O Błękitną Wstęgę Wisły (VI) Toruń 2015 – Olsztyńscy mastersi nadal w formie

W ten weekend (23/24 maja) w Toruniu odbyły się zawody pływackie mastersów O Błękitną Wstęgę Wisły. Startowali zawodnicy ponad 60 klubów w tym również goście zagraniczni. Reprezentanci Aquasfera Masters Olsztyn zdobyli 35 medali (18 15 2) . Po cztery zwycięstwa odniesłi” Paweł Gregorowicz i Michał Kozikowski, trzy  Anna Piekut, dwa Jowita Kucharska i Marek Koźlikowski  po jednym Piotr Markowicz Małgorzata Polito  i męska sztafeta 4 razy 50 m st. zm.

Klasyfikacja medalowa

1. Warsaw Masters Team 35 20 14 69

2. Pregel Rosja 30 20 20 70

3. TS Olimpia Poznań 23 8 4 35

4. Toruń Multisport Team 21 22 25 68

5. Aquasfera Masters Olsztyn 18 15 2 35

6. Gdynia Masters 15 13 7 35

7. Takas Litwa 15 10 4 29

8. Weteran Zabrze 14 1 1 16

9. UTW „Masters Zgierz 13 2 – 15

10. Masters Białystok 11 2 8 21

Wyniki

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

A

7. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elblag 1:32.59 250

B

2. Przybysz Aleksandra 82 Aquasfera Masters Olsztyn 1:14.82 453

200 metrow stylem zmiennym

A

1. Piekut Anna 88 Aquasfera Masters Olsztyn 2:50.08 596

C

2. Kucharska Jowita 80 Aquasfera Masters Olsztyn 2:58.33 540

50 metrow stylem motylkowym

A

2. Piekut Anna 88 Aquasfera Masters Olsztyn 34.20

B

7. Przybysz Aleksandra 82 Aquasfera Masters Olsztyn 39.10 410

200 metrów stylem klasycznym

B

2. Polito Małgorzata 83 Aquasfera Masters Olsztyn 3:11.99 538

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

AG 120 – 159

2. Aquasfera Masters Olsztyn 1 (Kucharska Jowita 80 38.28 Piekut Anna 88 33.89 Polito Małgorzata 83 41.70 Przybysz Aleksandra 82 33.58) 2:27.45

