O Puchar Burmistrza Giżycka 2021 – Gablota Swimlandu pełna złota

Fot. Paweł Szmit (ilustracja)
W weekend (6/7 listopada) odbywały się XVI Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka z okazji Święta Niepodległości. Do rywalizacji przystąpiło ponad 260 pływaków z 12 klubów, w większości z Warmii i Mazur. Walka przebiegała w kategoriach od lat 10 do 16 i starszych. Aż 32 zwycięstwa odnieśli zawodnicy Swimlandu Olsztyn, którzy wygrali klasyfikację medalową przed UKS Frog Giżycko - 21 złotych. Czwarte miejsce zajął  MUKS Piorun Gołdap - 16 złotych.

W gronie multimedalistów ( przynajmniej 3 złote medale) znalazła się duża grupa z Warmii i Mazur. Cztery razy na najwyższym stopniu podium stawali: Laura Kozłowska (Piorun Gołdap), Magdalena Lis (Swimland Olsztyn), Karol Nowak (Piorun Gołdap), Kornel Pardo (Frog Giżycko), po trzy złote krążki wywalczyli: Ignacy Choroszewski (Płetwal Szczytno), Zoja Dzik (Swimland Olsztyn), Kryspin Gołąb (Swimland Olsztyn), Olaf Gładkowski (MOS Ełk), Kacper Jurczak (Swimland Olsztyn), Maciej Kacperski (MOS Ełk), Martyna Myslińska (Frog Giżycko), Martyna Pieńkowska (Płetwal Szczytno), Julia Zbutowicz (Swimland Olsztyn), Monika Dziuba (Swimland Olsztyn), Natalia Klemarewska (MOS Ełk).

Najlepszymi w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali: U10: Jan Przybyło (Płetwal Mława) i Laura Kozłowska (Piorun Gołdap), U11: Kornel Pardo (Frog Giżycko) i Helena Gaj (Huragan Koło), U12: Karol Nowak (Piorun Gołdap) i Martyna Pieńkowska (Płetwal Szczytno), U13: Ignacy Choroszewski (Płetwal Szczytno) i Karolina Skrabowska (Frog Giżycko), U14: Kamil Dzik (Swimland Olsztyn) i Monika Dziuba (Swimland Olsztyn), U15: Maciej Nieczyporuk (UKS 8 Siedlce) i Martyna Lis (Swimland Olsztyn), U16+ Kacper Jurczak (Swimland Olsztyn) i Karolina Szyszko (Polonia Warszawa)

