Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Nareszcie wszyscy razem…

W olsztyńskiej Aquasferze zakończyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu. Ostatnio gospodarzami były ośrodki spoza stolicy regionu, gdzie powstały nowe obiekty, ale ten jest tak piękny i nowoczesny, że warto tu organizować imprezy wysokiej rangi, ale mistrzostwa województwa trzeba do takich zaliczyć. Startowało ponad 330 zawodniczek i zawodników z dziesięciu klubów. Uczestnicy rywalizowali w kilku kategoriach od 10 lat wzwyż. Brakowało kilku wiodących zawodników, ale niektórzy ze ścisłej polskiej czołówki zdecydowali się na udział w olsztyńskiej imprezie i oni osiągneli najlepsze rezultaty.

 

Uczestniczące kluby

AZS UWM Olsztyn

KS Orzeł Elbląg

Klub Sportowy Płetwal Szczytno

MKS „Ros” Pisz

MKS Medyk Giżycko

MTP KORMORAN Olsztyn

MUKS PIORUN Gołdap

UKP Jedynka Elbląg

Uks Mos Ełk

Uks Pirat Elbląg

Najlepsze wyniki według punktów

Kobiety

10 lat i młodsze

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 50m klasyczny 42.72 306

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 100m dowolny 1:16.01 302

3. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 200m dowolny 2:47.52 292

11 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50m dowolny 33.72 327

2. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 200m dowolny 2:42.06 322

3. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50m motylkowy 35.82 315

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 200m dowolny 2:21.65 483

2. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4 x 50m dowolny 29.90 470

3. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 200m zmienny 2:42.86 44

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 200m zmienny 2:30.79 564

2. LEOŃCZUK Sara 99 UKS Mos Ełk 400m dowolny 4:47.95 543

3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 200m dowolny 2:23.67 463

14 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS Mos Ełk 400m dowolny 4:33.52 633

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 200m dowolny 2:20.41 496

3. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 400m dowolny 5:01.65 472

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 200m zmienny 2:24.64 639

2. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50m dowolny 29.53 488

3. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 100m motylkowy 1:10.18 482

16 lat i starsze

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 200m dowolny 2:00.95 776

2. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 200m dowolny 2:05.47 695

3. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 200m dowolny 2:06.80 673

4. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 100m motylkowy 1:04.17 631

5. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 100m dowolny 1:00.04 613

6. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 200m dowolny 2:12.51 590

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 50m grzbietowy 36.99 228

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 50m dowolny 33.49 222

3. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 200m klasyczny 3:23.37 208

11 lat

1. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg S014 200m dowolny 2:28.71 298

1 MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 200m dowolny 2:28.65 298

3. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 200m dowolny 2:38.30 247

12 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1500m dowolny 18:41.16 435

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1500m dowolny 19:24.70 388

3. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1500m dowolny 19:33.00 380

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 100m grzbietowy 1:01.76 497

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 200m klasyczny 2:43.81 399

3. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50m dowolny 28.00 381

14 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 UKS Mos Ełk 1500m dowolny 16:37.96 618

2. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 400m dowolny 4:12.24 600

3. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 400m dowolny 4:12.78 596

15 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1500m dowolny 17:15.60 553

2. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4 x 50m dowolny 24.80 548

3. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50m klasyczny 33.57 425

16 lat i starsi

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 50m klasyczny 27.42 780

2. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 200m dowolny 1:51.03 716

3. HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 200m dowolny 1:52.05 697

4. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 100m klasyczny 1:02.73 696

