Mistrzostwa Warmii i Mazur z gwiazdami – Pływamy coraz szybciej

Na pływalni OSiR-u w Olsztynie trwają mistrzostwa województwa w pływaniu. Impreza jak na nasze regionalne warunki gigantyczna, mnóstwo startujących, niezwykle napięty harmonogram startów. Dobrze się stało, że w mistrzostwach uczestniczą najlepsi, którzy są już w kadrze narodowej: Krzysztof Pielowski, Bartosz Hura, Sylwester Borowicz-Skoneczny, Mateusz Pacholczyk z Olsztyna czy Bartłomiej Kubkowski z Giżycka.

 

Jest cała plejada bardzo zdolnych zawodników, za których trzymamy kciuki. W stolicy Warmii i Mazur powstaje basen o standardach olimpijskich i ta dyscyplina ma ogromne możliwości rozwoju. Jest jak się okazuje bardzo popularna w naszym regionie.

Wyniki

200 metrów stylem dowolnym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. PECYNA Michalina 00 IKS Konstancin 2:46.86 295

2. PYSZKO Karolina 00 MKS MEDYK Giżycko 2:59.89 236

3. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 3:17.86 177

4. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:19.85 172

5. BARANOWSKA Marcelina 00 POL.KS GWARDIA Szczytno3:29.01 150

6. NIEMIDOMSKA Karolina 00 UKP JEDYNKA Elbląg 3:39.30 130

11 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS MEDYK Giżycko 2:28.12 422

2. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 2:30.67 401

3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „ROŚ” Pisz 2:31.63 394

4. KREJCZY Agata 99 MKS MEDYK Giżycko 2:34.81 370

5. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.12 305

6. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:58.58 241

12 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS MOS Ełk 2:25.93 442

2. RYZINSKA Daria 98 MKS „ROŚ” Pisz 2:31.81 392

3. JASTRZEBOWSKA K. 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.93 362

4. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.97 317

5. DYMERSKA Wiktoria 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.59 308

6. BUTKIEWICZ Sara 98 UKP JEDYNKA Elbląg 2:59.16 238

13 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „ROŚ” Pisz 2:15.23 555 30.08 33.95 35.85 35.35

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS MOS Ełk 2:32.38 388 34.23 37.80 39.90 40.45

14 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 2:16.58 539

2. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:18.16 520

3. BUCHALSKA Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 2:20.13 499

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.18 652

2. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.28 542

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS MEDYK Giżycko 3:02.64 161

2. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.15 157

3. MECH Mateusz 01 KS ORZEŁ Elbląg 3:04.23 156

4. MECH Dariusz 00 KS ORZEŁ Elbląg 3:07.16 149

5. DĄBROWSKI Jan 00 KS ORZEŁ Elbląg 3:30.84 104

6. KOZIEJKO Brtłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.66 99

11 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.27 247

2. TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.22 243

3. SARBIEWSKI Tomasz 99 UKP JEDYNKA Elbląg 2:41.93 231

4. KOSZOREK Szymon 99 UKS MOS Ełk 2:46.63 212

5. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS MEDYK Giżycko 2:47.97 207

6. BUGAJ Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.02 186

12 lat

1. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.16 380

2. SOŁTOWSKI Dominik 98 UKS MOS Ełk 2:21.35 347

3. SZPOJANKOWSKI K. 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:21.92 343

4. KASZTELAN Mateusz 98 UKS MOS Ełk 2:22.42 339

5. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „ROŚ” Pisz 2:23.17 334

6. BARGLOWSKI Mateusz 98 MKS „ROŚ” Pisz 2:31.74 280

13 lat

1. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.20 397

2. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:18.20 371

3. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 2:19.53 361

4. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.80 316

5. KIL Kacper 97 KS ORZEŁ Elbląg 2:26.79 310

6. CZECHOWICZ Mateusz 97 POL.KS GWARDIA Szczytno3:00.71 166

14 lat

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.78 570

2. SIUDZIŃSKI Dawid 96 KS ORZEŁ Elbląg 2:22.21 341

3. RUDZIŃSKI Marek 96 KS ORZEŁ Elbląg 2:31.05 284

 

100 metrów stylem zmiennym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS MEDYK Giżycko 1:32.27 245

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:35.31 222

3. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 1:37.06 210

4. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.24 196

5. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.84 162

6. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.12 144

8. NOWAK Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.19 116

11 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS MEDYK Giżycko 1:16.70 426

2. DANISZEWSKA Magdalena 99 UKS MOS Ełk 1:26.15 301

3. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.32 299

4. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.47 243

5. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS MEDYK Giżycko 1:32.59 242

6. MIKICIUK Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.91 225

12 lat

1. JASTRZEBOWSKA Karolina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.59 341

2. MISZKIEWICZ Maja 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:37.48 207

3. PIETKA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.52 201

13 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „ROŚ” Pisz 1:09.80 566

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS MEDYK Giżycko 1:19.62 381

3. ZARĘBA Natalia 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:24.06 324

4. PISAREWICZ Anita 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.16 209

14 lat

1. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.25 555

2. TKACZUK Magdalena 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.71 410

3. TERECH Kinga 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:18.14 403

15 lat

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.62 482

2. KULLA Katarzyna 95 KS ORZEŁ Elbląg 1:15.22 452

3. ŚWIĘCICKA Aleksandra 95 KS ORZEŁ Elbląg 1:20.16 373

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.00 143

2. BUKO Marcin 00 MKS MEDYK Giżycko 1:37.82 139

3. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS MEDYK Giżycko 1:42.28 122

4. SIUDZIK Patryk 01 MKS MEDYK Giżycko 1:42.54 121

5. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.39 108

6. KOZIEJKO Brtłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.48 108

11 lat

1. PECYNA Maciej 99 IKS Konstancin 1:17.32 282

2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.06 220

3. KOSZOREK Szymon 99 UKS MOS Ełk 1:25.61 208

4. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.09 178

5. CZERNIECKI Michał 99 MKS MEDYK Giżycko 1:30.61 175

6. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS MEDYK Giżycko 1:31.10 172

