Młodzicy pływali w Augustowie – Czy z tej mąki będzie chleb?

Drużynowe międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w pływaniu obejmują rywalizację 12 i 13-latków. Ma ona charakter korespondencyjny. Równolegle w kilku miastach odbywają się mityngi, a uzyskane wyniki, przeliczone na punkty, są podstawą do klasyfikacji. Młodzi pływacy z Warmii i Mazur startowali w Augustowie.

 

Warto zapamiętać nazwiska, bo może wielu z tych, na razie  adeptów, to potencjalni medaliści Mistrzostw Polski. Na rezultaty końcowe musimy więc poczekać, bo trzeba porównać czasy ze wszystkich zawodów.

 

Wyniki pływaków Warmii i Mazur w Augustowie

 

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

12 lat

1. Dominika Filipkowska 99   Roś Pisz   1:15.71 384

2. Wiktoria Łukasik 99  Medyk Giżycko   1:17.99 351

7. Karolina Wiesiołek 99  Kormoran Olsztyn   1:30.70 223

15. Agata Chudzińska 99  Kormoran Olsztyn  1:38.81 172

16. Adrianna Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn  1:39.79 167

19. Julia Osełkowska 99  Kormoran Olsztyn  1:45.85 140

13 lat

1. Anna Kotowicz 98  MOS Ełk  1:14.23 407

5. Karolina Jastrzębowska 98  Kormoran Olsztyn  1:21.66 306

9. Ada Bortkiewicz 98  Kormoran Olsztyn      1:23.32 288

16. Oliwia Trendowska 98  Kormoran Olsztyn  1:36.48 185

17. Gabriela Popis 98  Kormoran Olsztyn  1:39.02 171

 

Chłopcy

12 lat

11. Fryderyk Omak 99  Medyk Giżycko  1:34.67 134

12. Aleksy Chabowski 99  Kormoran Olsztyn  1:35.71 129

18. Olivier Gier 99  Kormoran Olsztyn  1:51.33 82

13 lat

1. Alan Chodak 98  Kormoran Olsztyn  1:07.47 370

3. Mateusz Strachota 98  Kormoran Olsztyn  1:13.66 285

4. Dominik Stołowski 98  MOS Ełk  1:14.97 270

5. Radoslaw Sinitchine 98  Kormoran Olsztyn  1:18.30 237

11. Jakub Dąbrowski 98 MOS Ełk  1:21.96 206

13. Jakub Baran 98  Medyk Giżycko 1:22.72 201

15. Piotr Wierzchom 98  Medyk Giżycko  1:26.89 173

 

100 metrów stylem klasycznym 

Dziewczęta

12 lat

2 .Agata Krejczy 99  Medyk Giżycko  1:29.74 341

3. Sara Leończuk 99  MOS Ełk  1:31.91 317

7. Paulina Dymerska 99  Kormoran Olsztyn  1:33.71 299

9. Julia Mikiciuk 99  Kormoran Olsztyn  1:34.03 296

11. Karolina Goszczycka 99 Kormoran Olsztyn 1:37.60 265

12. Julia Osełkowska 99  Kormoran Olsztyn 1:38.22 260

13. Karolina Tomaszewska 99 Medyk Giżycko 1:39.31 251

15. Gabriela Arciszewska 99  MOS Ełk  1:41.06 238

16. Julia Bator 99  Kormoran Olsztyn  1:41.14 238

17. Olga Szczawińska 99  MOS Ełk  1:41.88 233

21. Julia Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn 1:45.83 207

22. Alessia Buonagura 99  Kormoran Olsztyn  1:45.89 207

23. Katarzyna Żukowska 99  Kormoran Olsztyn  1:46.64 203

24. Julia Oleksiak 99 Kormoran Olsztyn  1:46.69 202

25. Urszula Warmińska 99 Medyk Giżycko  1:46.72 202

26. Milena Witkowska 99 Kormoran Olsztyn  1:49.74 186

27. Karolina Pazdej 99  MOS Ełk  2:00.28 141

 13 lat

5.Marta Piekarska  98  Kormoran Olsztyn  1:26.61 379

8.Daria Ryzinska  98  Roś Pisz  1:29.33 345

15. Marta Góralska  98 Kormoran Olsztyn  1:40.00 246

16. Paulina Stachera 98  Kormoran Olsztyn  1:42.64 227

 

