MP seniorów Ostrowiec Św. – Niedziela bez podium (open)

Niedziela była ostatnim dniem Indywidualnych Mistrzostw Polski seniorów w pływaniu. Do tego momentuw Ostrowcu Świętkorzyskim reprezentanci Warmii i Mazur, a właściwie dwóch olsztyńskich klubów: AZS UWM i Kormorana zdobyli w kategorii open  siedem medali: 2 srebrne i 5 brązowych. I tak zostało.  W Młodzieżowych MP  zdobyliśmy 5 złotych, oraz po 2 srebrne i brązowe.W ostatnim dniu czwarty na 100 metrów st. klasycznym był Mateusz Pacholczyk, piąty na 1500 m Krzysztof Pielowski i siódma na 800 m Manuela Wikieł.

 

 Nasi medaliści w Mistrzostwach Polski seniorów 2011

Srebrne medale

200 metrów stylem grzbietowym

2. Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn +0,66 2:12.56 834

100 metrów stylem grzbietowym

2. Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn +0,67 1:02.03 822

Brązowe medale

1500 metrów stylem dowolnym

3. Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn +0,80 17:24.83 734

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

3. AZS UWM Olsztyn AZS UWM Olsztyn (Putra Aleksandra 86 2:01.38, Wikieł Manuela SSz 922:07.03 Chodyna Monika 92 2:10.67, Czerniak Monika SR 92 2:09.04) +0,81 8:28.12 752

800 metrów stylem dowolnym

3. Pielowski Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn +0,75 8:06.47 802

50 metrów stylem klasycznym

3. Czerniak Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn +0,72 33.12 728

200 metrów stylem klasycznym

3. Pacholczyk Mateusz 92 Kormoran Olsztyn +0,71 2:17.00 802

 

Medale olsztynian w MP młodzieżowców (5 złotych, 2 srebrne, 2 brązowe)

 

Złote

1500 metrów stylem dowolnym

1.Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 17:24.83 734

50 metrów stylem klasycznym

1.Czerniak Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn +0,72 33.12 728

200 metrów stylem klasycznym

1.Pacholczyk Mateusz 92 Kormoran Olsztyn 2:17.00 802

400 metrów stylem dowolnym

1.Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 4:22.72 754

400 metrów stylem dowolnym

1.Pielowski Krzysztof 91AZS UWM Olsztyn 3:56.72 803

 

Srebrne

1500 metrów stylem dowolnym

2.Chodyna Monika92AZS UWM Olsztyn 17:49.38 684

800 metrów stylem dowolnym

2.Pielowski Krzysztof 91AZS UWM Olsztyn 8:06.47 802

 

Brązowe

200 metrów stylem klasycznym

3.Czerniak Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn 2:39.83 673

400 metrów stylem dowolnym

3.Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn 4:36.03 650

 

Dokumentacja MP 2011

 

I dzień

W pierwszym dniu rozgrywanych w  Ostrowcu Świętokrzyskim Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu reprezentanci AZS UWM Olsztyn zdobyli cztery medale: srebrny: Aleksandra Putra na 200 m st. grzbietowym (uzyskała minimum na MŚ) oraz brązowe: Manuela Wikieł na 1500 metrów, Krzysztof Pielowski na 800 m. i sztafeta pań 4 razy 200 m st. dowolnym. Po wzmocnieniach klub z Kortowa staje się jednym z potentatów w tej dyscyplinie. W relacji młodzieżowców (19-20 lat) Manuela Wikieł zdobyła złoto, a Krzysztof Piecowski srebro, Srebrny krążek (1500 m)i czwarte miejsce  (200 m mot.)wywalczyła też Monika Chodyna, czwarty był Bartosz Hura., szósty Sylwester Borowicz-Skoneczny na 800 m.Były też wysokie lokaty w poszczególnych konkurencjach open jak choćby Oriany Kowalińskiej (Kormoran Olsztyn) – piąte na 200 metrów motylkiem oraz dziesiąte lokaty: Bartosza Hury (AZS UWM) na 1500 m i Marcina Rżyskiego (Kormoran) na 200 metrów stylem motylkowym. W finale B 200 metrów stylem grzbietowym (15 miejsce) popłynął bardzo utalentowany Maciej Falaciński z MOS-u Ełk. W tegorocznych mistrzostwach startujemy znacznie szerszym frontem. Już nie tylko Olsztyn, ale też Elbląg, Pisz, Giżycko i Ełk.

