody o Puchar Burmistrza Giżycka – Perełki w wodzie

Tradycyjne dziewiąte już  Wiosenne Zawody o Puchar Burmistrza Giżycka w pływaniu zgromadziły stawkę młodych zawodników w wieku 10 - 16 lat z 30 klubów. Warmię i Mazury reprezentowały tym razem sekcje z Gołdapi, Elbląga, Ełku, Szczytna, Pisza i oczywiście gospodarze. Kilkuset uczestników o zróżnicowanych umiejętnościach, ale na pewno kilka prawdziwych perełek. Z naszych pływaków najlepiej zaprezentowali się: Lilia Gadsparjan i Krzysztof Woronko (oboje Medyk Giżycko) oraz Mateusz Kasztelan, Cezary Zieliński i Maciej Falaciński (MOS Ełk). Tradycyjnie odbyły się wyścigi australijskie.

 

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

10 lat

2. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 45.13 157

3. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 56.00 82

11 lat

4. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 42.38 190

5. SUCHOCKA KLAUDIA 01 Muks Piorun Gołdap 45.78 151

6. Kalinowska Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 52.59 99

12 lat

3. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 38.35 256

6. Pretko Aleksandra 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 40.65 215

10. Truszkowska Wiktoria 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 46.70 142

13 lat

4. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 38.42 255

14 lat

2. Jasianek Aleksandra 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.35 278

3. Pieńkos Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.61 272

15 lat

2. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 32.37 427

3. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 32.91 406

4. Zaręba Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.55 273

5. Leszczyńska Matylda 97 UKS „PIRAT” Elbląg 39.39 237

16 lat

2. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 31.48 464

4. Falacińskia Kamila 94 Uks Mos Ełk 39.66 232

Chłopcy

10 lat

4. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 42.75 132

11 lat

2. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.04 188

5. Wierzchowski Michał 01 Uks Mos Ełk 45.15 112

6. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 45.96 106

7. Sobociński Piotr 01 Juvenia Bialystok 46.78 101

8. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 52.24 72

12 lat

1. Rutkowski Michał 00 Uks Mos Ełk 34.76 246

4. Żukowski Jakub 00 UKS „PIRAT” Elbląg 38.64 179

5. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 39.22 171

7. Sawicki Dawid 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 40.28 158

8. Maćkiewicz Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.43 156

9. Dąbrowski Jan 00 UKS „PIRAT” Elbląg 41.67 143

10. Wnorowski Adrian 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 43.07 129

12. Bil Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.77 115

16. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 46.35 104

17. Fiedoruk Grzegorz 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 48.86 88

13 lat

2. Koszorek Szymon 99 Uks Mos Ełk 33.16 284

5. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 34.95 242

6. Ruszczyk Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.25 236

8. STANIASZEK ANDRZEJ 99 Muks Piorun Gołdap 35.36 234

10. Luma Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.91 206

14 lat

2. Piwowarski Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.62 398

3. Sołtowski Dominik 98 Uks Mos Ełk 30.44 367

4. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 33.27 281

15 lat

2. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 31.22 340

3. Mikołajewski Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.04 314

16 lat

1. Falaciński Maciej 96 Uks Mos Ełk 25.87 598

4. Dąbrowski Filip 95 Uks Mos Ełk 28.99 425

6. Bancerek Jakub 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.40 198

100 metów stylem klasycznym

Dziewczęta

10 lat

2. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:41.43 236

3. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:46.52 203

4. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:47.69 197

6. Dąbrowska Aleksandra 02 UKS „PIRAT” Elbląg 1:56.41 156

7. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:57.32 152

8. Kania Zuzanna 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:08.26 116

11 lat

5. ZDUNIEWICZ JULIA 01 Muks Piorun Gołdap 1:43.96 219

9. SUCHOCKA KLAUDIA 01 Muks Piorun Gołdap 1:46.74 202

11. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:47.33 199

13. Kalinowska Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:53.82 167

14. Jasek Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 2:06.67 121

15. Guz Maria 01 MKS Medyk Giżycko 2:15.32 99

12 lat

2. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.91 402

3. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:35.98 278

4. MEJCZ BARBARA 00 Muks Piorun Gołdap 1:36.59 273

5. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:40.00 246

6. Jakowska Oliwia 00 Muks Piorun Gołdap 1:41.23 237

9. Zyskowska Kamila 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:47.60 197

11. Andrzejewska Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:59.20 145

13 lat

4. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:34.04 296

14 lat

3. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:28.32 357

5. Miszkiewicz Maja 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:46.43 204

15 lat

2. Tokarska Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:33.76 299

3. Leszczyńska Matylda 97 UKS „PIRAT” Elbląg 1:34.20 294

4. Kamińska Patrycja 97 MKS Medyk Giżycko 1:48.20 194

Chłopcy

10 lat

1. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:38.19 181

3. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 Muks Piorun Gołdap 1:41.36 165

