O Puchar Burmistrza Giżycka 2021 – Jubileusz Medyka na sportowo

Fot. mks medyk giżycko facebook
W weekend (8/9 maja) odbyły się 17 Wiosenne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Giżycka. To sportowa okazja do uczczenia 20-lecia działalności MKS Medyk. W imprezie startowało ponad 400 zawodniczek i zawodników z 31 klubów, w tym siedem sekcji z województwa warmińsko-mazurskiego. Rywalizacja przebiegała w wielu kategoriach wiekowych, do podziału było mnóstwo medali. W tej klasyfikacji  z sekcji Warmii i Mazur najlepiej wypadł MTP Kormoran, który zajął 3 miejsce zdobywając 49 medali (10 złotych 25 srebrnych i 33 brązowe). Tuż za nim uplasował się Swimland Olsztyn -  46 medali (17 złotych 13 srebrnych i 16 brązowych).

Po cztery złote medale zdobyli: Monika Kułakowska (Swimland Olsztyn), Kornel Pardo (Frog Giżycko), Michał Rżyski (Kormoran Olsztyn) i Julia Zbutowicz (Swimland Olsztyn), po trzy złote: Martyna Pieńkowska (Płetwal Szczytno) i Kajetan Misiewicz (Jedynka Elbląg)

W prowadzonej klasyfikacji na najlepszych zawodników poszczególnych kategorii (suma punktów w trzech konkurencjach) zwycięstwa odnieśli: w U11 Szymon Budzisz (Kormoran Olsztyn) w U13 Marcel Jureko (Jedynka Elbląg) i Julia Zbutowicz (Swimland Olsztyn), w U15: Michał Rżyski (Kormoran Olsztyn) i Magdalena Lis (Swimland Olsztyn) i w U18 Monika Kułakowska (Swimland Olsztyn) W U12 trzecie miejsce zajęła Zoja Dzik (Swimland), a drugie Kajetan Misiewicz (Jedynka Elbląg), w U14 trzeci był Adrian Malinowski (Kormoran Olsztyn), w U16, trzecie miejsca zajęli również: w U16 Jędrzej Turliński (Medyk Giżycko) oraz w U17 Julia Wiszniewska (Swimland (Olsztyn)

Najlepsze rezultaty (wg punktów w swoich grupach wiekowych uzyskali: Magdalena Lis (Swimland Olsztyn) w U15 na 100 metrów stylem dowolnym 1.00.91, Iga Grygieńcza (Swimland Olsztyn) w U17 na 50 metrów stylem motylkowym 30.23, Monika Kułakowska (Swimland Olsztyn) w U18 na 50 metrów stylem motylkowym 30.10, Szymon Budzisz (Kormoran Olsztyn) w U11 na 100 metrów stylem dowolnym 1.12.18. Marcel Jureko (Jedynka Elbląg) w U13 na 100 metrów stylem klasycznym 1.13.64 i Michał Rżyski (Kormoran Olsztyn) w U15 na 400 metrów stylem dowolnym 4.23.41

Klasyfikacja medalowa

1. MKS Ochota Warszawa 24 19 6 49

2. GKS ,,CARTUSIA” w Kartuzach 22 20 10 52

3. MTP Kormoran Olsztyn 19 25 33 77

4. SWIMLAND Olsztyn 17 13 16 46

5. Buks 17 10 4 31

6. KP Płetwal Mława 13 11 14 38

7. WOPR Malbork 3 8 7 28

8. UKP Jedynka Elbląg 9 6 10 25

9. UKS ,,Frog” Giżycko 9 3 9 21

10. UKS OMEGA Sokółka 6 5 4 15

…………………………………..

11. KS Płetwal Szczytno 6 4 1 11

16. MKS Medyk Giżycko 2 6 7 15

23. UKS MOS Ełk 1 1- 2

26. SSP ,,Orka” Iława -1 2 3

Dziewczęta

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

5.GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:19.84 249

6.SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.02 229

8.ZIELIŃSKA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:26.75 194

11.ZALEWSKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:28.49 183

13.DZIAPKA, Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.38 171

14.MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:30.88 169

19.KOZOŃ, Wiktoria 10 UKP Jedynka Elbląg 1:33.90 153

20.MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:34.09 152

22.FLOREK, Alicja 11 UKP Jedynka Elbląg 1:38.83 131

23.PSTRĄGOWSKA, Lilianna 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.60 128

24.SZMIT, Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:39.79 127

25.RÓŻALSKA, Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 1:39.94 127

26.KLUGE, Amelia 11 UKP Jedynka Elbląg 1:40.20 126

28.KIRAGA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:40.88 123

30.ŚLIWA, Oliwia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:43.30 115

31.ROMANOWSKA, Weronika 10 SWIMLAND Olsztyn1:45.24 108

32.SYLWESTRZAK, Pola 11 MKS Medyk Giżycko 2:11.20 56

12 lat

2.DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 1:09.08 384

3.KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 1:09.44 378

5.TRZESZCZKOWSKA, Dominika 09 SWIMLAND Olsztyn 1:14.78 303

6.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.33 296

7.MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.36 274

8.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 1:17.80 269

9.ZIELIŃSKA, Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 1:18.10 266

13.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 1:21.87 231

14.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.24 228

16.CICHOWSKA, Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg 1:23.52 217

17.SOŃTA, Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.95 214

18.SUŁEK, Kaja 09 UKP Jedynka Elbląg 1:26.84 193

19.SOŃTA, Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.22 184

20.MARGULEWICZ, Laura 09 UKP Jedynka Elbląg 1:29.03 179

22.OLSZEWSKA, Maria 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:35.60 145 43.

