Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików (1) Suwałki 2021 – Rekordy życiowe najlepszą oceną

Fot. MTP Kormoran Olsztyn facebook
W Suwałkach odbywał się w dniach 19/20 marca pierwsza runda Międzywojewódzkich Drużynowych Młodzików (U12 i U13). Startowali pływacy sekcji warmińsko-mazurskich i podlaskich również w kat. U11 i U14+, których wyniki nie były zaliczane do oficjalnej klasyfukacji zespołowej. Zresztą rywalizacja w tej imprezie ma charakter korespondencyjny i punktacje można podac po rozegraniu wszystkich imprez w kraju.

Z naszej strony wystąpili pływacy UKS Frog Giąycko, MTP Kormoran Olsztyn, Swimland Olsztyn, MOS Ełk, KS Płetwal Szczytno. Z dużym powodzeniem, nie tylko z racji zdobytych medali, ale też, ale wielu rekordów życiowych, co jest efektem rozwoju talentu zawodników przy odpowiednim oczywiście treningu.

W klasyfikacji medalowej MTP Kormoran zajął trzecie miejsce. Olsztynianie zdecydowanie najczęściej stawali na podium (53 razy), ale wywalczyli trochę mniej złotych, najcenniejszych krążków (11). Coraz większy potencjał prezentują pływacy UKS Frog Giżycko. Zdobyli 20 medali w tym 8 złotych. W dziesiątce znalazły się wszystkie sekcje warmińsko-mazurskie, każda miała swoich zwycięzców.

Indywidualnie najlepiej wypadł Michał Rżyski (Kormoran) – cztery medale 3 złote i 1 srebrny) i jego kolega klubowy Jan Czodrowski (2 złote i 2 srebrne), cztery razy na podium stawał Ignacy Choroszewski (Płetwal). Wśród dziewcząt Olga Nitschka (UKS Frog) zdobyła 3 złote i 1 srebrny krążek.

Prowadzono też punktacje indywidualną (czasy przeliczano na punkty). Obejmująca udział we wszystkich konkurencjach. Tu na podium znaleźli się: wśród 11 latków dziewczęta: 2 Olga Nitschka (Frog), 3 Julia Szkraba (Kormoran), chłopcy: 2 Kornel Pardo (Frog), 3 Szymon Budzisz (Kormoran), wśród 12-latków: dziewczęta: 2 Magdalena Stachewicz (Kormoran), 3 Aleksandra Stachewicz (Kormoran), chłopcy: 2 Jan Czodrowski (Kormoran), 3 Fabian Brózio (MOS), wśród 13-latków: dziewczęta: 3 Julia Zbutowicz (Swimland), chłopcy: 1 Jan Suchocki (Kormoran), 2 Ignacy Choroszewski (Płetwal). Wśród 14-latków: 2 Michal Rżyski (Kormoran)

Klasyfikacja medalowa

1. MKS Juvenia Białystok 15 11 8 34

2. Uks Jagiellonia Swim 13 6 7 26

3. MTP Kormoran Olsztyn 11 24 18 53

4. UKS ,,Frog” Giżycko 8 5 7 20

5. Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk” Suwałki 6 6 13 25

6. KS Płetwal Szczytno 4 1 2 7

7. UKS Butterfly Łomża 4 1 – 5

8. SWIMLAND Olsztyn 3 4 3 10

9. UKS OMEGA Sokółka 3 2 2 7

10. UKS MOS Ełk 1 4 2 7

11. MKP Wodnik Bielsk Podlaski – 3 5 8

12. UKS ,,Batory' -1-1

Multimedalistki

1. BRZOZOWSKA, Julia 08 POL MKS Juvenia Białystok 4 – – 4

2. GWAJ, Julia 04 POL Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk” Suwałki 3 1- 4

2. NITSCHKA, Olga 10 POL UKS ,,Frog” Giżycko 3 1 – 4

4. BRECZKO, Paulina 10 POL UKS OMEGA Sokółka 3 – – 3

4. SZKIŁĄDŹ, Klaudia 09 POL MKS Juvenia Białystok 3 – – 3

6. EKIERT, Gabriela 09 POL Uks Jagiellonia Swim 2 1 1 4

7. BRZOZOWSKA, Aleksandra 05 POL Uks Jagiellonia Swim 2 1- 3

7. SZKRABA, Julia 10 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 1 – 3

9. CHMIELEWSKA, Aleksandra 06 POL Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk” Suwałki 2- 2 4

10. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 POL KS Płetwal Szczytno 2 – 1 3

