Mistrzostwa Województwa szkół Aquasfera 2012 – Medale zapisane swojej „budzie”

We wtorek (18 grudnia) na pięknym olsztyńskim basenie „Aquasfera” odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół w pływaniu. Poziom imprezy bardzo wysoki, bo przecież większość uczestników to również zawodnicy klubów, którzy niedawno walczyli o medale w Mistrzostwach Warmii i Mazur. Tym razem swoje sukcesy zapisali na konto szkoły, w której się uczą i bardzo dobrze. W pływaniu połączenie edukacji ze sportem ma szczególne znaczenie. W mistrzostwach dominowali reprezentanci szkół z Olsztyna, Giżycka Elbląga i Ełku. Poniżej prezentujemy komplet wyników i galerię.

 

Klasyfikacja szkół

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

1 SP 2 Olsztyn 84

2 SP 10 Olsztyn 69

3 SP 4 Giżycko 51

4 SP 3 Ełk 44

5 SP 12 Elbląg 24

6 SP 1 Pisz

Chłopcy

1 SP 10 Olsztyn 90

2 SP 2 Olsztyn 72

3 SP 4 Gizycko 45

4 SP 3 Ełk 40

5 SP 12 Elbląg

Szkoły gimnazjalne

Dziewczęta

1 Gimnazjum 7 Olsztyn 79

2 Gimnazjum 4 Ełk 61

3 Gimnzjum 4 Olsztyn 39

4 Gimnzjum 3 Giżycko 33

5 Gimnazjum 2 Giżycko 27

5 Gimnazjum 1 Giżycko 27

7 Gimnazjum Wilkasy 9

7 Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 9

Chłopcy

1 Ginnazjum 7 Olsztyn 92

2 Gimnazjum 1 Gołdap 51

3 Gimnazjum 4 Ełk 48

4 Gimnazjum 3 Giżycko 36

5 Gimnazjum Katolickie Olszytn 19

6 Gimnazjum 4 Olsztyn 16

7 Gimnazjum 1 Giżycko 13

8 Gimnazjum Wilkasy 12

9 Gimnazjum 2 Giżycko 7

Szkoły ponadpodstawowe

Dziewczęta

1 IV LO Olsztyn 69

2 III LO Elbląg 55

3 I LO Olsztyn 46

4 I LO Ełk 39

5 ZS nr 2 Ełk 30

5 I LO Giżycko 30

7 II LO Giżycko 5

Chłopcy

1 IV LO Olsztyn 70

2 ZS nr 2 Ełk 54

3 III LO Elbląg 45

4 I LO Olszytn 43

5 I LO Giżycko 26

6 II LO Giżycko 18

7 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Olsztyn 1

Klasyfikacja medalowa szkół

Szkoły Podstawowe

1 SP 10 Olsztyn    7 3 1 11

2 SP 2 Olsztyn 2 5 5 12

3 SP 4 Giżycko 1 1 2 4

4 SP 12 Elbląg  – 1 0 1

45SP 3 Ełk  – – 2 2

Szkoły gimnazjalne

1 Gimnazjum 7 Olsztyn 4 4 5 13

2 Gimnazjum Wilkasy 2 – – 2

3 Gimnazjum 4 Ełk 1 3 2 6

4 Gimnzjum 3 Giżycko   1 1 1

5 Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 1 – – 1

5 Gimnazjum Katolickie Olsztyn 1 – – 1

7 Gimnazjum 2 Giżycko – 2 – 2

8 Gimnazjum 1 Gołdap – 1 – 1

9 Gimnzjum 4 Olsztyn – – 1 1

Szkoły ponadpodstawowe

Dziewczęta

1 IV LO Olsztyn  8 1 1 10

2 I LO Olsztyn   2 1 2 5

3 III LO Elbląg  – 4 3 7

4 ZS nr 2 Ełk  – 4 2 6

