Mistrzostwa Województwa SZS – Dla szkoły też trzeba powalczyć

W Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w pływaniu. W imprezie wystartowało prawie 300 zawodniczek i zawodników z całego regionu. Nie zabrakło znanych pływaków w tym reprezentanci Polski: Piotr Puciło i Maciej Falaciński. Klasyfikację drużynową zdominowali uczniowie olsztyńskich szkół. W punktacji generalnej pierwsze miejsca zajęły szkoły: SP 10 Olsztyn ( dziewczęta), SP 2 Olsztyn ( chłopcy), Gimnazjum nr 7 w Olsztynie ( dziewczęta i chłopcy) oraz IV LO Olsztyn ( dziewczęta i chłopcy).

Wyniki

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

12 lat i młodsi

1.ŁUKASIK, Wiktoria 99 SP 4 Giżycko 32.85 471

2.FILPKOWSKA, Dominika 99 SP 1 Pisz   34.57 404

3.LEOŃCZUK, Sara 99 SP 4  Ełk 34.78 396

4.WIESIOŁEK, Karolina 99 SP 10 Olsztyn 36.60 340

5.ŚWIECKA, Julia 00 SP 10 Olsztyn 38.46 293

6.OSEŁKOWSKA, Julia 99 SP 2 Olsztyn 39.04 280

13 – 15 lat  

1.KOPICZKO, Sandra 97 Gim 3 Giżycko 32.63 480

2.RŻYSKA, Anna 96 Gim 7 Olsztyn 32.88 469

3.KOTOWICZ, Anna 98 Gim 4 Ełk 32.91 468

4.BORTKIEWICZ, Adrianna 98 Gim 7 Olsztyn 34.79 396

5.KURYŁO, Katarzyna 96 Gim 4 Ełk 36.10 355

6.SOLARSKA, Agnieszka 96 ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum 36.59 340

16 – 20 lat

1.SADOWSKA, Marta 93 ZS 3 w Szczytnie SPG 31.23 548

2.CHILCZUK, Paulina 93 IV LO Olsztyn 37.40 319

3.FALACIŃSKA, Kamila 94 LO 1 Ełk 39.24 276

4.GADOMSKA, Kinga 94 LO 1 Gizycko 43.04 209

5.KARWOWSKA, Ewelina 93 ZS 2 Ełk 44.06 195

Chłopcy

12 lat i młodsi

1.GÓRCZYŃSKI, Mateusz 99  SP 2 Olsztyn  37.47 225

2.KUCHCIŃSKI, Adam  00 SP 10 Olsztyn 37.70 221

3.DOBRZYŃSKI, Piotr 00 SP 2 Olsztyn 38.27 211

4.CIECHANOWICZ, Karol 99 SP 4 Giżycko 43.33 146

5.STRUPIŃSKI, Michał 00 SP 3 Giżycko 43.95 139

6.PYSZKO, Marek 01 SP 4 Giżycko   45.11 129

13 – 15 lat

1.CHODAŃ, Alan 98 Gim 7 Olsztyn 29.19 476

2.IWAŃSKI, Piotr 96 Gim 4 Ełk 29.71 451

3.STRACHOTA, Mateusz 98 Gim 7 Olsztyn 30.16 431

4.SOŁTOWSKI, Dominik 98 Gim 4 Ełk 32.40 348

5.MIKOŁAJEWSKI, Patryk 97 ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum 32.82 335

