Mistrzostwa Warmii i Mazur Szczytno 2011 – Z udziałem najlepszych

W Szczytnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu. Reprezentowane były najlepsze klubu w regionie. Co istotne oprócz najmłodszego narybku startowali najlepsi z reprezentantami Polski włącznie. Doskonale się złożyło, że adepci tego trudnego sportu mogli zobaczyć w akcji czołowych pływaków kraju. Do podziału było wiele medali. Zdobywali je reprezentanci prawie wszystkich klubów. Najważniejsze, że powstanie basenów, rozwój infrastruktury wiąże się z rozszerzaniem działalności.

Klasyfikacja najlepszych zawodników (dwie najlepsze konkurencje)

Dziewczęta

1-10 lat

1. BUKO Martyna 02 MEDYK GIŻYCKO 448

2. ZDUNIEWICZ Julia 01 PIORUN GOŁDAP 381

3. CHEREK Natalia 01 JEDYNKA ELBLĄG  372

11 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MEDYK GIŻYCKO 779

2. BIERNACKA Joanna 00 MEDYK GIŻYCKO 747

3. ŻEMAJTIS Maria 00 KORMORAN OLSZTYN 660

12 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MEDYK GIŻYCKO 1000

2. LEOŃCZUK Sara 99 MOS EŁK 872

3. LEWCZUK Martyna 99 MO SEŁK 797

13 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 MOSEŁK 1035

2. BORTKIEWICZ Ada 98 KORMORAN OLSZTYN 871

3. RYZINSKA Daria 98 ROŚ PISZ  821

14 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ PISZ 1067

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 MOS EŁK 906

3. KOPICZKO Sandra 97 MEDYK GIŻYCKO  872

15 lat

1. MACIESZA Agata 96 ORZEŁ ELBLĄG 1012

2. KLIMKOWSKA Karolina 96 KORMORAN OLSZTYN 991

3. BUCHALSKA Patrycja 96 JEDYNKA ELBLĄG  974

16 lat i starsze

1. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM OLSZTYN 1430

2. CZERNIAK Monika 92 AZZ UWM OLSZTYN 1401

3. CHODYNA Monika 92 AZS UWM OLSZTYN 1129

Chłopcy

1-10 lat

1. MECH Mateusz 01 ORZEŁ ELBLĄG  399

2. BOHDANOWICZ Michał 01 JEDYNKA ELBLĄG 366

3. KŁAK Marcin 01 PŁETWAL SZCZYTNO  365

11 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 KORMORAN OLSZTYN 520

2. RUTKOWSKI Michał 00 MOS EŁK 433

3. WRZOS Mateusz 00 KORMORAN OLSZTYN 424

12 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 KORMORAN OLSZTYN 706

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MEDYK GIŻYCKO 693

3. KOSZOREK Szymon 99 MOS EŁK 602

13 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 KORMORAN OLSZTYN 918

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 KORMORAN OLSZTYN  885

3. CHODAN Alan 98 KORMORAN OLSZTYN  864

14 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MEDYK GIŻYCKO 909

2. MACIEJEWSKI Pawel 97 KORMORAN OLSZTYN 830

3. STARUCH Jan 97 KORMORAN OLSZTYN 771

15 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 MOS EŁK 1234

2. PŁACHTA Emil 96 KORMORAN OLSZTYN 1164

3. NOWICKI Norbert 96 ROŚ PISZ 1003

16 lat i starsi

1. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS OLSZTYN  1384

2. HURA Bartosz 91 AZS OLSZTYN 1381

3. PUCIŁO Piotr 93 AZS OLSZTYN 1365

Wyniki

200 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:43.91

2. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:58.65

3. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:01.69

4. KALBARCZYK Emilia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:20.49

5. MIKULSKA Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:24.99

6. ŻMIJEWSKA Katarzyna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:30.80

