Mistrzostwa Województwa Olsztyn 2021 – Swimland przed Kormoranem

Fot. Aquqsfera Olsztyn
W olsztyńskiej Aquasferze odbywaały się 20/21 listopada Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu na krótkim basenie (25 m). Startowało prawie 350 uczestników z 14 klubów, w tym 11 z okręgu warmińsko-mazurskiego. Zawodnicy walczyli o medale w kategoriach wiekowych i open. Zwycięzcą klasyfikacji został Swimland Olsztyn 116 medali (62 24 30) przed  MTP Kormoran Olsztyn 187 medali ( 54 69 64),  i UKP Jedynka Elbląg 105 (38 43 24).

W każdej kategorii wiekowej prowadzono klasyfikacje na najlepszych zawodników (suma punktów z trzech konkurencji) Zwycięzcy: U10: Lena Kozłowska (Piorun Gołdap) i Juliusz Walkiewicz (Piorun Gołda), U11: Olga Nitschka (Grog Giżycko) i Olaf Gładkowski (MOS Ełk), U12: Lena Kozak (Jedynka Elbląg) i Kajetan Misiewicz (Jedynka Elbląg), U13: Julia Zbutowicz (Swimland Olsztyn) i Marcel Jureko (Jedynka Elbl.ąg), U14: Monika Dziuba (Swimland Olsztyn) i Wojciech Puch (Jedynka Elbląg), U15: Karolina Piechowicz (Swimland Olsztyn) i Piotr Woźniak (Kormoran Olsztyn), open: dziewczęta: 1 Karolina Piechowicz, 2 Zuzanna Dzwonnik (UKS 190 Łódź), 3 Gabriela Wójtowicz (Swimland Olsztyn), chłopcy: 1 Piotr Woźniak, 2 Tomasz Kraczkowski (Swimland Olsztyn) 3 Szymon Kapała (Kormoran Olsztyn)

W klasyfikacji na najlepszy wynik zwyciężyli: U11: Oliwia Sobótka (UKS 48 Warszawa) i Olaf Gładkowski (MOS Ełk), U12: Lena Kozak (Jedynka Elbląg) i Kajetan Misiewicz (Jedynka Elbląg), U13: Karolina Skrabowska (Frog Giżycko) i Marcel Jureko (Jedynka Elbląg), U14: Amelia Kaczmarek (UKS Piątka Konstantynów) i Wojciech Puch (Jedynka Elbląg), U15: Karolina Piechowicz (Swimland Olsztyn) i Piotr Woźniak (Kormoran Olsztyn), open Karolina Piechowicz i Piotr Wożniak.

Klasyfikacja medalowa

1. SWIMLAND Olsztyn 62 24 30 116

2. MTP Kormoran Olsztyn 54 69 64 187

3. UKP Jedynka Elbląg 38 43 24 105

4. UKS ,,Frog” Giżycko 23 16 12 51

5. MUKS Piorun Gołdap 12 13 15 40

6. UKS MOS Ełk 5 13 11 29

7. KS Płetwal Szczytno 5 6 8 19

8. UKS 190 Łódź 5 – – 5

9. MKS Medyk Giżycko 3 3 5 11

10. SSP ,,Orka” Iława 3 3 2 8

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. Kozłowska Laura 2011MUKS Piorun Gołdap 1:25.65 201

2. Namiotko Hanna 2011MUKS Piorun Gołdap 1:27.49 189

3. Kluge Amelia 2011UKP Jedynka Elbląg 1:31.01 168

4. Prochowicz Hanna 2011MUKS Piorun Gołdap 1:34.98 148

5. Wiśniewska Zuzanna 2011SWIMLAND Olsztyn 1:48.41 99

6. Różycka Natalia 2011SWIMLAND Olsztyn 1:59.78 73

11 lat

1. Szkraba Julia 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:14.66 304

2. Jarocka Karolina 2010MUKS Piorun Gołdap 1:17.03 277

3. Ćwirko Izabela 2010MUKS Piorun Gołdap 1:17.91 268

4. Nitschka Olga 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:18.39 263

5. Grabowska Amelia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:18.66 260

6. Zalewska Lena 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:22.61 225

12 lat

1. Kozak Lena 2009UKP Jedynka Elbląg 1:05.77 445

2. Tomczyk Hanna 2009SSP ,,Orka” Iława 1:08.17 400

3. Naszkiewicz Inga 2009MUKS Piorun Gołdap 1:11.94 340

4. Lech Matylda 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:13.74 316

5. Wyrostek Lena 2009KS Płetwal Szczytno 1:14.77 303

6. Sońta Nina 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:17.37 273

13 lat

1. Skrabowska Karolina 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:02.89

2. Musiał Michalina 2008SWIMLAND Olsztyn 1:06.40

3. Walc Alicja 2008KS Płetwal Szczytno 1:07.86

4. Zalech Agata 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:08.37

5. Kyryllowa Kira 2008SWIMLAND Olsztyn 1:10.54

6. Uliszewska Michalina 2008SWIMLAND Olsztyn 1:12.07

14 lat

1. Urbańska Zuzanna 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:07.17

2. Stawecka Maria 2007SWIMLAND Olsztyn 1:07.35

3. Suska Zuzanna 2007UKP Jedynka Elbląg 1:07.77

4. Wasilewska Amelia 2007SWIMLAND Olsztyn 1:08.18

5. Dąbrowska Aleksandra 2007UKP Jedynka Elbląg 1:11.23

6. Pazik Dominika 2007SWIMLAND Olsztyn 1:11.52

15 lat i starsi

1. Lis Magdalena 2006SWIMLAND Olsztyn 59.51

2. Filipczak Nikola 2006SWIMLAND Olsztyn 1:01.14

3. Masłowska Wiktoria 2005SWIMLAND Olsztyn 1:01.66

4. Gawedzka Natalia 2005UKS MOS Ełk 1:02.70

5. Szczudło Alicja 2006SWIMLAND Olsztyn 1:05.90

6. Żelazna Maria 2005SSP ,,Orka” Iława 1:06.39

Open

1. Lis Magdalena 2006SWIMLAND Olsztyn 59.51

2. Filipczak Nikola 2006SWIMLAND Olsztyn 1:01.14

3. Masłowska Wiktoria 2005SWIMLAND Olsztyn 1:01.66

4. Kaczmarek Amelia 2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1:01.76

5. Gawedzka Natalia 2005UKS MOS Ełk 1:02.70

6. Skrabowska Karolina 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:02.89

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. Lubera Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 46.76

