MP juniorów (U-14) Dębica – Kormoran wraca z 9 krążkami, Żaklina jedna z multimedalistek

W Dębicy zakończyły się  Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14 w pływaniu. Do rywalizacji przystąpiło ponad 500 zawodniczek i zawodników z prawie 130 klubów. Reprezentanci Kormorana Olsztyn zdobyli w sumie 9  medali w tym 3 złote, 1 srebrny i 5 brązowych. W klasyfikacji olsztynianie zajeli 6 miejsce. Żaklina Wikieł została jedna z multimedalistek i z dwoma złotymi oraz jednym brązowym krążkiem (indywidualnie) znalazła się w czołówce.

Klasyfikacja medalowa

1. KS 1 Ożarów Mazowiecki 5 – – 5

2. UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk 4 – 1 5

2 WKS ŚLĄSK Wrocław 4 – 1 5

4. MKS JUVENIA Wrocław 3 4 2 9

5. UKS G-8 Bielany 3 4 1 8

6. MTP KORMORAN Olsztyn 3 1 5 9

Multimedaliści

1. SMOLIŃSKI Jakub Ożarów Mazowiecki 5 – – 5

2. GÓRECKA Weronika MKS JUVENIA Wrocław 2 2 – 4

3. PECYNA Michalina IKS Konstancin 2 1 – 3

3 SOLAK Anna PSP SWIM Płock 2 1 – 3

5. KIEŁCZEWSKI Amadeusz WKS ŚLĄSK Wrocław 2 – 1 3

5 KLONOWSKA Julia UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk 2 – 1 3

5 WIKIEŁ Żaklina MTP KORMORAN Olsztyn 2 – 1 3

Medale Warmii i Mazur

Złote

WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.18 641 – 100 metrów stylem klasycznym

WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.65 637 – 200 metrów stylem klasycznym

MTP KORMORAN Olsztyn (ŻEMAJTIS Maria 00 2:14.05 SINITCHINE Zoja 00 2:14.54 CHODYNA Kinga 00 2:20.14 ŚWIĘCKA Julia 00 2:17.95) 9:06.68 603 – 4 razy 200 metrów stylem dowolnym

Srebrne

ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 27.99 609 – 50 metrów stylem dowolnym

Brązowe

WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.77 612

 WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 17:04.55 614

 MTP KORMORAN Olsztyn (ŚMIAROWSKI Beniamin 00 2:09.46 OLLER Krzysztof 00 2:09.81 WĄSOWSKI Jędrzej 00 2:07.24 KOZIEJKO Bartłomiej 00 2:04.57) 8:31.08 549 – 4 razy 200 metrów stylem dowolnym

MTP KORMORAN Olsztyn (ŻEMAJTIS Maria 1:02.86 ŚWIĘCKA Julia 1:02.94 SINITCHINE Zoja 1:02.12 CHODYNA Kinga 1:05.76) 4:13.68 581 – 4 razy 100 metrów stylem dowolnym

MTP KORMORAN Olsztyn Olsztyn (SINITCHINE Zoja 1:12.85 ŚWIĘCKA Julia 1:08.15 WIKIEŁ Żaklina 1:15.13 ŻEMAJTIS Maria 1:01.68) 4:37.81 582 – 4 razy 100 metrów stylem zmiennym

I dzień

Już poranne eliminacje zwiastowały sukcesy, bo wielu zawodników Kormorana zakwalifikowało się do finału A, a w zanadrzu mielismy jeszcze dwie mocne sztafety. W popołudniowych wyścigach o medale olsztynainie walczyli z determinacja i efektem były cztery medale, w tym 2 złote, które zdobyli: Żaklina Wikieł na 50 m. klas. i sztafeta dziewcząt 4 razy 200 dow. Srebro wywalczyła Maria Żemajtis na 50 m dow, a brąz sztafeta chłopców 4 razy 200 m dow. Piekny wynik i mimo to mały niedosyt, bo przecież bardzo blisko podium byli: Julia Święcka na 100 m mot., Krzysztof Oller na 400 m zm. i Zoja Sinitchine na 200 m dow. Cała trójka powetowała sobie to sobie w sztafetach.

