Mistrzostwa Młodzików (12 i 13 lat) – Dominacja Kormorana nad Brdą

W Bydgoszczy zakończyły się międzywojewódzkie drużynowe mistrzostwa młodzików 12 i 13-letnich w pływaniu. Startowali w nich dwie sekcje z Warmii i Mazur: Kormoran Olsztyn, który wystawił bardzo liczna ekipę i Jedynka Elbląg. Następcy Krzysztofa Pielowskiego radzili sobie bardzo dobrze. Również elblążanie mieli w swych szregach indywidualności. Najwięcej medali zdobyli: Bartłomiej Koziejko (2 złote i 2 srebrne), Michał Kostowski (2 srebrne i 1 brązowy), Adam Kuchciński (1 srebrny i 1 brązowy) z Kormorana, oraz Sebastian Nieroński (1złoty i 1brązowy) z Jedynki.

 

Wystep zawodników Kormorana podsumowal Pan Grzegorz Gaszyk:

Towarzystwo Pływackie „Kormoran” reprezentowało 45 zawodników uczących się w Szkołach Podstawowych nr 2 i nr 10 w Olsztynie. Olsztynianie zdominowali zawody wygrywając klasyfikację generalną i zdobywając 24 medale ( w tym 6 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych).

W klasyfikacji punktowej (za dwa najbardziej wartościowe wyniki) dziewcząt 12-letnich drugie miejsce zajęła Maria Żemajtis, 7 miejsce zajęła Kinga Chodyna, 9 miejsce Julia Święcka, a 10 Zoja Sinitchine. W tej samej klasyfikacji wśród 13-latek 9 miejsce zajęła Paulina Dymerska. Wśród chłopców 12-letnich pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Koziejko, piąty był Adam Kuchciński, a wśród 13-latków piąty był Michał Kostowski.

{gallery}brda1{/gallery}

Medale zdobyli:

  • Bartłomiej Koziejko ( złoty medal – 100 m st. dowolnym i 400 m st. dowolnym, srebrny medal – 100 m st.  klasycznym i 200 m st. klasycznym)
  • Krzysztof Oller ( złoty medal – 100 m st. motylkowym)
  • Maria Żemajtis ( złoty medal – 100 m st. dowolnym, srebrny medal – 400 m st. dowolnym, brązowy medal – 200 m st. grzbietowym)
  • Julia Święcka ( złoty medal – 100 m st. motylkowym, srebrny medal – 100 m st. klasycznym i 200 m st. zmiennym)
  • Adam Kuchciński ( srebrny medal – 400 m st. dowolnym, brązowy medal 200 m st. zmiennym)
  • Michał Kostowski ( srebrny medal 100 i 200 m st. grzbietowym, brązowy medal 200 m st. zmiennym)
  • Jagoda Staruch ( srebrny medal – 200 m st. klasycznym)
  • Michał Stadnyk ( brązowy medal – 200 m st. klasycznym)
  • Paulina Dymerska ( brązowy medal – 100 m st. klasycznym)
  • Julia Osełkowska ( brązowy medal – 200 m st. klasycznym)

Oraz sztafety:

  • Złoty medal – 4 x 50 m st. dowolnym 12-latków (Kuchciński, Koziejko, Żemajtis, Wrzos)
  • Srebrny medal – 4 x 50 m st. zmiennym 12-latków ( Sinitchine, Stadnyk, Oller, Koziejko)
  • Brązowy medal – 4 x 50 m st. zmiennym 12-latków (Dziakiewicz, Staruch, Święcka, Żemajtis)
  • Brązowy medal – 4 x 50 m st. dowolnym 13-latków ( Królak, Chabowski, Kostowski, Gier)