2. Kluge Amelia 11 UKP Jedynka Elbląg 50.83

3. Namiotko Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 53.76

4. Borkowska Marianna 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:06.65

11 lat

1. Nitschka Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 42.79

2. Śliwa Oliwia 10 UKP Jedynka Elbląg 45.12

3. Kiraga Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 49.12

4. Różalska Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 51.93

5. Zalewska Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 53.20

6. Wojtaś Antonina 10 UKP Jedynka Elbląg 53.29

12 lat

1. Pieńkowska Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 37.22

2. Kozak Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 38.85

3. Stachewicz Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 43.04

4. Walkowiak Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 43.24

5. Przekop Amelia 09 MUKS Piorun Gołdap 45.28

6. Chrzanowska Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 45.32

13 lat

1. Zbutowicz Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 35.93

2. Rak-Łukawska Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 36.63

3. Jabłońska Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.01

4. Naji Kamila 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 39.40

5. Ciszyk Hanna 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 40.73

6. Jarmołowicz Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 41.88

14 lat

1. Kaczmarek Amelia 07 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 34.53

2. Dziuba Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 36.13

3. Przybyszewska Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.12

4. Juchniewicz Maja 07 MKS Medyk Giżycko 39.53

5. Dąbrowska Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 40.18

6. Kosiorek Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 43.64

15 lat i starsi

1. Piechowicz Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 31.53

2. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 32.81

3. Zielińska Maria 04 MPKS Orka Ciechanów 33.41

4. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS 190 Łódź 34.22

5. Chojnacka Kinga 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.16

6. Kraszewska Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.58

Open

1. Piechowicz Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 31.53

2. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 32.81

3. Zielińska Maria 04 MPKS Orka Ciechanów 33.41

4. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS 190 Łódź 34.22

5. Kaczmarek Amelia 07 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 34.53

6. Chojnacka Kinga 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.16

200 metrów stylem motylkowym

13 lat i młodsi

1. Głogowska Natalia 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:50.14

2. Madeksza Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.76

3. Naji Kamila 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:54.04

14 lat

1. Stańczyk Klaudia 07 MPKS Orka Ciechanów 2:49.08

2. Kraszewska Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.20

15 lat i starsi

1. Dąbrowska Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 2:29.34

2. Sulak Antonina 06 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:31.02

Open

1. Dąbrowska Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 2:29.34

2. Sulak Antonina 06 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:31.02

3. Stańczyk Klaudia 07 MPKS Orka Ciechanów 2:49.08

4. Głogowska Natalia 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:50.14

5. Kraszewska Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.20

6. Madeksza Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.76

7. Naji Kamila 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:54.04

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. Lubera Hanna 2011UKS ,,Frog” Giżycko 1:30.96

2. Kozłowska Laura 2011MUKS Piorun Gołdap 1:33.29

3. Prochowicz Hanna 2011MUKS Piorun Gołdap 1:38.47

4. Różycka Natalia 2011SWIMLAND Olsztyn 2:15.74

5. Żukowska Lena 2013SWIMLAND Olsztyn 2:17.91

11 lat

1. Myślińska Martyna 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:25.56

2. Grabowska Amelia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:29.36

3. Zielińska Julia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:32.19

4. Jarocka Karolina 2010MUKS Piorun Gołdap 1:32.83

5. Dziapka Lena 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:32.95

6. Wiszniewska Julia 2010UKS MOS Ełk 1:46.86

12 lat

1. Tomczyk Hanna 2009SSP ,,Orka” Iława 1:15.42

2. Wyrostek Lena 2009KS Płetwal Szczytno 1:23.08

3. Zduniak Ewa 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:23.81

4. Cichowska Rozalia 2009UKP Jedynka Elbląg 1:25.05

5. Walkowiak Aleksandra 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:26.46

6. Leśniewska Julia 2009UKP Jedynka Elbląg 1:26.92

13 lat

1. Musiał Michalina 2008SWIMLAND Olsztyn 1:11.59

2. Jabłońska Natalia 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:14.05

3. Uliszewska Michalina 2008SWIMLAND Olsztyn 1:19.30

4. Sobótka Amelia 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:21.49

5. Rak-Łukawska Maja 2008SWIMLAND Olsztyn 1:24.17

6. Konopko Liliana 2008UKP Jedynka Elbląg 1:26.60

14 lat

1. Kubera Helena 2007UKP Jedynka Elbląg 1:11.56

2. Brodacka Maja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:15.19

3. Adamczyk Wiktoria 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:16.57

4. Urbańska Zuzanna 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:17.06

5. Kasztelan Elwira 2007UKS MOS Ełk 1:28.69

15 lat i starsi

1. Wójtowicz Gabriela 1995SWIMLAND Olsztyn 1:02.05

2. Filipczak Nikola 2006SWIMLAND Olsztyn 1:12.48

3. Grzegorczyk Maja 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:12.59

4. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:13.97

5. Tunkiewicz Zuzanna 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:18.38

Open

1. Wójtowicz Gabriela 1995SWIMLAND Olsztyn 1:02.05

2. Kubera Helena 2007UKP Jedynka Elbląg 1:11.56

3. Musiał Michalina 2008SWIMLAND Olsztyn 1:11.59

4. Filipczak Nikola 2006SWIMLAND Olsztyn 1:12.48

5. Grzegorczyk Maja 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:12.59

6. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:13.97

200 metrów stylem zmiennym

11 lat i młodsi

1. Szkraba Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.07

2. Szmit Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:46.26

12 lat

1. Stachewicz Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.73

2. Lech Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.44

3. Zduniak Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.86

4. Sońta Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.58

13 lat

1. Zbutowicz Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 2:37.82

2. Jarmołowicz Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:56.14

3. Puchalska Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 3:00.60

14 lat

1. Dziuba Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:33.92

2. Przybyszewska Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.49

3. Brodacka Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.48

4. Suska Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 2:54.66

15 lat i starsi

1. Sobek Iga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.42

2. Chojnacka Kinga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.00

Open

1. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS 190 Łódź 2:19.39

2. Sulak Antonina 06 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:27.48 32

3. Sobek Iga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.42

4. Dziuba Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:33.92

5. Chojnacka Kinga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.00

6. Zbutowicz Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 2:37.82

400 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

1. Nitschka Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 6:21.09

2. Dziapka Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 6:23.47

12 lat

1. Dzik Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 5:15.32

2. Stachewicz Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 5:24.43

3. Naszkiewicz Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 5:42.53

4. Gritzner Milena 09 MKS Medyk Giżycko 5:51.02

5. Chrzanowska Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 6:10.15

6. Zielińska Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 6:11.37

13 lat

1. Zalech Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:17.75

2. Walc Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 5:24.09

3. Puchalska Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 5:51.42

4. Szostawicka Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 6:07.01

5. Konopko Liliana 08 UKP Jedynka Elbląg 6:17.47

14 lat

1. Żuchowska Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 4:58.65

2. Kraszewska Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:09.27

3. Rojek Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:32.96

4. Pazik Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 5:36.86

5. Juchniewicz Maja 07 MKS Medyk Giżycko 5:44.79

15 lat i starsi

1. Waśniewska Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 4:42.58

2. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:43.54

3. Szczudło Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 4:59.21

4. Kwiatkowska Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 5:42.80

Open

1. Waśniewska Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 4:42.58

2. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:43.54

3. Żuchowska Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 4:58.65

4. Szczudło Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 4:59.21

5. Borowska Wiktoria 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 5:02.60

6. Kraszewska Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:09.27

400 metrów stylem zmiennym

13 lat i młodsi

1. Jarmołowicz Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 6:09.14

15 lat i starsi

1. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:20.73

Open

1. Sulak Antonina 06 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 5:08.78

2. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:20.73

3. Głogowska Natalia 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 5:49.19

4. Naji Kamila 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 5:59.81

5. Jarmołowicz Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 6:09.14

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. Kozłowska Laura 11 MUKS Piorun Gołdap 37.80

2. Namiotko Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 38.38

3. Kluge Amelia 11 UKP Jedynka Elbląg 40.17

4. Prochowicz Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 43.44

5. Łopacińska Lena 11 Uks Pirat 44.29

6. Wiśniewska Zuzanna 11 SWIMLAND Olsztyn 49.00

11 lat

1. Jarocka Karolina 10 MUKS Piorun Gołdap 34.26

2. Ćwirko Izabela 10 MUKS Piorun Gołdap 34.44

3. Nitschka Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 35.50

4. Grabowska Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 36.58

5. Zalewska Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 37.90

6. Zielińska Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 37.96

12 lat

1. Kozak Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 29.25

2. Dzik Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 29.58

3. Pieńkowska Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 31.16

4. Tomczyk Hanna 09 SSP ,,Orka” Iława 31.76

5. Gritzner Milena 09 MKS Medyk Giżycko 32.26

6. Naszkiewicz Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 32.99

13 lat

1. Musiał Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 28.80

2. Skrabowska Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 28.93

3. Madeksza Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 30.88

4. Rak-Łukawska Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 30.99

5. Kyryllowa Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 31.24

6. Uliszewska Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 32.70

14 lat

1. Kubera Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 29.36

2. Kraszewska Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 29.46

3. Stawecka Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 30.03

4. Suska Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 30.93

5. Wasilewska Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 30.95

6. Kosiorek Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 31.17

15 lat i starsi

1. Lis Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 26.54

1. Wójtowicz Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 26.54

3. Kraszewska Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.87

4. Zmierczak Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 26.96

5. Filipczak Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 28.00

6. Masłowska Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 28.21

Open

1. Lis Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 26.54

1. Wójtowicz Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 26.54

3. Kraszewska Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.87

4. Zmierczak Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 26.96

5. Kaczmarek Amelia 07 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 27.97

6. Filipczak Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 28.00

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. Kozłowska Laura 11 MUKS Piorun Gołdap 40.64