5. BOROWICZ SKONECZNY Sylwes9te2r AZS UWM Olsztyn 200m dowolny 1:53.16 677

6. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 100m dowolny 53.47 593

Wyniki I dnia

Kobiety

200m dowolny

10 lat i młodsi

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:47.52

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 2:49.31

3. WOJTAŚ Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 3:16.36

4. CHABOWSKA Michalina 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:03.90

5. MUZYKA Izabela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:04.47

6. JASZCZUK Ewa 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:06.75

11 lat

1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:42.06

2. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.52

3. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 3:14.79

4. TRUSKOLAWSKA Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.26

5. KRECZ Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:27.98

6. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 3:30.79

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:21.65

2. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.25

3. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.68 34

4. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.02

5. BIERNACKA Michalina 00 UKS Mos Ełk 2:38.33 35

6. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.21

13 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 UKS Mos Ełk 2:17.78

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:23.67

3. LEWCZUK Martyna 99 UKS Mos Ełk 2:25.68

4. ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS Mos Ełk 2:25.74

5. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.24

6. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.91

14 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS Mos Ełk 2:12.35

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.41

16 lat i starsi

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 2:00.95

2. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:05.47

3. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 2:06.80

4. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.51

5. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.78

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 42.72

2. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 53.40

3. OPALACH Wiktoria 02 MTP KORMORAN Olsztyn 55.60

4. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 56.06

5. KONOPKO Julia 03 UKP Jedynka Elbląg 58.73

6. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 1:00.26

11 lat

1. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 44.90

2. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 45.47

3. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Gołdap 47.07

4. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.16

5. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.84

6. TROIA Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 48.46

12 lat

1. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 40.84

2. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 42.35

3. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Gołdap 42.41

4. PODLEWSKA Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.58

5. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.16

6. KUCZYŃSKA Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.76

13 lat

1. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 41.25

2. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 41.41

3. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 42.95

14 lat

1. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 45.04

2. CZUJAK Klementyna 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.18

15 lat

1. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.59

2. KONOPKO Natalia 97 UKP Jedynka Elbląg 44.66

200 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 3:09.04

2. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 3:24.82

3. WRÓBLEWSKA Aleksandra02 UKP Jedynka Elbląg 3:26.83

12 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:42.86

2. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.61

3. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 3:09.51

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:30.79

2. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:46.18

3. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 2:56.52

4. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.79

14 lat

1. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:44.99

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:24.64

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:39.18

3. LESZCZYŃSKA Matylda 97 UKS Pirat Elbląg S014 2:48.96

16 lat i starsi

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.62

2. MACIESZA – Agata 96 KS Orzeł Elbląg 2:37.14

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 35.68

2. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 42.53

3. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.83

4. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 47.98

5. WTULICH Anna 02 MTP KORMORAN Olsztyn 48.41

6. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP KORMORAN Olsztyn 48.42

11 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 33.72

2. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 36.21

3. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 36.37

4. CHACHUŁA Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.11

5. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.84

6. KRECZ Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.49

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 29.73

2. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.31

3. KAZINIEC Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.43

4. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.80

5. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 33.83

6. KUĆ Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.96

13 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 UKS Mos Ełk 31.49

2. ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS Mos Ełk 31.52

3. WITKOWSKA Marta 99 UKS Pirat Elbląg S014 31.62

14 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS Mos Ełk 28.49

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.68

3. FARYJ Julia 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.31

4. CZUJAK Klementyna 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.29

15 lat

1. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.53

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS Mos Ełk 30.86

3. LESZCZYŃSKA Matylda 97 UKS Pirat Elbląg S014 32.50

16 lat i starsi

1. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 27.89

2. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 28.88

3. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.14

100 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. WRÓBLEWSKA Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:47.91

2. WOJTAŚ Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:52.00

11 lat

1. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.40

2. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:26.44

3. TRUSKOLAWSKA Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.18

12 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.47

2. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:26.84

3. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.75

4. KAZINIEC Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.16

5. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:43.67

13 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:11.62

2. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.21

15 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:10.18

16 lat i starsi

1. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 1:04.17

2. MACIESZA – Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:09.94

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:26.07

2. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:28.01

3. DĄBROWSKA Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg S014 1:33.84

4. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:34.99

5. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.87

6. KONOPKO Julia 03 UKP Jedynka Elbląg 1:49.53

11 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.42

2. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.92

3. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.06

4. TYPAŃSKA Julia 01 UKS Pirat Elbląg S014 1:38.53

5. ŁUCKO Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.52

6. ŻMIJEWSKA Katarzyna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.11

12 lat

1. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.98

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:17.46

3. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.55

4. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.08

5. BIERNACKA Michalina 00 UKS Mos Ełk 1:21.27

6. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.39

13 lat

1. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.49

2. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.80

3. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.21

14 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.63

15 lat

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS Mos Ełk 1:12.40

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 3:22.24

2. DĄBROWSKA Aleksandra02 UKS Pirat Elbląg S014 3:52.41

11 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:24.31

2. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Gołdap 3:44.15

3. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 3:49.84

12 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.65

2. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.40

3. PODLEWSKA Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.82

4. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:25.92

5. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:26.11

6. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 3:29.86

13 lat

1. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 3:05.54

2. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.43

3. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.46

4. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3:23.46

5. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:24.58

14 lat

1. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 3:05.16

2. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.57

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:43.58

2. KONOPKO Natalia 97 UKP Jedynka Elbląg 3:25.56

800 metrów stylem dowolnym

13 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 UKS Mos Ełk 9:54.28

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 10:01.46

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 2:44.27

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:47.62

3. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 3:02.77

4. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:33.66

5. ŚNIECIKOWSKI Emilian 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:59.50