13 lat

1.ZBUTOWICZ, Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 1:04.35 476

7.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:10.59 360

8.ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.27 350

9.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.24 322

10.RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 1:15.69 292

18.BELKA, Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:28.83 181

19.CZERWIŃSKA, Nadia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:30.74 169

14 lat

7.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.48 412

9.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 1:08.94 3874

11.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 1:09.60 376

13.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:11.19 351

14.URBAŃSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.13 338

15.DĄBROWSKA, Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 1:13.20 323

15 lat

1.LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 1:00.91 561 28.9731.94

2.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 1:04.03 483

5.SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.11 419

16 lat

2.MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 1:02.27 525

18 lat i starsi

1.ŁABAJ, Zuzanna 03 SWIMLAND Olsztyn 1:04.89 464

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat

7.ZIELIŃSKA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 42.51 220

10.NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 43.48 205

11.GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 43.54 204

14.LUBERA, Hanna11UKS ,,Frog” Giżycko4 5.18 183

16.KOZOŃ, Wiktoria 10 UKP Jedynka Elbląg 47.26 160

18.FLOREK, Alicja 11 UKP Jedynka Elbląg 51.09 126

19.BEŁBOT, Wiktoria 11 UKS ,,Frog” Giżycko 52.90 114

21.SYLWESTRZAK, Pola 11 MKS Medyk Giżycko 57.45 89

22.WIŚNIEWSKA, Weronika 11 MKS Medyk Giżycko1:01.47 72

23.OBUCHOWSKA, Lena 13 UKS ,,Frog” Giżycko 1:03.24 66

24.KUKULSKA, Lena 12 MKS Medyk Giżycko 1:08.41 52

12 lat

2.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 40.12 261

3.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 40.37 257

4.CICHOWSKA, Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg 40.96 246

5.WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 41.35 239

9.DUDEK, Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 42.91 214

10.LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 43.11 211

11.MARGULEWICZ, Laura 09 UKP Jedynka Elbląg 43.15 210

12.BIESIEKIERSKA, Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 43.89 200

14.NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 MTP Kormoran Olsztyn 55.17 100

15.ANSZCZAK, Monika 09 MTP Kormoran Olsztyn 57.28 90

16.BORAWSKA, Julia 09 MKS Medyk Giżycko1:07.75 54

13 lat

1.MUSIAŁ, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 34.20 422

2.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 37.45 322

3.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.60 318

4.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 38.12 305

8.BELKA, Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 46.77 165

10.CZERWIŃSKA, Nadia08UKP Jedynka Elbląg 49.85 136

14 lat

3.KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 32.52 491

5.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.59 375

7.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 36.85 338

9.POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 37.88 311

15 lat

1.LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 31.41 545

3.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.84 399

18 lat i starsi

1.KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 32.15 509

3.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 36.48 348

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

3.NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko1:28.61 259

7.SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.29 237

9.NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:36.66 199

13.MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:40.12 179

15.MYŚLIŃSKA, Martyna10UKS ,,Frog” Giżycko 1:42.08 169

16.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.52 162

18.ZALEWSKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:44.89 156

19.ROMANOWSKA, Weronika 10 SWIMLAND Olsztyn 1:53.66 122

20.SZMIT, Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko1:57.30 111

12 lat

3.GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko1:22.25 324

4.STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.55 309

5.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.26 301

7.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn1:32.83 225

7.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.83 225

9.SOŃTA, Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn1:36.9819744.7852.20

10.ZABOROWSKA, Maja 09 KP Płetwal Mława1:38.9318646.7152.22

11.FRĄCKIEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn 1:41.42 172

13.OLSZEWSKA, Maria 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:49.69 136

14.NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.61 105

13 lat

3.JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:21.44 334

4.ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.70 319

7.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.94 186

14 lat

3.ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.32 405

4.URBAŃSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.73 369

5.BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.33 348

6.CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.49 333

8.KOSIOREK, Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 1:24.30 301

15 lat

2.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.29 498

3.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.94 484

4.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 1:12.65 470

7.WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.62 308

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

3.NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 43.38 285

6.ŚLIWA, Oliwia 10 UKP Jedynka Elbląg 47.29 220

12.LUBERA, Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 51.23 173

15.KIRAGA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 52.56 160

17.DZIAPKA, Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 53.42 152

18.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 53.73 150

21.PSTRĄGOWSKA, Lilianna 10 MTP Kormoran Olsztyn 54.42 144

24.KLUGE, Amelia 11 UKP Jedynka Elbląg 55.95 133

25.RÓŻALSKA, Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 57.691 21

26.BEŁBOT, Wiktoria 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:03.29 91

