Międzywojewódzkie Drużynowe MP Młodzików – System działa, będą następcy

Pan Grzegorz Gaszyk przekazał nam informacje dotycząca startu młodych pływaków w Drużynowych MP. Rywalizacja ma charakter korespondencyjny, odbywa się równocześnie na wielu basenach w kraju i dopiero porównanie rezultatów umożliwia ustalenie kolejności. Okazuje się, że po podliczeniu przez Polski Związek Pływacki wyników ze wszystkich ośrodków, w których odbywała się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-letnich, zawodnicy MTP Kormoran Olsztyn uplasowali się na 7 miejscu na 143 sklasyfikowane drużyny.

 

W klasyfikacji indywidualnej najwyższe miejsce zajął Adam Kuchciński na 100 m st. motylkowym. Czas, który Adam uzyskał w Olsztynie dał mu ósme miejsce w Polsce. Bardzo dobrze zaprezentowali się też: Maria Żemajtis (startująca w stylu dowolnym i grzbietowym), Bartłomiej Koziejko ( pływający stylem dowolnym i klasycznym), Julia Święcka ( styl motylkowy, klasyczny i zmienny), Krzysztof Oller ( styl motylkowy, grzbietowy i zmienny), Jędrzej Wąsowski ( styl grzbietowy i dowolny).
Wszechstronność zawodników pozwala myśleć z optymizmem w przyszłość i oczekiwać poprawy w przyszłym sezonie.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x