Wyniki finałów

Kobiety

1500 metrów stylem dowolnym

1. Charlos Natalia 93 PZP +0,90 16:55.64 799

2. Zachoszcz Joanna 93 Słowianka Gorzów Wlkp +0,90 17:04.65 778

3. Wikieł Manuela 92 AZS UWM Olsztyn +0,80 17:24.83 734

……………………………………………………………………..

7. Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn +0,83 17:49.38 684

 

200 metrów stylem motylkowym

1. Jędrzejczak Otylia 83 AZS AWF Warszawa +0,84 2:09.34 868

2. Olczak Mirela 93 Słowianka Gorzów Wlkp+0,75 2:10.30 849

3. Sikora Paulina SO 93 UNIA Oświęcim +0,84 2:11.47 827

……………………………………………………………………………..

5. Kowalińska Oriana 93 Kormoran Olsztyn +0,75 2:15.51 755

20. Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn +0,80 2:25.51 610

33. Biedrzycka Iga 97 MKS ROS Pisz +0,77 2:37.02 485

 

200 metrów stylem grzbietowym

1. Tchórz Alicja 92 Słowianka Gorzów Wlkp+0,66 2:10.63 872

2. Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn +0,66 2:12.56 834

Min Mistrzostw Świata

3. Naziębło Klaudia 93 JUVENIA Wrocław +0,67 2:14.40 800

………………………………………………………………………

37. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS Ełk +0,74 2:43.49 444 

 

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1. AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa +0,89 8:22.73 776

2. ZRYW Opole ZRYW Opole +0,85 8:27.69 753

3. AZS UWM Olsztyn AZS UWM Olsztyn (Putra Aleksandra 86 2:01.38, Wikieł Manuela SSz 922:07.03

Chodyna Monika 92 2:10.67, Czerniak Monika SR 92 2:09.04) +0,81 8:28.12 752


 

Mężczyźni

 

800 metrów stylem dowolnym

1. Stańczyk Przemysław 85 MKP Szczecin +0,81 8:02.76 821

2. Zaczyński Karol 91 AZS AWF Katowice +0,77 8:04.71 811

3. Pielowski Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn +0,75 8:06.47 802

………………………………………………………………………….

10. Hura Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn +0,86 8:25.35 716

17. Borowicz Skoneczny Sylwester 92 Kormoran Olsztyn +0,75 8:40.27 656

25. Pasieczny Przemysław 95 ORZEŁ Elbląg +0,76 9:05.76 568

26. Płachta Emil 96 Kormoran Olsztyn +0,83 9:06.44 566

 

200 metrów stylem motylkowym

1. Korzeniowski Paweł 85 AZS AWF Warszawa +0,73 1:55.64 896

2. Cieślak Marcin 92 Warszawianka +0,72 1:58.36 836

3. Kierzkowski Mateusz 87 AZS AWFiS Gdańsk +0,77 2:00.42 794

………………………………………………………………….

10. Rżyski Marcin 94 Kormoran Olsztyn +0,77 2:05.32 704

 

200 metrów stylem grzbietowym

1. Kawęcki Radosław SZG 91 KORNER Zielona G. +0,57 1:56.90 877

2. Wysoczyński Mateusz SK 93 JORDAN Kraków +0,66 2:02.90 755

3. Morawski Krzysztof 94 AQUA 15tka Bydgoszcz+0,62 2:04.27 730

…………………………………………………………

15. Falaciński Maciej 96 UKS MOS Ełk +0,70 2:09.52 645

 

50 metrów stylem dowolnym

1. Czerniak Konrad 89 WISŁA Puławy +0,73 22.11 849

2. Wypych Filip 91 TRÓJKA Łódź +0,72 22.51 805

3. Gąsior Łukasz 86 DELFIN Legionowo +0,69 22.74 780

……………………………………………………………

54. Puciło Piotr 93 AZS UWM Olsztyn +0,80 24.89 595

102. Koszper Maciej 94 ORZEŁ Elbląg +0,79 26.19 511

114. Nowicki Norbert 96 MKS ROS Pisz +0,75 26.74 480

126. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS Ełk +0,89 27.86 424

132. Pacholczyk Mateusz 92 Kormoran Olsztyn +0,73 29.87 344

 

II dzień

Aleksandra Putra, która plywała wiele lat w reprezentacji narodowej Francji, wróciła do Olsztyna i zasiliła AZS UWM Olsztyn. W pierwszym dniu wywalczyła dwa medale, w piątek stanęła znów przed szansą, tym razem na 100 metrów stylem grzbietowym. Po porannych eliminacjach ostrzylismy sobie apetyt na złoto, bo popłynęła najszybciej, ale w finale nie udało sie. Przegrała minimalnie o sześć setnych sekundy i ponownie odebrała srebrny krążek. Natomiast miłą niespodzianke sprawiła Monika Czerniak (AZS UWM), która w eliminacjach była siódma, a w finale finiszowała na trzecim miejscu zdobywając brąz w klasyfikacji open i złoto w rywalizacji młodzieżowej. Piotr Puciło osiągnął najważniejszy cel. Uzyskał minimum na ME juniorów, a przy okazji wygrał finał B na 50 metrów stylem klasycznym.