27.WIŚNIEWSKA, Weronika 11 MKS Medyk Giżycko 1:11.45 63

28.OBUCHOWSKA, Lena 13 UKS ,,Frog” Giżycko 1:15.08 55

12 lat

1.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 39.03 391

3.KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 41.18 333

4.TRZESZCZKOWSKA, Dominika 09 SWIMLAND Olsztyn 42.57 301

6.DUDEK, Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 46.37 233

7.SUŁEK, Kaja 09 UKP Jedynka Elbląg 47.02 224

8.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 47.77 213

12.ANSZCZAK, Monika 09 MTP Kormoran Olsztyn 49.51 191

13.FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 52.25 163

18.BORAWSKA, Julia 09 MKS Medyk Giżycko 1:14.65 55

13 lat

1.ZBUTOWICZ, Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 36.41 482

5.RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 41.06 336

14 lat

3.CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.24 385

5.GRITZNER, Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 41.10 335

6.DĄBROWSKA, Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg 41.57 324

8.JUCHNIEWICZ, Maja 07 MKS Medyk Giżycko 42.06 313

9.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 42.60 301

10.POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 45.19 252

15 lat

2.WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 41.45 327

17 lat

1.WISZNIEWSKA, Julia 04 SWIMLAND Olsztyn 42.76 297

18 lat i starsi

1.KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 35.75 509

2.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 40.77 343

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

4.STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.86 286

5.GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko1:24.35 271

13 lat

1.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko1:16.61 362

3.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.36 313

5.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.95 129

14 lat

2.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.19 470

5.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.51 378

6.CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.78 320

7.GRITZNER, Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 1:21.84 297

16 lat

3.MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 1:17.76 346

18 lat i starsi

2.ŁABAJ, Zuzanna 03 SWIMLAND Olsztyn1:18.26 339

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

3.DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 2:37.30 345

4.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.25 339

6.ZIELIŃSKA, Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 2:50.42 272

7.MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.13 268

10.SOŃTA, Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.27 229

11.CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.87 190

13 lat

3.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:31.46 387

4.MUSIAŁ, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 2:34.79 363

5.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 2:35.51 358

6.JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:38.05 341

14 lat

3.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.61 494

5.CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.31 404

7.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:36.60 350

8.JUCHNIEWICZ, Maja 07 MKS Medyk Giżycko 2:50.70 270

15 lat

1.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.28 543

2.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.52 541

4.SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:27.44 420

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 2:54.72 317

3.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.63 248

5.LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 3:20.06 211

6.BIESIEKIERSKA, Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.94 196

13 lat

3.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 2:54.70 317

4.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.78 296

5.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 3:08.42 253

14 lat

3.ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.32 396

4.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.63 386

5.BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.71 386

6.KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 2:44.11 383

15 lat

1.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.07 398

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

3.NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:33.28 298

4.SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.25 255

9.ŚLIWA, Oliwia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:45.86 204

5.MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko1:53.34 166

6.ZALEWSKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:55.01 159

7.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.42 157

22.DZIAPKA, Lena 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.71 144

4.BEŁBOT, Wiktoria 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:59.73 141

25.PSTRĄGOWSKA, Lilianna 10 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.55 135

26.KLUGE, Amelia 11 UKP Jedynka Elbląg 2:04.79 124

27.RÓŻALSKA, Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 2:06.78 119

28.OBUCHOWSKA, Lena 13 UKS ,,Frog” Giżycko2:46.95 52

12 lat

2.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:27.07 367

3.TRZESZCZKOWSKA, Dominika 09 SWIMLAND Olsztyn 1:33.36 298

6.DUDEK, Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg1:41.51 231 46.6154.90