6.BARAN, Adam 97 Gim 3 Giżycko 33.79 307

16 – 20 lat

1.DĄBROWSKI, Filip  95 ZS 2 Ełk 29.07 482

2.DUDA, Jakub 93 LO 1 Ełk 30.39 422

3.PIETRZAK, Michał 95 IV LO Olsztyn 30.73 408

4.BADYSIAK, Jakub 95 ZS 3 w Szczytnie SPG 31.54 377

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

12 lat i młodsi

1.LEWCZUK, Martyna 99  SP 4  Ełk 36.11 410

2.JOST, Daria 99 SP 10 Olsztyn 37.80 357

3.DZIAKIEWICZ, Daria 00 SP 2 Olsztyn    39.69 309

4.WORONKO, Wiktoria 00 SP 4 Giżycko  39.90 304

5.BATOR, Julia 99 SP 2 Olsztyn 40.33 294

6.SZATKOWSKA, Monika 00 SP 10 Olsztyn 41.71 266

13 – 15 lat

1.ADAMOWICZ, Adrianna 98 Gim 7 Olsztyn 35.25 440

2.TKACZUK, Magdalena 96 Gim 7 Olsztyn 37.06 379

3.MACZYSZYN, Adrianna 96 Gim 1 Gizycko 44.31 222

4.WISZNIEWSKA, Izabela 98 Gim 2 Giżycko 44.56 218

5.ABRAMOWICZ, Zuzanna 98 Gim 1 Gizycko 44.67 216

6.DANN, Aleksandra 97 Gim 3 Giżycko 46.22 195

16 – 20 lat

1.STANKIEWICZ, Marzena 95 IV LO Olsztyn 33.61 508

2.ROMAN, Ewelina 93 LO 1 Gizycko 38.06 350

3.GNIEDZIEJKO, Patrycja 93 ZS 2 Ełk 38.40 341

4.MŁODZIANOWSKA, Anna 94 LO 1 Ełk 39.26 319

5.WĘGRZYN, Karolina 93 ZS 3 w Szczytnie SPG 48.40 170

Mężczyźni

12 lat i młodsi

1.CIBOROWSKI, Rafał  99  SP 7 Giżycko  33.36 348

2.KOSTOWSKI, Michał  99 SP 2 Olsztyn  34.74 308

3.KOWALEWSKI, Julian 99 SP 2 Olsztyn 39.56 209

4.OLLER, Krzysztof 00 SP 10 Olsztyn 40.49 195

5.RYŃSKI, Damian 99 SP 10 Olsztyn 42.92 163

6.WOJGIENICA, Michał 02 SP 4 Giżycko 43.45 157

13 – 15 lat

1.PIWOWARSKI, Konrad 98 ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum 31.32 420

2.SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 Gim 7 Olsztyn 31.67 406

3.MIELNIK, Daniel 98 Gim 7 Olsztyn 32.32 382

4.WOŁYNIEC, Robert 96 Gim 4 Ełk 32.72 369

5.CHILIŃSKI, Szymon 96 Gim 4 Ełk 39.17 215

6.KORBEL, Maciej 97 Gim 2 Giżycko 39.94 203

16 – 20 lat

1.WTULICH, Mariusz 95 IV LO Olsztyn 30.39 460

2.OSTROWSKI, Maciej 93 ZS 2 Ełk 32.13 389

3.WAWRESZUK, Jan 94 LO 1 Ełk 33.71 337

4.ZABŁOTNY, Maciej 94 ZS 3 w Szczytnie SPG 34.76 307

5.PACZEŚNIAK, Jan 95 LO 1 Gizycko 41.18 185

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

12 lat i młodsi

1.BIERNACKA, Joanna 00 SP 7 Giżycko 39.38 445

2.DĄBROWSKA, Alicja 99 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 41.66 376

3.MIKICIUK, Julia 99 SP 10 Olsztyn   41.74 374

4.DANISZEWSKA, Magdalena 99 SP 4  Ełk 42.06 365

5.DYMERSKA, Paulina 99 SP 10 Olsztyn 42.46 355

6.BUONAGURA, Alessia 99 SP 2 Olsztyn 44.76 303

13 – 15 lat

1.KLIMKOWSKA, Karolina 96 Gim 7 Olsztyn 36.67 551

2.TOKARSKA, Dominika 97  ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum  42.76 348