2. Lubera Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 42.01

3. Namiotko Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 46.18

4. Prochowicz Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 46.67

5. Łopacińska Lena 11 Uks Pirat 47.88

6. Topa Gabriela 14 MTP Kormoran Olsztyn 52.20

11 lat

1. Myślińska Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 39.51

2. Jarocka Karolina 10 MUKS Piorun Gołdap 40.48

3. Nitschka Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 42.44

4. Zielińska Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 42.77

5. Ćwirko Izabela 10 MUKS Piorun Gołdap 42.89

6. Wiszniewska Julia 10 UKS MOS Ełk 47.08

12 lat

1. Tomczyk Hanna 09 SSP ,,Orka” Iława 35.66

2. Cichowska Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg 38.62

3. Zduniak Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 38.99

4. Wilczewska Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 39.32

5. Leśniewska Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 39.93

6. Margulewicz Laura 09 UKP Jedynka Elbląg 41.21

13 lat

1. Musiał Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 32.68

2. Jabłońska Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.17

3. Uliszewska Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 36.51

4. Sobótka Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 36.54

5. Kyryllowa Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 36.66

14 lat

1. Kubera Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 32.19

2. Brodacka Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.47

3. Adamczyk Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 36.39

4. Stawecka Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 37.89

5. Wasilewska Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 38.08

6. Kosiorek Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 38.86

15 lat i starsi

1. Wójtowicz Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 29.31

2. Lis Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 30.13

3. Filipczak Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 32.20

4. Zmierczak Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 32.24

5. Masłowska Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 32.68

6. Grzegorczyk Maja 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.40

Open

1. Wójtowicz Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 29.31

2. Lis Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 30.13

3. Kubera Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 32.19

4. Filipczak Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 32.20

5. Zmierczak Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 32.24

6. Masłowska Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 32.68

200 metrów stylem klasycznym

11 lat i młodsi

1. Nitschka Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:21.08

2. Śliwa Oliwia 10 UKP Jedynka Elbląg 3:31.71

3. Dziapka Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:43.88

4. Różalska Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 3:59.30

5. Szmit Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 4:23.87

12 lat

1. Pieńkowska Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 3:00.85

2. Walkowiak Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.93

3. Szyszkowska Alana 09 UKS MOS Ełk 3:34.84

4. Przekop Amelia 09 MUKS Piorun Gołdap 3:46.89

13 lat

1. Jabłońska Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.04

2. Zalech Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.05

3. Jarmołowicz Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:15.52

4. Puchalska Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 3:21.50

5. Szostawicka Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.01

14 lat

1. Żuchowska Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 2:56.82

2. Juchniewicz Maja 07 MKS Medyk Giżycko 3:03.34

3. Przybyszewska Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.46

4. Urbańska Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.78

5. Rojek Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.97

15 lat i starsi

1. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:39.89

2. Chojnacka Kinga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.95

3. Sobek Iga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.88 38.00

Open

1. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS 190 Łódź 2:34.26

2. Zielińska Maria 04 MPKS Orka Ciechanów 2:39.24

3. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:39.89

4. Sulak Antonina 06 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:42.77

5. Chojnacka Kinga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.95

6. Sobek Iga 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.88

100 metrów stylem motylkowym

11 lat i młodsi

1. Szkraba Julia 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:27.58

2. Myślińska Martyna 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:35.25

3. Lech Michalina 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:49.35

12 lat

1. Stachewicz Aleksandra 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:20.18

2. Lech Matylda 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:27.58

3. Gritzner Milena 2009MKS Medyk Giżycko 1:29.04

4. Sońta Iga 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:33.67

13 lat

1. Zbutowicz Julia 2008SWIMLAND Olsztyn 1:11.29

2. Madeksza Maja 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:16.38

3. Walc Alicja 2008KS Płetwal Szczytno 1:22.52

4. Piechota Maja 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:40.33

14 lat

1. Dziuba Monika 2007SWIMLAND Olsztyn 1:08.24

2. Kraszewska Dominika 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:13.77

15 lat i starsi

1. Wójtowicz Gabriela 1995SWIMLAND Olsztyn 1:03.71

2. Kraszewska Martyna 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:06.88

3. Dąbrowska Zuzanna 2003UKP Jedynka Elbląg 1:07.47

4. Lis Magdalena 2006SWIMLAND Olsztyn 1:11.08

5. Kowalska Wiktoria 2006SWIMLAND Olsztyn 1:13.38

Open

1. Dzwonnik Zuzanna 2000UKS 190 Łódź 1:03.30

2. Wójtowicz Gabriela 1995SWIMLAND Olsztyn 1:03.71

3. Kraszewska Martyna 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:06.88

4. Dąbrowska Zuzanna 2003UKP Jedynka Elbląg 1:07.47

5. Dziuba Monika 2007SWIMLAND Olsztyn 1:08.24

6. Kaczmarek Amelia 2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1:10.43

800 metrów stylem dowolnym

12 lat i młodsi

1. Dzik Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 11:13.15

2. Naszkiewicz Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 11:55.

3. Chrzanowska Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 12:10.36

4. Zielińska Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 12:41.74

13 lat

1. Konopko Liliana 08 UKP Jedynka Elbląg 12:42.14

14 lat

1. Żuchowska Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 10:19.28

2. Adamczyk Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 11:02.17

3. Pazik Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 12:11.40

15 lat i starsi

1. Waśniewska Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 9:45.21

2. Szczudło Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 10:19.01

3. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 11:00.68

4. Kwiatkowska Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 11:45.60

Open

1. Sobótka Oliwia 10 UKS 48 Warszawa Śródmieście 9:40.70

2. Waśniewska Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 9:45.21

3. Szczudło Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 10:19.01

4. Żuchowska Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 10:19.28

5. Borowska Wiktoria 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki10:26.88

6. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 11:00.68

200 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

1. Jarocka Karolina 10 MUKS Piorun Gołdap 2:51.32

2. Grabowska Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 2:54.52

3. Nitschka Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 2:57.56 39.

4. Dziapka Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.08

5. Zalewska Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:04.05

12 lat

1. Dzik Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 2:29.66

2. Tomczyk Hanna 09 SSP ,,Orka” Iława 2:30.63

3. Stachewicz Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.90

4. Naszkiewicz Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 2:39.33

5. Wyrostek Lena 09 KS Płetwal Szczytno 2:42.75

6. Sońta Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.63

13 lat

1. Skrabowska Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:22.88

2. Zalech Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.12

3. Walc Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 2:30.84

4. Szostawicka Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.24

5. Konopko Liliana 08 UKP Jedynka Elbląg 2:56.52 38.

6. Piechota Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.36

14 lat

1. Dziuba Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:16.61

2. Suska Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 2:29.30

3. Adamczyk Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.34

4. Pazik Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:36.53

5. Rojek Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:39.82

15 lat i starsi

1. Kraszewska Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:05.68

2. Sujkowska Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.29

3. Waśniewska Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:14.76

4. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:15.65

5. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.86

6. Szczudło Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 2:24.76

Open

1. Kraszewska Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:05.68

2. Sujkowska Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.29

3. Waśniewska Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:14.76

4. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:15.65

5. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.86

6. Dziuba Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:16.61

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. Lubera Hanna 2011UKS ,,Frog” Giżycko 1:42.84