6. BURAKOWSKI Robert 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:08.02

11 lat

1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.65

2. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg S014 2:28.71

3. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 2:38.30

4. BAŁDYGA Marcel 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.95

5. HRUŚWICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.49

6. ŻURAWSKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:21.17

12 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.79

2. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.40

3. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.03

4. MECH Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg S014 2:27.85

5. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:38.80

6. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 2:47.00

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:10.96

2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.25

3. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.09

4. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg S014 2:26.37

5. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 2:42.59

14 lat

1. SZPOJANKOWSKI Kacper98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.84

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.22

3. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.26

4. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:05:58

5. SOŁTOWSKI Dominik 98 UKS Mos Ełk 2:07.69

6. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.35

15 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:03.36

2. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.17

3. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 2:21.01

4. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:50:57

16 lat i starsi

1. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 1:51.03

2. HURA Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn 1:52.05

3. BOROWICZ SKONECZNY 9S2. AZS UWM Olsztyn 1:53.16

4. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.43

5. WOŁYNIEC Robert 96 UKS Mos Ełk 2:02.36

6. SZUDZIK Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 2:13.76

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 43.44

2. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 44.87

3. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 46.45

4. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.36

5. KURDZIEJKO Nikodem 02 MTP KORMORAN Olsztyn 53.46

6. SZAJDEK Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 57.64

11 lat

1. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 45.10

2. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 46.24

3. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.27

4. WIERZCHOWSKI Michał 01 UKS Mos Ełk 46.41

5. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 47.31

6. OLENDER Tomasz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.68

12 lat

1. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.90

2. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.08

3. DĄBROWSKI Jan 00 UKS Pirat Elbląg S014 42.78

4. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.72

5. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.73

6. ŚLADEWSKI Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.42

13 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 34.81

2. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 35.62

3. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS Pirat Elbląg S014 36.65

4. KOSZOREK Szymon 99 UKS Mos Ełk 37.06

5. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 38.49

6. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 39.09

14 lat

1. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 34.74

2. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 38.29

3. WOJAS Jan 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.63

4. MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.04

5. PIECHOWICZ Karol 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.72

6. ŻUCHOWSKI Arkadiusz 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.20

15 lat

1. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.57

2. LAGUNA Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 35.22

3. NIKELEWSKI Wojciech 97 UKP Jedynka Elbląg 38.58

4. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.88

16 lat i starsi

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 27.42

2. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 29.15

3. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 33.39

4. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 34.23

5. MARKOWSKI Artur 94 UKP Jedynka Elbląg 34.47

6. BIELUCY Radosław 96 UKP Jedynka Elbląg 37.85

200 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 3:07.03

2. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 3:07.77

3. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 3:09.37

12 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.63

2. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.73

3. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 3:20.74

14 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.68

2. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.16

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 UKS Mos Ełk 2:24.79 30

15 lat

1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.60

16 lat i starsi

1. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.26

2. SZUDZIK Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 2:29.28

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 33.49

2. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 35.57

3. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 39.95

NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN Olsztyn 39.95

5. PORBACKI Krystian 02 MTP KORMORAN Olsztyn 40.15

6. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.74

11 lat

1. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg S014 31.57

2. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 32.82

3. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 33.94

4. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 34.77

5. POLAŃCZUK Łukasz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.41

6. MYŚLER Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.35

12 lat

1. RUTKOWSKI Michał 00 UKS Mos Ełk 28.97

2. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 29.03

3. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 29.44

4. MECH Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg S014 30.02

5. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 30.78

6. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.94

13 lat

1. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.00