7.WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.29 226

9.SUŁEK, Kaja 09 UKP Jedynka Elbląg 1:44.48 212

11.MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.13 202

12.CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.40 201

14.FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.48 189

16.ANSZCZAK, Monika 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.33 175

18.MARGULEWICZ, Laura 09 UKP Jedynka Elbląg 1:55.13 158

23.BIESIEKIERSKA, Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.97 147

13 lat

1.ZBUTOWICZ, Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 1:19.50 482

3.RAK-ŁUKAWSKA, Maja 0 8SWIMLAND Olsztyn 1:26.14 379

5.ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.25 341

10.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.30 158

14 lat

5.JUCHNIEWICZ, Maja 07 MKS Medyk Giżycko 1:32.87 302

6.DABROWSKA, Lena 07 KP Płetwal Mława 1:32.99 301

7.DĄBROWSKA, Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 1:34.20 290

15 lat

2.WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.62 315

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

3.SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 41.21 207

6.NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 44.80 161

9.LECH, Michalina 10 MTP Kormoran Olsztyn 46.26 146

10.MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 46.43 144

11.KOZOŃ, Wiktoria 10 UKP Jedynka Elbląg 49.701 18

12.SZMIT, Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:00.33 65

12 lat

3.GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 36.40 300

4.STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 36.89 288

5.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 38.67 250

6.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 41.78 198

7.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 43.06 181

8.SOŃTA, Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 43.79 172

9.ZIELIŃSKA, Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 45.66 152

10.CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 46.44 144

11.SOŃTA, Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 47.11 138

13 lat

1.ZBUTOWICZ, Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 30.57 507

2.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 33.83 374

3.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 35.32 328

4.GLUBA, Roksana 08 MUKS ”Piętnastka” 35.70 318

5.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 37.63 271

6.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 37.72 270

7.JURGIEL, Amelia 08 UKS OMEGA Sokółka 39.48 235

8.SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 45.21 156

14 lat

2.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 31.16 478

4.KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 31.45 465

6.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.61 381

7.CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.44 354

8.AWDZIEJ, Oliwia 07 UKS ,,Batory” 34.51 352

9.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 34.67 347

10.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 34.80 343

11.KOSIOREK, Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 35.03 337

12.URBAŃSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.34 328

15 lat

1.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.72 346

3.NOJMAN, Maja 06 SSP ,,Orka” Iława 35.64 320

16 lat

3.MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 32.23 432

17 lat

1.GRYGIEŃCZA, Iga 04 SWIMLAND Olsztyn 29.87 543

3.WISZNIEWSKA, Julia 04 SWIMLAND Olsztyn 33.84 373

18 lat i starsi

1.KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 30.10 531

3.ŁABAJ, Zuzanna 03 SWIMLAND Olsztyn 32.14 436

4.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 37.83 267

5.WIŚNIEWSKA, Sandra 03 SSP ,,Orka” Iława 38.72 249

50 metrów stylem dowolnym

11 lat

7.GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 36.30252

9.ZIELIŃSKA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 37.55 227

10.NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 37.78 223

13.ZALEWSKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 39.56 194

15.KOZOŃ, Wiktoria 10 UKP Jedynka Elbląg 40.96 175

18.KIRAGA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 42.87 153

20.FLOREK, Alicja 11 UKP Jedynka Elbląg 43.05 151

22.ROMANOWSKA, Weronika 10 SWIMLAND Olsztyn 43.78 143

25.KLUGE, Amelia 11 UKP Jedynka Elbląg 44.73 134

26.ŚLIWA, Oliwia 10 UKP Jedynka Elbląg 45.00 132

28.RÓŻALSKA, Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 46.19 122

30.BEŁBOT, Wiktoria 11 UKS ,,Frog” Giżycko 48.00 109

32.OBUCHOWSKA, Lena 13 UKS ,,Frog” Giżycko 1:04.98 43

33.KUKULSKA, Lena 12 MKS Medyk Giżycko 1:12.59 31

12 lat

1.KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 30.90 408

2.DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 30.91 408

6.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 34.38 296

7.ZIELIŃSKA, Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 34.77 286

8.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 35.83 262

9.LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 35.94 259

13.DUDEK, Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 36.93 239

15.CICHOWSKA, Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg 37.33 231

16.SUŁEK, Kaja 09 UKP Jedynka Elbląg 37.81223

17.LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 38.04 219

18.SOŃTA, Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 38.21 216

19. MARGULEWICZ, Laura 09 UKP Jedynka Elbląg 39.24 199

22.OLSZEWSKA, Maria 09 UKS ,,Frog” Giżycko 41.95163

23.FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 42.52 156

24.NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 MTP Kormoran Olsztyn 44.28 138

26.ANSZCZAK, Monika 09 MTP Kormoran Olsztyn 47.05 115

13 lat

4.RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 31.67 379

6.KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 34.00 306

11.BELKA, Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 37.37 231

12.CZERWIŃSKA, Nadia 08 UKP Jedynka Elbląg 39.23 199

14 lat

6.STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 31.01 404

9.WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 31.21 396

11.GRITZNER, Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 32.22 360

12.KOSIOREK, Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 32.26 359

15.DĄBROWSKA, Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 32.86 339

16.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 32.87 339

17.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.20 329

19.POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 34.58 291

15 lat

3.SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 31.25 395

5.NOJMAN, Maja 06 SSP ,,Orka” Iława 33.11 332

16 lat

3.MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 29.28 480

6.ŻELAZNA, Maria 05 SSP ,,Orka” Iława 31.44 387

17 lat

1.GRYGIEŃCZA, Iga 04 SWIMLAND Olsztyn 28.45 523

2.WISZNIEWSKA, Julia 04 SWIMLAND Olsztyn 32.29 358

4.ZALEWSKA, Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 36.50 247

18 lat i starsi

1.KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 28.55 518

2.ŁABAJ, Zuzanna 03 SWIMLAND Olsztyn 29.49 470

3.WIŚNIEWSKA, Sandra 03 SSP ,,Orka” Iława 32.57 348

4.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 33.88 310

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

8.ZIELIŃSKA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:32.39 209

10.NITSCHKA, Olga10UKS ,,Frog” Giżycko1:33.78 200

11.GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:34.73 194

12.OSICZKO, Kaja 11 MKS Ochota Warszawa 1:35.70 188

13.MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:36.12 186

16.DZIAPKA, Lena10MTP Kormoran Olsztyn 1:41.35 158

18.ROMANOWSKA, Weronika 10 SWIMLAND Olsztyn 1:49.10 127

19.SZMIT, Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:51.97 117

20.KIRAGA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:52.70 115

21.PSTRĄGOWSKA, Lilianna 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.09 108