Chłopcy

 12 lat

1. Fryderyk Omak 99  Medyk Giżycko  1:27.00 261

2 Jakub Traczewski 99  Kormoran Olsztyn  1:29.24 241

5.Szymon Koszorek 99  MOS Ełk  1:33.49 210

8.Jacek Bobryk 99  Kormoran Olsztyn  1:36.14 193

11 Michał Czerniecki 99  Medyk Giżycko  1:40.27 170

12.Mateusz Górczyński 99  Kormoran Olsztyn  1:41.75 163

13.Dominik Bugaj 99  Kormoran Olsztyn  1:41.87 162

16.Radosław Jankowski 99  Kormoran Olsztyn  1:48.81 133

17.Paweł Ładniał 99  MOS Ełk  1:48.94 133

19 Damian Ryński 99  Kormoran Olsztyn  1:49.99 129

13 lat  

1. Karol Zbutowicz 98  Kormoran Olsztyn      1:15.60 398

2. Alan Chodak 98  Kormoran Olsztyn  1:18.19 359

4. Natan Ciborowski 98  Roś Pisz  1:24.53 284

6. Kacper Szpojankowski 98  Kormoran Olsztyn  1:26.23 268

7.Bartosz Król 98  Kormoran Olsztyn  1:26.60 264

10. Robert Komar 98  Kormoran Olsztyn  1:30.35 233

11. Mateusz Bargłowski 98  Roś Pisz  1:30.85 229

12. Jakub Baran 98  Medyk Giżycko  1:31.12 227

15.Jakub Dąbrowski 98  MOS Ełk  1:32.15 219

21. Adam Wilanowski 98  MOS Ełk  1:42.48 159

 

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

12 lat

1.Martyna Lewczuk  99  MOS Ełk  2:48.38 363

3.Daria Jost  99  Kormoran Olsztyn  3:02.86 283

8. Olga Szczawińska 99  MOS Ełk  3:13.28 240

10.Julia Oleksiak 99  Kormoran Olsztyn  3:21.54 212

11. Agata Chudzińska 99  Kormoran Olsztyn  3:23.39 206

13. Julia Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn  3:27.49 194

14. Karolina Pazdej 99  MOS Ełk  3:36.85 170

13 lat

6.Adrianna Adamowicz  98  Kormoran Olsztyn  2:52.91 335

7. Urszula Goździejewska 98  Kormoran Olsztyn  2:54.75 325

18.Gabriela Popis 98  Kormoran Olsztyn  3:15.72 231

 

Chłopcy

12 lat

1.Rafał Ciborowski 99 Medyk Giżycko 2:29.50 357

2.Michał Kostowski 99 Kormoran Olsztyn 2:44.28 269

10.Karol Ciechanowicz 99  Medyk Giżycko  3:09.96 174

11.Paweł Ładniał 99  MOS Ełk  3:10.21 173

12.Maciej Podlewski 99  Kormoran Olsztyn  3:29.28 130

13.Radosław Jankowski 99  Kormoran Olsztyn  3:29.68 129

13 lat

1.Daniel Mielnik 98  Kormoran Olsztyn  2:35.58 317

2.Mateusz Kasztelan 98  MOS Ełk  2:36.10 314

4.Bartosz Król 98  Kormoran Olsztyn  2:39.15 296

5.Mateusz Strachota 98  Kormoran Olsztyn  2:41.28 284

8.Filip Zawiślak 98  Kormoran Olsztyn  2:45.97 261

 

