MP Masters Olsztyn 2014 – Mariusz Gabiec niczym Mark Spitz, a wrażenia wspaniałe…

W Aquasferze zakończyły się Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu. Do rywalizacji przystąpiło około 300 zawodniczek i zawodników z 70 klubów, w tym kilku zza wschodniej granicy. Rywalizacja Mastersów ma swoją specyfikę, bowiem uczestnicy podzieleni są na wiele kategorii wiekowych. Ekipa z okręgu warmińsko-mazurskiego  spisała się znakomicie. Mastersi z Olsztyna zdobyli łącznie 45 medali, w tym 25 złotych. Marriusz Gabiec niczym Mark Spitz zgarnął 7 złotych krążków.

Klasyfikacja medalowa MP

1. Warsaw Masters Team 40 28 33 101

2. Weteran Zabrze 31 7 6 44

3. Zvezdy Rosii 30 14 20 64

4. AZS UWM Mrs Olsztyn 25 12 8 45

5. TAKAS LTU 15 16 9 40

6. UTW Masters Zgierz 15 15 11 41

……………………………………………..

18. Victory Masters Elblag 6 7 3 16

Multimedaliści

GABIEC Mariusz 58 POL AZS UWM Masters Olsztyn 7 – – 7

POLITO Małgorzata 83 POL AZS UWM Masters Olsztyn 6 – – 6

PIEKUT Anna 88 POL AZS UWM Masters Olsztyn 3 1 1 5

KARAŚ Beata 62 POL Victory Masters Elblag 2 2 1 5

KUCHARSKA Jowita 80 POL AZS UWM Masters Olsztyn 2 2 1 5

KERNER MATEUSIAK Ewa 54 POL Victory Masters Elblag 2 2 – 4

CHODYNA Monika 92 POL AZS UWM Masters Olsztyn 2 – – 2

PRZYBYSZ Aleksandra 82 POL AZS UWM Masters Olsztyn 1 4 – 5

GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 POL AZS UWM Masters Olsztyn 1 2 2 5

Medale AZS UWM Mrs Olsztyn

Złote

50m dowolny KAT.G, 55-59 lat GABIEC Mariusz 58 28.94

100m dowolny KAT.G, 55-59 lat GABIEC Mariusz 58 1:04.57

200m dowolny KAT.G, 55-59 lat GABIEC Mariusz 58 2:22.43

400m dowolny KAT.G, 55-59 lat GABIEC Mariusz 58 5:07.24

50m grzbietowy KAT.G, 55-59 lat GABIEC Mariusz 58 33.90

200m grzbietowy KAT.G, 55-59 lat GABIEC Mariusz 58 2:48.27

200m klasyczny KAT.B, 30-34 lat KOZIKOWSKI Michał 80 2:44.65

200m zmienny KAT.G, 55-59 lat GABIEC Mariusz 58 2:43.01

400m zmienny KAT.E, 45-49 lat MARKOWICZ Piotr 67 6:07.43

4 x 50m dowolny KAT.D, 200-239 lat AZS UWM Mrs Olsztyn 1 1:56.43

50m dowolny KAT.0, 20-24 lat CHODYNA Monika 92 28.76

200m dowolny KAT.B, 30-34 lat POLITO Małgorzata 83 2:46.66

400m dowolny KAT.B, 30-34 lat POLITO Małgorzata 83 5:54.45

800m dowolny KAT.B, 30-34 lat POLITO Małgorzata 83 12:09.62

800m dowolny KAT.0, 20-24 lat CHODYNA Monika 92 10:03.41

100m grzbietowy KAT.B, 30-34 lat KUCHARSKA Jowita 80 1:24.44

200m grzbietowy KAT.B, 30-34 lat KUCHARSKA Jowita 80 3:07.32

50m klasyczny KAT.B, 30-34 lat POLITO Małgorzata 83 42.42

100m klasyczny KAT.B, 30-34 lat POLITO Małgorzata 83 1:32.83

200m klasyczny KAT.B, 30-34 lat POLITO Małgorzata 83 3:18.25

200m klasyczny KAT.A, 25-29 lat PIEKUT Anna 88 3:30.53

200m motylkowy KAT.B, 30-34 lat PRZYBYSZ Aleksandra 82 3:27.86

200m motylkowy KAT.A, 25-29 lat PIEKUT Anna 88 2:46.89

400m zmienny KAT.E, 45-49 lat GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 6:50.85