Wyniki szczegółowe

I dzień

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta 13 lat

4. WIESIOŁEK, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.85 282

8. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.91 189

Dziewczęta 12 lat

1. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.85 263

5. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.90 237

6. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.17 206

12. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.25 156

14. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.50 146

Chłopcy 13 lat

8. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.55 202

11. KRÓLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.33 183

12. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.58 181

15. GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.32 159

Chłopcy 12 lat

1. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.40 236

4. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.86 200

6. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:23.53 195

7. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.01 192

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta 13 lat

3. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.06 348

5. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:31.62 320

6. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.35 312

7. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.65 309

11. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.21 268

Dziewczęta 12 lat

3. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.96 297

4. DZIAKIEWICZ, Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.07 286

6. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.39 275

8. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.76 263

14. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.49 235

17. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.36 210

18. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.46 198

19. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.91 190

21. SZAJDEK, Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.29 152

Chłopcy 13 lat

3. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:22.38 307

6. GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.06 243

7. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.21 242

8. KRÓLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.85 214

12. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.22 193

15. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.73 168

Chłopcy 12 lat

2. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.91 236

5. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.21 205

12. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.29 170

16. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:44.59 150

19. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.45 146

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta 13 lat

4. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.24 358 40.02 42.15

5. KOSTRZEWA, Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 2:51.32 345 39.63

11. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.66 275

Dziewczęta 12 lat

2. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:50.48 350

3. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.14 340

4. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.06 323

5. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.64 314

9. DZIAKIEWICZ, Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.66 275

10. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 3:04.80 275

17. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.04 223

19. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:21.44 212

20. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:21.61 211

21. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.61 188

25. BUTKIEWICZ, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:47.52 147

Chłopcy 13 lat

2. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.18 332

5. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.44 232

9. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.78 195

RYŃSKI, Damian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.48 184

13. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:09.10 176

Chłopcy 12 lat

5. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.55 232 41.81 45.38

8. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.75 198 42.47 45.89

10. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:04.52 190 45.08 47.63

14. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:12.79 166 45.56 48.85

18. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:32.04 125 49.95 53.83

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta 13 lat

5. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:32.51 352

6. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:33.81 348

7. BABRAJ, Małgorzata 99 UKP Jedynka Elbląg 5:34.64 345

8. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:35.79 342

9. WIESIOŁEK, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:43.54 319

Dziewczęta 12 lat

2. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:30.70 358

5. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:38.80 333

8. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:48.98 305

15. NOWAK, Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 6:19.65 236

16. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 6:21.33 233

18. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 6:38.30 205

Chłopcy 13 lat

11. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:22.65 286

12. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:23.32 284

15. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:27.11 275

16. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:27.30 274

Chłopcy 12 lat

1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:55.02 375

2. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:07.18 332

6. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:26.82 275

9. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:37.81 249

10. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:39.76 245

12. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:45.71 233

Sztafeta mieszana 4 razy 50 metrów stylem dowolnym (12 lat)

1 MTP KORMORAN Olsztyn 51  KUCHCIŃSKI, Adam 00 32.42 ŻEMAJTIS, Maria 00 31.73 KOZIEJKO, Bartłomiej 00 31.26 WRZOS, Mateusz 00 30.95 2:06.36 261

4. MTP KORMORAN Olsztyn 52 ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 32.70 OLLER, Krzysztof 00 32.45SINITCHINE, Zoja 00 33.03 WĄSOWSKI, Jędrzej 00 33.81 2:11.99 229

6. MTP KORMORAN Olsztyn 53  KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 35.34 CHODYNA, Kinga 00 33.41 ŚWIĘCKA, Julia 00 33.68 DZIAKIEWICZ, Daria 00 34.03 2:16.46 207

8. UKP Jedynka Elbląg 1 MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 38.51 DOMŻALSKA, Wiktoria 00 34.10 ROKICKA, Julia 00 35.57 MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 32.66 2:20.84 188

12. MTP KORMORAN Olsztyn 54 STADNYK, Michał 00 36.72 KUĆ, Julia 00 36.73 DOBRZYŃSKI, Piotr 00 35.54 NOWAK, Roksana 00 37.88 2:26.87 166