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

1.Sara Leończuk 99  MOS Ełk  5:05.18 456

2.Wiktoria Łukasik 99  Medyk Giżycko  5:05.60 454

3.Dominika Filipkowska 99  Roś Pisz  5:12.37 425

5.Agata Krejczy 99  Medyk Giżycko  5:34.42 346

6.Martyna Lewczuk 99  MOS Ełk  5:37.92 335

10.Paulina Dymerska 99  Kormoran Olsztyn  5:56.49 286

11.Gabriela Arciszewska 99  MOS Ełk  5:59.75 278

12.Karolina Tomaszewska 99  Medyk Giżycko  6:06.86 262

13.Daria Jost 99  Kormoran Olsztyn  6:09.35 257

14.Karolina Wiesiołek 99  Kormoran Olsztyn  6:09.57 256

15.Karolina Goszczycka 99  Kormoran Olsztyn  6:14.83 246

16.Adrianna Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn  6:34.61 210

17.Julia Mikiciuk 99  Kormoran Olsztyn  6:46.53 192

18.Milena Witkowska 99  Kormoran Olsztyn  7:04.59 169

13 lat

1.Anna Kotowicz 98  MOS Ełk  4:52.15 519

5.Daria Ryzinska 98  Roś Pisz  5:09.52 437

7.Karolina Jastrzębowska 98  Kormoran Olsztyn  5:11.87 427

8.Urszula Goździejewska 98  Kormoran Olsztyn  5:33.29 350

 

Chłopcy

12 lat

3.Michał Kostowski 99  Kormoran Olsztyn  5:26.46 276

4.Jakub Traczewski 99  Kormoran Olsztyn  5:41.77 241

5.Szymon Koszorek 99  MOS Ełk  5:42.56 239

9.Aleksy Chabowski 99  Kormoran Olsztyn  5:45.57 233

14.Jacek Bobryk 99  Kormoran Olsztyn  5:55.96 213

15.Michał Czerniecki 99  Medyk Giżycko    5:57.13 211

16.Karol Ciechanowicz 99  Medyk Giżycko  5:57.47 210

17.Dominik Buga 99  Kormoran Olsztyn  6:00.92 204

18.Olivier Gier 99  Kormoran Olsztyn  6:16.76 180

 13 lat

1.Karol Zbutowicz 98  Kormoran Olsztyn  4:45.77 412

3.Mateusz Kasztelan 98  MOS Ełk  4:54.04 378

5.Daniel Mielnik 98  Kormoran Olsztyn  4:57.49 365

6.Dominik Stołowski 98  MOS Ełk  4:58.09 363

7.Natan Ciborowski 98  Roś Pisz  4:59.00 360

8.Kacper Szpojankowski 98  Kormoran Olsztyn  4:59.55 358

12.Filip Zawiślak 98  Kormoran Olsztyn  5:09.60 324

13.Radoslaw Sinitchine 98  Kormoran Olsztyn  5:13.00 314

14.Jakub Ruciński 98  Kormoran Olsztyn  5:15.68 306

16.Mateusz Bargłowski 98  Roś Pisz  5:17.60 300

17.Robert Komar 98  Kormoran Olsztyn  5:20.47 292

21.Piotr Wierzchom 98  Medyk Giżycko  5:45.43 233

22.Adam Wilanowski 98  MOS Ełk      5:56.82 212

 

Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

1.Medyk Giżycko 1  2:07.58 279 (Rafał Ciborowski, Agata Krejczy, Fryderyk Omak, Wiktoria Łukasik)

 2. Kormoran Olsztyn 1  2:11.97 252   (Jakub Traczewski, Paulina Dymerska, Michał Kostowski, Karolina Wiesiołek)

 4. MOS Ełk 1  2:14.47 238 (Szymon Koszorek, Martyna Lewczuk, Paweł Ładniak, Sara Leończuk)

 9. Kormoran Olsztyn 2  2:19.40 213   (Dominik Bugaj, Daria Jost, Aleksy Chabowski, Julia Mikiciuk)

 13.    Medyk Giżycko 2  2:26.47 184(Michał Czerniecki, Karolina Tomaszewska, Karol Ciechanowicz, Urszula Warmińska)

 

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

2.Kormoran Olsztyn 1  2:12.93 287 (Adrianna Adamowicz, Karol Zbutowicz, Mateusz Strachota, Karolina Jastrzębowska)

3.Kormoran Olsztyn 2  2:15.56 271 (Daniel Mielnik, Marta Piekarska, Alan Chodań, Ada Bortkiewicz)

12.Kormoran Olsztyn 3  2:59.56 116(Urszula Goździejewska, Bartosz Król, Radoslaw Sinitchine, Oliwia Trendowska)