11 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:37.92

2. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.07

3. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 2:44.20

4. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 2:44.75

5. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:51.43

6. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.50

12 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:21.11

2. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 2:26.50

3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:32.71

4. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:35.61

5. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.08

6. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.16

13 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 2:19.44

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.52

3. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:29.50

4. GOZDZIEJEWSKA Urszula 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.21

5. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:43.12

6. SŁOMA Aleksandra 98 KS Orzeł Elbląg 2:49.42

14 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:25.89

15 lat

1. BUCHALSKA Patrycja 96 UKP Jedynka Elbląg 2:21.20

16 lat i starsi

1. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:05.59

2. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:06.09

3. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.46

Chłopcy

1. MECH Mateusz 01 KS Orzeł Elbląg 2:53.13

2. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 2:58.02

3. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 3:03.28

4. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 3:06.27

5. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 3:08.10

6. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:12.29

11 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.44

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.27

3. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.80

4. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:51.55

5. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.29

6. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.65

12 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:21.05

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:21.23

3. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:35.95

4. BUGAJ Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.12

5. STANIASZEK Andrzej 99 Piorun Gołdap 2:45:62

6. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.14

13 lat

1. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.10

2. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.42

3. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.78

4. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 2:18.91

5. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 2:20.97

6. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:21.56

14 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:10.16

2. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.13

3. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.02

15 lat

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.35

16 lat i starsi

1. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:52.80

2. HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 1:53.07

3. BOROWICZ SKONECZNY S. 92 AZS UWM Olsztyn 1:54.31

4. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.42

5. KOSZPER Maciej 94 UKP Jedynka Elbląg 1:59.51

6. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.14

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. ZDUNIEWICZ Julia 01 Piorun Gołdap 49:34 198