2. KOSZOREK Szymon 99 UKS Mos Ełk 28.50

3. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 28.56

4. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS Pirat Elbląg S014 28.76

5. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 29.12

6. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 29.56

14 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 24.71

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 26.49

3. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 27.00

4. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 27.26

5. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.12

6. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 30.22

15 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 24.95

2. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 27.15

3. NIKELEWSKI Wojciech 97 UKP Jedynka Elbląg 31.30

4. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.44

5. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.07

16 lat i starsi

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 23.33

2. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 24.24

3. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 24.98

4. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 25.17

5. KIELIN Łukasz 94 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.67

6. WOŁYNIEC Robert 96 UKS Mos Ełk 25.96

100 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.13

2. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:36.96

11 lat

1. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.63

2. BAŁDYGA Marcel 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.28

3. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.71

4. HRUŚWICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.32

12 lat

1. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.24

2. RUTKOWSKI Michał 00 UKS Mos Ełk 1:14.54

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS Pirat Elbląg S014 1:24.15

13 lat

1. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 1:25.58

14 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 59.87

2. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.25

3. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:14.80

15 lat

1. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:10.21

2. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:11.47

16 lat i starsi

1. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 57.86

2. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:06.41

3. DĄBROWSKI Filip 95 UKS Mos Ełk 1:06.42

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:30.22

2. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:30.91

3. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:32.48

4. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:35.62

5. NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.63

6. KRÓLIK Damian 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.10

11 lat

1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.52

2. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.27

3. LIPIŃSKI Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.94

4. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:27.67

5. MYŚLER Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.14

6. LINDE Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.50

12 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.26

2. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.68

3. PARTYKA Karol 00 UKS Mos Ełk 1:19.85

4. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:21.04

5. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS Pirat Elbląg S014 1:21.14

6. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.28

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:01.76

2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.02

3. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.12

4. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg S014 1:15.05

14 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 UKS Mos Ełk 1:00.99

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.34

3. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.60

4. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.63

5. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.70

6. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:16.71

15 lat

1. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 1:07.45

2. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.25

3. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.94

16 lat i starsi

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.43

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 3:23.37

2. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 3:53.41

3. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:00.72

11 lat

1. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 3:28.

2. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.01

3. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 3:36.22

4. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:36.47

5. BUDNER Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:44.02

12 lat

1. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.77

2. DĄBROWSKI Jan 00 UKS Pirat Elbląg S014 3:14.27

3. MICHAŁOWSKI Remigiusz00 UKP Jedynka Elbląg 3:35.16

4. CYBULKO Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:38.75

13 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:43.81

2. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:53.10

3. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.83

4. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.04

5. STACHERA Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.01

14 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.24

2. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 2:53.86

3. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.72

4. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 3:03.21

5. WIELGOSZ Dominik 98 UKP Jedynka Elbląg 3:38.00

15 lat

1. LAGUNA Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.22

16 lat i starsi

1. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.29

2. MARKOWSKI Artur 94 UKP Jedynka Elbląg 2:56.61

3. BIELUCY Radosław 96 UKP Jedynka Elbląg 3:08.52

1500 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 18:41.16

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 19:24.70

3. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 19:33.00

14 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 UKS Mos Ełk 16:37.96

2. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 17:48.66

15 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko

Wyniki II dnia

Kobiety

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. WRÓBLEWSKA Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 43.87 171