400m zmienny KAT.A, 25-29 lat PIEKUT Anna 88 6:10.65

Srebrne

50m dowolny KAT.B, 30-34 lat KUCHARSKA Jowita 80 32.01

200m dowolny KAT.B, 30-34 lat PRZYBYSZ Aleksandra 82 2:49.59

400m dowolny KAT.E, 45-49 lat GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 5:52.25

400m dowolny KAT.B, 30-34 lat PRZYBYSZ Aleksandra 82 6:03.00

800m dowolny KAT.B, 30-34 lat PRZYBYSZ Aleksandra 82 12:21.10

50m grzbietowy KAT.B, 30-34 lat KUCHARSKA Jowita 80 39.71

200m klasyczny KAT.E, 45-49 lat GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 3:34.00

100m motylkowy KAT.B, 30-34 lat PRZYBYSZ Aleksandra 82 1:33.94

100m motylkowy KAT.A, 25-29 lat PIEKUT Anna 88 1:17.16

4 x 50m zmienny KAT.B, 120-159 lat AZS UWM Mrs Olsztyn 1 2:28.91

4 x 50m dowolny KAT.D, 200-239 lat AZS UWM Mrs Olsztyn 2 2:15.56

4 x 50m zmienny KAT.B, 120-159 lat AZS UWM Mrs Olsztyn 1 2:14.00

Brązowe

200m dowolny KAT.D, 40-44 lat GREGOROWICZ Paweł 74 2:12.82

50m klasyczny KAT.B, 30-34 lat KOZIKOWSKI Michał 80 34.56

50m motylkowy KAT.D, 40-44 lat GREGOROWICZ Paweł 74 29.00

100m motylkowy KAT.D, 40-44 lat GREGOROWICZ Paweł 74 1:05.55

800m dowolny KAT.E, 45-49 lat GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 12:01.46

50m klasyczny KAT.A, 25-29 lat PIEKUT Anna 88 44.26

50m motylkowy KAT.B, 30-34 lat KUCHARSKA Jowita 80 35.01

200m zmienny KAT.E, 45-49 lat GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 3:12.54