13. MTP KORMORAN Olsztyn 55 KAMIŃSKA, Aleksandra 00 38.09 ANTONIAK, Oliwia 00 37.77 CZABORYK, Szymon 00 36.92 BEKIER, Klara 00 35.72 2:28.50 160

15. MTP KORMORAN Olsztyn 56 KOSTRUBIEC, Alicja 00 38.07 SZAJDEK, Maja 00 41.83

STARUCH, Jagoda 00 36.97 KUCZYŃSKA, Weronika 00 38.60 2:35.47 140

Sztafeta mieszana 4 razy 50 metrów stylem zmiennym (13 lat)

4. MTP KORMORAN Olsztyn KOSTOWSKI, Michał 99 33.85 CHABOWSKI, Aleksy 99 37.34 KRÓLAK, Hubert 99 41.43 GIER, Olivier 99 31.29 1 2:23.91 259

6. MTP KORMORAN Olsztyn 2  BUGAJ, Dominik 99 37.28 WIESIOŁEK, Karolina 99 36.12 GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 40.24 DYMERSKA, Paulina 99 31.59 2:25.23 252

7. UKP Jedynka Elbląg 1 KOSTRZEWA, Michalina 99 38.56 MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 38.52NIEROŃSKI, Sebastian 99 37.22 BABRAJ, Małgorzata 99 32.57 2:26.87 244

10. MTP KORMORAN Olsztyn 3  JOST, Daria 99 38.05 OSEŁKOWSKA, Julia 99 39.00 BOBORYK, Jacek 99 41.03 GOSZCZYCKA, Karolina 99 34.19 2:32.27 219

14. MTP KORMORAN Olsztyn 4  BATOR, Julia 99 39.78 PODLEWSKI, Maciej 99 38.68 STACHERA, Jakub 99 43.32 RYŃSKI, Damian 99 36.4 2:38.19 195