2. CZAJKA Liwia 01 KS Płetwal Szczytno 49.79 193

3. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 49.86 192

4. CHACHUŁA Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.60 146

5. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 55.59 139

6. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 56.26 134

11 lat

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 39.57 385

2. MEJCZ Barbara 00 Piorun Gołdap 43:81 384

3. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.79 248

4. WILGA Kornelia 00 KS Płetwal Szczytno 46.20 242

5. KAZINIEC Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.72 234

6. PODLEWSKA Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.78 233

12 lat

1. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 41.77 327

2. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 44.25 275

3. GAWROŃSKA Julia 99 KS Płetwal Szczytno 44.88 264

4. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 45.74 249

5. SANFORD Sonia 99 KS Płetwal Szczytno 48.86 204

13 lat

1. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 47.46 223

2. MISZKIEWICZ Maja 98 KS Płetwal Szczytno 47.57 221

3. CZUJAK Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 54.64 146

4. FARYJ Julia 98 KS Płetwal Szczytno 1:03.47 93

14 lat

1. TOKARSKA Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 41.70 329

2. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS Orzeł Elbląg 42.48 311

3. BRUMER Maja 97 KS Płetwal Szczytno 44.89 264

15 lat

1. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 35.92 515

16 lat i starsi

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 34.22 596

2. KULLA Katarzyna 95 UKP Jedynka Elbląg 36.02 511

3. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 44.72 267

Chłopcy

1 – 10 lat

1. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 45.20 174

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 47.08 154

3. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 47.46 150

4. OLENDER Tomasz 01 KS Płetwal Szczytno 50.39 125

5. TAUDUL Kacper 03 Piorum Gołdap 50.45 125

6. BUCZYŃSKI Bernard 01 Piorun Gołdap 50.84 122

11 lat

1. MAĆKIEWICZ Tomasz 00 KS Płetwal Szczytno 45.22 174

2. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.84 167

3. MEDŹWIEDZKI Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 47.48 150

4. DĄBROWSKI Jan 00 KS Orzeł Elbląg 47.67 148

5. ŻUKOWSKI Jakub 00 KS Orzeł Elbląg 49.43 133

6. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 50.74 123

12 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 40.31 245

2. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 40.47 242

3. DALIDOWICZ Patryk 99 KS Orzeł Elbląg 40.73 238

4. KABAT Bartłomiej 99 Piorun Gołdap 43.13 200

5. RUSZCZYK Michał 99 KS Płetwal Szczytno 43.56 194

6. LUMA Wiktor 99 KS Płetwal Szczytno 44.16 186

13 lat

1. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 36.12 341

2. WYSOCKI Maksymilian 98 MTP KORMORAN Olsztyn 39.12 268

3. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 39.73 256

4. BECZ Igor 98 Międzyszkolny Piorun Gołdap 39.80 255

5. GRZYBOWSKI Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 42.35 211

6. ŻUCHOWSKI Arkadiusz 98 KS Płetwal Szczytno 50.55 124

14 lat

1. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 35.85 349

2. CABAN Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 36.43 332

3. KANIA Marcin 97 KS Płetwal Szczytno 38.40 284

15 lat

1. BIELUCY Radosław 96 UKP Jedynka Elbląg 37.93 295

16 lat i starsi

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 28.54 692

2. BARANOWSKI Karol 95 KS Płetwal Szczytno 35.84 349

3. TOKARSKI Marcin 92 KS Płetwal Szczytno 37.63 302

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 4:00.59

11 lat

1. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.60

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 3:06.96

3. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:26.73

12 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:36.22

2. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.94

3. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 2:58.11

13 lat

1. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:51.68

14 lat

DYSKW. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:29.90

16 lat i starsi

1. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:24.00

Chłopcy

1 – 10 lat

1. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 3:25.09

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 3:28.36

3. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 3:34.50

4. TOMASZEWSKI Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 3:43.28

12 lat

1. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.56

13 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.02

2. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.92

3. STRACHOTA Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.25

13 lat

4. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 2:45.90

14 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:31.10

2. STARUCH Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.26

16 lat i starsi

1. HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 2:10.44

2. BOROWICZ SKONECZNY S. 92 AZS UWM Olsztyn 2:15.51

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 37.41 240

2. ZDUNIEWICZ Julia 01 Piorun Gołdap 40.93 183

3. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 41.74 172

4. WOJTAŚ Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 43.12 156

5. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 43.87 148

6. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.23 145

11 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 31.03 420

2. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.60 331

3. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 34.31 311

4. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.63 277

5. KAZINIEC Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.61 256

6. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.51 238

12 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 30.65 436

2. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 31.86 388

3. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 32.49 366

4. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 34.24 313

5. WITKOWSKA Marta 99 KS Orzeł Elbląg 34.60 303

6. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 34.78 298

13 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 29.65 482

2. PIEŃKOS Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 32.89 353

3. JASIANEK Aleksandra 98 KS Płetwal Szczytno 34.53 305

4. SŁOMA Aleksandra 98 KS Orzeł Elbląg 34.95 294

5. FARYJ Julia 98 KS Płetwal Szczytno 43.64 151

6. CZUJAK Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 46.04 128

14 lat

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 30.90 425

2. ZARĘBA Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 32.25 374

15 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 29.43 493