2. CHABOWSKA Michalina 02 MTP KORMORAN Olsztyn 49.61 118

3. JASZCZUK Ewa 02 MTP KORMORAN Olsztyn 56.79 79

4. CEKAŁA Marta 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.19 77

5. ZAWIŚLAK Gabriela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.18 52

11 lat

1. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 35.82 315

2. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.81 161

3. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Gołdap 45.47 154

4. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 51.42 106

5. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 51.59 105

6. GÓRALSKA Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.31 90

12 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.81 374

2. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 36.70 293

3. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.76 291

4. KAZINIEC Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.34 278

5. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 38.03 263

6. KUĆ Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.61 216

13 lat

1. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 36.19 305

14 lat

1. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 32.00 442

2. FARYJ Julia 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.71 125

15 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 31.81 450

2. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.60 382

3. LESZCZYŃSKA Matylda 97 UKS Pirat Elbląg S014 35.03 337

16 lat i starsi

1. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 30.35 518

2. MACIESZA – Agata 96 KS Orzeł Elbląg 31.31 472

3. SADOWSKA Marta 93 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.68 455

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:27.57 286

2. WOJTAŚ Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:42.08 180

3. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.38 143

4. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1:51.86 137

5. KONOPKO Julia 03 UKP Jedynka Elbląg 1:55.89 123

6. EJSMONT Weronika 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.96 123

11 lat

1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:24.80 315

2. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.80 274

3. TROIA Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.37 196

4. KARCZEWSKA Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.09 186

5. GERLICH Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.24 180

6. CHOMENTOWSKA Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.06 161

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:15.87 440

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:17.49 413

3. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.12 360

4. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:25.56 307

5. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.45 278

6. KAMIŃSKA Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.83 248

7. PODLEWSKA Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.43 228

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:10.94 539

2. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:22.75 339

3. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.14 311

4. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:31.18 253

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:07.84 616

2. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.67 410

3. LESZCZYŃSKA Matylda 97 UKS Pirat Elbląg S014 1:19.79 378

16 lat i starsi

1. MACIESZA – Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:12.35 508

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. MUZYKA Izabela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 47.07 162

2. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 49.34 141

3. MILEWSKA Olga 02 MTP KORMORAN Olsztyn 51.45 124

4. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 54.20 106

5. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP KORMORAN Olsztyn 54.77 103

6. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 55.07 101

11 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 41.44 238

2. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.26 209

3. TYPAŃSKA Julia 01 UKS Pirat Elbląg S014 44.99 186

4. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.78 155

5. HOFMEISTER Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.49 131

6. SYDONOWICZ Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.76 109

12 lat

1. BYLIŃSKA Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.91 247

2. KUCZYŃSKA Weronika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.13 211

3. OLSZEWSKA Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 44.74 189

4. JANKOWSKA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 44.86 188

5. BUTKIEWICZ Aleksandra 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.85 176

14 lat

1. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 42.37 223

2. FARYJ Julia 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.96 163

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:34.12 295

2. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:50.54 182

3. DĄBROWSKA Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg S014 1:52.38 173

4. EJSMONT Weronika 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.52 159

5. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.08 135

6. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 2:02.15 135

11 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:36.62 273

2. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:37.38 266

3. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.57 242

4. CHACHUŁA Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.61 221

5. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:44.39 216

6. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:45.11 212 48.

12 lat

1. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.26 324

2. PODLEWSKA Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.54 311

3. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:32.55 310

4. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:32.66 309

5. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:33.04 306

6. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:34.48 292

13 lat

1. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.46 368

2. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:30.11 336

3. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.20 335

4. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:34.44 292

5. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.21 276

14 lat

1. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:25.15 399

2. STACHERA Paulina 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.20 252

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:16.01 302 36.42 39.59

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:18.43 275

3. WOJTAŚ Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:24.95 216

4. WRÓBLEWSKA Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:28.55 191

5. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:29.14 187

6. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.58 122

11 lat

1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:15.65 306

2. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.06 279

3. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:23.62 227

4. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 1:24.22 222

5. TRUSKOLAWSKA Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.00 188

6. CHACHUŁA Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.80 183

12 lat

1. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.81 465

2. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.72 427

3. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.55 412

4. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.97 371

5. KAZINIEC Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.48 348

6. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.64 346

13 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 UKS Mos Ełk 1:07.55 430

2. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:08.05 421

3. ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS Mos Ełk 1:08.28 416

4. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.65 392

5. WITKOWSKA Marta 99 UKS Pirat Elbląg S014 1:09.91 388

6. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.66 318

7. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.69 252

14 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS Mos Ełk 1:00.96 585

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.26 477

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:00.36 603 28.78 31.58

16 lat i starsi

1. CZERNIAK Monika 92 AZS UWM Olsztyn 57.77 688

2. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Olsztyn 1:00.04 613

3. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 1:00.24 607

4. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 1:00.65 594

5. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.59 516

6. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.56 347

200 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 3:16.04 233

2. STARUCH Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:37.47 171

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:38.44 442

15 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:35.40 469

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 3:03.99 277

2. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 3:08.87 256

3. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 3:17.27 225

4. DĄBROWSKA Aleksandra02 UKS Pirat Elbląg S014 3:17.76 223

11 lat

1. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:27.87 192

2. ŻMIJEWSKA Katarzyna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:41.11 159

