O Puchar Burmistrza Giżycka – Festiwal nadziei

Kilkuset pływaków spotkało się w sobotę w Giżycku na dwudniowych zawodach o Puchar Burmistrza Miasta . To tradycyjna szósta już z kolei impreza organizowana z okazji Święta Niepodległości. Do Giżycka zjechała młodzież z całego województwa, także z ościennych regionów, stąd mnóstwo startujących w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

Wyniki zróżnicowane, ale obok znanych już zawodników: Igi Biedrzyckiej z Pisza, Bartłomieja Kubkowskiego z Giżycka czy Emila Płachty z Olsztyna jest wielu adeptów tej dyscypliny, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. Dobrze, że zjawili się w Giżycku i poznali atmosferę  wielkich zawodów,

Wyniki I dnia:

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

10 lat

5. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:34.26 250

7. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:45.22 179

8. Kłodnicka Aleksandra 00 MKS Medyk Giżycko 1:47.27 169

9. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:47.36 169

11 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:18.14 438

5. Daniszewska Magdalena 99 Uks Mos Ełk 1:25.82 331

10. Babraj Małgorzata 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:32.05 268

12 – 13 lat

4. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:20.83 396

12. Tokarska Dominika 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.24.97 341

13. Zaręba Natalia 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.26.44 324

19. Butkiewicz Sara 98 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg 1.29.36 290

20. Jasianek Aleksandra 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.35.07 243

21. Miszkiewicz Maja 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.39.89 210

14 – 15 lat

1. Klimkowska Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.76 543

2. Kulla Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:13.26 532

3. Rżyska Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.32 530

4. Terech Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:14.86 498

6. Terech Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:17.31 452

7. Stella Antonina 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:18.97 424

8. Oświęcicka Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:21.80 382

16 lat i starsi

2. Rodziewicz Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.32 530

3. Nikelewska Aleksandra 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.22.43 373

Chłopcy

9 lat i młodsi

4. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:43.12 128

6. Siudzik Patryk 01 MKS Medyk Giżycko 1:45.20 121

7. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:52.15 100

8. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:52.73 98

10 lat

5. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 1:36.12 159

6. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:37.85 150

8. Rutkowski Michał 00 Uks Mos Ełk 1:49.83 106

11 lat

5. Czerniecki Michał 99 MKS Medyk Giżycko 1:29.16 199

12 – 13 lat

2. Traczewski Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.88 413

4. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:13.47 355

7. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:14.70 338

9. Ciborowski Natan 98 MKS „Roś” Pisz 1:17.23 306

12. Dąbrowski Jakub 98 Uks Mos Ełk 1:20.11 274

14 – 15 lat

1. Kubkowski Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 1:00.80 627

2. Falaciñski Maciej 96 Uks Mos Ełk 1:02.34 581

5. Ciborowski Bastian 95 MKS „Roś” Pisz 1:11.13 391

7. Wołyniec Robert 96 Uks Mos Ełk 1:13.31 357

8. Karolkiewicz Sebastian 96 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg 1.16.52 314

16 lat i starsi

1. Szudzik Przemys³aw 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.06.56 478

2. Koszper Maciej 94 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:06.84 472 31.08 35.76

 50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

9 lat i młodsi

1. Pawłowska Oliwia 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 43.48 230

2. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 47.32 179

3. Kłymko Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 48.08 170

4. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 48.57 165

6. Zamłyńska Milena 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 50.43 148

8. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 55.29 112

9. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 55.46 111

10. Osowska Zuzanna 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 55.54 110

11. Zielonka Maja 01 MKS Medyk Giżycko 56.89 103

12. Świdziñska Maria 01 MKS Medyk Giżycko 59.43 90

13. Gąska Agata 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.00.55 85

15. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:02.55 77

10 lat

3. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 43.28 233

6. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 46.89 184

7. Rokicka Julia 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 46.92 183

9. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 48.83 163

10. Baranowska Marcelina 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 49.07 160

12. Wiszniowiecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 54.96 114

13. Arkabus Dominika 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 57.67 99

14. Baran Weronika 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.01.53 81

15. Czechowicz Paulina 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.08.73 58

11 lat

1. Kostrzewa Michalina 99 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg 37.32 364