12 lat

1. SOŁTOWSKI Dominik 98 UKS MOS Ełk 1:17.32 282

2. BARAN Jakub 98 MKS MEDYK Giżycko 1:20.64 249

3. DĄBROWSKI jakub 98 UKS MOS Ełk 1:21.58 240

4. BECZ IGOR 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:22.25 235

5. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.26 226

6. WIERZCHOŃ Piotr 98 MKS MEDYK Giżycko 1:24.66 215

13 lat

1. BARAN Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 1:12.64 341 33.72 38.92

2. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 1:12.79 339 33.27 39.52

14 lat

1. WOŁYNIEC Robert 96 UKS MOS Ełk 1:13.09 334 34.11 38.98

2. KAROLKIEWICZ Sebastian 96 UKP JEDYNKA Elbląg 1:18.08 274

15 lat

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS MEDYK Giżycko 1:00.77 582

2. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „ROŚ” Pisz 1:10.45 374

 3. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP JEDYNKA Elbląg 1:11.11 363

4. BADYSIAK Jakub 95 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:12.94 337 34.

 

50  metrów stylem klasycznym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS MEDYK Giżycko 43.10 298

2. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 50.45 186

3. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 50.92 180

4. MIRGOS Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 52.29 167

5. DZIAKIEWICZ Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 52.75 162

6. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 53.12 159

11 lat

1. DANISZEWSKA Magdalena 99 UKS MOS Ełk 43.62 287

2. MIKICIUK Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 45.11 260

3. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 46.82 232

4. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 48.00 216

5. GAWROŃSKA Julia 99 POL.KS GWARDIA Szczytno 48.09 214

6. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 49.17 200

 

12 lat

1. TWOREK Urszula Marta 98 MKS MEDYK Giżycko 39.77 379

2. PIEKARSKA Marta 98 MTP KORMORAN Olsztyn 40.85 350

3. GORALSKA Marta 98 MTP KORMORAN Olsztyn 43.77 284

4. MISZKIEWICZ Maja 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 47.41 224

5. CAKALA Olga 98 MTP KORMORAN Olsztyn 53.09 159

13 lat

1. TOKARSKA Dominika 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 40.96 347

2. ZARĘBA Natalia 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 41.46 335

14 lat

1. STELLA Antonina 96 KS ORZEŁ Elbląg 37.21 463

2. TERECH Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 37.87 439

3. FERCHO Dominika 96 KS ORZEŁ Elbląg 39.37 391

15 lat

1. KULLA Katarzyna 95 KS ORZEŁ Elbląg 36.86 476

2. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN Olsztyn 37.45 454

16 lat i starsi

1. CHROSTEK Klaudia 94 POL.KS GWARDIA Szczytno 44.99 262

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS MEDYK Giżycko 48.71 139

2. DĄBROWSKI Jan 00 KS ORZEŁ Elbląg 51.36 118

3. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 51.43 118

4. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS MEDYK Giżycko 53.09 107

5. MEDŹWIECKI Daniel 00 POL.KS GWARDIA Szczytno 53.69 104

6. ŚLADEWSKI Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 55.25 95

11 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS MEDYK Giżycko 40.87 235

2. DALIDOWICZ Patryk 99 KS ORZEŁ Elbląg 43.45 196

3. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 44.85 178

4. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 50.47 125

5. LUMA Wiktor 99 POL.KS GWARDIA Szczytno 50.77 123

6. STACHERA Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 51.30 119

 

12 lat

1. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 36.55 329

2. STELLA Marcel 98 KS ORZEŁ Elbląg 40.57 241

3. WYSOCKI Maksymilian 98 MTP KORMORAN Olsztyn 40.99 233

4. BARAN Jakub 98 MKS MEDYK Giżycko 42.08 216

5. KRZYZAK Jacek 98 MTP KORMORAN Olsztyn 43.40 196

6. DĄBROWSKI Jakub 98 UKS MOS Ełk 43.82 191

13 lat

1. BARAN Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 36.49 331

2. KANIA Marcin 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 39.75 256

3. CABAN Szymon 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 40.73 238

14 lat

1. BRZUCHALSKI Jakub 96 UKS MOS Ełk 37.44 306

2. BIELUCY Radosław 96 KS ORZEŁ Elbląg 38.23 288

15 lat

1. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „ROŚ” Pisz 34.52 391

2. PIETRZAK Michał 95 MTP KORMORAN Olsztyn 35.59 357

16 lat i starsi

1. PUCIŁO Piotr 93 MTP KORMORAN Olsztyn 29.08 654

2. NAJMOWICZ Sebastian 91 MTP KORMORAN Olsztyn 31.77 502

3. NAJMOWICZ Paweł 93 MTP KORMORAN Olsztyn 33.92 412

4. RADZEWICZ Damian 91 MKS MEDYK Giżycko 35.04 374

 

200 metrów stylem zmiennym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 3:29.82 209

11 lat

1. WITKOWSKA Marta 99 KS ORZEŁ Elbląg 3:37.99 186

12 lat

1. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.52 328

2. GOZDZIEJEWSKA U. 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.48 293

3. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:12.75 270

13 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „ROŚ” Pisz 2:29.00 584

14 lat

1. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.97 551

2. TERECH Kinga 96 KS ORZEŁ Elbląg 2:39.45 477

15 lat

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.62 523

2. ŚWIĘCICKA Aleksandra 95 KS ORZEŁ Elbląg 2:52.09 379

16 lat i starsi

1. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.27 280

Mężczyźni

11 lat

1. CZERNIECKI Michał 99 MKS MEDYK Giżycko 3:12.50 194

12 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.82 366

2. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.70 334

3. STRACHOTA Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.51 329

4. SZPOJANKOWSKI K. 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.65 328

5. BARGLOWSKI Mateusz 98 MKS „ROŚ” Pisz 2:52.84 268

6. RUCINSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.64 247

13 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 2:35.91 366

14 lat

1. WOŁYNIEC Robert 96 UKS MOS Ełk 2:45.84 304

15 lat

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.33 425

2. DĄBROWSKI Filip 95 UKS MOS Ełk 2:32.32 392

16 lat i starsi

1. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.28 657

2. HURA Bartosz 91 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.71 636

3. SZMIT Blazej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.51 557

4. SZUDZIK Przemysław 94 UKP JEDYNKA Elbląg 2:25.73 448

5. MURACH Karol 92 POL.KS GWARDIA Szczytno2:32.40 392

 

