Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy 2013 – Konrad Piwowarski potwierdził talent

W stolicy zakończyły się Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu. Zjawiło się ponad 600 pływaków z prawie 60 klubów, w tym  Jedynki i Pirata Elbląg, Płetwala Szczytno i Medyka Giżycko. Wyścigi rozgrywane były  w kategoriach wiekowych od 11 do 16 lat. W umie reprezentacji Warmii i mazur zdobyli 13 medali (2-2.9) Znakomicie wypadł Konrad Piwowarski z Płetwala Szczytno, który wygrał dwie konkurencje: 50 metrów dowolnym i 100 metrów motylkowym. 

 

Medaliści

Klub Sportowy Płetwal Szczytno

………………………………………………………..

Złoty 50m dowolny 15 lat PIWOWARSKI, Konrad 25.70

Złoty 100m motylkowy 15 lat PIWOWARSKI, Konrad 1:02.29

Brązowy 100m dowolny 15 lat PIWOWARSKI, Konrad 57.26

Brązowy 200m zmienny 12 lat KŁAK, Marcin 2:51.11

MKS Medyk Giżycko

………………………………………………………….

Srebrny 400m dowolny 11 lat WORONKO, Krzysztof 5:45.40

Srebrny 200m zmienny 11 lat WORONKO, Krzysztof 3:03.20

Brązowy 200m grzbietowy 11 lat WORONKO, Krzysztof 2:53.98

UKP Jedynka Elbląg

………………………………………………………..

Brązowy 50m klasyczny 14 lat NIEROŃSKI, Sebastian 35.60

Brązowy 100m klasyczny 14 lat NIEROŃSKI, Sebastian 1:19.55

Brązowy 200m klasyczny 14 lat NIEROŃSKI, Sebastian 2:51.88

Brązowy 400m dowolny 12 lat TYLKIE, Karolina 5:31.12

Brązowy 50m grzbietowy 11 lat ZAJĄC, Aleksandra 41.89

Brązowy 100m grzbietowy 11 lat ZAJĄC, Aleksandra 1:29.64

Wyniki szczegółowe

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

11 lat

6. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 35.50 298

12 lat

14. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 34.12 336

49. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 38.93 226

13 lat

20. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 33.68 349

31. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 37.01 263

50 metrów stylem klasycznym

9 CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 44.40 302

13 lat

15 MAŚNICKA, Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.62 245

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

7. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:59.16 332

13. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:03.43 309

13 lat

4. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:43.37 437

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

11. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:32.20 223

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

6. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 3:25.16 232

13 lat

5. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:49.55 411

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

6. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:19.94 276

12 lat

5. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:13.14 360

13 lat

12. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:10.62 400

27. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:18.86 287

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

5. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:35.29 309

20. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:50.96 195

13 lat

13. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:38.79 277

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

3. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:29.64 272

12 lat

11. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:30.66 263

13 lat

8. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:18.25 409

14. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:22.64 347

20. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:31.63 255

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

3. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 5:31.12 376

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

7. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 37.65 295

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat

3. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 41.89 269

12 lat

18. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 41.89 269

13 lat

7. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 36.11 420

15. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 37.92 363

21. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 42.49 258

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

5. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:20.70 336

17. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 3:54.52 210

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

11 lat

27. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.56 159

12 lat

16. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 33.98 233

19. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 34.59 220

13 lat

12. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 31.58 290

19. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 32.97 255

21. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 33.43 244

28. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 35.28 208

29. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 36.31 190

14 lat

15. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 28.83 381

15 RUSZCZYK, Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.83 381

22. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 29.60 352

23. LUMA, Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.62 351

24. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 29.93 340

15 lat

1. PIWOWARSKI, Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.70 538

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

9. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.37 178

12 lat

11. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 46.87 184

13. CHADAJ, Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 47.98 171

13 lat

14. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 47.25 179

15. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 47.69 174

14 lat

3. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 35.60 420

6. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 37.34 364

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

3. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:53.98 266

14 lat

10. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 2:44.79 313 

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

5. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.85 262

13 lat

11. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 1:25.49 197

14 lat

21. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 1:22.42 220

15 lat

1. PIWOWARSKI, Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.29 511

200 metrów stylem motylkowym

13 lat

8. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 3:18.22 178

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

2. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 3:03.20 240 

12 lat  

3 KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:51:11 295

13 lat  

13 MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:00.92 250

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

13. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:19.23 207

12 lat

5. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:10.40 295

9. HENDRYCH, dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:13.93 255

17. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:19.40 206

13 lat

15. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:10.39 295

22. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 1:14.08 253

25. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:17.43 222

28. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:23.77 175

14 lat

12. RUSZCZYK, Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.46 403

19. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 1:05.00 375

21. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 1:05.48 367

24. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 1:05.72 363

27. LUMA, Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.41 352

15 lat

3. PIWOWARSKI, Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.26 549

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

8. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:45.62 169

12 lat

11. CHADAJ, Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:44.51 175

13 lat

12. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:44.63 174

14. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:46.14 167

14 lat

3. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:19.55 396

7. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 1:22.96 349

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

2. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 5:45.40 258

13 lat

5. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 5:31.85 291

11. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 5:03.17 382

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

9. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 39.46 183

12 lat

16. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 44.63 126

13 lat

7. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 35.88 244

14 lat

22. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 35.45 253

50 metrów stylem grzbietowym

12 lat

6. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 39.00 234

17. CHADAJ, Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 47.14 132

13 lat

7. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 37.83 256

10. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 38.51 243

14 lat

15. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 35.97 298

200 metrów stylem klasycznym

13 lat

8. MICHAŁOWSKI, Remigiusz00 UKP Jedynka Elbląg 3:38.80 195

14 lat

3. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:51.88 403

6. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 3:00.25 349

200 metrów stylem dowolnym

13 lat

11. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:36.73 275 36.13 40.99 40.85 38.76

19. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 2:42.25 248 

14 lat

15. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 2:22.14 369

17. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 2:28.19 326

18. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 2:28.82 321

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x