3.DANISZEWSKA, Paulina 97 Gim 4 Ełk 44.75 303

4.PIEŃSKOS, Urszula 98 ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum 45.14 296

5.STACHERA, Paulina 98 Gim 7 Olsztyn     47.36 256

6.TIESLER, Kesja 98 Gim 1 Gizycko 49.06 230

16 – 20 lat

1.BRZOZOWSKA, Zuzanna 93 IV LO Olsztyn 44.14 316

2.ŻUKOWSKA, Aleksandra 94 LO 1 Gizycko 46.32 274

3.RUSIECKA, Zuzanna 94 LO 1 Ełk   50.31 214

4.RADGOWSKA, Karolina 94 ZS 2 Ełk  56.56 150

Mężczyźni

12 lat i młodsi

1.OMAK, Fryderyk 99 SP 3 Giżycko  38.75 322

2.KRÓLAK, Hubert 99 SP 10 Olsztyn 40.51 282

3.PIOTROWSKI, Wojciech 99 SP 4 Giżycko 42.11 251

4.STADNYK, Michał 00 SP 2 Olsztyn 44.30 216

5.STACHERA, Jakub 99 SP 10 Olsztyn 44.42 214

6.KLIMASZEWSKI, Wojciech 01 SP 3 Giżycko 47.84 171

13 – 15 lat

1.FALACIŃSKI, Maciej 96 Gim 4 Ełk 32.06 569

2.ZBUTOWICZ, Karol 98 Gim 7 Olsztyn 34.10 473

3.OMAK, Franciszek 96 Gim 3 Giżycko 36.00 402

4.KOZIOŁEK, Bartosz 98 Gim 7 Olsztyn    36.04 400

5.CABAN, Szymon 97 ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum 36.51 385

6.STARUCH, Jan 97 KatGim 22 Olsztyn 36.98 370

16 – 20 lat

1.PUCIŁO, Piotr 93 IV LO Olsztyn 29.49 731

2.DULKO, Jakub 95 LO 1 Gizycko 33.60 494

3.SULEWSKI, Marek 95 ZS 2 Ełk      35.13 432

4.BARANOWSKI, Karol 95 ZS 3 w Szczytnie SPG 36.16 396

5.CHMIELEWSKI, Michał 94 LO 1 Ełk 41.12 269

6.WILCZEK, Jakub 95 XIII LO Katolickie Olsztyn 47.09 179

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat i młodsi

1.GASPARIAN, Lilia 00 SP 4 Giżycko 31.22 444

2.ŻEMAJTIS, Maria 00 SP 10 Olsztyn 32.86 380

3.SINITCHINE, Zoja 00 SP 2 Olsztyn 32.90 379

4.ARCISZEWSKA, Gabriela 99 SP 4  Ełk 33.10 372

5.CHODYNA, Kinga 00 SP 10 Olsztyn 34.40 332

6.KAZINIEC, Oliwia 00 SP 2 Olsztyn 36.08 287

13 – 15 lat

1.WICHROW, Martyna 96 ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum 32.78 383

