O Puchar Burmistrza Płońska – Cierpliwości,mają jeszcze czas…

W Płońsku odbyły się zawody pływackie dzieci o Puchar Burmistrza Miasta. Startowali głównie reprezentanci z klubów Mazowsza, gościnnie wystąpiły dwie sekcje Warmii i Mazur: MTP Kormoran Olsztyn i MKS Roś Pisz. Olsztynianie przyjechali dużą grupą, ale zawodników początkujących. Na sukcesy musimy poczekać, natomiast pływacy z Pisza zajmowali czołowe lokaty.

 

Wyniki

 

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

Do 11 lat

10. WĄSOWSKI, Jędrzej 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.84 159

15. WRZOS, Mateusz 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.72 134

19. ŚMIAROWSKI, Beniamin 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.44 118

20. KUCHCIŃSKI, Adam 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.85 117

25. DOBRZYŃSKI, Piotr 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.02 105

27. CYBULKO, Radosław 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.84 78

28. CZABORYK, Szymon 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.02 78

29. ŚLADEWSKI, Marcel 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.15 78

30. KLINCEWICZ, Adrian 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.79 72

33. GUZOWSKI, Kacper 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.97 46

34. URANOWSKI, Adam 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.22 40

Do 13 lat

5. BARGLOWSKI, Mateusz 13 MKS Roś Pisz 1:09.54 269

 

100 metrów stylem grzbietowym

Do 11 lat

8. DOBRZYŃSKI, Piotr 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.00 128

9. ADAMCZAK, Ziemowit 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.15 116

11. GRYGORCZUK, Mateusz 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.78 114 46.67 54.11

14. URANOWSKI, Adam 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.56 65 59.72 1:01.84

 

100 metrów stylem klasycznym

Do 11 lat

10. STADNYK, Michał 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.30 151

12. KOZIEJKO, Brtłomiej 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.73 149

14. ŚLADEWSKI, Marcel 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.75 123

15. GRYGORCZUK, Mateusz 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.09 122

19. ADAMCZAK, Ziemowit 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.03 104

21. KLINCEWICZ, Adrian 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.23 94

22. CZABORYK, Szymon 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.61 93

23. CYBULKO, Radosław 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.32 81

 

50 metrów stylem motylkowym

Do 11 lat

8. OLLER, Krzysztof 11 MTP KORMORAN Olsztyn 42.76 132

9. WRZOS, Mateusz 11 MTP KORMORAN Olsztyn 45.10 112

12. GRZYBOWSKI, Daniel 11 MTP KORMORAN Olsztyn 52.12 73

14. GUZOWSKI, Kacper 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.58 26

 

100 metrów stylem zmiennym

Do 11 lat

10. KOZIEJKO, Brtłomiej 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.60 154

12. WĄSOWSKI, Jędrzej 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.49 150

13. OLLER, Krzysztof 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.68 149

17. KUCHCIŃSKI, Adam 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.84 120

18. ŚMIAROWSKI, Beniamin 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.23 118

19. STADNYK, Michał 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.05 116

Do 13 lat

6. BARGLOWSKI, Mateusz 13 MKS Roś Pisz 1:22.98 228

 

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

Do 10 lat

13. CHACHUŁA, Anna 10 MTP KORMORAN Olsztyn 49.94 100

 

100 metrów stylem dowolnym

Do 11 lat

8. ŻEMAJTIS, Maria 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.69 218

13. CHODYNA, Kinga 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.42 185

19. ANTONIAK, Oliwia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.70 172

21. KUĆ, Julia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.84 155

23. SZAJDEK, Maja 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.05 102

24. BEKIER, Klara 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.52 98

25. OSTROWSKA, Karolina 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.80 90

26. BYLIŃSKA, Paulina 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.12 76

Do 12 lat

2. FILIPKOWSKA, Dominika 12 MKS Roś Pisz 1:09.00 404

 

100 metrów stylem grzbietowym

Do 11 lat

13. DZIAKIEWICZ, Daria 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.92 224

14. SINITCHINE, Zoja 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.24 221

16. ŻEMAJTIS, Maria 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.89 203

18. KARAŹNIEWICZ, Dorota 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.04 190

20. ŚWIĘCKA, Julia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.66 180

22. KAZINIEC, Oliwia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.90 154

24. OLSZEWSKA, Karolina 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.31 101

25. KUCZYŃSKA, Weronika 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.35 101

26. PODLEWSKA, Natalia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.40 91

27. SKORUPKA, Wiktoria 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.43 60

Do 13 lat

1 RYZIŃSKA, Daria 13 MKS Roś Pisz 1:20.55 322

 

50 metrów stylem klasycznym

Do 10 lat

8. CHACHUŁA, Anna 10 MTP KORMORAN Olsztyn 54.05 151

 

100 metrów stylem klasycznym

Do 11 lat

18. SINITCHINE, Zoja 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.68 221

20. SZATKOWSKA, Monika 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.67 203

22. KOSTRUBIEC, Alicja 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.85 196

23. PODLEWSKA, Natalia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.99 185

25. STARUCH, Jagoda 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.59 172

26. KAZINIEC, Oliwia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.01 166

27. MIRGOS, Weronika 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.05 166

28. OLSZEWSKA, Karolina 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.43 144

29. OSTROWSKA, Karolina 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.05 129

30. KUCZYŃSKA, Weronika 11 MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.33 125

Do 13 lat

3. RYZIŃSKA, Daria 13 MKS Roś Pisz 1:30.02 337

 

50 metrów stylem motylkowym

Do 11 lat

8. ŚWIĘCKA, Julia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 45.80 150

11. KARAŹNIEWICZ, Dorota 11 MTP KORMORAN Olsztyn 46.68 142

12. ANTONIAK, Oliwia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 49.29 121

13. BYLIŃSKA, Paulina 11 MTP KORMORAN Olsztyn 58.88 70

14. MIRGOS, Weronika 11 MTP KORMORAN Olsztyn 59.54 68

15. BEKIER, Klara 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.56 62

 

100 metrów stylem motylkowym

Do 12 lat

1 FILIPKOWSKA, Dominika 12 MKS Roś Pisz 1:17.15 363

 

100 metrów stylem zmiennym

Do 11 lat

15. DZIAKIEWICZ, Daria 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.46 207

16. SZATKOWSKA, Monika 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.87 187

17. KOSTRUBIEC, Alicja 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.71 182

18. SIKORSKA, Maria 11 UKS „Gim 92 Ursynów” Warszawa 1:42.04 181

19. CHODYNA, Kinga 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.16 180

20. IWAŃSKA, Ola 11 Perła Radom 1:43.88 171

21. KUĆ, Julia 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.49 168

22. STARUCH, Jagoda 11 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.01 148

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x