6. Szczawińska Olga 99 Uks Mos Ełk 42.41 248

7. Witkowska Marta 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 43.30 233

8. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 43.68 227

12. Pazdej Karolina 99 Uks Mos Ełk 49.32 158

15. Oświdziñska Marta 99 MKS Medyk Giżycko 57.92 97

12 – 13 lat

11. Backiel Magdalena 97 Uks Mos Ełk 39.76 301

13. Serafin Elżbieta 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 40.80 279

15. Brumer Maja 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 45.02 207

17. Kotowska Wiktoria 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 47.89 172

14 – 15 lat

3. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 35.59 420

4. Soczewka Ada 95 MTP KORMORAN Olsztyn 36.83 379

6. Stefanowska Adrianna 96 Uks Mos Ełk 40.52 285

Chłopcy

9 lat i młodsi

2. Bogdanowicz Michał 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 46.11 127

3. Hendrych Dawid 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 46.59 123

4. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 47.74 114

5. Mech Mateusz 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 47.85 114

7. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 48.78 107

8. Kłak Marcin 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 49.57 102

9. Kazukiewicz Kuba 02 MKS Medyk Giżycko 51.40 92

10. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 52.61 86

11. Lewandowski Jakub 02 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 53.89 80

12. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 54.41 77

13. Polañczuk Łukasz 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 54.61 76

15. Dołęga Miłosz 01 MKS Medyk Giżycko 58.03 64

16. Spychalski Ernest 01 Uks Mos Ełk 58.82 61

17. Olender Tomasz 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 59.88 58

18. Gabruś Maksymilian 01 MKS Medyk Giżycko 1:00.80 55

19. Drężek Konrad 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.01.50 45

10 lat

9. Mech Dariusz 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 45.91 129

12. Złotowski Maciej 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 48.21 111

14. Maśkiewicz Tomasz 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 51.26 92

15. Medźwiecki Daniel 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 51.40 92

19. Świrydowicz Dawid 00 Uks Mos Ełk 55.81 72

20. Olszewski Oleksy 00 MKS Medyk Giżycko 58.07 64

21. Mastyka Tomasz 00 MKS Medyk Giżycko 59.08 60

11 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 32.94 348

5. Nieroński Sebastian 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 40.92 182

6. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 41.08 180

14. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 46.20 126

15. Kruk Adam 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 48.06 112

12 – 13 lat

4. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 33.69 326

5. Maciejewski Paweł 97 MTP KORMORAN Olsztyn 34.31 308

7. Piwowarski Konrad 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 35.06 289

9. Siudziński Patryk 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 36.03 266

11. Szmit Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 36.61 254

13. Wierzchoń Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 39.01 210

14. Mikołajewski Patryk 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 39.54 201

17. Kil Kacper 97 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 58.07 64

14 – 15 lat

3. Nowicki Norbert 96 MKS „Roś” Pisz 31.27 407

5. Brzuchalski Jakub 96 Uks Mos Ełk 32.78 354

6. Siudziński Dawid 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 34.44 305

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

9 lat i młodsze

4. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:01.73 150

5. Kłymko Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 2:03.14 145

6. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 2:10.34 122

7. Zamłyńska Milena 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 2.13.50 114

9. Zielonka Maja 01 MKS Medyk Giżycko 2:32.81 76

10 lat

2. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:39.24 277

5. Wilga Kornelia 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 2.01.69 150

6. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:02.37 148

7. Michalska Karina 00 MKS Medyk Giżycko 2:04.70 140

8. Baran Weronika 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno  2.09.57 125

11 lat

4. Mojsiewicz Agnieszka 99 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg 1.30.81 362

6. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 1:33.55 331

8. Daniszewska Magdalena 99 Uks Mos Ełk 1:36.26 304

11. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:42.04 255

13. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:54.50 181

15. Świdzińska Marta 99 MKS Medyk Giżycko 2:15.52 109

12 – 13 lat

6. Leszczyńska Matylda 97 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:29.97 372

7. Ryzińska Daria 98 MKS „Roś” Pisz 1:29.98 372

8. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:30.16 370

11. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 1:31.80 350

14. Tokarska Dominika 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.32.47 343

16. Butkiewicz Sara 98 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.33.28 334

18. Tworek Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 1:35.49 311

19. Zaręba Natalia 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.36.19 304

22. Backiel Magdalena 97 Uks Mos Ełk 1:38.60 283

23. Brumer Maja 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.38.78 281

25. Miszkiewicz Maja 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.49.05 209