4. Szutkiewicz Szymon 02 Mks Barracuda 1:42.18 161

5. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:43.98 152

6. TAUDUL KACPER 03 Muks Piorun Gołdap 1:45.92 144

11 lat

10. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:44.94 148

11. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:46.05 144

12. Wierzchowski Michał 01 Uks Mos Ełk 1:46.41 142

14. BUCZYŃSKI BERNARD 01 Muks Piorun Gołdap 1:48.90 133

12 lat

5. Dąbrowski Jan 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:39.17 176

6. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:40.84 167

9. Partyka Karol 00 Uks Mos Ełk 1:44.52 150

10. Medźwiecki Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:44.89 149

11. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:45.11 148

14. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 1:52.94 119

15. Olszewski Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 1:57.09 107

16. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz 2:02.24 94

17. Kowaluk Mateusz 00 MKS Medyk Giżycko 2:28.41 52

13 lat

1. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:23.29 297

2. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:23.60 294

3. Dalidowicz Patryk 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:24.53 284

10. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:34.11 206

14 lat

2. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:24.41 285

3. BECZ IGOR 98 Muks Piorun Gołdap 1:28.85 245

15 lat

2. Zaręba Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:39.27 175

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

10 lat

1. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:28.61 242

2. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:35.96 190

3. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:39.39 171

5. Dąbrowska Aleksandra 02 UKS „PIRAT” Elbląg 1:42.45 156

6. Wojtaś Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:47.32 136

7. Ciż Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1:49.49 128

8. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:52.58 118

9. Łupkowska Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 1:59.48 98

10. Wiszniowiecka Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 2:00.73 95

11. Zalewska Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 2:19.70 61

11 lat

7. Jasek Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 1:50.76 123

12 lat

4. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:21.63 309

5. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:22.68 298

9. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:28.57 242

11. Albin Weronika 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:29.17 237

12. Truszkowska Wiktoria 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:32.08 215

13. Kozłowska Dominika 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:32.71 211

14. MEJCZ BARBARA 00 Muks Piorun Gołdap 1:38.75 174

18. Wiszniowiecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 1:49.30 129

13 lat

2. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:15.49 391

5. Arciszewska Gabriela 99 Uks Mos Ełk 1:21.06 316

6. Witkowska Marta 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:34.81 197

14 lat

2. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 1:10.89 472

4. Pieńkos Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.49 279

7. Miszkiewicz Maja 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:38.21 177

15 lat

2. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:13.34 427

3. Tokarska Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.88 295

16 lat

1. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 1:20.02 328

Chłopcy

10 lat

1. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:28.67 168

4. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 Muks Piorun Gołdap 1:32.60 147

6. SOBOLEWSKI DAWID 02 Muks Piorun Gołdap 1:34.58 138

7. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 Muks Piorun Gołdap 1:36.76 129

11 lat

3. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.55 193

8. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:33.74 142

9. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:35.39 135

10. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 Muks Piorun Gołdap 1:38.66 122