22.SYLWESTRZAK, Pola 11 MKS Medyk Giżycko 2:07.80 79

23.WIŚNIEWSKA, Weronika 1 1MKS Medyk Giżycko 2:16.96 64

24.KUKULSKA, Lena 12 MKS Medyk Giżycko 2:30.97 48

12 lat

1.KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 1:22.81 291

3.STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.03 269

4.OSTASZEWSKA, Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 1:27.17 249

5.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno1:28.94 235

6.LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 1:31.09 218

7.CICHOWSKA, Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg1:31.39 216

8.ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.50 215

12.BIESIEKIERSKA, Olga 0 9MTP Kormoran Olsztyn 1:35.63 189

15.OLSZEWSKA, Maria 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:51.57 119

16.NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.86 96

13 lat

1.MUSIAŁ, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn1 :14.94 392

4.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.53 316

5.ULISZEWSKA, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:21.10 310

6.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:21.24 308

8.BELKA, Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:40.30 163

9.CZERWIŃSKA, Nadia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:49.33 126

14 lat

3.ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.79 379

4.KUBERA, Helen 07 UKP Jedynka Elbląg 1:15.86 378

5.BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.49 369

6.ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.95 362

7.URBAŃSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.10 334

8.POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:23.87 280

15 lat

1.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 1:12.33 437

3.ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.91 393

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

3.GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 2:53.57 346 37.9846.

4.STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.51 312

5.TRZESZCZKOWSKA, D.09 SWIMLAND Olsztyn 3:09.03 267

6.WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.97 236

7.MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.33 212

8.SOŃTA, Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn3 :26.77 204

9.ŻMUDZIŃSKA, Milena 09 KS Barrakuda Gdańsk 3:29.22 197

13 lat

1.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:45.36 400

2.MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.92 321

14 lat

3.BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.57 371

15 lat

1.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.93 505

2.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.95 486

3.LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 2:35.17 484

4.WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 2:37.11 466

17 lat

2.ZALEWSKA, Joanna 0 4MKS Medyk Giżycko 3:24.81 210

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 3:06.58 375

4.DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn3 :25.53 280 46.6252.755

5.WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.78 239

13 lat

4.JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:16.01 323

14 lat

2.ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.45 443

3.CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.75 405

4.GRITZNER, Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 3:08.99 361

6.JUCHNIEWICZ, Maja 07 MKS Medyk Giżycko 3:13.98 333

15 lat

2.WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.30 337

400 metrów stylem dowolnym

13 lat

4.SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:22.30 382

5.ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:36.76 335

6.SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:50.97 296

14 lat

4.DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:56.00 493

5.KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:06.85 443

6.CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:07.00 442

8.PAZIK, Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 5:27.21 365

15 lat

1.BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:46.66 543

2.KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:49.19 529

4.SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:05.06 450

6.LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 5:12.33 420

16 lat

2.ŻELAZNA, Maria 05 SSP ,,Orka” Iława 5:35.13 340

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

1.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.18 241

7.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.49 180

13.KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.77 138

14.KŁOSOWSKI, Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 1:28.14 132

16.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:29.51 126

19.JUREKO, Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 1:34.17 108

20.GAJEWSKI, Wojciech 11 MKS Ochota Warszawa1:35.44104

21.BARTNICKI, Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 1:35.60 103

22.KIEŁKOWSKI, Rafał 11 UKP Jedynka Elbląg1:35.80 103

23.ZABOROWSKI, Borys 10 UKP Jedynka Elbląg 1:37.24 98

24.NOWAK, Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:38.29 95

25.SOBOLEWSKI, Krzysztof 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.37 89

26.JABŁOŃSKI, Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 1:40.66 88

27.WĄSIK, Wojciech 10 KS Płetwal Szczytno 1:41.20 87

29.ZAWODNIAK, Michał 10 UKP Jedynka Elbląg 1:44.71 79

30.SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:46.56 75

31.MISIEWICZ, Franciszek 12 UKP Jedynka Elbląg 1:47.87 72

32.WAWRZOS, Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:10.27 41

33.DYBIKOWSKI, Paweł 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:11.13 40

12 lat

1.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.60 218

2.PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg1:14.97 215

4.KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.83 200

6.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.07 170

7.WALCZAK, Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 1:21.97 164

8.KOWALSKI, Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 1:23.38 156

9.ZDROJEWSKI, Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.62 144

10.MODZELEWSKI, Jan 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:26.08 142

11.DERDA, Michał 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:27.05 137

12.RYBAK, Aleksander 09 UKP Jedynka Elbląg 1:32.62 114

13 lat

2.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 1:04.78 333

3.SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:04.93 331

5.DĄBROWSKI, Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 1:11.73 245

13.STASIEŁOWICZ, Rafał 08 UKP Jedynka Elbląg 1:31.32 119

14.MAJ, Jan 08 UKP Jedynka Elbląg 1:35.74 103

14 lat

3.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 58.91 443

4.MALINOWSKI, Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 59.67 427

5.DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 1:01.87 383

12.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.51 282

13.WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1:13.62 227

15 lat

1.MICKIEWICZ, Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 1:00.13 417

3.DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.04 399

4.CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.31 393

8.OLSZEWSKI, Jan 06 UKS ,,Frog” Giżycko1:10.59 258

9.BARTNICKI, Cyprian 06 UKP Jedynka Elbląg 1:10.99 253

16 lat

4.WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 59.88 422

5.TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko1:00.05 419 29.