14 – 15 lat

1. Kulla Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł  Elbląg 1:19.96 530 38.56 41.40

2. Stella Antonina 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:22.07 490 38.68 43.39

3. Terech Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:25.04 441 40.25 44.79

4. Terech Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:27.92 399 41.97 45.95

5. Fercho Dominika 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:28.81 387 42.97 45.84

Chłopcy

9 lat i młodsi

1. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:50.19 143

3. Dołęga Miłosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:56.51 121 55.75 1:00.76

5. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:58.57 114

6. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:59.82 111

7. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 2:00.29 110

9. Olender Tomasz 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 2.11.84 83

10. Wierzchowski Michał 01 Uks Mos Ełk 2:12.15 83

11. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 2:14.28 79

12. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 2:20.00 69

13. Spychalski Ernest 01 Uks Mos Ełk 2:22.75 66

10 lat

6. Lasota Jacek 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:05.49 97

11 lat

5. Dalidowicz Patryk 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:39.57 193 48.20 51.37

6. Kubiak Jacek 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:39.58 193

10. Kubiński Arkadiusz 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:51.36 138

11. Luma Wiktor 99 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.59.81 111

12 – 13 lat

2. Staruch Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.37 367

4. Stella Marcel 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:29.83 263

5. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:29.93 262

6. Caban Szymon 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.31.29 251

8. Kania Marcin 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.36.20 214

14 – 15 lat

1. Płachta Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.25 485

2. Ciborowski Bastian 95 MKS „Roś” Pisz 1:17.17 415

3. Pietrzak Michał 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.58 393

5. Brzuchalski Jakub 96 Uks Mos Ełk 1:22.51 340

9. Bielucy Radosław 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:26.66 293

10. Wołyniec Robert 96 Uks Mos Ełk 1:26.72 292 41.40 45.32

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

9 lat i młodsze

1. Pawłowska Oliwia 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:26.24 222

4. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:44.12 126

10 lat

2. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:20.39 274 39.40 40.99

4. Domżalska Wiktoria 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.28.93 202

5. Rokicka Julia 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.33.92 172

6. Kłodnicka Aleksandra 00 MKS Medyk Giżycko 1:36.95 156

7. Niemidomska Karolina 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.38.43 149

9. Arkabus Dominika 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.57.82 87

11 lat

1. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:10.36 408

2. Filipkowska Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 1:11.94 382

7. Witkowska Marta 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:21.73 261

9. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:25.38 229

12. Pazdej Karolina 99 Uks Mos E³k 1:32.78 178

13. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:41.81 135

14. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:44.12 126

12 – 13 lat

1. Biedrzycka Iga 97 MKS „Roś” Pisz 1:03.34 560

14. Serafin El¿bieta 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.19.02 288

15. Słoma Aleksandra 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:21.61 262

16. Jasianek Aleksandra 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.22.98 249

17. Tworek Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 1:26.16 222

14 – 15 lat

3. Maciesza Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:04.41 532

4. Buchalska Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:04.66 526

7. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 1:09.33 427

8. Oszwa Emilia 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:09.34 427

10. Stefanowska Adrianna 96 Uks Mos Ełk 1:15.91 325

16 lat i starsi

1. Nikelewska Aleksandra 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.11.14 395

Chłopcy

9 lat i młodsi

2. Mech Mateusz 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:29.54 136

5. Hendrych Dawid 01 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka E1lb:35g.30 113 42.78 52.52

6. Siudzik Patryk 01 MKS Medyk Giżycko 1:35.85 111

7. Bogdnowicz Michał 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.36.76. 108

8. Kłak Marcin 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia  Szczytno 1.37.67 105

9. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:40.64 96 46.36 54.28

10. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:44.69 85

11. Lewandowski Jakub 02 Uczniowski Klub ł³ywacki Jedynka Elbląg 1.49.57 74

12. Wierzchowski Micha³ 01 Uks Mos Ełk 1:53.93 66

13. Drężek Konrad 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 2.00.51 56

10 lat

9. Złotowski Maciej 00 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg  1.35.10 113

10. Rutkowski Michał 00 Uks Mos Ełk  1:36.58 108

11. D¹browski Jan 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:38.43 102

12. Lasota Jacek 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:40.73 95