50 metrów stylem dowolnym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. PAWŁOWSKA Oliwia 01 KS ORZEŁ Elbląg 37.07 246

2. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 37.99 229

3. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.25 192

4. ROKICKA Julia 00 UKP JEDYNKA Elbląg 40.47 189

5. BARANOWSKA Marcelina 00 POL.KS GWARDIA Szczytno 42.33 165

6. BUKO Martyna 02 MKS MEDYK Giżycko 42.57 162

11 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 31.56 399

2. LEWCZUK Martyna 99 UKS MOS Ełk 32.41 369

3. KREJCZY Agata 99 MKS MEDYK Giżycko 32.58 363

4. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 34.22 313

5. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP JEDYNKA Elbląg 34.65 302

6. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 35.42 282

12 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS MOS Ełk 31.64 396

2. TRENDOWSKA Oliwia 98 MTP KORMORAN Olsztyn 33.75 326

3. TWOREK Urszula Marta 98 MKS MEDYK Giżycko 34.58 303

4. POPIS Gabriela 98 MTP KORMORAN Olsztyn 36.67 254

5. JASIANEK Aleksandra 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 36.88 250

6. BUTKIEWICZ Sara 98 UKP JEDYNKA Elbląg 36.90 250

13 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS MEDYK Giżycko 31.81 390

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS MOS Ełk 32.70 359

3. PISAREWICZ Anita 97 MTP KORMORAN Olsztyn 33.61 331

4. ZARĘBA Natalia 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 33.67 329

14 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 30.17 457

2. KULIK Natalia 96 UKS MOS Ełk 30.52 442

3. TERECH Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 30.76 431

4. BUCHALSKA Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 30.82 429

5. TKACZUK Magdalena 96 MTP KORMORAN Olsztyn 30.84 428

6. ZIENTARA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 31.72 393

15 lat

1. OLSZOWA Aleksandra 95 KS ORZEŁ Elbląg 30.02 464

16 lat i starsi

1. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 28.91 520

2. BUKOWSKA Karolina 93 KS ORZEŁ Elbląg 29.16 506

3. SADOWSKA Marta 93 POL.KS GWARDIA Szczytno 30.62 437

4. NIKELEWSKA Aleksandra 94 UKP JEDYNKA Elbląg 32.65 361

5. CHROSTEK Klaudia 94 POL.KS GWARDIA Szczytno 34.23 313

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. MECH Mateusz 01 KS ORZEŁ Elbląg 37.97 152

2. MECH Dariusz 00 KS ORZEŁ Elbląg 38.09 151

3. BUKO Marcin 00 MKS MEDYK Giżycko 38.48 146

4. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS MEDYK Giżycko 40.58 125

5. KŁAK Marcin 01 POL.KS GWARDIA Szczytno 41.62 116

6. KOZIEJKO Brtłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.39 109

11 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS MEDYK Giżycko 30.47 295

2. KOSZOREK Szymon 99 UKS MOS Ełk 33.12 230

3. CZERNIECKI Michał 99 MKS MEDYK Giżycko 33.52 222

4. RUSZCZYK Michał 99 POL.KS GWARDIA Szczytno 35.30 190

5. SARBIEWSKI Tomasz 99 UKP JEDYNKA Elbląg 35.44 187

6. BUGAJ Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 35.61 185

12 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 29.58 323

2. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „ROŚ” Pisz 30.62 291

3. SIUDZIŃSKI Patryk 98 KS ORZEŁ Elbląg 30.74 287

4. BECZ IGOR 98 MUKS PIORUN Gołdap 30.87 284

5. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 31.42 269

6. BARAN Jakub 98 MKS MEDYK Giżycko 33.15 229

13 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 27.01 424

2. BARAN Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 28.92 345

3. KIL Kacper 97 KS ORZEŁ Elbląg 30.99 281

4. GOŚCIŃSKI Olaf 97 UKP JEDYNKA Elbląg 31.12 277

5. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 33.46 223

6. KANIA Marcin 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 35.80 182

14 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 UKS MOS Ełk 25.33 514

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „ROŚ” Pisz 26.62 443

3. BIELUCY Radosław 96 KS ORZEŁ Elbląg 29.21 335

4. SIUDZIŃSKI Dawid 96 KS ORZEŁ Elbląg 29.51 325

5. RUDZIŃSKI Marek 96 KS ORZEŁ Elbląg 33.53 221

15 lat

1. SZCZUKOWSKI Michał 95 MTP KORMORAN Olsztyn 25.99 476

2. DĄBROWSKI Filip 95 UKS MOS Ełk 28.72 353

3. BADYSIAK Jakub 95 POL.KS GWARDIA Szczytno 29.84 314

16 lat i starsi

1. ZEMBRZUSKI Maciej 92 MTP KORMORAN Olsztyn 24.81 547

2. KRAWCZYK Jarosław 91 MTP KORMORAN Olsztyn 25.18 523

3. KOWALSKI Wojciech 94 MTP KORMORAN Olsztyn 25.39 511

4. NAJMOWICZ Sebastian 91 MTP KORMORAN Olsztyn 25.74 490

5. KIELIN Łukasz 94 POL.KS GWARDIA Szczytno 26.10 470

6. KOSZPER Maciej 94 KS ORZEŁ Elbląg 26.23 463

 

100 metrów stylem motylkowym

Kobiety

11 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „ROŚ” Pisz 1:17.28 361

2. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP JEDYNKA Elbląg 1:25.99 262

3. CHLUDZIŃSKA Agata 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.91 214

12 lat

1. JASTRZEBOWSKA Karolina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.17 243

13 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS MEDYK Giżycko 1:23.56 285

2. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS ORZEŁ Elbląg 1:27.35 250