Klasyfikacja medalowa

1. SWIMLAND Olsztyn 32 18 15 65

2. UKS ,,Frog” Giżycko 21 21 11 53

3. KP Płetwal Mława 20 23 10 53

4. MUKS Piorun Gołdap 16 15 15 46

5. UKS MOS Ełk 11 8 10 29

6. MUKS ,,HURAGAN” Koło 11 7 1 19

7. KS Płetwal Szczytno 10 5 4 19

8. UKP ,,Polonia Warszawa” 6 2 – 8

9. MKS Medyk Giżycko 5 9 11 25

10. Uks 8 Siedlce 5 2 – 7

11. UKS Butterfly Łomża 5 1 2 8

12. UKS WAWER Warszawa 3 – – 3

Multimedaliści

1. GAUDEN Kornelia 09 POL MUKS ,,HURAGAN” Koło 4 złote

KOZŁOWSKA Laura 11 POL MUKS Piorun Gołdap 4 złote

LIS Magdalena 06 POL SWIMLAND Olsztyn 4 złote

NIECZYPORUK Maciej 06 POL Uks 8 Siedlce 4 złote

NOWAK Karol 09 POL MUKS Piorun Gołdap 4 złote

PARDO Kornel 10 POL UKS ,,Frog” Giżycko 4 złote

PRZYBYŁO Jan 11 POL KP Płetwal Mława 4 złote

SZYSZKO Karolina 03 POL UKP ,,Polonia Warszawa” 4 złote

Medaliści według klubów

SWIMLAND Olsztyn

Złoty

50m dowolny 16 lat i starsi JURCZAK Kacper 01 24.98

50m dowolny 15 lat KRUSZYŃSKI Michał 06 27.56

50m dowolny 14 lat DZIK Kamil 07 26.58

50m dowolny 13 lat GOŁĄB Kryspin 08 28.28

100m dowolny 16 lat i starsi JURCZAK Kacper 01 54.88

100m dowolny 15 lat KRUSZYŃSKI Michał 06 1:01.59

200m dowolny 13 lat GOŁĄB Kryspin 08 2:17.93

50m grzbietowy 13 lat GOŁĄB Kryspin 08 31.90

50m grzbietowy 11 lat ŻUKOWSKI Borys 10 42.26

50m klasyczny 16 lat i starsi JURCZAK Kacper 01 31.90

100m klasyczny 16 lat i starsi ADAMIAK Wiktor 05 1:13.75

200m klasyczny 16 lat i starsi ADAMIAK Wiktor 05 2:39.05

100m motylkowy 14 lat DZIK Kamil 07 1:09.53

50m dowolny 15 lat LIS Magdalena 06 27.80

100m dowolny 15 lat LIS Magdalena 06 1:00.46

100m dowolny 12 lat DZIK Zoja 09 1:09.32

200m dowolny 15 lat SZCZUDŁO Alicja 06 2:27.29

200m dowolny 12 lat DZIK Zoja 09 2:38.30

400m dowolny 15 lat SZCZUDŁO Alicja 06 5:03.06

400m dowolny 12 lat DZIK Zoja 09 5:31.72

50m grzbietowy 15 lat LIS Magdalena 06 31.95

50m grzbietowy 13 lat MUSIAŁ Michalina 08 32.95

100m grzbietowy 14 lat DZIUBA Monika 07 1:12.39

100m grzbietowy 13 lat MUSIAŁ Michalina 08 1:11.28

50m klasyczny 13 lat RAK-ŁUKAWSKA Maja 08 37.79

100m klasyczny 14 lat DZIUBA Monika 07 1:21.45

100m klasyczny 13 lat RAK-ŁUKAWSKA Maja 08 1:22.67

50m motylkowy 15 lat LIS Magdalena 06 31.20

50m motylkowy 13 lat ZBUTOWICZ Julia 08 31.22

100m motylkowy 13 lat ZBUTOWICZ Julia 08 1:12.54

100m zmienny 14 lat DZIUBA Monika 07 1:10.85

100m zmienny 13 lat ZBUTOWICZ Julia 08 1:10.8

Srebrny

50m dowolny 11 lat ŻUKOWSKI Borys 10 33.12

100m dowolny 14 lat DZIK Kamil 07 59.61

50m grzbietowy 15 lat KRUSZYŃSKI Michał 06 32.52

100m grzbietowy 15 lat KRUSZYŃSKI Michał 06 1:12.38

50m motylkowy 16 lat i starsi JURCZAK Kacper 01 27.30

50m motylkowy 14 lat DZIK Kamil 07 28.93

50m motylkowy 13 lat GOŁĄB Kryspin 08 31.75

50m dowolny 15 lat FILIPCZAK Nikola 06 28.39

50m dowolny 13 lat ZBUTOWICZ Julia 08 29.64

100m dowolny 15 lat FILIPCZAK Nikola 06 1:01.91

100m dowolny 13 lat MUSIAŁ Michalina 08 1:06.43

200m dowolny 14 lat PAZIK Dominika 07 2:39.78

400m dowolny 14 lat PAZIK Dominika 07 5:35.37

50m grzbietowy 12 lat OSTASZEWSKA Nadia 09 39.20

100m grzbietowy 15 lat FILIPCZAK Nikola 06 1:13.05

200m grzbietowy 13 lat ULISZEWSKA Michalina 08 2:48.34

200m grzbietowy 12 lat OSTASZEWSKA Nadia 09 3:06.90

100m klasyczny 12 lat DZIK Zoja 09 1:28.25

Brązowy

100m dowolny 16 lat i starsi ADAMIAK Wiktor 05 1:00.25

100m dowolny 11 lat ŻUKOWSKI Borys 10 1:19.26

100m grzbietowy 11 lat ŻUKOWSKI Borys 10 1:34.30

50m klasyczny 16 lat i starsi ADAMIAK Wiktor 05 34.34

50m dowolny 15 lat SZCZUDŁO Alicja 06 31.57

50m dowolny 14 lat WASILEWSKA Amelia 07 31.61

100m dowolny 15 lat SZCZUDŁO Alicja 06 1:08.84

100m dowolny 14 lat WASILEWSKA Amelia 07 1:08.71

200m dowolny 14 lat WASILEWSKA Amelia 07 2:41.87

50m grzbietowy 15 lat FILIPCZAK Nikola 06 33.10

50m grzbietowy 13 lat ULISZEWSKA Michalina 08 37.15

100m grzbietowy 13 lat ULISZEWSKA Michalina 08 1:19.78

100m grzbietowy 12 lat OSTASZEWSKA Nadia 09 1:27.13

50m motylkowy 14 lat WASILEWSKA Amelia 07 35.02

50m motylkowy 13 lat MUSIAŁ Michalina 08 32.01

UKS ,,Frog” Giżycko

Złoty

100m dowolny 13 lat SROKA Zoran 08 1:03.85

400m dowolny 13 lat SROKA Zoran 08 4:59.35

100m grzbietowy 11 lat PARDO Kornel 10 1:17.22

100m grzbietowy 10 lat i młodsi GIECZEWSKI Julian 12 1:48.20

200m grzbietowy 11 lat PARDO Kornel 10 2:44.43

50m klasyczny 10 lat i młodsi GIECZEWSKI Julian 12 54.60

50m motylkowy 13 lat POLAK Bartosz 08 31.67

100m zmienny 11 lat PARDO Kornel 10 1:15.50

200m zmienny 13 lat POLAK Bartosz 08 2:39.25

200m zmienny 11 lat PARDO Kornel 10 2:47.56

50m dowolny 13 lat SKRABOWSKA Karolina 08 28.81

100m dowolny 13 lat SKRABOWSKA Karolina 08 1:03.39

100m grzbietowy 11 lat MYŚLIŃSKA Martyna 10 1:28.40

200m grzbietowy 11 lat MYŚLIŃSKA Martyna 10 3:11.02

50m klasyczny 11 lat NITSCHKA Olga 10 41.12

100m klasyczny 11 lat NITSCHKA Olga 10 1:29.02

200m klasyczny 13 lat JARMOŁOWICZ Gabriela 08 3:13.67

50m motylkowy 10 lat i młodsi LUBERA Hanna 11 45.35

100m zmienny 11 lat NITSCHKA Lena 10 1:30.60

100m zmienny 10 lat LUBERA Hanna 11 1:37.74

200m zmienny 11 lat MYŚLIŃSKA Martyna 10 3:18.29

Srebrny

50m dowolny 13 lat WAWRZOS Dawid 08 32.14

200m dowolny 13 lat SROKA Zoran 08 2:22.22

400m dowolny 13 lat WAWRZOS Dawid 08 5:21.30

50m grzbietowy 10 lat i młodsi NOWAK Maksymilian 12 48.61

100m grzbietowy 13 lat SROKA Zoran 08 1:13.74

100m klasyczny 10 lat i młodsi GIECZEWSKI Julian 12 2:00.34

50m motylkowy 10 lat i młodsi NOWAK Maksymilian 12 57.60

100m zmienny 10 lat SKRABOWSKI Radosław 11 2:00.06

200m dowolny 13 lat JARMOŁOWICZ Gabriela 08 2:39.85

400m dowolny 13 lat JARMOŁOWICZ Gabriela 08 5:35.75

50m grzbietowy 11 lat MYŚLIŃSKA Martyna 10 40.93

50m grzbietowy 10 lat i młodsi LUBERA Hanna 11 41.24

100m grzbietowy 11 lat NITSCHKA Lena 10 1:31.85

100m grzbietowy 10 lat i młodsi LUBERA Hanna 11 1:32.44

100m klasyczny 13 lat JARMOŁOWICZ Gabriela 08 1:30.95

50m motylkowy 13 lat SKRABOWSKA Karolina 08 31.34

50m motylkowy 10 lat i młodsi GORGOSZ Julia 11 48.13

100m motylkowy 13 lat SKRABOWSKA Karolina 08 1:14.28

100m zmienny 13 lat JARMOŁOWICZ Gabriela 08 1:21.59

100m zmienny 10 lat GORGOSZ Julia 11 1:42.54

200m zmienny 11 lat MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 3:25.61

