Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Inny układ sił

W Białymstoku odbyła się druga runda międzywojewódzkich mistrzostw młodzików (12 lat)w pływaniu. Wystartowali reprezentanci 11 klubów z Podlasia, Lubelszczyzny oraz Warmii i Mazur. Tu liczą się zdobyte punkty, ale najbardziej czytelnym wymiernikiem są zdobycze medalowe. A tu mamy się czym pochwalić. Medyk Giżycko wywalczył 10 złotych medali, MOS Ełk 3 złote i 4 srebrne, Kormoran Olsztyn 4 srebrne i 1 brązowy. Układ trochę nietypowy, ale taki jest potencjał w tej grupie wiekowej.

Wyniki

100 metrów motylkowym

Dziewczęta

22.NOWOWIEJSKA Adrianna12 (Kormoran Olsztyn)1:41.53 178

24.NOWOWIEJSKA Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:46.92 153

Chłopcy

9.TRACZEWSKI Jakub12 (Kormoran Olsztyn)1:26.63 199

19.PODLEWSKI Maciej12 (Kormoran Olsztyn) 1:38.36 136

23.GIER Olivier12 (Kormoran Olsztyn) 1:50.03 97

100 metrów klasycznym

Dziewczęta

1.ŁUKASIK Wiktoria12 (Medyk Giżycko) 1:26.96 426

2.LEOŃCZUK Sara12 (MOS EŁK) 1:29.73 388

7.KREJCZY Agata12 (Medyk Giżycko)1:33.09 347

8.MIKICIUK Julia12K (Kormoran Olsztyn) 1:33.17 346

11.DYMERSKA Paulina12 (Kormoran Olsztyn)1:34.58 331

13.OSEŁKOWSKA Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:36.08 316

16.GOSZCZYCKA Karolina 12 (Kormoran Olsztyn)1:38.29 295

20.TOMASZEWSKA Karolina 12(Medyk Giżycko)  1:41.31 270

26.BATOR Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:45.65 238

27.BUONAGURA Alessia12 (Kormoran Olsztyn)1:46.27 234

29.OLEKSIAK Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:47.88 223

30.BANK Julia12 (Medyk Giżycko)1:54.64 186

Chłopcy

1.OMAK Fryderyk12 (Medyk Giżycko)1:25.21 319

4.TRACZEWSKI Jakub12 (Kormoran Olsztyn)1:29.73 273

5.KOSZOREK Szymon 12(MOS Ełk)1:31.13 260

8.BOBORYK Jacek12 (Kormoran Olsztyn) 1:34.56 233

12.BUGAJ Dominik12 (Kormoran Olsztyn)1:39.95 197

15.JANKOWSKI Radosław12 (Kormoran Olsztyn)1:45.28 169

16.ŁADNIAK Paweł12 (MOS EŁK) 1:46.02 165

17.STACHERA Jakub12 (Kormoran Olsztyn)1:46.24 164

19.KOWALEWSKI Julian12 (Kormoran Olsztyn) 1:48.89 153

21.RYNSKI Damian12 (Kormoran Olsztyn)  1:50.45 146

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

1.LEWCZUK Martyna12 (MOS EŁK) 2:42.91 451

7.JOST Daria12 (Kormoran Olsztyn) 2:59.58 336

15.ZBIKOWSKA Weronika 12 (Kormoran Olsztyn)3:06.23 302

19.OLEKSIAK Julia12 (Kormoran Olsztyn) 3:12.80 272

20.BATOR Julia12 (Kormoran Olsztyn) 3:16.80 256

22.NOWOWIEJSKA Adrianna12 (Kormoran Olsztyn)3:23.82 230

Chłopcy

1.CIBOROWSKI Rafał12 (Medyk Gizycko) 2:30.76 409

3.KOSTOWSKI Michał12 (Kormoran Olsztyn)2:40.91 337

11.ŁADNIAK Paweł12 (MOS EŁK) 3:05.45 220

13.JANKOWSKI Radosław12 (Kormoran Olsztyn)3:12.29 197

15.PODLEWSKI Maciej12(Kormoran Olsztyn) 3:22.23 170

17.RYNSKI Damian12 (Kormoran Olsztyn)3:27.66 157