5 I LO Giżycko – – 2 2

6 I LO Ełk – – 1 1

Wyniki indywidualne

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

12 lat i młodsi

1.GASPARJAN Lilia 00 SP 4 Giżycko 29.54 487

2.CHODYNA Kinga 00 SP 10 Olsztyn 30.98 422

3.KAZIENIEC Oliwia 00 SP 2 Olsztyn 31.80 390

4.ALBIN Weronika 00 SP 3 Ełk 34.89 295

5.KAMIŃSKA Aleksandra 00 SP 2 Olsztyn 35.39 283

6.BUKO Martyna 02 SP 4 Giżycko 35.42 282

7.OPIŁOWSKA Magdalena 00 SP 3 Ełk 37.10 246

8.SARNOWSKA Olga 01 SP 10 Olsztyn    38.33 223

9.WOJTAŚ Zofia 02 SP 12 Elbląg 39.32 206

10.DOMAŻALSKA Julia 01 SP 12 Elbląg 42.39 164

11.URBANOWICZ Urszula 01 SP 1 Pisz    44.02 147

12.SKRODZKA Aleksandra 03 SP 1 Pisz   51.32 92

Gimnazja (13-15 lat)

1.DĄBROWSKA Alicja 99 Gim Now.M.Lubawskie 30.57 439

2.BORTKIEWICZ Ada 98 Gim 7 Olsztyn    30.89 426

3.LEWCZUK Martyna 99 Gim 4 Ełk    32.13 378

4.BYSTRZYCKA Martyna 97 Gim 4 Olsztyn 34.10 316

5.GOSZCZYCKA Karolina 99 Gim 7 Olsztyn 34.54 305

6.KLEMPKA Katarzyna 97 Gim 4 Olsztyn 34.57 304

7.DRZAŻDŻEWSKA Katarzyna 99 Gim 1 Giżycko 34.67 301

8.KOPICZKO Magdalena 98 Gim 1 Giżycko 35.57 279

9.LUDWINIAK Olga 97 Gim Katolickie w Olsztynie 35.64 277

10.OLSZEWSKA Anna 97 Gim 3 Giżycko 36.70 254

11.SKRZEKUT Julia 97 Gim 2 Giżycko       36.80 252

12.DAWIDOWICZ Klaudia 99 Gim 4 Ełk    37.39 240

13.SOŁTANIUK Karolina 97 Gim 2 Giżycko 38.17 225

14.DANN Julia 99 Gim 3 Giżycko        40.14 194

15.ŚWIDER Alicja 97 Gim Katolickie w Olsztynie 47.64 116

Licea (16 lat i starsze)

1.STANKIEWICZ Marzena 95 IV LO Olsztyn 29.89 470

2.KULIK Natalia 96 ZS nr 2 Ełk 30.23 454

3.OLSZOWA Aleksandra 95 III LO Elbląg 30.54 441

4.OSTROPOLSKA Maja 95 I LO Olsztyn                 32.57 363

5.ABYCKA Alicja 94 I LO Ełk 33.86 323

6.JAWORSKA Marta 95 I LO Olsztyn 34.73 300

7.MACHEJKO Gabriela 94 II LO Giżycko 35.80 273

8.MAŁEK Martyna 94 II LO Giżycko 38.23 224

9.DUBROWSKA Patrycja 96 I LO Giżycko 38.95 212

Chłopcy

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

12 lat i młodsi

1.KOZIEJKO Bartłomiej 00 SP 10 Olsztyn 28.77 351

2.ŚMIAROWSKI Beniamin 00 SP 2 Olsztyn 29.04 341

3.ADAMCZAK Ziemowit 00 SP 2 Olsztyn 30.82 285

4.LIPIŃSKI Szymon 01 SP 10 Olsztyn 33.60 220

5.GODLEWSKI Dominik 01 SP 12 Elbląg 34.36 206

6.DĘBSKI Marek 00 SP 3 Ełk 35.26 190

7.WORONKO Krzysztof 02 SP 4 Giżycko  35.70 183

8.SZCZYGIEŁ Kacper 01 SP 4 Giżycko 39.42 136

9.GĄSIOROWSKI Tomasz 01 SP 3 Ełk 39.70 133

Gimnazja (13-15 lat)