2. BUCHALSKA Patrycja 96 UKP Jedynka Elbląg 30.11 460

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 28.23 558

2. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 28.44 546

3. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 34.23 313

Chłopcy

1-10 lat

1. MECH Mateusz 01 KS Orzeł Elbląg 34.11 210

2. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 34.37 206

3. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 35.78 182

4. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 36.84 167

5. PRZYBOROWSKI Marcin 02 Piotun Gołdap 36.85 167

6. SOBOLEWSKI Dawid 02 Piorun Gołdap 37.78 155

11 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.69 239

2. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.98 233

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 33.21 228

4. MECH Dariusz 00 KS Orzeł Elbląg 34.68 200

5. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.73 199

6. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.22 191

12 lat

1. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 29.96 311

2. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 31.56 266

3. RUSZCZYK Michał 99 KS Płetwal Szczytno 32.02 254

4. GIER Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 32.14 251

5. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 33.35 225

6. BUGAJ Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 33.37 225

13 lat

1. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 27.16 417

2. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 27.91 384

3. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 28.07 378

4. BECZ Igor 98 Piorun Gołdap 29.44 327

5. SAMOJLOWICZ Mikolaj 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.33 299

6. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.40 297

14 lat

1. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 28.86 348

2. KANIA Marcin 97 KS Płetwal Szczytno 37.75 155

15 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 24.95 538

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 25.54 502

3. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 25.78 488

4. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 27.67 394

5. BIELUCY Radosław 96 UKP Jedynka Elbląg 28.23 371

16 lat i starsi

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 24.04 602

2. KOSZPER Maciej 94 UKP Jedynka Elbląg 25.32 515

3. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 25.43 508

4. KIELIN Łukasz 94 KS Płetwal Szczytno 25.65 495

5. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 27.26 412

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

11 lat

1. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:32.07 213

2. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.85 201

3. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.41 169

4. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.86 136

5. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.28 127

12 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:17.17 363

14 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:11.50 456

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:12.92 430

3. ZARĘBA Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 1:31.73 216

15 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:10.42 477

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1:06.34 571

2. SADOWSKA Marta 93 KS Płetwal Szczytno 1:10.38 478

Chłopcy

11 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.12 160

2. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.78 152

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 KS Orzeł Elbląg 1:39.45 115

4. DĄBROWSKI Jan 00 KS Orzeł Elbląg 1:42.08 107

12 lat

1. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:19.67 225

2. STANIASZEK Andrzej 99 Piorun Gołdap 1:25:62 175

3. GIER Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.12 160

4. GÓRCZYNSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.90 133

5. PODLEWSKI Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.39 82

13 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.09 394

2. STRACHOTA Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.23 358

3. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.26 328

4. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:12.83 294

14 lat

1. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 1:12.75 295

16 lat i starsi

1. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 58.38 572

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.20 208

2. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:42.44 156

3. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:49.13 129

4. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.27 125

5. DĄBROWSKA Aleksandra 02 KS Orzeł Elbląg 1:50.74 124

6. KALBARCZYK Emilia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.50 118

11 lat

1. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.19 292

2. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.06 283

3. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:27.15 254

4. DZIAKIEWICZ Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.94 247

5. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.41 227

6. ROKICKA Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:34.91 197

12 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 1:18.32 350

2. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.87 296

3. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.49 235

4. WITKOWSKA Marta 99 KS Orzeł Elbląg 1:35.96 190

13 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.31 364

2. GOZDZIEJEWSKA Urszula 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.29 325

3. PIEŃKOS Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 1:25.80 266

4. MISZKIEWICZ Maja 98 KS Płetwal Szczytno 1:37.91 179

14 lat

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:13.07 431

2. TOKARSKA Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 1:24.36 280

Chłopcy

1 – 10 lat

1. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 1:28.54 168

2. PRZYBOROWSKI Marcin 02 Piorun Gołdap 1:35:20 135

3. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:35.78 133

4. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:37.37 126

5. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:37.80 125

6. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 Piorun Gołdap 1:22.22 109

11 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.41 188

2. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:26.83 179

3. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.56 147

4. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.04 132

5. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:43.92 104

6. ŚWIRYDOWICZ Dawid 00 Uks Mos Ełk 1:49.55 89

12 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:09.76 345

2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.64 318

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 KS Orzeł Elbląg 1:23.45 201

4. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.99 178

5. JANKOWSKI Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.64 162

6. RYNSKI Damian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.27 139

13 lat

1. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.39 350

2. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:10.35 336

3. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 1:11.83 316

4. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.13 299

5. SAMOJLOWICZ Mikolaj 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.82 291

6. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.78 258

14 lat

1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.65 293

2. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 1:15.70 270

15 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 57.67 611

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 1:03.59 455

3. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 1:08.73 361

16 lat i starsi

1. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.22 486

2. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:08.43 365

3. MURACH Karol 92 KS Płetwal Szczytno 1:12.07 313

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

12 lat

1. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 3:14.20

2. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.81

3. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.10

4. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.33

5. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 3:32.24

6. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:33.02

13 lat

1. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:36.42

14 lat

1. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS Orzeł Elbląg 3:17.03

2. BRUMER Maja 97 KS Płetwal Szczytno 3:31.92

15 lat

1. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.35

16 lat i starsi

1. KULLA Katarzyna 95 UKP Jedynka Elbląg 2:47.54

Chłopcy

12 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 3:03.42

2. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 3:03.57

3. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.89

4. DALIDOWICZ Patryk 99 KS Orzeł Elbląg 3:12.48

13 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.51

2. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.79

3. WYSOCKI Maksymilian 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.75

4. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 3:08.32

5. GRZYBOWSKI Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.89

14 lat

1. STARUCH Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.61

2. CABAN Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 3:10.39

16 lat i starsi

1. BARANOWSKI Karol 95 KS Płetwal Szczytno 2:48.66

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 51.22 107

2. WOJTAŚ Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 54.32 90

3. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:02.73 58

4. SANFORD Maja 03 KS Płetwal Szczytno 1:03.31 57

5. CZAJKA Liwia 01 KS Płetwal Szczytno 1:05.86 50

11 lat

1. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.34 257

2. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.03 225

3. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 40.87 212

4. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.22 192

5. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.48 154

6. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 47.52 135

7. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 51.23 107

12 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 35.06 336

2. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.76 269

3. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 38.43 255

4. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 39.71 231

5. SANFORD Sonia 99 KS Płetwal Szczytno 50.89 109

13 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 33.13 398

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 35.76 316

3. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 36.80 290

4. JASIANEK Aleksandra 98 KS Płetwal Szczytno 40.51 217

5. FARYJ Julia 98 KS Płetwal Szczytno 51.99 103

14 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 32.48 422

2. ZARĘBA Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 35.98 311

3. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS Orzeł Elbląg 38.75 249

15 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 31.72 454

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 30.76 497

2. SADOWSKA Marta 93 KS Płetwal Szczytno 31.54 461

3. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 42.25 192

Chłopcy

1 – 10 lat

1. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 41.11 149

2. TOMASZEWSKI Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 49.43 85

11 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.92 175

2. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.10 160

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 KS Orzeł Elbląg 43.21 128

4. DĄBROWSKI Jan 00 KS Orzeł Elbląg 44.43 118

5. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.04 113

6. BIL Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 48.05 93

12 lat

1. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 34.98 242

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 36.24 217

3. STANIASZEK Andrzej 99 Pioryn Gołdap 36:54 212

4. GÓRCZYNSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.82 191

5. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.96 189

6. RUSZCZYK Michał 99 KS Płetwal Szczytno 38.57 180

13 lat

1. STRACHOTA Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.74 356

2. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 32.56 300

14 lat

1. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 32.92 290

2. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 33.12 285

16 lat i starsi

1. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 30.15 378

DYSKW. GILSKI Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 26.41

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:38.81 199

2. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:45.42 164

3. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.12 140

4. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.25 129

5. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.27 122

6. CHACHUŁA Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.20 116

11 lat

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:26.06 302

2. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.38 298

3. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.73 295

4. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:28.16 280

5. DZIAKIEWICZ Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.57 259

6. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.87 256

12 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:13.25 489

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:20.71 366

3. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:22.18 346

4. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.95 314

5. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.85 293

6. WITKOWSKA Marta 99 KS Orzeł Elbląg 1:37.43 208