Eiliminacje

Dziewczeta

50 metrow stylem dowolnym

3. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 28.29 590 A

4. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 28.48 578 A

43. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.34 478

77. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 31.38 432

50 metrów stylem klasycznym

2. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.76 610 A

100 metrów stylem motylkowym

6. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.78 516 A

8. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.20 507 A

200 metrów stylem dowolnym

4. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.02 612 A

5. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.86 601 A

70. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 2:37.02 372

200 metrów stylem grzbietowym

15. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 2:33.91 523 B

16. BIERNACKA Michalina 00 UKS MOS Ełk 2:33.96 523 B

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

23. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 27.25 451

63. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 28.33 402

67. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP JEDYNKA Elbląg 28.38 399

80. RUTKOWSKI Michał 00 UKS MOS Ełk 28.88 379

84. MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 29.01 374

147. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 32.17 274

50 metrów stylem klasycznym

30. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.16 436

59. DĄBROWSKI Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 38.53 331

69. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 41.14 272

200 metrów stylem dowolnym

12. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.31 526 B

16. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.24 503 B

40. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.51 456

52. RUTKOWSKI Michał 00 UKS MOS Ełk 2:15.51 426

200 metrów stylem grzbietowym

29. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP JEDYNKA Elbląg 2:30.54 410

41. MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 2:34.61 379

400 metrów stylem zmiennym

2. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:54.89 565 A

Finały I dnia

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. MARGULA Weronika 00 MKP Szczecin 27.62 634

2. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 27.99 609

3. POLANSKA Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 28.08 603

………………………………………………………..

7. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 28.75 562

50 metrów stylem klasycznym

Finał A

1. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.18 641

2. AŚCIUKIEWICZ Marta 00 MKP Kołobrzeg 34.69 613

3. IWANOWSKA Alexandra 00 MKS JUVENIA Wrocław 34.73 611

100 metrów stylem motylkowym

Finał A

1. SOLAK Anna 00 PSP SWIM Płock 1:04.16 664

2. GÓRECKA Weronika 00 MKS JUVENIA Wrocław 1:04.71 647

3. ŻMUDA Weronika 00 MTP Lublinianka 1:07.84 561

……………………………………………………………………

4. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.96 558

8. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.88 492

200 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. KLONOWSKA Julia 00 UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk 2:10.95 642

2. POLANSKA Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 2:12.27 623

3. BRONEK Martyna 00 UKS ALIGATOR Gorzyce 2:12.46 620

………………………………………………………………

5. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.51 605

6. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.87 601

200 metrow stylem grzbietowym

Finał A

1. GÓRECKA Weronika 00 MKS JUVENIA Wrocław 2:23.36 648

2. KOLUCH Julia 00 UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków 2:24.54 632

3. SMYŁEK Karolina 00 UKS SKARPA Lublin 2:25.50 619

………………………………..

Finał B

15. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 2:33.89 523

16. BIERNACKA Michalina 00 UKS MOS Ełk 2:35.45 508

Sztafeta 4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1. MTP KORMORAN Olsztyn (ŻEMAJTIS Maria 00 2:14.05 SINITCHINE Zoja 00 2:14.54 CHODYNA Kinga 00 2:20.14 ŚWIĘCKA Julia 00 2:17.95) 9:06.68 603

2. UKP UNIA Oświęcim 9:07.59 600

3. MKS JUVENIA Wrocław 9:09.10 595

Chłopcy

400 metrów stylem zmiennym

1. KAŁUSOWSKI Jan 00 MKS TRÓJKA Łódź 4:44.97 626

2. BŁASZCZYK Kacper 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł. 4:50.32 592

3. KAPIAS Michał 00 SiKReT Gliwice 4:50.69 590

……………………………………………………………..

4. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:53.75 571

Sztafeta 4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1. WKS ŚLĄSK Wrocław 8:18.57 591

2. KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8:21.94 579

3. MTP KORMORAN Olsztyn (ŚMIAROWSKI Beniamin 00 2:09.46 OLLER Krzysztof 00 2:09.81 WĄSOWSKI Jędrzej 00 2:07.24 KOZIEJKO Bartłomiej 00 2:04.57) 8:31.08 549

II dzień

W porannych sobotnich eliminacjach aż siedmioro zawodników Kormorana awansowało do finałów A. Sa to: Julia Święcka na 50 m mot., Maria Żemajtis i Zoja Sinitchine na 400 m dow., Żaklina Wikieł na 200 m klas., Krzysztof Oller na 200 m zm. oraz Jedrzej Wąsowski i Bartłomiej Koziejko na 400 m dow.

W sobote po południu zdobylismy kolejne dwa medale . Znów na najwyzszym stopniu podium stanęła Żaklina Wikieł wygrywając wyścig na 200 metrów st. klas. Brąz wywalczyła sztafeta dziewczat 4 razy 100 metrow st. dow. O pechu moga mówić Julia Święcka (50 m motylkiem) i Bartosz Koziejko (400 m dow.), którzy zajęli czwarte miejsca w finałach A.

Eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

4. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.12 576 A

18. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.03 479 R

50 metrów stylem grzbietowym

11. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.69 567 B

33. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 34.84 468

41. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 35.37 447

400 metrów stylem dowolnym

4. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:44.38 594 A

6. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:45.12 590 A

28. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:55.94 527

200 metrów stylem klasycznym

2. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.70 625 A

200 metrów stylem zmiennym

20. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 2:38.56 503

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

104. DĄBROWSKI Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 37.22 218

50 metrów stylem grzbietowym

39. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP JEDYNKA Elbląg 32.27 413

57. RUTKOWSKI Michał 00 UKS MOS Ełk 33.83 358

60. MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 33.95 355

65. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 34.42 340

400 metrów stylem dowolnym

4. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:21.97 592 A

5. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:22.30 590 A

30. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:35.89 507

60. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 4:49.30 440

200 metrów stylem klasycznym

31. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.67 426

47. DĄBROWSKI Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 3:05.12 322

51. MICHAŁOWSKI Remigiusz00 UKP JEDYNKA Elbląg 3:11.12 293

200 metrów stylem zmiennym

7. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.92 529 A

Finały 2 dnia

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

Finał A

1. SOLAK Anna 00 PSP SWIM Płock 28.83 657

2. GÓRECKA Weronika 00 MKS JUVENIA Wrocław 29.13 637

3. ROGOWSKA Katarzyna 00 MKS ZNICZ Koszalin 29.68 602

…………………………………………………………….

4. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 29.97 585

50 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. ROGOWSKA Katarzyna 00 MKS ZNICZ Koszalin 31.37 641

2. ŁYCZEK Andżelika 00 KP PŁETWAL Mława 31.55 630

3. ROMANOWSKA Patrycja 00 UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki 31.64 625

……………………………………..

Finał B

10. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.19 594

400 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. BARYŁA Julia 00 UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk 4:35.21 656

2. MARGULA Weronika 00 MKP Szczecin 4:36.77 645

3. REKS Aleksandra 00 UKS G-8 Bielany 4:37.02 643

………………………………………

6. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:43.48 600

7. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:45.33 588

200 metrów stylem klasycznym

1. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.65 637

2. KOTERBA Adrianna 00 KORNER Zielona Góra 2:41.76 636

3. SAŁBUT Roksana SO 00 UKP UNIA Oświęcim 2:44.37 606

Sztafeta 4 razy 100 metrów stylem dowolnym

1. UKP UNIA Oświęcim 4:10.45 604

2. MKS JUVENIA Wrocław 4:12.77 587

3. MTP KORMORAN Olsztyn (ŻEMAJTIS Maria 1:02.86 ŚWIĘCKA Julia 1:02.94 SINITCHINE Zoja 1:02.12 CHODYNA Kinga 1:05.76) 4:13.68 581

Chłopcy

400 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. KIEŁCZEWSKI Amadeusz 00 WKS ŚLĄSK Wrocław 4:11.80 667

2. MICHTA Kacper SOc 00 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:17.31 625

3. JAROCHA Oskar SOc 00 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:18.10 619

…………………………………………………………….

4. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:18.67 615

8. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:24.16 578

200 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. KAPIAS Michał 00 SiKReT Gliwice 2:12.72 633

2. KAŁUSOWSKI Jan 00 MKS TRÓJKA Łódź 2:14.85 604

3. KRASKA Jakub 00 UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki 2:16.87 577

………………………………………………………

7. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:19.51 545

Sztafeta 4 razy 100 metrów stylem dowolnym

1. WKS ŚLĄSK Wrocław 1 WKS ŚLĄSK Wrocław 3:51.34 538

2. UKS G-8 Bielany 1 UKS G-8 Bielany 3:52.70 529

3. UKP UNIA Oświęcim 1 UKP UNIA Oświęcim 3:53.51 523

…………………………….

12. MTP KORMORAN Olsztyn (KOZIEJKO Bartłomiej 58.84 OLLER Krzysztof 59.98 ŚMIAROWSKI Beniamin 1:00.30 WĄSOWSKI Jędrzej 1:00.99) 4:00.11 481

III dzień

W porannych eliminacha do finałów A zakwalifikowały się trzy zawodniczki olsztyńskie: Zoja Sinitchine na 100 m dow., Żaklina Wikieł na 100 m klas.  i Julia Święcka na 100 m mot. W zanadrzu sa jeszcze długie dystanse i dwie sztadety 4 razy 100 m zm. W popołudniowych finałach olsztynianie wywalczyli trzy brązowe krążki i w dobrych humorach moga wracać do domu. Tym razem na podium stanęli: Żaklina Wikieł na 100 m klas., Jędrzej Wąsowski na 1500 dow. i szfafeta dziewczat 4 razy 100 metrów stylem zmiennym.