12 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:38.45 434

2. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.06 370

3. KARAŹNIEWICZ Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.66 360

4. BIERNACKA Michalina 00 UKS Mos Ełk 2:49.67 354

5. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:49.78 353

6. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.43 325

7. JANKOWSKA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.40 214

13 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 UKS Mos Ełk 2:31.35 498

2. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.48 381

3. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.69 313

14 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.89 465

15 lat

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS Mos Ełk 2:35.20 462

16 lat i starsi

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.71 558

400 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 5:56.05 287

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 5:02.13 470

2. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:02.41 468

3. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:15.85 411

4. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:45.00 315

5. TAZUSZEL Barbara 00 UKS Pirat Elbląg S014 5:53.78 292

6. ANDRZEJEWSKA Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 8:48.64 87

13 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 UKS Mos Ełk 4:47.95 543

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 5:05.41 455

3. LEWCZUK Martyna 99 UKS Mos Ełk 5:07.63 445

4. ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS Mos Ełk 5:09.52 437

5. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:14.39 417

6. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 5:17.68 404

14 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 UKS Mos Ełk 4:33.52 633

2. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 5:01.65 472

16 lat i starsi

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 4:44.84 560

 

 

Mężczyźni

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 39.01 174

2. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 41.97 140

3. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN Olsztyn 48.46 91

4. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP KORMORAN Olsztyn 55.19 61

5. ŚNIECIKOWSKI Emilian 02 MTP KORMORAN Olsztyn 55.51 60

6. BURAKOWSKI Robert 02 MTP KORMORAN Olsztyn 59.06 50

11 lat

1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 34.65 249

2. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.82 207

3. POLAŃCZUK Łukasz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.67 95

12 lat

1. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.70 325

2. RUTKOWSKI Michał 00 UKS Mos Ełk 32.64 297

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS Pirat Elbląg S014 36.63 210

4. DĄBROWSKI Jan 00 UKS Pirat Elbląg S014 39.41 169

5. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.27 158

13 lat

1. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.24 309

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 32.62 298

3. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 32.88 291

4. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 34.20 258

5. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 34.61 249

6. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.80 245

14 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 UKS Mos Ełk 28.96 426

2. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.21 375

3. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 31.94 317

4. PIECHOWICZ Karol 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.73 209

15 lat

1. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.97 348

2. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 31.02 347

3. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 31.10 344

4. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.10 173

16 lat i starsi

1. RŻYSKI Marcin 94 AZS UWM Olsztyn 26.47 558

2. KIELIN Łukasz 94 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.20 514

3. DĄBROWSKI Filip 95 UKS Mos Ełk 29.17 417

4. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 29.90 387

5. KLICZEWSKI Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 30.62 360

6. MARKOWSKI Artur 94 UKP Jedynka Elbląg 36.41 214

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:27.96 192

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:27.98 192

3. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:35.27 151

4. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.56 108

5. MIERZEJEK Igor 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.39 74

6. SZAJDEK Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.43 71

11 lat

1. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.15 227

2. BAŁDYGA Marcel 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.18 178

3. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:30.25 177

4. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.95 162

5. MYŚLER Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.07 147

6. BUDNER Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.73 140

12 lat

1. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.17 295

2. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.89 276

3. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.73 258

4. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:22.31 234

5. ADAMCZAK Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.20 211

6. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:35.74 149

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:06.25 449

2. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:21.89 238

14 lat

1. SOŁTOWSKI Dominik 98 UKS Mos Ełk 1:06.01 454

2. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:09.46 390

3. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.56 388

15 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:05.36 468

2. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.79 384

16 lat i starsi

1. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.06 574

2. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.00 498

3. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.87 457

4. SZUDZIK Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 1:09.66 386

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 36.99 228

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 40.00 180

3. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 41.20 165

4. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 41.30 164

5. NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN Olsztyn 45.82 120

6. PORBACKI Krystian 02 MTP KORMORAN Olsztyn 46.28 116

11 lat

1. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 38.37 204

2. LIPIŃSKI Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 39.38 189

3. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 40.57 173

4. POLAŃCZUK Łukasz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.28 142

5. SZYDLIK Oskar 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.88 119

6. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 47.06 110

12 lat

1. PARTYKA Karol 00 UKS Mos Ełk 36.65 234

2. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 40.87 169

3. URANOWSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.98 118

13 lat

1. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg S014 34.94 270

14 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.14 467

2. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.83 394

3. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 35.54 257

4. ŻUCHOWSKI Arkadiusz 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.95 145