14. Świrydowicz Dawid 00 Uks Mos Ełk 1:51.55 70

11 lat

6. Czerniecki Michał 99 MKS Medyk Gi¿ycko 1:16.74 216

8. Sarbiewski Tomasz 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka  Elbląg 1.18.63 201

9. Kubiak Jacek 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:18.74 200 36.51 42.23

10. Dalidowicz Patryk 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:20.24 189

14. Kubiñski Arkadiusz 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:24.51 162

19. Kruk Adam 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg  1.28.73 140

21. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:31.52 127

22. Luma Wiktor 99 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.36.10 110

12 – 13 lat

1. Traczewski Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.03 429

8. Gościñski Olaf 97 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka  Elbląg 1.09.26 294

9. Piwowarski Konrad 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno  1.09.37 292

10. Szmit Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.58 290

13. Stella Marcel 98 Klub Sportowy Orze³łElbląg 1:14.21 239

14. Barglowski Mateusz 98 MKS „Roś” Pisz 1:14.35 237

16. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:16.41 219

17. Wierzchoñ Piotr 98 MKS Medyk Gi¿ycko 1:17.42 210

19. Kania Marcin 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.23.00 171

20. Czechowicz Mateusz 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.23.43 168

23. Barnowski Emil 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.29.22 137

25. Wieczorek Patryk 98 MKS Medyk Giżycko 1:40.74 95

14 – 15 lat

2. Pasieczny Przemys³aw 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 58.68 483

4. Nowicki Norbert 96 MKS „Roś” Pisz  59.24 469

5. Szczukowski Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 59.54 462

8. Dąbrowski Filip 95 Uks Mos Ełk 1:01.58 418

11. Siudziñski Dawid 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:06.02 339

12. Bielucy Rados³aw 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:07.09 323

14. Rudziñski Marek 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:11.05 272

16 lat i starsi

2. Koszper Maciej 94 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 57.56 512

3. Kliczewski Przemys³aw 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 59.47 443

4. Szewczyk Mateusz 94 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka  Elbląg 59.56 462

5. Dulko Jakub 93 MKS Medyk Giżycko 1:00.28 446

6. Wioeniewski Micha³ 92 MKS Medyk Giżycko 1:00.46 442

7. Piorowski Jakub 94 Uczniowski Klub P³łwacki Jedynka Elbląg  1.02.28 404

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

10 lat

3. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 46.86 159

4. Baranowska Marcelina 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 48.99 139

6. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 52.35 114

8. Niemidomska Karolina 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 53.91 104

11 lat

2. Leończuk Sara 99 Uks Mos Ełk 36.18 344

5. Mojsiewicz Agnieszka 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 38.26 291

10. Szczawińska Olga 99 Uks Mos Ełk 46.05 167

12 – 13 lat

6. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 34.67 391

12. Leszczyńska Matylda 97 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 38.03 297

17. Kotowska Wiktoria 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 45.31 175

19. Słoma Aleksandra 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 48.13 146

14 – 15 lat

2. Rżyska Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 32.14 491

3. OEwiêcicka Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 36.05 348

4. Soczewka Ada 95 MTP KORMORAN Olsztyn 36.23 343

16 lat i starsi

2. Rodziewicz Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 32.13 492

Chłopcy

9 lat i młodsi

4. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 55.08 68

5. Polańczuk Łukasz 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.00.76 51

10 lat

10. Maśkiewicz Tomasz 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 50.84 87

11. Dąbrowski Jan 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 56.08 65

12. Medźwiecki Daniel 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.04.88 42

11 lat

6. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 41.31 162

12 – 13 lat

3. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 32.12 344

5. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 33.54 302

8. Sołtowski Dominik 98 Uks Mos Ełk 34.94 267

13. Mikołajewski Patryk 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 40.62 170

14 – 15 lat

2. Płachta Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 28.44 495

3. Głuchowski Jędrzej 95 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 29.40 448

7. Dąbrowski Filip 95 Uks Mos Ełk 31.12 378

8. Pietrzak Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 32.21 341

11. Karolkiewicz Sebastian 96 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 33.28 309

16 lat i starsi

2. Wiśniewski Michał 92 MKS Medyk Giżycko 28.44 495

3. Dulko Jakub 93 MKS Medyk Giżycko 29.36 450

6. Kliczewski Przemysław 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 32.28 339

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

10 lat

2. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko  3:09.77

3. Domżalska Wiktoria 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 3.16.18

11 lat

3. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 2:49.20

4. Kostrzewa Michalina 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 2.53.76

5. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:54.22

12 – 13 lat

4. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 2:42.58

Chłopcy

 10 lat

4. Strupiñski Michał 00 MKS Medyk Giżycko 3:11.12

11 lat

1. Ciborowski Rafa³ 99 MKS Medyk Gi¿ycko 2:33.73

4. Nieroñski Sebastian 99 Uczniowski Klub Pływacki Jednka Elbląg 3.10.13

12 – 13 lat

7. Dąbrowski Jakub 98 Uks Mos Ełk 2:49.62

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 5:08.22 462

4. Filipkowska Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 5:25.60 392

5. Leończuk Sara 99 Uks Mos Ełk 5:39.09 347

7. Babraj Małgorzata 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 6:10.57 266

12 – 13 lat

1. Biedrzycka Iga 97 MKS „Roś” Pisz 4:51.86 544

3. Ryzińska Daria 98 MKS „Roś” Pisz 5:15.39 431

14 – 15 lat

1. Klimkowska Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 4:45.44 582

2. Maciesza Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:46.71 574

4. Buchalska Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:47.65 568

7. Oszwa Emilia 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 5:24.62 395

Chłopcy

11 lat

4. Sarbiewski Tomasz 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg  5.38.03 261

12 – 13 lat

3. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:53.47 399

5. Ciborowski Natan 98 MKS „Roś” Pisz 5:05.66 353

6. Staruch Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 5:06.27 351

7. Sołtowski Dominik 98 Uks Mos Ełk 5:08.12 345

9. Barglowski Mateusz 98 MKS „Roś” Pisz 5:14.73 324

14. Czechowicz Mateusz 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 6.33.84 165

14 – 15 lat

1. Kubkowski Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 4:03.81 696

2. Falaciński Maciej 96 Uks Mos Ełk 4:17.62 590

4. Pasieczny Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:21.08 567

5. Szczukowski Michał 95 MTP KORMORAN Olsztyn 4:36.83 476

9. Rudziński Marek 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 5:13.53 327

16 lat i starsi

1. Szudzik Przemysław 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 4.34.55 488

II dzień

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

9 lat i młodsze

4. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 56.17 152

5. Kłymko Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 59.42 128

6. Zamłyńska Milena 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 59.99 125

7. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:01.36 117

8. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:02.02 113

10. Gąska Agata 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.05.43 96

11. Osowska Zuzanna 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.06.44 92

12. Zielonka Maja 01 MKS Medyk Giżycko 1:12.10 72

13. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:17.77 57

14. Świdziñska Maria 01 MKS Medyk Giżycko 1:21.31 50

10 lat

4. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 45.94 278

6. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 51.99 192

7. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 52.35 188

8. Domżalska Wiktoria 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 52.36 188

9. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 53.62 175

11. Wilga Kornelia 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 56.04 153

13. Kłodnicka Aleksandra 00 MKS Medyk Giżycko 57.37 143

14. Wiszniowiecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 1:00.46 122

15. Niemidomska Karolina 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.02.28 111

16. Czechowicz Paulina 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.06.40 92

11 lat

3. Mojsiewicz Agnieszka 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 42.32 355

5. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 43.48 327

10. Daniszewska Magdalena 99 Uks Mos Ełk 45.20 292

13. Szczawińska Olga 99 Uks Mos Ełk 48.01 243

15. Warmiñska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 48.08 242

16. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 48.92 230

21. Świdziñska Marta 99 MKS Medyk Giżycko 1:03.42 106

12 – 13 lat

7. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 41.15 386

10. Tworek Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 41.96 364

12. Leszczyñska Matylda 97 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 42.07 362

14. Butkiewicz Sara 98 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 42.26 357

15. Tokarska Dominika 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 42.37 354

17. Zaręba Natalia 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 43.77 321

20. Brumer Maja 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 45.61 284

22. Backiel Magdalena 97 Uks Mos Ełk 45.70 282

24. Miszkiewicz Maja 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 48.50 236

25. Kotowska Wiktoria 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 49.73 219

14 – 15 lat

1. Klimkowska Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 36.93 534

2. Kulla Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 37.32 518

3. Stella Antonina 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 37.49 511

4. Terech Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 38.61 468

6. Fercho Dominika 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 41.71 371

7. Górka Weronika 96 UKS Siódemka Brodnica 41.83 368

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

11 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:45.97

3. Mojsiewicz Agnieszka 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 3.04.41

12 – 13 lat

2. Biedrzycka Iga 97 MKS „Roś” Pisz 2:33.44