14 lat

1. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.72 514

2. TERECH Kinga 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:13.46 420

3. ZIENTARA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:15.26 391 3

15 lat

1. ŚWIĘCICKA Aleksandra 95 KS ORZEŁ Elbląg 1:18.36 346

16 lat i starsi

1. SADOWSKA Marta 93 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:10.45 477

Mężczyźni

12 lat

1. SOŁTOWSKI Dominik 98 UKS MOS Ełk 1:16.02 259

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.66 209

13 lat

1. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:27.11 172

14 lat

1. IWAŃSKI Piotr 96 UKS MOS Ełk 1:05.01 414

2. WOŁYNIEC Robert 96 UKS MOS Ełk 1:15.20 267

3. KAROLKIEWICZ Sebastian 96 UKP JEDYNKA Elbląg 1:16.65 253

15 lat

1. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP JEDYNKA Elbląg 1:06.37 389

2. BADYSIAK Jakub 95 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:11.44 312

16 lat i starsi

1. GILSKI Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 57.88 587

2. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 58.77 561

3. KOWALSKI Wojciech 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.23 496

4. KIELIN Łukasz 94 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:06.31 390

 

100 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. PYSZKO Karolina 00 MKS MEDYK Giżycko 1:31.41 220

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:34.38 200

3. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.63 192

4. ROKICKA Julia 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:38.67 175

5. BUKO Martyna 02 MKS MEDYK Giżycko 1:42.73 155

6. DZIAKIEWICZ Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.75 155

11 lat

1. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP JEDYNKA Elbląg 1:22.36 301

2. LEWCZUK Martyna 99 UKS MOS Ełk 1:22.46 300

3. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.12 222

4. ZBIKOWSKA Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.23 189

5. WITKOWSKA Milena 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.32 166

6. NALECZ Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.16 97

12 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.29 325

2. GOZDZIEJEWSKA Urszula 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.61 288

3. DYMERSKA Wiktoria 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.58 278

4. TRENDOWSKA Oliwia 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.58 250

5. PIEŃKOS Urszula 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:28.02 247

6. ROSSA Wiktoria 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.18 215

14 lat

1. TKACZUK Magdalena 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.53 390

2. KULIK Natalia 96 UKS MOS Ełk 1:16.74 372

15 lat

1. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.95 513

2. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.89 417

3. SOCZEWKA Ada 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.96 342

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS MEDYK Giżycko 1:31.24 154

2. KŁAK Marcin 01 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:36.62 129

3. SIUDZIK Patryk 01 MKS MEDYK Giżycko 1:37.25 127

4. BUKO Marcin 00 MKS MEDYK Giżycko 1:37.32 127

5. WORONKO Krzysztof 02 MKS MEDYK Giżycko 1:41.60 111

6. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.26 106

11 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS MEDYK Giżycko 1:10.11 340

2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.22 210

3. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP JEDYNKA Elbląg 1:28.23 170

4. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS MEDYK Giżycko 1:30.44 158

5. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.79 151

6. KRUK Adam 99 UKP JEDYNKA Elbląg 1:41.84 110

12 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.30 310

2. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.68 305

3. KASZTELAN Mateusz 98 UKS MOS Ełk 1:14.23 286

4. KROL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.73 269

5. PIWOWARSKI Konrad 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:17.35 253

6. SIUDZIŃSKI Patryk 98 KS ORZEŁ Elbląg 1:18.69 240

13 lat

1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.02 246

2. GOŚCIŃSKI Olaf 97 UKP JEDYNKA Elbląg 1:20.60 223

14 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 UKS MOS Ełk 1:00.76 522

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „ROŚ” Pisz 1:08.29 368

3. IWAŃSKI Piotr 96 UKS MOS Ełk 1:08.84 359

4. BRZUCHALSKI Jakub 96 UKS MOS Ełk 1:09.98 342

16 lat i starsi

1. SZMIT Blazej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.94 493 30.55 31.39

2. KRAWCZYK Jarosław 91 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.49 480 31.30 31.19

3. MURACH Karol 92 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:11.61 319 34.86 36.75

 

200 metrów stylem klasycznym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS MEDYK Giżycko 3:25.34 281

2. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:52.44 194

3. MIRGOS Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:57.79 181

4. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:04.53 166

5. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:17.67 142

6. CHACHUŁA Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:18.32 141

11 lat

1. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP JEDYNKA Elbląg 3:14.33 332

2. DANISZEWSKA M. 99 UKS MOS Ełk 3:18.15 313

3. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:30.10 262

4. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:30.31 261

5. MIKICIUK Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:33.22 251

6. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:40.01 228

12 lat

1. PIEKARSKA Marta 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:09.84 356

2. GORALSKA Marta 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.18 248

13 lat

1. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS ORZEŁ Elbląg 3:10.20 354

2. TOKARSKA Dominika 97 POL.KS GWARDIA Szczytno3:22.50 293

14 lat

1. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.67 490

2. STELLA Antonina 96 KS ORZEŁ Elbląg 2:54.24 460

3. FERCHO Dominika 96 KS ORZEŁ Elbląg 3:02.67 399

15 lat

1. KULLA Katarzyna 95 KS ORZEŁ Elbląg 2:49.11 503

16 lat i starsi

1. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 MTP KORMORAN Olsztyn 3:26.02 278

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:49.16 146

2. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:01.35 124

3. ŚLADEWSKI Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:19.52 100

4. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:20.54 99

11 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS MEDYK Giżycko 3:15.21 236

2. TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.52 217

3. DALIDOWICZ Patryk 99 KS ORZEŁ Elbląg 3:24.79 204

4. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.59 190

12 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.64 366

2. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.22 356

3. STRACHOTA Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.59 303

4. KROL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.94 277

5. STELLA Marcel 98 KS ORZEŁ Elbląg 3:10.58 253

6. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.08 229

13 lat

1. STARUCH Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.29 396

2. CABAN Szymon 97 POL.KS GWARDIA Szczytno3:29.46 191

15 lat

1. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „ROŚ” Pisz 2:47.22 375

2. PIETRZAK Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.18 356

16 lat i starsi

1. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.97 683

2. SZCZUKA Paweł 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.91 491

3. SZUDZIK Przemysław 94 UKP JEDYNKA Elbląg 2:40.82 422

 