11. KLIM, Oliwia 08 POL MKS Juvenia Białystok 1 1 1 3

11. STACHEWICZ, Aleksandra 09 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 1 1 3

13. BESZTERDA, Maria 05 POL Uks Jagiellonia Swim 1 1- 2

13. KAMIŃSKA, Zuzanna 08 POL MKS Juvenia Białystok 1 1 –2

13 ZBUTOWICZ, Julia 0 8POL SWIMLAND Olsztyn 1 1-2

Mulitimedaliści

1. KUPISZEK, Antoni10 POL MKS Juvenia Białystok 4 – – 4

1. RUDCZYK, Filip 09 POLUKS Butterfly Łomża 4 – – 4

3. RŻYSKI, Michał 06 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 1 – 4

4. RAPCZEWSKI, Mateusz 08 POL Uks Jagiellonia Swim 3 – 1 4

5. JAKUBOWSKI, Kacper 04 POL Uks Jagiellonia Swim 3 – – 3

6. CZODROWSKI, Jan 09 POLMTP Kormoran Olsztyn 2 2 – 4

7. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 POL KS Płetwal Szczytno 2 1 1 4

8. PERZ, Patryk 06 POL Uks Jagiellonia Swim 2 – 1 3

9. CIECHANOWICZ, Miłosz10POLUKS ,,Frog” Giżycko 2 – – 2

10. SUCHOCKI, Jan 08 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 3 – 4

11. KORTAS, Krzysztof 09 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 2 1 4

11. PARDO, Kornel 10 POL UKS ,,Frog” Giżycko 1 2 1 4

13. WALENDZEWICZ, Oscar 09 POLMiędzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk” Suwałki 1 1 2 4

14. SROKA, Zoran 08 POLUKS ,,Frog” Giżycko 1- 2 3

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1.SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.60 175

2.MAKOWSKA, Nastazja Kinga10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:50.80 119

3.MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:54.05 109

4.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.25 89

12 lat

1.STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn1:20.00318

4.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.40 206

6.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn1:33.80 197

10.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn1:43.75 145

13 lat

4.MUSIAŁ, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:16.50 363

5.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.603

6.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.39 325

7.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:24.30 271

8.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 1:31.25 214

11.SZOSTAWICKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.25 139

12.PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn1:45.75 137

14.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.10 125

14 lat i starsi

5.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.75 440

8.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn1:13.95 402

9.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn1:15.15 383

12.CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.55 323

13.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.90 266

14.SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.10 255

15.BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.25 236

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

1.NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko1:35.40 279

5.NITSCHKA, Lena10UKS ,,Frog” Giżycko 1:48.40 190

6.LUBERA, Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:49.00 187

9.MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:53.40 166

12.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.80 134

14.ROMANOWSKA, Weronika10 SWIMLAND Olsztyn 2:22.60 83

12 lat

1.PIEŃKOWSKA, Martyna09KS Płetwal Szczytno 1:30.95 322

2.STACHEWICZ, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn 1:33.40 297

5.TRZESZCZKOWSKA, Dominika 09 SWIMLAND Olsztyn 1:36.40 270

5. DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 1:36.40 270 43.8052.60

7.SZAŁEK, Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn 1:36.50 269

9.WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.65 237

10.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno1:42.20 227

11.SZYSZKOWSKA, Alana 09 UKS MOS Ełk 1:46.20 202

12.FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.55 194

13.MILEWSKA, Dorota09MTP Kormoran Olsztyn 1:47.80 193

14.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.60 189

15.CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.20 186

13 lat

1.ZBUTOWICZ, Julia08SWIMLAND Olsztyn 1:19.60 480

7.RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.30 352

8.ZALECH, Agata08MTP Kormoran Olsztyn 1:30.70 325

9.JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:31.25 319

15.BORKOWSKA, Hanna 08 UKS ,,Frog” Giżycko1:42.60 224

16.SZOSTAWICKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn1:43.10 221

22.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.40 149

14 lat

3.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.65 479

5.ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.80 427

7.CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.90 369

9.GRZEGORCZYK, Maja 05 MTP Kormoran Olsztyn1:29.10 342

12.ROJEK, Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.90 302

13.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn1:33.40 297

18.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:42.10 227

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1.NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:19.40 213