Medale Victory Masters Elbląg

Złote

400m dowolny KAT.E, 45-49 lat PASIECZNY Andrzej 66 4:49.86

800m dowolny KAT.H, 60-64 lat KERNER MATEUSIAK Ewa 54 18:59.19

50m grzbietowy KAT.K, 75-79 lat OPALIŃSKA Krystyna 38 1:14.68

100m grzbietowy KAT.H, 60-64 lat KERNER MATEUSIAK Ewa 54 2:27.33

200m motylkowy KAT.F, 50-54 lat KARAŚ Beata 62 4:07.55

400m zmienny KAT.F, 50-54 lat KARAŚ Beata 62 8:35.39

Srebrne

200m motylkowy KAT.E, 45-49 lat PASIECZNY Andrzej 66 2:28.50

400m zmienny KAT.E, 45-49 lat GLEB Tomasz 67 6:30.21

50m dowolny KAT.K, 75-79 lat OPALIŃSKA Krystyna 38 1:18.94

400m dowolny KAT.H, 60-64 lat KERNER MATEUSIAK Ewa 54 9:23.17

800m dowolny KAT.F, 50-54 lat KARAŚ Beata 62 14:56.38

100m klasyczny KAT.H, 60-64 lat KERNER MATEUSIAK Ewa 54 2:44.42

100m motylkowy KAT.F, 50-54 lat KARAŚ Beata 62 1:54.90

Brązowe

50m dowolny KAT.B, 30-34 lat WYSOCKI Tomasz 80 26.51

200m dowolny KAT.E, 45-49 lat PASIECZNY Andrzej 66 2:14.18

400m dowolny KAT.F, 50-54 lat KARAŚ Beata 62 7:13.84

{AdmirorGallery}masters10{/AdmirorGallery}

I dzień

Medale należą się oczywiście wszystkim uczestnikom, bo znaleźli sposób na życie i swą młodość przedłużają uprawiając pływanie. Nie brakuje zawodników ze znanymi nazwiskami i wspaniałą sportową przeszłością, ale wielu od lat pływa dla przyjemności, a rywalizacja motywuje ich do systematycznego treningu.

W pierwszym dniu na szczególne brawa w ekipie AZS UWM Masters Olsztyn zasłużyli Monika Chodyna i Mariusz Gabiec, którzy zdobyli po dwa złote krążki. Pan Mariusz dodatkowo srebro w sztafecie mieszanej. Tytuł mistrzowski wywalczyły także: Małgorzata Polito (AZS UWM Masters) i Ewa Kerner-Mateusiak (Victory Masters Elbląg)

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

KAT.0, 20-24 lat

1. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Masters Olsztyn 28.76 793

KAT.A, 25-29 lat

12. KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elblag 47.56 183

KAT.B, 30-34 lat

2. KUCHARSKA Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 32.01 610

KAT.H, 60-64 lat

6. KERNER MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elblag 52.22 220

KAT.K, 75-79 lat

2. OPALIŃSKA Krystyna 38 Victory Masters Elblag 1:18.94 128

200 metrów stylem zmiennym

KAT.A, 25-29 lat

4. PIEKUT Anna 88 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:56.39

KAT.E, 45-49 lat

3. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:12.54

800 metrów stylem dowolnym

KAT.0, 20-24 lat

1. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Masters Olsztyn 10:03.41 801

KAT.A, 25-29 lat

4. KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elblag 15:42.63 206

KAT.B, 30-34 lat

1. POLITO Małgorzata 83 AZS UWM Masters Olsztyn 12:09.62 485

2. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 12:21.10 463

KAT.E, 45-49 lat

3. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 12:01.46 521

KAT.F, 50-54 lat

2. KARAŚ Beata 62 Victory Masters Elblag 14:56.38 328

KAT.H, 60-64 lat

1. KERNER MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elblag 18:59.19 239

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

KAT.B, 30-34 lat

3. WYSOCKI Tomasz 80 Victory Masters Elblag 26.51 674

14. STĘPIEŃ Jakub 83 AZS UWM Masters Olsztyn 30.33 450

KAT.D, 40-44 lat

4. GREGOROWICZ Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 26.76 775

17. DZIEMIAN Karol 73 AZS UWM Masters Olsztyn 35.09 343

KAT.E, 45-49 lat

10. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elblag 28.64 678

14. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elblag 28.94 657

16. MARKOWICZ Piotr 67 AZS UWM Masters Olsztyn 29.95 592

18. GLEB Tomasz 67 Victory Masters Elblag 30.63 554

22. ONICHIMOWSKI Dariusz 69 AZS UWM Masters Olsztyn 32.34 470

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AZS UWM Masters Olsztyn 28.94 777

5. KALINOWSKI Grzegorz 59 AZS UWM Masters Olsztyn 30.97 634

KAT.I, 65-69 lat

17. HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 AZS UWM Masters Olsztyn 41.65 330

200 metrów stylem zmiennym

KAT.B, 30-34 lat

4. KOZIKOWSKI Michał 80 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:32.53

KAT.D, 40-44 lat

5. GREGOROWICZ Paweł 74 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:32.27

KAT.E, 45-49 lat

7. MARKOWICZ Piotr 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:44.62

12. KLAMRA Tomasz 68 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:24.27

KAT.F, 50-54 lat

8. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:06.06

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:43.01

1500 metrów stylem dowolnym

KAT.E, 45-49 lat

5. GLEB Tomasz 67 Victory Masters Elblag 21:56.48 480

Sztafeta mieszana 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

KAT.B, 120-159 lat

5. AZS UWM Mrs Olsztyn 1 ( KOŹLIKOWSKI Marek 61 32.43 POLITO Małgorzata 83 33.22 PIEKUT Anna 88 32.84 GREGOROWICZ Paweł 74 27.24) 2:05.73

