Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – Martyna Buko i inni

Młodzi pływacy Kormorana Olsztyn, Jedynki i Pirata Elbląg oraz Medyka Giżycko uczestniczyli w Gdańsku w II rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików (12 lat). Istotne są nie tyle miejsca, ile uzyskane czasy, a w efekcie punkty.  Doskonale pływała Martyna Buko (Medyk) , której wyniki przekraczały 400 punktów. Wyróżnili się: Rafał Komar i Radosław Nowak (obaj Kormoran) i Aleksandra Zając (Jedynka Elbląg)

I dzień

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

2. Jaszczuk Ewa 02 Kormoran Olsztyn 1:20.63 318

7. Dębowska Aniela 02 Kormoran Olsztyn 1:26.30 259

8. Szymańska Monika 02 Kormoran Olsztyn 1:26.49 257

10. Opalach Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 1:28.40 241

12. Chrostowska Maria 02 Kormoran Olsztyn 1:30.99 221

21. Wróblewska Aleksandra 02 Jedynka Elbląg 1:39.04 171

24. Kowalewska Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:42.63 154

100 metrów stylem klasycznym

1. Buko Martyna 02 Medyk Giżycko 1:23.59 422

4. Gładkojć Marta 02 Kormoran Olsztyn 1:29.55 343

9. Rudnicka Wiktoria 02 Medyk Giżycko 1:32.57 310

12. Chrostowska Maria 02 Kormoran Olsztyn 1:33.27 303

16. Jędraszek Anna 02 Kormoran Olsztyn 1:37.58 265

17. Wtulich Anna 02 Kormoran Olsztyn 1:38.40 258

18. Milewska Olga 02 Kormoran Olsztyn 1:38.76 255

20. Opalach Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 1:39.15 252

24. Raczewska Emilia 02 Kormoran Olsztyn 1:43.50 222

26. Łukaszewicz Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 1:45.76 208

28. Żywólko Natalia 02 Kormoran Olsztyn 1:47.98 195

29. Góralska Maria 02 Kormoran Olsztyn 1:50.18 184

31. Pawełas Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:55.69 159

200 metrów stylem grzbietowym

5. Muzyka Izabela 02 Kormoran Olsztyn 2:48.84 359

6. Zając Aleksandra 02 Jedynka Elbląg 2:49.50 355

8. Dąbrowska Aleksandra 02 Pirat Elbląg 2:51.81 340

12. Dębowska Aniela 02 Kormoran Olsztyn 2:59.46 299

15. Milewska Olga 02 Kormoran Olsztyn 3:10.91 248

16. Jędraszek Anna 02 Kormoran Olsztyn 3:14.63 234

19. Góralska Maria 02 Kormoran Olsztyn 3:40.27 161

400 metrów stylem dowolnym

2. Buko Martyna 02 Medyk Giżycko 5:06.93 447

4. Muzyka Izabela 02 Kormoran Olsztyn 5:11.72 427

7. Jaszczuk Ewa 02 Kormoran Olsztyn 5:29.16 363

8. Polasik Natalia 02 Medyk Giżycko 5:36.85 338

9. Szymańska Monika 02 Kormoran Olsztyn 5:38.31 334

12. Rudnicka Wiktoria 02 Medyk Giżycko 5:51.47 298

17. Żywólko Natalia 02 Kormoran Olsztyn 6:04.70 267

18. Wtulich Anna 02 Kormoran Olsztyn 6:07.93 260

23. Łukaszewicz Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 6:16.15 243

24. Raczewska Emilia 02 Kormoran Olsztyn 6:19.70 236

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