1.TRACZEWSKI Jan 97 Gim 7 Olsztyn 25.32 515

2.SINITCHINE Radosław 98 Gim 7 Olsztyn 26.92 428

2. ZIELIŃSKI Cezary 97 Gim 2 Giżycko      26.92 428

4. LEOŃCZUK Dawid 97 Gim 4 Ełk    29.36 330

5.BUDNIK Szymon 97 Gim 1 Gołdap 29.60 322

6.PACHUCKI Maciej 99 Gim 3 Giżycko 30.86 284

7.GOŁUBOWICZ Piotr 98 Gim 1 Gołdap    31.23 274

8.CEMKA Kacper 98 Gim 1 Giżycko 32.13 252

9.BŁAŻEJCZYK Rafał 97 Gim Katolickie w Olsztynie 32.42 245

10.ZALEWSKI Karol 98 Gim 1 Giżycko 33.76 217

11.GRZESIUKIEWICZ Szymon 98 Gim 4 Ełk 34.02 212

12.WIERZCHOŃ Jakub 97 Gim 4 Olsztyn 35.16 192

13.JANUSZKIEWICZ Marcin 97 Gim 4 Olsztyn 36.45 172

14.BIEŃKIEWICZ Mateusz 97 Gim Katolickie w Olsztynie 37.92 153

15.PAŻYSZEK Jakub 97 Gim 3 Giżycko 41.29 118

Licea (16 lat i starsi)

1.SZMIT Błażej 94 I LO Olsztyn 24.70 555

2.PŁACHTA Emil 96 IV LO Olsztyn    25.10 529

3.WOŁYNIEC Robert 96 ZS nr 2 Ełk  25.54 502

4.SOCHACKI Damian 96 III LO Elbląg 26.30 459

5.OLSZEWSKI Igor 94 I LO Giżycko 27.07 421

6.DOMEJKO Piotr 95 I LO Olsztyn 27.29 411

7.GUZ Mikołaj 94 II LO Giżycko 28.95 344

8.NIECZYPEROWICZ Maciej 96 Katolickie LO Olsztyn 29.51 325

9.WÓJCIK Rafał 96 I LO Giżycko 29.95 311

10.MIELCAREK Błażej 95 Katolickie LO Olsztyn 36.14 177

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1.STARUCH Jagoda 00 SP 2 Olsztyn   42.26 316

2.SZMIT Julia 00 SP 4 Giżycko 42.54 310

3.SZATKOWSKA Monika 00 SP 10 Olsztyn 42.70 306

4.PŁACHTA Zuzanna 01 SP 2 Olsztyn 44.29 274

5.ZIEMKIEWICZ Aleksandra 00 SP 3 Ełk 46.02 245

6.TRUSZKOWSKA Wiktoria 00 SP 3 Ełk  46.39 239

7.TROIA Delfina 01 SP 10 Olsztyn 48.51 209

8.RUDNICKA Wiktoria 02 SP 4 Giżycko 49.20 200

9.KALINOWSKA Maja 01 SP 12 Elbląg 51.80 171

10.ZIELOSKO Wiktoria 00 SP 1 Pisz 53.23 158

11.WIERZBOWSKA Natalia 03 SP 1 Pisz  54.64 146

12.KALINOWSKA Alicja 03 SP 12 Elbląg 1:00.54 107

Gimnazja (13-15 lat)