KAT.D, 200-239 lat

2. AZS UWM Mrs Olsztyn 2 (KUCHARSKA Jowita 80 32.36 GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 33.59 HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 40.56 GABIEC Mariusz 58 29.05) 2:15.56

{AdmirorGallery}masters11{/AdmirorGallery}

II dzień

W przedpołudniowej sesji drugiego dnia mistrzostw do kolekcji olsztyńskich mastersów przybyło kolejnych siedem zlotych medali. Po dwa zdobyli: Mariusz Gabiec i Anna Piekut, po jednym: Małgorzata Polito, Michał Kozikowski i Aleksandra Przybysz. Dwa tytuły wywalczyły elblążanki: Krystyna Opalińska i Beata Karaś. W serii popołudniowej gospodarze kontynuowali piękna serię. Znów na najwyższym stopniu podium stawali: dwukrotnie Małgorzata Polito, Jowita Kucharska, Mariusz Gabiec, Anna Piekut, Anna Goździejewska, Marek Kozikowski i męska szatfeta razy 50 m. dow. Swoje dołozyli elblżanie. Złoto wywalczyli: Ewa Kerner – Mateusiak,  Beata Karaś i Tomasz Gleb.

Kobiety

50 metrów stylem grzbietowym

KAT.B, 30-34 lat

2. KUCHARSKA Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 39.71 316

KAT.H, 60-64 lat

4. KERNER MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elblag 1:02.39 81

KAT.K, 75-79 lat

1. OPALIŃSKA Krystyna 38 Victory Masters Elblag 1:14.68 47

200 metrów stylem klasycznym

KAT.A, 25-29 lat

1. PIEKUT Anna 88 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:30.53

KAT.B, 30-34 lat

1. POLITO Małgorzata 83 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:18.25

KAT.E, 45-49 lat

2. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:34.00

KAT.F, 50-54 lat

5. GOJLIK Danuta 60 Victory Masters Elblag 4:08.53

100 metrów stylem dowolnym

KAT.0, 20-24 lat

3. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:02.71 572

KAT.A, 25-29 lat

9. NYKOWSKA Agata 85 Warsaw Masters Team 1:25.00 229

10. KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elblag 1:44.07 125

KAT.E, 45-49 lat

4. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:14.37 343

200 metrów stylem motylkowym

KAT.A, 25-29 lat

1. PIEKUT Anna 88 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:46.89

KAT.B, 30-34 lat

1. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:27.86

KAT.F, 50-54 lat

1. KARAŚ Beata 62 Victory Masters Elblag 4:07.55

Sztafeta mieszana 4 razy 50 metrów stylem zmiennym

2. AZS UWM Mrs Olsztyn 1 (KUCHARSKA Jowita 80 38.38 PIEKUT Anna 88 33.91 POLITO Małgorzata 83 42.35 PRZYBYSZ Aleksandra 82 34.27) 2:28.91 361