Wyniki finałów

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

1. Sokołowska Diana 96 JUVENIA Białystok +0,76 2:02.11 792

2. Bernat Aleksandra 90 WARTA Poznań +0,79 2:04.41 748

3. Żukowska Paula SZG 93 ZRYW Opole +0,84 2:04.89 740

……………………………………………………………………………………….

60. Buchalska Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,76 2:22.10 502

50 metrów stylem klasycznym

1. Ścieszko Ewa 90 AZS UŁPŁ Łódź +0,76 32.44 775

2. Ostrowska Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz +0,75 32.96 739

3. Czerniak Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn +0,72 33.12 728

…………………………………………………………………………………….

 

34. Biedrzycka Iga 97 MKS ROS Pisz +0,76 36.15 560

40. Kulla Katarzyna 95 ORZEŁ Elbląg +0,88 36.61 539

49. Terech Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,80 39.27 436

51. Terech Kinga 96 ORZEŁ Elbląg +0,88 42.58 342

100 metrów stylem grzbietowym

1. Tchórz Alicja 92 Słowianka Gorzów Wlkp +0,67 1:01.97 824

2. Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn +0,67 1:02.03 822

3. Naziębło Klaudia 93 JUVENIA Wrocław +0,72 1:02.90 788

…………………………………………………………………………………….

 48. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS Ełk 1:15.78 451

400 metrów stylem zmiennym

1. Urbańska Karolina 92 AZS AWFiS Gdańsk +0,87 4:52.55 781

2. Sikora Paulina SO 93 UNIA Oświęcim +0,87 4:53.20 776

3. Staszkiewicz Katarzyna 90 ŚLĄSK Wrocław +0,77 4:56.52 750

………………………………………………………………………………………….

15. Biedrzycka Iga 97 MKS ROS Pisz +0,80 5:21.02 591

 

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

1. Sławiński Mateusz 86 ŚLĄSK Wrocław +0,74 1:50.56 785

2. Poprawa Michał SO 94 AZS AWF Katowice +0,77 1:51.28 770

3. Bor Radosław SZG 93 KORNER Zielona G. +0,77 1:51.77 760

……………………………………………………………………………………………..

17. Pielowski Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn +0,78 1:55.31 692

19. Hura Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn +0,83 1:55.68 685

42. Borowicz Skoneczny S. 92 Kormoran Olsztyn +0,74 1:59.57 620

44. Kubkowski Bartłomiej 95 MEDYK Giżycko +0,75 1:59.76 617

57. Koszper Maciej 94 ORZEŁ Elbląg +0,75 2:02.33 579

60. Płachta Emil 96 Kormoran Olsztyn +0,71 2:02.64 575

72. Pasieczny Przemysław 95 ORZEŁ Elbląg +0,78 2:05.76 533

82. Nowicki Norbert 96 MKS ROS Pisz +0,78 2:12.75 453

83. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS Ełk +0,86 2:12.98 451

50 metrów stylem klasycznym

1. Szulich Dawid 90 DELFIN Legionowo +0,72 28.20 845

2. Gorczyca Przemysław 90 AZS AWFiS Gdańsk +0,68 28.36 831

3. Wypych Filip 91 TRÓJKA Łódź +0,72 28.77 796

……………………………………………………………………………..

9. Puciło Piotr 93 AZS UWM Olsztyn +0,80 29.24 758 Min-12 ME Jun

 

22. Pacholczyk Mateusz 92 Kormoran Olsztyn +0,72 29.91 708

100 metrów stylem grzbietowym

1. Tarczyński Marcin 90 KAPRY Pruszków +0,67 54.82 850

2. Kawęcki Radosław SZG 91 KORNER Zielona G. +0,56 54.91 846

3. Jankiewicz Krzysztof 91 NAWA Skierniewice +0,63 56.22 788

……………………………………………………………………………….