1.DANISZEWSKA Magdalena 99 Gim 4 Ełk 39.73 380

2.WĄSIAKOWSKA Emilia 97 Gim 3 Giżycko 39.95 374

3.OSEŁKOWSKA Julia 99 Gim 7 Olsztyn   40.82 351

4.WARMIŃSKA Urszula 99 Gim 3 Giżycko 42.48 311

5.PIĘTKA Paulina 98 Gim 7 Olsztyn     43.77 284

6.TOMASZEWSKA Karolina 99 Gim 1 Giżycko 46.39 239

7.SZCZAWIŃSKA Olga 99 Gim 4 Ełk 46.54 236

8.RZECZYCKA Aleksandra 98 Gim 2 Giżycko 47.32 225

9.DĘBICKA Julia 99 Gim 1 Giżycko 47.39 224

10.PAŁKA Marta 97 Gim 4 Olsztyn 50.70 183

11.SITNIK Patrycja 98 Gim 4 Olsztyn 1:01.29 103

Licea (16 i starsze)

1.KLIMKOWSKA Karolina 96 IV LO Olsztyn 38.42 421

2.TERECH Patrycja 96 III LO Elbląg    38.60 415

3.KORCZYŃSKA Weronika 96 I LO Giżycko 42.80 304

4.BORKOWSKA Magdalena 95 I LO Olsztyn 43.02 300

5.WESOŁOWSKA Martyna 94 I LO Ełk    50.10 189

6.RADGOWSKA Karolina 94 ZS nr 2 Ełk   54.95 143

Chłopcy

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1.WRZOS Mateusz 00 SP 10 Olsztyn   37.45 306

2.STADNYK Michał 00 SP 2 Olsztyn 40.42 243

3.WYŁUDZKI Oskar 00 SP 3 Ełk 43.54 195

4.SZMIT Filip 02 SP 4 Giżycko 44.24 185

5.CHADAJ Łukasz 01 SP 12 Elbląg 46.98 155

6.BUDNER Marcel 01 SP 10 Olsztyn   47.16 153

7.CYBULKO Radosław 00 SP 2 Olsztyn 49.64 131

8.GABRUŚ Maksymilian 01 SP 4 Giżycko 50.02 128

9.SZESZEL Jakub 01 SP 3 Ełk 1:01.80 68

Gimnazja (13-15 lat)

1.STARUCH Jan 97 Gim Katolickie w Olsztynie 33.70 420

2.ZBUTOWICZ Karol 98 Gim 7 Olsztyn 33.89 413

3.OMAK Fryderyk 99 Gim 3 Giżycko 35.57 357

4.KOZIOŁEK Bartosz 98 Gim 7 Olsztyn 35.98 345

5.BECZ Igor 98 Gim 1 Gołdap 39.20 267

6.PIOTROWSKI Wojciech 99 Gim Wilkasy 40.48 242

7.KASPRZAK Filip 97 Gim 4 Ełk 41.02 233

7. MILEWSKI Mateusz 97 Gim 4 Ełk 41.02 233

9.ŚLĄSKI Piotr 99 Gim 3 Giżycko 41.80 220

10.PAWLUCZUK Kuba 97 Gim 1 Gołdap  43.39 197

11.KUROWSKI Piotr 97 Gim 4 Olsztyn 45.45 171

12.DOMALEWSKI Jan 98 Gim 4 Olsztyn    46.23 162

13.ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 98 Gim 1 Giżycko 49.39 133

14.BOGDAŃSKI Tomasz 98 Gim 1 Giżycko 56.61 88

Licea (16 lat i starsi)

1.PIETRZAK Michał 95 IV LO Olsztyn        33.92 412

2.SULEWSKI Marek 95 ZS nr 2 Ełk    34.14 404

3.HERRMANN Szymon 96 I LO Giżycko    37.86 296

4.WRZOS Adrian 96 III LO Elbląg       37.92 295

5.POBOŻY Igor 94 II LO Giżycko       40.70 238

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1.ŻEMAJTIS Maria 00 SP 10 Olsztyn 34.48 414