800 metrów stylem dowolnym

Kobiety

11 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS MEDYK Giżycko 10:40.36 433

12 lat

1. RYZINSKA Daria 98 MKS „ROŚ” Pisz 10:55.56 403

2. JASTRZEBOWSKA Karolina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 11:15.16 369

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 MTP KORMORAN Olsztyn 9:09.49 685

2. KOWALIŃSKA Oriana 93 MTP KORMORAN Olsztyn 9:13.12 672

 

1500 metrów stylem dowolnym

Mężczyźni

14 lat

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 17:10.01 562

15 lat

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS MEDYK Giżycko 16:03.53 686

2. PASIECZNY Przemysław 95 KS ORZEŁ Elbląg 17:22.09 542

16 lat i starsi

1. PIELOWSKI Krzysztof 91 MTP KORMORAN Olsztyn 15:43.22 732

2. BOROWICZ SKONECZNY Sylwester 92 MTP KORMORAN Olsztyn 15:45.18 727

3. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 16:26.58 639

 

50 metrów stylem motylkowym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. FURMAŃSKA Kalina 00 IKS Konstancin 47.70 133

2. NIEMIDOMSKA Karolina 00 UKP JEDYNKA Elbląg 52.00 103

3. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 56.99 78

11 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 36.10 308

2. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP JEDYNKA Elbląg 37.93 265

3. CHLUDZIŃSKA Agata 99 MTP KORMORAN Olsztyn 40.15 223

4. LODKOWSKA Nikola 99 MTP KORMORAN Olsztyn 46.64 142

12 lat

1. PIEŃKOS Urszula 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 38.24 259

2. TRENDOWSKA Oliwia 98 MTP KORMORAN Olsztyn 40.00 226

3. POPIS Gabriela 98 MTP KORMORAN Olsztyn 42.00 195

4. JASIANEK Aleksandra 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 43.04 181

13 lat

1. ZARĘBA Natalia 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 36.80 290

2. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS ORZEŁ Elbląg 38.18 260

3. TOKARSKA Dominika 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 39.75 230

14 lat

1. ZIENTARA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 34.70 346

15 lat

1. OLSZOWA Aleksandra 95 KS ORZEŁ Elbląg 31.84 448

2. SOCZEWKA Ada 95 MTP KORMORAN Olsztyn 35.66 319

3. ŚWIĘCICKA Aleksandra 95 KS ORZEŁ Elbląg 35.68 319

16 lat i starsi

1. SADOWSKA Marta 93 POL.KS GWARDIA Szczytno 31.44 466

2. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 32.27 431

3. BUKOWSKA Karolina 93 KS ORZEŁ Elbląg 32.39 426

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. KŁAK Marcin 01 POL.KS GWARDIA Szczytno 46.90 100

2. PYSZKO Marek 01 MKS MEDYK Giżycko 49.33 86

3. DĄBROWSKI Jan 00 KS ORZEŁ Elbląg 51.66 75

4. POLAŃCZUK Łukasz 01 POL.KS GWARDIA Szczytno 57.88 53

5. MEDŹWIECKI Daniel 00 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:00.05 47

11 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS MEDYK Giżycko 39.53 167

2. KANIA Antek 99 IKS Konstancin 40.60 154

3. RUSZCZYK Michał 99 POL.KS GWARDIA Szczytno 41.60 143

4. LUMA Wiktor 99 POL.KS GWARDIA Szczytno 44.42 118

5. PODLEWSKI Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 47.22 98

12 lat

1. STRACHOTA Mateusz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 31.27 338

2. BARGLOWSKI Mateusz 98 MKS „ROŚ” Pisz 35.76 226

3. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS PIORUN Gołdap 41.72 142

13 lat

1. BARAN Adam 97 MKS MEDYK Giżycko 31.99 316

2. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 38.84 176

3. CABAN Szymon 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 44.58 116

14 lat

1. IWAŃSKI Piotr 96 UKS MOS Ełk 30.64 360

2. KAROLKIEWICZ Sebastian 96 UKP JEDYNKA Elbląg 34.13 260

15 lat

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 28.98 425

2. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP JEDYNKA Elbląg 29.52 402

3. PIETRZAK Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 30.66 359

4. DĄBROWSKI Filip 95 UKS MOS Ełk 30.89 351

5. BADYSIAK Jakub 95 POL.KS GWARDIA Szczytno 31.24 339

16 lat i starsi

1. GILSKI Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 26.12 581

2. KIELIN Łukasz 94 POL.KS GWARDIA Szczytno 28.66 440

3. KLICZEWSKI Przemysław 94 UKP JEDYNKA Elbląg 31.22 34

 

50 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. PECYNA Michalina 00 IKS Konstancin 39.45 276

2. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.15 211

3. PAWŁOWSKA Oliwia 01 KS ORZEŁ Elbląg 44.01 199

4. ROKICKA Julia 00 UKP JEDYNKA Elbląg 45.30 182

5. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.34 182

6. DZIAKIEWICZ Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.63 178

11 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 UKS MOS Ełk 37.56 320

2. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP JEDYNKA Elbląg 37.57 320

3. WITKOWSKA Marta 99 KS ORZEŁ Elbląg 43.70 203

4. ZBIKOWSKA Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 44.65 190

5. WOJSZNIS Gabriela 99 MTP KORMORAN Olsztyn 46.10 173

6. BANK Julia 99 MKS MEDYK Giżycko 48.08 152

7. NALECZ Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 54.84 102

12 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 36.83 339

2. POPIS Gabriela 98 MTP KORMORAN Olsztyn 41.25 241

13 lat

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS MOS Ełk 36.61 345

2. BRUMER Maja 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 44.09 198

14 lat

1. TKACZUK Magdalena 96 MTP KORMORAN Olsztyn 35.35 384

2. KULIK Natalia 96 UKS MOS Ełk 35.71 372

3. WICHROW Martyna 96 POL.KS GWARDIA Szczytno 39.28 280

15 lat

1. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN Olsztyn 32.29 504

2. SOCZEWKA Ada 95 MTP KORMORAN Olsztyn 36.63 345

16 lat i starsi

1. SADOWSKA Marta 93 POL.KS GWARDIA Szczytno 33.99 432

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. MECH Mateusz 01 KS ORZEŁ Elbląg 45.91 119