6.CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 1:02.01 380

7.GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:02.36 374

8.MINDA, Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 1:03.31 357

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1.PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 37.84 202

10.GIECZEWSKI, Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 45.60 115

11.KŁOSOWSKI, Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 47.24 104

12.KIEŁKOWSKI, Rafał 11 UKP Jedynka Elbląg 47.28 103

13.ZABOROWSKI, Borys 10 UKP Jedynka Elbląg 48.60 95

14.JABŁOŃSKI, Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 48.77 94

17.JUREKO, Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 54.72 66

18.KOMOŚIŃSKI, Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 54.81 66

20.MISIEWICZ, Franciszek 12 UKP Jedynka Elbląg 56.04 62

22.SZYMAŃSKI, Jakub 10 MKS Medyk Giżycko 56.69 60

23.ZAWODNIAK, Michał 10 UKP Jedynka Elbląg 56.76 59

24.WAWRZOS, Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 59.12 53

25.DYBIKOWSKI, Paweł 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:01.04 48

12 lat

3.JABŁOŃSKI, Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 36.12 232

6.TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 38.49 192

7.MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 38.54 191

8.KWIATKOWSKI, Filip 09 KP Płetwal Mława 40.81 161

9.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 42.62 141

12.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 45.61 115

13.STACHOWIAK, Kajetan 09 MTP Kormoran Olsztyn 46.46 109

14.WIKTOR, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 48.60 95

15.RYBAK, Aleksander 09 UKP Jedynka Elbląg 48.82 94

18.BĄCZKIEWICZ, Fabian 09 UKP Jedynka Elbląg 59.32 52

13 lat

2.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 33.51 291

4.GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.46 268

5.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.58 265

6.SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 36.52 225

11.KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 40.74 162

12.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 40.87 160

13.DUDEK, Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 41.39 154

14.BORKOWSKI, Julian 08 MKS Medyk Giżycko 49.54 90

15 lat

2.KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 32.61 316

3.KRUSZYŃSKI, Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 32.63 315

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

1.PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:24.69 209

3.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.47 177

7.KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.41 155

8.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.97 148

9.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:36.02 143

10.KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn1:36.67 140

13.MILEWSKI, Mateusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.64 86

12 lat

1.JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko1 :22.42 226

2.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.54 217

4.KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:25.15 205

5.PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg 1:27.57 189

7.RUCHLEWICZ, Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.74 175

8.WALCZAK, Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 1:35.55 145

9.MODZELEWSKI, Jan 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:36.34 141

10.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.49 137

11.ZDROJEWSKI, Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.15 122

13.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.10 97

14.WIKTOR, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.47 76

13 lat

1.SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.14 367

6.POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.86 268

7.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.89 231

14 lat

2.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.99 354

3.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, T. 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.60 345

7.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.01 267

15 lat

1.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.82 488

2.GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.43 453

3.KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.92 423

4.DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.98 386

5.POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.11 324

6.KURCZEWSKI, Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 1:17.05 277

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

3.KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 49.89 129

9.GIECZEWSKI, Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 55.00 96

10.MILEWSKI, Mateusz 10 MTP Kormoran Olsztyn56.77 87

12.SOBOLEWSKI, Krzysztof 10 MTP Kormoran Olsztyn 58.24 81

13.NOWAK, Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 58.49 80

14.KOMOŚIŃSKI, Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 58.60 80

15.WĄSIK, Wojciech 10 KS Płetwal Szczytno 59.67 75

16.SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko1:00.4 37

8.SZYMAŃSKI, Jakub 10 MKS Medyk Giżycko 1:11.84 43

12 lat

1.MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 38.32 286

4.KOWALSKI, Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 46.18 163

7.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn 52.38 112

8.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 55.76 92

9.BĄCZKIEWICZ, Fabian 09 UKP Jedynka Elbląg 1:07.11 53

13 lat

1.JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 33.53 427

2.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 34.89 379

3.SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 35.68 354

5.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 39.14 268

7.DĄBROWSKI, Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 42.04 216

8.STASIEŁOWICZ, Rafał 08 UKP Jedynka Elbląg 49.25 134

9.MAJ, Jan 08 UKP Jedynka Elbląg 54.82 97

14 lat

1.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.23 368

3.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 36.36 334

16 lat

1.CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 34.11 405

2.MINDA, Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 34.70 385

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

2.JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 1:23.36 191

3.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.88 86

13 lat

1.POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:13.22 283

2.JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:14.81 265

5.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.20 232

6.SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 1:22.40 198

14 lat

1.ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.04 368

3.DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 1:10.21 321

15 lat

3.KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn1:13.68 277

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

5.KLOC, Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 2:54.49 184

7.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.65 103

13 lat

1.SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:23.43 332

3.WAWRZOS, Dawid 0 8UKS ,,Frog” Giżycko 2:35.97 258

6.KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 2:42.91 226

8.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.66 193

9.BORUCKI, Stanisław 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.11 104