2. Namiotko Hanna 2011MUKS Piorun Gołdap 1:54.44

3. Kluge Amelia 2011UKP Jedynka Elbląg 1:56.03

4. Wiśniewska Zuzanna 2011SWIMLAND Olsztyn 1:59.40

5. Borkowska Marianna 2012UKS ,,Frog” Giżycko 2:17.10

11 lat

1. Nitschka Olga 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:33.92

2. Śliwa Oliwia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:39.75

3. Lech Michalina 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:47.18

4. Ziemińska Aleksandra 2010UKP Jedynka Elbląg 1:51.93

5. Kiraga Julia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:52.11

6. Różalska Maja 2010UKP Jedynka Elbląg 1:57.65

12 lat

1. Pieńkowska Martyna 2009KS Płetwal Szczytno 1:21.85

2. Kozak Lena 2009UKP Jedynka Elbląg 1:26.52

3. Dzik Zoja 2009SWIMLAND Olsztyn 1:29.52

4. Milewska Dorota 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:32.51

5. Walkowiak Aleksandra 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:32.80

6. Chrzanowska Amelia 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:37.69

13 lat

1. Rak-Łukawska Maja 2008SWIMLAND Olsztyn 1:22.72 39

2. Jarmołowicz Gabriela 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:31.26

3. Szostawicka Karolina 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:35.00

14 lat

1. Żuchowska Antonina 2007SWIMLAND Olsztyn 1:22.32

2. Przybyszewska Joanna 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:24.28

3. Juchniewicz Maja 2007MKS Medyk Giżycko 1:26.07

4. Dąbrowska Aleksandra 2007UKP Jedynka Elbląg 1:30.85

5. Rojek Hanna 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:32.22

15 lat i starsi

1. Piechowicz Karolina 2005SWIMLAND Olsztyn 1:10.03

2. Doroszkiewicz Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:11.32

3. Chojnacka Kinga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.06

4. Sobek Iga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:17.73

5. Klemarewska Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:29.36

6. Lempiecka Julita 2004UKS MOS Ełk 1:48.00

Open

1. Piechowicz Karolina 2005SWIMLAND Olsztyn 1:10.03

2. Doroszkiewicz Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:11.32

3. Zielińska Maria 2004MPKS Orka Ciechanów 1:13.38

4. Dzwonnik Zuzanna 2000UKS 190 Łódź 1:13.44

5. Chojnacka Kinga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.06

6. Sobek Iga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:17.73

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. Szkraba Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 37.29

2. Myślińska Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 42.61

3. Lech Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 43.84

4. Nitschka Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 46.03

5. Ćwirko Izabela 10 MUKS Piorun Gołdap 46.27

12 lat

1. Lech Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 35.22

2. Stachewicz Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 36.34

3. Stachewicz Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 37.40

4. Sońta Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 41.16

5. Glapiak Natalia 09 MTP Kormoran Olsztyn 41.28

6. Przekop Oliwia 09 MUKS Piorun Gołdap 43.98

13 lat

1. Zbutowicz Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 31.42

2. Skrabowska Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 31.87

3. Walc Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 33.43

4. Jabłońska Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 33.44

5. Madeksza Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.07

6. Puchalska Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 36.96

14 lat

1. Kubera Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 31.16

2. Kraszewska Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.33

3. Suska Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 34.05

4. Stawecka Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 34.06

5. Kosiorek Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 34.24

6. Wasilewska Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 34.82

15 lat i starsi

1. Piechowicz Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 27.94

2. Wójtowicz Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 28.36

3. Zmierczak Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.08

4. Grygieńcza Iga 04 UKS ,,Frog” Giżycko 29.65

5. Lis Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 30.48

6. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 30.69

Open

1. Piechowicz Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 27.94

2. Wójtowicz Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 28.36

3. Zmierczak Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.08

4. Grygieńcza Iga 04 UKS ,,Frog” Giżycko 29.65

5. Kaczmarek Amelia 07 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 30.29

6. Lis Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 30.48

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. Myślińska Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:03.59

2. Dziapka Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.84

12 lat

1. Zduniak Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.50

2. Leśniewska Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 3:04.06

3. Walkowiak Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.33

13 lat

1. Musiał Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 2:36.44

2. Uliszewska Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 2:48.33

3. Sobótka Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.46

4. Konopko Liliana 08 UKP Jedynka Elbląg 3:07.85

14 lat

1. Brodacka Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.30

2. Adamczyk Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.33

3. Urbańska Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.45

Open

1. Musiał Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 2:36.44

2. Brodacka Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.30

3. Adamczyk Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.33

4. Urbańska Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.45 39

5. Nadarzyńska Luiza 07 MPKS Orka Ciechanów 2:44.06

6. Głogowska Natalia 08 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:45.45

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. Kozłowska Laura 2011MUKS Piorun Gołdap 1:32.13