2. KŁAK Marcin 01 POL.KS GWARDIA Szczytno 46.44 115

3. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.78 112

4. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS MEDYK Giżycko 47.71 106

5. GRYGORCZUK Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 49.48 95

6. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 50.74 88

11 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS MEDYK Giżycko 32.79 327

2. TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 38.58 201

3. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP JEDYNKA Elbląg 40.71 171

4. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 42.33 152

5. RYNSKI Damian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 46.94 111

6. PODLEWSKI Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 47.15 110

12 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 33.86 297

2. KASZTELAN Mateusz 98 UKS MOS Ełk 34.20 288

3. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „ROŚ” Pisz 35.55 257

4. KRAKOWIAK Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 51.76 83

13 lat

1. GOŚCIŃSKI Olaf 97 UKP JEDYNKA Elbląg 36.90 230

2. KIL Kacper 97 KS ORZEŁ Elbląg 38.21 207

3. CZECHOWICZ Mateusz 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 47.02 111

14 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 UKS MOS Ełk 28.02 525

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „ROŚ” Pisz 30.60 403

3. BRZUCHALSKI Jakub 96 UKS MOS Ełk 32.43 338

4. SIUDZIŃSKI Dawid 96 KS ORZEŁ Elbląg 33.99 294

16 lat i starsi

1. SZMIT Blazej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 28.37 506

2. KIELIN Łukasz 94 POL.KS GWARDIA Szczytno 29.97 429

3. MURACH Karol 92 POL.KS GWARDIA Szczytno 32.55 335

4. CHILCZUK Piotr 91 MTP KORMORAN Olsztyn 35.74 253

 

100 metrów stylem klasycznym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS MEDYK Giżycko 1:39.26 252

2. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.96 166

3. MIRGOS Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.98 162 5

4. WILGA Kornelia 00 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:59.65 143

5. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.67 143

6. SEROWIK Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.59 140

11 lat

1. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP JEDYNKA Elbląg 1:29.23 346

2. DANISZEWSKA Magdalena 99 UKS MOS Ełk 1:33.68 299

3. MIKICIUK Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.62 249

4. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.25 244

5. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.04 212

6. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.82 181

12 lat

1. TWOREK Urszula Marta 98 MKS MEDYK Giżycko 1:27.01 374

2. RYZINSKA Daria 98 MKS „ROŚ” Pisz 1:29.75 340

3. PIEKARSKA Marta 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.89 328

4. GORALSKA Marta 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.40 266

5. PIEŃKOS Urszula 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:38.64 256

6. MISZKIEWICZ Maja 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:45.78 208

13 lat

1. LESZCZYŃSKA Matylda 97 KS ORZEŁ Elbląg 1:30.94 327

2. TOKARSKA Dominika 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:31.10 326

3. BRUMER Maja 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:38.03 261

14 lat

1. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.23 477

2. STELLA Antonina 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:21.74 451

3. TERECH Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:22.58 437

4. FERCHO Dominika 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:25.83 389

15 lat

1. KULLA Katarzyna 95 KS ORZEŁ Elbląg 1:20.64 470

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. DĄBROWSKI Jan 00 KS ORZEŁ Elbląg 1:48.39 135

2. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS MEDYK Giżycko 1:48.55 134

3. KOZIEJKO Brtłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.70 133

4. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.98 122

5. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS MEDYK Giżycko 1:54.92 113

6. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.24 101

11 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS MEDYK Giżycko 1:28.94 244

2. DALIDOWICZ Patryk 99 KS ORZEŁ Elbląg 1:35.58 196

3. KANIA Antek 99 IKS Konstancin 1:36.74 189

4. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.97 182

5. STACHERA Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.88 133

6. JANKOWSKI Radosław 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.15 112

12 lat

1. KROL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.30 258

2. STELLA Marcel 98 KS ORZEŁ Elbląg 1:29.33 241

3. BARAN Jakub 98 MKS MEDYK Giżycko 1:29.94 236

4. WYSOCKI Maksymilian 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.03 235

5. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.56 231

6. DĄBROWSKI jakub 98 UKS MOS Ełk 1:33.29 211

7. KRZYZAK Jacek 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.02 182

8. BARNOWSKI Emil 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:38.49 180

9. LOKUCIEJEWSKI Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.02 152

13 lat

1. STARUCH Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.30 332

2. KANIA Marcin 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:29.84 237

3. CABAN Szymon 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:31.69 223

14 lat

1. BIELUCY Radosław 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:26.81 262

15 lat

1. PIETRZAK Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.17 374

2. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „ROŚ” Pisz 1:17.29 372

3. BARANOWSKI Karol 95 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:18.07 361

16 lat i starsi

1. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.31 677

2. PUCIŁO Piotr 93 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.52 671

 

100 metrów stylem dowolnym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. STASZCZYK Natalia 00 IKS Konstancin 1:21.74 243 38.98 42.76

2. PYSZKO Karolina 00 MKS MEDYK Giżycko 1:21.79 242 39.67 42.12

3. FURMAŃSKA Kalina 00 IKS Konstancin 1:25.54 212 41.01 44.53

4. PAWŁOWSKA Oliwia 01 KS ORZEŁ Elbląg 1:29.30 186 39.56 49.74

5. ROKICKA Julia 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:30.78 177 42.89 47.89

6. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.92 170 43.91 48.01

11 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 1:10.16 384

2. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.79 261

3. WITKOWSKA Marta 99 KS ORZEŁ Elbląg 1:21.75 242

4. CHLUDZIŃSKA Agata 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.56 227

5. NOWOWIEJSKA Adrianna 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.78 210

6. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS MEDYK Giżycko 1:26.69 203

12 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS MOS Ełk 1:08.27 417

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.81 330

3. GOZDZIEJEWSKA Urszula 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.06 313

4. DYMERSKA Wiktoria 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.14 312

5. TRENDOWSKA Oliwia 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.81 281

6. BUTKIEWICZ Sara 98 UKP JEDYNKA Elbląg 1:20.51 254

13 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS MEDYK Giżycko 1:10.41 380