2.GOŹDZIEJEWSKA, Urszula 98 Gim 7 Olsztyn 33.06 374

3.LUDWINIAK, Olga 97 KatGim 22 Olsztyn 34.05 342

4.STEFANOWSKA, Adrianna 96 Gim 4 Ełk 34.07 341

5.PISAREWICZ, Anita 97 Gim 7 Olsztyn    34.54 328

6.SKRZEKUT, Julia 97 Gim 2 Giżycko 36.84 270

16 – 20 lat

1.RODZIEWICZ, Ewa 94 IV LO Olsztyn 29.45 528

2.CHROSTEK, Klaudia 94 ZS 3 w Szczytnie SPG 32.78 383

3.ABRYCKA, Alicja 94 LO 1 Ełk 33.06 374

4.NAUMCZYK, Wiktoria 94 ZS 3 w Szczytnie SPG 37.60 254

5.KOSIOREK, Natalia 93 ZS 2 Ełk 40.17 208

6.DZIEDZIC, Natalia 95 LO 1 Gizycko 40.60 202

Chłopcy

12 lat i młodsi

1.CHABOWSKI, Aleksy 99 SP 2 Olsztyn 31.94 288

2.KOZIEJKO, Bartłomiej 00 SP 10 Olsztyn 31.98 287

3.GIER, Olivier 99 SP 2 Olsztyn 32.42 276

4.PACHUCKI, Maciej 99 SP 3 Giżycko 33.65 247

5.CZERNIECKI, Michał 99 SP 7 Giżycko   34.00 239

6.ALICKI, Krystian 00 SP 2 Pisz 35.80 205

13 – 15 lat

1.PŁACHTA, Emil 96 Gim 7 Olsztyn 25.47 569

2.ZIELIŃSKI, Cezary 97 Gim 2 Giżycko 27.32 461

3.MACIEJEWSKI, Paweł 97 Gim 7 Olsztyn 27.66 444

4.BUKOWIECKI, Konrad 97 ZS 3 w Szczytnie Gimnazjum 29.02 384

5.DĄBROWSKI, Jakub 98 Gim 4 Ełk 30.10 344

6.HERRMANN, Szymon 96 Gim 3 Giżycko 30.88 319

16 – 20 lat

1.SZCZUKOWSKI, Michał 95 V LO Olsztyn 25.56 563

2.ZAWROTNY, Łukasz 93 ZS 3 w Szczytnie SPG 26.42 509

3.CZERKLAŃSKI, Mateusz 93 ZS 2 Ełk    26.90 483

4.TOMKO, Filip 93 IV LO Olsztyn 27.02 476

5.STRUS, Bartosz 95 LO 1 Ełk 27.57 448

6.OLSZEWSKI, Igor 95 LO 1 Gizycko 27.66 444

8 razy 25 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat i młodsi

1.SP 10 Olsztyn   2:07.56

 2.SP 2 Olsztyn   2:11.80

 3.SP 4  Ełk  2:12.53

 4.SP 4 Giżycko  2:18.56

 5. SP 7 Giżycko  2:24.42

 6. SP 1 Pisz  2:37.24

13 – 15 lat

1.Gim 7 Olsztyn  2:05.06

 2.Gim 1 Giżycko 2:27.42

 3.Gim 2 Giżycko 2:28.38

 4.Gim 3 Giżycko 2:33.73

4azy 50 metrów stylem dowolnym

16- 20 lat

1. IV LO Olsztyn  2:05.72 471

2.ZS 3 w Szczytnie SPG  2:22.30 325

3.LO 1 Ełk 2:29.98 278

4.LO 1 Gizycko  2:30.98 272

5.ZS 2 Ełk 2:40.07 228

8 razy 25 metrów stylem dowolnym

Chłopcy

12 lat i młodsi

1.SP 2 Olsztyn  2:04.13

2.SP 10 Olsztyn 2:12.98

3.SP 4 Giżycko 2:25.54

4.SP 7 Giżycko 2:27.89

5.SP 3 Giżycko 2:28.46

6.SP 2 Pisz 2:48.63

13 – 15 lat

1.Gim 7 Olsztyn 1:45.08

2.Gim 4 Ełk 1:49.46

3.Gim 3 Giżycko 1:58.73

4.Gim 2 Giżycko 2:05.26

5.Gim 2 Szczytno 2:09.22

6.KatGim 22 Olsztyn  2:36.38

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

16 – 20 lat

1.IV LO Olsztyn  1:47.70 522

2.ZS 2 Ełk  1:51.34 473

3.LO 1 Ełk  1:53.94 441

4.ZS 3 w Szczytnie SPG  1:54.50 435

5.LO 1 Gizycko 2:03.98 342

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x