2. Lubera Hanna 2011UKS ,,Frog” Giżycko 1:35.35

3. Kluge Amelia 2011UKP Jedynka Elbląg 1:45.17

4. Prochowicz Hanna 2011MUKS Piorun Gołdap 1:48.25

11 lat

1. Nitschka Olga 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:29.25

2. Zielińska Julia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:33.04

3. Grabowska Amelia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:34.48

4. Lech Michalina 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:37.92

5. Zalewska Lena 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:38.83

6. Chrzanowska Pola 2010UKS MOS Ełk 1:46.33

12 lat

1. Pieńkowska Martyna 2009KS Płetwal Szczytno 1:15.15

2. Kozak Lena 2009UKP Jedynka Elbląg 1:19.12

3. Stachewicz Aleksandra 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:22.55

4. Stachewicz Magdalena 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:22.88

5. Lech Matylda 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:24.12

6. Gritzner Milena 2009MKS Medyk Giżycko 1:24.82

13 lat

1. Zbutowicz Julia 2008SWIMLAND Olsztyn 1:11.07

2. Skrabowska Karolina 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:14.04

3. Zalech Agata 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:17.85

4. Madeksza Maja 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:18.55

5. Puchalska Roksana 2008MUKS Piorun Gołdap 1:23.95

6. Sobótka Amelia 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:26.13

14 lat

1. Dziuba Monika 2007SWIMLAND Olsztyn 1:10.06

2. Kubera Helena 2007UKP Jedynka Elbląg 1:15.23

3. Żuchowska Antonina 2007SWIMLAND Olsztyn 1:15.64

4. Urbańska Zuzanna 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:16.41

5. Brodacka Maja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:17.54

6. Stawecka Maria 2007SWIMLAND Olsztyn 1:20.47

15 lat i starsi

1. Doroszkiewicz Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:07.32

2. Piechowicz Karolina 2005SWIMLAND Olsztyn 1:07.46

3. Grygieńcza Iga 2004UKS ,,Frog” Giżycko 1:10.56

4. Dąbrowska Zuzanna 2003UKP Jedynka Elbląg 1:12.30

5. Bałdyga Kamila 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:14.77

6. Filipczak Nikola 2006SWIMLAND Olsztyn 1:14.92

Open

1. Dzwonnik Zuzanna 2000UKS 190 Łódź 1:04.29

2. Doroszkiewicz Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:07.32

3. Piechowicz Karolina 2005SWIMLAND Olsztyn 1:07.46

4. Sulak Antonina 2006UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1:09.10

5. Kaczmarek Amelia 2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1:09.69

6. Dziuba Monika 2007SWIMLAND Olsztyn 1:10.06

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

12 lat i młodsi

1. MTP Kormoran Olsztyn 5(Stachewicz Magdalena, Zduniak Ewa,Stachewicz Aleksandra, Szkraba Julia) 2:13.01

2. MUKS Piorun Gołdap 1(Naszkiewicz Inga, Przekop Amelia, Jarocka KarolinaPrzekop Oliwia) 2:14.88

3. UKP Jedynka Elbląg 3 (Zielińska Dominika, Cichowska Rozalia, Leśniewska Julia, Kozak Lena) 2:16.85

14 lat i młodsi

1. MTP Kormoran Olsztyn 2(Kraszewska Dominika, Jabłońska Natalia, Zalech Agata, Madeksza Maja) 1:59.92

2. SWIMLAND Olsztyn 2 (Stawecka Maria, Żuchowska Antonina, Wasilewska Amelia Dziuba Monika) 2:01.24

3. UKP Jedynka Elbląg 2 (Kosiorek Dominika, Suska Zuzanna, Dąbrowska Aleksandra, Kubera Helena) 2:03.95

15 lat i starsi

1. SWIMLAND Olsztyn 1 (Wójtowicz Gabriela, Piechowicz Karolina, Masłowska Wiktoria Lis Magdalena) 1:48.06

2. MTP Kormoran Olsztyn 1(Zmierczak Natalia, Grzegorczyk Maja, Kraszewska Martyna, Bałdyga Kamila) 1:54.22

3. SWIMLAND Olsztyn 4 (Filipczak Nikola, Pazik Dominika, Kowalska Wiktoria, Dzik Zoja) 1:58.26

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

1. Walkiewicz Juliusz 2011MUKS Piorun Gołdap 1:19.34 181

2. Jureko Mikołaj 2012UKP Jedynka Elbląg 1:24.72 149

3. Bida Miłosz 2012MUKS Piorun Gołdap 1:25.02 147

4. Prochowicz Wojciech 2012MUKS Piorun Gołdap 1:28.77 129

5. Nowak Maksymilian 2012UKS ,,Frog” Giżycko 1:34.78 106

6. Misiewicz Franciszek 2012UKP Jedynka Elbląg 1:39.03 93

11 lat

1. Budzisz Szymon 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:08.16 286

2. Gładkowski Olaf 2010UKS MOS Ełk 1:08.33 284

3. Pardo Kornel 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:08.61 281

4. Kocenka Aleksander 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:19.73 179

5. Kłosowski Bartosz 2010UKP Jedynka Elbląg 1:22.07 164

6. Kozikowski Teodozjusz 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:24.50 150

12 lat

1. Nowak Karol 2009MUKS Piorun Gołdap 1:06.03 315

2. Lipiński Krystian 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:09.54 269

3. Kamiński Dominik 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:10.16 262

4. Brózio Fabian 2009UKS MOS Ełk 1:10.81 255

5. Kowalski Hubert 2009UKP Jedynka Elbląg 1:12.49 238

6. Ruchlewicz Stanisław 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:16.20 205

13 lat

1. Suchocki Jan 2008MTP Kormoran Olsztyn 59.16 438

2. Gołąb Kryspin 2008SWIMLAND Olsztyn 1:02.17 377

3. Sroka Zoran 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:02.67 368

4. Sielicki Hubert 2008UKP Jedynka Elbląg 1:03.50 354

5. Odolecki Konrad 2008UKS MOS Ełk 1:05.95 316

6. Dąbrowski Wojciech 2008UKP Jedynka Elbląg 1:07.10 300

14 lat

1. Puch Wojciech 2007UKP Jedynka Elbląg 56.49 503

2. Malinowski Adrian 2007MTP Kormoran Olsztyn 57.56 475

3. Dzik Kamil 2007SWIMLAND Olsztyn 58.58 451

4. Różalski Gracjan 2007UKP Jedynka Elbląg 1:05.36 325

5. Sadolewski Maciej 2007UKP Jedynka Elbląg 1:08.76 279

6. Kluziak Krystian 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:08.91 277

15 lat i starsi

1. Przybysz Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 52.18 638

2. Kapała Szymon 2003MTP Kormoran Olsztyn 53.53 591

3. Jurczak Kacper 2001SWIMLAND Olsztyn 53.70 586

4. Niedziałek Michał 2003MTP Kormoran Olsztyn 55.20 539

5. Trykacz Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 55.46 532

6. Kowalski Maciej 2004SSP ,,Orka” Iława 58.01 464

Open

1. Przybysz Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 52.18 638

2. Kapała Szymon 2003MTP Kormoran Olsztyn 53.53 591

3. Jurczak Kacper 2001SWIMLAND Olsztyn 53.70 586

4. Grądzik Błażej 2004MPKS Orka Ciechanów 55.05 544

5. Niedziałek Michał 2003MTP Kormoran Olsztyn 55.20 539

6. Trykacz Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 55.46 532

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. Jureko Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 50.20

2. Jabłoński Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 50.66

3. Bartnicki Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 52.44

4. Prochowicz Wojciech 12 MUKS Piorun Gołdap 55.70

5. Karpik Maciej 11 SWIMLAND Olsztyn 55.73

6. Komośiński Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 56.38

11 lat

1. Sadolewski Karol 10 UKP Jedynka Elbląg 51.57

2. Kłosowski Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 51.93

3. Wąsik Wojciech 10 KS Płetwal Szczytno 52.81

4. Milewski Mateusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 53.73

5. Gajcy Adrian 10 SWIMLAND Olsztyn 1:04.13

6. Szymański Jakub 10 MKS Medyk Giżycko 1:04.27

12 lat

1. Misiewicz Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 36.45

2. Nowak Karol 09 MUKS Piorun Gołdap 39.18

3. Kortas Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 40.24

4. Kowalski Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 40.96

5. Kloc Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 42.54

6. Zdrojewski Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 43.04

13 lat

1. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 31.97

2. Choroszewski Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 33.41

3. Suchocki Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.70

4. Zalewski Jakub 08 SSP ,,Orka” Iława 35.29

5. Staniszewski Piotr 08 UKS MOS Ełk 36.53

6. Dąbrowski Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 40.80

14 lat

1. Olszyński Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.52

2. Kluziak Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 38.24

15 lat i starsi

1. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 28.26

2. Tarasewicz Marcel 04 SWIMLAND Olsztyn 29.16

3. Jurczak Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 30.42

4. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 31.01

5. Włoczewski Karol 06 MPKS Orka Ciechanów 31.03

6. Czerniawski Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 32.55

Open

1. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 28.26

2. Tarasewicz Marcel 04 SWIMLAND Olsztyn 29.16

3. Jurczak Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 30.42

4. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 31.01

5. Włoczewski Karol 06 MPKS Orka Ciechanów 31.03

6. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 31.97

200 metrów stylem motylkowym

13 lat i młodsi

1. Polak Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:38.39

14 lat

1. Łojewski Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.52

15 lat i starsi

1. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.03

2. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.66

3. Kozłowski Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.29

4. Gregorowicz Paweł 74 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 2:20.66

5. Kieres Michał 84 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 3:03.36

Open

1. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.03

2. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.66

3. Kozłowski Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.29

4. Łojewski Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.52

5. Gregorowicz Paweł 74 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 2:20.66

6. Polak Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:38.39

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. Walkiewicz Juliusz 2011MUKS Piorun Gołdap 1:32.78