4. Grudnowska Alicja 97 KS Delfin Gdynia 2:45.45 34.84 41.04 50.03 39.54

14 – 15 lat

1. Rżyska Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.81

2. Terech Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:40.90

3. Buchalska Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:47.39

4. OEwiêcicka Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:52.19

5. Soczewka Ada 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.59

Chłopcy

11 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:45.42

12 – 13 lat  

Staruch Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.75

Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:40.65

Dąbrowski Jakub 98 Uks Mos Ełk 2:52.97

Barglowski Mateusz 98 MKS „Roś” Pisz 2:53.77

Ciborowski Natan 98 MKS „Roś” Pisz 2:54.92

14 – 15 lat  

Wołyniec Robert 96 Uks Mos Ełk 2:36.51

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

9 lat i młodsze

1. Pawłowska Oliwia 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 36.76 271

6. Kłymko Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 46.60 133

7. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 50.08 107

9. Osowska Zuzanna 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 52.47 93

10. Gąska Agata 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 53.81 86

11. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 54.78 82

13. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 58.55 67

14. Świdziñska Maria 01 MKS Medyk Giżycko 1:01.48 58

15. Zielonka Maja 01 MKS Medyk Giżycko 1:02.00 56

10 lat

3. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 37.26 260

4. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 37.69 251

6. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 39.93 211

7. Kłodnicka Aleksandra 00 MKS Medyk Giżycko 40.73 199

9. Rokicka Julia 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 41.83 184

10. Baranowska Marcelina 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 41.86 183

12. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 44.49 153

14. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 47.32 127

15. Arkabus Dominika 00 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbl¹g 51.95 96

16. Baran Weronika 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 54.21 84

17. Wilga Kornelia 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 54.27 84

18. Czechowicz Paulina 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 55.72 78

11 lat

1. Leończuk Sara 99 Uks Mos Ełk 32.07 408

2. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 32.81 381

4. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 33.14 369

7. Kostrzewa Michalina 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg34.54 326

11. Witkowska Marta 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 36.31 281

14. Babraj Małgorzata 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 37.28 260

16. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 38.42 237

18. Pazdej Karolina 99 Uks Mos Ełk 41.81 184

20. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 43.98 158

22. Warmiñska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 45.71 141

24. Świdziñska Marta 99 MKS Medyk Giżycko 55.85 77

12 – 13 lat

7. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 32.18 404

Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 32.23 402

20. Tworek Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 33.70 351

23. Backiel Magdalena 97 Uks Mos Ełk 34.27 334

24. Zaręba Natalia 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 34.68 322

29. Serafin El¿bieta 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 35.91 290

30. Słoma Aleksandra 98 Klub Sportowy Orze³łElbląg 37.84 248

32. Kotowska Wiktoria 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 39.47 219

14 – 15 lat

6. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 30.81 460

7. Terech Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 31.17 444

8. Kulla Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 31.46 432

10. Oszwa Emilia 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 32.13 405

11. Stefanowska Adrianna 96 Uks Mos Ełk 34.07 340

12. Fercho Dominika 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 34.11 339

16 lat i starsi

1. Rodziewicz Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 29.35 532

2. Nikelewska Aleksandra 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 31.97 412

Chłopcy

9 lat i młodsi

2. Mech Mateusz 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 38.84 155

4. Bogdnowicz Michał 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 39.72 145

7. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 41.43 128

8. Siudzik Patryk 01 MKS Medyk Giżycko 41.65 126

10. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 43.57 110

11. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 43.71 109

12. Kłak Marcin 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 44.42 104

13. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 44.50 103

14. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 45.75 95

15. Polañczuk Łukasz 01 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 46.55 90

16. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 46.75 89

17. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 48.62 79

18. Lewandowski Jakub 02 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 48.88 78

19. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 49.37 75

20. Wierzchowski Michał 01 Uks Mos E³k 52.31 63

21. Dołęga Miłosz 01 MKS Medyk Giżycko 54.71 55

22. Kazukiewicz Kuba 02 MKS Medyk Giżycko 57.36 48

23. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:02.07 38