3. Komar Rafał 02 Kormoran Olsztyn 1:16.85 251

6. Cedrowski Jakub 02 Medyk Giżycko 1:22.02 206

15. Kurdzieko Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 1:28.32 165

19. Duszak Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 1:32.52 143

20. Porbacki Krystian 02 Kormoran Olsztyn 1:33.48 139

100 metrów stylem klasycznym

5. Kopiczko Maksymilian 02 Medyk Giżycko 1:29.09 243

15. Kurdzieko Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 1:35.42 197

16. Burakowski Robert 02 Kormoran Olsztyn 1:35.80 195

17. Galiński Jakub 02 Kormoran Olsztyn 1:37.77 184

18. Porbacki Krystian 02 Kormoran Olsztyn 1:37.82 183

26. Skórski Szymon 02 Kormoran Olsztyn 1:47.62 137

27. Mierzejek Igor 02 Kormoran Olsztyn 1:48.87 133

28. Kończak Bartosz 02 Jedynka Elbląg 1:50.15 128

200 metrów stylem grzbietowym

3. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 2:39.61 293

5. Komar Rafał 02 Kormoran Olsztyn 2:43.74 272

11. Królik Damian 02 Kormoran Olsztyn 2:52.83 231

14. Nowak Radosław 02 Kormoran Olsztyn 2:57.84 212

15. Bruzdewicz Hubert 02 Kormoran Olsztyn 3:00.77 202

18. Tomczuk Kamil 02 Kormoran Olsztyn 3:08.56 178

22. Burakowski Robert 02 Kormoran Olsztyn 3:23.10 142

23. Skórski Szymon 02 Kormoran Olsztyn 3:41.30 110

400 metrów stylem dowolnym

2. Kopiczko Maksymilian 02 Medyk Giżycko 5:06.62 331

4. Lewandowski Jakub 02 Jedynka Elbląg 5:08.65 325

6. Nowak Radosław 02 Kormoran Olsztyn 5:16.77 300

8. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 5:18.24 296

20. Bruzdewicz Hubert 02 Kormoran Olsztyn 5:37.72 248

25. Piekarski Szymon 02 Kormoran Olsztyn 5:45.10 232

26. Tomczuk Kamil 02 Kormoran Olsztyn 5:47.60 227

27. Mierzejek Igor 02 Kormoran Olsztyn 5:51.74 219

28. Cedrowski Jakub 02 Medyk Giżycko 5:54.80 214

29. Królik Damian 02 Kormoran Olsztyn 5:55.71 212

32. Helbrecht Jakub 02 Kormoran Olsztyn 6:01.30 202

34. Duszak Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 6:14.67 181

36. Galiński Jakub 02 Kormoran Olsztyn 6:23.95 168

38. Dębski Jan 02 Kormoran Olsztyn 7:26.50 107

4 razy 50 metrów stylem dowolnym (mieszane)

4. Kormoran Olsztyn 1 (Komar Rafał 02 31.23 Muzyka Izabela 02 32.24 Szymańska Monika 02 34.18 Nowak Radosław 02 31.15) 2:08.80 246

5. Medyk Giżycko Medyk Giżycko (Buko Martyna 02 30.93 Cedrowski Jakub 02 33.52 Woronko Krzysztof 02 33.74 Kopiczko Maksymilian 02 30.68) 2:08.87 246

9. Kormoran Olsztyn 2 (Dębowska Aniela 02 33.44 Porbacki Krystian 02 32.17 Jaszczuk Ewa 02 33.63 Burakowski Robert 02 32.83) 2:12.07 228

12. Kormoran Olsztyn 4 (Gładkojć Marta 02 34.20 Jędraszek Anna 02 34.24 Bruzdewicz Hubert 02 34.25 Mierzejek Igor 02 35.04) 2:17.73 201

15. Kormoran Olsztyn 3 (Helbrecht Jakub 02 35.52 Królik Damian 02 35.69 Galiński Jakub 02 35.92 Piekarski Szymon 02 35.58) 2:22.71 181