21. Falaciński Maciej 96 UKS MOS Ełk +0,75 59.84 653

60. Nowicki Norbert 96 MKS ROS Pisz +0,68 1:07.53 455

64. Zieliński Cezary 97 MEDYK Giżycko +0,59 1:14.11 344

 

III dzień

W sobotę dorobek olsztynian powiększył się  o brązowy medal Mateusza Pacholczyka na 200 m. żabką. W eliminacjach olsztynian był pierwszy, ale główny faworyt Sławomir Kuczko w finale pokazał na co go stać. Byliśmy jeszcze w trzech finałach. Krzysztof Pielowski był trzeci, Munela Wikieł piąta, a Aleksandra Putra siódma. Pacholczyk, Pielowski i Wikieł zdobyli złote medale wśród młodzieżowców. Młodsi zawodnicy z innych ośrodków województwa warmińskiego –mazurskiego jeszcze nie kwalifikują się do wyścigów finałowych, ale ustanawiają rekordy życiowe, oswajają się z atmosferą wielkich zawodów i obecnością gwiazd polskiego pływania.

Wyniki finałów

 

Kobiety

100 metrów stylem motylkowym

1. Jędrzejczak Otylia 83 AZS AWF Warszawa +0,79 59.91 819

2. Olczak Mirela 93 Słowianka Gorzów Wlkp +0,74 1:00.58 792

3. Dowgiert Anna 90 ŚLĄSK Wrocław +0,68 1:01.41 760

……………………………………………………………………………………

10. Kowalińska Oriana 93 Kormoran Olsztyn +0,76 1:04.22 665

 

46. Maciesza Agata 96 ORZEŁ Elbląg +1,01 1:14.50 426

47. Terech Kinga 96 ORZEŁ Elbląg +0,88 1:15.10 415

 

200 metrów stylem klasycznym

1. Ostrowska Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz +0,89 2:29.57 822

2. Paluszek Weronika SWr 93 ŚLĄSK Wrocław +0,77 2:30.42 808

3. Bieńkowska Wiktoria SO 93 AZS AWFiS Gdańsk +0,75 2:33.36 762

………………………………………………………………………….

13. Czerniak Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn +0,72 2:39.83 673

 

 

50 metrów stylem grzbietowym\

1. Urbańczyk Aleksandra 87 TRÓJKA Łódź +0,64 28.74 834

2. Naziębło Klaudia 93 JUVENIA Wrocław +0,70 29.13 801

3. Tchórz Alicja 92 Słowianka Gorzów Wlkp +0,61 29.18 797

………………………………………………..

7. Putra Aleksandra 86 AZS UWM Olsztyn +0,66 29.80 748

42. Biedrzycka Iga 97 MKS ROS Pisz +0,73 32.75 564

47. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS Ełk 36.01 424

48. Terech Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,94 36.76 398

 

400 metrów stylem dowolnym

1. Żukowska Paula SZG 93 ZRYW Opole +0,82 4:17.85 797

2. Kilijańska Donata SSz 95 KS KSZO Ostrowiec +0,76 4:18.89 788

3. Charlos Natalia 93 PZP +0,92 4:19.31 784

……………………………………………………………………….

5. Wikieł Manuela SSz 92 AZS UWM Olsztyn +0,82 4:22.72 754

 20. Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn +0,83 4:36.03 650

48. Buchalska Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,86 4:53.35 541

51. Maciesza Agata 96 ORZEŁ Elbląg +0,99 4:55.04 532 

 

200 metrów stylem zmiennym

1. Tchórz Alicja 92 Słowianka Gorzów Wlkp +0,74 2:16.92 782

2. Kowalczyk Anna 88 KORNER Zielona G. +0,81 2:18.96 748

3. Staszkiewicz Katarzyna 90 ŚLĄSK Wrocław +0,75 2:19.19 744

………………………………………………………………………………

19. Biedrzycka Iga 97 MKS ROS Pisz +0,77 2:29.66 598

42. Terech Kinga 96 ORZEŁ Elbląg +0,88 2:46.22 437

 

Mężczyźni

 

100 metrów stylem motylkowym

1. Czerniak Konrad 89 WISŁA Puławy +0,73 52.56 851

2. Babuchowski Marcin 84 TRÓJKA Łódź +0,71 53.48 808

3. Cieślak Marcin 92 Warszawianka +0,72 54.22 775

………………………………………………………..