13 lat

1. GOZDZIEJEWSKA Urszula 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.10 335

2. PIEŃKOS Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 1:24.92 314

3. MISZKIEWICZ Maja 98 KS Płetwal Szczytno 1:35.85 218

14 lat

1. ZARĘBA Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 1:22.18 346

16 lat i starsi

1. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.54 484

2. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 1:28.34 279

Chłopcy

1-10 lat

1. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 1:29.31 183

2. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:33.32 160

3. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:36.55 145

4. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:37.84 139

5. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:38.50 136

6. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:41.46 125

11 lat

1. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.15 190

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.12 178

3. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.32 171

4. BUKO Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:32.79 163

5. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 1:34.62 154

6. ŻUKOWSKI Jakub 00 KS Orzeł Elbląg 1:36.77 144

12 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:13.36 331

2. RUSZCZYK Michał 99 KS Płetwal Szczytno 1:25.63 208

3. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:31.48 170

13 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.34 409

2. STRACHOTA Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.57 342

3. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.82 338

4. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:17.90 276

14 lat

1. CABAN Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 1:22.76 230

16 lat i starsi

1. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.17 518

2. KOSZPER Maciej 94 UKP Jedynka Elbląg 1:04.00 498

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 47.40 159

2. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.23 133

3. DĄBROWSKA Aleksandra 02 KS Orzeł Elbląg 50.29 133

4. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 54.36 105

5. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.73 98

6. RUCHEL Paulina 01 KS Płetwal Szczytno 55.99 96

11 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 37.44 323

2. DZIAKIEWICZ Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.86 268

3. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 39.94 266

4. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.53 236

5. BARANOWSKA Marcelina 00 KS Płetwal Szczytno 42.78 216

6. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.74 202

12 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 36.61 345

2. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 39.92 266

3. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 40.17 261

4. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 41.02 245

5. SANFORD Sonia 99 KS Płetwal Szczytno 49.14 143

13 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 36.54 347

2. PIEŃKOS Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 39.32 279

3. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 44.87 187

4. FARYJ Julia 98 KS Płetwal Szczytno 54.45 105

14 lat

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 33.71 443

2. TOKARSKA Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 39.68 271

Chłopcy

1 – 10 lat

1. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 42.16 154

2. PRZYBOROWSKI Marcin 02 Piorun Gołdap 43:28 142

3. MECH Mateusz 01 KS Orzeł Elbląg 43.81 137

4. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 44.76 128

5. SIENKIEWICZ Michał 01 Pioryn Gołdap 47.27 109

6. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 Piorun Gołdap 48:15 103

11 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.28 190

2. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 39.98 180

3. MECH Dariusz 00 KS Orzeł Elbląg 40.98 167

4. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.58 139

5. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 44.57 130

6. OLSZEWSKI Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 47.37 108

12 lat

1. GÓRCZYNSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 38.74 198

2. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 KS Orzeł Elbląg 39.13 192

3. BUGAJ Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 39.34 189

4. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 40.59 172

5. JANKOWSKI Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 42.30 152

6. RYNSKI Damian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 44.54 130

13 lat

1. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 32.49 337

2. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 32.61 333

3. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 32.98 322

4. SAMOJLOWICZ Mikolaj 98 MTP KORMORAN Olsztyn 33.80 299

5. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 33.93 295

6. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 35.60 256

14 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 33.69 302

2. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 34.23 288

15 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 27.30 568

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 30.06 425

3. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 32.01 352

16 lat i starsi

1. HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 31.89 356

2. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 32.76 328

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. ZDUNIEWICZ Julia 01 Piorum Gołdap 1.50.49 182

2. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:50.97 180

3. CZAJKA Liwia 01 KS Płetwal Szczytno 1:51.53 177

4. CHACHUŁA Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.00 153

5. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 2:01.14 138

6. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:02.59 133

11 lat

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:27.91 362

2. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.54 282

3. MEJCZ Barbara 00 Piorun Gołdap 1.35.95 279

4. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.09 253

5. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.27 230

6. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.97 219

12 lat

1. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.70 299

2. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:35.18 285

3. GAWROŃSKA Julia 99 KS Płetwal Szczytno 1:39.54 249

4. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:40.26 244

5. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.40 236

6. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:41.69 234

13 lat

1. GOZDZIEJEWSKA Urszula 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.27 303

2. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.61 221

3. MISZKIEWICZ Maja 98 KS Płetwal Szczytno 1:50.36 183

4. CZUJAK Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 2:00.80 139

14 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:20.16 478

2. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS Orzeł Elbląg 1:34.66 290