3.MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:25.15 196

6.LUBERA, Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 3:35.25 169

7.DZIAPKA, Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.65 169

12 lat

3.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.80 296

4.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.75 256

6.WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.85 236

7.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 3:12.90 236

11.SZYSZKOWSKA, Alana 09 UKS MOS Ełk 3:37.25 165

16.FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:48.44 142

17.NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 MTP Kormoran Olsztyn 4:05.10 115

13 lat

5.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn2:57.30 304

7.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:57.75 301

8.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.85 301

9.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 2:59.20 294

11.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 3:05.20 266

15.BORKOWSKA, Hanna08UKS ,,Frog” Giżycko 3:22.10 205

14 lat

3.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 2:34.00 464

4.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.50 387

8.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.60 353

9.ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.90 351

10.BRODACKA, Maja07MTP Kormoran Olsztyn 2:49.70 346

11.CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.80 322

13.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 3:03.50 274

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

2.NITSCHKA, Lena10UKS ,,Frog” Giżycko 6:35.60 208

4.SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 6:48.20 189

10.DZIAPKA, Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 7:06.65 166

12 lat

2.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 5:41.00 325

5.DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 6:02.20 271

6.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 6:03.10 269

8.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 6:17.00 240

9.SZAŁEK, Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn 6:18.70 237

10.MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 6:18.85 237

11.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 6:22.90 229

12.TRZESZCZKOWSKA, Dominika 09 SWIMLAND Olsztyn 6:24.90 226

13.CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 6:31.40 215

13 lat

4.ZBUTOWICZ, Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 5:14.90 413

7.MUSIAŁ, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 5:29.90 359

8.ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:38.30 333

9.JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:40.45 326

11.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 5:49.00 303

13.RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:59.00 278

15.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 6:02.90 269

16.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 6:07.80 259

23.PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 6:54.00 181

14 lat

4.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:47.60 542

5.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:49.50 531

6.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:51.90 518

11.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 5:03.00 463

12.GRZEGORCZYK, Maja 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:09.60 434

13.SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:13.20 419

14.CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:14.40 415

15.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:14.60 414

19.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 5:27.35 367

20.ROJEK, Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:27.50 367

21.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 5:36.70 337

22.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:41.10 325

23.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 5:48.20 305

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

6.MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:30.20 179

10.DZIAPKA, Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.40 167

11.MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:36.71 145

14.SZMIT, Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko1:39.65 133

16.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.60 118

19.ROMANOWSKA, Weronika 10 SWIMLAND Olsztyn 1:49.78 99

12 lat

3.DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 1:10.50 376

4.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.00 325

5.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn1:14.30 321

10.SZAŁEK, Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn1:17.3028537.1040.20

