Międzywojewódzkie Zawody U11 i U12 Lublin 2021 – Martyna Pieńkowska najlepsza w „żabce”, Kormoran wysoko

Fot. MTP Kormoran Olsztyn facebook
W weekend (5/6 czerwca) odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II runda. oraz Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat. Startowała dość liczna ekipa MTP Kormoran i dwie zawodniczki KS Płetwal Szczytno (U12). W klasyfikacjach drużynowych olsztyńska sekcja w obu kategoriach wiekowych zajęła drugie miejsce za Lublinianką (U10/11) i Spartą Biłgoraj (U12).

Dwa zwycięstwa indywidualne (100 i 200 m klas.) odniosła Martyna Pieńkowska (Płetwal), pierwsza była również sztafeta Kormorana chłopców 4 razy 50 m st. dowolnym. (U11) . Było sporo drugich i trzecich miejsc w poszczególnych wyścigach. Prowadzono klasyfikację na najlepszych zawodników (punktowano 4 konkurencje). W grupie wiekowej U12 w czołówce znaleźli się: Martyna Pieńkowska (Płetwal) – 5 miejsce, Magdalena Stachewicz (Kormoran) 7 miejsce, Krzysztof Kortas (Kormoran) 8 miejsce i Aleksandra Stachewicz (Kormoran) 10 miejsce, w U 11: Szymon Budzisz i Julia Szkraba(oboje Kormoran) 3 miejsce, Borys Żukowski (Kormoran) 9 miejsce.

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

3.STACHEWICZ Aleksandra 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.25 327

8.WILCZEWSKA Karolina 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.97 184

10.LECH Matylda12MTP Kormoran Olsztyn 1:36.76 179

11.ZDUNIAK Ewa12MTP Kormoran Olsztyn 1:40.1 3162

12.SOŃTA Iga12MTP Kormoran Olsztyn 1:42.19 152

13.SOŃTA Nina12MTP Kormoran Olsztyn1:43.02148

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

5.SZKRABA Julia 11 MTP Kormoran Olsztyn 39.43 236

16.LECH Michalina 11 MTP Kormoran Olsztyn 50.09 115

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

11.DZIAPKA Lena 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.28 158

12.LECH Michalina 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.55 153

15.PSTRĄGOWSKA Lilianna 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.96 140

12 lat

1.PIEŃKOWSKA Martyna12KS Płetwal Szczytno1:26.74 371

5.STACHEWICZ Aleksandra 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.76 294

9.WALKOWIAK Aleksandra12MTP Kormoran Olsztyn 1:35.73 276

10.MILEWSKA Dorota12MTP Kormoran Olsztyn 1:39.29 247

13.WYROSTEK Lena 12 KS Płetwal Szczytno 1:43.89 216

14.CHRZANOWSKA Amelia12MTP Kormoran Olsztyn 1:44.17 214

15.FRĄCKIEWICZ Magdalena12MTP Kormoran Olszty1:46.44 201

16.LECH Matylda12MTP Kormoran Olsztyn1:46.97198

18.ANSZCZAK Monika12MTP Kormoran Olsztyn 1:49.57 184

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

17.DZIAPKA Lena 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.36 154

20.PSTRĄGOWSKA Lilianna 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.16 138

23.LECH Michalina 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.37 126

12 lat

3.PIEŃKOWSKA Martyna 12 KS Płetwal Szczytno 1:18.18 346

8.STACHEWICZ Magdalena12MTP Kormoran Olsztyn1:22.20297

13.ZDUNIAK Ewa 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.74 262

15.WILCZEWSKA Karolina 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.49 246

16.WYROSTEK Lena 12 KS Płetwal Szczytno1:30.55 222

17.WALKOWIAK Aleksandra 12 MTP Kormoran Olsztyn1 :32.06 211

19.BIESIEKIERSKA Olga 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.26164

21.NIEDZWIEDZKA Nikola12MTP Kormoran Olsztyn 1:45.81 139

22.FRĄCKIEWICZ Magdalena12MTP Kormoran Olsztyn 1:48.88 128

23.ANSZCZAK Monika12MTP Kormoran Olsztyn 1:56.61

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

4.PIEŃKOWSKA Martyna 12 KS Płetwal Szczytno 2:50.08 344

9.STACHEWICZ Magdalena 12 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.46 298

15.WALKOWIAK Aleksandra 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.57 237