800 metrów stylem dowolnym

A

4. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elblag 14:27.61 263

B

2. Polito Małgorzata 83 Aquasfera Masters Olsztyn 11:32.67 581

100 metrów stylem zmiennym

C

1. Kucharska Jowita 80 Aquasfera Masters Olsztyn 1:21.23

200 metrów stylem dowolnym

A

4. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elblag 3:22.32

B

1. Polito Małgorzata 83 Aquasfera Masters Olsztyn 2:38.57

2. Przybysz Aleksandra 82 Aquasfera Masters Olsztyn 2:45.39

100 metrów stylem motylkowym

A

1. Piekut Anna 88 Aquasfera Masters Olsztyn 1:16.12 36.27 39.85

B

2. Przybysz Aleksandra 82 Aquasfera Masters Olsztyn 1:29.55

50 metrów stylem dowolnym

A

6. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elblag 42.81

C

1. Kucharska Jowita 80 Aquasfera Masters Olsztyn 31.71

100 metrów stylem klasycznym

B

2. Polito Małgorzata 83 Aquasfera Masters Olsztyn 1:29.15

400 metrów stylem zmiennym

A

1. Piekut Anna 88 Aquasfera Masters Olsztyn 6:00.75

{AdmirorGallery}aq765{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

C

6. Konopacki Piotr 78 Aquasfera Masters Olsztyn 1:02.94 545 29.68 33.26

10. Lemańczyk Maciej 77 Aquasfera Masters Olsztyn 1:27.06 206 41.35

D

1. Gregorowicz Paweł 74 Aquasfera Masters Olsztyn 56.83 769 27.15 29.68

4. Bielski Przemysław 74 Aquasfera Masters Olsztyn 1:04.29 531 30.80 33.49

7. Dziemian Karol 73 Aquasfera Masters Olsztyn 1:18.61 290 38.00 40.61

50 metrów stylem klasycznym

C

1. Kozikowski Michał 80 Aquasfera Masters Olsztyn 34.02 611

200 metrów stylem zmiennym

E

1. Markowicz Piotr 67 Aquasfera Masters Olsztyn 2:47.22 545

4. Mówiński Grzegorz 69 Aquasfera Masters Olsztyn 3:17.71 330

F

1. Koźlikowski Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 3:00.80 494

100 metrów stylem grzbietowym

C

3. Konopacki Piotr 78 Aquasfera Masters Olsztyn 1:14.68 496

50 metrow stylem motylkowym

B

4. Stępień Jakub 83 Aquasfera Masters Olsztyn 35.62 264

D

3. Bielski Przemysław 74 Aquasfera Masters Olsztyn 33.33 428

6. Dziemian Karol 73 Aquasfera Masters Olsztyn 40.62 236

200 metrow stylem klasycznym

C

1. Kozikowski Michał 80 Aquasfera Masters Olsztyn 2:41.79 683

F

3. Koźlikowski Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 3:16.30 489

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

AG 120 – 159

1. Aquasfera Masters Olsztyn (Konopacki Piotr 78 33.46 Gregorowicz Paweł 74 29.26 Kozikowski Michał 80 34.95 Stępień Jakub 83 28.80) 2:06.47

800 metrów stylem dowolnym

D

1. Gregorowicz Paweł 74 Aquasfera Masters Olsztyn 9:34.93 704

E

5. Markowicz Piotr 67 Aquasfera Masters Olsztyn 11:05.01 477

100 metrów stylem zmiennym

C

1. Kozikowski Michał 80 Aquasfera Masters Olsztyn 1:09.64

E

4. Markowicz Piotr 67 Aquasfera Masters Olsztyn 1:16.51

200 metrów stylem dowolnym

C

4. Lemańczyk Maciej 77 Aquasfera Masters Olsztyn 3:17.03

D

2. Bielski Przemysław 74 Aquasfera Masters Olsztyn 2:27.23

4. Dziemian Karol 73 Aquasfera Masters Olsztyn 2:56.77

F

4. Koźlikowski Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 2:35.70

50 metrów stylem grzbietowym

C

5. Konopacki Piotr 78 Aquasfera Masters Olsztyn 32.94

100 metrów stylem motylkowym

D

1. Gregorowicz Paweł 74 Aquasfera Masters Olsztyn 1:02.93 29.42 33.51

E

2. Mówiński Grzegorz 69 Aquasfera Masters Olsztyn 1:25.00

50 metrów stylem dowolnym

B

5. Stępień Jakub 83 Aquasfera Masters Olsztyn 29.56

C

5. Konopacki Piotr 78 Aquasfera Masters Olsztyn 27.66

D

5. Bielski Przemysław 74 Aquasfera Masters Olsztyn 29.68

100 metrów stylem klasycznym

C

1. Kozikowski Michał 80 Aquasfera Masters Olsztyn 1:15.68

6. Lemańczyk Maciej 77 Aquasfera Masters Olsztyn 1:45.49

D

4. Dziemian Karol 73 Aquasfera Masters Olsztyn 1:38.04

400 metrów stylem zmiennym

C

2. Kozikowski Michał 80 Aquasfera Masters Olsztyn 5:37.10

D

1. Gregorowicz Paweł 74 Aquasfera Masters Olsztyn 5:17.83

E

2. Markowicz Piotr 67 Aquasfera Masters Olsztyn 6:17.33

F

1. Koźlikowski Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 6:40.71

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn pływanie sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x