29. Rżyski Marcin 94 Kormoran Olsztyn +0,75 58.39 621 27.44 30.95

67. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS Ełk +0,81 1:06.01 429 30.94 35.07

 

50 metrów stylem grzbietowym

1. Jankiewicz Krzysztof 91 NAWA Skierniewice +0,61 26.01 789

2. Unold Marcin 86 AZS AWF Katowice +0,61 26.23 769

3. Kawęcki Radosław SZG 91 KORNER Zielona G. +0,60 26.30 763

………………………………………………….

27. Falaciński Maciej 96 UKS MOS Ełk +0,77 28.25 616

59. Nowicki Norbert 96 MKS ROS Pisz +0,63 30.86 472

 

200 metrów stylem klasycznym

1. Kuczko Sławomir 85 AZS AWF Warszawa +0,76 2:13.68 863

2. Szulich Dawid 90 DELFIN Legionowo +0,72 2:16.34 814

3. Pacholczyk Mateusz 92 Kormoran Olsztyn +0,71 2:17.00 802

 

400 metrów stylem dowolnym

1. Korzeniowski Paweł 85 AZS AWF Warszawa +0,81 3:51.70 856

2. Sawrymowicz Mateusz 87 MKP Szczecin +0,85 3:53.21 840

3. Szuba Michał SWr 93 ŚLĄSK Wrocław +0,86 3:56.19 808

…………………………………………………………………………..

4. Pielowski Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn +0,76 3:56.72 803

14. Hura Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn +0,92 4:05.42 721

 33. Borowicz Skoneczny Sylwester 92 Kormoran Olsztyn +0,72 4:10.70 676

36. Rżyski Marcin 94 Kormoran Olsztyn +0,79 4:11.90 666

39. Kubkowski Bartłomiej 95 MEDYK Giżycko +0,79 4:13.40 655

53. Pasieczny Przemysław 95 ORZEŁ Elbląg +0,75 4:20.20 605

55. Płachta Emil 96 Kormoran Olsztyn +0,77 4:21.68 594

59. Koszper Maciej 94 ORZEŁ Elbląg +0,77 4:24.36 576

71. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS Ełk +0,95 4:50.87 433

72. Zieliński Cezary 97 MEDYK Giżycko +0,65 4:52.14 427

 

200 metrów stylem zmiennym

1. Tarczyński Marcin 90 KAPRY Pruszków +0,75 2:01.31 832

2. Cieślak Marcin 92 Warszawianka +0,71 2:01.74 823

3. Jasiński Jakub 87 KORNER Zielona G. +0,74 2:03.57 787

………………………………………………………………………………….

18. Falaciński Maciej 96 UKS MOS Ełk +0,89 2:11.63 651

35. Kubkowski Bartłomiej 95 MEDYK Giżycko +0,77 2:17.74 568

 

IV dzień

W ostatnim dniu nie udało nam sie zdobyć medalu w rywalizacji open, choc w czołówce znalazło się troje olsztynian. Czwarte miejsce na 100 metrów stylem klastcznym zajął Mateusz Pacholczyk (Kormoran), piąty na 1500 metrów był Krzysztof Pielowski, a siódma na 800 m Manuela Wikieł (oboje AZS UWM). Nasz dorobek z całych MP to dwa srebrne i pięć brązowych medali. W tak mocnej konkurencji wynik doskonały, choć marzyło nam się choc jedno zloto. Najbliżej celu była Aleksandra Putra – dwukrotna srebrna medalistka. Natomiast historycznym wydarzeniem był udział większej liczby zawodników z innych ośrodków regionu. Dzieci dorastają i juz mierzą swe siły z seniorami…

Wyniki finałów

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

1. Wilk Katarzyna SK 92 JORDAN Kraków +0,76 55.60 821

2. Staszkiewicz Katarzyna 90 ŚLĄSK Wrocław +0,77 57.00 762

3. Wiecheć Sonia 91 KORNER Zielona G. +0,73 57.05 760

…………………………………………………………………………………

45. Biedrzycka Iga 97 MKS ROS Pisz +0,71 1:02.42 580

62. Maciesza Agata 96 ORZEŁ Elbląg +0,96 1:06.00 491

63. Buchalska Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,81 1:06.12 488

67. Terech Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,84 1:11.08 393

 

100 metrów stylem klasycznym

1. Paluszek Weronika SWr 93 ŚLĄSK Wrocław +0,78 1:10.57 761

2. Ostrowska Agnieszka 90 AZS PWSZ Racibórz +0,82 1:10.75 755

3. Ścieszko Ewa 90 AZS UŁPŁ Łódź +0,69 1:10.88 751

………………………………………………………………………..