Brązowy

50m dowolny 10 lat i młodsi NOWAK Maksymilian 12 41.67

100m dowolny 10 lat i młodsi GIECZEWSKI Julian 12 1:34.39

50m grzbietowy 13 lat WALASIEWICZ Bartosz 08 36.69

100m grzbietowy 10 lat i młodsi KOMOŚIŃSKI Michał 12 2:00.48

50m klasyczny 10 lat i młodsi KOMOŚIŃSKI Michał 12 57.18

200m klasyczny 13 lat WALASIEWICZ Bartosz 08 3:14.51

100m zmienny 13 lat WALASIEWICZ Bartosz 08 1:17.95

50m dowolny 11 lat NITSCHKA Lena 10 36.12

50m grzbietowy 11 lat NITSCHKA Olga 10 41.42

50m klasyczny 10 lat i młodsi KOŁAKOWSKA Amelia 11 57.96

200m zmienny 11 lat SZMIT Aleksandra 10 3:46.34

MUKS Piorun Gołdap

Złoty

50m dowolny 12 lat NOWAK Karol 09 30.16

50m dowolny 10 lat i młodsi BIDA Miłosz 12 39.13

100m dowolny 12 lat NOWAK Karol 09 1:05.93

100m dowolny 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Wojciech 12 1:28.94

100m grzbietowy 13 lat KOZŁOWSKI Oskar 08 1:13.09

200m grzbietowy 13 lat KOZŁOWSKI Oskar 08 2:39.54

50m klasyczny 12 lat NOWAK Karol 09 39.34

100m klasyczny 12 lat NOWAK Karol 09 1:26.28

50m dowolny 12 lat NASZKIEWICZ Inga 09 33.90

50m dowolny 11 lat JAROCKA Karolina 10 34.55

50m dowolny 10 lat i młodsi KOZŁOWSKA Laura 11 37.80

100m dowolny 10 lat i młodsi KOZŁOWSKA Laura 11 1:23.77

50m grzbietowy 10 lat i młodsi KOZŁOWSKA Laura 11 40.61

100m grzbietowy 10 lat i młodsi KOZŁOWSKA Laura 11 1:29.41

50m klasyczny 10 lat i młodsi NAMIOTKO Hanna 11 54.56

100m klasyczny 10 lat i młodsi NAMIOTKO Hanna 11 1:58.97

Srebrny

50m dowolny 12 lat KISIELEWSKI Antoni 09 30.28

50m dowolny 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Wojciech 12 41.37

100m dowolny 12 lat KISIELEWSKI Antoni 09 1:06.65

100m dowolny 10 lat i młodsi BIDA Miłosz 12 1:29.51

50m grzbietowy 13 lat KOZŁOWSKI Oskar 08 33.79

100m grzbietowy 10 lat i młodsi BIDA Miłosz 12 1:49.84

50m klasyczny 12 lat KISIELEWSKI Antoni 09 40.25

50m klasyczny 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Wojciech 12 54.64

100m klasyczny 12 lat KISIELEWSKI Antoni 09 1:26.34

50m dowolny 11 lat ĆWIRKO Izabela 10 34.94

50m dowolny 10 lat i młodsi NAMIOTKO Hanna 11 41.21

100m dowolny 11 lat JAROCKA Karolina 10 1:17.69

100m dowolny 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Hanna 11 1:34.45

200m dowolny 12 lat NASZKIEWICZ Inga 09 2:42.80

400m dowolny 12 lat NASZKIEWICZ Inga 09 5:46.94

Brązowy

400m dowolny 13 lat KOZŁOWSKI Oskar 08 5:25.61

50m grzbietowy 10 lat i młodsi BIDA Miłosz 12 51.73

100m klasyczny 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Wojciech 12 2:04.71

50m dowolny 12 lat PRZEKOP Oliwia 09 35.10

50m dowolny 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Hanna 11 41.40

100m dowolny 12 lat NASZKIEWICZ Inga 09 1:13.40

100m dowolny 11 lat ĆWIRKO Izabela 10 1:20.08

100m dowolny 10 lat i młodsi NAMIOTKO Hanna 11 1:35.08

50m grzbietowy 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Hanna 11 48.05