 

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

1.Sara Leończuk 99  MOS Ełk  1:06.43 452

2.Wiktoria Łukasik 99  Medyk Giżycko  1:08.27 417

3.Dominika Filipkowska 99  Roś Pisz  1:08.80 407

5.Agata Krejczy 99  Medyk Giżycko  1:09.92 388

7.Martyna Lewczuk 99  MOS Ełk  1:11.29 366

9.Paulina Dymerska 99  Kormoran Olsztyn  1:13.51 334

15.Karolina Wiesiołek 99  Kormoran Olsztyn    1:16.79 293

16.Adrianna Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn  1:18.11 278

17.Daria Jost 99 Kormoran Olsztyn  1:18.16 277

18.Karolina Goszczycka 99  Kormoran Olsztyn  1:20.18 257

23.Agata Chudzińska 99  Kormoran Olsztyn  1:21.48 245

26.Karolina Tomaszewska 99  Medyk Giżycko  1:22.44 236

27.Julia Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn     1:23.85 225

28.Julia Bator 99  Kormoran Olsztyn 1:24.03 223

29.Julia Oleksiak 99 Kormoran Olsztyn  1:27.03 201

30.Karolina Pazdej 99  MOS Ełk  1:30.69 177

31.Katarzyna Żukowska 99  Kormoran Olsztyn  1:32.02 170

32.Milena Witkowska  99  Kormoran Olsztyn  1:36.11 149

13 lat

4.Anna Kotowicz 98  MOS Ełk  1:06.09 459

5.Karolina Jastrzębowska 98  Kormoran Olsztyn  1:08.77 408

6.Marta Piekarska 98  Kormoran Olsztyn  1:09.40 397

8.Ada Bortkiewicz 98  Kormoran Olsztyn  1:10.02 386

10.Daria Ryzinska 98  Roś Pisz  1:10.38 380

18.Oliwia Trendowska 98  Kormoran Olsztyn  1:14.02 327

27.Adrianna Adamowicz 98  Kormoran Olsztyn  1:18.54 273

30.Gabriela Popis 98  Kormoran Olsztyn  1:20.91 250

31.Urszula Marta Tworek 98  Medyk Giżycko  1:21.37 246

32.Paulina Stachera 98  Kormoran Olsztyn  1:27.64 197

 

Chłopcy

12 lat

3.Michał Czerniecki 99  Medyk Giżycko  1:12.44 238

5.Szymon Koszorek 99  MOS Ełk  1:13.58 227

6.Fryderyk Omak 99  Medyk Giżycko  1:13.90 224

8.Aleksy Chabowski 99  Kormoran Olsztyn  1:14.49 219

13.Dominik Bugaj 99  Kormoran Olsztyn  1:15.28 212

18.Olivier Gier 99  Kormoran Olsztyn  1:19.30 182

19.Karol Ciechanowicz 99  Medyk Giżycko  1:19.37 181

22.Paweł Ładniał 99  MOS Ełk  1:21.69 166

23.Mateusz Górczyński 99  Kormoran Olsztyn  1:23.37 156

24.Maciej Podlewski 99  Kormoran Olsztyn  1:29.49 126

25.Damian Ryński 99  Kormoran Olsztyn  1:31.80 117

26.Jakub Stachera 99 Kormoran Olsztyn  1:37.83 96

13 lat

1.Alan Chodak 98  Kormoran Olsztyn  1:00.76 404

3.Kacper Szpojankowski 98  Kormoran Olsztyn  1:01.85 383

4.Daniel Mielnik 98  Kormoran Olsztyn  1:03.18 359

5.Mateusz Kasztelan 98  MOS Ełk  1:03.18 359

6.Natan Ciborowski 98  Roś Pisz  1:05.43 324

8.Dominik Stołowski 98  MOS Ełk  1:06.96 302

12.Mateusz Bargłowski 98  Roś Pisz  1:07.68 292

16.Filip Zawiślak 98  Kormoran Olsztyn  1:08.18 286

18.Radoslaw Sinitchine 98  Kormoran Olsztyn  1:09.04 275

19.Jakub Ruciński 98  Kormoran Olsztyn  1:09.35 272

21.Jakub Dąbrowski 98  MOS Ełk  1:09.49 270

22.Jakub Baran 98  Medyk Giżycko  1:12.01 243

26.Adam Witanowsk i98  MOS Ełk  1:15.58 210

27.Piotr Wierzchom 98 Medyk Giżycko  1:16.19 205

 