2.DOMAŻALSKA Wiktoria 00 SP 12 Elbląg 35.13 391

3.SINITCHINE Zoja 00 SP 2 Olsztyn 36.07 361

4.KARAŹNIEWICZ Dorota 00 SP 2 Olsztyn 36.67 344

5.BIERNACKA Michalina 00 SP 3 Ełk 37.11 332

6.WORONKO Wiktoria 00 SP 4 Giżycko   38.14 305

7.TRUSKOLAWSKA Olga 01 SP 10 Olsztyn 42.48 221

8.STRADCZUK Anna 00 SP 3 Ełk 44.29 195

9.OLIZAROWICZ Sylwia 01 SP 1 Pisz 46.64 167

10.WISZNIOWIECKA Ewelina 00 SP 4 Giżycko 47.02 163

11.PLONA Kinga 00 SP 1 Pisz 53.36 111

Gimnazja (13-15 lat)

1.ŁUKASIK Wiktoria 99 Gim Wilkasy 33.51 451

2.LEOŃCZUK Sara 99 Gim 4 Ełk 33.98 432

3.ADAMOWICZ Adrianna 98 Gim 7 Olsztyn 35.10 392

4.BATOR Julia 99 Gim 7 Olsztyn 39.20 281

5.MACIOROWSKA Aleksandra 97 Gim 4 Ełk 40.20 261

6.ŻBIKOWSKA Weronika 99 Gim 4 Olsztyn 41.92 230

7.WISZNIEWSKA Izabela 98 Gim 2 Giżycko 44.23 196

8.ABRAMOWICZ Zuzanna 98 Gim 1 Giżycko 44.36 194

9.ŻMIJEWSKA Joanna 98 Gim 4 Olsztyn    45.73 177

10.DANN Aleksandra 97 Gim 3 Giżycko 46.95 164

11.KOZAKIEWICZ Dominika 99 Gim 2 Giżycko 48.86 145

12.ŚWIDZIŃSKA Marta 99 Gim 1 Giżycko 50.95 128

13.RYNKIEWICZ Katarzyna 97 Gim Katolickie w Olsztynie 52.36 118

14.JANCZEWSKA Maja 99 Gim Katolickie w Olsztynie 53.20 112

15.PACZEŚNIAK Urszula 98 Gim 3 Giżycko 55.70 98

Licea (16 lat i starsze)

1.SZMIT Dominika 95 I LO Olsztyn 32.64 488

2.TERECH Kinga 96 III LO Elbląg 36.08 361

3.TKACZUK Magdalena 96 IV LO Olsztyn 36.54 347

4.KURYŁO Katarzyna 96 I LO Ełk 36.64 345

5.GADOMSKA Kinga 94 I LO Giżycko 39.57 273

6.STEFANOWSKA Adrianna 96 ZS nr 2 Ełk 43.48 206

7.BOHDZIEWICZ Maja 96 II LO Giżycko 50.30 133

Chłopcy

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1. OLLER Krzysztof 00 SP 10 Olsztyn 34.26 287

2. MOŚCICKI Jakub 01 SP 10 Olsztyn  36.60 235

3. SAWICKI Dawid 00 SP 3 Ełk 39.48 187

4. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 SP 2 Olsztyn 41.04 167

5.JURCZAK Kacper 01 SP 2 Olsztyn 41.67 159

6.SIUDZIK Patryk 01 SP 4 Giżycko 42.67 148

7.SZUKAJT Kacper 01 SP 4 Giżycko 46.26 116

8.FYDRYSZEWSKI Mateusz 02 SP 12 Elbląg 49.26 96

9.ZALESKI Adrian 01 SP 3 Ełk 52.54 79

10.NIEWIADOMSKI Oliwier 04 SP 12 Elbląg 52.73 78

Gimnazja (13-15 lat)