11.MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.60 261

12.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 1:20.50 252

13.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 1:21.10 247

14.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.00 230

25.NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.30 119

26.DĘBSKA, Amelia 09 SWIMLAND Olsztyn 1:56.00 84

13 lat

4.ZBUTOWICZ, Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 1:05.00 480

7.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:07.91 421

8.MUSIAŁ, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:08.10 417

11.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.30 349

12.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:12.40 347

13.ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.00 339

17.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn1:16.20 298

18.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:16.40 295

21.RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn1:18.10 276

32.PIECHOTA, Maja08MTP Kormoran Olsztyn 1:28.80 188

14 lat

5.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.80 532

6.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.20 522

7.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk1:03.30 520

12.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn1:05.00 480

15 GRZEGORCZYK, Maja 0 5MTP Kormoran Olsztyn 1:06.60 446

17.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.20 434

19.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 1:08.60 408

20.SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.50 393

21.CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.60 391

2.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 1:09.70 389

24.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn1:10.30 379

25.ROJEK, Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn1:11.20 365

28.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn1:14.00 325

30.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.90 314

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

1.NITSCHKA, Olga10UKS ,,Frog” Giżycko 3:20.50 302

2.SZKRABA, Julia10MTP Kormoran Olsztyn 3:21.20 299

4.LUBERA, Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 3:57.50 181

8.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 4:18.40 141

12 lat

1.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 3:15.45 326 43.0049.20

3.STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.60 288

5.TRZESZCZKOWSKA, D.09SWIMLAND Olsztyn 3:29.90 263

6.WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:37.00 238

7.SZYSZKOWSKA, Alana 09 UKS MOS Ełk 3:51.50 196

8.FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.90 195

9.MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:52.30 194

10.CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:57.70 181

13 lat

3.RAK-ŁUKAWSKA, Maja08MTP Kormoran Olsztyn 3:09.00 360

4.ZALECH, Agata08MTP Kormoran Olsztyn 3:15.40 326

5.JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:16.95 318

11.SZOSTAWICKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:30.40 261

13.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 4:14.60 147

14 lat

2.ŻUCHOWSKA, Antonina07MTP Kormoran Olsztyn 2:53.30 468

3.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.40 443

6.CYGLICKA, Maria 0 7MTP Kormoran Olsztyn 3:03.20 396

7.ROJEK, Hanna07MTP Kormoran Olsztyn 3:17.00 318

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

3.NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:34.75 195

8.LUBERA, Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:44.20 147

13.SZMIT, Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:51.20 121

12 lat

3.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:23.85 282

5.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.50 276

6.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.80 237

7.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 1:30.50 224

8.SZAŁEK, Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn 1:31.00 221

10.WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.15 220

11.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno1:32.10 213

13.SZYSZKOWSKA, Alana09UKS MOS Ełk 1:39.85167

20.FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.00 115

21.NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.05 93

13 lat

3.MUSIAŁ, Michalina08SWIMLAND Olsztyn 1:15.70 384

7.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.00 281

8.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:24.30 278

9.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:25.10 270

10.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 1:27.10 252

11.BORKOWSKA, Hanna 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:32.50 210

14 lat

5.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 1:12.10 444

10.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.10 363

11.CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.20 348

13.GRZEGORCZYK, Maja 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.20 335

14.BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.90 326

15.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.50 319

17.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:25.55 266

18.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 1:27.60 247

20.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 1:29.50 232

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1.SZKRABA, Julia10MTP Kormoran Olsztyn 3:12.00 255

2.NITSCHKA, Olga10UKS ,,Frog” Giżycko 3:16.80 237

4.NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:28.00 201

5.MAKOWSKA, Nastazja Kinga10UKS ,,Frog” Giżycko 3:32.60 188

6.MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:44.65 159

12 lat

4.STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.60 302

6.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.80 256

8.TRZESZCZKOWSKA, D.09 SWIMLAND Olsztyn 3:14.60 245

9.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.10 236

10.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.05 212

13.CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.50 178

13 lat

2.ZBUTOWICZ, Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 2:39.20 448

7.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:52.10 355

8.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.30 319

9.JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:59.20 314

10.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.80 256

13.SZOSTAWICKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.60 211

14.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:48.45 151

14 lat

2.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.05 494

3.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.10 494

6.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.30 415

8.ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.40 399

10.BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.70 328

11.CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.60 312

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1.GŁADKOWSKI, Olaf 10 UKS MOS Ełk 1:30.20 151

2.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.25 103

3.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:45.75 93

12 lat

1.CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.50 165

2.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.70 159

5.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.55 80

7.NIEDZIAŁEK, Maciej 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.65 64

13 lat

1.POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:14.70 266

2.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.80 255

4.SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:20.70 211

6.STANISZEWSKI, Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:23.40 191

9.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 1:29.70 153

10.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.35 145

11.CIECHANOWICZ, Michał 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:32.18 141

14 lat

2.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.70 473

8.ŁOJEWSKI, Adam 07MTP Kormoran Olsztyn 1:06.50 377

9.WIĘCŁAW, Aleksander 06 Uks Jagiellonia Swim 1:06.70 374

10.KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.90 371

14.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn1:13.60 278

14. CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.60 278

16.POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn 1:14.90 264

17.ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.40 259

20.GRZESIUK, Bartosz 07 UKS MOS Ełk 1:19.40 222

21.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn1:22.30 199

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

1.CIECHANOWICZ, Miłosz 10 UKS ,,Frog” Giżycko1:43.60 154

2.KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn1:43.90 153

3.KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.00 140

6.SOBOLEWSKI, Krzysztof 10 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.8 584