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

12 lat

6.Julia Mikiciuk  99  Kormoran Olsztyn  3:24.62 284

7. Julia Osełkowska 99  Kormoran Olsztyn  3:26.14 278

8.Karolina Tomaszewska  99  Medyk Giżycko  3:38.42 233

9. Olga Szczawińska 99  MOS Ełk  3:45.43 212

10.Urszula Warmińska 99  Medyk Giżycko  3:46.58 209

11.Alessia Buonagura 99  Kormoran Olsztyn  3:47.88 205

12.Julia Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn  3:54.75 188

13.Katarzyna Żukowska 99  Kormoran Olsztyn  3:55.30 187

13 lat

3.Marta Piekarska 98 Kormoran Olsztyn  3:05.86 379

5.Daria Ryzinska 98 Roś Pisz  3:11.86 345

6.Urszula Marta Tworek 98 Medyk Giżycko  3:20.49 302

7.Marta Góralska 98  Kormoran Olsztyn  3:28.95 267

8.Paulina Stachera 98 Kormoran Olsztyn  3:43.51 218

 

Chłopcy

12 lat

1.Fryderyk Omak 99  Medyk Giżycko  3:13.88 241

2.Jakub Traczewski 99  Kormoran Olsztyn  3:15.10 236

4.Jacek Bobryk 99  Kormoran Olsztyn  3:23.07 209

9.Radosław Jankowski 99  Kormoran Olsztyn  3:45.09 154

13 lat  

1.Karol Zbutowicz 98  Kormoran Olsztyn  2:45.83 385

3.Bartosz Król 98  Kormoran Olsztyn     3:01.72 292

5.Robert Komar 98  Kormoran Olsztyn  3:08.19 263

 

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

12 lat

 1.Martyna Lewczuk 99  MOS Ełk  1:17.19 366

2.Sara Leończuk 99  MOS Ełk  1:20.82 319

5.Daria Jost 99  Kormoran Olsztyn  1:25.64 268

9.Gabriela Arciszewska 99  MOS Ełk  1:28.61 242

11.Olga Szczawińska 99  MOS Ełk  1:31.78 217

12.Julia Bator 99  Kormoran Olsztyn  1:34.29 200

13.Julia Oleksiak 99  Kormoran Olsztyn  1:34.44 200

15.Milena Witkowska 99  Kormoran Olsztyn  1:46.27 140

13 lat

6.Adrianna Adamowicz 98  Kormoran Olsztyn  1:19.23 338

10.Urszula Goździejewska 98  Kormoran Olsztyn  1:23.32 291

18.Gabriela Popis 98  Kormoran Olsztyn      1:32.22 214

 

Chłopcy

12 lat

1.Rafał Ciborowski 99  Medyk Giżycko  1:09.37 351

2.Michał Kostowski 99  Kormoran Olsztyn  1:18.08 246

7.Szymon Koszorek 99  MOS Ełk  1:26.94 178

9.Karol Ciechanowicz 99  Medyk Giżycko  1:28.03 171

11.Paweł Ładniał 99  MOS Ełk  1:28.46 169

13.Dominik Bugaj 99  Kormoran Olsztyn  1:30.89 156

14.Maciej Podlewski 99  Kormoran Olsztyn 1:33.52 143

15.Olivier Gier 99  Kormoran Olsztyn  1:36.67 129

16.Radosław Jankowsk 99  Kormoran Olsztyn  1:37.25 127

17.Damian Ryński 99  Kormoran Olsztyn  1:44.7 102

13 lat

1.Daniel Mielnik 98  Kormoran Olsztyn  1:12.39 308

2.Mateusz Kasztelan 98  MOS Ełk  1:12.60 306

3.Kacper Szpojankowski 98  Kormoran Olsztyn  1:14.32 285

7.Mateusz Strachota 98  Kormoran Olsztyn  1:15.69 270

8.Bartosz Król 98  Kormoran Olsztyn   1:16.99 256

11.Filip Zawiślak 98  Kormoran Olsztyn  1:20.02 228

12.Radoslaw Sinitchine 98  Kormoran Olsztyn  1:21.52 216

16.Adam Wilanowski 98 MOS Ełk  1:29.05 165

 