1.CIBOROWSKI Rafał 99 Gim Wilkasy 30.39 411

2.KRÓL Bartosz 98 Gim 7 Olsztyn 31.80 359

3.MIELNIK Daniel 98 Gim 7 Olsztyn 31.98 353

4.SZTUK Mateusz 98 Gim 1 Gołdap 35.08 267

5.KASPRZAK Filip 97 Gim 4 Ełk 35.76 252

6.GNIEDZIEJKO Kamil 97 Gim 4 Ełk 36.76 232

7.PYTLOWSKI Wojciech 97 Gim Katolickie w Olsztynie 41.39 163

8.ŚWITKIEWICZ Kacper 99 Gim 1 Gołdap 42.13 154

9.FALKOWSKI Mateusz 97 Gim 4 Olsztyn 43.45 140

10.KALEMBA Konrad 98 Gim 1 Giżycko   44.26 133

11.FIEDOROWICZ Michał 98 Gim 4 Olsztyn 45.23 124

12.PTAK Kacper 98 Gim 1 Giżycko 45.45 123

13.ŚWIERCZEWSKI Mateusz 97 Gim 3 Giżycko 49.02 98

14.GAGAJEK Maciej 97 Gim 3 Giżycko 58.51 57

Licea (16 lat i starsi)

1. WTULICH Mariusz 95 IV LO Olsztyn 29.89 432

2.KOWALSKI Wojciech 94 I LO Olsztyn 29.95 430

3.NIEWODOWSKI Hubert 96 ZS nr 2 Ełk 30.70 399

4.KRZYŻAK Mateusz 95 III LO Elbląg 31.34 375

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1.ŚWIĘCKA Julia 00 SP 10 Olsztyn 33.77 376

2.SZELUGA Wiktoria 01 SP 2 Olsztyn 35.16 333

3.ANTONIAK Oliwia 00 SP 2 Olsztyn 38.17 260

4.BEKIER Klara 00 SP 10 Olsztyn 38.42 255

5.PYSZKO Karolina 00 SP 4 Giżycko 38.80 248

6.PRETKO Aleksandra 00 SP 3 Ełk     39.45 236

7.KOZŁOWSKA Dominika 00 SP 3 Ełk 40.39 219

8.WRÓBLEWSKA Ola 02 SP 12 Elbląg 46.10 147

9.POLASIK Natalia 02 SP 4 Giżycko   48.48 127

10.ARCISZEWSKA Wiktoria 00 SP 1 Pisz 55.04 86

Gimnazja (13-15 lat)

1.KOPICZKO Sandra 97 Gim 3 Giżycko 31.80 450

2.KREJCZY Agata 99 Gim 2 Giżycko 36.07 308

3.JOST Daria 99 Gim 7 Olsztyn 36.82 290

4.WIESIOŁEK Karolina 99 Gim 7 Olsztyn 36.98 286

5.TRENDOWSKA Oliwia 98 Gim 4 Olsztyn 38.36 256

6.BAKUN Monika 97 Gim 4 Ełk 41.20 207

7.DANISZEWSKA Paulina 97 Gim 4 Ełk     42.02 195

8.BANK Julia 99 Gim 2 Giżycko 46.16 147

9.LITWIŃSKA Zuzanna 97 Gim 4 Olsztyn 51.33 107

Licea (16 lat i starsze)

1.RODZIEWICZ Ewa 94 IV LO Olsztyn 31.36 469

2.MACIESZA Agata 96 III LO Elbląg 31.42 467

3.FALACIŃSKA Kamila 94 I LO Ełk 36.02 310

4.KARWOWSKA Ewelina 94 ZS nr 2 Ełk 43.80 172

5.WANDEL Ewa 96 I LO Giżycko 48.82 124

Chłopcy

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1.KUCHCIŃSKI Adam 00 SP 10 Olsztyn 31.57 329