II dzień

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta 13 lat

5. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.11 369

6. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.50 363

7. WIESIOŁEK, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.25 351

9. BABRAJ, Małgorzata 99 UKP Jedynka Elbląg 1:13.40 335

13. KOSTRZEWA, Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 1:14.42 322

14. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.72 318

18. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.56 263

Dziewczęta 12 lat

1. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.15 368

4. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.21 338

9. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.62 306

12. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.49 264

17. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.34 246

20. ANTONIAK, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.91 232

21. MĄKA, Milena 00 Mks – Sp 63 Bydgoszcz 1:23.94 224

23. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.59 211

NOWAK, Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.59 211

25. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.38 179

26. SZAJDEK, Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.56 167

27. BUTKIEWICZ, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.93 165

29. BYLIŃSKA, Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.28 139

30. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.71 133

Chłopcy 13 lat

9. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.19 286

12. KRÓLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.07 263

13. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.66 257

14. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.28 250

16. GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.60 237

21. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.85 199

25. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.03 191

26. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.78 172

28. RYŃSKI, Damian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.99 170

Chłopcy 14 lat

1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.06 314

8. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.99 243

9. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.26 240

11. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.00 233

14. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.09 223

18. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:15.90 207

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta 13 lat

3. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:13.44 336

4. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:13.91 334

5. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 3:14.65 330

Dziewczęta 12 lat

2. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:24.26 285

4. DZIAKIEWICZ, Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:27.46 272

6. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.42 265

11. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:40.70 226

13. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:47.52 206

14. KAMIŃSKA, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:50.77 198

Chłopcy 13 lat

1. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:53.55 336

5. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:09.05 260

6. KRÓLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.27 235

8. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.07 192

Chłopcy 12 lat

2. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.98 237

3. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.51 228

17. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:57.11 131

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta 13 lat

5. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.56 322

6. KOSTRZEWA, Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 1:22.31 302

10. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.84 240

Dziewczęta 12 lat

2. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:19.94 329 39.25 40.69

4. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.94 306 40.35 41.59

6. SINITCHINE, Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.71 297 39.82 42.89

7. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.76 297 39.96 42.80

10. DZIAKIEWICZ, Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.50 260 41.32 45.18

11. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:28.07 246 43.03 45.04

16. KUĆ, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.46 193 46.09 49.37

17. JANKOWSKA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.74 186 46.89 49.85

18. KUCZYŃSKA, Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.13 172 47.60 51.53

19. BYLIŃSKA, Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.65 146 49.96 54.69

20. BUTKIEWICZ, Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.14 140 51.52 54.62

22. SZAJDEK, Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.93 123

Chłopcy 13 lat

2. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.21 311

7. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.81 222

9. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.01 204

10. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.63 200

12. GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.84 191

14. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.34 175

15. RYŃSKI, Damian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.09 160

17. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.14 149

Chłopcy 12 lat

5. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.46 225 39.47 40.99

7. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.18 211 40.05 42.13

11. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:28.99 166 44.34 44.65

17. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:41.37 112

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta 13 lat

6. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.96 367

8. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 2:57.91 343

10. WIESIOŁEK, Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.61 322

14. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.60 307

Dziewczęta 12 lat

1. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:55.34 358

3. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.43 323

8. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.81 296

12. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.99 273

17. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:16.53 254

18. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:23.63 229

21. NOWAK, Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:28.46 213

22. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:30.92 206

23. BYLIŃSKA, Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:03.18 134

Chłopcy 13 lat

3. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.40 335

10. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:46.50 288

14. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.66 226

Chłopcy 12 lat

3. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:58.50 234

6. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.22 224

7. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.26 223

8. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.85 211

9. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.41 205

Sztafety mieszane 4 razy 50 metrów stylem zmiennym

12 lat

2. MTP KORMORAN Olsztyn 51  SINITCHINE, Zoja 00 37.83 OLLER, Krzysztof 00 34.10 STADNYK, Michał 00 43.63 KOZIEJKO, Bartłomiej 00 30.87 2:26.43 246

3. MTP KORMORAN Olsztyn 52 DZIAKIEWICZ, Daria 00 38.96 ŚWIĘCKA, Julia 00 35.86 STARUCH, Jagoda 00 46.21 ŻEMAJTIS, Maria 00 32.00 2:33.03 215

8. MTP KORMORAN Olsztyn 53  KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 39.57 CHODYNA, Kinga 00 39.11 KOSTRUBIEC, Alicja 00 47.99 KUCHCIŃSKI, Adam 00 32.58 2:39.25 191

12. UKP Jedynka Elbląg 1 DOMŻALSKA, Wiktoria 00 39.07 MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 38.05 MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 49.34 ROKICKA, Julia 00 35.95 2:42.41 180

Sztafety mieszane 4 razy stylem dowolnym

13 lat

3. MTP KORMORAN Olsztyn 1  KRÓLAK, Hubert 99 31.90 CHABOWSKI, Aleksy 99 26.36 KOSTOWSKI, Michał 99 35.95 GIER, Olivier 99 30.71 2:04.92 270

7. MTP KORMORAN Olsztyn 2  DYMERSKA, Paulina 99 31.87 WIESIOŁEK, Karolina 99 GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 BOBORYK, Jacek 99 2:10.34 237

9. UKP Jedynka Elbląg 1  NIEROŃSKI, Sebastian 99 32.65 BABRAJ, Małgorzata 99 32.43 MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 34.81 KOSTRZEWA, Michalina 99 34.32 2:14.21 217

11. MTP KORMORAN Olsztyn 3  BUGAJ, Dominik 99 32.58 JOST, Daria 99 33.37 OSEŁKOWSKA, Julia 99 35.06 GOSZCZYCKA, Karolina 99 34.24 2:15.25 212

14. MTP KORMORAN Olsztyn 4  BATOR, Julia 99 35.07 RYŃSKI, Damian 99 37.59 PODLEWSKI, Maciej 99 35.43 JANKOWSKI, Radosław 99 35.75 2:23.84 177

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x