100m grzbietowy 11 lat JAROCKA Karolina 10 1:33.45

100m grzbietowy 10 lat i młodsi PROCHOWICZ Hanna 11 1:39.42

50m klasyczny 13 lat PUCHALSKA Roksana 08 43.51

100m klasyczny 10 lat i młodsi PUCHALSKA Inga 12 1:59.94

100m zmienny 13 lat PUCHALSKA Roksana 08 1:22.15

100m zmienny 12 lat PRZEKOP Oliwia 09 1:33.14

UKS MOS Ełk

Złoty

50m dowolny 11 lat GŁADKOWSKI Olaf 10 31.62

200m dowolny 12 lat BRÓZIO Fabian 09 2:35.25

50m grzbietowy 16 lat i starsi KACPERSKI Maciej 04 28.60

50m motylkowy 16 lat i starsi KACPERSKI Maciej 04 26.99

50m motylkowy 11 lat GŁADKOWSKI Olaf 10 33.92

100m motylkowy 11 lat GŁADKOWSKI Olaf 10 1:22.72

100m zmienny 16 lat i starsi KACPERSKI Maciej 04 1:03.43

200m dowolny 11 lat CHRZANOWSKA Pola 10 3:30.51

50m klasyczny 15 lat KLEMAREWSKA Natalia 06 40.29

100m klasyczny 15 lat KLEMAREWSKA Natalia 06 1:30.72

100m zmienny 15 lat KLEMAREWSKA Natalia 06 1:21.35

Srebrny

50m dowolny 16 lat i starsi KACPERSKI Maciej 04 25.19

50m grzbietowy 12 lat SENICA Oliwier 09 48.65

100m grzbietowy 12 lat BRÓZIO Fabian 09 1:23.87

50m klasyczny 13 lat STANISZEWSKI Piotr 08 37.78

100m zmienny 14 lat GRZESIUK Bartosz 07 1:17.69

100m zmienny 13 lat STANISZEWSKI Piotr 08 1:16.14

100m zmienny 11 lat GŁADKOWSKI Olaf 10 1:23.66

200m zmienny 13 lat ODOLECKI Konrad 08 2:48.59

Brązowy

50m dowolny 14 lat GRZESIUK Bartosz 07 29.85

50m dowolny 13 lat CHRZANOWSKI Remigiusz 08 32.25

100m dowolny 13 lat ODOLECKI Konrad 08 1:06.14

100m dowolny 12 lat BRÓZIO Fabian 09 1:09.77

200m dowolny 13 lat ODOLECKI Konrad 08 2:25.44

100m grzbietowy 13 lat ODOLECKI Konrad 08 1:15.08

100m klasyczny 13 lat STANISZEWSKI Piotr 08 1:25.36

50m motylkowy 14 lat GRZESIUK Bartosz 07 33.93

50m motylkowy 13 lat STANISZEWSKI Piotr 08 34.06

100m grzbietowy 15 lat SKARADZIŃSKA Diana 06 1:26.18

KS Płetwal Szczytno

Złoty

50m klasyczny 13 lat CHOROSZEWSKI Ignacy 08 34.45

50m klasyczny 11 lat HAJN Grzegorz 10 54.31

100m klasyczny 13 lat CHOROSZEWSKI Ignacy 08 1:17.67

100m klasyczny 11 lat HAJN Grzegorz 10 2:03.07

200m klasyczny 13 lat CHOROSZEWSKI Ignacy 08 2:48.61

200m dowolny 13 lat WALC Alicja 08 2:32.92

400m dowolny 13 lat WALC Alicja 08 5:31.16

50m klasyczny 12 lat PIEŃKOWSKA Martyna 09 37.14

100m klasyczny 12 lat PIEŃKOWSKA Martyna 09 1:21.82

200m klasyczny 12 lat PIEŃKOWSKA Martyna 09 3:02.28

Srebrny

100m dowolny 13 lat CHOROSZEWSKI Ignacy 08 1:04.14

50m klasyczny 16 lat i starsi CZERNIAWSKI Tobiasz 05 33.58

100m klasyczny 16 lat i starsi CZERNIAWSKI Tobiasz 05 1:13.89

100m dowolny 12 lat PIEŃKOWSKA Martyna 09 1:10.78

100m grzbietowy 12 lat WYROSTEK Lena 09 1:24.71

Brązowy

50m dowolny 16 lat i starsi CZERNIAWSKI Tobiasz 05 26.28

50m dowolny 11 lat HAJN Grzegorz 10 38.53

100m dowolny 13 lat WALC Alicja 08 1:09.26

200m dowolny 12 lat WYROSTEK Lena 09 2:50.08

MKS Medyk Giżycko

Złoty

50m motylkowy 12 lat JANICKI Nataniel 09 33.80

200m zmienny 12 lat JANICKI Nataniel 09 2:51.99

400m dowolny 16 lat i starsi KOPICZKO Sandra 97 5:24.38

50m motylkowy 12 lat GRITZNER Milena 09 35.27

100m zmienny 12 lat GRITZNER Milena 09 1:21.82

Srebrny

400m dowolny 14 lat WISZNIEWSKI Filip 07 6:07.77

400m dowolny 12 lat JANICKI Nataniel 09 5:40.19

50m klasyczny 11 lat SZYMAŃSKI Jakub 10 1:03.69

100m klasyczny 11 lat SZYMAŃSKI Jakub 10 2:26.71

50m klasyczny 12 lat GRITZNER Milena 09 43.40

50m motylkowy 14 lat GRITZNER Marianna 07 34.28

100m motylkowy 16 lat i starsi KOPICZKO Sandra 97 1:15.64

100m motylkowy 14 lat GRITZNER Marianna 07 1:18.47

100m zmienny 14 lat GRITZNER Marianna 07 1:17.84

Brązowy

50m dowolny 12 lat JANICKI Nataniel 09 31.73

200m dowolny 12 lat KLOC Franciszek 09 2:51.46

400m dowolny 12 lat KLOC Franciszek 09 6:09.22

50m klasyczny 13 lat BORKOWSKI Julian 08 53.04

50m klasyczny 12 lat KLOC Franciszek 09 41.28

100m klasyczny 12 lat KLOC Franciszek 09 1:33.03

100m klasyczny 11 lat JURGA Michał 10 2:32.14

100m zmienny 14 lat WISZNIEWSKI Filip 07 1:28.13

400m dowolny 14 lat GRITZNER Marianna 07 5:36.78

400m dowolny 12 lat GRITZNER Milena 09 5:49.43

100m zmienny 14 lat JUCHNIEWICZ Maja 07 1:22.46

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. KOZŁOWSKA, Laura 11 MUKS Piorun Gołdap 1:23.77 215

2. PROCHOWICZ, Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 1:34.45 150

3. NAMIOTKO, Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 1:35.08 147

5. KUKULSKA, Lena 12 MKS Medyk Giżycko 2:34.58 34

11 lat

2. JAROCKA, Karolina 10 MUKS Piorun Gołdap 1:17.69 270

3. ĆWIRKO, Izabela 10 MUKS Piorun Gołdap 1:20.08 247

4. NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:21.29 236

5. ZALEWSKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:23.27 219

6. MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:23.83 215

8. SZMIT, Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:34.19 151

9. CHRZANOWSKA, Pola 10 UKS MOS Ełk 1:36.13 142

12 lat

1. DZIK, Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 1:09.32 380

2. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:10.78 357

3. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 1:13.40 320

4. WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 1:17.95 267

7. PRZEKOP, Oliwia 09 MUKS Piorun Gołdap 1:19.97 248

8. PRZEKOP, Amelia 09 MUKS Piorun Gołdap 1:22.53 225

9. BORAWSKA, Julia 09 MKS Medyk Giżycko 2:11.76 55

13 lat

1. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:03.39 498

2. MUSIAŁ, Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:06.43 432

3. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:09.26 381

4. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 1:10.96 355

5. KYRYLLOWA, Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 1:12.78 329

14 lat

3. WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 1:08.71 391

6. JUCHNIEWICZ, Maja 07 MKS Medyk Giżycko 1:16.08 288

15 lat

1. LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 1:00.46 574

2. FILIPCZAK, Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 1:01.91 534

3. SZCZUDŁO, Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 1:08.84 388

4. SKARADZIŃSKA, Diana 06 UKS MOS Ełk 1:19.79 249

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. KOZŁOWSKA Laura 11 MUKS Piorun Gołdap 40.61 250