16.CHRZANOWSKA Amelia12MTP Kormoran Olsztyn 3:18.47 216

17.SOŃTA Iga12MTP Kormoran Olsztyn 3:24.21 199

18.BIESIEKIERSKA Olga12MTP Kormoran Olsztyn 3:32.55 176

19.NIEDZWIEDZKA Nikola12MTP Kormoran Olsztyn 3:46.22 146

20.FRĄCKIEWICZ Magdalena12MTP Kormoran Olsztyn 3:49.18 140

22.ANSZCZAK Monika12MTP Kormoran Olsztyn 4:09.56 109

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

5.SZKRABA Julia 11 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.64 280

15.DZIAPKA Lena 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.54 177

25.PSTRĄGOWSKA Lilianna 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:50.31 110

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

3.STACHEWICZ Magdalena12MTP Kormoran Olsztyn 5:34.18 342

7.MILEWSKA Dorota 12 MTP Kormoran Olsztyn 5:57.06 281

8.WYROSTEK Lena 12 KS Płetwal Szczytno 5:58.17 278

10.WILCZEWSKA Karolina 12 MTP Kormoran Olsztyn 6:01.60 270

13.SOŃTA Nina 12 MTP Kormoran Olsztyn 6:25.16 224

16.NIEDZWIEDZKA Nikola 12 MTP Kormoran Olsztyn 7:50.07 123

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

3.SZKRABA Julia 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.76 316

19.DZIAPKA Lena11MTP Kormoran Olsztyn 1:30.65 170

34.PSTRĄGOWSKA Lilianna 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.43 105

12 lat

5.STACHEWICZ Magdalena 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.05 325

8.MILEWSKA Dorota 12MTP Kormoran Olsztyn 1:14.86 302

9.WILCZEWSKA Karolina 12 MTP Kormoran Olsztyn1:15.20 298

17.LECH Matylda 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.74 232

18.SOŃTA Nina 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.39 226

19.CHRZANOWSKA Amelia12 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.08 213

20.SOŃTA Iga 12 MTP Kormoran Olsztyn1:25.02 206

26.ANSZCZAK Monika 12 MTP Kormoran Olsztyn1:40.24 125

27.NIEDZWIEDZKA Nikola 12 MTP Kormoran Olsztyn1:46.19 105

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1.PIEŃKOWSKA Martyna1 2 KS Płetwal Szczytno 3:07.71 368

6.STACHEWICZ Aleksandra 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.99 304

8.WALKOWIAK Aleksandra 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:29.63 264

10.MILEWSKA Dorota 12 MTP Kormoran Olsztyn 3 :37.95 235

12.CHRZANOWSKA Amelia 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:39.56 230

13.FRĄCKIEWICZ Magdalena 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:49.10 202

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

3.SZKRABA Julia 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.09 280

14.LECH Michalina 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:57.86 134

12 lat

3.STACHEWICZ Aleksandra 12 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.94 315

9.ZDUNIAK Ewa 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.78 220

10.SOŃTA Nina 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.01 219

11.SOŃTA Iga 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.33 212

4 razy 50 metrów zmiennym

11 lat

3.MTP Kormoran Olsztyn (DZIAPKA Lena, LECH Michalina, PSTRĄGOWSKA, SZKRABA Julia) 3:09.91 156

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

11 lat

3.MTP Kormoran Olsztyn(LECH Michalina, DZIAPKA Lena, PSTRĄGOWSKA Lilianna,SZKRABA Julia) 2:50.47 167

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

8.CZODROWSKI Jan 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.59 131

10.SULIGA Ksawery 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.59 94

13.NIEDZIAŁEK Maciej 12 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.13 59

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

5.BUDZISZ Szymon 11 MTP Kormoran Olsztyn 41.18 147

9.KOCENKA Aleksander 11 MTP Kormoran Olsztyn 43.76 122

13.KOZIKOWSKI Teodozjusz 11 MTP Kormoran Olsztyn 48.49 90

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

4.KOZIKOWSKI Teodozjusz11MTP Kormoran Olsztyn1:42.16161

8.KOCENKA Aleksander 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.10 132

12 lat

6.KORTAS Krzysztof 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.41 210

12.RUCHLEWICZ Stanisław12MTP Kormoran Olsztyn 1:36.21

13.KAMIŃSKI Dominik12 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.43 180

14.TRZECIAK Bartosz 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.06 171

17.ZDROJEWSKI Michał 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.36 151

22.POPIOŁEK Mieszko12 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.93 102

25.BRODACKI Szymon12MTP Kormoran Olsztyn 2:03.96 90

26.WIKTOR Jan12MTP Kormoran Olsztyn 2:20.00 62

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

5.ŻUKOWSKI Borys 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.60 167

18.KOZIKOWSKI Teodozjusz 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.18 127

33.SOBOLEWSKI Krzysztof 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.08 72

12 lat

8.CZODROWSKI Jan 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.97 190

9.TRZECIAK Bartosz12 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.64 185