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

12 lat

1.Wiktoria Łukasik 99  Medyk Giżycko  2:46.05 422

2.Dominika Filipkowska 99   Roś Pisz   2:49.40 397

4.Agata Krejczy 99   Medyk Giżycko  2:57.53 345

8.Paulina Dymerska 99  Kormoran Olsztyn  3:02.23 319

12.Karolina Wiesiołek 99  Kormoran Olsztyn    3:14.54 262

13.Julia Osełkowska 99  Kormoran Olsztyn  3:18.22 248

15.Adrianna Nowowiejska 99  Kormoran Olsztyn  3:24.18 227

 13 lat

 4.Anna Kotowicz 98  MOS Ełk  2:41.98 455

5.Karolina Jastrzębowska 98   Kormoran Olsztyn  2:49.64 396

8.Ada Bortkiewicz 98  Kormoran Olsztyn   2:56.39 352

11.Urszula Goździejewska 98  Kormoran Olsztyn  3:01.49 323

14.Oliwia Trendowska 98  Kormoran Olsztyn  3:13.21 268

 

Chłopcy

12 lat

2.Michał Kostowski 99  Kormoran Olsztyn  2:56.36 253

8.Jakub Traczewski 99  Kormoran Olsztyn  3:04.30 221

10.Michał Czerniecki 99  Medyk Giżycko  3:06.30 214

12.Jacek Bobryk 99  Kormoran Olsztyn  3:09.81 202

15.Aleksy Chabowski 99  Kormoran Olsztyn  3:10.60 200

13 lat

1.Alan Chodak 98  Kormoran Olsztyn  2:27.29 434

2.Karol Zbutowicz 98  Kormoran Olsztyn  2:33.24 385

3.Mateusz Strachota 98  Kormoran Olsztyn  2:36.32 363

6.Dominik Stołowski 98  MOS Ełk  2:41.62 328

7.Tomasz Nimierowicz 98  Juvenia Białystok        2:45.13 308

8.Natan Ciborowski 98  Roś Pisz  2:46.44 301

9.Jakub Dąbrowski 98  MOS Ełk   2:49.33 285

11.Jakub Ruciński 98  Kormoran Olsztyn  2:53.08 267

13.Mateusz Bargłowski 98  Roś Pisz  2:55.54 256

14.Jakub Baran 98  Medyk Giżycko  2:55.88 255

 

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

 


1.Medyk Giżycko 1   2:20.91 241     (Rafał Ciborowski, Fryderyk Omak, Wiktoria Łukasik, Agata Krejczy)

2.Kormoran Olsztyn 1  2:32.47 190    (Michał Kostowski, Julia Mikiciuk, Jakub Traczewski, Paulina Dymerska)

5.MOS Ełk 1  2:33.98 185(Paweł Ładniak, Martyna Lewczuk, Sara Leończuk, Szymon Koszorek)

11.Kormoran Olsztyn 2  2:39.69 165(Daria Jost, Dominik Bugaj, Aleksy Chabowski, Karolina Wiesiołek)

13.Medyk Giżycko 2  2:47.26 144(Karolina Tomaszewska, Urszula Warmińska, Karol Ciechanowicz, Michał Czerniecki)

 

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

1.Kormoran Olsztyn 1  1:57.88 353(Kacper Szpojankowski, Marta Piekarska, Alan Chodań, Karolina Jastrzębowska)

4.Kormoran Olsztyn 2  2:04.28 301    (Karol Zbutowicz, Ada Bortkiewicz, Daniel Mielnik, Adrianna Adamowicz)

6.Kormoran Olsztyn 3  2:08.23 274    (Bartosz Król, Oliwia Trendowska, Radoslaw Sinitchine, Urszula Goździejewska)

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x