2. Jabłoński Maksymilian 2011UKP Jedynka Elbląg 1:36.69

3. Bida Miłosz 2012MUKS Piorun Gołdap 1:45.70

4. Misiewicz Franciszek 2012UKP Jedynka Elbląg 1:47.30

5. Nowak Maksymilian 2012UKS ,,Frog” Giżycko 1:51.01

6. Komośiński Michał 2012UKS ,,Frog” Giżycko 1:57.63

11 lat

1. Budzisz Szymon 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:24.27

2. Żukowski Borys 2010SWIMLAND Olsztyn 1:29.96

3. Kocenka Aleksander 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:31.24

4. Zaborowski Borys 2010UKP Jedynka Elbląg 1:39.70

5. Milewski Mateusz 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:53.43

6. Jurga Michał 2010MKS Medyk Giżycko 2:08.27

12 lat

1. Jabłoński Dominik 2009UKP Jedynka Elbląg 1:15.49

2. Kurczewski Piotr 2009UKP Jedynka Elbląg 1:19.15

3. Brózio Fabian 2009UKS MOS Ełk 1:22.51

4. Ruchlewicz Stanisław 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:24.91

5. Suliga Ksawery 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:38.47

6. Popiołek Mieszko 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:50.43

13 lat

1. Gołąb Kryspin 2008SWIMLAND Olsztyn 1:08.37

2. Zera Jan 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:09.34

3. Kozłowski Oskar 2008MUKS Piorun Gołdap 1:12.26

4. Odolecki Konrad 2008UKS MOS Ełk 1:14.96

5. Gebauer Wolfgang 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:15.32

6. Czałbowski Mikołaj 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:22.11

14 lat

1. Tomczyk Jan 2007SSP ,,Orka” Iława 1:16.12

2. Różalski Gracjan 2007UKP Jedynka Elbląg 1:18.80

15 lat i starsi

1. Cyckowski Aleksander 2003UKP Jedynka Elbląg 59.94

2. Przybysz Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 1:00.56

3. Kacperski Maciej 2004UKS MOS Ełk 1:01.31

4. Niedziałek Michał 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:04.90

5. Tyrka Igor 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:10.72

6. Konopacki Piotr 1978Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 1:11.57

Open

1. Cyckowski Aleksander 2003UKP Jedynka Elbląg 59.94

2. Przybysz Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 1:00.56

3. Kacperski Maciej 2004UKS MOS Ełk 1:01.31

4. Niedziałek Michał 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:04.90

5. Pabich Bartosz 2007MPKS Orka Ciechanów 1:05.82

6. Gołąb Kryspin 2008SWIMLAND Olsztyn 1:08.37

200 metrów stylem zmiennym

11 lat i młodsi

1. Pardo Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 2:44.54

2. Kocenka Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.67

3. Kozikowski Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.18

4. Janowski Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:39.18

12 lat

1. Janicki Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 2:50.10

2. Kamiński Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.95

3. Zdrojewski Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.61

13 lat

1. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 2:26.60

2. Zera Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.13

3. Polak Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:38.63

4. Walasiewicz Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:45.16

5. Sadowski Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.10

14 lat

1. Olszyński Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.50

15 lat i starsi

1. Tarasewicz Marcel 04 SWIMLAND Olsztyn 2:09.24

2. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.74

Open

1. Tarasewicz Marcel 04 SWIMLAND Olsztyn 2:09.24

2. Kowalski Alexander 05 MPKS Orka Ciechanów 2:09.97

3. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.74

4. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 2:26.60

5. Olszyński Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.50

6. Łukawski Tomasz 07 UKS 48 Warszawa Śródmieście 2:34.54

400 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

1. Budzisz Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 5:22.42

12 lat

1. Kortas Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 5:21.23

2. Czodrowski Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 5:25.02

3. Misiewicz Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 5:33.84

4. Kloc Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 6:17.95

5. Rybak Aleksander 09 UKP Jedynka Elbląg 6:32.38

6. Brodacki Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 7:15.82

13 lat

1. Sroka Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 4:49.72

2. Sielicki Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 5:04.07

3. Kozłowski Oskar 08 MUKS Piorun Gołdap 5:14.12

4. Wawrzos Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:15.19

5. Chrzanowski Remigiusz 08 UKS MOS Ełk 5:26.01

6. Sliwinski Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:30.09

14 lat

1. Łojewski Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:30.72

2. Tomczyk Jan 07 SSP ,,Orka” Iława 4:54.47

3. Sadolewski Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 5:14.46

4. Wiszniewski Filip 07 MKS Medyk Giżycko 5:57.34

5. Stępniak Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 6:07.18

15 lat i starsi

1. Kapała Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:55.14

2. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:56.81

3. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:08.19

4. Kozłowski Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:16.46

5. Osełkowski Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:26.96

6. Chodań Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.09

Open

1. Kapała Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:55.14

2. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:56.81

3. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:08.19

4. Kozłowski Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:16.46

5. Osełkowski Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:26.96

6. Chodań Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.09

400 metrów stylem zmiennym

13 lat i młodsi

1. Sroka Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:28.93

2. Walasiewicz Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:43.80

14 lat

1. Łojewski Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:01.93

2. Olszyński Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:13.42

15 lat i starsi

1. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:37.85

2. Gregorowicz Paweł 74 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 5:08.82

Open

1. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:37.85

2. Łojewski Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:01.93

3. Gregorowicz Paweł 74 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 5:08.82

4. Olszyński Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:13.42

5. Sroka Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:28.93

6. Walasiewicz Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:43.80

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. Walkiewicz Juliusz 11 MUKS Piorun Gołdap 36.52

2. Jabłoński Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 37.43

3. Jureko Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 38.65

4. Bida Miłosz 12 MUKS Piorun Gołdap 38.91

5. Bartnicki Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 40.22

6. Nowak Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 41.22

11 lat

1. Gładkowski Olaf 10 UKS MOS Ełk 30.25

2. Budzisz Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 31.00

3. Żukowski Borys 10 SWIMLAND Olsztyn 32.85

4. Kłosowski Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 36.66

5. Zaborowski Borys 10 UKP Jedynka Elbląg 38.36

6. Janowski Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 40.02

12 lat

1. Lipiński Krystian 09 MTP Kormoran Olsztyn 30.49

2. Nowak Karol 09 MUKS Piorun Gołdap 30.89

3. Kamiński Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 31.15

4. Kortas Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 31.91

5. Brózio Fabian 09 UKS MOS Ełk 32.33

6. Kowalski Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 33.24

13 lat

1. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 26.80

2. Suchocki Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 27.44

3. Choroszewski Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 27.87

4. Gołąb Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 28.13

5. Sielicki Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 29.01

6. Zalewski Jakub 08 SSP ,,Orka” Iława 29.34

14 lat

1. Malinowski Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 25.58

2. Puch Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 25.73

3. Dzik Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 26.78

4. Różalski Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 30.03

5. Kluziak Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 30.96

6. Sadolewski Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 31.40

15 lat i starsi

1. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 23.43

2. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 23.85

3. Jurczak Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 24.06

4. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 24.73

5. Trykacz Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 24.75

6. Kapała Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 25.17

Open

1. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 23.43

2. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 23.85

3. Jurczak Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 24.06

4. Choroś Michał 04 MPKS Orka Ciechanów 24.69

5. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 24.73

6. Trykacz Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 24.75

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. Jabłoński Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 42.34