2. LUBERA Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 41.24 239

3. PROCHOWICZ Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 48.05 151

4. PUCHALSKA Inga 12 MUKS Piorun Gołdap 50.59 129

5. KOŁAKOWSKA Amelia 11 UKS ,,Frog” Giżycko 52.96 112

6. BUJNOWSKA Kamila 12 MUKS Piorun Gołdap 54.10 105

7. ŻUKOWSKA Lena 13 SWIMLAND Olsztyn 54.93 101

8. RADZISZEWSKA Zuzanna 13 MUKS Piorun Gołdap 55.26 99

9. RÓŻYCKA Natalia 11 SWIMLAND Olsztyn 55.98 95

10. CHOCIANOWICZ Joanna 12 MUKS Piorun Gołdap 57.18 89

11. BATOR Antonina 12 MUKS Piorun Gołdap 57.22 89

12. GALIŃSKA Lena 12 MUKS Piorun Gołdap 1:00.15 77

13. SIECZKOWSKA Michalina 12 MUKS Piorun Gołdap 1:00.65 75

14. GIECZEWSKA Urszula 14 UKS ,,Frog” Giżycko 1:01.20 73

15. ANUSZKIEWICZ Maurycja 12 MUKS Piorun Gołdap 1:01.42 72

16. BORKOWSKA Marianna 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:02.33 69

17. KUKULSKA Lena 12 MKS Medyk Giżycko 1:03.84 64

18. WIŚNIEWSKA Weronika 11 MKS Medyk Giżycko 1:04.07 63

19. NASZKIEWICZ Liza 14 MUKS Piorun Gołdap 1:04.25 63

11 lat

2. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 40.93 244

3. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 41.42 236

5. JAROCKA Karolina 10 MUKS Piorun Gołdap 42.06 225

6. ĆWIRKO Izabela 10 MUKS Piorun Gołdap 43.58 202

8. BERNACIAK Zuzanna 10 SWIMLAND Olsztyn 58.74 82

12 lat

2. OSTASZEWSKA Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 39.20 278

13 lat

1. MUSIAŁ Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 32.95 468

3. ULISZEWSKA Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 37.15 327

4. KYRYLLOWA Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 37.28 323

15 lat

1. LIS Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 31.95 514

3. FILIPCZAK Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 33.10 462

4. SKARADZIŃSKA Diana 06 UKS MOS Ełk 39.53 271

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

1. LUBERA Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:37.74 193

2. GORGOSZ Julia 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:42.54 167

11 lat

1. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:30.60 242

4. KORYTOWSKA Zuzanna 10 KP Płetwal Mława 1:36.02 203

5. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:37.78

6. ZALEWSKA Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:38.43 189

7. SZMIT Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:45.90 151

12 lat

1. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 1:21.82 329

3. PRZEKOP Oliwia 09 MUKS Piorun Gołdap 1:33.14 223

4. BORAWSKA Julia 09 MKS Medyk Giżycko 2:17.07 70

13 lat

1. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 1:10.87 506

2. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:21.59 332

3. PUCHALSKA Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 1:22.15 325

4. FEJFER Maria 08 MKS Medyk Giżycko 1:56.22 114

14 lat

1. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:10.85 507

2. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 1:17.84 382

3. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 1:22.46 321

15 lat

1. KLEMAREWSKA Natalia 06 UKS MOS Ełk 1:21.35 335

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. NAMIOTKO Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 54.56 143

3. KOŁAKOWSKA Amelia 11 UKS ,,Frog” Giżycko 57.96 119

4. PUCHALSKA Inga 12 MUKS Piorun Gołdap 59.04 113

5. GALIŃSKA Lena 12 MUKS Piorun Gołdap 1:00.42 105

6. ANUSZKIEWICZ Maurycja 12 MUKS Piorun Gołdap 1:03.68 90

7. BORKOWSKA Marianna 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:03.85 89

8. SIECZKOWSKA Michalina 12 MUKS Piorun Gołdap 1:08.22 73

9. RADZISZEWSKA Zuzanna 13 MUKS Piorun Gołdap 1:09.05 70

10. GIECZEWSKA Urszula 14 UKS ,,Frog” Giżycko 1:12.65 60

11. WIŚNIEWSKA Weronika 11 MKS Medyk Giżycko 1:12.91 60

12. BATOR Antonina 12 MUKS Piorun Gołdap 1:14.21 57

13. CHOCIANOWICZ Joanna 12 MUKS Piorun Gołdap 1:14.37 56

14. NASZKIEWICZ Liza 14 MUKS Piorun Gołdap 1:14.84 55

15. BUJNOWSKA Kamila 12 MUKS Piorun Gołdap 1:15.49 54

11 lat

1. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 41.12 335

12 lat

1. PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 37.14 454

2. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 43.40 284

4. PRZEKOP Amelia 09 MUKS Piorun Gołdap 45.25 251

13 lat

1. RAK-ŁUKAWSKA Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 37.79 431

3. PUCHALSKA Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 43.51 282

4. FEJFER Maria 08 MKS Medyk Giżycko 55.34 137

15 lat

1. KLEMAREWSKA Natalia 06 UKS MOS Ełk 40.29 356

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

1. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 1:12.54 426

2. SKRABOWSKA Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:14.28 397

14 lat

2. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 1:18.47 337

16 lat i starsi

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:15.64 376

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. CHRZANOWSKA Pola 10 UKS MOS Ełk 3:30.51 144

12 lat

1. DZIK Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 2:38.30 339

2. NASZKIEWICZ Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 2:42.80 312

3. WYROSTEK Lena 09 KS Płetwal Szczytno 2:50.08 273

13 lat

1. WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 2:32.92 376

2. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:39.85 329

14 lat

2. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:39.78 330

3. WASILEWSKA Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 2:41.87 317

15 lat

1. SZCZUDŁO Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 2:27.29 421

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:11.02 241

12 lat

2. OSTASZEWSKA Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 3:06.90 257

13 lat

2. ULISZEWSKA Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 2:48.34 352

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. NAMIOTKO Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 1:58.97 144

3. PUCHALSKA Inga 12 MUKS Piorun Gołdap 1:59.94 140

4. KOŁAKOWSKA Amelia 11 UKS ,,Frog” Giżycko 2:06.77 119

5. GALIŃSKA Lena 12 MUKS Piorun Gołdap 2:16.94 94

6. BORKOWSKA Marianna 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:21.18 86

7. WIŚNIEWSKA Weronika 11 MKS Medyk Giżycko 2:26.11 77

11 lat

1. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:29.02 343

5. ZALEWSKA Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:48.45 190

12 lat

1. PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:21.82 442

2. DZIK Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 1:28.25 352

4. PRZEKOP Amelia 09 MUKS Piorun Gołdap 1:43.81 216

13 lat

1. RAK-ŁUKAWSKA Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 1:22.67 429

2. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:30.95 322

4. PUCHALSKA Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 1:35.39 279

5. FEJFER Maria 08 MKS Medyk Giżycko 2:03.72 128

14 lat

1. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:21.45 448

15 lat

1. KLEMAREWSKA Natalia 06 UKS MOS Ełk 1:30.72 324

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. LUBERA Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 45.35 155