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS MOS Ełk 1:11.27 366

3. PISAREWICZ Anita 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.15 289

14 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:03.64 514

2. BUCHALSKA Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:04.46 495

3. TERECH Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:07.91 423

4. STELLA Antonina 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:09.09 402

5. ZIENTARA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:09.54 394

6. WICHROW Martyna 96 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:13.65 332

15 lat

1. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.46 432

16 lat i starsi

1. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.63 540

2. BUKOWSKA Karolina 93 KS ORZEŁ Elbląg 1:05.40 474

3. NIKELEWSKA Aleksandra 94 UKP JEDYNKA Elbląg 1:10.03 386

4. CHROSTEK Klaudia 94 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:14.62 319

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. MECH Mateusz 01 KS ORZEŁ Elbląg 1:25.19 146

2. MECH Dariusz 00 KS ORZEŁ Elbląg 1:25.59 144

3. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS MEDYK Giżycko 1:26.46 140

4. BUKO Marcin 00 MKS MEDYK Giżycko 1:29.54 126

5. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.02 99

6. WORONKO Krzysztof 02 MKS MEDYK Giżycko 1:38.73 94

11 lat

1. SARBIEWSKI Tomasz 99 UKP JEDYNKA Elbląg 1:14.96 215

2. CZERNIECKI Michał 99 MKS MEDYK Giżycko 1:15.19 213

3. KOSZOREK Szymon 99 UKS MOS Ełk 1:16.90 199

4. BUGAJ Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.00 191

5. DALIDOWICZ Patryk 99 KS ORZEŁ Elbląg 1:20.04 177

6. RUSZCZYK Michał 99 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:20.27 175

12 lat

1. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.73 350

2. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.09 344

3. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.72 334

4. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „ROŚ” Pisz 1:06.68 306

5. PIWOWARSKI Konrad 98 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:08.48 282

6. SIUDZIŃSKI Patryk 98 KS ORZEŁ Elbląg 1:09.48 270

13 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.38 412

2. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.32 374

3. KIL Kacper 97 KS ORZEŁ Elbląg 1:08.57 281

4. GOŚCIŃSKI Olaf 97 UKP JEDYNKA Elbląg 1:09.15 274

5. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.61 269

6. KANIA Marcin 97 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:21.50 167

14 lat

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 55.54 529

2. NOWICKI Norbert 96 MKS „ROŚ” Pisz 58.37 456

3. BIELUCY Radosław 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:04.25 342

4. SIUDZIŃSKI Dawid 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:04.51 338

5. RUDZIŃSKI Marek 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:10.72 256

15 lat

1. SZCZUKOWSKI Michał 95 MTP KORMORAN Olsztyn 57.59 475

2. PASIECZNY Przemysław 95 KS ORZEŁ Elbląg 58.27 458

3. DĄBROWSKI Filip 95 UKS MOS Ełk 1:01.10 397

4. BARANOWSKI Karol 95 POL.KS GWARDIA Szczytno 1:04.98 330

16 lat i starsi

1. ZEMBRZUSKI Maciej 92 MTP KORMORAN Olsztyn 53.52 592

2. KOWALSKI Wojciech 94 MTP KORMORAN Olsztyn 54.51 560

3. KOSZPER Maciej 94 KS ORZEŁ Elbląg 55.67 526

4. KLICZEWSKI Przemysław 94 UKP JEDYNKA Elbląg 58.47 454

 

200 metrów stylem motylkowym

Kobiety

11 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „ROŚ” Pisz 2:47.04 378

13 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „ROŚ” Pisz 2:39.31 435

14 lat

1. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.22 509

2. TERECH Kinga 96 KS ORZEŁ Elbląg 2:38.74 440

16 lat i starsi

1. KOWALIŃSKA Oriana 93 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.88 687

Mężczyźni

12 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.26 304

2. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.63 252

13 lat

1. STARUCH Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.50 320

2. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 POL.KS GWARDIA Szczytno3:19.38 163

14 lat

1. IWAŃSKI Piotr 96 UKS MOS Ełk 2:28.28 398

16 lat i starsi

1. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.88 651

2. GILSKI Krzysztof 93 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.12 647

3. BOROWICZ SKONECZNY 9S2. MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.54 626

4. SZUDZIK Przemysław 94 UKP JEDYNKA Elbląg 2:25.80 419 31.

 

200 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. PECYNA Michalina 00 IKS Konstancin 2:58.46 305

2. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 3:14.18 237

3. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 3:20.79 214

4. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:42.21 158

5. DZIAKIEWICZ Daria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:42.98 156

6. OLSZEWSKA Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:11.61 108

11 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 UKS MOS Ełk 2:48.83 360

2. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP JEDYNKA Elbląg 2:50.82 348

3. ZBIKOWSKA Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.03 226

12 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.20 334

15 lat

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.52 519

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS MEDYK Giżycko 3:10.25 173

2. SIUDZIK Patryk 01 MKS MEDYK Giżycko 3:30.86 127

3. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:37.69 115

4. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:47.62 101

11 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS MEDYK Giżycko 2:32.29 338

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP JEDYNKA Elbląg 3:02.77 195

3. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS MEDYK Giżycko 3:13.18 165

4. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:13.60 164

12 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 UKS MOS Ełk 2:37.67 304

2. SIUDZIŃSKI Patryk 98 KS ORZEŁ Elbląg 2:49.84 243

13 lat

1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.58 258

14 lat

1. FALACIŃSKI Maciej 96 UKS MOS Ełk 2:10.81 533

2. WOŁYNIEC Robert 96 UKS MOS Ełk 2:37.03 308

15 lat

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.10 399

16 lat i starsi

1. KRAWCZYK Jarosław 91 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.82 585

2. SZMIT Blazej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.06 518

 

400 metrów stylem dowolnym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. STASZCZYK Natalia 00 IKS Konstancin 6:17.88 240

2. PYSZKO Karolina 00 MKS MEDYK Giżycko 6:23.31 230

11 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS MEDYK Giżycko 5:11.59 428