2. Walkiewicz Juliusz 11 MUKS Piorun Gołdap 43.06

3. Bartnicki Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 47.38

4. Bida Miłosz 12 MUKS Piorun Gołdap 48.46

5. Misiewicz Franciszek 12 UKP Jedynka Elbląg 49.39

6. Muła Aleksander 11 Uks Pirat 58.67

11 lat

1. Pardo Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 35.76

2. Żukowski Borys 10 SWIMLAND Olsztyn 41.55

3. Kocenka Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 42.06

4. Zaborowski Borys 10 UKP Jedynka Elbląg 46.78

5. Sadolewski Karol 10 UKP Jedynka Elbląg 50.60

6. Fiedorowicz Krystian 10 UKS MOS Ełk 52.44

12 lat

1. Jabłoński Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 34.34

2. Kurczewski Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 36.70

3. Brózio Fabian 09 UKS MOS Ełk 38.02

4. Walczak Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 43.84

5. Brodacki Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 46.70

13 lat

1. Gołąb Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 31.95

2. Zera Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 32.01

3. Kozłowski Oskar 08 MUKS Piorun Gołdap 33.38

4. Odolecki Konrad 08 UKS MOS Ełk 34.58

5. Czałbowski Mikołaj 08 UKS ,,Frog” Giżycko 37.93

6. Kamiński Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 39.13

14 lat

1. Puch Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 32.23

2. Malinowski Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.24

3. Wiszniewski Filip 07 MKS Medyk Giżycko 39.17

4. Sadolewski Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 39.88

5. Gajcy Mateusz 07 SWIMLAND Olsztyn 40.70

6. Stępniak Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 44.56

15 lat i starsi

1. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 26.67

2. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 27.02

3. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 28.11

4. Niedziałek Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.96

5. Pokrętowski Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 32.30

6. Tyrka Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.21

Open

1. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 26.67

2. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 27.02

3. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 28.11

4. Niedziałek Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.96

5. Pabich Bartosz 07 MPKS Orka Ciechanów 30.00

6. Gołąb Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 31.95

200 metrów stylem klasycznym

11 lat i młodsi

1. Kozikowski Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.36

2. Wąsik Wojciech 10 KS Płetwal Szczytno 4:07.39

12 lat

1. Misiewicz Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 2:58.51

2. Czodrowski Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:14.21

3. Kortas Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.39

4. Ruchlewicz Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.80

5. Kowalski Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 3:22.91

6. Kloc Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 3:23.07

7. Zdrojewski Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:32.26

13 lat

1. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 2:36.71

2. Choroszewski Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:46.19

3. Zalewski Jakub 08 SSP ,,Orka” Iława 2:59.22

14 lat

1. Kluziak Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.86

15 lat i starsi

1. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 2:22.20

2. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.98

3. Adamiak Wiktor 05 SWIMLAND Olsztyn 2:37.92

4. Kurczewski Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 2:59.41

5. Kieres Michał 84 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 3:10.75

Open

1. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 2:22.20

2. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.98

3. Włoczewski Karol 06 MPKS Orka Ciechanów 2:23.85

4. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 2:36.71

5. Adamiak Wiktor 05 SWIMLAND Olsztyn 2:37.92

6. Choroszewski Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:46.19

100 metrów stylem motylkowym

11 lat i młodsi

1. Gładkowski Olaf 2010UKS MOS Ełk 1:18.69

2. Janowski Franciszek 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:48.23

12 lat

1. Jabłoński Dominik 2009UKP Jedynka Elbląg 1:15.52

2. Janicki Nataniel 2009MKS Medyk Giżycko 1:17.20

3. Lipiński Krystian 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:27.87

4. Suliga Ksawery 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:44.06

13 lat

1. Polak Bartosz 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:09.40

2. Staniszewski Piotr 2008UKS MOS Ełk 1:18.52

3. Czałbowski Mikołaj 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:23.04

14 lat

1. Łojewski Adam 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:04.42

2. Dzik Kamil 2007SWIMLAND Olsztyn 1:04.99

15 lat i starsi

1. Tarasewicz Marcel 2004SWIMLAND Olsztyn 55.84

2. Jurczak Kacper 2001SWIMLAND Olsztyn 59.08

3. Kapała Szymon 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:00.49

4. Trykacz Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:01.36

5. Gregorowicz Paweł 1974Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 1:01.47

6. Kozłowski Konrad 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:02.38

Open

1. Tarasewicz Marcel 2004SWIMLAND Olsztyn 55.84

2. Jurczak Kacper 2001SWIMLAND Olsztyn 59.08

3. Kapała Szymon 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:00.49

4. Grądzik Błażej 2004MPKS Orka Ciechanów 1:00.95

5. Trykacz Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:01.36

6. Gregorowicz Paweł 1974Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn1:01.47

1500 metrów stylem dowolnym

12 lat i młodsi

1. Janicki Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 21:17.46

13 lat

1. Gebauer Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 19:48.50

2. Walasiewicz Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 20:10.11

3. Sielicki Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 20:19.86

4. Wawrzos Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 20:26.06

15 lat i starsi

1. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 15:36.50

2. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 16:07.39

3. Konopacki Piotr 78 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 19:03.37

4. Turliński Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 20:11.10

Open

1. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 15:36.50

2. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 16:07.39

3. Konopacki Piotr 78 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn19:03.37

4. Gebauer Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 19:48.50

5. Walasiewicz Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 20:10.11

6. Turliński Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 20:11.10

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat i młodsi

1. Budzisz Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.94

2. Pardo Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 2:30.14

3. Żukowski Borys 10 SWIMLAND Olsztyn 3:03.88

4. Kocenka Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.43

5. Zaborowski Borys 10 UKP Jedynka Elbląg 3:17.32

6. Fiedorowicz Krystian 10 UKS MOS Ełk 3:31.19

12 lat

1. Nowak Karol 09 MUKS Piorun Gołdap 2:26.20

2. Brózio Fabian 09 UKS MOS Ełk 2:32.26

3. Czodrowski Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.95

4. Rybak Aleksander 09 UKP Jedynka Elbląg 3:06.90

5. Brodacki Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.29

6. Niedziałek Maciej 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.26

13 lat

1. Sroka Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:18.62

2. Sielicki Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 2:22.24

3. Wawrzos Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:28.56

4. Chrzanowski Remigiusz 08 UKS MOS Ełk 2:30.75

5. Walasiewicz Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:31.38

6. Sliwinski Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.19

14 lat

1. Puch Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 2:08.80

2. Malinowski Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.32

3. Dzik Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 2:12.56

4. Różalski Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 2:19.56

5. Paliński Michał 07 SSP ,,Orka” Iława 2:33.74

6. Sadolewski Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 2:34.05

15 lat i starsi

1. Kapała Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.49

2. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.06

3. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:57.68

4. Niedziałek Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.16

5. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.93

5. Kozłowski Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.93

Open

1. Kapała Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.49

2. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.06

3. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:57.68 26.

4. Niedziałek Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.16

5. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.93

5. Kozłowski Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.93

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. Lubera Hanna 2011UKS ,,Frog” Giżycko 1:42.84