400 metrów dowolnym

Dziewczęta

1.ŁUKASIK Wiktoria12 (Medyk Giżycko) 4:58.09 530

2.LEOŃCZUK Sara12 (MOS EŁK) 4:59.45 523

4.LEWCZUK Martyna12 (MOS EŁK) 5:17.32 440

6.KREJCZY Agata12 (Medyk Giżycko) 5:35.19 373

10.JOST Daria12 (Kormoran Olsztyn) 5:44.64 343

14.DYMERSKA Paulina12(Kormoran Olsztyn) 5:58.75 304

15.WIESIOLEK Karolina12 (Kormoran Olsztyn) 6:01.40 298

16.OSEŁKOWSKA Julia12 (Kormoran Olsztyn) 6:06.17 286

17.TOMASZEWSKA Karolina12 (Medyk Giżycko) 6:07.58 283

18.GOSZCZYCKA Karolina12 (Kormoran Olszytn) 6:17.04 262

21.ZBIKOWSKA Weronika12 (Kormoran Olsztyn) 6:22.86 250

22.NOWOWIEJSKA Julia12 (Kormoran Olsztyn) 6:24.53 247

25.WOJSZNIS Gabriela12(Kormoran Olsztyn) 6:28.41 240

26.WITKOWSKA Milena12 (Kormoran Olsztyn) 7:02.73 186

Chłopcy

5.CIBOROWSKI Rafał 12 )Medyk Giżycko) 5:11.30 349

6.KOSTOWSKI Michał12 (Kormoran Olsztyn) 5:20.32 320

11.CHABOWSKI Aleksy12 (Kormoran Olsztyn) 5:35.43 279

12.OMAK Fryderyk12 (Medyk Giżycko)5:38.20 272

14.KOSZOREK Szymon12 (MOS EŁK) 5:41.43 264

16.BOBORYK Jacek12 (Kormoran Olsztyn) 5:45.02 256

21.KOWALEWSKI Julian 12 (Kormoran Olsztyn) 5:59.77 226

22.GIER Olivier 12 (Kormoran Olsztyn) 6:05.88 215

23.KROLAK Hubert 12(Kormoran Olsztyn) 6:07.09 213

Sztafeta mieszana 4 razy 50 dowolnym

1.MKS Medyk I Giżycko 2:06.74 309

2.MTP KORMORAN I Olsztyn  2:11.53 277

6.UKS MOS I EŁK 2:14.74 257

8.MTP KORMORAN II Olsztyn 2:17.38 243

15.MTP KORMORAN III Olsztyn  2:21.63 221

100 metrów dowolnym

Dziewczęta

1.LEOŃCZUK Sara12 (MOS EŁK) 1:06.69 496

4.KREJCZY Agata12 Medyk Giżycko) 1:11.02 411

10.JOST Daria12 (Kormoran Olsztyn)1:14.62 354

13.DYMERSKA Paulina12 (Kormoran Olsztyn) 1:15.19 346

23.WIESIOLEK Karolina12 (Kormoran Olsztyn)1:18.41 305

26.GOSZCZYCKA Karolina12 (Kormoran Olsztyn)1:20.16 286

29.TOMASZEWSKA Karolina12 (Medyk Giżycko) 1:20.97 277

30.ZBIKOWSKA Weronika 12 (Kormoran Olsztyn)1:21.31 274

31.BATOR Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:23.14 256

32.NOWOWIEJSKA Adrianna 12 (Kormoran Olsztyn)1:23.29 255

33.WOJSZNIS Gabriela 12 (Kormoran Olsztyn)1:23.44 253

34.OLEKSIAK Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:24.63 243

37.NOWOWIEJSKA Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:29.42 206

38.BANK Julia12 Medyk Giżycko)1:31.09 195

39.WITKOWSKA Milena12 (Kormoran Olsztyn)1:31.131 94

40.BUONAGURA Alessia12(Kormoran Olsztyn) 1:32.98 183

Chłopcy

1.CIBOROWSKI Rafał 12 (Medyk Giżycko) 1:04.63 379

11.KOSZOREK Szymon12(MOS EŁK) 1:12.63 267

14.CHABOWSKI Aleksy12 (Kormoran Olsztyn)1:14.02 253

19.GIER Olivier 12 (Kormoran Olsztyn)1:16.15 232

21.BUGAJ Dominik 12(Kormoran Olsztyn)1:17.42 221

24.KROLAK Hubert 12 (Kormoran Olsztyn)1:19.43 204

26.KOWALEWSKI Julian12 (Kormoran Olsztyn)1:20.56 196

29.ŁADNIAK Paweł 12 (MOS EŁK) 1:22.05 185