II dzień

Dziewczęta

100 metrów stylem dowolnym

2. Buko Martyna 02 Medyk Giżycko 1:06.69 447

6. Muzyka Izabela 02 Kormoran Olsztyn 1:09.89 388

9. Rudnicka Wiktoria 02 Medyk Giżycko 1:11.73 359

11. Szymańska Monika 02 Kormoran Olsztyn 1:12.86 343

12. Zając Aleksandra 02 Jedynka Elbląg 1:13.39 335

20. Żywólko Natalia 02 Kormoran Olsztyn 1:18.62 273

23. Raczewska Emilia 02 Kormoran Olsztyn 1:19.20 267

25. Wtulich Anna 02 Kormoran Olsztyn 1:20.04 258

27. Wróblewska Aleksandra 02 Jedynka Elbląg 1:20.07 258

29. Łukaszewicz Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 1:21.14 248

30. Kowalewska Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:21.37 246

33. Pawełas Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:24.20 222

34. Góralska Maria 02 Kormoran Olsztyn 1:31.67 172

200 metrów stylem klasycznym

5. Gładkojć Marta 02 Kormoran Olsztyn 3:15.17 327

10. Chrostowska Maria 02 Kormoran Olsztyn 3:22.76 292

14. Jędraszek Anna 02 Kormoran Olsztyn 3:28.17 270

16. Milewska Olga 02 Kormoran Olsztyn 3:30.36 261

17. Wtulich Anna 02 Kormoran Olsztyn 3:36.57 239

100 metrów stylem grzbietowym

2. Zając Aleksandra 02 Jedynka Elbląg 1:19.50 335

3. Jaszczuk Ewa 02 Kormoran Olsztyn 1:20.07 328

5. Dąbrowska Aleksandra 02 Pirat Elbląg 1:20.88 318

6. Polasik Natalia 02 Medyk Giżycko 1:22.10 304

7. Dębowska Aniela 02 Kormoran Olsztyn 1:22.32 302

10. Muzyka Izabela 02 Kormoran Olsztyn 1:23.74 286

13. Szymańska Monika 02 Kormoran Olsztyn 1:25.09 273

17. Milewska Olga 02 Kormoran Olsztyn 1:29.55 234

18. Żywólko Natalia 02 Kormoran Olsztyn 1:32.10 215

21. Pawełas Martyna 02 Kormoran Olsztyn 1:38.90 174

200 metrów stylem zmiennym

1. Buko Martyna 02 Medyk Giżycko 2:38.41 486

5. Jaszczuk Ewa 02 Kormoran Olsztyn 2:55.44 358

11. Dębowska Aniela 02 Kormoran Olsztyn 3:03.14 314

13. Polasik Natalia 02 Medyk Giżycko 3:04.02 310

14. Gładkojć Marta 02 Kormoran Olsztyn 3:04.73 306

15. Jędraszek Anna 02 Kormoran Olsztyn 3:07.93 291

16. Chrostowska Maria 02 Kormoran Olsztyn 3:07.98 291

24. Wróblewska Aleksandra 02 Jedynka Elbląg 3:19.78 242

26. Łukaszewicz Wiktoria 02 Kormoran Olsztyn 3:22.18 234

27. Dąbrowska Aleksandra 02 Pirat Elbląg 3:24.97 224

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

1. Nowak Radosław 02 Kormoran Olsztyn 1:05.57 321

2. Kopiczko Maksymilian 02 Medyk Giżycko 1:05.81 318

11. Lewandowski Jakub 02 Jedynka Elbląg 1:10.97 253

12. Burakowski Robert 02 Kormoran Olsztyn 1:11.89 244

13. Bruzdewicz Hubert 02 Kormoran Olsztyn 1:11.96 243

20. Królik Damian 02 Kormoran Olsztyn 1:14.60 218

24. Cedrowski Jakub 02 Medyk Giżycko 1:15.43 211

26. Helbrecht Jakub 02 Kormoran Olsztyn 1:16.71 201

29. Piekarski Szymon 02 Kormoran Olsztyn 1:17.38 195

30. Mierzejek Igor 02 Kormoran Olsztyn 1:18.14 190

31. Duszak Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 1:18.21 189

32. Kończak Bartosz 02 Jedynka Elbląg 1:18.29 189

35. Galiński Jakub 02 Kormoran Olsztyn 1:20.92 171

44. Dębski Jan 02 Kormoran Olsztyn 1:30.29 123

200 metrów stylem klasycznym

8. Kurdzieko Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 3:22.56 211

9. Burakowski Robert 02 Kormoran Olsztyn 3:24.03 206

13. Galiński Jakub 02 Kormoran Olsztyn 3:33.01 181

15. Piekarski Szymon 02 Kormoran Olsztyn 3:42.42 159

17. Skórski Szymon 02 Kormoran Olsztyn 3:48.77 146

100 metrów stylem grzbietowym

1. Komar Rafał 02 Kormoran Olsztyn 1:13.99 289

3. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 1:15.98 267

11. Królik Damian 02 Kormoran Olsztyn 1:22.43 209

12. Nowak Radosław 02 Kormoran Olsztyn 1:23.07 204

20. Tomczuk Kamil 02 Kormoran Olsztyn 1:30.74 156

21. Duszak Juliusz 02 Kormoran Olsztyn 1:31.25 154

22. Kończak Bartosz 02 Jedynka Elbląg 1:32.30 149

25. Mierzejek Igor 02 Kormoran Olsztyn 1:37.39 126

26. Dębski Jan 02 Kormoran Olsztyn 1:40.87 114

200 metrów stylem zmiennym

1. Komar Rafał 02 Kormoran Olsztyn 2:38.60 330

3. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 2:44.08 298

5. Kopiczko Maksymilian 02 Medyk Giżycko 2:48.57 275

15. Kurdzieko Nikodem 02 Kormoran Olsztyn 2:59.59 227

17. Lewandowski Jakub 02 Jedynka Elbląg 3:00.82 222

21. Porbacki Krystian 02 Kormoran Olsztyn 3:06.83 202

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

2. Medyk Giżycko (Woronko Krzysztof 02 36.27 Cedrowski Jakub 02 36.10 Buko Martyna 02 38.62 Kopiczko Maksymilian 02 31.19) 2:22.18 269

3. Kormoran Olsztyn 1 (Komar Rafał 02 35.13 Jaszczuk Ewa 02 36.01 Gładkojć Marta 02 41.47 Nowak Radosław 02 30.61) 2:23.22 263

12. Kormoran Olsztyn 2 (Muzyka Izabela 02 39.14 Dębowska Aniela 02 37.54 Kurdzieko Nikodem 02 44.00 Burakowski Robert 02 32.81) 2:33.49 213

14. Kormoran Olsztyn 3 (Bruzdewicz Hubert 02 40.17 Chrostowska Maria 02 39.51 Porbacki Krystian 02 43.81 Szymańska Monika 02 34.37) 2:37.86 196

15. Kormoran Olsztyn 4 (Królik Damian 02 38.15 Helbrecht Jakub 02 40.64 Jędraszek Anna 02 45.74 Mierzejek Igor 02 36.03) 2:40.56 186

16. Jedynka Elbląg 1 (Wróblewska Aleksandra 02 37.74 Zając Aleksandra 02 42.67 Kończak Bartosz 02 50.09 Lewandowski Jakub 02 32.58) 2:43.08 178

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko Jedynka Elblag Kormoran Olsztyn Medyk Giżycko Olsztyn pływanie

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x