MP 14-latków Olsztyn 2013 – Rafał Ciborowskii i Sara Leończuk – nasze gwiazdy

W olsztyńskiej Aquasferze zakończyły się  Mistrzostwa Polski w pływaniu 14-latków. Uczestnicy (ponad 500) startowali w komfortowych warunkach. Dziesięć torów sprawiłóo, że do finałów A i B kwalifikowało się aż 20 zawodników. W ekipie Warmii i Mazur znakomicie spisali się Rafał Ciborowski z Medyka Giżycko, któty zdobył pięć medali: zloty na 200 m grzb, srebrne na 50 m i 100 m st. grzb. oraz brązowe na 100 m i 200 m zm. Trzy razy na podium odbierając brązowe krążki stanęła kraulistka MOS-u Ełk Sara Leończuk, zajmując trzecie miejsca na 50 m, 200 m i 800 m. Dobrze miec w ekipie gwiazdy...

 

 

 

Medale reprezentantów Warmii i Mazur

złote

Rafał Ciborowski (Medyk Gizycko) – 200 metrów stylem grzbietowym

srebrne

Rafał Ciborowski (Medyk Giżycko) – 50 metrów stylem grzbietowym

Rafał Ciborowski (Medyk Gizycko) – 100 metrów stylem grzbietowym

brązowe

Rafał Ciborowski (Medyk Gizycko) – 200 metrów stylem zmiennym

Rafał Ciborowski (Medyk Giżycko) – 100 metrów stylem zmiennym

Sara Leończuk (MOS Ełk) – 50 metrów stylem dowolnym

Sara Leończuk (MOS Ełk) – 200 metrów stylem dowolnym

Sara Leończuk )MOS Ełk) – 800 metrow stylem dowolnym

I dzień

Tym razem honoru województwa warmińsko-mazurskiego bronią przede wszystkich pływacy z Ełku i Giżycka. Świetnie spisała się kraulistka Sara Leończuk (MOS Ełk), zajmując czwarte miejsce w sprincie na 50 metrów i drugie na 200 metrów. W dwóch finałach A wystąpi też Wiktoria Łukasik (Medyk Gizycko) – siódma na 100 metrów motylkiem i ósma 400 metrów stylem zmiennym. Z chłopców Rafał Ciborowski (Medyk Giżycko) uzyskał drugi czas na 200 metrów stylem grzbietowym.

Finałowe wyścigi spełniły nasze oczekiwania. Rafal połunął znakomicie i sięgnął po zloty medal gla Gizycka oraz Warmii i Mazur. Sara Leończuk dwa razy odbierała brązowe krążki po wyścigach na 50 m i 200 m stylem dowolnym. W finaach A pływała równiez Wiktoria Łukasik z Giżycka

eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

4. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 27.94 576 A

47.ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS MOS Ełk 30.52 442

77. WITKOWSKA Marta 99 UKS „Pirat” Elbląg 32.25 374

81. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 32.92 352

90. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 36.66 255

50 metrów stylem klasycznym

54.WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 42.93 301

55. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 44.20 276

100 metrów stylem motylkowym

7. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:08.68 514 A

16. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:11.27 460 B

200 metrów stylem dowolnym

2. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 2:11.28 607 A

20.FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:19.54 505 B

34.ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS MOS Ełk 2:22.08 479

41.OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.53 455

44.KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:25.19 448

63. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.68 386

65.WITKOWSKA Marta 99 UKS „Pirat” Elbląg 2:36.56 358

200 metrów stylem grzbietowym

49.JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.13 391

400 metrów stylem zmiennym

8. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 5:20.99 537 A

20. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 5:41.40 447

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

50. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.60 397

63. KOSZOREK Szymon 99 UKS MOS Ełk 28.04 379

78. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS „Pirat” Elbląg 28.41 364

80.GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 28.46 362

102. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 29.19 336

120. TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 30.26 301

122. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 30.62 291

50 metrów stylem klasycznym

33.OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 34.86 380

35.NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 35.06 373

47.DALIDOWICZ Patryk 99 UKS „Pirat” Elbląg 36.21 339

64.TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 38.32 286

66.BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 38.50 282

69.KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 39.03 270

200 metrów stylem dowolnym

43.GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.63 384

56. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:21.09 349

74.CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.11 302

75. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.53 299

81.PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 2:44.26 221

200 metrów stylem grzbietowym

2.CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:12.53 513 A

14. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.11 399 B

42. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS „Pirat” Elbląg 2:39.21 296

51.KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:51.55 236

400 metrów stylem zmiennym

15. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:07.39 449 B

Finały

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. FRYCKOWSKA Natalia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 27.16 627

2.SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 27.23 622

3.LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 27.36 613

100 metrów stylem motylkowym

Finał A

1.GUS Julia99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:03.40 654

2. PAŁYS Helena So 99 UKP ,,Unia” Oświęcim 1:05.97 581

3 REDNER Sandra 99 MKS Trójka Łódź 1:05.97 581

…………………………………………..