100 metrów stylem klasycznym

KAT.B, 30-34 lat

1. POLITO Małgorzata 83 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:32.83 333

KAT.F, 50-54 lat

5. GOJLIK Danuta 60 Victory Masters Elblag 1:57.62 163

KAT.H, 60-64 lat

2. KERNER MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elblag 2:44.42 59

50 metrów stylem motylkowym

KAT.0, 20-24 lat

2. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Masters Olsztyn 31.53 502

KAT.A, 25-29 lat

4. PIEKUT Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 34.40 387

KAT.B, 30-34 lat

3. KUCHARSKA Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 35.01 367

5. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 40.75 232

100 metrów stylem grzbietowym

KAT.B, 30-34 lat

1. KUCHARSKA Jowita 80 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:24.44 326

KAT.H, 60-64 lat

1. KERNER MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elblag 2:27.33 61

200 metrów stylem dowolnym

KAT.0, 20-24 lat

2. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:16.52

KAT.A, 25-29 lat

9. KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elblag 3:41.52

KAT.B, 30-34 lat

1. POLITO Małgorzata 83 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:46.66

2. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:49.59

KAT.E, 45-49 lat

4. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:47.60

400 metrow stylem zmiennym

KAT.A, 25-29 lat

1. PIEKUT Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 6:10.65 379

KAT.E, 45-49 lat

1. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 6:50.85 278

KAT.F, 50-54 lat

1. KARAŚ Beata 62 Victory Masters Elblag 8:35.39 141

Mężczyźni

50 metrów stylem grzbietowym

KAT.E, 45-49 lat

5. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elblag 33.57 367

9. POZIEMSKI Dariusz 65 AZS UWM Masters Olsztyn 34.39 341

10. MARKOWICZ Piotr 67 AZS UWM Masters Olsztyn 35.85 301

14. ONICHIMOWSKI Dariusz 69 AZS UWM Masters Olsztyn 38.88 236

15. KLAMRA Tomasz 68 AZS UWM Masters Olsztyn 43.62 167

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AZS UWM Masters Olsztyn 33.90 356

4. KALINOWSKI Grzegorz 59 AZS UWM Masters Olsztyn 39.60 223

200 metrów stylem klasycznym

KAT.B, 30-34 lat

1. KOZIKOWSKI Michał 80 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:44.65

KAT.E, 45-49 lat

5. GLEB Tomasz 67 Victory Masters Elblag 3:10.12

KAT.H, 60-64 lat

9. KOZŁOWSKI Tomasz 51 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:56.96

100 metrów stylem dowolnym

KAT.D, 40-44 lat

5 BIELSKI Przemysław 74 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:06.89 344

11 DZIEMIAN Karol 73 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:18.73 211

KAT.E, 45-49 lat

4 MARKOWICZ Piotr 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:05.86 361

6 GLEB Tomasz 67 Victory Masters Elblag 1:06.53 350

KAT.F, 50-54 lat

ŻMIEJKO Wojciech 63 Białystok 1:02.70 418

5 KOŹLIKOWSKI Marek 61 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:12.11 275

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:04.57 383

5. KALINOWSKI Grzegorz 59 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:10.10 299

KAT.I, 65-69 lat

10. HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:39.58 104

200 metrów stylem motylkowym

KAT.E, 45-49 lat

2. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elblag 2:28.50

4. MÓWIŃSKI Grzegorz 69 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:13.05

Sztafeta mieszana 4 razy 50 metrów stylem zmiennym

KAT.B, 120-159 lat

5. AZS UWM Mrs Olsztyn 2 (MARKOWICZ Piotr 67 36.67 KLAMRA Tomasz 68 35.94 KOZIKOWSKI Michał 80 33.97 KOZŁOWSKI Piotr 82 34.78) 2:21.36 288

KAT.C,160-199 lat

5. AZS UWM Mrs Olsztyn 1 (KALINOWSKI Grzegorz 59 36.51 CHODYNA Janusz 67 29.04 GREGOROWICZ Paweł 74 35.90 GABIEC Mariusz 58 30.34) 2:11.79 356

13. AZS UWM Mrs Olsztyn 3 (ONICHIMOWSKI Dariusz 69 39.10 BIELSKI Przemysław 74 36.66MÓWIŃSKI Grzegorz 69 41.40 KOŹLIKOWSKI Marek 61 29.75) 2:26.91 257