2. GORGOSZ Julia 11 UKS ,,Frog” Giżycko 48.13 129

12 lat

1. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 35.27 330

13 lat

1. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 31.22 476

2. SKRABOWSKA Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 31.34 470

3. MUSIAŁ Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 32.01 441

4. WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 32.99 403

5. ULISZEWSKA Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 37.20 281

14 lat

2. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 34.28 359

3. WASILEWSKA Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 35.02 337

4. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 37.74 269

15 lat

1. LIS Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 31.20 477

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. KOZŁOWSKA Laura 11 MUKS Piorun Gołdap 37.80 223

2. NAMIOTKO Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 41.21 172

3. PROCHOWICZ Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 41.40 169

4. GORGOSZ Julia 11 UKS ,,Frog” Giżycko 41.82 164

5. PUCHALSKA Inga 12 MUKS Piorun Gołdap 46.94 116

6. RÓŻYCKA Natalia 11 SWIMLAND Olsztyn 48.45 106

7. KOŁAKOWSKA Amelia 11 UKS ,,Frog” Giżycko 50.37 94

8. ŻUKOWSKA Lena 13 SWIMLAND Olsztyn 51.10 90

9. BUJNOWSKA Kamila 12 MUKS Piorun Gołdap 51.22 89

10. ANUSZKIEWICZ Maurycja 12 MUKS Piorun Gołdap 53.65 78

11. NASZKIEWICZ Liza 14 MUKS Piorun Gołdap 54.72 73

12. RADZISZEWSKA Zuzanna 13 MUKS Piorun Gołdap 55.40 70

13. GALIŃSKA Lena 12 MUKS Piorun Gołdap 57.95 61

14. BORKOWSKA Marianna 12 UKS ,,Frog” Giżycko 58.24 61

15. PRONIEWICKA Laura 13 MUKS Piorun Gołdap 1:00.44 54

16. CHOCIANOWICZ Joanna 12 MUKS Piorun Gołdap 1:00.58 54

17. WIŚNIEWSKA Weronika 11 MKS Medyk Giżycko 1:04.05 45

18. SIECZKOWSKA Michalina 12 MUKS Piorun Gołdap 1:05.07 43

19. BATOR Antonina 12 MUKS Piorun Gołdap 1:06.16 41

20. KUKULSKA Lena 12 MKS Medyk Giżycko 1:07.96 38

21. GIECZEWSKA Urszula 14 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.55 25

11 lat

1. JAROCKA Karolina 10 MUKS Piorun Gołdap 34.55 292

2. ĆWIRKO Izabela 10 MUKS Piorun Gołdap 34.94 282

3. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 36.12 255

4. ZALEWSKA Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 38.00 219

6. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 38.71 207

7. JAKUBOWSKA Barbara 10 KP Płetwal Mława 39.56 194

8. SZMIT Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 41.56 167

9. CHRZANOWSKA Pola 10 UKS MOS Ełk 43.25 149

11. BERNACIAK Zuzanna 10 SWIMLAND Olsztyn 57.32 64

12 lat

1. NASZKIEWICZ Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 33.90 309

3. PRZEKOP Oliwia 09 MUKS Piorun Gołdap 35.10 278

4. OSTASZEWSKA Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 35.36 272

5. PRZEKOP Amelia 09 MUKS Piorun Gołdap 35.47 270

13 lat

1. SKRABOWSKA Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 28.81 504

2. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 29.64 462

4. RAK-ŁUKAWSKA Maja 08 SWIMLAND Olsztyn 31.92 370

5. KYRYLLOWA Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 32.62 347

6. FEJFER Maria 08 MKS Medyk Giżycko 42.85 153

14 lat

3. WASILEWSKA Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 31.61 381

5. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 33.43 322

15 lat

1. LIS Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 27.80 561

2. FILIPCZAK Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 28.39 526

3. SZCZUDŁO Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 31.57 383

4. KLEMAREWSKA Natalia 06 UKS MOS Ełk 32.36 355

5. SKARADZIŃSKA Diana 06 UKS MOS Ełk 35.60 267

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. KOZŁOWSKA Laura 11 MUKS Piorun Gołdap 1:29.41 231

2. LUBERA Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:32.44 209 4

3. PROCHOWICZ Hanna 11 MUKS Piorun Gołdap 1:39.42 168

4. RADZISZEWSKA Zuzanna 13 MUKS Piorun Gołdap 2:00.03 95

6. BUJNOWSKA Kamila 12 MUKS Piorun Gołdap 2:07.12 80

7. BATOR Antonina 12 MUKS Piorun Gołdap 2:09.15 76

8. CHOCIANOWICZ Joanna 12 MUKS Piorun Gołdap 2:11.50 72

9. NASZKIEWICZ Liza 14 MUKS Piorun Gołdap 2:15.26 66

10. PRONIEWICKA Laura 13 MUKS Piorun Gołdap 2:16.36 65

11. ANUSZKIEWICZ Maurycja 12 MUKS Piorun Gołdap 2:17.43 63

12. KUKULSKA Lena 12 MKS Medyk Giżycko 2:20.18 60

13. SIECZKOWSKA Michalina 12 MUKS Piorun Gołdap 2:24.50 54

11 lat

1. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:28.40 239

2. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:31.85 213

3. JAROCKA Karolina 10 MUKS Piorun Gołdap 1:33.45 202

4. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:33.95 199

5. CHRZANOWSKA Pola 10 UKS MOS Ełk 1:52.82 115

12 lat

2. WYROSTEK Lena 09 KS Płetwal Szczytno 1:24.71 272

3. OSTASZEWSKA Nadia 09 SWIMLAND Olsztyn 1:27.13 250

4. PRZEKOP Oliwia 09 MUKS Piorun Gołdap 1:38.80 171

13 lat

1. MUSIAŁ Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:11.28 456

3. ULISZEWSKA Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 1:19.78 325

4. KYRYLLOWA Kira 08 SWIMLAND Olsztyn 1:22.89 290 4

5. PUCHALSKA Roksana 08 MUKS Piorun Gołdap 1:25.35 265

14 lat

1. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:12.39 435

15 lat

2. FILIPCZAK Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 1:13.05 424

3. SKARADZIŃSKA Diana 06 UKS MOS Ełk 1:26.18 258

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:18.29 232

2. MAKOWSKA Nastazja Kinga10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:25.61 208

3. SZMIT Aleksandra 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:46.34 156

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 3:02.28 402

13 lat

1. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:13.67 335

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. DZIK Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 5:31.72 350