8.SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 2:11.70 75

12 lat

2.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.10 199

3.RUCHLEWICZ, Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.50 164

4.KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.10 161

8.DERDA, Michał 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:54.00 116

10.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.00 110

11.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.80 105

12.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.75 102

13.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.85 99

17.WIKTOR, Jan09MTP Kormoran Olsztyn 2:14.15 71

13 lat

1.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno1:21.40 318

2.SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn1:22.00 311

4.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.10 289

7.WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:30.50 232

8.STANISZEWSKI, Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:30.90 228

11.CIECHANOWICZ, Michał 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:35.50 197

13.ODOLECKI, Konrad 08 UKS MOS Ełk 1:38.80 178

14 lat

1.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn1:10.70 486

3.LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 1:16.90 378

5.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.05 361

10.TRUSKOLAWSKI, Pawe ł06 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.30 308

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

2.PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:01.30 197

3.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.50 165

5.KOCENKA, Aleksander10MTP Kormoran Olsztyn 3:18.80 150

6.KOZIKOWSKI, Teodozjusz10MTP Kormoran Olsztyn 3:23.90 139

12 lat

2.BRÓZIO, Fabian09UKS MOS Ełk 3:02.60 193

3.RUCHLEWICZ, Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.30

4.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.60 133

8.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn3 :44.75 103

9.DERDA, Michał 09 UKS ,,Frog” Giżycko 3:49.60 97

10.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:52.15 94

12.WIKTOR, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:57.95 87

13.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 4:04.35 80

13 lat

2.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 2:40.90 282

3.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.50 279

4.WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:44.80 263

6.CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:55.33 218

7.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.00 216

8.WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:57.60 210

14 lat

3.DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:27.40 368

5.KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.95 323

6.POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.50 295

11.ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.30 234

12.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.30 230

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

2.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 5:39.85 243

3.PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 5:59.90 205

4.GŁADKOWSKI, Olaf 10 UKS MOS Ełk 6:04.20 197

5.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 6:21.60 172

6.CIECHANOWICZ, Miłosz 10 UKS ,,Frog” Giżycko 6:34.30 155

9.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 6:46.80 142

12.SOBOLEWSKI, Krzysztof 10 MTP Kormoran Olsztyn 7:58.20 87

12 lat

2.CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.50 231

6.KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 6:02.30 201

7.BRÓZIO, Fabian 09 UKS MOS Ełk 6:02.60 200

9.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 6:39.00 150

11.NIEDZIAŁEK, Maciej 09 MTP Kormoran Olsztyn 7:10.20 120

13 lat

1.SROKA, Zoran08UKS ,,Frog” Giżycko 4:59.00 357

2.SUCHOCKI, Jan08MTP Kormoran Olsztyn 5:05.35 335

3.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 5:20.00 291

7.CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:36.90 250

10.ODOLECKI, Konrad 08 UKS MOS Ełk 5:44.20 234

11.WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:44.90 233

13.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 6:16.40 179

14 lat

2.KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:32.30 473

7.CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:39.20 439

8.ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:39.80 436

9.KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:44.20 416

15.LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 5:08.30 326

16.KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:09.30 323

20.GRZESIUK, Bartosz 07 UKS MOS Ełk 5:46.40 230

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

2.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.00 223 35.4038.60

4.GŁADKOWSKI, Olaf 10 UKS MOS Ełk 1:18.40 188

5.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.50 173

6.KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.60 161

10.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:26.90 138

14.SOBOLEWSKI, Krzysztof 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.20 80