10.GEBAUER Jurgen 12 MTP Kormoran Olsztyn1:29.63 162

16.SULIGA Ksawery 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.51 115

22.BRODACKI Szymon 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.96 92

23.WIKTOR Jan 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.81 85

24.POPIOŁEK Mieszko 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.96 78

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

8.TRZECIAK Bartosz12MTP Kormoran Olsztyn 3:00.45 200

9.GEBAUER Jurgen12MTP Kormoran Olsztyn 3:06.45 181

10.RUCHLEWICZ Stanisław12MTP Kormoran Olsztyn 3:06.99 180

14.SULIGA Ksawery 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:28.03 130

20.BRODACKI Szymon 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:49.52 97

22.POPIOŁEK Mieszko12MTP Kormoran Olsztyn 4:02.63 82

23.WIKTOR Jan12 MTP Kormoran Olsztyn 4:08.91 76

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

2.BUDZISZ Szymon 11 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.66 265

7.ŻUKOWSKI Borys 11 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.78 186

16.KOCENKA Aleksander 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.99 143

22.SOBOLEWSKI Krzysztof 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:48.06 82

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

8.CZODROWSKI Jan 12 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.63 231

9.KORTAS Krzysztof 12 MTP Kormoran Olsztyn 5:46.43 229

11.KAMIŃSKI Dominik 12 MTP Kormoran Olsztyn 5:50.77 221

14.GEBAUER Jurgen 12 MTP Kormoran Olsztyn 6:30.12 161

18.NIEDZIAŁEK Maciej 12 MTP Kormoran Olsztyn 7:01.59 127

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

2.BUDZISZ Szymon 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.54 258

4.ŻUKOWSKI Borys 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.33 212

19.KOZIKOWSKI Teodozjusz 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.12 137

27.SOBOLEWSKI Krzysztof 11 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.48 92

12 lat

9.KAMIŃSKI Dominik 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.72 226

10.KORTAS Krzysztof 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.62 218

13.GEBAUER Jurgen 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.78 148

14.SULIGA Ksawery 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.14 141

9.NIEDZIAŁEK Maciej 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.18 115

22.POPIOŁEK Mieszko12MTP Kormoran Olsztyn 1:34.67 106

24.BRODACKI Szymon 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.48 97

29.WIKTOR Jan 12 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.65 66

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

4.KORTAS Krzysztof 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.83 220

5.RUCHLEWICZ Stanisław 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.19 206

10.ZDROJEWSKI Michał 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:38.57 166

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

4.BUDZISZ Szymon 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.20 185

7.KOCENKA Aleksander 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.84 160

10.ŻUKOWSKI Borys 11 MTP Kormoran Olsztyn 3:28.25 145

12 lat

11.CZODROWSKI Jan 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.60 202

13.RUCHLEWICZ Stanisław12MTP Kormoran Olsztyn 3:08.69 196

15.KAMIŃSKI Dominik 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.21 185

17.TRZECIAK Bartosz 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.38 171

18.ZDROJEWSKI Michał 12 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.61 151

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

11 lat

2.MTP Kormoran Olsztyn (ŻUKOWSKI Borys,KOCENKA Aleksander,KOZIKOWSKI Teodozjusz,BUDZISZ Szymon) 2:47.94 156

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

11 lat

1.MTP Kormoran Olsztyn (ŻUKOWSKI Borys, KOCENKA Aleksander, KOZIKOWSKI Teodozjusz, BUDZISZ Szymon) 2:22.44 189

4 razy 50 metrów dowolnym mikst

12 lat

5.MTP Kormoran Olsztyn (KAMIŃSKI Dominik, STACHEWICZ Magdalena, WILCZEWSKA Karolina,KORTAS Krzysztof) 2:14.90 276

4 razy 50 metrów zmiennym mikst

12 lat

3.MTP Kormoran Olsztyn 1 (TRZECIAK Bartosz, STACHEWICZ Aleksandra, KORTAS Krzysztof, STACHEWICZ Magdalena) 2:30.79 259

8.MTP Kormoran Olsztyn 3 (GEBAUER Jurgen, LECH Matylda, MILEWSKA Dorota, WILCZEWSKA Karolina) 2:45.41 196

9.MTP Kormoran Olsztyn 4 (ZDUNIAK Ewa, ZDROJEWSKI Michał, ANSZCZAK Monika, 03SOŃTA Nina) 2:53.32 171

10.MTP Kormoran Olsztyn 5 (SULIGA Ksawery, SOŃTA Iga, FRĄCKIEWICZ Magdalena, CHRZANOWSKA Amelia) 2:57.06 160

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn pływanie sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x