30.PODLEWSKI Maciej 12 (Kormoran Olsztyn) 1:24.84 168

32.JANKOWSKI Radosław 12 (Kormoran Olsztyn)1:29.85 141

33.RYNSKI Damian 12 (Kormoran Olsztyn)1:30.47 138

34.STACHERA Jakub12 (Kormoran Olsztyn)1:31.15 135

200 metrów klasycznym

Dziewczęta

1.ŁUKASIK Wiktoria 12 (Medyk Giżycko)3:02.47 455

3.KREJCZY Agata 12 (Medyk Giżycko) 3:14.84 374

10.OSEŁKOWSKA Julia 12 (kormoran Olsztyn)3:25.66 318

11.GOSZCZYCKA Karolina12 (Kormoran Olsztyn)3:26.84 312

12.MIKICIUK Julia12 (Kormoran Olsztyn)3:28.12 306

13.TOMASZEWSKA Karolina12 (Medyk Giżycko)3:30.16 298

20.BUONAGURA Alessia12 (Kormoran Olsztyn) 3:46.80 237

22.BANK Julia12 (Medyk Giżycko) 3:58.04 205

Chłopcy

1.OMAK Fryderyk12 (Medyk Giżycko) 3:06.27 311

2.TRACZEWSKI Jakub12 (Kormoran Olsztyn)3:12.26 283

5.BOBORYK Jacek12 (Kormoran Olsztyn) 3:20.10 251

9.KROLAK Hubert12 (Kormoran Olsztyn)3:27.54 225

100 metrów grzbietowym

Dziewczęta

1.LEWCZUK Martyna12 (MOS EŁK) 1:15.75 455

2.LEOŃCZUK Sara12 (MOS EŁK)1:19.07 400

10.JOST Daria12 (Kormoran Olsztyn)1:26.07 310

17.ZBIKOWSKA Weronika12 KOOLSZ 1:30.88 264

18.OLEKSIAK Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:31.59 258

19.MIKICIUK Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:31.90 255

21.NOWOWIEJSKA Adrianna12 (Kormoran Olsztyn)1:33.56 242

22.BATOR Julia12 (Kormoran Olsztyn)1:34.45 235

23.WOJSZNIS Gabriela12 (Kormoran Olsztyn)1:38.12 210

26.WITKOWSKA Milena12 (Kormoran Olsztyn)1:45.31 169

Chłopcy

1.CIBOROWSKI Rafał 12 (Medyk Giżycko)1:11.14 371

2.KOSTOWSKI Michał12 (Kormoran Olsztyn)1:15.30 313

5.KOSZOREK Szymon12 (MOS EŁK) 1:21.06 251

11.BUGAJ Dominik12 (Kormoran Olsztyn)1:26.95 203

12.KOWALEWSKI Julian12 (Kormoran Olsztyn)1:27.09 202

15.ŁADNIAK Paweł 12 (MOS EŁK) 1:29.87 184

16.JANKOWSKI Radosław12 (Kormoran Olsztyn) 1:31.60 174

17.GIER Olivier12 (Kormoran Olsztyn) 1:33.15 165

18.PODLEWSKI Maciej12 (Kormoran Olsztyn)1:33.54 163

22.RYNSKI Damian12 (Kormoran Olsztyn)1:41.56 128

200 metrów zmiennym

Dziewczęta

1.ŁUKASIK Wiktoria12 (Medyk Giżycko)2:39.77 524

2.LEWCZUK Martyna12 (MOS EŁK) 2:50.91 428

10.DYMERSKA Paulina12 (Kormoran Olsztyn) 3:04.74 339

14.OSEŁKOWSKA Julia12 (Kormoran Olsztyn)3:11.58 304

18.WIESIOLEK Karolina12  (Kormoran Olsztyn)3:13.79 294

21.NOWOWIEJSKA Julia12 (Kormoran Olsztyn) 3:27.67 239

Chłopcy

4.KOSTOWSKI Michał12 (Kormoran Olsztyn)2:50.33 309

6.OMAK Fryderyk12 (Medyk Giżycko) 2:58.64 268

8.TRACZEWSKI Jakub12 (Kormoran Olsztyn)3:00.06 262

16.CHABOWSKI Aleksy 12 (Kormoran Olsztyn)3:06.66 235

18.BOBORYK Jacek12 Kormoran Olsztyn) 3:07.36 233

Sztafeta (mieszana) 4 razy 50 metrów zmiennym

1.MKS Medyk I Giżycko 2:20.36 312

3.MTP KORMORAN I Olsztyn  2:28.69 263

9.MTP KORMORAN II Olsztyn 2:36.55 225

13.MTP KORMORAN III  Olsztyn 2:40.59 208

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x