14 lat

3.MALINOWSKI, Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.54 421

5.ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.14 388

6.ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 2:24.44 325

8.WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 2:44.52 220

15 lat

1.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.41 509

2.GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.98 457

4.MICKIEWICZ, Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 2:11.57 430

5.KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.64 420

6.CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.25 387

7.KURCZEWSKI, Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 2:23.34 333

8.KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.01 321

9.OLSZEWSKI, Jan 06 UKS ,,Frog” Giżycko 2:39.88 240

16 lat

2.TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 2:19.52 361

3.GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 2:19.90 358

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2.KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 2:48.66 245

3.JABŁOŃSKI, Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 2:50.50 237

4.TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.24 194

5.RUCHLEWICZ, Stanisław 0 9MTP Kormoran Olsztyn 3:13.88 161

6.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.13103

13 lat

2.GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.76 305

.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 2:36.79 305

4.WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:52.03231

15 lat

2.KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.25 354

3.POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.24 303

4.KRUSZYŃSKI, Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 2:39.05 292

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

2.KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.19 152

8.GIECZEWSKI, Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:59.80 100

10.WĄSIK, Wojciech 10 KS Płetwal Szczytno 2:06.93 84

11.NOWAK, Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:09.55 79

12.SOBOLEWSKI, Krzysztof10MTP Kormoran Olsztyn 2:11.03 76

13.WAWRZOS, Marcin12UKS ,,Frog” Giżycko 2:25.42 55

12 lat

1.MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 1:26.04 269

3.KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.68 158

4.KLOC, Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko1:43.88 153

5.KOWALSKI, Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 1:45.01 148

7.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.33 89

8.WIKTOR, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.85 71

9.BĄCZKIEWICZ, Fabian 09 UKP Jedynka Elbląg 2:25.63 55

13 lat

1.JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:13.64 430

2.SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.27 372

3.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno1:19.42 343

6.DĄBROWSKI, Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 1:37.03 188

8.BORUCKI, Stanisław 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.72 123

9.STASIEŁOWICZ, Rafał 08 UKP Jedynka Elbląg 1:55.61 111

10.MAJ, Jan 08 UKP Jedynka Elbląg 1:56.84107

14 lat

1.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.20 388

16 lat

1.CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 1:14.67 413

2.MINDA, Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 1:17.44 370

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

1.PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 38.54 179

7.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 42.87 130

9.KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 45.97 105

10.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 46.13 104

12.KŁOSOWSKI, Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 53.65 66

12 lat

1.JABŁOŃSKI, Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 35.56 228

2.JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 35.94 221

3.PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg 36.41 213

5.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 39.01 173

8.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 47.01 99

13 lat

2.POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 33.31 278

5.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.60 248

6.SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 35.36 232

7.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 36.35 214

2.DUDEK, Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 44.89 113

14 lat

2.DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 29.52 399

3.MALINOWSKI, Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 30.86 350

4.WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.96 287

6.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.42 275

15 lat

2.KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.02 285

50 metrów stylem dowolnym

11 lat

1.BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 33.30 224

5.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 34.39 203

11.KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 38.80 141

12.KŁOSOWSKI, Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 39.48 134

14.JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 40.46 125

15.JABŁOŃSKI, Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 41.07 119

16.KIEŁKOWSKI, Rafał 11 UKP Jedynka Elbląg 41.71 114

17.BARTNICKI, Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 41.821 13

18.ZABOROWSKI, Borys 10 UKP Jedynka Elbląg 41.89 112

20.JUREKO, Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 42.72 106

24.SOBOLEWSKI, Krzysztof 10 MTP Kormoran Olsztyn 43.65 99

26.NOWAK, Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 43.93 97

28.WĄSIK, Wojciech10KS Płetwal Szczytno4 5.45 88

31.MISIEWICZ, Franciszek 12 UKP Jedynka Elbląg 47.11 79

32.MILEWSKI, Mateusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 48.42 73