12 lat

1. Sawicki Dawid 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:21.60 215

6. TRAMP MATEUSZ 00 Muks Piorun Gołdap 1:33.23 144

7. Lasota Jacek 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:38.81 121

8. Świrydowicz Dawid 00 Uks Mos Ełk 1:39.03 120

13 lat

5. Kubiński Arkadiusz 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:20.60 223

14 lat

3. SZTUK MATEUSZ 98 Muks Piorun Gołdap 1:20.61 223

15 lat

1. Mikołajewski Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.50 261

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

10 lat

2. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 36.86 250

3. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 36.99 248

7. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 43.32 154

8. Wojtaś Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 44.18 145

9. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 45.40 134

10. Ciż Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 47.41 117

11. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 47.55 116

12. Kania Zuzanna 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.16 79

13. Zalewska Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 58.26 63

14. Wiszniowiecka Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 59.94 58

15. Łupkowska Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 1:00.46 56

11 lat

10. ZDUNIEWICZ JULIA 01 Muks Piorun Gołdap 39.67 201

13. Guz Maria 01 MKS Medyk Giżycko 54.72 76

12 lat

1. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 30.36 449

9. Tazuszel Barbara 00 UKS „PIRAT” Elbląg 35.83 273

11. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 37.58 236

12. Pretko Aleksandra 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 37.63 235

13. Jakowska Oliwia 00 Muks Piorun Gołdap 37.77 233

14. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 37.95 229

15. Albin Weronika 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 38.30 223

17. Kozłowska Dominika 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 40.63 187

21. Wiszniowiecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 45.91 129

13 lat

1. Leończuk Sara 99 Uks Mos Ełk 30.50 442

3. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 31.63 397

4. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 31.76 392

6. Arciszewska Gabriela 99 Uks Mos Ełk 33.43 336

7. Babraj Małgorzata 99 UKP Jedynka Elbląg 33.54 333

9. Witkowska Marta 99 UKS „PIRAT” Elbląg 35.50 280

11. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 37.73 233

14 lat

6. Jasianek Aleksandra 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.99 320

10. Czujak Klementyna 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.42 153

15 lat

1. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 30.64 436

4. Zaręba Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.06 381

5. Kamińska Patrycja 97 MKS Medyk Giżycko 36.30 262

16 lat

2. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 29.71 479

3. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 31.70 394

5. Wichrow Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.28 340

6. Falacińskia Kamila 94 Uks Mos Ełk 34.48 306

Chłopcy

10 lat

2. SOBOLEWSKI DAWID 02 Muks Piorun Gołdap 36.36 174

3. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 37.23 162

4. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 37.39 160

5. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 37.76 155

7. Lewandowski Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 38.97 141

8. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 39.74 133

11. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 Muks Piorun Gołdap 40.55 125

13. TAUDUL KACPER 03 Muks Piorun Gołdap 41.36 118

16. SIDOR JULIAN 02 Muks Piorun Gołdap 44.60 94

20. Gleba Klaudiusz 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.34 49

21. Gleba Maciej 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.38 34

11 lat

1. Mech Mateusz 01 UKS „PIRAT” Elbląg 32.41 245

4. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 33.71 218

6. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 36.77 168

8. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 38.47 146

11. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 Muks Piorun Gołdap 39.61 134