11. Czerniak Monika SR 92 AZS UWM Olsztyn +0,72 1:14.34 651

 

29. Biedrzycka Iga 97 MKS ROS Pisz +0,74 1:18.26 558

39. Kulla Katarzyna 95 ORZEŁ Elbląg +0,89 1:21.07 502

43. Terech Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,82 1:27.66 397

44. Terech Kinga 96 ORZEŁ Elbląg +0,87 1:30.43 362

 

50 metrów stylem motylkowym

1. Dowgiert Anna 90 ŚLĄSK Wrocław +0,65 27.16 786

2. Radlińska Marcelina 93 ORKA Zamość +0,72 28.00 717

3. Skrzydło Sara SWr 93 ŚLĄSK Wrocław +0,66 28.14 707

…………………………………………………………………………………….

59. Maciesza Agata 96 ORZEŁ Elbląg +0,91 33.15 432

62. Terech Kinga 96 ORZEŁ Elbląg +0,84 34.33 389 

 

800 metrów stylem dowolnym

1. Żukowska Paula SZG 93 ZRYW Opole +0,80 8:51.37 803

2. Kilijańska Donata SSz 95 KS KSZO Ostrowiec +0,77 8:51.64 802

3. Charlos Natalia 93 PZP +0,91 8:51.66 802

……………………………………………………………

7. Wikieł Manuela SSz 92 AZS UWM Olsztyn +0,84 9:07.41 735

23. Kowalińska Oriana 93 Kormoran Olsztyn +0,76 9:25.70 666

24. Chodyna Monika 92 AZS UWM Olsztyn +0,78 9:27.92 658

38. Buchalska Patrycja 96 ORZEŁ Elbląg +0,80 10:02.45 551

 

Mężczyźni

 

100 metrów stylem dowolnym

1. Czerniak Konrad 89 WISŁA Puławy +0,73 48.76 890

2. Tarczyński Marcin 90 KAPRY Pruszków +0,72 50.79 787

3. Rzadkowski Daniel 94 Olimpijczyk Suwałki +0,75 51.06 775

……………………………………………………………………………..

63. Koszper Maciej 94 ORZEŁ Elbląg +0,74 55.94 589

93. Nowicki Norbert 96 MKS ROS Pisz +0,75 59.08 500

104. Zieliński Cezary 97 MEDYK Giżycko +0,62 1:03.41 404

 

100 metrów stylem klasycznym

1. Szulich Dawid 90 DELFIN Legionowo +0,70 1:01.18 877

2. Kuczko Sławomir 85 AZS AWF Warszawa +0,74 1:03.38 789

3. Rowiński Filip 90 Bielany Warszawa +0,63 1:03.53 783

…………………………………………………….

4. Pacholczyk Mateusz 92 Kormoran Olsztyn +0,73 1:03.90 770

10. Puciło Piotr 93 AZS UWM Olsztyn +0,79 1:04.87 736

 

50 metrów stylem motylkowym

1. Babuchowski Marcin 84 TRÓJKA Łódź +0,70 24.58 759

2. Plutecki Adam 85 KORNER Zielona G. +0,69 24.72 747

3. Lewandowski Maciej 86 MZOS Płock +0,69 24.83 737

……………………………………………………………………………..

56. Rżyski Marcin 94 Kormoran Olsztyn +0,71 27.23 558 

 

1500 metrów stylem dowolnym

1. Sawrymowicz Mateusz 87 MKP Szczecin +0,86 15:00.82 915

2. Korzeniowski Paweł 85 AZS AWF Warszawa +0,98 15:19.73 859

3. Zaczyński Karol 91 AZS AWF Katowice +0,83 15:32.23 825

……………………………………………………

5. Pielowski Krzysztof 91 AZS UWM Olsztyn +0,74 15:40.87 803

14. Hura Bartosz 91 AZS UWM Olsztyn +0,85 16:05.34 743

19. Borowicz Skoneczny Sylwester 92 Kormoran Olsztyn +0,74 16:24.72 700

27. Kubkowski Bartłomiej 95 MEDYK Giżycko +0,90 16:42.74 663

28. Rżyski Marcin 94 Kormoran Olsztyn +0,84 16:49.79 649

36. Płachta Emil 96 Kormoran Olsztyn +0,84 17:16.15 601

37. Pasieczny Przemysław 95 ORZEŁ Elbląg +0,81 17:22.28 590

47. Zieliński Cezary 97 MEDYK Giżycko +0,59 19:19.53 429

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x