6.ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:08.39 521

Finał B

13.FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:10.46 476

200 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 2:08.20 652

2.ŚLIWOWSKA Katarzyna So 99 UKP ,,Unia” Oświęcim 2:10.06 624

3. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 2:10.65 616

………………………………………….

Finał B

14.FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:17.51 528

400 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. PIECHOTA Paulina 99 UKS 190 Łódź 5:00.94

2.BIELIŃSKA Karolina 99 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 5:06.78

3.ADAMCZYK Julia 99 Lublinianka 5:09.72

…………………………………………………….

6.ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 5:18.04

Finał B

17.KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 5:43.32

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1. UKS 190 Łódź 9:00.47

2. II zespół UKP ,,UNIA” OŚWIĘCIM 9:01.57

3. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 9:07.95

……………………………………………………

12. MTP KORMORAN Olsztyn ( OSEŁKOWSKA Julia, WIESIOLEK Karolina, GOSZCZYCKA Karolina, JOST Daria)

9:51.97

Chłopcy

200 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1.CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:08.09 568

2.STOKOWSKI Kacper 99 UKS G- 8 Bielany 2:08.28 565

3. MACNER Michał So 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:11.22 528

Finał B

13. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.68 402

400 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. PARZYNOWSKI Wojciech 99 UKS 190 Łódź 4:43.35

2. KEMPA Mikołaj So 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:46.54

3. KIJEWSKI Kasper 99 St.Lok. Salos-Cortile Kielce 4:49.01

……………………………………….

Finał B

12.KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:03.59

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1.Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódź 8:28.83

2. WKS Śląsk Wrocław 8:29.46

3.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 8:31.83

…………………………………………….

15.MTP KORMORAN Olsztyn (KOSTOWSKI Michał, GIER Oliwer, CHABOWSKI Aleksy, BOBORYK Jacek) 9:26.37

II dzień

Znów klasa błysnął Rafał Ciborowski, który zdobył kolejne dwa medale, stając sie indywidualnością Mistrzostw Polski. Pecha miały dziewczęta, bowiem zarówno Sara Leończuk jak i Wiktoria Łukasik zajęły w finalowych wyścigach czwarte miejsca. To podium brakowało ułamków sekundy.

eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

54.WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 34.78 344

70. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.39 277

50 metrów stylem grzbietowym

52. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 36.68 343

67.BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 39.30 279

400 metrów stylem dowolnym

3.LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 4:36.27 614 A

17.FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 4:50.30529 B

29. ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS MOS Ełk 4:56.52 497

61. WITKOWSKA Marta 99 UKS „Pirat” Elbląg 5:31.06 357

200 metrów stylem klasycznym

31. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.94 41

44.GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.94 350

49. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:24.29 285

51. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3:28.61 268

200 metrów stylem zmiennym

5. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:29.54 578 A

29. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:42.55 450

32. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.15 429

36. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.79 409

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

43. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.62 360

49.LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.85 352

66. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 31.79 322

74.KOSZOREK Szymon 99 UKS MOS Ełk 32.97 289

83.GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 33.68 271

85. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 33.80 268

88.TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 35.05 240

50 metrów stylem grzbietowym

2.CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.72 542 A

46.CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 32.98 322

63.KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS „Pirat” Elbląg 34.76 275

67.KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.19 224

400 metrów stylem dowolnym

27.KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:36.58 455

53.GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:50.53 392

69.KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS „Pirat” Elbląg 5:02.53 347

200 metrów stylem klasycznym

29. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:45.67 386

34. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:47.16 376

45. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS „Pirat” Elbląg 2:52.14 344

57. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.14 290

58. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.63 261

61. STACHERA Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.76 227

200 metrów stylem zmiennym

3. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:18.05 507 A

21.KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:26.78 421 R

Finały

Dziewczęta

400 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. PIECHOTA Paulina 99 UKS 190 Łódź 4:26.14 687

2. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 4:27.45 677

3. ŚLIWOWSKA Katarzyna So 99 UKP ,,Unia” Oświęcim 4:32.69 639

……………………………………………

4. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 4:33.34 634

Finał B

14. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 4:47.39 546

200 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. GUS Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:22.01 675

2. PIECHOTA Paulina 99 UKS 190 Łódź 2:24.01 647

3. CYMAN Julia 99 Trops Kartuzy 2:27.84 598

………………………………………..

4. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:28.36 592

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

1. Unia' Oświęcim 4:08.10 591

2. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:08.11 591

3. MKS Polonia Warszawa 4:09.63 58

…………………………………………

16.MTP KORMORAN Olsztyn (OSEŁKOWSKA Julia GOSZCZYCKA Karolina WIESIOLEK Karolina JOST Daria) 4:34.76 435

Chłopcy

50 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. STOKOWSKI Kacper 99 UKS G- 8 Bielany 26.85 597

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.45 558

3. KAŹMIERCZAK Kamil 99 Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódź 28.17 517

200 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. WĄGROWSKI Marcel 99 Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łód 2:13.84 556

2. BUJAK Dominik 99 St.Lok. Salos-Cortile Kielce 2:14.18 552

3. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:15.07 541

Finał B

15. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.85 457

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 3:52.03 493

2.MKS Polonia Warszawa 3:52.29 491

3.Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódź 3:53.32 484

…………………………………………

26. MTP KORMORAN Olsztyn (KOSTOWSKI Michał GIER Oliwer CHABOWSKI Aleksy KRÓLAK Huber) 4:16.81 363

III dzień

Eliminacje

Dziewczęta

200 metrów stylem motylkowym

8. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:35.35 469 A

10.FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:38.30 444 A

100 metrów stylem dowolnym

33. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:05.53 471

38. ARCISZEWSKA Gabriela 99 UKS MOS Ełk 1:05.87 464

49. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.85 444

81. WITKOWSKA Marta 99 UKS „Pirat” Elbląg 1:11.40 364

82.JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.35 350

83. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.68 345

87. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.11 268

100 metrów stylem grzbietowym

53. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.64 359

100metrów stylem klasycznym

39. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.55 407

54.GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.09 348

59. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:34.52 291

61. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.73 280

100 metrów stylem zmiennym

5. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:10.13 558

31.KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:14.55 464

36.FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:15.28 451

53. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.92 406

74.BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.18 322

75. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:30.82 256

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

63. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS „Pirat” Elbląg 1:02.37 374

65. KOSZOREK Szymon 99 UKS MOS Ełk1:02.72 367

78. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.27 341

82. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:04.50 338

100. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.40 283

105. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.50 259

107. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:11.33 250

100 metrów stylem grzbietowym

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:00.78 522 A

53. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS „Pirat” Elbląg 1:13.90 290

100 metrów stylem klasycznym

33. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:16.19 388

34. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:16.26 387

50.DALIDOWICZ Patryk 99 UKS „Pirat” Elbląg 1:19.97 336

63. BOBORYK Jacek 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.35 276

64.TRACZEWSKI Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.21 268

67.KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.48 240

69. STACHERA Jakub 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.49 224

100 metrów stylem zmiennym

5. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:03.95 500 A

65. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:12.82 338

81. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:21.35 242

Finały

Dziewczęta

Finał A

200 metrów stylem motylkowym

1. ADAMIEC Dominika So 99 UKP ,,Unia” Oświęcim 2:25.23 575

2. REDNER Sandra 99 MKS Trójka Łódź 2:26.32 562 546

3. PAŁYS Helena So 99 UKP ,,Unia” Oświęcim 2:27.77 546

………………………………..

7. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:32.73 494

100 metrów stylem zmiennym

Finał A

1.OŻÓG Paulina 99 MKP Bobry Dębica 1:07.11 636

2.SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 1:07.27 632

3. CYMAN Julia 99 Trops Kartuzy 1:07.67 621

……………………………………

5. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:09.26 579

 

800 metrów stylem dowolnym

1. PIECHOTA Paulina 99 UKS 190 Łódź 9:10.35 682

2. BIELIŃSKA Karolina 99 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 9:19.71 648

3. LEOŃCZUK Sara 99 UKS MOS Ełk 9:24.70 631

………………………………

27.OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 10:22.95 470

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

1. UKP Unia’Oświęcim 4:29.26 606

2. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:37.80 552

3. UKS 190 Łódź 4:38.84 546

…………………………………………

17. MTP KORMORAN Olsztyn (JOST Daria, WIESIOLEK Karolina, OSEŁKOWSKA Julia, GOSZCZYCKA Karolina)

5:08.92 401

Chłopcy

100 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. STOKOWSKI Kacper 99 UKS G- 8 Bielany 58.38 589

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 59.16 566

3. KAŹMIERCZAK Kamil 99 Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łód 1:01.00 516

100 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. WĄGROWSKI Marcel 99 Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódź1:02.47 536

2. GAJDZIŃSKI Konrad 99 MKP Myślibórz 1:02.75 529

3. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:02.86 526

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

1 Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódź 4:15.67 472 

2. II zespół UKP UKP ,,Unia” Oświęcim 4:15.96 471

3. MKS Polonia Warszawa 4:18.64 456

…………………………………………

21.MTP KORMORAN Olsztyn ( CHABOWSKI Aleksy KOSTOWSKI Michał BOBORYK Jacek GIER Oliwer) 4:44.03 344

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x