12. BUCZYŃSKI BERNARD 01 Muks Piorun Gołdap 39.99 130

14. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 40.45 126

12 lat

2. Rutkowski Michał 00 Uks Mos Ełk 32.08 253

3. Mech Dariusz 00 UKS „PIRAT” Elbląg 32.24 249

7. Partyka Karol 00 Uks Mos Ełk 34.61 201

8. Bil Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.83 197

10. Maćkiewicz Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.81 167

12. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz 37.67 156

13. TRAMP MATEUSZ 00 Muks Piorun Gołdap 37.78 155

14. Wnorowski Adrian 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 38.64 145

15. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 38.71 144

16. Fiedoruk Grzegorz 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 38.96 141

17. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 39.45 136

18. Świrydowicz Dawid 00 Uks Mos Ełk 42.46 109

19. Medźwiecki Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.61 108

20. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 43.12 104

22. Olszewski Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 44.75 93

23. Kowaluk Mateusz 00 MKS Medyk Giżycko 48.81 71

13 lat

2. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.76 391

7. Koszorek Szymon 99 Uks Mos Ełk 30.13 305

8. Ruszczyk Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.40 297

9. STANIASZEK ANDRZEJ 99 Muks Piorun Gołdap 31.43 269

10. Dalidowicz Patryk 99 UKS „PIRAT” Elbląg 31.52 267

11. Luma Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.55 266

14. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 32.38 246

14 lat

1. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 26.83 433

3. Piwowarski Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.13 418

5. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 28.76 351

6. BECZ IGOR 98 Muks Piorun Gołdap 30.49 295

9. Wielgosz Dominik 98 UKP Jedynka Elbląg 41.29 118

15 lat

1. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 28.16 374

4. Czechowicz Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.65 201

5. Zaręba Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.19 176

16 lat

1. Falaciński Maciej 96 Uks Mos Ełk 24.54 566

7. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 26.39 455

8. Dąbrowski Filip 95 Uks Mos Ełk 27.16 417

11. Markowski Artur 94 UKP Jedynka Elbląg 29.37 330

12. Bancerek Jakub 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.54 242

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

11 lat

5. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:35.51 193

12 lat

2. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 2:55.77 356

5. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 3:11.10 277

7. Andrzejewska Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:08.73 125

13 lat

2. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:33.09 539

3. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 2:55.92 355

Chłopcy

11 lat

7. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 3:19.12 168

9. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 3:25.64 153

11. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 3:30.14 143

12 lat

1. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:05.88 207

3. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 3:07.40 202

5. Żukowski Jakub 00 UKS „PIRAT” Elbląg 3:14.10 182

13 lat

3. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:47.93 281

14 lat

1. Sołtowski Dominik 98 Uks Mos Ełk 2:32.27 377

2. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 2:48.01 281

15 lat

1. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:24.94 438

16 lat

1. Wołyniec Robert 96 Uks Mos Ełk 2:23.99 446

200 metrow stylem grzbietowym

Dziewczęta

10 lat

1. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 3:31.31 183

12 lat

4. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:52.90 335

5. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:58.61 304

13 lat

3. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 2:42.24 406

14 lat

2. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 2:32.81 486

Chłopcy

10 lat

1. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 3:03.49 193

2. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 3:06.31 184

4. Lewandowski Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 3:24.23 140

11 lat

4. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 3:23.09 142

12 lat

1. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 3:06.57 183

2. Lasota Jacek 00 UKS „PIRAT” Elbląg 3:32.89 123

13 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:21.98 417

6. Kubiński Arkadiusz 99 UKS „PIRAT” Elbląg 2:53.72 227

14 lat

1. SZTUK MATEUSZ 98 Muks Piorun Gołdap 2:52.55 232

16 lat

1. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 2:19.27 442

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

4. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 6:22.48 231

12 lat

2. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 5:22.31 387

5. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 5:59.51 279

6. Tazuszel Barbara 00 UKS „PIRAT” Elbląg 6:14.68 246

13 lat

3. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 4:54.15 509

4. Leończuk Sara 99 Uks Mos Ełk 4:55.24 503

5. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 5:08.63 441

14 lat

2. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 5:09.88 435

Chłopcy

11 lat

2. Mech Mateusz 01 UKS „PIRAT” Elbląg 5:34.26 257

5. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 6:08.38 192

7. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 6:12.43 186

12 lat

2. Mech Dariusz 00 UKS „PIRAT” Elbląg 5:39.43 246

14 lat

1. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 4:23.52 526

15 lat

1. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:31.93 479

Wyścigi australijskie

Dziewczęta

Do 10 lat

1. Kucharska Dagmara 02 Perła Radom 36.15

2. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 37.10

Do 12 lat

1. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 32.49

2. Pecyna Michalina 00 IKS Konstancin 33.84

Chłopcy

Do 10 lat

1. Szermuszyn Hubert 02 Mks Barracuda 38.09

2. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 38.88

Do 11 lat

1. KAROLCZAK JAN 01 Buks W-Wa 31.72

2. Mech Mateusz 01 UKS „PIRAT” Elbląg 33.38

Do 12 lat

1. Mech Dariusz 00 UKS „PIRAT” Elbląg 32.73

2. Adamski Mikołaj 00 MPKS ORKA Ciechanów 33.82

Do 13 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.33

2. Pecyna Maciej 99 IKS Konstancin 30.50

Do 14 lat

1. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 27.12

2. MILCZAREK PIOTR 98 Uks 190 Łódź 27.67

Do 15 lat

1. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 27.23

2. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 30.51

III blok

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

10 lat

1. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:22.94 232

3. Wojtaś Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:35.88 150

4. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:36.03 149

5. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:38.43 139

6. Ciż Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1:45.90 111

7. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:46.64 109

8. Wiszniowiecka Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 2:17.26 51

11 lat

6. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:23.59 227

11. ZDUNIEWICZ JULIA 01 Muks Piorun Gołdap 1:27.17 200

12 lat

10. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:21.29 247

12. Tazuszel Barbara 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:22.13 239

13. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:22.64 235

15. Jakowska Oliwia 00 Muks Piorun Gołdap 1:27.36 199

16. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:28.66 190

19. Wiszniowiecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 1:41.33 127

13 lat

2. Leończuk Sara 99 Uks Mos Ełk 1:05.88 464

9. Babraj Małgorzata 99 UKP Jedynka Elbląg 1:13.32 336

10. Witkowska Marta 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:19.64 262

14 lat

5. Jasianek Aleksandra 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.78 330

7. Pieńkos Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.98 302

15 lat

1. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:06.48 451

3. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:07.56 430

5. Zaręba Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.28 337

6. Kamińska Patrycja 97 MKS Medyk Giżycko 1:24.98 216

16 lat

1. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:03.08 528

2. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 1:10.24 383

4. Wichrow Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.59 319

5. Falacińskia Kamila 94 Uks Mos Ełk 1:16.51 296

Chłopcy

10 lat

4. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:24.74 149

7. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:30.14 123

8. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 Muks Piorun Gołdap 1:30.39 122

9. TAUDUL KACPER 03 Muks Piorun Gołdap 1:31.51 118

11. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.10 112

13. SIDOR JULIAN 02 Muks Piorun Gołdap 1:40.54 89

16. Gleba Klaudiusz 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:04.73 46

11 lat

3. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.96 207

5. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:18.57 187

9. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:21.36 168

10. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 Muks Piorun Gołdap 1:26.20 141

13. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:32.25 115

14. BUCZYŃSKI BERNARD 01 Muks Piorun Gołdap 1:32.29 115

15. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:34.90 106

12 lat

1. Mech Dariusz 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:12.11 242

2. Rutkowski Michał 00 Uks Mos Ełk 1:12.70 236

4. Sawicki Dawid 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:14.43 220

6. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:15.09 214

10. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:21.60 167

11. Partyka Karol 00 Uks Mos Ełk 1:21.85 165

12. Bil Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.25 163

14. TRAMP MATEUSZ 00 Muks Piorun Gołdap 1:24.67 149

15. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz 1:26.98 137

16. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:27.13 137

18. Fiedoruk Grzegorz 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:27.69 134

20. Olszewski Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 1:41.38 87

21. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 1:42.22 84

13 lat

12. Luma Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.33 239

13. STANIASZEK ANDRZEJ 99 Muks Piorun Gołdap 1:12.63 236

14. Kubiński Arkadiusz 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:13.12 232

15. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:16.40 203

14 lat

1. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 58.29 458

2. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:03.00 362

3. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:06.57 307

4. BECZ IGOR 98 Muks Piorun Gołdap 1:09.26 273

5. Witanowski Adam 98 Uks Mos Ełk 1:14.14 222

15 lat

1. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 59.25 436

2. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:03.44 355

3. Czechowicz Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.02 183

16 lat

1. Falaciński Maciej 96 Uks Mos Ełk 53.67 587

4. Dąbrowski Filip 95 Uks Mos Ełk 58.17 461

5. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 58.77 447

7. Bancerek Jakub 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.20 222

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

10 lat

2. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 45.22 258

3. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 48.60 208

6. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 54.02 151

7. Kania Zuzanna 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.64 124

8. Ciż Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 58.66 118

9. Łupkowska Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 1:15.06 56

10. Zalewska Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 1:18.62 49

11 lat

2. SUCHOCKA KLAUDIA 01 Muks Piorun Gołdap 47.80 218

4. ZDUNIEWICZ JULIA 01 Muks Piorun Gołdap 47.90 217

9. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 49.93 191

11. Kalinowska Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 52.39 166

12. Jasek Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 58.25 120

13. Guz Maria 01 MKS Medyk Giżycko 1:00.54 107

12 lat

1. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 38.06 433

3. MEJCZ BARBARA 00 Muks Piorun Gołdap 43.88 282

4. Jakowska Oliwia 00 Muks Piorun Gołdap 44.98 262

6. Albin Weronika 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 47.41 224

7. Truszkowska Wiktoria 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 48.11 214

8. Pretko Aleksandra 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 49.52 196

11. Zyskowska Kamila 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 50.22 188

12. Andrzejewska Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.52 185

13 lat

3. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 41.78 327

5. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 43.66 287

14 lat

2. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 36.26 501

4. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 41.21 341

6. Czujak Klementyna 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.06 143

15 lat

1. Leszczyńska Matylda 97 UKS „PIRAT” Elbląg 43.61 288

2. Kamińska Patrycja 97 MKS Medyk Giżycko 48.95 203

Chłopcy

10 lat

1. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 44.67 180

2. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 Muks Piorun Gołdap 45.47 171