2. Namiotko Hanna 2011MUKS Piorun Gołdap 1:54.44

3. Kluge Amelia 2011UKP Jedynka Elbląg 1:56.03

4. Wiśniewska Zuzanna 2011SWIMLAND Olsztyn 1:59.40

5. Borkowska Marianna 2012UKS ,,Frog” Giżycko 2:17.10

11 lat

1. Nitschka Olga 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:33.92

2. Śliwa Oliwia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:39.75

3. Lech Michalina 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:47.18

4. Ziemińska Aleksandra 2010UKP Jedynka Elbląg 1:51.93

5. Kiraga Julia 2010UKP Jedynka Elbląg 1:52.11

6. Różalska Maja 2010UKP Jedynka Elbląg 1:57.65

7. Wojtaś Antonina 2010UKP Jedynka Elbląg 1:58.29

12 lat

1. Pieńkowska Martyna 2009KS Płetwal Szczytno 1:21.85

2. Kozak Lena 2009UKP Jedynka Elbląg 1:26.52

3. Dzik Zoja 2009SWIMLAND Olsztyn 1:29.52

4. Milewska Dorota 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:32.51

5. Walkowiak Aleksandra 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:32.80

6. Chrzanowska Amelia 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:37.69

13 lat

1. Rak-Łukawska Maja 2008SWIMLAND Olsztyn 1:22.72

2. Jarmołowicz Gabriela 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:31.26

3. Szostawicka Karolina 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:35.00

14 lat

1. Żuchowska Antonina 2007SWIMLAND Olsztyn 1:22.32

2. Przybyszewska Joanna 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:24.28

3. Juchniewicz Maja 2007MKS Medyk Giżycko 1:26.07

4. Dąbrowska Aleksandra 2007UKP Jedynka Elbląg 1:30.85

5. Rojek Hanna 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:32.22

15 lat i starsi

1. Piechowicz Karolina 2005SWIMLAND Olsztyn 1:10.03

2. Doroszkiewicz Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:11.32

3. Chojnacka Kinga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.06

4. Sobek Iga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:17.73

5. Klemarewska Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:29.36

6. Lempiecka Julita 2004UKS MOS Ełk 1:48.00

Open

1. Piechowicz Karolina 2005SWIMLAND Olsztyn 1:10.03

2. Doroszkiewicz Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:11.32

3. Zielińska Maria 2004MPKS Orka Ciechanów 1:13.38

4. Dzwonnik Zuzanna 2000UKS 190 Łódź 1:13.44

5. Chojnacka Kinga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.06

6. Sobek Iga 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:17.73

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. Misiewicz Franciszek 12 UKP Jedynka Elbląg 42.15

2. Nowak Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 54.34

3. Wawrzos Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 58.14

4. Gieczewski Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:00.62

11 lat

1. Gładkowski Olaf 10 UKS MOS Ełk 32.83

2. Kłosowski Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 42.71

3. Janowski Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 49.05

12 lat

1. Jabłoński Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 33.06

2. Janicki Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 33.73

3. Lipiński Krystian 09 MTP Kormoran Olsztyn 35.93

4. Walczak Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 43.05

5. Suliga Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 44.80

6. Niedziałek Maciej 09 MTP Kormoran Olsztyn 54.85

13 lat

1. Polak Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 31.50

2. Sadowski Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 32.83

3. Staniszewski Piotr 08 UKS MOS Ełk 33.58

4. Dąbrowski Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 33.73

5. Chrzanowski Remigiusz 08 UKS MOS Ełk 35.29

6. Sliwinski Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 35.44

14 lat

1. Dzik Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 28.17

2. Łojewski Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 28.49

3. Malinowski Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 30.07

4. Różalski Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 33.83

5. Gajcy Mateusz 07 SWIMLAND Olsztyn 40.11

15 lat i starsi

1. Tarasewicz Marcel 04 SWIMLAND Olsztyn 24.91

2. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 25.82

3. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 25.87

4. Jurczak Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 26.13

5. Trykacz Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.28

6. Boros Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 28.34

Open

1. Tarasewicz Marcel 04 SWIMLAND Olsztyn 24.91

2. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 25.82

3. Kraczkowski Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 25.87

4. Jurczak Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 26.13

5. Trykacz Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.28

6. Dzik Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 28.17

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. Dębski Oskar 09 UKS 190 Łódź 2:36.35

2. Jabłoński Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 2:41.19

3. Czodrowski Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.60

4. Kurczewski Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 2:52.32

5. Misiewicz Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 2:57.18

6. Ruchlewicz Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.41

13 lat

1. Gołąb Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 2:29.88

2. Zera Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.61

3. Kozłowski Oskar 08 MUKS Piorun Gołdap 2:38.62

4. Odolecki Konrad 08 UKS MOS Ełk 2:43.39

5. Gebauer Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.93

6. Walasiewicz Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:47.82

15 lat i starsi

1. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.21

2. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 2:22.15

3. Konopacki Piotr 78 Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn 2:38.38

Open

1. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.21

2. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 2:22.15

3. Pabich Bartosz 07 MPKS Orka Ciechanów 2:23.16 3

4. Gołąb Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 2:29.88

5. Zera Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.61

6. Dębski Oskar 09 UKS 190 Łódź 2:36.35

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. Walkiewicz Juliusz 2011MUKS Piorun Gołdap 1:34.25

2. Jabłoński Maksymilian 2011UKP Jedynka Elbląg 1:36.16

3. Jureko Mikołaj 2012UKP Jedynka Elbląg 1:38.79

4. Bartnicki Kornel 2011UKP Jedynka Elbląg 1:40.42

5. Bida Miłosz 2012MUKS Piorun Gołdap 1:42.76

6. Prochowicz Wojciech 2012MUKS Piorun Gołdap 1:44.66

11 lat

1. Pardo Kornel 2010UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.03

2. Gładkowski Olaf 2010UKS MOS Ełk 1:22.20

3. Kozikowski Teodozjusz 2010MTP Kormoran Olsztyn 1:33.95

4. Kłosowski Bartosz 2010UKP Jedynka Elbląg 1:34.91

12 lat

1. Janicki Nataniel 2009MKS Medyk Giżycko 1:18.91

2. Kamiński Dominik 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:21.97

3. Czodrowski Jan 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:22.79

4. Kurczewski Piotr 2009UKP Jedynka Elbląg 1:26.09

5. Zdrojewski Michał 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:32.03

6. Popiołek Mieszko 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:44.87

13 lat

1. Choroszewski Ignacy 2008KS Płetwal Szczytno 1:08.00

2. Suchocki Jan 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:08.69

3. Zalewski Jakub 2008SSP ,,Orka” Iława 1:12.26

4. Zera Jan 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:13.05

5. Polak Bartosz 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:13.86

6. Sroka Zoran 2008UKS ,,Frog” Giżycko 1:14.13

14 lat

1. Olszyński Maksymilian 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:08.53

2. Puch Wojciech 2007UKP Jedynka Elbląg 1:08.65

15 lat i starsi i open

1. Tarasewicz Marcel 2004SWIMLAND Olsztyn 57.82

2. Kacperski Maciej 2004UKS MOS Ełk 1:01.70

3. Rżyski Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:02.27

4. Cyckowski Aleksander 2003UKP Jedynka Elbląg 1:05.71

5. Misiewicz Igor 2005UKP Jedynka Elbląg 1:06.51

6. Osełkowski Mateusz 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:06.76

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

12 lat i młodsi

1. MTP Kormoran Olsztyn 5 (Kamiński Dominik, Kortas Krzysztof, Lipiński Krystian Budzisz Szymon) 2:07.59 263

2. UKP Jedynka Elbląg 5(Jabłoński Maksymilian, Kurczewski Piotr, Kowalski Hubert Misiewicz Kajetan) 2:09.88 249

3. MTP Kormoran Olsztyn 6 (Czodrowski Jan, Zdrojewski Michał , Kocenka Aleksander Ruchlewicz Stanisław) 2:22.23 190

14 lat i młodsi

1. MTP Kormoran Olsztyn 3 (Suchocki Jan, Łojewski Adam, Olszyński Maksymilian, Malinowski Adrian) 1:48.21 431

2. UKP Jedynka Elbląg 3(Jureko Marcel, Sielicki Hubert, Dąbrowski Wojciech, Puch Wojciech) 1:50.26 408

3. MTP Kormoran Olsztyn 2 (Zera Jan, Sliwinski Jacob, Kluziak Krystian, Gebauer Wolfgang) 2:02.68 296

15 lat i starsi

1. SWIMLAND Olsztyn 1(Kraczkowski Tomasz, Tarasewicz Marcel, Dzik Kamil, Jurczak Kacper) 1:37.06 598

2. MTP Kormoran Olsztyn 1 (Trykacz Kacper, Niedziałek Michał, Kapała Szymon Woźniak Piotr ) 1:39.22 560

3. MTP Kormoran Olsztyn 4(Osełkowski Mateusz, Rżyski Michał, Kozłowski Konrad, Tyrka Igor) 1:43.21 497

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn pływanie sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x