2. NASZKIEWICZ Inga 09 MUKS Piorun Gołdap 5:46.94 306

3. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 5:49.43 300

4. WYROSTEK Lena 09 KS Płetwal Szczytno 6:01.15 271

13 lat

1. WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 5:31.16 352

2. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:35.75 338

14 lat

2. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 5:35.37 339

3. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 5:36.78 335

4. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 5:55.82 284

15 lat

1. SZCZUDŁO Alicja 06 SWIMLAND Olsztyn 5:03.06 459

16 lat i starsi

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 5:24.38 375

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. PROCHOWICZ, Wojciech 12 MUKS Piorun Gołdap 1:28.94 129

2. BIDA, Miłosz 12 MUKS Piorun Gołdap 1:29.51 126

3. GIECZEWSKI, Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:34.39 107

4. SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:39.42 92

5. NOWAK, Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:39.46 92

6. WAWRZOS, Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:46.58 74

7. BIEL, Kacper 11 MUKS Piorun Gołdap 2:02.10 49

8. KLOC, Antoni 12 MKS Medyk Giżycko 2:42.99 20

11 lat

3. ŻUKOWSKI, Borys 10 SWIMLAND Olsztyn 1:19.26 182

4. HAJN, Grzegorz 10 KS Płetwal Szczytno 1:26.85 138

5. BLONKOWSKI, Jan 10 KP Płetwal Mława 1:35.47 104

6. SZYMAŃSKI, Jakub 10 MKS Medyk Giżycko 1:50.92 66

7. JURGA, Michał 10 MKS Medyk Giżycko 2:09.17 42

12 lat

1. NOWAK, Karol 09 MUKS Piorun Gołdap 1:05.93 316

2. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS Piorun Gołdap 1:06.65 306

3. BRÓZIO, Fabian 09 UKS MOS Ełk 1:09.77 267

4. SENICA, Oliwier 09 UKS MOS Ełk 1:27.59 135

13 lat

1. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:03.85 348

2. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 1:04.14 343

3. ODOLECKI, Konrad 08 UKS MOS Ełk 1:06.14 313

4. CHRZANOWSKI, Remigiusz 08 UKS MOS Ełk 1:10.22 262

5. WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:11.13 252

14 lat

2. DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 59.61 428

4. GRZESIUK, Bartosz 07 UKS MOS Ełk 1:06.12 313

6. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1:13.91 224

15 lat

1. KRUSZYŃSKI, Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 1:01.59 388

16 lat i starsi

1. JURCZAK, Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 54.88 549

3. ADAMIAK, Wiktor 05 SWIMLAND Olsztyn 1:00.25 414

4. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 1:00.79 404

5. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 1:02.19 377

6. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:02.62 369

7. MINDA, Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 1:05.10 328

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

2. NOWAK Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 48.61 95

3. BIDA Miłosz 12 MUKS Piorun Gołdap 51.73 79

4. KARPIK Maciej 11 SWIMLAND Olsztyn 52.03 77

5. KOMOŚIŃSKI Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 53.63 71

6. BIEL Kacper 11 MUKS Piorun Gołdap 54.22 68

7. ŁABAN Dominik 12 MUKS Piorun Gołdap 54.71 66

8. KLOC Antoni 12 MKS Medyk Giżycko 1:00.86 48

9. KACPERSKI Aleksander 11 SWIMLAND Olsztyn 1:07.17 36

11 lat

1. ŻUKOWSKI Borys 10 SWIMLAND Olsztyn 42.26 145

12 lat

2. SENICA Oliwier 09 UKS MOS Ełk 48.65 95

13 lat

1. GOŁĄB Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 31.90 337

2. KOZŁOWSKI Oskar 08 MUKS Piorun Gołdap 33.79 284

3. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 36.69 222

4. BORKOWSKI Julian 08 MKS Medyk Giżycko 46.65 108

15 lat

2. KRUSZYŃSKI Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 32.52 318

16 lat i starsi

1. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 28.60 468

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

2. SKRABOWSKI Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 2:00.06 69

11 lat

1. PARDO Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:15.50 278

2. GŁADKOWSKI Olaf 10 UKS MOS Ełk 1:23.66 204

5. JURGA Michał 10 MKS Medyk Giżycko 2:17.90 45

13 lat

2. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:16.14 271

3. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.95 252

14 lat

2. GRZESIUK Bartosz 07 UKS MOS Ełk 1:17.69 255

3. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1:28.13 174

16 lat i starsi

1. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 1:03.43 468

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. GIECZEWSKI Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 54.60 98

2. PROCHOWICZ Wojciech 12 MUKS Piorun Gołdap 54.64 98

3. KOMOŚIŃSKI Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 57.18 86

4. KARPIK Maciej 11 SWIMLAND Olsztyn 58.94 78

5. ŁABAN Dominik 12 MUKS Piorun Gołdap 1:02.25 66

6. WAWRZOS Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:02.68 65

11 lat

1. WĄSIK Wojciech 10 KS Płetwal Szczytno 47.95 146

2. HAJN Grzegorz 10 KS Płetwal Szczytno 54.31 100

3. SZYMAŃSKI Jakub 10 MKS Medyk Giżycko 1:03.69 62

12 lat

1. NOWAK Karol 09 MUKS Piorun Gołdap 39.34 264

2. KISIELEWSKI Antoni 09 MUKS Piorun Gołdap 40.25 246

3. KLOC Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 41.28 228

13 lat

1. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 34.45 393

2. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 37.78 298

3. BORKOWSKI Julian 08 MKS Medyk Giżycko 53.04 107

16 lat i starsi

1. JURCZAK Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 31.90 495

3. ADAMIAK Wiktor 05 SWIMLAND Olsztyn 34.34 397

5. MINDA Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 35.98 345

6. GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 36.35 335

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. GŁADKOWSKI Olaf 10 UKS MOS Ełk 1:22.72 192