16.SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:47.00 74

12 lat

2.BRÓZIO, Fabian 09 UKS MOS Ełk 1:12.00 243

3.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.50 228

6.KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.60 186

11.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.20 136

12.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.60 135

14.DERDA, Michał 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:30.20 123

15.NIEDZIAŁEK, Maciej09MTP Kormoran Olsztyn 1:31.60 118

18.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.25 105

19.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.00 90

20.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.45 89

22.WIKTOR, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.30 73

13 lat

3.SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:07.00 301

4.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 1:07.60 293

7.STANISZEWSKI, Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:11.70 246

7. ODOLECKI, Konrad 08 UKS MOS Ełk1:11.70 246

12.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.40 229

14.CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08UKS ,,Frog” Giżycko 1:14.20 222

15.WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:14.90 216

16.CIECHANOWICZ, Michał 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:15.00 215

18.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.70 209

14 lat

10.KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn 59.00 441

11.KOCHAŃSKI, Paweł 06 Uks Jagiellonia Swim 1:00.10 418

12.KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.50 409

13.DRAGUN, Oliwier06MTP Kormoran Olsztyn 1:00.60 407

16.CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.70 386

18.ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.20 377

20.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.60 369

22. POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn 1:04.20 342

28.GRZESIUK, Bartosz 07 UKS MOS Ełk1:07.70 292

30.KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.20 286

32.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.70 279

34.ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.70 256

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

1.CIECHANOWICZ, Miłosz 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:43.20 157

2.KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.80 151

12 lat

1.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.70 212

2.CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.80 209

6.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 4:24.60 94

13 lat

1.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:55.10 325 39.2044.6046.0045.30

2.SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.70 316

3.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.45 307

4.POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:04.50 278

5.STANISZEWSKI, Piotr 08 UKS MOS Ełk 3:16.75 229

6.CIECHANOWICZ, Micha ł08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:20.60 216

14 lat

1.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.00 478 35.0040.6038.9039.50

2.LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 2:50.50 352

4.TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.60 301

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1.PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:22.50 208

2.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.60 157

3.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.90 146

4.KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn1:34.20 140

12.SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 2:06.10 58

12 lat

2.BRÓZIO, Fabian09UKS MOS Ełk 1:27.40 175

3.RUCHLEWICZ, Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.75 151

6.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.90 121

8.DERDA, Michał 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:44.10 103

10.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.10 100

13.WIKTOR, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.50 82

15.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn1:54.50 77

13 lat

2.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.90 290

3.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 1:14.10 287

4.WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.50 251

6.ODOLECKI, Konrad 08 UKS MOS Ełk 1:20.75 222

7.WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko1:23.80 198

11.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.70 151

14 lat

3.ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.00 341

4.DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.20 338

5.KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn1 :11.40 321

6.POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.70 304

12.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.00 237

13.ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.70 231

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

2.PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:04.40 210 45.5044.8053.6040.50

4.GŁADKOWSKI, Olaf 10 UKS MOS Ełk 3:20.00 164

5.CIECHANOWICZ, Miłosz 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:25.50 151

6.KOCENKA, Aleksander10MTP Kormoran Olsztyn 3:29.50 143

7.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:34.65 133

12 lat

1.CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.00 229

4.RUCHLEWICZ, Stanisław09MTP Kormoran Olsztyn 3:20.05 164

5.KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.90 157

6.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.30 135

13 lat

1.SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.75 342

2.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:41.20 314

3.SROKA, Zoran08UKS ,,Frog” Giżycko 2:48.40 275

5.WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:51.10 263

6.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.30 253

11.CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:02.70 216

14 lat

1.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.60 474

2.KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.50 465

9.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.00 360

13.LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 2:36.80 341

16.TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.70 311

18.KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.40 285

19.GRZESIUK, Bartosz 07 UKS MOS Ełk 2:51.10 263

4 razy 50 metrów stylem zmiennym (mix)

12 lat

1.MTP Kormoran Olsztyn 1 (STACHEWICZ, Magdalena STACHEWICZ, Aleksandra KORTAS, Krzysztof WILCZEWSKA, Karolina) 2:28.70 279

2.SWIMLAND Olsztyn 2 (OSTASZEWSKA, Nadia SZAŁEK, Blanka .60DZIK, Zoja TRZESZCZKOWSKA, Dominika) 2:33.41 254

5.MTP Kormoran Olsztyn 5 (WALKOWIAK, Aleksandra LECH, Matylda MILEWSKA, Dorota CZODROWSKI, Jan) 2:46.50 198