15 lat

1. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 30.65 401

16 lat i starsi

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 29.64 443

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:34.84 201

2. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:40.58 169

3. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 1:41.21 165

4. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:55.25 112

5. KURDZIEJKO Nikodem 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.97 104

6. PIEKARSKI Szymon 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.07 79

11 lat

1. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.71 178

2. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:40.04 171

3. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:41.99 162

4. WIERZCHOWSKI Michał 01 UKS Mos Ełk 1:42.72 158

5. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.36 151

6. BAŁDYGA Marcel 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.56 142

12 lat

1. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.20 268

2. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.57 256

3. DĄBROWSKI Jan 00 UKS Pirat Elbląg S014 1:32.57 216

4. CYBULKO Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.65 154

5. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:43.94 153

13 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:17.46 370

2. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:18.86 350

3. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS Pirat Elbląg S014 1:18.96 349

4. KOSZOREK Szymon 99 UKS Mos Ełk 1:20.40 330

5. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.06 289

6. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.34 267

14 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.80 528

2. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.76 292

3. WIELGOSZ Dominik 98 UKP Jedynka Elbląg 1:36.72 190

4. WOJAS Jan 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.78 183

15 lat

1. LAGUNA Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.94 392

2. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.71 380

3. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.95 324 37.

4. NIKELEWSKI Wojciech 97 UKP Jedynka Elbląg 1:28.41 248

5. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:32.21 219

16 lat i starsi

1. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.73 696

2. MARKOWSKI Artur 94 UKP Jedynka Elbląg 1:17.73 366

3. BIELUCY Radosław 96 UKP Jedynka Elbląg 1:25.59 274

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:14.34 220

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:17.02 198

3. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:22.80 159

4. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:26.39 140

5. NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.24 119

6. FYDRYSZEWSKI Mateusz 02 UKP Jedynka Elbląg 1:33.65 110

11 lat

1. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg S014 1:09.84 266

2. BOHDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:12.86 234

3. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:18.81 185

4. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:20.55 173

5. WIERZCHOWSKI Michał 01 UKS Mos Ełk 1:22.22 163

6. BUDNER Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.12 158

12 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.63 369

2. RUTKOWSKI Michał 00 UKS Mos Ełk 1:04.86 332

3. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.27 326

4. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.70 320

5. MECH Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg S014 1:06.86 303

6. WRZOS Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.34 297

13 lat

1. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.87 348

2. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS Pirat Elbląg S014 1:04.02 345

3. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.16 343

4. KOSZOREK Szymon 99 UKS Mos Ełk 1:04.22 342

5. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.50 338

6. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 1:07.63 293

14 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.49 531

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 56.18 511

3. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 57.44 478

4. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 58.97 442

5. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:00.60 407

6. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.26 342

15 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 55.37 534

2. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.46 390

3. LAGUNA Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.89 382

4. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:01.92 382

5. NIKELEWSKI Wojciech 97 UKP Jedynka Elbląg 1:12.73 235

6. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.49 202

16 lat i starsi

1. PIELOWSKI Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn 53.33 598

2. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 53.47 593

3. BOROWICZ SKONECZNY S. 92 AZS UWM Olsztyn 53.79 583

4. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 54.11 572

5. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 55.75 523

6. WOŁYNIEC Robert 96 UKS Mos Ełk 56.62 500

200 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. KUCHCIŃSKI Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.78 219

2. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS Pirat Elbląg S014 3:27.92 144

14 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.52 570

16 lat i starsi

1. PACHOLCZYK Mateusz 92 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.73 638

2. SZUDZIK Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 2:36.83 336

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 2:55.23 222

2. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:07.39 181

11 lat

1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.66 216

2. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 3:00.15 204

3. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:05.73 186

4. LIPIŃSKI Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.45 170

12 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.73 304

2. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.38 279

3. PARTYKA Karol 00 UKS Mos Ełk 2:52.12 234

4. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 2:54.58 224

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:15.67 478

2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.47 343

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg S014 2:39.33 295

14 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 UKS Mos Ełk 2:09.95 544

2. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.32 405

3. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.73 402

4. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.05 391

5. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 2:45.48 263

400 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 5:59.29 207

11 lat

1. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg S014 5:22.49 287

12 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:41.96 429

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:57.23 366

3. MECH Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg S014 5:07.15 332

4. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 5:38.06 249

13 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:56.08 371

2. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:02.36 348

3. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:08.24 328

4. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 5:16.80 302

14 lat

1 RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:32.19 477

2 ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:48.17 402

15 lat

TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:40.50 436

{AdmirorGallery}bp{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x