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „ROŚ” Pisz 5:23.89 381

3. DYMERSKA Paulina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 6:03.72 269

4. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 6:09.17 257

5. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 6:19.24 237

6. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 6:30.49 217

12 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS MOS Ełk 5:09.52 437

2. RYZINSKA Daria 98 MKS „ROŚ” Pisz 5:18.59 400

3. JASTRZEBOWSKA Karolina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 5:29.00 364

4. DYMERSKA Wiktoria 98 MTP KORMORAN Olsztyn 5:52.93 294

5. PIEKARSKA Marta 98 MTP KORMORAN Olsztyn 5:56.40 286

6. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 5:56.44 286

14 lat

1. MACIESZA Agata 96 KS ORZEŁ Elbląg 4:44.73 561

2. BUCHALSKA Patrycja 96 KS ORZEŁ Elbląg 4:45.89 554

3. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 4:49.43 534

4. KULIK Natalia 96 UKS MOS Ełk 5:07.02 447

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 MTP KORMORAN Olsztyn 4:29.98 658

2. KOWALIŃSKA Oriana 93 MTP KORMORAN Olsztyn 4:37.94 603

3. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 MTP KORMORAN Olsztyn 5:55.39 288

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. MECH Dariusz 00 KS ORZEŁ Elbląg 6:29.81 162

2. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 6:38.79 151

11 lat

1. PECYNA Maciej 99 IKS Konstancin 5:06.36 334

2. SARBIEWSKI Tomasz 99 UKP JEDYNKA Elbląg 5:32.08 263

3. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:40.00 245

4. TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:56.35 212

12 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:50.63 392

2. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:52.88 383

3. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:52.89 383

4. SOŁTOWSKI Dominik 98 UKS MOS Ełk 4:55.67 372

5. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 5:04.82 340

6. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 5:06.65 334

13 lat

1. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:40.87 434

2. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:45.23 415

3. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 4:51.89 387

14 lat

1. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 4:14.37 585

2. RUDZIŃSKI Marek 96 KS ORZEŁ Elbląg 5:10.91 320

15 lat

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS MEDYK Giżycko 4:06.45 643

2. PASIECZNY Przemysław 95 KS ORZEŁ Elbląg 4:16.61 570

3. SZCZUKOWSKI Michał 95 MTP KORMORAN Olsztyn 4:38.22 447

16 lat i starsi

1. PIELOWSKI Krzysztof 91 MTP KORMORAN Olsztyn 3:58.14 713

2. BOROWICZ SKONECZNY Sylwester 92 MTP KORMORAN Olsztyn 3:58.20 712

3. HURA Bartosz 91 MTP KORMORAN Olsztyn 3:58.80 707

4. RŻYSKI Marcin 94 MTP KORMORAN Olsztyn 4:05.36 652

5. ZEMBRZUSKI Maciej 92 MTP KORMORAN Olsztyn 4:11.12 608

 

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

Kobiety

1. Zespół sztafetowy Gimnazjum MTP KORMORAN Olsztyn STANKIEWICZ Marzena 95 SZMIT Dominika 95 KLIMKOWSKA Karolina 96 RŻYSKA Anna 96 – 1.56.71 546

2. Zespół sztafetowy Liceum i Gimnazjum MTP KORMORAN Olsztyn CHODYNA Monika 92 SOCZEWKA Ada 95 KOWALIŃSKA Oriana 93 RODZIEWICZ Ewa 94 – 1.57.73 532

3. Zespół sztafetowy I KS ORZEŁ Elbląg MACIESZA Agata 96 BUCHALSKA Patrycja 96 OLSZOWA Aleksandra 95 BUKOWSKA Karolina 93 – 1.59.32 511

4. Zespół sztafetowy I UKS MOS Ełk KOTOWICZ Anna 98 LEWCZUK Martyna 99 WIERZCHOWSKA Kinga 97 KULIK Natalia 96 – 2.08.98 405

5. Zespół sztafetowy VI kl MTP KORMORAN Olsztyn JASTRZEBOWSKA Karolina 98 DYMERSKA Wiktoria 98 BORTKIEWICZ Ada 98 PIEKARSKA Marta 98 – 2.15.02 353

6. Zespół sztafetowy V klasa MTP KORMORAN Olsztyn  DYMERSKA Paulina 99 JOST Daria 99 CHLUDZIŃSKA Agata 99 WIESIOLEK Karolina 99 – 2.22.10 302

Mężczyźni

1. Zespół sztafetowy Studenci i Liceum MTP KORMORAN Olsztyn KRAWCZYK Jarosław 91 24.68 PIELOWSKI Krzysztof 91 24.65HURA Bartosz 91 24.86 PUCIŁO Piotr 93 23.37 – 1.37.56 624

2. Zespół sztafetowy Liceum I MTP KORMORAN Olsztyn PACHOLCZYK Mateusz 92 24.84 GILSKI Krzysztof 93 24.56BOROWICZ SKONECZNY Sylweste9r2 25.03 ZEMBRZUSKI Maciej 92 23.55 – 1.37.98 616

3. Zespół sztafetowy Liceum II MTP KORMORAN Olsztyn RŻYSKI Marcin 94 26.47 KOWALSKI Wojciech 94 25.30 SZCZUKA Paweł 92 26.80 SZMIT Blazej 94 25.07 – 1.43.94 520

4. Zespół sztafetowy Gimnazjum I MTP KORMORAN Olsztyn TRACZEWSKI Jan 97 26.98 PŁACHTA Emil 96 25.82 WTULICH Mariusz 95 27.10 SZCZUKOWSKI Michał 95 26.04 – 1.45.94 487

5. Zespół sztafetowy I UKS MOS Ełk FALACIŃSKI Maciej 96 25.21 WOŁYNIEC Robert 96 28.91 DĄBROWSKI Filip 95 27.95 IWAŃSKI Piotr 96 27.37 – 1.49.44 442

6. Zespól sztafetowy I UKP JEDYNKA Elbląg  KLICZEWSKI Przemysław 94 26.96 SZEWCZYK Mateusz 27.51 SZUDZIK Przemysław 94 29.56 PIOTROWSKI Jakub 94 26.85 – 1.50.88 425

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x