MP U15 Gliwice, OOM Drzonków 2014 – Pokazał się tylko Rafał Ciborowski

W Gliwicach zakończyły się Mistrzostwa Polski 15-latków w pływaniu. Jedyna zdobycz to dwa finałowe miejsca Rafała Ciborowskiego z Medyka Gizycko, który był  czwarty na 200 metrów stylem grzebietowym i piąty na dystansie 100 metrów.  Równolegle w Drzonkowie odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17/18 lat), gdzie bylismy  reprezentowani symbolicznie tylko przez Cezarego Zielińskiego z Giżycka. Bez powodzenia.

Gliwice U15

I dzień

Eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

82. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 32.36 394

50 metrów stylem klasycznym

34. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 41.78 351

100 metrów stylem motylkowym

13. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 1:08.62 542 B

200 metrów stylem dowolnym

18. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:16.78 563

50. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.42 468

400 metrów stylem zmiennym

12. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 5:32.52 526 B

Chłopcy

50 metrów stylem klasycznym

22. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 33.16 520

100 metrów stylem motylkowym

26. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.33 486

200 metrów stylem dowolnym

54. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.90 473

60. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:13.58 445

61. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.40 437

200 metrów stylem grzbietowym

5. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:15.10 568 A

32. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:36.90 362

Finały I dnia

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

Finał A

1. GUS Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:03.50 685

2. ADAMIEC Dominika SO 99 Ukp ,,Unia” Oświęcim 1:04.90 641

3. FILIPEK Jagoda 99 WKS Śląsk Wrocław 1:04.91 641

…………………………………….

Finał B

13. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 1:08.79 538

Chłopcy

200 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. STOKOWSKI Kacper 99 UKS G – 8 Bielany 2:06.68 689

2. KIJEWSKI Kasper 99 SALOS Cortile Kielce 2:07.42 677

3. KAŹMIERCZAK Kamil 99 TP Olimpijczyk 2:11.31 619

……………………………………….

4. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:12.40 604

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

II dzień

Eliminacje

Dziewczęta

400 metrów stylem dowolnym

16. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 4:47.66 574 B

46. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:07.18 471

200 metrów stylem klasycznym

34. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.15 362

200 metrów stylem zmiennym

14. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:32.21 569 B

18. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 2:39.27 496 R

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

21. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.83 523

55. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 29.21 452

50 metrów stylem grzbietowym

9. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 29.00 569 B

400 metrów stylem dowolnym

43. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:33.27 522

50. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:35.39 510

53. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:37.50 498

200 metrów stylem klasycznym

26. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:41.88 482

200 metrów stylem zmiennym

31. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.41 481

Finały II dnia

Dziewczęta

Finał A

1. PIECHOTA Paulina 99 Uks 190 Łódź 4:25.34 732

2. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 4:27.42 715

3. LEOŃCZUK Sara 99 UKS G – 8 Bielany 4:30.66 689

Finał B

15. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 4:48.20 571

200 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. GUS Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:24.10 670

2. ADAMCZYK Julia 99 MTP Lublinianka Lublin 2:25.62 650

3. FILIPEK Jagoda 99 WKS Śląsk Wrocław 2:25.82 647

Finał B

9. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:31.64 575

15. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 2:42.95 463

Chłopcy

50 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. GAJDZIŃSKI Konrad 99 MKP Myślibórz 27.86 642

2. OSTROWSKI Karol 99 MKS NEPTUN Stargard Szczeciński 27.97 634

3. KAŹMIERCZAK Kamil 99 Towarzystwo Pływackie OLIMPIJC 28.15 622

Finał B

CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 28.68 588

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

III dzień

Eliminacje

Dziewczęta

200 metrów stylem motylkowym

16. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 2:37.73 460 B

100 metrów stylem dowolnym

20. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:03.67 546

52. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.56 419

64. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.83 380

100 metrów stylem grzbietowym

19. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:12.08 524

100 metrów stylem klasycznym

36. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.07 341

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

71. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.26 471

91. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.41 404

100 metrów stylem grzbietowym

5. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:01.49 602 A

34. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.34 402

100 metrów stylem klasycznym

33. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:14.56 482

Finały III dnia

Dziewczęta

200 metrów stylem motylkowym

Finał A

1. FILIPEK Jagoda 99 WKS Śląsk Wrocław 2:21.37 639

2. GUS Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:22.25 627

3. ADAMIEC Dominika SO 99 Ukp ,,Unia” Oświęcim 2:23.78 608

Finał B

14. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 2:36.96 467

800 metrów stylem dowolnym

1. PIECHOTA Paulina 99 Uks 190 Łódź 9:07.04 735

2. SZATANEK Julia 99 MKP Szczecin 9:18.20 692

3. LEOŃCZUK Sara 99 UKS G – 8 Bielany 9:20.65 683

…………………………………..

35. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 10:40.85 457

Chłopcy

100 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. STOKOWSKI Kacper 99 UKS G – 8 Bielany 58.44 702

2. GAJDZIŃSKI Konrad 99 MKP Myślibórz 59.74 657

3. KIJEWSKI Kasper 99 SALOS Cortile Kielce 1:00.00 648

……………………………………………

5. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:00.84 622

1500 metrów stylem dowolnym

1. KRAWCZYK Paweł 99 Buks Warszawa 16:22.25 697

2. KAŁUŻYŃSKI Antoni 99 UKS”GIM 92 Ursynów” Warszawa 16:24.33 692

3. CHMIELEWSKI Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 16:35.97 668

……………………………..

23. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 18:09.49 510

25. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 18:11.45 508

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Drzonków U-17/18

I dzień

Eliminacje

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

50. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 26.17

200 metrów stylem dowolnym

24. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 1:59.81 617

II dzień

Eliminacje

400 metrów stylem dowolnym

12. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS MEDYK Giżycko 4:09.33 687 B

 

giżycko Kormoran Olsztyn Medyk Giżycko Olsztyn pisz pływanie Roś Pisz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x