7.MTP Kormoran Olsztyn 3 (RUCHLEWICZ, Stanisław ZDUNIAK, Ewa CHRZANOWSKA, Amelia KAMIŃSKI, Dominik) 2:49.60 188

10.MTP Kormoran Olsztyn 2 (SOBIECH, SULIGA, Ksawery FRĄCKIEWICZ, Magdalena POPIOŁEK, Mieszko) 3:10.47 132

11.MTP Kormoran Olsztyn 4 (NIEDZWIEDZKA, Nikola NIEDZIAŁEK, Maciej BRODACKI, Szymon GEBAUER, Jurgen) 3:23.60 108

13 lat

1.SWIMLAND Olsztyn 1 (GOŁĄB, Kryspin, MUSIAŁ, Michalina ZBUTOWICZ, Julia KYRYLLOWA, Kira) 2:14.30 378

3.MTP Kormoran Olsztyn 6 (ZERA, Jan SADOWSKI, Tomasz SUCHOCKI, Jan RAK-ŁUKAWSKA, Maja) 2:19.10 340

5.UKS ,,Frog” Giżycko 1 (SKRABOWSKA, Karolina, POLAK, Bartosz, WALASIEWICZ, Bartosz 30SROKA, Zoran) 2:20.80 328

6.MTP Kormoran Olsztyn 7 (SOBÓTKA, Amelia08MADEKSZA, Maja, ZALECH, Agata SLIWINSKI, Jacob) 2:28.20 281

8.UKS ,,Frog” Giżycko 2 (WAWRZOS, Dawid, CIECHANOWICZ, Michał 00JARMOŁOWICZ, Gabriela CZAŁBOWSKI, Mikołaj) 2:31.90 261

Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym mix

12 lat

1.SWIMLAND Olsztyn 2 (SZAŁEK, Blanka, TRZESZCZKOWSKA, Dominika, OSTASZEWSKA, Nadia, DZIK, Zoja) 2:14.10 288

2.MTP Kormoran Olsztyn 2 (STACHEWICZ, Magdalena, STACHEWICZ, Aleksandra, 0KORTAS, Krzysztof, WILCZEWSKA, Karolina) 2:14.80 283

4.MTP Kormoran Olsztyn 3 (LECH, Matylda, MILEWSKA, Dorota ,CZODROWSKI, Jan KAMIŃSKI, Dominik) 2:23.40 235

8.MTP Kormoran Olsztyn 7 (ZDUNIAK, Ewa, WALKOWIAK, Aleksandra CHRZANOWSKA, Amelia RUCHLEWICZ, Stanisław) 2:32.40 196

11.MTP Kormoran Olsztyn 4 (SULIGA, Ksawery GEBAUER, Jurgen, SOBIECH, Ignacy POPIOŁEK, Mieszko) 2:45.95 152

12.MTP Kormoran Olsztyn 1 (NIEDZIAŁEK, Maciej, NIEDZWIEDZKA, Nikola FRĄCKIEWICZ, Magdalena BRODACKI, Szymon) 3:02.25 114

13 lat

2.SWIMLAND Olsztyn 1 (MUSIAŁ, Michalina GOŁĄB, Kryspin ULISZEWSKA, Michalina ZBUTOWICZ, Julia) 2:02.10 381

4.MTP Kormoran Olsztyn 5 (RAK-ŁUKAWSKA, Maja, SADOWSKI, Tomasz MADEKSZA, Maja SUCHOCKI, Jan) 2:07.50 335

5.UKS ,,Frog” Giżycko 1 (SROKA, Zoran CIECHANOWICZ, Michał SKRABOWSKA, Karolina POLAK, Bartosz) 2:08.10 330

7.MTP Kormoran Olsztyn 6 (ZERA, Jan, 80SOBÓTKA, Amelia, ZALECH, Agata SLIWINSKI, Jacob) 2:14.65 284

9.UKS ,,Frog” Giżycko 2 (WALASIEWICZ, Bartosz, CZAŁBOWSKI, Mikołaj, WAWRZOS, Dawid JARMOŁOWICZ, Gabriela) 2:17.05 269

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko Olsztyn pływanie sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
22 marca 2021 09:39

A multimedalistki?

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x