4. TAUDUL KACPER 03 Muks Piorun Gołdap 49.06 136

6. SIDOR JULIAN 02 Muks Piorun Gołdap 54.95 97

7. Ciborowski Itan 05 KS Seba-Sport PISZ 1:07.00 53

8. Gleba Maciej 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.12 31

11lat

5. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 48.60 140

6. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 49.07 136

7. Wierzchowski Michał 01 Uks Mos Ełk 49.23 134

8. BUCZYŃSKI BERNARD 01 Muks Piorun Gołdap 49.64 131

9. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 56.93 87

12 lat

3. Maćkiewicz Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.71 180

5. Dąbrowski Jan 00 UKS „PIRAT” Elbląg 45.93 166

6. Partyka Karol 00 Uks Mos Ełk 46.45 160

7. Medźwiecki Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.79 157

8. Wyłudzki Oskar 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 48.05 145

9. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 48.66 139

11. Bil Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.61 117

12. Lasota Jacek 00 UKS „PIRAT” Elbląg 52.40 111

13. Kowaluk Mateusz 00 MKS Medyk Giżycko 1:09.39 48

13 lat

1. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 38.58 280

3. Dalidowicz Patryk 99 UKS „PIRAT” Elbląg 38.85 274

4. Koszorek Szymon 99 Uks Mos Ełk 39.09 269

14 lat

2. BECZ IGOR 98 Muks Piorun Gołdap 38.64 279

4. Wielgosz Dominik 98 UKP Jedynka Elbląg 44.78 179

15 lat

1. Zaręba Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.98 189

16 lat

3. Markowski Artur 94 UKP Jedynka Elbląg 35.44 361

{AdmirorGallery}gizy16{/AdmirorGallery}

Fot. medyk gizycko

100 metrow stylem zmiennym

Dziewczęta

10 lat

1. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:32.57 242

2. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.05 238

5. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:38.05 204

6. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:42.64 178

7. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:47.54 154

8. Wojtaś Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:49.37 147

9. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:49.43 146

12 lat

1. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:18.67 395

5. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:23.69 328

6. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:23.96 325

10. Pretko Aleksandra 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:32.70 241

12. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:35.36 221

15. Andrzejewska Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:58.34 116

13 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:11.82 519

7. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:31.49 251

14 lat

2. Pieńkos Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.44 319

3. Jasianek Aleksandra 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.34 309

4. Miszkiewicz Maja 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:35.30 222

15 lat

2. Tokarska Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.88 338

3. Zaręba Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.42 308

4. Leszczyńska Matylda 97 UKS „PIRAT” Elbląg 1:27.07 291

16 lat

1. Falacińskia Kamila 94 Uks Mos Ełk 1:26.77 294

Chłopcy

10 lat

3. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:32.40 165

4. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:32.47 165

6. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.89 158

7. Lewandowski Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:38.19 138

8. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:40.09 130

11. Ciborowski Itan 05 KS Seba-Sport PISZ 2:34.17 35

11 lat

4. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:26.28 203

8. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:29.78 180

13. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:37.93 139

14. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:38.04 138

12 lat

2. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:25.89 206

3. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:26.18 204

4. Żukowski Jakub 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:26.63 201

5. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 1:32.33 166

8. Maćkiewicz Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:36.54 145

9. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:37.39 141

10. Fiedoruk Grzegorz 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 1:43.08 119

13 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:08.00 415

4. Ruszczyk Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.10 264

6. Luma Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.82 238

14 lat

1. Piwowarski Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.80 419

3. SZTUK MATEUSZ 98 Muks Piorun Gołdap 1:23.72 222

4. Witanowski Adam 98 Uks Mos Ełk 1:26.96 198

15 lat

1. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:12.53 342

16 lat

1. Wołyniec Robert 96 Uks Mos Ełk 1:06.46 445

100 metrow stylem motylkowym

Dziewczęta

11 lat

2. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:37.31 181

4. SUCHOCKA KLAUDIA 01 Muks Piorun Gołdap 1:51.02 121

13 lat

1. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:16.16 377

2. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:21.09 312

14 lat

1. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 1:09.45 498

15 lat

1. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:13.60 418

2. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:16.91 366

16 lat

1. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:13.10 427

Chłopcy

11 lat

4. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:42.03 107

12 lat

2. Żukowski Jakub 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:29.63 158