10 lat

13. Mech Dariusz 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 39.17 151

16. Złotowski Maciej 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 40.18 140

18. Maśkiewicz Tomasz 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 40.82 133

19. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 41.04 131

20. Rutkowski Michał 00 Uks Mos Ełk 41.14 130

21. D¹browski Jan 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 41.38 128

24. Lasota Jacek 00 Klub Sportowy Orze łElbląg 44.29 104

27. Medźwiecki Daniel 00 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 48.64 79

28. Świrydowicz Dawid 00 Uks Mos Ełk 49.40 75

29. Mastyka Tomasz 00 MKS Medyk Giżycko 54.28 57

30. Olszewski Oleksy 00 MKS Medyk Giżycko 57.09 49

11 lat

5. Czerniecki Michał 99 MKS Medyk Giżycko 33.74 236

7. Dalidowicz Patryk 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 35.04 211

8. Kubiak Jacek 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 35.12 210

10. Sarbiewski Tomasz 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg35.23 208

12. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 35.75 199

16. Nieroński Sebastian 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg37.27 175

20. Kubiński Arkadiusz 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 37.78 168

23. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 39.18 151

24. Kruk Adam 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg39.32 149

12 – 13 lat

1. Traczewski Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 27.69 428

6. Baran Adam 97 MKS Medyk Gi¿ycko 29.19 365

7. Maciejewski Paweł 97 MTP KORMORAN Olsztyn 29.47 355

8. Piwowarski Konrad 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno29.98 337

9. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 30.01 336

11. Siudziński Patryk 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 30.93 307

13. Gooeciñski Olaf 97 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 31.52 290

15. Szmit Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 31.74 284

18. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 32.83 257

20. Stella Marcel 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 33.85 234

24. Wierzchoñ Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 34.69 217

26. Caban Szymon 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 36.53 186

27. Barnowski Emil 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 36.93 180

29. Czechowicz Mateusz 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 37.39 174

33. Wieczorek Patryk 98 MKS Medyk Giżycko 43.28 112

14 – 15 lat

1. Kubkowski Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 25.23 565

4. Szczukowski Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 26.03 515

7. Pasieczny Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 27.03 460

8. Nowicki Norbert 96 MKS „Roś” Pisz 27.05 459

11. Ciborowski Bastian 95 MKS „Roś” Pisz 27.48 437

12. Dąbrowski Filip 95 Uks Mos Ełk 27.89 418

16. Bielucy Radosław 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 29.59 350

17. Siudziński Dawid 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 30.08 334

18. Karolkiewicz Sebastian 96 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 30.16 331

20. Brzuchalski Jakub 96 Uks Mos Ełk 30.88 308

22. Rudziński Marek 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 33.91 233

16 lat i starsi

3. Koszper Maciej 94 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 26.13 509

4. Dulko Jakub 93 MKS Medyk Giżycko 27.33 445

5. Kliczewski Przemysław 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 27.46 438

6. Wioeniewski Michał 92 MKS Medyk Giżycko 27.64 430

7. Piorowski Jakub 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 27.93 417

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

11 lat

1. Filipkowska Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 1:18.75

12 – 13 lat

1. Biedrzycka Iga 97 MKS „Roś” Pisz 1:11.20

6. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:22.25

7. Kotowicz Anna 98 Uks Mos Ełk 1:22.43

8. Leszczyñska Matylda 97 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:28.14

14 – 15 lat

1. Rżyska Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.27

2. Klimkowska Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.18

3. Maciesza Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:13.19

4. Terech Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:14.27

Chłopcy

12 – 13 lat

4. Sołtowski Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:18.70

10. Mikołajewski Patryk 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.32.45

14 – 15 lat

1. Płachta Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.66

2. Głuchowski Jędrzej 95 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.06.46

8. Karolkiewicz Sebastian 96 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.20.70

9. Iwañski Piotr 96 Uks Mos Ełk 1:27.09

16 lat i starsi

1. Wiśniewski Micha³ 92 MKS Medyk Gi¿ycko 1:04.22

2. Szewczyk Mateusz 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.05.15

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

9 lat i młodsze  

1. Pawłowska Oliwia 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:37.28 201

3. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:47.22 150

5. Zamłyńska Milena 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.52.68 129

10 lat

4. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:31.89 238 44.04 47.85

7. Domżalska Wiktoria 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.34.13 222

9. Rokicka Julia 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.44.00 164

12. Wiszniowiecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 2:05.75 93

13. Arkabus Dominika 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.12.78 79

11 lat

3. Lewczuk Martyna 99 Uks Mos Ełk 1:20.16 359

4. Kostrzewa Michalina 99 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg 1.21.22 333

10. Daniszewska Magdalena 99 Uks Mos Ełk 1:30.43 250

11. Szczawińska Olga 99 Uks Mos Ełk 1:32.43 234

13. Witkowska Marta 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:35.67 211 47.60 48.07

16. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:48.76 144

17. Pazdej Karolina 99 Uks Mos Ełk 1:50.29 138

12 – 13 lat

11. Ryziñska Daria 98 MKS „Roś” Pisz 1:23.63 316 41.25 42.38

13. Tokarska Dominika 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.25.11 300

14 – 15 lat

3. Kulik Natalia 96 Uks Mos Ełk 1:18.03 389

4. Soczewka Ada 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.67 380

Chłopcy

9 lat i młodsi

1. Siudzik Patryk 01 MKS Medyk Giżycko 1:35.81 142

4. Bogdnowicz Michał 01 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg 1.40.41 123

7. Hendrych Dawid 01 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.42.65 115

9. Mech Mateusz 01 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:46.89 102

10. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:48.96 96 53.75 55.21

11. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:50.07 93 54.02 56.05

13. Lewandowski Jakub 02 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.58.97 74

14. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 2:04.81 64 58.87 1:05.94

16. Dołęga Mi³osz 01 MKS Medyk Giżycko 2:14.20 52 1:01.12 1:13.08

10 lat

6. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:39.32 127

7. Złotowski Maciej 00 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.45.76 105

8. Rutkowski Micha³ 00 Uks Mos Ełk 1:50.47 92

10. Świrydowicz Dawid 00 Uks Mos Ełk 2:02.15 68

11 lat

7. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 1:30.88 166

8. Nieroński Sebastian 99 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka  Elbląg 1.31.03 165

13. Kruk Adam 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1,42.36 116

12 – 13 lat

7. Piwowarski Konrad 98 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.17.96 263

8. Siudziñski Patryk 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:18.44 258

11Szmit Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.95 253

12. Dąbrowski Jakub 98 Uks Mos Ełk 1:20.99 235

14. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:24.21 209

16. Miko³ajewski Patryk 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 1.27.99 183

14 – 15 lat

3. Nowicki Norbert 96 MKS „Roś” Pisz 1:07.53 405

5. Brzuchalski Jakub 96 Uks Mos Ełk 1:10.83 351

7. Wo³yniec Robert 96 Uks Mos Ełk 1:12.25 330

200 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

10 lat

2. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 2:54.52

3. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Gi¿ycko 3:11.32

4. Niemidomska Karolina 00 Uczniowski Klub P³ywacki Jedynka Elbląg 3.34.60

11 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:27.87

3. Filipkowska Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 2:34.50

7. Leoñczuk Sara 99 Uks Mos Ełk 2:37.04

11. Babraj Ma³gorzata 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:54.85

12 – 13 lat

2. Wierzchowska Kinga 97 Uks Mos Ełk 2:28.28

6. Ryzińska Daria 98 MKS „Rooe” Pisz 2:31.83

15. Słoma Aleksandra 98 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:55.17

16. Butkiewicz Sara 98 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 2.55.01

14 – 15 lat

1. Buchalska Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:17.99

4. Maciesza Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:26.88

7. Oszwa Emilia 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:32.43

Chłopcy

10 lat

5. Strupiński Micha³ 00 MKS Medyk Giżycko 3:04.14

8. Mech Dariusz 00 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 3:17.01

11 lat

2. Ciborowski Rafa³ 99 MKS Medyk Giżycko 2:23.81

7. Sarbiewski Tomasz 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 2.44.43

9. Kubiak Jacek 99 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:50.98

10. Czerniecki Micha³ 99 MKS Medyk Giżycko 2:51.09

12 – 13 lat

1. Traczewski Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.15

3. Maciejewski Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:18.46

4. Zieliñski Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:19.43

5. Kasztelan Mateusz 98 Uks Mos Ełk 2:21.17

7. Ciborowski Natan 98 MKS „Roś” Pisz 2:25.82

9. Sołtowski Dominik 98 Uks Mos Ełk 2:28.59

11. Barglowski Mateusz 98 MKS „Roś” Pisz 2:30.50

15. Czechowicz Mateusz 97 Policyjny Klub Sportowy Gwardia Szczytno 3.02.59

14 – 15 lat

1. Kubkowski Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 1:55.94

3. Falaciñski Maciej 96 Uks Mos Ełk 2:02.16

4. Pasieczny Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:02.27

5. Szczukowski Michał 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.36

6. Ciborowski Bastian 95 MKS „Roś” Pisz 2:15.27

7. Siudziński Dawid 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:25.05

9. Rudziñski Marek 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:31.72

16 lat i starsi

1. Koszper Maciej 94 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:01.14

2. Szudzik Przemysław 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 2.11.29

3. Kliczewski Przemysław 94 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 2.11.39

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x