2.DOBRZYŃSKI Piotr 00 SP 2 Olsztyn 34.39 254

3.WĄSOWSKI Jędrzej 00 SP 2 Olsztyn 36.70 209

4.CEDROWSKI Jakub 02 SP 4 Giżycko 39.86 163

5.WNOROWSKI Adrian 00 SP 3 Ełk 40.36 157

6.HRUŚWICKI Jakub 01 SP 10 Olsztyn 41.29 147

7.PYSZKO Marek 01 SP 4 Giżycko 41.80 141

8.FIEDORUK Grzegorz 00 SP 3 Ełk 48.26 92

Gimnazja (13-15 lat)

1.CHODAŃ Alan 98 Gim 7 Olsztyn 28.95 426

2.SOŁTOWSKI Dominik 98 Gim 4 Ełk 29.02 423

3.SZPOJANKOWSKI Kacper 98 Gim 7 Olsztyn 29.64 397

4.TYSZLAK Kamil 97 Gim 1 Gołdap 30.02 382

5.BARAN Adam 97 Gim 3 Giżycko 30.95 349

6.BARAN Jakub 98 Gim 3 Giżycko 31.86 320

7.STANIASZEK Andrzej 99 Gim 1 Gołdap 34.02 263

8.WITANOWSKI Adam 98 Gim 4 Ełk 36.64 210

9.SZYDŁOWSKI Adam 98 Gim 1 Giżycko 37.60 194

Licea (16 lat i starsi)

1.RŻYSKI Marcin 94 IV LO Olsztyn 25.92 594

2.DĄBROWSKI Filip 95 ZS nr 2 Ełk 28.13 465

3.GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 III LO Elbląg 29.42 406

Sztafeta 8 razy 25 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1.SP 2 Olsztyn 1 1:59.67

2. SP 10 Olsztyn 1 2:03.45

 3. SP 4 Giżycko 1 2:09.95

4. SP 3 Ełk 1 2:16.32

5. SP 12 Elbląg 1 2:23.45

6. SP 1 Pisz 1 2:30.26

Gimnazja (13-15 kat)

1.Gim 7 Olsztyn 1 1:52.12

2.Gim 4 Ełk 1 2:06.80

3. Gim 4 Olsztyn 1 2:15.02

4. Gim 1 Giżycko 1 2:16.45

5. Gim 2 Giżycko 1 2:19.64

6. Gim 3 Giżycko 1 2:24.86

Chłopcy

Szkoły Podstawowe (12 lat o młodsi)

1. SP 10 Olsztyn 1 1:55.39

2. SP 2 Olsztyn 1 1:59.82

3. SP 4 Giżycko 1 2:17.10

4. SP 3 Ełk 1 2:17.82

5. SP 12 Elbląg 1 2:27.57

Gimnazja (13-15 lat)

1. Gim 7 Olsztyn 1 1:38.70

2. Gim 1 Gołdap 1 1:44.80

3. Gim 4 Ełk 1 1:53.36

4. Gim 3 Giżycko 1 1:59.26

5. Gim 4 Olsztyn 1 2:06.60

6. Gim 1 Giżycko 1 2:07.30

7. Gim Katolickie w Olsztynie 1 2:11.67

Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

Liceum (16 lat i starsze)

1. IV LO Olsztyn 1 2:01.57 451

2. III LO Elbląg 1 2:06.26 402

3. I LO Olsztyn 1 2:14.51 333

4. I LO Ełk 1 2:23.45 274

5. I LO Giżycko 1 2:30.10 239

6. ZS nr 2 Ełk 2:32.07 230

Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

Chłopcy

Liceum (16 lat i starsi)

1.IV LO Olsztyn 1 1:44.26 464

2.ZS nr 2 Ełk 1 1:46.82 432

3. III LO Elbląg 1 1:47.80 420

3 I LO Olsztyn 1 1:47.80 420

5. I LO Giżycko 1 2:02.60 285

6. II LO Giżycko 1 2:20.70 189

{AdmirorGallery}basen_18.12{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x