33.KOMOŚIŃSKI, Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 51.45 60

34.WAWRZOS, Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 53.64 53

12 lat

3.PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg 32.18 248

5.KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 33.28 224

8.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 35.41 186

9.KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 35.90 179

10.WALCZAK, Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 36.49 170

12.KLOC, Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 37.46 157

13.KOWALSKI, Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 37.81 153

14.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn 37.91 152

16.RYBAK, Aleksander 09 UKP Jedynka Elbląg 38.61 144

17.MODZELEWSKI, Jan 09 UKS ,,Frog” Giżycko 39.02 139

19.STACHOWIAK, Kajetan 09 MTP Kormoran Olsztyn 39.37 135

20.DERDA, Michał 09 UKS ,,Frog” Giżycko 39.42 135

21.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 40.08 128

23.BĄCZKIEWICZ, Fabian 09 UKP Jedynka Elbląg 53.86 53

13 lat

2.JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 28.76 348

3.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 29.59 320

5.SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 31.06 276

7.DĄBROWSKI, Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 32.33 245

8.SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 33.15 227

14.KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 34.76 197

16.MAJ, Jan 08 UKP Jedynka Elbląg 41.52 115

17.BORUCKI, Stanisław 08 MTP Kormoran Olsztyn 42.95 104

18.BORKOWSKI, Julian 08 MKS Medyk Giżycko 44.19 96

14 lat

2.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 26.85 428

3.MALINOWSKI, Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 26.98 422

4.DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 27.57 395

6.WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 28.32 365

12.OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 29.95 308

13.WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 33.00 230

15 lat

2.MICKIEWICZ, Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 28.07 374

3.KRUSZYŃSKI, Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 28.15 371

4.CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 28.46 359

5.KURCZEWSKI, Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 29.47 323

7.OLSZEWSKI, Jan 06 UKS ,,Frog” Giżycko 29.77 314

8.BARTNICKI, Cyprian 06 UKP Jedynka Elbląg 31.48 265

16 lat

1.TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 27.02 420

4.MINDA, Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 27.47 399

5.CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 27.69 390

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1.PARDO, Kornel10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:23.03 204

5.ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.64 167

9.KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.19 135

12.JABŁOŃSKI, Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 1:41.37 112

14.ZABOROWSKI, Borys 10 UKP Jedynka Elblą 1:45.75 98

15.GIECZEWSKI, Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:47.68 93

16.MILEWSKI, Mateusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.89 85

18.BARTNICKI, Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 1:51.21 84

19.JUREKO, Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 1:51.68 83

20.KIEŁKOWSKI, Rafał 11 UKP Jedynka Elbląg 1:51.91 83

21.SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:57.83 71

22.KOMOŚIŃSKI, Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:59.56 68

23.ZAWODNIAK, Michał 10 UKP Jedynka Elbląg 2:00.25 67

24.SZYMAŃSKI, Jakub10 MKS Medyk Giżycko 2:16.5845

12 lat

3.JABŁOŃSKI, Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 1:19.15 235

5.KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:20.40 224

7.TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.10 196

8.GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.38 153

9.RUCHLEWICZ, Stanisław 0 9MTP Kormoran Olsztyn 1:32.01 149

12.MODZELEWSKI, Jan 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:36.72 129

13.SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.91 120

14.ZDROJEWSKI, Michał 0 9MTP Kormoran Olsztyn 1:39.48 118

15.DERDA, Michał 09 UKS ,,Frog” Giżycko 1:41.21 112

16.BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.90 95

17.POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.85 90

18.RYBAK, Aleksander 09 UKP Jedynka Elbląg 1:49.12 89

21.WIKTOR, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn1 :56.1774

13 lat

2.GOŁĄB, Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 1:13.37 295

3.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.67 292

4.GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.43 283

5.WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:19.03 236

6.WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:21.05 219

9.KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 1:27.50 174

10.DUDEK, Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 1:30.74 156

11.BORKOWSKI, Julian 08 MKS Medyk Giżycko 1:58.1270

14 lat

6.DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.57 240

15 lat

1.KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.39 458

4.KAMIANKA, Piotr 0 6MTP Kormoran Olsztyn 1:10.84 328

5.KRUSZYŃSKI, Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 1:11.53 319

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

4.JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 2:58.62 231

5.TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.34 171

13 lat

1.SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:42.75 305

2.POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:44.07 298

3.WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:50.81 264

7.SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.55 187

14 lat

1.ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.40 403

2.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 2:35.16 352

4.ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 2:48.54 275

15 lat

1.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.66 483

2.GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.81 471

3.DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.19 396

4.POKRĘTOWSKI, Karo l0 6MTP Kormoran Olsztyn 2:36.28 345

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1.MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 3:06.73 266 43.0448.8448.7646.09

3.KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.97 195 45.7551.3551.0458.83

4.RUCHLEWICZ, Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:34.72 175 50.1255.9954.8953.72

5.ZDROJEWSKI, Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:47.58 147 50.3858.7159.2659.23

6.SOBIECH, Ignacy 09 MTP Kormoran Olsztyn 4:01.77122

13 lat

1.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:50.89 347

3.ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.68 314

15 lat

1.KURCZEWSKI, Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 2:57.29 311

2.MAKAREWICZ, Mikołaj 06 UKS ,,Frog” Giżycko 3:32.44 180

400 metrów stylem dowolnym

13 lat

1.SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 4:49.39 394

3.SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:00.72 351

4.GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:13.49 310

5.WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:27.18 273

14 lat

2.ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:42.12 425

3.WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 5:45.17 232

15 lat

1.RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:23.41 523

2.GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn 4:31.56 477

4.CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:37.47 447

5.DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:39.50 437

6.KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:40.33 434

7.KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:41.26 429

9.MICKIEWICZ, Franciszek06SWIMLAND Olsztyn 4:43.18 421

10.POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn 4:44.10 416

11.KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn 5:09.54 322

12.OLSZEWSKI, Jan 06 UKS ,,Frog” Giżycko 5:47.35 228

16 lat

2.TURLIŃSKI, Jędrzej05MKS Medyk Giżycko 4:55.56 370

3.GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 5:00.39 352

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko Olsztyn pływanie sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x