13 lat

5. STANIASZEK ANDRZEJ 99 Muks Piorun Gołdap 1:24.77 187

14 lat

2. Sołtowski Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:09.54 338

3. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:20.50 218

4. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:23.39 196

15 lat

1. Mikołajewski Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.57 310

16 lat

1. Falaciński Maciej 96 Uks Mos Ełk 57.40 602

2. Dąbrowski Filip 95 Uks Mos Ełk 1:03.82 438

3. Bancerek Jakub 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:27.68 169

50 metrow stylem grzbietowym

Dziewczęta

10 lat

2. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 43.80 202

3. Dąbrowska Aleksandra 02 UKS „PIRAT” Elbląg 45.73 177

5. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 49.15 142

6. Łupkowska Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 53.40 111

7. Wiszniowiecka Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 56.67 93

8. Zalewska Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 1:04.36 63

11 lat

6. Jasek Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 48.55 148

7. Guz Maria 01 MKS Medyk Giżycko 56.63 93

12 lat

6. Albin Weronika 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 40.85 249

7. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 41.74 233

8. Truszkowska Wiktoria 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 43.43 207

9. Zyskowska Kamila 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 43.86 201

13. Wiszniowiecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 50.52 131

13 lat

2. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 36.49 349

5. Witkowska Marta 99 UKS „PIRAT” Elbląg 43.33 208

15 lat

2. Tokarska Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.16 305

16 lat

2. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 36.25 356

Chłopcy

10 lat

3. SOBOLEWSKI DAWID 02 Muks Piorun Gołdap 43.67 138

4. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 Muks Piorun Gołdap 44.21 133

5. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 Muks Piorun Gołdap 44.39 132

9. Gleba Klaudiusz 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.46 49

10. Gleba Maciej 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.64 30

11 lat

4. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 Muks Piorun Gołdap 45.54 122

5. Wierzchowski Michał 01 Uks Mos Ełk 46.82 112

12 lat

2. Rutkowski Michał 00 Uks Mos Ełk 37.16 225

4. Sawicki Dawid 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 39.08 193

7. TRAMP MATEUSZ 00 Muks Piorun Gołdap 44.64 129

8. Wyłudzki Oskar 00 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ełku 44.66 129

9. Olszewski Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 45.25 124

10. Lasota Jacek 00 UKS „PIRAT” Elbląg 45.80 120

11. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 47.60 107

12. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 47.84 105

14. Kowaluk Mateusz 00 MKS Medyk Giżycko 54.92 69

13 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 31.00 387

4. Koszorek Szymon 99 Uks Mos Ełk 34.06 292

5. Kubiński Arkadiusz 99 UKS „PIRAT” Elbląg 37.56 218

6. Ruszczyk Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.62 217

14 lat

1. Piwowarski Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.55 405

3. SZTUK MATEUSZ 98 Muks Piorun Gołdap 38.16 208

15 lat

1. Mikołajewski Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.20 265

16 lat

2. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 30.35 413

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

10 lat

1. Dąbrowska Aleksandra 02 UKS „PIRAT” Elbląg 4:00.47 175

11 lat

5. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:48.21 205

6. Kalinowska Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 3:59.41 177

12 lat

1. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 3:01.51 407

3. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 3:25.39 281

4. MEJCZ BARBARA 00 Muks Piorun Gołdap 3:29.51 264

13 lat

3. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 3:16.29 322

4. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3:27.24 273

Chłopcy

10 lat

3. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 3:57.63 130

11 lat

6. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 3:45.17 153

12 lat

2. Dąbrowski Jan 00 UKS „PIRAT” Elbląg 3:21.21 215

6. Medźwiecki Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:44.12 156

13 lat

1. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:52.80 340

2. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 3:00.08 300

3. Dalidowicz Patryk 99 UKS „PIRAT” Elbląg 3:01.15 295

200 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

10 lat

1. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 3:06.32 212

12 lat

2. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:29.08 414

5. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:39.92 335

6. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:42.71 318

10. Tazuszel Barbara 00 UKS „PIRAT” Elbląg 2:56.54 249

13 lat

2. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:20.77 492

3. Leończuk Sara 99 Uks Mos Ełk 2:22.81 471

4. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:27.34 429

7. Babraj Małgorzata 99 UKP Jedynka Elbląg 2:39.08 341

14 lat

3. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:26.43 437

Chłopcy

11 lat

Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 2:54.57 184

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x