100 metrów stylem klasycznym

KAT.E, 45-49 lat

3 CHODYNA Janusz 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:22.35 357

10 MACIESZA Waldemar 65 Victory Masters Elblag 1:43.41 180

KAT.H, 60-64 lat

8. KOZŁOWSKI Tomasz 51 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:46.79 164

50 metrów stylem motylkowym

KAT.D, 40-44 lat

3. GREGOROWICZ Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 29.00 462

11. BIELSKI Przemysław 74 AZS UWM Masters Olsztyn 34.50 274

KAT.E, 45-49 lat

4. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elblag 30.55 395

7. POZIEMSKI Dariusz 65 AZS UWM Masters Olsztyn 31.79 351

11. KLAMRA Tomasz 68 AZS UWM Masters Olsztyn 37.28 217

100 metrów stylem grzbietowym

KAT.E, 45-49 lat

8. ONICHIMOWSKI Dariusz 69 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:22.03 48

200 metrów stylem dowolnym

KAT.D, 40-44 lat

3. GREGOROWICZ Paweł 74 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:12.82

9. BIELSKI Przemysław 74 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:33.26

14. DZIEMIAN Karol 73 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:05.95

KAT.E, 45-49 lat

3. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elblag 2:14.18

11. MÓWIŃSKI Grzegorz 69 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:51.55

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:22.43

KAT.I, 65-69 lat

6. HASSO-AGOPSOWICZ Mare4k8 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:58.41

400 metrów stylem zmiennym

KAT.E, 45-49 lat

1 GLEB Tomasz 67 Victory Masters Elblag 6:30.21 244

KAT.F, 50-54 lat

1 KOŹLIKOWSKI Marek 61 AZS UWM Masters Olsztyn 7:02.10 192

sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

KAT.C,160-199 lat

4. AZS UWM Mrs Olsztyn 2 ( MARKOWICZ Piotr 67 30.08 BIELSKI Przemysław 74 29.82 CHODYNA Janusz 67 28.20 KOZIKOWSKI Michał 80 27.24) 1:55.34 398

9. AZS UWM Mrs Olsztyn 3 (ONICHIMOWSKI Dariusz 69 33.07 KOŹLIKOWSKI Marek 61 31.45 DZIEMIAN Karol 73 34.98 KLAMRA Tomasz 68 31.63) 2:11.13 270

KAT.D, 200-239 lat

1. AZS UWM Mrs Olsztyn 1 (KALINOWSKI Grzegorz 59 +0,97 31.33 GREGOROWICZ Paweł 74 +0,51 27.09 POZIEMSKI Dariusz 65 +0,36 29.16 GABIEC Mariusz 58 +0,42 28.85) 1:56.43 387

{AdmirorGallery}masters12{/AdmirorGallery}

III dzień

Ostatni dzień przyniósł nam kolejne zdobycze i…slowa uznania od przyjaciół z innych ośrodków, którzy mogli spędzic na sportowo czas w tak doskonałych warunkach. Klasę potwierdził Mariusz Gabiec, którzy dolożył kolejne dwa tytuły i zakończył mistrzostwa z dorobkiem 7 złotych krążków. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawała Małgorzata Polito, a ponadto Jowita Kucharska i Andrzej Pasieczny z Elbląga. Mistrzostwa przeszły do historii, ale na pewno pozostana w pamięci wszystkim uczestnikom.