3. TOKARSKA Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 1:34.94 288

4. BRUMER Maja 97 KS Płetwal Szczytno 1:40.49 242

16 lat i starsi

1. KULLA Katarzyna 95 UKP Jedynka Elbląg 1:19.71 486

Chłopcy

1 – 10 lat

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:43.90 153

2. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:45.25 147

3. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:46.55 142

4. PRZYBOROWSKI Marcin 02 Piorun Gołdap  1:48.99 132

5. TAUDUL Kacper 03 Piorun Gołdap  1:52.47 126

6. BUCZYŃSKI Bernard 01 Piorun Gołdap 1.53:81 116

11 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.44 191

2. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.81 189

3. DĄBROWSKI Jan 00 KS Orzeł Elbląg 1:46.46 142

4. MEDŹWIEDZKI Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 1:47.01 140

5. MAĆKIEWICZ Tomasz 00 KS Płetwal Szczytno 1:49.22 131

6. CZABORYK Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.25 115

12 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:25.12 278

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:28.15 251

3. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.84 245

4. DALIDOWICZ Patryk 99 KS Orzeł Elbląg 1:28.94 244

5. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.87 229

6. STACHERA Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.17 176

13 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.45 433

2. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.29 320

3. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:23.76 292

4. WYSOCKI Maksymilian 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.00 280

5. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:27.89 253

6. BECZ Igor 98 Piorun Gołdap 1:29:13 242

14 lat

1. STARUCH Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.25 358

2. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:19.98 336

3. CABAN Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 1:27.54 256

4. KANIA Marcin 97 KS Płetwal Szczytno 1:32.11 220

16 lat i starsi

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:03.44 673

2. BARANOWSKI Karol 95 KS Płetwal Szczytno 1:19.63 340

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1 – 10 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:28.79 189