Eliminacja

Dziewczęta

200 metrów stylem motylkowym

22. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.14 380

100 metrów stylem dowolnym

3. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.67 601 A

13. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.63 574 B

82. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 1:09.79 415

100 metrów stylem grzbietowym

5. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.58 582 A

23. BIERNACKA Michalina 00 UKS MOS Ełk 1:13.40 496

26. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:13.94 485

100 metrów stylem klasycznym

3. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.24 578 A

46. BIERNACKA Michalina 00 UKS MOS Ełk 1:26.52 411

63. WORONKO Wiktoria 00 MKS MEDYK Giżycko 1:34.55 315

Chłopcy

200 metrów stylem motylkowym

13. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.60 458 B

100 metrów stylem dowolnym

29. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 59.39 492

79. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:03.28 407

131. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.24 252

100 metrów stylem grzbietowym

43. MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 1:10.74 395

45. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:10.88 393

59. RUTKOWSKI Michał 00 UKS MOS Ełk 1:13.14 358

100 metrów stylem klasycznym

28. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.70 442

68. DĄBROWSKI Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 1:26.66 306

75. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 1:31.13 263

Finały 3 dnia

Dziewczęta

100 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. KLONOWSKA Julia 00 UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk 59.67 664

2. OSINIAK Ewa 00 UKS OLIMPIJCZYK 23 Lublin 1:01.25 614

3. ROGOWSKA Katarzyna 00 MKS ZNICZ Koszalin 1:01.69 601

………………………………………………..

4. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.73 600

100 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. GÓRECKA Weronika 00 MKS JUVENIA Wrocław 1:06.55 666

2. SMYŁEK Karolina 00 UKS SKARPA Lublin 1:06.60 664

3. KOLUCH Julia 00 UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków 1:07.11 649

………………………………………………………….

6. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.48 611

100 metrów stylem klasycznym

Finał A

1. AŚCIUKIEWICZ Marta 00 MKP Kołobrzeg 1:13.55 669

2. IWANOWSKA Alexandra 00 MKS JUVENIA Wrocław 1:14.33 648

3. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.77 612

800 metrów stylem dowolnym

1. BARYŁA Julia 00 UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk 9:33.23 639

2. PECYNA Michalina 00 IKS Konstancin 9:34.60 634

3. LEWANDOWICZ Natalia 00 UKS ŻABIANKA Gdańsk 9:36.86 627

…………………………………………………….

5. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 9:44.87 602

8. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 9:50.42 585

Sztafeta 4 razy 100 metrów stylem zmiennym

1. MKS JUVENIA Wrocław 1 MKS JUVENIA Wrocław 4:34.56 603

2. UKP UNIA Oświęcim 1 UKP UNIA Oświęcim 4:35.68 596

3. MTP KORMORAN Olsztyn Olsztyn (SINITCHINE Zoja 1:12.85 ŚWIĘCKA Julia 1:08.15 WIKIEŁ Żaklina 1:15.13 ŻEMAJTIS Maria 1:01.68) 4:37.81 582

Chłopcy

200 metrów stylem motylkowym

Finał A

1. BUTKIEWICZ Cezary 00 UKS G-8 Bielany 2:11.20 613

2. FIKS Krzysztof 00 UKS 190 Łódź 2:15.13 561

3. MICHTA Kacper SOc 00 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:15.33 559

Finał B

11. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:21.95 484

1500 metrów stylem dowolnym

1. KIEŁCZEWSKI Amadeusz 00 WKS ŚLĄSK Wrocław 16:37.23 666

2. JAROCHA Oskar SOc 00 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16:48.31 644

3. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 17:04.55 614

…………………………………………….

5. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 17:05.76 612

25. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP JEDYNKA Elbląg 18:53.01 454

Sztafeta 4 razy 100 metrów stylem zmiennym

1. UKS G-8 Bielany 1 UKS G-8 Bielany 4:13.84 544

2. KORNER Zielona Góra 1 KORNER Zielona Góra 4:17.88 519

3. UKP UNIA Oświęcim 1 UKP UNIA Oświęcim 4:19.69 508

…………………………………….

14. MTP KORMORAN Olsztyn (ŚMIAROWSKI Beniamin 1:14.64 OLLER Krzysztof 1:03.64 STADNYK Michał 1:16.52 KOZIEJKO Bartłomiej 58.59) 4:33.39 435

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk giżycko Olsztyn pływanie

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x