Kobiety

100 metrów stylem motylkowym

KAT.A, 25-29 lat

2. PIEKUT Anna 88 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:17.16 381

KAT.B, 30-34 lat

2. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:33.94 211

KAT.F, 50-54 lat

2. KARAŚ Beata 62 Victory Masters Elblag 1:54.90 115

200 metrów stylem grzbietowym

KAT.B, 30-34 lat

1. KUCHARSKA Jowita 80 AZS UWM Mrs Olsztyn 3:07.32

50 metrów stylem klasycznym

KAT.A, 25-29 lat

3. PIEKUT Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 44.26

KAT.B, 30-34 lat

1. POLITO Małgorzata 83 AZS UWM Masters Olsztyn 42.42 335

KAT.E, 45-49 lat

4. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 46.90 248

KAT.F, 50-54 lat

7. GOJLIK Danuta 60 Victory Masters Elblag 54.76 156

KAT.H, 60-64 lat

5. KERNER MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elblag 1:16.59 57

400 metrów stylem dowolnym

KAT.0, 20-24 lat

2. CHODYNA Monika 92 AZS UWM Masters Olsztyn 4:48.99 566

KAT.A, 25-29 lat

9. KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elblag 7:34.01 146

KAT.B, 30-34 lat

1. POLITO Małgorzata 83 AZS UWM Masters Olsztyn 5:54.45 307

2. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 6:03.00 285

KAT.E, 45-49 lat

2. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 5:52.25 312

KAT.F, 50-54 lat

3. KARAŚ Beata 62 Victory Masters Elblag 7:13.84 167

KAT.H, 60-64 lat

2. KERNER MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elblag 9:23.17 76

Mężczyźni

100 metrów stylem motylkowym

KAT.D, 40-44 lat

3. GREGOROWICZ Paweł 74 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:05.55 439

KAT.E, 45-49 lat

6. MÓWIŃSKI Grzegorz 69 AZS UWM Mrs Olsztyn 1:23.55 212

200 metrów stylem grzbietowym

KAT.E, 45-49 lat

5. MARKOWICZ Piotr 67 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:55.60

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AZS UWM Mrs Olsztyn 2:48.27

50 metrów stylem klasycznym

KAT.B, 30-34 lat

3. KOZIKOWSKI Michał 80 AZS UWM Masters Olsztyn 34.56 459

8. KOZŁOWSKI Piotr 82 AZS UWM Masters Olsztyn 37.63 356

KAT.E, 45-49 lat

4. CHODYNA Janusz 67 AZS UWM Masters Olsztyn 35.92 409

9. ONICHIMOWSKI Dariusz 69 AZS UWM Masters Olsztyn 42.86 240

11. MACIESZA Waldemar 65 Victory Masters Elblag 45.42 202

KAT.H, 60-64 lat

9. KOZŁOWSKI Tomasz 51 AZS UWM Masters Olsztyn 49.21 159

400 metrów stylem dowolnym

KAT.D, 40-44 lat

4. GREGOROWICZ Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 4:56.05 410

8. BIELSKI Przemysław 74 AZS UWM Masters Olsztyn 5:39.05 273

KAT.E, 45-49 lat

1. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elblag 4:49.86 437

5. GLEB Tomasz 67 Victory Masters Elblag 5:26.56 306

6. MARKOWICZ Piotr 67 AZS UWM Masters Olsztyn 5:28.02 301

9. MÓWIŃSKI Grzegorz 69 AZS UWM Masters Olsztyn 6:10.72 209

KAT.F, 50-54 lat

5. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AZS UWM Masters Olsztyn 6:03.80 221

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AZS UWM Masters Olsztyn 5:07.24 367

KAT.I, 65-69 lat

7. HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 AZS UWM Masters Olsztyn 8:48.03 72

Sztafeta mieszana 4 razy 50 metrów stylem zmiennym

KAT.B, 120-159 lat

2. AZS UWM Mrs Olsztyn 1 KUCHARSKA Jowita 80 39.20 PIEKUT Anna 88 33.69 KOZIKOWSKI Michał 80 34.66 GREGOROWICZ Paweł 74 26.45) 2:14.00 338

KAT.C,160-199 lat

7. AZS UWM Mrs Olsztyn (POLITO Małgorzata 83 43.14 PRZYBYSZ Aleksandra 82 41.65 KOZŁOWSKI Piotr 82 47.88 HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 41.11) 2:53.78 155

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

AZS UWM Masters Olsztyn Elbląg Olsztyn pływanie Victory Masters Elbląg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x