14 lat

1. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 1:09.53 324

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. BRÓZIO Fabian 09 UKS MOS Ełk 2:35.25 262

2. SZWAST Mateusz 09 MUKS ,,HURAGAN” Koło 2:38.52 246

3. KLOC Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 2:51.46 194

13 lat

1. GOŁĄB Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 2:17.93 373

2. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:22.22 341

3. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 2:25.44 318

5. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:31.45 282

6. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:32.10 278

7. CHRZANOWSKI Remigiusz08 UKS MOS Ełk 2:34.20 267

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. PARDO Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 2:44.43 265

13 lat

1. KOZŁOWSKI Oskar 08 MUKS Piorun Gołdap 2:39.54 290

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. GIECZEWSKI Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:00.34 97

3. PROCHOWICZ Wojciech 12 MUKS Piorun Gołdap 2:04.71 87

4. SKRABOWSKI Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 2:08.49 79

5. KOMOŚIŃSKI Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:08.82 79

6. WAWRZOS Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:09.74 77

11 lat

1. HAJN Grzegorz 10 KS Płetwal Szczytno 2:03.07 90

2. SZYMAŃSKI Jakub 10 MKS Medyk Giżycko 2:26.71

3. JURGA Michał 10 MKS Medyk Giżycko 2:32.14 48

12 lat

1. NOWAK Karol 09 MUKS Piorun Gołdap 1:26.28 263

2. KISIELEWSKI Antoni 09 MUKS Piorun Gołdap 1:26.34 263

3. KLOC Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 1:33.03 210

13 lat

1. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 1:17.67 361

3. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:25.36 272

16 lat i starsi

1. ADAMIAK Wiktor 05 SWIMLAND Olsztyn 1:13.75 422

2. CZERNIAWSKI Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 1:13.89 420

3. PRÓSIŃSKI Jakub 05 KP Płetwal Mława 1:17.86 359

4. MINDA Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 1:20.67 322

5. GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:23.47 291

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

2. NOWAK Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 57.60 53

11 lat

1. GŁADKOWSKI Olaf 10 UKS MOS Ełk 33.92 263

12 lat

1. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 33.80 266

13 lat

1. POLAK Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 31.67 323

2. GOŁĄB Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 31.75 321

3. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 34.06 260

4. CHRZANOWSKI Remigiusz 08 UKS MOS Ełk 35.56 228

14 lat

2. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 28.93 424

3. GRZESIUK Bartosz 07 UKS MOS Ełk 33.93 263

16 lat i starsi

1. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 26.99 523

2. JURCZAK Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 27.30 505

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. BIDA Miłosz 12 MUKS Piorun Gołdap 39.13 136

2. PROCHOWICZ Wojciech 12 MUKS Piorun Gołdap 41.37 115

3. NOWAK Maksymilian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 41.67 113

4. SKRABOWSKI Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 43.76 97

5. KARPIK Maciej 11 SWIMLAND Olsztyn 48.38 72

6. WAWRZOS Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 49.33 68

7. KLOC Antoni 12 MKS Medyk Giżycko 1:06.17 28

8. KACPERSKI Aleksander 11 SWIMLAND Olsztyn 1:06.58 27

11 lat

1. GŁADKOWSKI Olaf 10 UKS MOS Ełk 31.62 259

2. ŻUKOWSKI Borys 10 SWIMLAND Olsztyn 33.12 225

3. HAJN Grzegorz 10 KS Płetwal Szczytno 38.53 143

4. JURGA Michał 10 MKS Medyk Giżycko 1:00.25 37

12 lat

1. NOWAK Karol 09 MUKS Piorun Gołdap 30.16 298

2. KISIELEWSKI Antoni 09 MUKS Piorun Gołdap 30.28 295

3. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 31.73 256

4. BRÓZIO Fabian 09 UKS MOS Ełk 32.84 231

7. SENICA Oliwier 09 UKS MOS Ełk 37.72 152

13 lat

1. GOŁĄB Kryspin 08 SWIMLAND Olsztyn 28.28 362

2. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 32.14 246

3. CHRZANOWSKI Remigiusz 08 UKS MOS Ełk 32.25 244

4. BORKOWSKI Julian 08 MKS Medyk Giżycko 36.95 162

14 lat

1. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 26.58 436

3. GRZESIUK Bartosz 07 UKS MOS Ełk 29.85 308

5. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 33.03 227

15 lat

1. KRUSZYŃSKI Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 27.56 391

16 lat i starsi

1. JURCZAK Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 24.98 525

2. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 25.19 512

3. CZERNIAWSKI Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 26.28 451

5. MINDA Michał 05 SWIMLAND Olsztyn 27.96 374

6. GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 28.13 368

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. GIECZEWSKI Julian 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:48.20 89

2. BIDA Miłosz 12 MUKS Piorun Gołdap 1:49.84 85

3. KOMOŚIŃSKI Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 2:00.48 64

4. KLOC Antoni 12 MKS Medyk Giżycko 2:14.76 46

11 lat

1. PARDO Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.22 245

3. ŻUKOWSKI Borys 10 SWIMLAND Olsztyn 1:34.30 134

5. SZYMAŃSKI Jakub 10 MKS Medyk Giżycko 2:01.19 63

12 lat

2. BRÓZIO Fabian 09 UKS MOS Ełk 1:23.87 191

4. SENICA Oliwier 09 UKS MOS Ełk 1:47.08 91

13 lat

1. KOZŁOWSKI Oskar 08 MUKS Piorun Gołdap 1:13.09 289

2. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:13.74 281

3. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 1:15.08 266

4. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.35 243

15 lat

2. KRUSZYŃSKI Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 1:12.38 297

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. PARDO Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 2:47.56 280

12 lat

1. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 2:51.99 258

13 lat

1. POLAK Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:39.25 326

2. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 2:48.59 274

200 metrów stylem klasycznym

13 lat

1. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:48.61 361

3. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:14.51 235

16 lat i starsi

1. ADAMIAK Wiktor 05 SWIMLAND Olsztyn 2:39.05 431

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

2. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 5:40.19 242

3. KLOC Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 6:09.22 189

13 lat

1. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 4:59.35 356

2. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:21.30 288

3. KOZŁOWSKI Oskar 08 MUKS Piorun Gołdap 5:25.61 276

14 lat

2. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 6:07.77 192

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko Gołdap Olsztyn pływanie sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x