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:36.10 149

3. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:37.28 144

4. ZDUNIEWICZ Julia 01 Piorun Gołdap 1:38:24 139

5. WOJTAŚ Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:40.36 131

6. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.48 127

11 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:11.77 359

2. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.83 329

3. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:17.65 283

4. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:18.31 276

5. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:18.94 269

6. NOWAK Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.41 213

12 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 1:08.01 421

2. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 1:14.03 327

3. WITKOWSKA Marta 99 KS Orzeł Elbląg 1:23.04 231

13 lat

1. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.43 452

2. JASIANEK Aleksandra 98 KS Płetwal Szczytno 1:17.22 288

3. SŁOMA Aleksandra 98 KS Orzeł Elbląg 1:20.30 256

4. CZUJAK Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 1:36.66 146

15 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:03.45 519

16 lat i starsi

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 59.47 631

2. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.85 509

Chłopcy

1 – 10 lat

1. MECH Mateusz 01 KS Orzeł Elbląg 1:18.38 188

2. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:24.82 148

3. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:25.03 147

4. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:26.16 141

5. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:29.24 127

6. SOBOLEWSKI Dawid 02Piorun Gołdap 1:29:35 127

11 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.91 244

2. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:16.15 205

3. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.11 197

4. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.22 189

5. MECH Dariusz 00 KS Orzeł Elbląg 1:18.34 188

6. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.85 178

12 lat

1. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:07.75 291

2. GIER Olivier 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.25 240

3. DALIDOWICZ Patryk 99 KS Orzeł Elbląg 1:13.20 231

4. BUGAJ Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.41 229

5. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:19.42 181

6. LUMA Wiktor 99 KS Płetwal Szczytno 1:20.05 176

13 lat

1. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 59.72 426

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.60 388

3. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:04.12 344

4. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.14 299

5. WYSOCKI Maksymilian 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.46 270

6. BECZ Igor 98 Piorun Gołdap 1:10:28 261

14 lat

1. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.37 392

2. KANIA Marcin 97 KS Płetwal Szczytno 1:18.35 188

15 lat

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 54.82 550

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 56.57 501

3. BIELUCY Radosław 96 UKP Jedynka Elbląg 1:03.42 355

16 lat i starsi

1. KOSZPER Maciej 94 UKP Jedynka Elbląg 54.91 548

2. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 57.87 468

3. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 59.74 425

200 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

14 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:50.18

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:27.45

Chłopcy

13 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.16

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.27

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 2:39.70

14 lat

1. STARUCH Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.91

2. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 2:48.95

16 lat i starsi

1. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.32

2. BOROWICZ SKONECZNY S. 92 AZS UWM Olsztyn 2:10.81

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

12 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 2:41.81

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:45.36

3. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.38

4. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.08

5. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.40

13 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.75

14 lat

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 2:35.27

Chłopcy

12 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.38

2. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 KS Orzeł Elbląg 3:01.49

3. JANKOWSKI Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.02

13 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 2:26.20

2. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.83

3. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.19

4. SAMOJLOWICZ Mikolaj 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.40

14 lat

1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.86

15 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 2:04.20

2. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 2:27.85

16 lat i starsi

1. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.69

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 4:57.28 493

2. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:43.08 321

3. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:43.21 320

4. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:47.39 309

5. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:52.22 296

6. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 6:12.35 251

13 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 4:50.39 529

2. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 5:16.07 410

3. SŁOMA Aleksandra 98 KS Orzeł Elbląg 6:14.52 246

14 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 4:57.18 493

15 lat

1. BUCHALSKA Patrycja 96 UKP Jedynka Elbląg 4:58.61 486

16 lat i starsi

1. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 4:19.98 737

2. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 4:22.52 716

Chłopcy

12 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:59.80 357

:

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 5:15.62 306

3. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:30.83 266

4. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:31.01 265

5. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:33.01 260

6. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 5:36.77 252

13 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:33.84 469

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:39.64 440

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 4:53.53 380

4. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:59.16 359

5. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:59.18 359

14 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:34.48 465

2. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:43.08 424

15 lat

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 4:16.12 573

16 lat i starsi

1. BOROWICZ SKONECZNY Sylwester 92 AZS UWM Olsztyn 3:58.82 707

2. HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 3:59.22 703

3. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 3:59.42 701

4. GILSKI Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 4:03.90 663

5. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 4:06.41 643

6. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 4:39.56 440

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

Szkoły Gimnazjalne

Dziewczęta

1. GM Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KLIMKOWSKA Karolina 96 GOZDZIEJEWSKA Urszula 98, ADAMOWICZ Adrianna 98 BORTKIEWICZ Ada 98 2:07.09 395

2. GM Szczytno KS Płetwal Szczytno TOKARSKA Dominika 97 PIEŃKOS Urszula 98 ZARĘBA Natalia 97 JASIANEK

Aleksandra 98 2:13.54 340

3. KS Orzeł Elbląg  KS Orzeł Elbląg MACIESZA Agata 96 SŁOMA Aleksandra 98 WITKOWSKA Marta 99 LESZCZYŃSKA Matylda 97 2:15.91 322

Szkoły Podstawowe

Chłopcy

1. SP Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn GIER Olivier 99 KRÓLAK Hubert 99 KOZIEJKO Bartłomiej 00 KOSTOWSKI Michał 99 2:07.21 255

2. POD 1 MKS Medyk Giżycko  CIBOROWSKI Rafał 99 PACHUCKI Maciej 99 OMAK Fryderyk 99 STRUPIŃSKI Michał 00 2:14.93 214

3. SP Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn WRZOS Mateusz 00 ŚMIAROWSKI Beniamin 00KUCHCIŃSKI Adam 00 CHABOWSKI Aleksy 99 2:16.35 207

Szkoły Gimnazjalne

Chłopcy

1. GM Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn CHODAN Alan 98 SZPOJANKOWSKI Kacper 98 ZBUTOWICZ Karol 98 PŁACHTA Emil 96 1:47.06 429

2. GIM Uks Mos Ełk  FALACIŃSKI Maciej 96 SOŁTOWSKI Dominik 98 KASZTELAN Mateusz 98 WOŁYNIEC Robert 96

1:50.14 394

3. GM Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MIELNIK Daniel 98 STARUCH Jan 97 STRACHOTA Mateusz 98 KOZIOLEK Bartosz 98 1:54.43 351

Szkoły Ponadgimnazjalne

1. AZS UWM Olsztyn PUCIŁO Piotr 93 HURA Bartosz 91 BOROWICZ SKONECZNY Sylweste9r2 PIELOWSKI Krzysztof 91 1:39.75 530

2. PGM Szczytno  KS Płetwal Szczytno  BARANOWSKI Karol 95 TOKARSKI Marcin 92 MURACH Karol 92 KIELIN Łukasz 94 1:49.85 397

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x